Dodaj do ulubionych

prosta sprawa?????

19.06.07, 11:18
Trójka rodzeństwa. Po śmierci rodziców odbyła się sprawa spadkowa. werdykt:
równy podział majątku. Co będzie najkorzystniejsze:
- zrzeczenie się swojej części (dwie osoby) na rzecz trzeciej,
- czy dokonanie darowizny.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka