Dodaj do ulubionych

Lecha Wałęsa narzeka na biedę

03.06.21, 14:48
www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/syn-milioner-a-lech-walesa-nie-ma-za-co-zyc/h38n2x0,79cfc278

Sytuacja finansowa Lecha Wałęsy pogorszyła się wraz z nadejściem pandemii koronawirusa. Przestano wtedy organizować wydarzenia, w czasie których były prezydent wygłaszał przemówienia, a właśnie to stanowiło jego główne źródło dochodu.

- Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA, w inne miejsca, i to mi wszystko padło niestety... I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury...
Obserwuj wątek
                • marii51 Re:wracając do Lecha Wałęsy 18.06.21, 14:38
                  jest artyk
                  n t biedy Wałęsów

---..powiadają,,,,.?? zanim gruby schudnie to nie jeden chudy umrze
                  W rodzinie Wałęsów pieniędzy nie brakuje, a wręcz mają... forsy jak lodu.
                  Jak to możliwe? Przez europosła Jarosława Wałęsę!
                  Chociaż były prezydent Lech Wałęsa od dawna publicznie narzeka,
                  że brakuje mu pieniędzy, mimo otrzymywania emerytury z ZUS
                  i prezydenckiej emerytury, czyli specjalnego, dożywotniego świadczenia ze względu na pełnioną przez niego dawniej funkcję, to jego syn nie musi się o nic martwić.

Lech Wałęsa nie ma co narzekać
                  ludzie mając najniższa emeryture lub rentę trwają ..
                  a syn ma ladne miliony ponad dwa nawet superbiz.se.pl/wiadomosci/walesa-to-ukrywa-wielki-dom-miliony-w-obcej-walucie-i-nie-tylko-zdjecia-aa-fddy-4wvL-bjmV.html?_gl=1*zv29h7*_ga*c1lfRU9fa1dPNTBuQjV2a21wUEc0OXZmZjRodi1VUWM1NHpmYktPY1RPWVduUUtleU51YnRVdllCV3hBOUhYTg..
                  to nie zostawi rodziców bez pomocy ....

a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51
              • marii51 Re: odnośnie pieniędzy dla małoletnich 18.06.21, 14:29
                mobic napisał:

> Na temat tego dziecka to mogę tylko napisać że dziecko dalej zostało pod sklepe
                > m żebrąc a ja poszłem do domu.
                >

jak czasem podaja w wiadomościach,
                że to dorosli wykorzystują dzieci do żebractwa
                raz dalam się nabrać
                ale raczej na cyganichę cwaną
                -
                • pia.ed Odnośnie pieniędzy dla małoletnich 18.06.21, 15:10
                  Mobic sie nie odzywa, bo dal sie nabrac! big_grin
                  Widocznie nie czyta prasy, bo gdyby czytal, to by wiedzial, ze Cyganie potrafia
                  nawet kupowac kalekie dzieci z Rumunii, aby na nich zarabiac pieniadze...

Mieszkajacy w Wielkiej Brytanii polscy Cyganie, sprowadzaja do siebie polskich inwalidow,
                  do tego uzaleznionych, ktorym obiecuja prace, a potem wystawiaja na ulicach do zebractwa,
                  za co dostaja jakis brudny materac do spania i byle co do zjedzenia... Wrocic do Polski
                  nie moga, bo nie maja pieniedzy, a paszport ci co ich sprowadzili, zabrali...

marii51 napisała:
                  > jak czasem podaja w wiadomościach, że to dorosli wykorzystują dzieci do żebractwa
                  > raz dalam się nabrać ale raczej na cyganichę cwaną ...ona tak szybko palce wsadziła
                  do mojego portfelu ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka