Dodaj do ulubionych

praca przez internet

22.08.09, 17:57
Witaj ! Mam na imię Paulina i mam 24 lat ,mieszkam w P. Bardzo
> > chciałabym abyś przeczytał poniższy tekst. To dosłownie 10 minut

> > czytania, a efekty będą zaskakujące. Ja zawsze szukałam sposobów
> na
> > zarobienie pieniędzy przez Internet. Nie chciałam przy tym
ryzykować
> > pieniędzy, tracić czasu i wysilać się. Próbowałam różnych
> systemów z
> > klikaniem w reklamy. Ale tam tracimy dużo czasu, a zyski są
> minimalne.
> > Aż w koncu pewien miły allegrowicz, który wylicytował u mnie mój

> > używany telefon zachęcił mnie do wzięcia udziału w pewnym prostym

> > systemie zarabiania pieniędzy. Przyznał się, że gdyby nie ten
> system,
> > nie kupiłby mojego telefonu. Powiedział, że w miesiąc zarobił 12

> > tysięcy złotych. Kiedy to przeczytałam, postukałam się w głowę
i
> > wylogowałam się z poczty. Wiem, że w tym momencie większość
osób
> zrobi
> > to samo ! Nie zrób tego błędu ! Pewnego deszczowego dnia, kiedy
> > strasznie się nudziłam, postanowiłam z czystej ciekawości
> przeczytać
> > wiadomość od tego faceta. To co przeczytałem zadziwiło mnie swoją

> > prostotą i możliwościami. Ale przede wszystkim tym, że
> zainwestować
> > trzeba tylko 5 złotych ! Obecnie, po 3 tygodniach od
zainwestowania 5

> > złotych, moje konto powiększyło się już o 7 tysięcy złotych i
co
> > najciekawsze powiększa się dalej ! Dzięki temu systemowi kupiłam
> sobie
> > 22 calowy monitor LCD, nową kartę graficzną i to o czym od
dziecka

> > marzyłam - gitarę ! A moje konto nadal jest pełne ! Możesz więc
> wierzyć
> > lub nie, ale ten system naprawdę działa. Nie usuwaj więc proszę
tej
> > wiadomości, ani nie uznaj jej za spam. Piszę do Ciebie dlatego,
bo
> > wiem, że jeżeli dasz wiarę i zainwestujesz to 5 złotych, już za
> miesiąc
> > będziesz miał na koncie conajmniej kilka tysięcy złotych. A
dzięki
> > Tobie mogą zarobić kolejne osoby. Daj więc szansę sobie i innym.
> Wg.
> > twórcy systemu w miesiąc zarabia się na nim 15 tysięcy złotych.
> Mógłbym
> > więc poczekać jeszcze tydzien, aż minie miesiąc od momentu, w
> którym
> > zdecydowałem się spróbować i powiedzieć dokładnie ile
zarobiłem
> w
> > miesiąc, ale myślę, że kwota 7 tysięcy złotych, którą
zarobiłam
> na tym
> > systemie w ciągu 3 tygodni, przekona każdego. To były słowa
wstępu
> > napisane przeze mnie. Mam nadzieję, że nie zamkniesz teraz
strony.
> > Teraz przeczytaj proszę tekst, który ja otrzymałem od tamtego
> > allegrowicza. === Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za
nic?
> A
> > jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zl po drugie
> > potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo
(np.

> > dziś albo jutro!). Zarobisz jak kazdy, kto bierze w tym udział
ok.
> > 15000 zl w okragły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zl w
> miesiąc
> > bo poswiecilam 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacalo sie.). Ale
jeśli

> > wsadzisz dużo mniej czasu to i tak będziesz mógł zarobić sporo,
> tylko
> > adekwatnie mniej. Ten sposób wymyśliś Roberto T. Kiyosaki -
> najbogatszy
> > inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak sie
> rozeszło
> > aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem jakie to łatwe i proste,
ale
> > jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytac
zapisz
> ta
> > strone i wróć kiedy będziesz miał czas : ) Tak więc pomyśl czy
> warto
> > sie troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem
o
> tym
> > kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział.
Moi
> > znajomi wyciągneli się jak zobaczyli moje konto, a mówilam od
razu

> > wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami sa nie ufni. Hehe,
teraz

> > sie z tego smieje.... Jak sobie przypomne ich miny, jak
opowiadali o
> > tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi tez gęba opadła jak
> zobaczyłem
> > konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie! Dziekuje teraz
> temu,
> > kto wyslal mi ta wiadomosc i przedstawił mi ten pomysl, dziekuje
ze
> > naklonil mnie do tego, aby zrobic jeden maly skok w bok od
szarego
> > zycia i zainwestowac pieniadze po to by wlozone - pracowaly dla
mnie -

> > a nie ja na te pieniadze.To Twoja szansa na zmiane Twojej
przyszlosci
!
> > To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia
> > prawdziwych pieniedzy przez Internet w tak KROTKIM czasie. OK.
to
> > zaczynamy, bo sie rozgadałem. Ten program dziala i niewazne z
jakiego

> > kraju jestes albo w jakim przebywasz. NIE wazne ile masz lat. I
na
> > dodatek NIE bedziesz potrzebowal specjalnej wiedzy lub talentu.
NIE
> > bedziesz przegladal stron internetowych, NIE bedziesz nigdzie
dzwonil,

> > klikal w bannery, lub SPAMowal, NIE bedziesz takze placil za
reklamy
> > itp. Wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej
z
> > mozliwoscia obslugi przez Internet, ale nie koniecznie), - Okolo
20-30

> > minut twojego czasu jednorazowo! Jezeli masz chociaz 13 lat, to
mozesz

> > zalozyc swoje wlasne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuje ci
mBank
> > lub wbk. Wejdz na http ://www.mbank.pl i znajdz oferte
izzyKonto.
> > Zobaczysz, ze majac... zaledwie 13lat mozesz miec juz wlasne
prawdziwe

> > konto w banku . KROK 1 ---------
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka