plorg 25.09.09, 21:14 Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając jedynie literkę "k" na "n"? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
angrusz1 Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 21:31 Nie jestem zwolennikiem Iranu ani islamu ale .... Ale Iran to państwo suwerenne . Dlaczego ktoś ma ograniczoć co jemu wolno i to takim tonem . Tylko dlatego, że ktoś jest silniejszy ? Jutro może wobec Polski być taki ton. To także jest niepokojące jak zbrojenia nuklearne . Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 21:43 Iran podpisał układ o nieproliferacji, wszelkie utajnienia zdradzają, że pracują nad bronią atomową www.stosunkimiedzynarodowe.info/kraj,Iran,problemy,Program_nuklearny Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 21:44 angrusz1 napisał: > Jutro może wobec Polski być taki ton. > To także jest niepokojące jak zbrojenia nuklearne . ------------------ Wobec Polski nie ma i nie będzie potrzeby. Wolaków prościej i taniej kupić. Dawno już to zrobiono. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Iran może mieć tyle baz militarnych, ile zechce! 25.09.09, 21:38 To suwerenne państwo. Oszolomy, rozpieprzyliście już Irak w drobny mak, chcecie powtórki? Wara od Persów i ich ropy i gazu. Odpowiedz Link Zgłoś
muledet.3 Re: Iran może mieć tyle baz militarnych, ile zech 25.09.09, 22:54 l.o.r.t.e.a napisał: > To suwerenne państwo. > > Oszolomy, rozpieprzyliście już Irak w drobny mak, chcecie powtórki? > > Wara od Persów i ich ropy i gazu. Iran suwerenny czy nie,podpisal ,niepodpisal. Trzeba bedzie dupnac z grubej rury i sprawa zalatwiona. Co nie?. Odpowiedz Link Zgłoś
t.u.s.k Biedny Izrael, jak on sobie da rade? Wojenka? 25.09.09, 22:08 Biedny Izrael, jak on sobie da rade? Wojenka? Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 22:24 Jakos na zdjęciu nie widać tych mobilnych ramp z bronią, był już taki który takie zdjęcia prezentował, do dziś jego wojska okopują Irak, a stenogramy wspólnicy napaści zamknęli w archiwach na 30 lat by się żaden nie dowiedział ich krętactw i oszukaństw, tak jak polska historie z czasów wojennych na przeszło 100 lat. Zdjęcia tak każde inne z satelity, wystarczy w google podać jakąś dowolna miejscowość i takie same zdjęcia można sobie poszukać. ------------------------------------------------------ Odpowiedz Link Zgłoś
drmw Jeżeli zniknie Izrael,to zniknie cały świat 25.09.09, 22:32 Zbliżamy się milowymi krokami do samozagłady (?) 21.12.2012 jest bliski. Bóg mi świadkiem-tak bardzo chciałbym się mylić. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 27.09.09, 00:12 nie-tak napisała: > Jakos na zdjęciu nie widać tych mobilnych ramp z bronią, A dlaczego mialoby byc wiedac jakies "rampy z bronia"? Ktos pisal ze to ma byc jakas baza wojskowa? Czy czytac nie umiesz? był już taki który > takie zdjęcia prezentował, To jest zdjecie akurat zupelknie innego osrodka. Czy to co widzisz, wyglada Ci na jakis osrodek "wewnatrz góry"? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Ten ośrodek jest pod kontrolą armii 25.09.09, 22:34 I służy cywilom, no bo komu innemu mógłby ośrodek militarny służyć? Odpowiedz Link Zgłoś
rothschild NWO nie w smak Iran. 25.09.09, 22:43 Ostał się Iran, KRLD... ale może prawda jednak zwycięży. Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman czy to tu te tunele są 25.09.09, 22:44 www.maplandia.com/iran/esfahan/natanz/ Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 22:55 To pewnie cos takiego co mial Bin Laden w gorach Tora-Bora: www.mstrmnd.com/files/toraborafictionalfortress.gif . Pan Donald Rumsfield bardzo malowniczo i tym gadal, co Al Kaida tam w tych gorach posiada, mozna sie niezle posmiac: www.youtube.com/watch?v=FGhGHxw0mSo&feature=PlayList&p=691BAE9476B843FB&playnext=1&playnext_from=PL&index=1 smok Odpowiedz Link Zgłoś
wioocha "dyplomata, przedstawił tę tezę" 25.09.09, 23:04 "dyplomata, przedstawił tę tezę. - W ośrodku jest miejsce na 3 tysiące wirówek" Dla administracji USA (kontrolowanej przez Izrael, co w przypadku Iranu jest jeszcze istotniejsze) każdy pretekst jest dobry do usprawiedliwienia agresji. Skądinąd, uważam, że również Iran ma prawo do broni nuklearnej. Albo każdy, albo nikt. I nie wolno zapominać, że to USA jako jedyny kraj użyły broni nuklearnej (DWUKROTNIE) w ataku na inny kraj i przeciw cywilom**. To odbiera im moralne prawo do podobnych działań czy wypowiedzi. ** Również przeciw własnym cywilom i personelowi wojskowemu w zbrodniczych eksperymentach militarnych i medycznych z użyciem broni jądrowej. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:25 Dla tych co znają język niemiecki, polecam przeczytać. www.news.at/articles/0825/15/209915/elbaradei-angriffen-iran-wuerde-region-feuerball www.hintergrund.de/20071121145/politik/welt/iaeo-ver%C3%B6ffentlicht-neuen-bericht-zu-irans-atomprogramm.html-------------------------------------------------------------- www.youtube.com/watch?v=7P8Ai3F2-1k&eurl=http%3A%2F%2Fwww.mmnews.de%2Findex.php%2F200909063682%2FMM-News%2FDer-Dollar-Betrug.html&feature=player_embedded --------------------------------------------------------------- Cytat z wpisu japolak Gdy jeszcze żyli - Francuzi i Niemcy potrafili ułożyć sobie znośne stosunki. Odpowiedz Link Zgłoś
rothschild Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:29 http://translate.google.pl/# Odpowiedz Link Zgłoś
phemieh_tusk ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 25.09.09, 23:31 Dlaczego Izrael ma bron nuklearna a Iran jej miec nie moze? To niesprawiedliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Bo B_rak jest kierownikiem tej szatni 25.09.09, 23:41 i nie wolno mieć broni jądrowej Iranowi;) Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 25.09.09, 23:47 Warto przeczytać, ciekawy jak i informujący artykuł w języku polskim. Dlaczego nie donosi się o tym w Polsce? www.ruvr.ru/main.php?lng=pol&q=7251&cid=53&p=19.09.2009 Pisanie jednostronnych artykułów jest manipulacja czytelnika, jak się pisze o Iranie trzeba tez napisać o innych. ---------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 27.09.09, 00:29 Przyznaje - bafrdzo ciekawe teksty w tym "jezyku polskim". Przeczytalem od razu kilka. Jakbym czytal "Fakt", "SuperEkspres" i "NIE". A jakie aurotytety w nich powolane - general wypowiadajacy sie z takim znawstwem Europy wschodniej, jakie nawet na tym durnym forum budzilby smiech. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: ___ Izrael ma a Iran nie moze? ___ 27.09.09, 00:18 phemieh_tusk napisała: > Dlaczego Izrael ma bron nuklearna a Iran jej miec nie moze? > > To niesprawiedliwe. A publiczne rzucanie na wiecach gróźb "spopielenia Izraela" jest sprawiedliwe? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:38 Niedługo ten ośrodek to będzie muzeum głupoty Łachamadeniżeneda otwarte dla zwiedzających z całego świata :) Odpowiedz Link Zgłoś
peidos Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:42 ale predzej sami amerykanie otworza sobie od srodka jakies nowe WTC :) Odpowiedz Link Zgłoś
wieprzowinapozydowsku Re: Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, z 25.09.09, 23:40 plorg napisał: > Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając > jedynie literkę "k" na "n"? > W telewizji (w takim fox news na przyklad) nagonka trwa od paru lat: http://www.aljazeera.com/mm/video/video.php?op=showvideo&vidid=147 Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 25.09.09, 23:51 El-Baradei ma pisać tak swoje raporty by odpowiadały one USA, Anglii i Francji, proszę przeczytać co piszą Austriacy. W polskich mediach na ten temat cicho sza. diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/506544/index.do?_vl_backlink=/home/index.do ----------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
leonleonidas Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 00:26 CIA twierdzi: "Amerykański wywiad jest zdania, że irański ośrodek nuklearny, zbudowany wewnątrz góry jako podziemny kompleks tuneli, znajduje się pod kontrolą armii i służy celom militarnym. " USA jest moralnym ZEREM. Ostatnio Obama glupawo opowiadal, ze rozumie skad sie bierze antyamerykanizm, smiechu warte. Z wypowiedzi jak powyzej. Rozgarniety czlowiek nie bierze powaznie tego co opowiada administracja, zwlaszcza amerykanska. Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp dymarki rosyjskiej produkcji sa naj naj 26.09.09, 06:50 Rozgarniety czlowiek nie bierze powaznie tego co opowiada administracja, zwlaszcza putinoska. Odpowiedz Link Zgłoś
leonleonidas Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 00:36 Dziadostwo amerykanskie zaczelo sie opierac na wypowiedziach: "Terrorysci planowali byc moze..." "Wywiad amerykanski jest zdania..." Chlopaki doszli do wnioku ze trzeba cos zrobic dla Hameryki jak proponowyl Kennedy: "And so, my fellow Americans: ask not what your country can do for you—ask what you can do for your country." A ze niewiele moga zrobic to: "...byc moze...", albo "...sa zdania...". Beda tak parli to w koncu spojza prosto w oczy Chinzykom i gooowno hamerykanckie sie rozleje. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek03 Niema takich tuneli gdzie wszy allaha się schowają 26.09.09, 02:07 Broń tektoniczną posiadają rosjanie i USA! A Kaczor chciał rozdawać karty!! Ha Ha Ha!!! Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
stefan4 Tunele... w górach... i dlatego nic nie widać... 26.09.09, 02:48 Politycy USA są ostatnimi ludźmi na świecie z moralnym prawem do napiętnowania ,,kłamstw'' Iranu. Chcecie nowej wojny, to mówcie uczciwie, że jeszcze wam mało trupów, a nie ściemniajcie o jakichś tunelach wewnątrz góry. Bronie masowego rażenia już były, teraz zmyślcie coś nowego. - Stefan Odpowiedz Link Zgłoś
not_so_serious Iran: Ośrodek nuklearny to kompleks tuneli, zbu... 26.09.09, 07:12 (zdjecie instalacji gdzieś-tam w Iranie) AAAA.. toż to stodoła sołtysa w Klewkach. :> ..Jędrek miał rację. Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp eta oczjen sjerioznaja situacja 26.09.09, 07:15 patamu dymarki dymajut kowo mozna sojedniajties pazalsta Odpowiedz Link Zgłoś
tomxp k na n 26.09.09, 07:29 plorg napisał: > Kochani przepisujecie te same teksty sprzed paru lat, zamieniając > jedynie literkę "k" na "n"? > Odpowiedz Link Zgłoś
ipswich1 Czy tak samo Irak... 26.09.09, 09:20 mial bron masowego razenia? A ta bronia okazala sie polityka Dabliu Busha? Odpowiedz Link Zgłoś
1a-z pewnie ze przepisuja, bo ... 26.09.09, 09:25 kłamstwo Obmamy nie rozni sie od klamstwa Busha Odpowiedz Link Zgłoś
washington84 baza na izraelskiej pustyni 26.09.09, 09:30 Izraelska baza jest obslugiwana nie przez armie lecz przez Fundusz Wczasow Pracowniczych. Tam spedzaja wolny czas dzieci na koloniach popijajac hamburgery ciezka woda. Latwo sprawdzic pod www.atomicarchive.com/Almanac/IsraeliFacilities.shtml Kolonijne dzieci maja wpiete zolto czarne koleczka. Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana cieniasie ta baza to baza pokoju 27.09.09, 00:19 i dlatego dzieci israleskie do dziecinstwa sie do zydowskiego pokoju przyzwyaczjaja. Jak wiadomo Israel jest panstwem ludzi pokojowych oraz zaradncyh biznesowo wiec dzieki tej badiz pokoju oraz pomocy z USA i reszty swiata moze to udowodnic. Odpowiedz Link Zgłoś
jogibaboo Ręce precz od Iranu. 26.09.09, 10:18 To suwerenne państwo, a Ameryka chce kolejnej wojny, na której jej kompleks militarny zarobi grube miliony. Każdy kolejny konflikt militarny jest jej na rękę, ma gdzie upchnąć produkowany przez siebie sprzęt. Rozruszać gospodarkę? Jakie to proste, sprowokujmy wojenkę. Precz z żandarmem świata. America go to hell!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś