zosiek13 19.06.07, 11:18 Trójka rodzeństwa. Po śmierci rodziców odbyła się sprawa spadkowa. werdykt: równy podział majątku. Co będzie najkorzystniejsze: - zrzeczenie się swojej części (dwie osoby) na rzecz trzeciej, - czy dokonanie darowizny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj