Dodaj do ulubionych

Problem z Irlandią...

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.12.04, 16:59
Yo, sprawe mam. Niedawno przyszedł mój ojciec i powiedzial mi żebym se
znalazł w końcu robote.Mówił też, że w Irlandii płacą najlepiej w UE (nie
wiem czy to prawda)..w każdym razie, chiałbym wyjechac z kumplami jakoś na
koniec wakacji(sierpień-wrzesień) do Irlandii żeby sobie zarobić na Mazde
323f i mam pare pytań:
1-Czy jak mam 18 lat i nie jestem jeszcze studentem i nie mam "2-letniego
stażu w zbieraniu buroli na polu czy gdzieś na budowie" to jakie mam szanse
żeby znależć gdzieś tam prace?
2-Ile kosztuje wyjazd samolotem do Irlandii?
3-Jak sie załatwia tam mieszkanie?
4-Jak sie załatwia tam pracę(gdzie musze iść po przyjeździe, albo na jaką
stronke internetową mam wchodzić żeby sie dogadać z jakimś typem co prace
daje?)
5-Czy są jakieś inne kraje gdzie jest lepsza szansa na zarobienie kasy i nie
wydawaniu połowy zarobionych pieniedzy na mieszkanie..ehhh..?
6-Czy jest ktoś tutaj kto pracował w Irlandii na czarno albo legalnie?
7-Jaką "sezonową" prace sie najbardziej opłaca wykonywać i za jakie
pieniadze??

pliz anser samłan!
Obserwuj wątek
    • Gość: Polka Re: Problem z Irlandią... IP: *.menos.org 13.12.04, 17:28
      może zapytać tam: www.tpi.poznan.pl. Tam jest fajne forum.
    • Gość: gosc Re: Problem z Irlandią... IP: *.dsl.netsource.ie 13.12.04, 18:37
      sorki stary z tym jezykiem na ta stronke nie wchodz
    • Gość: gosc Re: Problem z Irlandią... IP: *.dsl.netsource.ie 13.12.04, 18:38
      dodam jeszcze i z takim nastawieniem do pracy i do zarabiania "kasy"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka