aa_6 Przecież gołym okiem widać, że 11.10.09, 21:13 te stenogramy to jedna wielka manipulacja!!! CBA i "Wprost", a wcześniej "Rzeczpospolita" dopuściły się karygodnych nadużyć!!! Niech Agencja po prostu poda służbę specjalną, która w demokratycznym pańtwie prawa zerwała się ze smyczy, i usłużną wobec tej służby redakcję do sądu. Skoro T. Arabski z kancelarii premiera skierował w związku z "doniesieniami" CBA o "aferze stoczniowej" dwie sprawy do prokuratury, to z pewnością prokuratura z urzędu zbada okoliczności upublicznienia fragmentów "ściśle tajnych" materiałów, w których spotwarza się i niszczy reputację konstytucyjnego ministra oraz Agencji, która przeprowadziła tę sprzedaż wzorcowo!!! I niech PiS nie liczy, że tzw. prowincja kupi te propagandowe brednie. W całej Polsce ludzie są oburzeni działaniami CBA jako policji politycznej PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
fi77ga Re: Przecież gołym okiem widać, że 11.10.09, 21:25 Ciekawe, co się będzie działo jak jeszcze ze swoimi "pasztetami" ruszy do akcji IPN! Zastanawiam się, która gazeta będzie jego rzecznikiem prasowym. Oj będzie bal! Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Mam pytanie.. 11.10.09, 21:18 Jak długo obrotowy Waldi będzie chciał być utożsamiany z PO, zresztą formalnie zwierzchnik Grada..Pewnie niebawem się na przekręTuska wypnie...i odetnie się od tej watahy drobnych kombinatorków utrzymanków gangsterów.. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Mam pytanie.. 11.10.09, 22:34 A Waldi to sama uczciwość! Zawsze idzie tam, gdzie więcej dają. Z pis się nie zwiąże, bo to samobójstwo. Zrobią go złodziejem i komuchem, jak tylko przestanie być potrzebny. A na to jest za cwany. Odpowiedz Link Zgłoś
ubudubu4 Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 21:18 A dla mnie prawda nie ma znaczenia. Tylko Tusk , zawsze Tusk. A jak prawda jest brutalna (kolesie brali) to tym gorzej dla PRAWDY!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Apel do (byłych?) wyborców PO 11.10.09, 21:45 Nie dajcie się tak bezczelnie robić w konia! Nie dajcie robić z siebie idiotów! Domagajcie się wyjaśnień od ludzi, których wybraliście. Chyba nie wybraliście ich po to, żeby Was bezczelnie oszukiwali. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Apel do (byłych?) wyborców PO 11.10.09, 22:38 Te same pytania zadaj wyborcom pisu. Wiemy, że wasz Jaruś juz robi spisy byłych wyborców PO, ale niech przedwcześnie na nich nie liczy. Bo nawet jesli zrażą sie do PO, to na pis raczej nie zagłosują. Tę kaczkę już jedlismy i dotąd jej paskudny dziób stoi nam w gardle. Odpowiedz Link Zgłoś
krotny12 CBA kontra Grad ujawnili filmy 11.10.09, 21:55 grad kontra CBA www.youtube.com/watch?v=_DRxf-QGUcs Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: CBA kontra Grad ujawnili filmy 11.10.09, 22:15 A kto t?ak nprawdę odszczeka Kaminskiego paszkwile niedopowiedziane oskrżenia Napewno jarek kłamczyński przed wyborami,brata krtynoprezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman Dąbrowski. Baczyński, Gutowski, Al-Assir 11.10.09, 22:08 Wojciech Dąbrowski - 2006 - 2008 zastępca Dyrektora Biura Nadzoru Właścicielskiego i Inwestycji Kapitałowych w BUMAR sp. z oo. Roman Baczyński - od 1997 roku prezes Zarządu i dyrektor naczelny BUMAR sp. z oo. /odwołany w 2007 roku/ Gene Gutowski /właśc. Eugeniusz Bardach/ - właściciel Subci Ltd i Golden Vision, długoletni /15 lat/ współpracownik Adnana Khashoggiego, pośrednik handlu bronią /35 kontraktów z Bumarem/, ostatni kontakt z 2005 na 1,3 mln $ aneksowany w 2007 na krótko przed odwołaniem prezesa Baczyńskiego, w wolnych chwilach producent filmów Polańskiego, Abdul Rahman Al-Assir - prowizja z czasów gdy prezesem Bumaru był Roman Baczyński, tą prowizję próbował Al Assir odzyskać od ministra Jasińskiego ale bez skutku, raport Macierewicza opisujący działalność Romana Baczyńskiego został opublikowany w lutym 2007 roku, zaraz po tym został odwołany ze stanowiska prezesa Bumaru, czy jest możliwe że dla odzyskania pieniędzy z prowizji od Bumaru /dlaczego tego nie robił drogą prawną/ podjął się grania roli pośrednika inwestora z Kataru i sam bez zgody tego inwestora wpłacił wadium, ale sprawa się rypła /inwestor nie chciał kupić stoczni/, czy wadium wpłacone w przetargu zostało zwrócone, czy Bumar zgodził się na zapłatę Al Assirowi zaległych prowizji /?/ - bez drogi sądowej Odpowiedz Link Zgłoś
starduster ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:14 No to rozmawiajcie tak jakby was podsłuchiwali ...... A mnie to te Pzekrętuskowate mogą maleszkowy śmieciu.. Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:31 A mnie ręce i nogi odpadaja,a łeb jak bania...odpierd...sie od nas normalnych ludzi.! zagłosujemy i tak po swojemu..baj,baj,baj..do urn. Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: ARP: Nie można było wpływać na przetarg 11.10.09, 22:38 Podsłuchiwanie i donoszenie to domena NKWD i UB-SB,ale mnie to nie dziwi po IV Rp...ona nie minela..ona siedzi w okopach CBA. Odpowiedz Link Zgłoś
lechu321 Afery, faryzejskie standardy i liberało-lewa PO 11.10.09, 22:40 Afery, faryzejskie standardy i liberało-lewa moralność, to zaPOwiedziane cuda rządu PO, PSL. Od przejęcia władzy, chcą oni wsadzić do więzienia Kamińskiego z Ziobrą, za ściganie gangsterów czyli aferałów. PO usunięciu Kamińskiego z CBA, wykryte afery POpaprańcy zamiotą POd dywan. Schetynę, Grada i innych kolesi z POlityki Tusk z Czumą broni, podobnie jak Boniego byłego TW SB. Czy Sądy USA przestały już ścigać niedawnego ministra Sprawiedliwości, który za skandaliczną obronę Chlebowskiego z Drzewieckim i Schetyną podał się do dymisji? Ten pan zwiał do Polski aby chronić się za immunitetem przed amerykańskimi sądami. Pedofil Polański też POdobnie kiedyś zwiał z USA. Prezydent SoPOtu to jeden z wielu skorumpowanych POlityków, który jest na wolności tylko dzięki gwarancjom środowiska Okrągłego Stołu. Gdy do władzy wróci PiS, to chłopcy z ABW lub CBA może przyjdą PO Karnowskiego, lecz z pewnością nie zastrzeli się on jak Blida. SLD i Kutz wciąż kreuje Blidę na świętą męczennicę Śląską, podobnie jak POpaprani Sawicką. Pazika, trzeciego mordercę Olewnika, który dostał dożywocie, kazali pewnie POwiesić, bo skruszony wyrokiem mógłby sypać inspiratorów z lewej POlityki. Gdy powieszono świadków zbrodni Pazika, to PO-PSL-SLD POwołały sejmową komisję śledczą, bo umarli zabrali tajemnicę do grobu i nie sypną kolesiów. Palikota cymes lewa kasa-miliony Euro, ukryta jest przed żoną i US w jakimś raju podatkowym lub w Izraelu, niczym aferzystów z Art. B.? Władza PO-PSL to chciwa prywatyzacja ostatnich narodowych sreber (PZU, szpitali z lukratywnymi terenami oraz stoczni, kopalń miedzi, węgla i zakładów energetycznych). Tusk wzoruje się na agentach Kiszczaka-TW Bolku, TW Alku i reszcie prywatyzatorów: Żemku, Balcerowiczu, Wąsaczu, Belce, Dochnalu, Pęczaku, Kunie, Żaglu itp. Zbyt wolno to jednak idzie Donaldowi. WSI24 z Polsatem, Super Stacją i Wyborcza wypowiedziały więc POparcie Tuskowi. Ich kandydatem na prezydenta RP nie jest już Tusk a wyjęty z zamrażarki Śpioch Olechowski też z Platformy. TW Śpiocha, wspiera emerytowany generał WSI, akuszer narodzin Platformy. WSI ze Śpiochem jak wygrają wybory, subtelnie dokończą aferalną prywatyzację majątku narodowego, rozpoczętą przez kolesi filmowej Nocnej Zmiany z UW, PO, SLD, PSL. Nieudolna afera starachowicka kierowana przez Sobotkę-ministra SLD, którego ułaskawił przezio Olek, oraz Rywina wynajętego przez ludzi trzymających władzę, stały się katastrofą lewicy. Podobnie było z aferą gruntową i obyczajową z Kaczmarkiem i Krawczykową w roli głównej, które dobiły Samoobronę z Lepperem. Pijany Olo ośmieszył lewicę, podobnie jak inni kumple prezia o których mówił Oleksy Gudzowatemu. Zepchnęło to Jolę Konty z Cimoszewiczem do politycznego kąta i SLD ciągle nie może liczyć na fotel prezydenta RP. POpaprani więc zrobią wszystka, aby aferę hazardową i stoczniową zamieść POd dywan. Ot chciwe, czyli koszerne inaczej towarzystwo z Okrągłego Stołu, grubej kreski i III RP. Odpowiedz Link Zgłoś
jb777 Taa, a świstak siedzi i zawija ... 11.10.09, 23:10 Srają muchy będzie wiosna .. blubry CBA Odpowiedz Link Zgłoś
dania60 ludzie nie badcie naiwni 11.10.09, 23:47 Pis i CBA wpuszcza was w maliny,przeciez to jest wypuszczane w odpowiedniej chwili ,juz 2 tygodnie temu paskudny Kaczor mowil ze przejma rzady,teraz drukarki CBA czyli Rzepa i Wprost drukuja wyjete z kontekstu rozmowy...kurcze ciekawa jestem jak by tak wszystkich rozmowy publikowac ,przeciez nikt z nas nie jest swiety,czesto rzucamy miesem jak sie wkurzymy,a te pisowskie scierwa sie tak oburzaja.Niech wasz ojciec dr Rydzyk odda wszystko co wzial na stocznie to nie bedzie problemu i nie bedziemy szukac inwestorow. Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk Re: ludzie nie badcie naiwni 12.10.09, 01:24 PO i Mosad wpuszcza was w maliny, przecież to jest wypuszczane w odpowiedniej chwili ,juz 2 tygodnie temu paskudny Donald mówił ze > przejma rzady,teraz drukarki CBA czyli Rzepa i Wprost drukuja wyjete > z kontekstu rozmowy...kurcze ciekawa jestem jak by tak wszystkich > rozmowy publikowac ,przeciez nikt z nas nie jest swiety, czesto > rzucamy miesem jak sie wkurzymy,a te Peowskie scierwa sie tak > oburzaja. Niech wasz biznesmen POligłup odda wszystko co ukradł to nie bedzie problemu i nie bedziemy szukac inwestorow. Odpowiedz Link Zgłoś
nowotkomarceli4 Czy Polska to prywatny folwark Kaczyńskiego???? 12.10.09, 00:16 Bo odnoszę wrażenie, że ten człwiek Polskę traktuje jako pole bitwy dla swojej prywatnej wojny z Tuskiem. Człowieku - proszę opanuj się, bo destabilizując państwo dla swoich politycznych celów, możesz zmienić życie wielu milionów Polaków. Ludzie naprawdę mają dzieci, kredyty, interesy - a nie tylko PiS, mamę i Alika. Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk Re: Czy Polska to prywatny folwark Tuskiego?? 12.10.09, 01:21 Bo odnoszę wrażenie, że ten człowiek Polskę traktuje jako pole bitwy dla swojej prywatnej wojny z Kaczyńskim. Człowieku - proszę opanuj się, bo destabilizując państwo dla swoich politycznych celów, możesz zmienić w koszmar życie wielu milionów Polaków. Ludzie naprawdę mają dzieci, kredyty, interesy - a nie tylko Platformę, wytrzeszcza i Paligłupa. Odpowiedz Link Zgłoś
jarkoni Późno już... 12.10.09, 02:59 Czytam jedno zdanie z artykułu już n-ty raz i nijak go nie rozumiem: "Dodał, że do 8 maja wpłynęło na główne składniki majątku stoczni wadium do katarskiego inwestora Stichting Particulier Fonds Greenrights oraz od innych inwestorów." Odpowiedz Link Zgłoś