Dodaj do ulubionych

Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu...

25.09.09, 21:14
Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając
jedynie literkę "k" na "n"?
Obserwuj wątek
    • angrusz1 Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 21:31

      Nie jestem zwolennikiem Iranu ani islamu ale .... Ale Iran to
      państwo suwerenne .
      Dlaczego ktoś ma ograniczoć co jemu wolno i to takim tonem .
      Tylko dlatego, że ktoś jest silniejszy ?

      Jutro może wobec Polski być taki ton.
      To także jest niepokojące jak zbrojenia nuklearne .
      • abhaod Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 21:43
        Iran podpisał układ o nieproliferacji, wszelkie utajnienia zdradzają,
        że pracują nad bronią atomową
        www.stosunkimiedzynarodowe.info/kraj,Iran,problemy,Program_nuklearny
      • plorg Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 21:44
        angrusz1 napisał:

        > Jutro może wobec Polski być taki ton.
        > To także jest niepokojące jak zbrojenia nuklearne .
        ------------------
        Wobec Polski nie ma i nie będzie potrzeby. Wolaków prościej i taniej
        kupić. Dawno już to zrobiono.
    • l.o.r.t.e.a Iran może mieć tyle baz militarnych, ile zechce! 25.09.09, 21:38
      To suwerenne państwo.

      Oszolomy, rozpieprzyliście już Irak w drobny mak, chcecie powtórki?

      Wara od Persów i ich ropy i gazu.
      • muledet.3 Re: Iran może mieć tyle baz militarnych, ile zech 25.09.09, 22:54
        l.o.r.t.e.a napisał:

        > To suwerenne państwo.
        >
        > Oszolomy, rozpieprzyliście już Irak w drobny mak, chcecie powtórki?
        >
        > Wara od Persów i ich ropy i gazu.





        Iran suwerenny czy nie,podpisal ,niepodpisal.

        Trzeba bedzie dupnac z grubej rury i sprawa zalatwiona.
        Co nie?.
    • t.u.s.k Biedny Izrael, jak on sobie da rade? Wojenka? 25.09.09, 22:08
      Biedny Izrael, jak on sobie da rade? Wojenka?
    • nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 22:24
      Jakos na zdjęciu nie widać tych mobilnych ramp z bronią, był już taki który
      takie zdjęcia prezentował, do dziś jego wojska okopują Irak, a stenogramy
      wspólnicy napaści zamknęli w archiwach na 30 lat by się żaden nie dowiedział
      ich krętactw i oszukaństw, tak jak polska historie z czasów wojennych na
      przeszło 100 lat.
      Zdjęcia tak każde inne z satelity, wystarczy w google podać jakąś dowolna
      miejscowość i takie same zdjęcia można sobie poszukać.

      ------------------------------------------------------
      • drmw Jeżeli zniknie Izrael,to zniknie cały świat 25.09.09, 22:32
        Zbliżamy się milowymi krokami
        do samozagłady (?)
        21.12.2012 jest bliski.
        Bóg mi świadkiem-tak bardzo
        chciałbym się mylić.
        • jkredman ale to chyba 23 ma być 25.09.09, 22:44
      • bmc3i Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 27.09.09, 00:12
        nie-tak napisała:

        > Jakos na zdjęciu nie widać tych mobilnych ramp z bronią,

        A dlaczego mialoby byc wiedac jakies "rampy z bronia"? Ktos pisal ze to ma byc
        jakas baza wojskowa? Czy czytac nie umiesz?




        był już taki który
        > takie zdjęcia prezentował,

        To jest zdjecie akurat zupelknie innego osrodka. Czy to co widzisz, wyglada Ci
        na jakis osrodek "wewnatrz góry"?

    • douglasmclloyd Ten ośrodek jest pod kontrolą armii 25.09.09, 22:34
      I służy cywilom, no bo komu innemu mógłby ośrodek militarny służyć?
    • rothschild NWO nie w smak Iran. 25.09.09, 22:43
      Ostał się Iran, KRLD... ale może prawda jednak zwycięży.
    • jkredman czy to tu te tunele są 25.09.09, 22:44
      www.maplandia.com/iran/esfahan/natanz/
    • smok_sielski Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 22:55
      To pewnie cos takiego co mial Bin Laden w gorach Tora-Bora:
      www.mstrmnd.com/files/toraborafictionalfortress.gif . Pan Donald
      Rumsfield bardzo malowniczo i tym gadal, co Al Kaida tam w tych gorach
      posiada, mozna sie niezle posmiac:
      www.youtube.com/watch?v=FGhGHxw0mSo&feature=PlayList&p=691BAE9476B843FB&playnext=1&playnext_from=PL&index=1
      smok
    • wioocha "dyplomata, przedstawił tę tezę" 25.09.09, 23:04
      "dyplomata, przedstawił tę tezę. - W ośrodku jest miejsce na 3 tysiące wirówek"

      Dla administracji USA (kontrolowanej przez Izrael, co w przypadku Iranu jest
      jeszcze istotniejsze) każdy pretekst jest dobry do usprawiedliwienia agresji.

      Skądinąd, uważam, że również Iran ma prawo do broni nuklearnej.
      Albo każdy, albo nikt.
      I nie wolno zapominać, że to USA jako jedyny kraj użyły broni nuklearnej
      (DWUKROTNIE) w ataku na inny kraj i przeciw cywilom**. To odbiera im
      moralne prawo do podobnych działań czy wypowiedzi.

      ** Również przeciw własnym cywilom i personelowi wojskowemu w zbrodniczych
      eksperymentach militarnych i medycznych z użyciem broni jądrowej.
    • nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:25
      Dla tych co znają język niemiecki, polecam przeczytać.
      www.news.at/articles/0825/15/209915/elbaradei-angriffen-iran-wuerde-region-feuerball
      www.hintergrund.de/20071121145/politik/welt/iaeo-ver%C3%B6ffentlicht-neuen-bericht-zu-irans-atomprogramm.html--------------------------------------------------------------
      www.youtube.com/watch?v=7P8Ai3F2-1k&eurl=http%3A%2F%2Fwww.mmnews.de%2Findex.php%2F200909063682%2FMM-News%2FDer-Dollar-Betrug.html&feature=player_embedded
      ---------------------------------------------------------------
      Cytat z wpisu japolak
      Gdy jeszcze żyli - Francuzi i Niemcy potrafili ułożyć sobie znośne stosunki.
      • rothschild Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:29
        http://translate.google.pl/#
    • phemieh_tusk ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 25.09.09, 23:31
      Dlaczego Izrael ma bron nuklearna a Iran jej miec nie moze?

      To niesprawiedliwe.
      • papa_s Bo B_rak jest kierownikiem tej szatni 25.09.09, 23:41
        i nie wolno mieć broni jądrowej Iranowi;)
      • nie-tak Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 25.09.09, 23:47
        Warto przeczytać, ciekawy jak i informujący artykuł w języku polskim. Dlaczego
        nie donosi się o tym w Polsce?

        www.ruvr.ru/main.php?lng=pol&q=7251&cid=53&p=19.09.2009
        Pisanie jednostronnych artykułów jest manipulacja czytelnika, jak się pisze o
        Iranie trzeba tez napisać o innych.

        ----------------------------------------------------
        • bmc3i Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 27.09.09, 00:29
          Przyznaje - bafrdzo ciekawe teksty w tym "jezyku polskim". Przeczytalem od razu
          kilka. Jakbym czytal "Fakt", "SuperEkspres" i "NIE". A jakie aurotytety w nich
          powolane - general wypowiadajacy sie z takim znawstwem Europy wschodniej, jakie
          nawet na tym durnym forum budzilby smiech.


      • bmc3i Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 27.09.09, 00:18
        phemieh_tusk napisała:

        > Dlaczego Izrael ma bron nuklearna a Iran jej miec nie moze?
        >
        > To niesprawiedliwe.


        A publiczne rzucanie na wiecach gróźb "spopielenia Izraela" jest sprawiedliwe?
    • asmall4 Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:38
      Niedługo ten ośrodek to będzie muzeum głupoty Łachamadeniżeneda otwarte dla
      zwiedzających z całego świata :)
      • peidos Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:42
        ale predzej sami amerykanie otworza sobie od srodka jakies nowe WTC :)
    • wieprzowinapozydowsku Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:40
      plorg napisał:

      > Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając
      > jedynie literkę "k" na "n"?
      >

      W telewizji (w takim fox news na przyklad) nagonka trwa od paru lat:

      http://www.aljazeera.com/mm/video/video.php?op=showvideo&vidid=147
    • nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:51
      El-Baradei ma pisać tak swoje raporty by odpowiadały one USA, Anglii i
      Francji, proszę przeczytać co piszą Austriacy.
      W polskich mediach na ten temat cicho sza.
      diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/506544/index.do?_vl_backlink=/home/index.do
      -----------------------------------------------------------------
    • leonleonidas Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 00:26
      CIA twierdzi:
      "Amerykański wywiad jest zdania, że irański ośrodek nuklearny, zbudowany wewnątrz góry jako podziemny kompleks tuneli, znajduje się pod kontrolą armii i służy celom militarnym. "

      USA jest moralnym ZEREM.
      Ostatnio Obama glupawo opowiadal, ze rozumie skad sie bierze antyamerykanizm, smiechu warte. Z wypowiedzi jak powyzej.

      Rozgarniety czlowiek nie bierze powaznie tego co opowiada administracja, zwlaszcza amerykanska.
      • tomxp dymarki rosyjskiej produkcji sa naj naj 26.09.09, 06:50

        Rozgarniety czlowiek nie bierze powaznie tego co opowiada administracja, zwlaszcza





        putinoska.
    • leonleonidas Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 00:36
      Dziadostwo amerykanskie zaczelo sie opierac na wypowiedziach:
      "Terrorysci planowali byc moze..."
      "Wywiad amerykanski jest zdania..."

      Chlopaki doszli do wnioku ze trzeba cos zrobic dla Hameryki jak proponowyl Kennedy:
      "And so, my fellow Americans: ask not what your country can do for you—ask what you can do for your country."
      A ze niewiele moga zrobic to: "...byc moze...", albo "...sa zdania...".
      Beda tak parli to w koncu spojza prosto w oczy Chinzykom i gooowno hamerykanckie sie rozleje.
    • kozaczek03 Niema takich tuneli gdzie wszy allaha się schowają 26.09.09, 02:07
      Broń tektoniczną posiadają rosjanie i USA!
      A Kaczor chciał rozdawać karty!!
      Ha Ha Ha!!!
      Amen.
    • stefan4 Tunele... w górach... i dlatego nic nie widać... 26.09.09, 02:48
      Politycy USA są ostatnimi ludźmi na świecie z moralnym prawem do napiętnowania
      ,,kłamstw'' Iranu. Chcecie nowej wojny, to mówcie uczciwie, że jeszcze wam
      mało trupów, a nie ściemniajcie o jakichś tunelach wewnątrz góry. Bronie
      masowego rażenia już były, teraz zmyślcie coś nowego.

      - Stefan
    • not_so_serious Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 07:12
      (zdjecie instalacji gdzieś-tam w Iranie)
      AAAA.. toż to stodoła sołtysa w Klewkach.
      :>
      ..Jędrek miał rację.
      • tomxp eta oczjen sjerioznaja situacja 26.09.09, 07:15
        patamu dymarki dymajut kowo mozna
        sojedniajties pazalsta
    • tomxp k na n 26.09.09, 07:29
      plorg napisał:

      > Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając
      > jedynie literkę "k" na "n"?
      >
    • ipswich1 Czy tak samo Irak... 26.09.09, 09:20
      mial bron masowego razenia? A ta bronia okazala sie polityka Dabliu
      Busha?
    • 1a-z pewnie ze przepisuja, bo ... 26.09.09, 09:25
      kłamstwo Obmamy nie rozni sie od klamstwa Busha
    • washington84 baza na izraelskiej pustyni 26.09.09, 09:30
      Izraelska baza jest obslugiwana nie przez armie lecz przez Fundusz Wczasow
      Pracowniczych. Tam spedzaja wolny czas dzieci na koloniach popijajac
      hamburgery ciezka woda. Latwo sprawdzic pod
      www.atomicarchive.com/Almanac/IsraeliFacilities.shtml
      Kolonijne dzieci maja wpiete zolto czarne koleczka.
      • swinia_spigelmana cieniasie ta baza to baza pokoju 27.09.09, 00:19
        i dlatego dzieci israleskie do dziecinstwa sie do zydowskiego pokoju
        przyzwyaczjaja.

        Jak wiadomo Israel jest panstwem ludzi pokojowych oraz zaradncyh biznesowo
        wiec dzieki tej badiz pokoju oraz pomocy z USA i reszty swiata moze to
        udowodnic.
    • jogibaboo Ręce precz od Iranu. 26.09.09, 10:18
      To suwerenne państwo, a Ameryka chce kolejnej wojny, na której jej kompleks
      militarny zarobi grube miliony. Każdy kolejny konflikt militarny jest jej na
      rękę, ma gdzie upchnąć produkowany przez siebie sprzęt. Rozruszać gospodarkę?
      Jakie to proste, sprowokujmy wojenkę. Precz z żandarmem świata. America go to
      hell!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka