Dodaj do ulubionych

tak potrafią

16.10.20, 18:10"TO MUSI BYĆ HUK JAK KOŃ MDLEJE". POLITYK PIS-U O GIERTYCHU

młody czlowiek wymusztrowany do jadu juz !!! potrafi
polityczek.pl/images/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadkfgthyhhhh.jpg
Obserwuj wątek
  • mobic Re: tak potrafią 17.10.20, 09:07
   Operator TVP w Gdyni pobity. Dziennikarze oburzeni atakiem wieszwiecej - tvp.info
   www.tvp.info/50361790/kolejni-dziennikarze-solidaryzuja-sie-z-pobitym-operatorem-tvp
   • mobic Re: tak potrafią 17.10.20, 09:12
    Operator TVP Gdańsk pobity przed domem Ryszarda K.
    m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ryszard-k-zatrzymany-syn-pobil-operatora-tvp-poszkodowany-trafil-do-szpitala
    • mobic Re: tak potrafią 17.10.20, 10:24
     Każdy kto kopie butami leżącego po głowie to powinien być oskarżony o usiłowanie zabójstwa i dostać co najmniej 10 lat odsiadki bez warunkowego zwolnienia.
     • mobic Re: tak potrafią 17.10.20, 11:58
      Będzie coraz więcej takich wypadków dlatego że nie ma kary skutecznej odstraszającej. Słyszałem w tv wypowieć policjanta że grozi mu do 2 lat więzienia. Do 2 lat to znaczy że może dostać nawet w zawieszeniu. Śmiechu warte i tyle.
     • marii51 Re: tak potrafią 18.10.20, 12:10
      mobic napisał:

      > Każdy kto kopie butami leżącego po głowie to powinien być oskarżony o usiłowani
      > e zabójstwa i dostać co najmniej 10 lat odsiadki bez warunkowego zwolnienia.
      >

      ---jak zrozumialam
      ?syn osadzonego w areszcie napadł na dziennikarza i tak go pobił mocno i zapewne przypadek,że ten dziennikarz uciepiał bo akurat zemsta syna za ojca przypadła na tego dziennikarza
      ----
        • marii51 Re: tak potrafią więc znow potrafią 18.10.20, 14:25
         ale,znajdą się sprawiedliwi ktozry się sprzeciwią !!!!
         jak Jan Hartman: „Pani sędzia Renata Żurowska❤️postawiła się Kaczyńskiemu, Ziobrze i całej pisowskiej klice, odmawiając aresztowania Giertycha, Krauzego i innych. W obecnych warunkach to jest postawa niemal heroiczna. Wyrazy szacunku dla kolejnej odważnej kobiety w polskim życiu publicznym❤️Bądźmy z nią, gdy gangsterzy przyjdą się mścić💪”.
           • marii51 Re: tak potrafią więc znow potrafią 18.10.20, 15:09
            Miał być pokaz siły. Jest pokaz instrumentalnego używania organów ścigania oraz instrumentalnego traktowania śledztw. Miała być kompromitacja Romana Giertycha i uderzenie w jego klientów. Jest kompromitacja prokuratury i całej władzy.

            Czy ktoś za to odpowie? Nie. Ziobro, Gmyz, Wąsik, szczujnia TVP, dyspozycyjni prokuratorzy i funkcjonariusze być może poniosą konsekwencje w postaci odszkodowań. Ale i tak te koszty pokryje polskie państwo, które ich utrzymuje i z którego żyją. Politycznie mogą liczyć, że jak zwykle ochroni ich jeden immunitet: immunitet bezkarności od wszelkich świństw i nadużyć popełnianych w imię IV RP czy "dobrej zmiany". Ten immunitet chroni ich od 13 lat. Ochroni również teraz.wyborcza.pl/7,75398,26408011,kto-odpowie-za-ten-skandal-immunitet-bezkarnosci-wladzy.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.1.glowka#s=BoxWyboMT
            • marii51 Re: tak potrafią więc znow potrafią 18.10.20, 15:13
             Ziobro robi czystkę, Jędruszczak awansuje
             Giertycha zatrzymano w śledztwie dotyczącym wyrządzenia ponad 90 mln zł szkody jednej z firm deweloperskich. Miało do tego dojść w latach 2010-14, ale prokuratura reaguje dopiero teraz.

             "Wyborcza" ustaliła, że śledztwo prowadzi osobiście Marcin Jędruszczak, naczelnik wydziału ds. przestępczości gospodarczej Prokuratury Regionalnej w Poznaniu. Jędruszczak ma 43 lata, pracował m.in. w prokuraturze wojskowej, a po jej likwidacji - w Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu.

             Do prokuratury regionalnej ściągnął go na początku tego roku jej nowy szef Jacek Motawski. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro przeprowadzał wtedy czystki w poznańskich prokuraturach. Wymienił kierownictwo nie tylko prokuratury regionalnej, ale także okręgowej i zamiejscowego wydziału Prokuratury Krajowej.poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26403158,prokurator-ktory-kazal-zatrzymac-romana-giertycha-dostal-niedawno.html?_ga=2.115995014.101571347.1603018536-183598088.1582403348
             • marii51 Re: tak potrafią więc znow potrafią 18.10.20, 15:16
              forumowicze sprytnie wyszukają ak to plany na Giertycha ---okazja najlepsza zamknąć postanowili....
              ~~~~~~~~~~~~~~~~
              Michal Osiecimski

              Cytat:
              W syndykacie źle się dzieje.
              Czego tu nie da się zrozumieć? Wąsik, za pomocą Pegasusa podsłuchał rozmowę mecenasów RG z JD i wyłapał nazwisko, któregoś ze swoich pryncypałów. Zrozumiał, prawdopodobnie słusznie, że to jest wielkie obciążenie nie tylko wymienionego, ale całego syndykatu władzy, więc szybko zawiadomił Kamińskiego. Kamiński pobiegł do Ziobry i obaj ustalili, że mecenasowi RG należy natychmiast i za wszelką cenę zamknąć usta. Najlepiej raz na zawsze, co osobiście zasugerował Ziobro. Niestety, ale na szczęście dla RG, personel jakim dysponują w CBA wciąż się uczy ze skutkami jakie widać po b. agencie Tomku, czyli mniej niż kiepskimi. To taki niedouczony agent poszedł z mecenasem do łazienki i zamiast nowiczoka wstrzyknął mu fenatyl(?), lek, który działa piorunująco, lecz nie zabija. W służbach zapanował popłoch, który trwa do dzisiaj, bo nikt nie wie, co teraz. Lekarz, który miał stwierdzić zgon, musiał w tej niespodziewanej sytuacji wydać świadectwo, że nieprzytomny po fenatylu RG, jest zdolny do składania zeznań, chociaż nie mógł nawet stwierdzić, czy pacjent oddycha, bo go nie widział. Przygotowany wcześniej i czekający na swoje wejście w Poznaniu, prokurator z nadania Ziobry, nomen omen Motawski. miał namotać jakiś powód zatrzymania w sytuacji, gdy zgodnie z planem RG przepisowo wyzionie ducha. RG jednak złośliwie ducha nie wyzionął, więc Motawski namotał, że przyczyną jego zatrzymania ma być jakiś wyciągnięty z odbytu akt oskarżenia w sprawach, w których mecenas RG nie brał udziału z tej prostej przyczyny, że tak naprawdę nigdy ich nie było.
              Prokurator Motawski, chcąc się przysłużyć bossom, walnął z grubej rury kaucję w wysokości 5 mln, co byłoby do przyjęcia, ale wydał też zakaz opuszczania kraju przez GT. Jak słychać, to ostatnie rozporządzenie prokuratora Motawskiego jednak nie przypadło do gustu władzom syndykatu sprawiedliwości, bo liczyły one na to, że przerażony GT jednak opuści kraj i tak, jak za jego klientem Czerneckim będzie można wysłać list gończy, który zakończy wreszcie tę tak niepokojącą sprawę, jaką były zmuszone zająć się w ostatnich dniach służby. Zdenerwowanie na szczytach syndykatu władzy jest podobno tak duże, że są głosy, żeby zabrać Wąsikowi Pegasusa i go utylizować - system, nie Wąsika.
              W tej sytuacji najtrafniejszy wydaje się być komentarz MO: - jaki syndykat, taka zbrodnia.
             • marii51 Re: tak potrafią więc znow potrafią 18.10.20, 20:49
              okazuje się,że to dokumentacja zbierana przez Mecenasa
              RG BYŁA DLA CBA NAJWAŻNIEJSZA DO POZUSKANIA
              GLATEGO WKROCZYLI DO MIESZKANIA ADWKATA


              wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26409831,ryszard-krauze-na-wolnosci-bedzie-zazalenie-prokuratura-decyzja.html
               • mobic Re: śmiechu warte 19.10.20, 15:11
                Myślę, że on nie mógł go pobić, bo mój syn jest, że tak powiem, słusznych rozmiarów. Nie będę go usprawiedliwiał. Bronił troszkę honoru ojca i honoru rodziny. Tam go lekko przesunął, ale nie tak, żeby go pobił - uznał.

                tvn24.pl/polska/ryszard-krauze-zabral-glos-w-sprawie-zatrzymania-przez-cba-oraz-zarzutow-stawianych-mu-przez-prokurature-4724442
                • marii51 Re: śmiechu warte 19.10.20, 15:50
                 mobic napisał:

                 > Myślę, że on nie mógł go pobić, bo mój syn jest, że tak powiem, słusznych rozmi
                 > arów. Nie będę go usprawiedliwiał. Bronił troszkę honoru ojca i honoru rodziny.
                 > Tam go lekko przesunął, ale nie tak, żeby go pobił - uznał.
                 >

                 jausłyszalam urywek wypowiedzi ojca
                 z przeprosinami ale nei wiem na jakiej stacjiitv
                 ~~~~~~~~~~~~jak świat swiatem
                 zawsze probuje wytłumaczyć swoje dziecko -ojciec !!! nawet nie widziała zdjęć pobitego dziennikarza w ciemno obrońca walczy o syna !!! i dumny zapewne jest !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka