persona_grata
16.06.07, 09:30
Witam,
Pytanie jak w temacie: jak najszybciej dostać się na lotnisko z Avenue
d'Auderghem?
W Pn mam interview i zaraz potem muszę błyskawicznie wracać.
Czy jechać metrem z Schumana do Gare Central i potem IR do lotniska? Czy jest
jakiś inny sposób?
Przy okazji: czy zaglądają tu kandydaci na ECHA/TA? :-)
Pozdrawiam serdecznie,
pg