Dodaj do ulubionych

ARP: Nie można było wpływać na przetarg

    • aa_6 Przecież gołym okiem widać, że 11.10.09, 21:13
      te stenogramy to jedna wielka manipulacja!!! CBA i "Wprost", a
      wcześniej "Rzeczpospolita" dopuściły się karygodnych nadużyć!!!
      Niech Agencja po prostu poda służbę specjalną, która w
      demokratycznym pańtwie prawa zerwała się ze smyczy, i usłużną wobec
      tej służby redakcję do sądu. Skoro T. Arabski z kancelarii premiera
      skierował w związku z "doniesieniami" CBA o "aferze stoczniowej"
      dwie sprawy do prokuratury, to z pewnością prokuratura z urzędu
      zbada okoliczności upublicznienia fragmentów "ściśle tajnych"
      materiałów, w których spotwarza się i niszczy reputację
      konstytucyjnego ministra oraz Agencji, która przeprowadziła tę
      sprzedaż wzorcowo!!! I niech PiS nie liczy, że tzw. prowincja kupi
      te propagandowe brednie. W całej Polsce ludzie są oburzeni
      działaniami CBA jako policji politycznej PiSu.
      • fi77ga Re: Przecież gołym okiem widać, że 11.10.09, 21:25
        Ciekawe, co się będzie działo jak jeszcze ze swoimi "pasztetami"
        ruszy do akcji IPN! Zastanawiam się, która gazeta będzie jego
        rzecznikiem prasowym. Oj będzie bal!
    • starduster Mam pytanie.. 11.10.09, 21:18
      Jak długo obrotowy Waldi będzie chciał być utożsamiany z PO,
      zresztą formalnie zwierzchnik Grada..Pewnie niebawem się na
      przekręTuska wypnie...i odetnie się od tej watahy drobnych
      kombinatorków utrzymanków gangsterów..
      • wikal Re: Mam pytanie.. 11.10.09, 22:34
        A Waldi to sama uczciwość! Zawsze idzie tam, gdzie więcej dają. Z
        pis się nie zwiąże, bo to samobójstwo. Zrobią go złodziejem i
        komuchem, jak tylko przestanie być potrzebny. A na to jest za cwany.
    • ubudubu4 Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 21:18
      A dla mnie prawda nie ma znaczenia. Tylko Tusk , zawsze Tusk. A jak prawda jest
      brutalna (kolesie brali) to tym gorzej dla PRAWDY!!!!!
    • anwad Apel do (byłych?) wyborców PO 11.10.09, 21:45
      Nie dajcie się tak bezczelnie robić w konia! Nie dajcie robić z siebie
      idiotów! Domagajcie się wyjaśnień od ludzi, których wybraliście. Chyba nie
      wybraliście ich po to, żeby Was bezczelnie oszukiwali.
      Dobranoc.
      • wikal Re: Apel do (byłych?) wyborców PO 11.10.09, 22:38
        Te same pytania zadaj wyborcom pisu. Wiemy, że wasz Jaruś juz robi
        spisy byłych wyborców PO, ale niech przedwcześnie na nich nie liczy.
        Bo nawet jesli zrażą sie do PO, to na pis raczej nie zagłosują. Tę
        kaczkę już jedlismy i dotąd jej paskudny dziób stoi nam w gardle.
    • krotny12 CBA kontra Grad ujawnili filmy 11.10.09, 21:55
      grad kontra CBA
      www.youtube.com/watch?v=_DRxf-QGUcs
      • cleryka Re: CBA kontra Grad ujawnili filmy 11.10.09, 22:15
        A kto t?ak nprawdę odszczeka Kaminskiego paszkwile niedopowiedziane
        oskrżenia Napewno jarek kłamczyński przed wyborami,brata
        krtynoprezydenta?
    • jkredman Dąbrowski. Baczyński, Gutowski, Al-Assir 11.10.09, 22:08
      Wojciech Dąbrowski - 2006 - 2008 zastępca Dyrektora Biura Nadzoru
      Właścicielskiego i Inwestycji Kapitałowych w BUMAR sp. z oo.

      Roman Baczyński - od 1997 roku prezes Zarządu i dyrektor
      naczelny BUMAR sp. z oo. /odwołany w 2007 roku/

      Gene Gutowski /właśc. Eugeniusz Bardach/ - właściciel Subci Ltd i Golden
      Vision, długoletni /15 lat/ współpracownik Adnana Khashoggiego, pośrednik
      handlu bronią /35 kontraktów z Bumarem/, ostatni kontakt z 2005 na 1,3 mln $
      aneksowany w 2007 na krótko przed odwołaniem prezesa Baczyńskiego, w wolnych
      chwilach producent filmów Polańskiego,

      Abdul Rahman Al-Assir - prowizja z czasów gdy prezesem Bumaru był Roman
      Baczyński, tą prowizję próbował Al Assir odzyskać od ministra Jasińskiego ale
      bez skutku,

      raport Macierewicza opisujący działalność Romana Baczyńskiego został
      opublikowany w lutym 2007 roku, zaraz po tym został odwołany ze stanowiska
      prezesa Bumaru,

      czy jest możliwe że dla odzyskania pieniędzy z prowizji od Bumaru /dlaczego
      tego nie robił drogą prawną/ podjął się grania roli pośrednika inwestora z
      Kataru i sam bez zgody tego inwestora wpłacił wadium, ale sprawa się rypła
      /inwestor nie chciał kupić stoczni/, czy wadium wpłacone w przetargu zostało
      zwrócone, czy Bumar zgodził się na zapłatę Al Assirowi zaległych prowizji /?/
      - bez drogi sądowej
    • starduster ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:14
      No to rozmawiajcie tak jakby was podsłuchiwali ......
      A mnie to te Pzekrętuskowate mogą
      maleszkowy śmieciu..
      • cleryka Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:31
        A mnie ręce i nogi odpadaja,a łeb jak bania...odpierd...sie od nas
        normalnych ludzi.! zagłosujemy i tak po swojemu..baj,baj,baj..do urn.
      • cleryka Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:38
        Podsłuchiwanie i donoszenie to domena NKWD i UB-SB,ale mnie to nie
        dziwi po IV Rp...ona nie minela..ona siedzi w okopach CBA.
    • lechu321 Afery, faryzejskie standardy i liberało-lewa PO 11.10.09, 22:40
      Afery, faryzejskie standardy i liberało-lewa moralność, to
      zaPOwiedziane cuda rządu PO, PSL. Od przejęcia władzy, chcą oni
      wsadzić do więzienia Kamińskiego z Ziobrą, za ściganie gangsterów
      czyli aferałów. PO usunięciu Kamińskiego z CBA, wykryte afery
      POpaprańcy zamiotą POd dywan. Schetynę, Grada i innych kolesi z
      POlityki Tusk z Czumą broni, podobnie jak Boniego byłego TW SB. Czy
      Sądy USA przestały już ścigać niedawnego ministra Sprawiedliwości,
      który za skandaliczną obronę Chlebowskiego z Drzewieckim i Schetyną
      podał się do dymisji? Ten pan zwiał do Polski aby chronić się za
      immunitetem przed amerykańskimi sądami. Pedofil Polański też
      POdobnie kiedyś zwiał z USA. Prezydent SoPOtu to jeden z wielu
      skorumpowanych POlityków, który jest na wolności tylko dzięki
      gwarancjom środowiska Okrągłego Stołu. Gdy do władzy wróci PiS, to
      chłopcy z ABW lub CBA może przyjdą PO Karnowskiego, lecz z pewnością
      nie zastrzeli się on jak Blida. SLD i Kutz wciąż kreuje Blidę na
      świętą męczennicę Śląską, podobnie jak POpaprani Sawicką. Pazika,
      trzeciego mordercę Olewnika, który dostał dożywocie, kazali pewnie
      POwiesić, bo skruszony wyrokiem mógłby sypać inspiratorów z lewej
      POlityki. Gdy powieszono świadków zbrodni Pazika, to PO-PSL-SLD
      POwołały sejmową komisję śledczą, bo umarli zabrali tajemnicę do
      grobu i nie sypną kolesiów. Palikota cymes lewa kasa-miliony Euro,
      ukryta jest przed żoną i US w jakimś raju podatkowym lub w Izraelu,
      niczym aferzystów z Art. B.? Władza PO-PSL to chciwa prywatyzacja
      ostatnich narodowych sreber (PZU, szpitali z lukratywnymi terenami
      oraz stoczni, kopalń miedzi, węgla i zakładów energetycznych). Tusk
      wzoruje się na agentach Kiszczaka-TW Bolku, TW Alku i reszcie
      prywatyzatorów: Żemku, Balcerowiczu, Wąsaczu, Belce, Dochnalu,
      Pęczaku, Kunie, Żaglu itp. Zbyt wolno to jednak idzie Donaldowi.
      WSI24 z Polsatem, Super Stacją i Wyborcza wypowiedziały więc
      POparcie Tuskowi. Ich kandydatem na prezydenta RP nie jest już Tusk
      a wyjęty z zamrażarki Śpioch Olechowski też z Platformy. TW Śpiocha,
      wspiera emerytowany generał WSI, akuszer narodzin Platformy. WSI ze
      Śpiochem jak wygrają wybory, subtelnie dokończą aferalną
      prywatyzację majątku narodowego, rozpoczętą przez kolesi filmowej
      Nocnej Zmiany z UW, PO, SLD, PSL. Nieudolna afera starachowicka
      kierowana przez Sobotkę-ministra SLD, którego ułaskawił przezio
      Olek, oraz Rywina wynajętego przez ludzi trzymających władzę, stały
      się katastrofą lewicy. Podobnie było z aferą gruntową i obyczajową z
      Kaczmarkiem i Krawczykową w roli głównej, które dobiły Samoobronę z
      Lepperem. Pijany Olo ośmieszył lewicę, podobnie jak inni kumple
      prezia o których mówił Oleksy Gudzowatemu. Zepchnęło to Jolę Konty z
      Cimoszewiczem do politycznego kąta i SLD ciągle nie może liczyć na
      fotel prezydenta RP. POpaprani więc zrobią wszystka, aby aferę
      hazardową i stoczniową zamieść POd dywan. Ot chciwe, czyli koszerne
      inaczej towarzystwo z Okrągłego Stołu, grubej kreski i III
      RP.
    • jkredman siedzieli przy stole rycerze 11.10.09, 22:41
      a ja im qu..a nie wierzę
    • jb777 Taa, a świstak siedzi i zawija ... 11.10.09, 23:10
      Srają muchy będzie wiosna .. blubry CBA
    • dania60 ludzie nie badcie naiwni 11.10.09, 23:47
      Pis i CBA wpuszcza was w maliny,przeciez to jest wypuszczane w
      odpowiedniej chwili ,juz 2 tygodnie temu paskudny Kaczor mowil ze
      przejma rzady,teraz drukarki CBA czyli Rzepa i Wprost drukuja wyjete
      z kontekstu rozmowy...kurcze ciekawa jestem jak by tak wszystkich
      rozmowy publikowac ,przeciez nikt z nas nie jest swiety,czesto
      rzucamy miesem jak sie wkurzymy,a te pisowskie scierwa sie tak
      oburzaja.Niech wasz ojciec dr Rydzyk odda wszystko co wzial na
      stocznie to nie bedzie problemu i nie bedziemy szukac inwestorow.
      • cudaktusk Re: ludzie nie badcie naiwni 12.10.09, 01:24
        PO i Mosad wpuszcza was w maliny, przecież to jest wypuszczane w
        odpowiedniej chwili ,juz 2 tygodnie temu paskudny Donald mówił ze
        > przejma rzady,teraz drukarki CBA czyli Rzepa i Wprost drukuja wyjete
        > z kontekstu rozmowy...kurcze ciekawa jestem jak by tak wszystkich
        > rozmowy publikowac ,przeciez nikt z nas nie jest swiety, czesto
        > rzucamy miesem jak sie wkurzymy,a te Peowskie scierwa sie tak
        > oburzaja. Niech wasz biznesmen POligłup odda wszystko co ukradł to nie bedzie problemu i nie bedziemy szukac inwestorow.
    • nowotkomarceli4 Czy Polska to prywatny folwark Kaczyńskiego???? 12.10.09, 00:16
      Bo odnoszę wrażenie, że ten człwiek Polskę traktuje jako pole bitwy
      dla swojej prywatnej wojny z Tuskiem.
      Człowieku - proszę opanuj się, bo destabilizując państwo dla swoich
      politycznych celów, możesz zmienić życie wielu milionów Polaków.
      Ludzie naprawdę mają dzieci, kredyty, interesy - a nie tylko PiS,
      mamę i Alika.
      • cudaktusk Re: Czy Polska to prywatny folwark Tuskiego?? 12.10.09, 01:21
        Bo odnoszę wrażenie, że ten człowiek Polskę traktuje jako pole bitwy dla swojej prywatnej wojny z Kaczyńskim. Człowieku - proszę opanuj się, bo destabilizując państwo dla swoich politycznych celów, możesz zmienić w koszmar życie wielu milionów Polaków. Ludzie naprawdę mają dzieci, kredyty, interesy - a nie tylko Platformę, wytrzeszcza i
        Paligłupa.
        • jarkoni Późno już... 12.10.09, 02:59
          Czytam jedno zdanie z artykułu już n-ty raz i nijak go nie rozumiem:
          "Dodał, że do 8 maja wpłynęło na główne składniki majątku stoczni wadium do
          katarskiego inwestora Stichting Particulier Fonds Greenrights oraz od innych
          inwestorów."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka