Dodaj do ulubionych

Avon & Oriflame

17.05.09, 16:47
Czy wszym zdaniem lepsza jest firma kosmetyczna Avon czy Oriflame?????piwo
Obserwuj wątek
    • mika Re: Avon & Oriflame 18.05.09, 11:43
      hm..sama nie wiem. Właściwie nie przywiązuję się do żadnej firmy oprócz jednej
      pianki do mycia twarzy. Z Avonu korzystałam częściej niż z Oriflamu, mazidła
      Avonu typu cienie do powiek, tusze czy szminki są słabe dlatego przestałam u
      nich zamawiać.
    • Gość: nika Re: Avon & Oriflame IP: *.stacje.agora.pl 18.05.09, 11:51
      Ja nie używam Orfilame - więc nie będę się wypowiadać, ale zgadzam się z miką:
      Avon ma baaardzo kiepskie kosmetyki kolorowe. Szczytem była rzekomo super trwała
      szminka, która spłynęła (dosłownie) po 15 minutach!!! Kredki do oczu,
      podobnie... Cienie - malujesz i malujesz, efektu nie widać. nie polecam.
    • kafufka Re: Avon & Oriflame 20.05.09, 10:58
      mam dość wrażliwą skórę twarzy i w przypadku obydwu firm było ciężko:
      - na kosmetyki Oriflame uczulałam się od razu
      - na kosmetyki Avon uczulałam się z czasem (ale porządnie, nawet powieki mi puchły)

trudno mi więc wybrać, która z firm jest lepsza, bo niestety obydwie mi
      szkodziły sad
      • Gość: paulina230906 Re: Avon & Oriflame IP: 78.31.151.* 19.08.09, 16:17
        Witam! Poszukuję osób, które chciałyby zostać konsultantkami (konsultantami ) w
        firmie Avon. Ja jestem konsultantka od trzech lat i jestem bardzo zadowolona z
        tego co robię. Poza tym, że mam kontakt z różnymi osobami, to także pieniążki.
        Zarobek uzależniony jest od naszej sprzedaży i wynosi od 15 do 40 %, czyli nawet
        do 1200 zł przy jednym zamówieniu. Oprócz tego mamy dużo prezentów w postaci
        kosmetyków, próbek, oraz materiałów potrzebnych w sprzedaży. Są różnego rodzaju
        konkursy w których można wygrać cenne nagrody, wycieczki lub kosmetyki. Także
        kosmetyki dla konsultantek są tańsze. Więc jeżeli jesteś osobą która chce
        zarobić lub dorobić sobie dodatkowe pieniążki to zapraszam do skorzystania.
        ZBIERAM RÓWNIEŻ ZAMÓWIENIA NA KOSMETYKI .
        Aktualny KATALOG 11. (zamówienia do 12 sierpnia).
        KATALOG 12: (zamówienia do 2 września)
        KATALOG 13: (zamówienia do 23 września)
        KATALOG 14: (zamówienia do 14 października)
        KATALOG 15: (zamówienia do 4 listopada)
        KATALOG 16: (zamówienia do 25 listopada)
        KATALOG 17: (zamówienia do 16 grudnia)
        Katalogi dostępne na: www.avon.com.pl lub do pobrania na
        www.chomikuj.pl/Mistra/Katalogi bądź po skontaktowaniu sie ze mną.
        Osoby chętne proszę o kontakt;
        Tel.: 781-765-421
        gg: 9059146
    • Gość: aniazori Nowość!Oriflame metodą OriNet! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 00:03
      Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz
      wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych
      konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej
      metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych
      konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o
      Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl
      serce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka