IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:14
proszę o radę osobę która załatwiała sobie pozwolenie na pracę w Danii
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Dania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.05, 16:30
      musze ci powiedziec tak.. ja jestem z danii urodzilam sie tam. w danii jest
      pieknie ale bardzo trudno jest sie dorobic powniewaz wszystko jest bardzo
      drogie. z pensji placi sie prawie 40% podatku a do tego mieszkania sa tez
      bardzo drogie, bo po 2000-4000 za 1 pokoj! trudno jest dostac pozwolenie na
      prace a jesli sie chce pracowac na czarno to naprawde jest to ryzykowne bo
      coraz wiecej lapia i coraz ostrzejsze sa kary, a w dodatku trzeba znac i
      angielski i dunski. jesli masz jeszcze jakies pytania albo chcesz rady to
      napisz do mnie na; ana_aniusia@hotmail.com
      • Gość: nfn Re: Dania IP: *.rev.stofanet.dk 13.11.05, 21:10
        A po co ty tu bracie chcesz porzyjezdzac. Szkoda czasu. Mieszkam tu 5 lat i gdyby nie malzonka (dunka) i
        corka to bym sie z tego kraju wyniosl. Szkoda czasu. Dlugo trzeba sie do niego przyzwyczajac. Ceny z
        kosmosu, podatki tez ! Jezyk posrany (co niektore rzeczy nie do wymowienia dla Polaka). A ludzie tacy
        sobie.
    • pia.ed Re: Dania 14.11.05, 11:57
      Znam chlopaka ktory na lato zalatwil sobie zbieranie truskawek w Danii,
      w poblizu Kopenhagi.

      Napisal do wielu plantatorow.
      Kiedy dostal odpowiedz ze praca na niego czeka,
      to przyszlo jeszcze jedno pismo, ze jest miejsce!
      Oczywiscie odpisal, ze juz dostal prace.

      Twierdzi, ze pracy szukal na google. Jak tam sie szuka, nie wiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka