Dodaj do ulubionych

Do marii51

11.03.13, 09:49
Gdzieś zaczęłaś pisać historie Twojego kuzyna ... Nie mogę tego wątku znaleźć,
a czekam na dalszy ciąg.
Obserwuj wątek
              • dwa-filary Re: Do marii51 15.03.13, 14:00
                Marii, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do sprawności smile. Wiosna idzie to i większe chęci do życia będą. W naszym wieku chyba nie ma tych zdrowiuteńkich, każdemu coś mniej, czy więcej dolega smile
              • pia.ed Re: Do marii51 15.03.13, 14:53
                marii51 napisała:
                > zabraknie miejsca ,gdy zacznę z wszystkich spraw na forum się tłumaczyć ...

Wyraziłam tylko moje zdziwienie bo werwy i radosci zycia Tobie nigdy
                nie brakowało... tylko od czasu do czasu jakieś dolegliwości fizyczne ...

To ja czuje sie 24 godziny na dobę zdechła ... i bez entuzjazmu,
                choć wyniki laboratoryjne mam jak u dwudziestolatki
                smile

• marii51 Re: Do marii51 15.03.13, 15:06
                  jak bum cyk mam w genach po tatusiu--
                  moja mamusia- miała bardzo silną osobowość- fakt coś tam uwierało-ale wszystko o czasie wykonywała- chwilkę w srodek dnia poodpoczywała i ruszala do spraw i spraweczek--o 4 rano gotowiutka
                  • marii51 Re: Do marii51 15.03.13, 15:22
                    Witamy Cię Maria, to jest twój horoskop na piątek, 15 marzec:
                    Lew,
                    Gwiazdy przesyłają Ci dzisiaj samą pozytywną energię - wykorzystaj ją rozstropnie, aby zaowocowała jak najobficiej. Możesz wprowadzić w życie swoje wizje. Twoja ukochana osoba będzie czuła się w tej fazie zaniedbywana. Jej marzeniem jest, abyś spędzał z nią więcej czasu, poczuł ulotność chwili i docenił ją.
                    Do jutra.

a ja mysle co mu tak nie tak..aha-
                • marii51 Re: Do marii51 07.06.13, 23:27
                  To ja czuje sie 24 godziny na dobę zdechła ... i bez entuzjazmu,
                  > choć wyniki laboratoryjne mam jak u dwudziestolatki [/b] smile
                  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                  z tym samopoczuciem to same problemy , na pogodę i na niepogodę.. na księżyc młody i na księżyc w pełni---
                  zdaje mi się,ze nie nalezę do narzekających ale jakoś tak mi żle

tak mi szaro dni ciągną się jak makaronwink
                    • kendo Re: Do marii51 14.04.20, 11:54
                      marii51 napisała:

> Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
                      > nie gaś nigdy światła nadziei (Bob Dylan)
                      >
                      > chyba u tesuni widzialam te sygnaturkęsmile
                      >

tak,tak, Marii
                      to moja "wizytowka"
                            • marii51 Re: Do marii51 20.04.20, 15:35
                              zostawie o filmie ..aktor jakby znikłale pojawia się....
                              ~~~~~~~
                              "Pan T.": gorzkie uroki socrealizmu. Wielki powrót Pawła Wilczaka
                              Czarno-białe filmy nie cieszą się zbytnią popularnością wśród współczesnych widzów. Dla "Pana T." warto jednak się przełamać. Satyra o warszawskim inteligencie już na etapie produkcji wzbudzała kontrowersje ze względu na powiązania z postacią Leopolda Tyrmanda. Twórcy deklarują jednak, że "ta historia nie została oparta na żadnej biografii". Widzowie Kina WP Pilot dziś o godz. 21:00 mogą przekonać się, czy jest to prawdą.

ps nie mamy wątku o filmach ? najnowszych ...

film.wp.pl/pan-t-gorzkie-uroki-socrealizmu-wielki-powrot-pawla-wilczaka-6500880933774977a
                                • marii51 Re: Do marii51 ... ... ... 22.04.20, 07:56
                                  nie wyrabiam się....dom pochłania mnie . juz tarassmile
                                  ---pielęgnuje posiane ogorki juz 1 listek mają ,
                                  zeby podchowane wcieple domku --
                                  --wysadzic na pole --
                                  Wczoraj """dyryGowalŁm'' pracami na tarasie
                                  czyli stałam i prze zszybę PRACUJĄYCH W MASKACHsmile ALE ZDJĘLI .
                                  . I ROZPOZNAWALAM KTORY TO KTORY""smile
                                  podziwialam jak pieknie mi usprzatali .. .. pozimowe skrzynie ustawiwili napodstawkach

-
                                  • pia.ed Do marii51 ... ... ... 22.04.20, 09:53
                                    marii51 napisała:

> nie wyrabiam się.... dom pochłania mnie . juz taras

Moze bys mniej dyskutowala o polityce, ktorej i tak nie mozesz zmienic??? sad
                                    Wtedy znajdziesz 5 minut czasu, aby przeczytac na Makov
                                    ze Hondzik i Elisa sa juz w tym samym gniezdzie ... i beda mlode bocianki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka