aburida Re: asistant/adjoint auditeur 29.06.05, 08:33 Widzę, że nikt się nie kwapi, żeby mi odpisać... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
ansil Re: asistant/adjoint auditeur 29.06.05, 09:44 wyglada na to, ze nikt nie wie po prostu.. ja Ci moge powiedziec, co robi clerical assistant w audycie, ale to chyba nie to samo? Odpowiedz Link Zgłoś
aburida Re: asistant/adjoint auditeur 30.06.05, 08:47 Może być, bo ja mam chyba błędne pojęcie o samym pojęciu audit (no własnie, a w tym przypadku chopdzi o audit czy audyt?), więc jeśli mi powiesz czym ten dział sie zajmuje... Wykształcenie kierunkowe w tym przypadku to jakie? Prawo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adm Re: asistant/adjoint auditeur IP: *.cec.eu.int 30.06.05, 11:14 audytor to ktos kto sprawdza prace i przestrzegania procedur innych, w roznych dziecinach: moze byc audyt finansowy, prawny, a nawet weterynaryny (inspektorzy wet jada i sprawdzaja przezstrzeganie przepisow/proceur gdzies w terenie), i w wielu innych dzidzinach wyksztalcenie moze byc rozne- czesto liczy sie doswiadczenie, np jako prawnik zawsze zajmowalas sie audytowaniem innych sluzb prawnych, albo czescia prawna kontraktow finansowych... Odpowiedz Link Zgłoś
ansil Re: asistant/adjoint auditeur 01.07.05, 10:04 no dokladnie audytor- kontroler.. mimo, ze stanowisko C ( bo assistant) praca dokladnie taka sama jak reszty ludzi z ekipy.. ogolnie mam tu ludzi po prawie, po ksiegowosci, mnie wzieli, bo pracowalam w firmie doradczo- podatkowo-rachunkowej, co notabene nie ma nic wspolnego z obecnie wykonywana przeze mnie praca ;) mam caly "job description" tego stanowiska, ale na papierze, wiec jesli chcesz, to Ci go przesle pozniej.. Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: asistant/adjoint auditeur 01.07.05, 10:27 Ja bym tez poprosila ten Job description o ile to nie problem. Dziekuje z gory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paw_dady autytor bez praktyki IP: *.19-136-217.adsl.skynet.be 08.07.05, 01:03 nie majac praktyki ani kierunkowego wyksztalcenia chcesz byc audytorem. myslisz jaka bedzie wartosc twojego audytu? Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: autytor bez praktyki 08.07.05, 08:40 Do mnie to bylo? Jezeli to audit finansowy to wcale sie tam nie wybieram, bo sie nie znam ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasienka80 Re: asistant/adjoint auditeur 01.07.05, 14:13 Ogladalam test na stronie EPSO na auditora i wychodzi, ze jest to w kierunku finansowego auditu ;-((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
magdaszy Re: asistant/adjoint auditeur 05.07.05, 15:05 A moglabys dac linka do tego testu, bo nie moge znalezc... Dzieki M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Texas Re: asistant/adjoint auditeur IP: *.cec.eu.int 07.07.05, 15:08 europa.eu.int/eur-lex/lex/LexUriServ/site/fr/oj/2005/ca135/ca13520050602fr00250041.pdf Pzdr :) Odpowiedz Link Zgłoś