toberson 20.10.09, 21:55 Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed Trybunalem Stanu!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stinger47 Jeżeli tak 20.10.09, 22:05 to dlaczego tylko rząd PO? Rządy SLD były pewnie super komuchu? Odpowiedz Link Zgłoś
dornjuan Kamiński ponadpartyjny ale się kur... ubawiłem 20.10.09, 22:31 Gostek, który mówił przed wyborami na kogo głosować, który w dzisiejszym wywiadzie w Rz atakuje PO, który nie zrobił żadnej prowokacji przeciw PIS , który nie wszczął żadnego postępowania gdy Piecha i Lipiński z PISu kręcili lody , który zaraz po odwołaniu leci na kawę do pisdęta jest PONADPARTJYNY !!!! pękam ze śmiechu buhahaaaa ..................... Nie ośmieszaj się facecik i won !!! do swojego lowelasa Tomka- "białe zęby". Odpowiedz Link Zgłoś
adela_30 __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszczyć__ 20.10.09, 22:42 Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński, który wykrył afery z udziałem ich kolesi. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Jak zabajeruje teraz ciemna mase KłamTusek ? 21.10.09, 02:07 Re: Edgara nie zauważył w tej aferze głupi fiu... M: rozumie, ze sie sprawa wyjasni jak dojdzie, he, he, he do konfrontacji miedzy KłamTuskiem a Mariuszem Kaminskim ! Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 A Tusk i tak zaprzeczy faktom i dowodom... 21.10.09, 07:12 według zasady: iść w zaparte do upadłego... -- Marzenie Polaków: Polska wolna od PO. Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: A co ukradli głupia cip....? 21.10.09, 15:21 Nie ukradli, ale może w podświadomosci chcieli ukraść??? Tak jak robił to kaczor ze swoim PC???? Odpowiedz Link Zgłoś
phemieh_tusk ____ Dlaczego Tusk sie boi prawdy? ____ 20.10.09, 23:29 Dlaczego Tusk sie boi prawdy i konfrontacji przed Komisja Sledcza? Jak na razie to pan Kaminski chce powiedziec publicznie swoje argumenty, a Tusek sie chowa. Czyzby mial cos do ukrycia, np. rozbiegane oczy? Odpowiedz Link Zgłoś
the_foe Re: __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszc 20.10.09, 23:42 panstwo prawa nie lapie złodziei, tylko sprawcow kradziezy. To jest zelazna zasada od czasow rzymskich. CBA niczego nie wykrywa, tylko pozwala, a niekiedy naklania nieuczciwych do popelnienia przestepstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory433 Re: __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszc 20.10.09, 23:56 adela_30 napisała: > Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński, > który wykrył afery z udziałem ich kolesi. O,aDELA kobieta bez mózgu się pojawiła. Pisz dalej "kobieto",będzie ubaw. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Tusk nie bawił się w policjantów i złodzieji ??? 21.10.09, 07:47 Tusk nie bawił się w policjantów i złodziei ??? Bo mu się wszystko totalnie pie... !!! bawił adela_30 napisała: > Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński, > który wykrył afery z udziałem ich kolesi. Odpowiedz Link Zgłoś
oelefante Kłamiesz nt. słów Kamińskiego o głosowaniu. 20.10.09, 23:53 Na puszczonym podczas wywiadu z Kamińskim w TVN materiale wyraźnie słychać, jak Kamiński mówi, że należy głosować na ludzi uczciwych, niezależnie od partii, którą reprezentują. Odpowiedz Link Zgłoś
frusto Re: Kamiński ponadpartyjny ale się kur... ubawiłe 22.10.09, 09:35 dornjuan napisała: > Gostek, który mówił przed wyborami na kogo głosować, Czyli, jak mówił mniej wiecej: "nie ma ugrupowania, które możnaby nazwać całkowicie uczciwym i ugrupowania, które by było całkowicie skorumpowane. Głosujcie na ludzi, nie na ugrupowania" to znaczy, że namawiał do głosowania na PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Jeżeli tak 20.10.09, 23:39 Kiedyś minister Milczanowski oskarżył swojego premiera Oleksego. Mimo, że oskarżenie okazało się nieprawdziwe, to nikt nie został ukarany. PO też uważało, że Milczanowski powinien zostać bezkarny. Teraz Kamiński robi to samo. A jakie inne poglądy głoszą politycy i dziennikarze. Mści się dawna obłuda i łamanie standardów. Gdyby Milczanowski siedział za prowokację, to może Kamiński bałby się prowokować premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Za klamstwa i brak konkretow P-Owco. 20.10.09, 22:05 No to wszystkie poprzednie rządy też powinniśmy ukamienować. Za to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
zbig1113 Re: Za klamstwa i brak konkretow P-Owco. 20.10.09, 22:08 Skoro tak, to za brak konkretów przed Trybunałem powinny stać wszystkie poprzednie rządy. Pan prezydent również. Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ??? 21.10.09, 07:44 Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ??? Odpowiedz Link Zgłoś
hepowy Re: Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ?? 21.10.09, 11:51 business3 napisał: > Jak można być ciulem To wiesz z autopsji. > i popierać Tuska i PO ??? A o to spytaj się tych, co ich popierają. Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: A co ukradli głupia cip....? 21.10.09, 15:26 Nie ukradli, ale może w podświadomosci chcieli ukraść??? Tak jak robił to kaczor ze swoim PC???? Wystarczy mieć awersję do faszyzmu i bolszewizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
the_foe Re: konkretnie za co? 20.10.09, 23:38 stinger47 napisał: > i dlaczego tylko rząd Tuska? dokladnie. Sama Gilowska nie potrafi dzis wyjasnic czemu z obrad rzadu zniknal dokladnie taki sam przepis jaki mial usunac Rysio. Za PO prawei sie udalo, a za PiS sie udalo. I kto jest bardziej umoczony? I gdzie bylo wtedy CBA? Odpowiedz Link Zgłoś
kecsam74 Powinien Kamiński zostać 20.10.09, 22:07 usunięty już dwa lata temu. Po konferencji prasowej na temat posłanki Sawickiej. Lepiej późno niż wcale. Może teraz nowy szef CBA zrobi z tego czegoś Profesjonalne Biuro. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Mówisz za kryminalistow ?????????????? 21.10.09, 02:03 stinger47 napisał: > Ja nie jestem. Rozumie i respektuje tfuja postawe. Tak jak i reszty.... Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32 www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/ 76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:11 kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic,,,kaminski za dzialania destrukcyjne w panstwie razem z PIS pod sad,,,, wszyscy co glosuja na PIS beda odpowiadac za zdrade POLSKI.. www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
jurek7 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:25 yanfhowah napisał: > kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i > teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic Podejrzewam jednak, że pokserowano ile wlezie tajnych materiałów dla Rzepy i innych PiSowskich organów, więc jeszcze przez jakiś czas zostanie pożywka. Poza tym przerzucą się pewnie znowu na materiały z IPN. Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 21.10.09, 15:30 yanfhowah napisał: > kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i > teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic,,,kaminski za dzialania > destrukcyjne w panstwie razem z PIS pod sad,,,, > wszyscy co glosuja na PIS beda odpowiadac za zdrade POLSKI.. > > www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Kamiński to żałosna karykatura szefa Gestapo w III Rzeszy, chociaż zadania dostał od Prezesa podobne. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Kamiński: toberson rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:12 tak wyglada lepiej,,,,;-) Odpowiedz Link Zgłoś
balsamlomzynski Narządy rodne agentów wyjęto z drżących ciał ofiar 20.10.09, 22:15 Pozbywanie się zastępców wypełniło generałowi Wojtunikowi wtorek i środę. We czwartek technicy oczyszczali niegdysiejszy gabinet Mario z podsłuchów. Usunięto trzynaście figurek Piłsudskiego różnej wielkości; zaskakująco duże jabłka z plastiku z dziurkami imitującymi kanały wyżłobione przez robaki; rośliny doniczkowe, którym atmosfera podejrzliwości wyraźnie posłużyła bo kwitły i owocowały jak poszycie tropikalnych lasów. Przed piątkiem rano nie udało się jedynie usunąć rudego kota pozostawionego przez jednego z zastępców Mario. To z powodu tego kota postanowiono nie podejmować nowych działań antykorupcyjnych. Wstrzymano natomiast wszystkie bieżące operacje CBA, zaczynając od tych najważniejszych. Narządy rodne agentów wyjęto z rozognionych korzyścią osobistą ciał osób prowokowanych; bagażniki furgonetek wypełniły się niewręczonymi korzyściami majątkowymi, które przez całą noc zwożono i deponowano w sejfach Banku Gospodarki Żywnościowej. W nocy z czwartku na piątek, w zamkniętym na głucho składzie celnym na Białostoczyźnie otworzyło się wieko skrzyni z oliwą z oliwek, w Rzeszowie z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i bawełną z Kazachstanu; trzech agentów wynurzyło się z Bugu we Włodawie i oddało się do dyspozycji tamtejszego, nigdy porządnie niezlustrowanego establishmentu; jeden patrol po prostu nie wysiadł w Poznaniu i pojechał do Berlina, gdzie przebywa do dzisiaj, utrzymując się z wymuszeń, prostytucji i drobnych kradzieży. Skruszeni ojcowie wrócili do swoich żon i dzieci i oddali się lekturze tradycyjnych gazet; wiele mieszkań wypełniła woń zupy grzybowej i powideł ze śliwek gotowanych ze szczególną gorliwością przez skruszone żony. Ruszyły zahamowane procesy prywatyzacyjne, dostosowawcze i globalizacyjne, a znużona gospodarka ponownie wsparła się na wiedzy. Pierwszy świt bez CBA w jego dawnej formie wstał czysty i osobliwie wolny od patologii w strukturze władz. Z braku oczywistych obowiązków, Julia Pitera została tego dnia w swoim domu na przedmieściach, przyoblekła się w odzież ochronną i zrosiła brzoskwinie roztworem miedzianu 50WP. Uczyniła to za wcześnie, bo brzoskwinie nie straciły jeszcze liści, ale bała się, że niebawem znów będą jej powierzone równie rozległe i równie pilne jak poprzednio obowiązki, z których wywiąże się terminowo i ze wszech miar zakulisowo, a jej skuteczności nie będzie końca. Natomiast Wojtunik wiedział, że choć pozbył się zastępców Mario, choć wszystko wstrzymał i wszystko, poza kotem, usunął, nie dotarł jeszcze do jądra opętańczej organizacji i nie przekształcił jej tak by działała zgodnie ze swoja nową rolą. Jaka to była rola? Tego generał jeszcze nie wiedział. W piątek, nowy szef nadzorował przegląd wszystkich czterystu sześćdziesięciu agentów i agentek i osobiście zwolnił połowę personelu biurowego. Agenci mówili że wykonywali tylko rozkazy, agentki, że nie miały wyjścia bo ich mężowie nie pracują, pracownicy biurowi, że oni przecież jedynie spowalniają, a nie przyspieszają toczące się śledztwa. Solennie obiecywano lojalność. Wojtunik postanowił uwierzyć, ale na ich pytania, co będą robić dalej, odpowiadał wymijająco. Dzień pracy dobiegał końca i przed przyjęciem ostatniego agenta, generał otworzył okno, wziął głęboki oddech i spojrzał na dziedziniec i na przywdzianych w przedwcześnie ciężkie płaszcze przechodniów; ze strychu budynku na wprost odebrał dyskretne pozdrowienie dbających o jego bezpieczeństwo snajperów. Ostatnim agentem do zweryfikowania był porucznik Tomasz Małecki. „Kola” nie był ani typem wiejskiego amanta, ani biznesmena wątpliwej konduity, fryzura nie tchnęła biłgorajskim pierwowzorem w najmniejszym nawet stopniu; agent ani nie pachniał szczególnie, nie wyglądał na kogoś kto ma nadzwyczajnie białe zęby. Poruszał się sztywno i nie mógł być szczególnie wysportowany, jedynie stosunkowo szczupły. Nie był typem południowym lecz zmęczonym dojazdami i ciężką pracą w błędnie wybranym zawodzie człowiekiem. Miał w sobie zwykłość i nieciekawość, jaką czasem dysponują pasażerowie pociągów dalekobieżnych, i przed którymi ucieka się mimo wykupionej miejscówki i potem przez wiele godzin pije się w warsie rozpuszczalną kawę. Rudy kot zastępcy Mario skorzystał ze zdumienia Wojtunika, dokonał fizycznie niemożliwego skoku z szafy wprost ku otwartemu oknu, srebrny dzwoneczek u szyi zwierzęcia zadzwonił i kot rzucił się z parapetu głową w dół. Kochający koty generał zamarł w oczekiwaniu jakiegoś dźwięku przesądzającego, jaki los spotkał rude zwierzę, ale nie usłyszał niczego, co dowodziłoby, że kot zderzył się z jakąś dającą się udokumentować formą rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:18 Kaminski dalej dziala na rozkaz blizniakow. Odpowiedz Link Zgłoś
user_delete La Cappo di tutti Capi Tusku 20.10.09, 22:18 ...za bezprawne odwołanie Kamińskiego stanie przed Trybunałem Stanu. Mafia rządowa spotyka się na cmentarzach i stacjach benzynowych... Odpowiedz Link Zgłoś
stinger47 a co ma do rzeczy gdzie sie spotyka 20.10.09, 22:20 ważne co kombinuja Odpowiedz Link Zgłoś
stinger47 a także 20.10.09, 22:18 ..........(wpisać premiera)........(wpisać rząd) (wpisać problemy nazwiska).........(wpisać problemy społeczne) itd. Odpowiedz Link Zgłoś
rychu_666 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:20 Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed Trybunalem Stanu!!! bo tak chce 48% społeczeństwa! Odpowiedz Link Zgłoś
sebal2000 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:47 Ciebie w jakiś kaftan zapakować pisowski faszysto-tego chce 100% ludzkości:) Odpowiedz Link Zgłoś
stinger47 nawet 110% 20.10.09, 22:52 niektore komuchy chcą tak bardzo ze mozna ich policzyc podwojnie Odpowiedz Link Zgłoś
deval Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:48 Zgubiłeś przecinek. 4,8% nie 48% - taki mały znaczek a robi różnicę. Przy okazji: piszesz "skorumpowane" - a masz choć jeden dowód na coś, co jest karalne? Jak masz - to podrzuć Mariuszowi K., bo mu tego brakuje... Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok a czy ty wiesz, do czego służy trybunał stanu? 20.10.09, 23:00 toberson nie wie, ale on nic nie wie, to znaczy wie, ale tylko to, co mu niejaki jot-ka napisać każe. A, że jot-ka też nic nie wie, to znaczy wie to, co mu każe mówić jego kot, to i toberson niewiele się dowiaduje, jeno plecie 3po3. Kaminski? W czasach Berii byłby wyśmienity! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Rychu liczba 48 jest dla ciebie zbyt wielka żebyś 20.10.09, 23:01 potrafił ją ogarnąć swoim małym rozumkiem. fakt że jeszcze około 20% społeczeństwa jest zbajerowanych przez partię Lechujarka, ale jest ich już coraz mniej a za 2 lata bedą to śladowe ilości na granicy błędu statystycznego, coś jak były koalicjant LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
jan-ru Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 23:32 rychu_666 napisał: > Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed Trybunalem > Stanu!!! > > bo tak chce 48% społeczeństwa! Kamiński i rychu do rządu Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Kamiński:Mesjusz Załganow i Pawka Morozow. 20.10.09, 22:22 Władymir Agatow Tiomnaja nocz’. Kompilacja almagus. Ciemna moc służb. Głuchawa noc, a rezydent wsłuchany nie śpi. Słucha eter co gna w przewodach, tęsknie lampki mrugają. W ciemną noc ulubione biuro nagrywa twe sny. I u dziadków, krewniaków, komuny, wehrmachtu szukają. Słuchać lubią, sforą gnać w zawikłany nasz czas. Pragną złapać nas w agenta szajs służbami. Ciemna noc pokrywa BęBNów hałas, głosu mas. Trwogę czarnych służb co rano wisi nad nami. Zwietrzy ciebie. Jego służba nagrywa w znoju. Tylko wiara w Unię przed nocą czarnej sotni nas broni. Radują się, jak złapią cię, by topić w gnoju. Znają cię, z chęcią pojmają, oby nie było zbrodni. Śmierć nie straszna nam, ona nie raz straszyła nas. Patrzcie, jak ona teraz też nad nami krąży. Ty nas strzeż, co u dziecka łóżeczka tak czuwasz. My nie damy się i śmierć od nich dopaść nas nie zdąży Czasu potrzeba, aby " uradziła babka z babką, aby przykryć g-ówno czapką" i aby uradziła z rajcą rajca, aby zdrajcy obciąć jajca! Śpiewa Alosza Awdiejew. www.youtube.com/watch?v=H1WK9VrnT-o wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7165826,Skad_wzrost_poparcia_dla_PO__Komentarze.html Odpowiedz Link Zgłoś
koballt Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:22 Kaczyński premierem, Tusk prezydentem Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Kamiński to nędzny obszczymutr 20.10.09, 22:23 Czy w cywilizowanym państwie może się zdarzyć, że jakaś menda z tajnej policji publicznie wypowie posłuszeństwo swojemu przełożonemu, premierowi? Nawet jeżeli się nie zgadza ze swoją dymisją i ma inne zdania, to gdyby był nie nędznym obszczymurem i prowokatorem, usiłującym dokonać zamachu poprzez swoja tajną policję na legalnie wybrane władze państwa, tylko fachowcem z krwi i kości, rozumiejącym pryncypia swojej służby, zamknąłby japę i usunął w cień, tak jak robią to wszyscy dymisjonowani przywódcy tajnych służb we wszystkich państwach. Ten pisdzielec płacze w wywiadach, kłamie, jątrzy, osłabia państwo, ośmiesza je, podważa zaufanie do tajnych służb, po prostu niszczy strutkury państwa. najpierw psychopata i zdrajca Macierewicz zniszczył wywiad wojskowy, a ten niszczy służby cywilne. Odpowiedz Link Zgłoś
stinger47 może się zdarzyć 20.10.09, 22:27 Jak rząd skorumpowany, premier słaby, parlament durnowaty, politycy z bożęj łaski itp. Może!!! Odpowiedz Link Zgłoś
the_foe Re: może się zdarzyć 20.10.09, 23:45 stinger47 napisał: > Jak rząd skorumpowany, premier słaby, parlament durnowaty, politycy > z bożęj łaski itp. Może!!! Tylko kto ma prawo to definiowac? W kraju demokraktycznym, sadzilem, ze wylacznie media i wyborcy. Chyba rzeczywiscie fani pisu to zwyczajna mentalna postkomuna. Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Nierzad Tuska zostal wybrany bo... 20.10.09, 22:31 znal ceny jabłek w Biłgoraju oczywiście w nielegalnej sprzedaży. I ty to nazywasz legalnym rządem. To jest nielegalny nierząd. Odpowiedz Link Zgłoś
hepowy Re: Nierzad Tuska zostal wybrany bo... 21.10.09, 12:02 janek-007 napisał: > znal ceny jabłek w Biłgoraju oczywiście w nielegalnej sprzedaży. I ty to > nazywasz legalnym rządem. To jest nielegalny nierząd. Znaczy się, konkurentów mieli do bani, skoro tyle wystarczyło do zwycięstwa. W tym względzie nic się nie zmieniło. :) Odpowiedz Link Zgłoś
janow5 Na TVN24 obowiązuje tendencyjna cenzura-WSIarze 20.10.09, 22:24 Wszystko co krytyczne o PO i Tusku bezczelnie blokują a azeliniarstwo puszczają. Sprawdziłem to już kilka razy. Niech się WSIarze wstydzą Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 napisz do rydzyka masz zapewnioną emisję! 20.10.09, 22:38 Dlaczego oglądasz tvn? Przecież tam nie ma twoich... Odpowiedz Link Zgłoś
dornjuan A spróbuj coś napisać na forum PISu 20.10.09, 22:40 Wbrew temu co tam jest napisane, nawet jak wpis jest całkowicie zgodny z regulaminem i nie zawiera żadnych wulgaryzmów ani sformułowań obraźliwych a jest niezgody lub polemiczny z myślami "słońca żoliborza" nie ma żadnych szans na pojawienie się. Czasami mam wrażenie, że PIS zatrudnia tam PRLowskich cenzorów. A potem się dziwią, że z trudem przekraczają 20% poparcia. A kto lubi ludzi o komuszych zachowaniach ? Odpowiedz Link Zgłoś
janow5 Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 20.10.09, 22:51 No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba, że się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem propagandowym PO. Odpowiedz Link Zgłoś
hepowy Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 21.10.09, 12:05 janow5 napisał: > No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba, że > się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem > propagandowym PO. Są prywatną telewizją, wiec możesz im nagwizdać. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 21.10.09, 15:45 janow5 napisał: > No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba, że > się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem > propagandowym PO. Trujesz PiSuarze!!! Oglądam SK codziennie, nie angażując się w korespondencję, ale zauważyłem że ostatnio więcej wypowiada się zwolenników PiSuaru niż PO. Szczególnie jaskrawym przykładem jest "Stanisław z Warszawy", który dodzwania się codziennie i pieprzy jak Piekarski na mękach. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Jakoś nikt cię baranie nie zablokował, więc 20.10.09, 23:05 przeproś, chociaż wątpię żebyś to zrobił bo z ciebie taki sam B(ardzo) U(czciwy) C(złowiek) jak z całej tej PiSbandy. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 22:26 gdyby za kłamstwa wsadzali do więzienia, to M. Kamiński zgniłby tam. Postępuje jak prawdziwy bolszewik: skoro nie można mu udowodnić, że kłamie, to uważa, że może kłamać, ile mu się podoba, a że nie potrafi kłamać przekonująco, to wypada naprawdę żałośnie... Poza tym już nie raz został przyłapany na kłamstwie. Sądzę, że w tym "wywiadzie" podjął wymyśloną zapewne w szerszym gronie towarzyszy z PiSu rozpaczliwą próbę wciągnięcia premiera D. Tuska w konfrontację przed komisją śledczą, przed którą jakoby udowodni, że premier "rozmija się z prawdą"... A dlaczego dopiero wtedy, a nie od razu teraz, w telewizji, przed całą Polską? Cóż to za prymitywna PiSowska manipulacja. Mam już tego dość. Sądzę, że jesienią należy ze szczególną starannością wykopać wszystkie kartofle. A na marginesie, w moim odczuciu B. Rymanowski prowadził tę rozmowę jak partyjny kolega z partyjnym kolegą, czyli partyjniackie dziennikarstwo rodem z PiSu plus partyjniacka tajna służba rodem z PiSu... Odpowiedz Link Zgłoś
alica5 Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 22:44 Myślę ,że komentarz Karpiniuka był skierowny do ludzi na twoim poziomie Odpowiedz Link Zgłoś
jerzymoneta Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 23:05 nielogicznosci w twojej wypowiedzi jest sporo - co sprawia, że jest ona bełkotem. skoro nie można Kamińskiemu udowodnić że kłamie - jak piszesz - to znaczy, że nie kłamie. A jeśli nie kłamie , to nie zgnije w więzieniu. dlaczego nie wyznał w telewizji wszystkiego? Tak się składa, że konfrontacja jako forma dochodzenia prawdy właśnie na tym polega by "konfrontować" wersje wydarzeń obu stron i przez odpowiednie zadawanie pytań dochodzić do nieścisłości. więc jeśli Kamiński tak mówi to znaczy, że ma się jak dobrze bronić. zresztą myślę że donek kłamie - najnormalniej w świecie. Nie jestem fanem PISu ale umiem myśleć. Koleś przyszedł do niego miesiąc wcześniej i powiedział o sprawie a donek nawet nie zareagował. Prawidłową reakcją powinna być dymisja Chlebowskiego i Drzewieckiego. Zrobił to.... o miesiąc za późno. Uważam że donek kłamie. Bronił kolegów. aa_6 napisała: > gdyby za kłamstwa wsadzali do więzienia, to M. Kamiński zgniłby tam. > Postępuje jak prawdziwy bolszewik: skoro nie można mu udowodnić, że > kłamie, to uważa, że może kłamać, ile mu się podoba, a że nie > potrafi kłamać przekonująco, to wypada naprawdę żałośnie... Poza tym > już nie raz został przyłapany na kłamstwie. Sądzę, że w > tym "wywiadzie" podjął wymyśloną zapewne w szerszym gronie > towarzyszy z PiSu rozpaczliwą próbę wciągnięcia premiera D. Tuska w > konfrontację przed komisją śledczą, przed którą jakoby udowodni, że > premier "rozmija się z prawdą"... A dlaczego dopiero wtedy, a nie od > razu teraz, w telewizji, przed całą Polską? Cóż to za prymitywna > PiSowska manipulacja. Mam już tego dość. Sądzę, że jesienią należy > ze szczególną starannością wykopać wszystkie kartofle. A na > marginesie, w moim odczuciu B. Rymanowski prowadził tę rozmowę jak > partyjny kolega z partyjnym kolegą, czyli partyjniackie > dziennikarstwo rodem z PiSu plus partyjniacka tajna służba rodem z > PiSu... Odpowiedz Link Zgłoś
hepowy Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 21.10.09, 12:10 jerzymoneta napisał: > nielogicznosci w twojej wypowiedzi jest sporo - co sprawia, że jest ona bełkote > m. > > skoro nie można Kamińskiemu udowodnić że kłamie - jak piszesz - to znaczy, że > nie kłamie. Już po tym jednym zdaniu widać, że z logiką u ciebie na bakier. Warto by się podszkolić, zanim zacznie się pouczać innych. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 23:37 Pomijając brak logiki wypowiedzi to akurat nt. prawdomówności Tuska lepiej się nie wypowiadaj. Zlikwidujemy KRUS, jest inwestor dla stoczni i 10 obietnic wyboczych z kampanii z których spełniono jedną (wycofano chłopaków z Iraku). I wysłano do Afganistanu, gdzie giną szybciej i mają gorszy sprzęt. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:36 Kamiński?, a kto to taki? Odpowiedz Link Zgłoś
rajmunde Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:50 Tak sie zastanawiam na kogo glosowac w najblizszych wyborach. Pomozcie prosze i wskazcie dokonania rzadu PO i Premiera Tuska. Nie piszcie prosze jesli Wam nic sie nie nasuwa lub o porazkach tzn. Same sukcesy w rzadzeniu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agaj.agaj Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 21.10.09, 01:14 Jezeli nie powstanie nowa partia to glosuj na PSL z braku innych kandydatow. PiS to psychopaci potrzebni w policji, ale szkodliwi w gospodarce i calkowicie tragiczni w polityce zagranicznej. PO to partia liberalna dbajaca wylacznie o interesy biznesowe swych czlonkow - legalne i nielegalne. O SLD nie wspomne bo swiatopogladowo i historycznie odpadaja. A jezeli nazywasz sie Rajmund to mozesz tez glosowac na Mniejszosc Niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś
oelefante PO to partia liberalna? Dobre :D 21.10.09, 01:37 Przecież to typowi socjaliści. Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: PO to partia liberalna? Dobre :D 21.10.09, 15:51 oelefante napisał: > Przecież to typowi socjaliści. Lepsza socjalistyczna PO niż komunistyczno- faszystowski PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
alica5 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:47 Brawo panie Kamiński !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:49 bo to wszystko prawda (jak w tej gazecie o tej nazwie) Odpowiedz Link Zgłoś
z1234567 Turbo-Dymo-PełO 150% poparcia!! 20.10.09, 23:02 Turbo-Dymo-PełO 150% poparcia!! Kłamczuchy-platformiuchy Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry zamulone bydle 20.10.09, 23:11 oderwane od stolka bydle dlawi sie jak tonacy i macha lapami pokazujac ze przeciez umie plywac Odpowiedz Link Zgłoś
jahu51 BYLY 20.10.09, 23:17 1. Kaminski to BYLY a nie obecny minster , wiec dlaczego z uporem byl nazywany ministrem? To juz zwykly obywatel. 2. Kamisnki w swej bzdurnej perorze sformulowal sie nastepujaco: Osoba pelniaca nadal obowiazki premiera.... Bofonowaty Kaminski nadal sie nie nauczyl, ze to premier byl jego zwierzchnikiem? caly pis Odpowiedz Link Zgłoś
all_kocur Naiwniak! Rudy to i falszyw! 20.10.09, 23:24 Na co liczyłeś - na rudego genska! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Naiwniak! kocur to i falszyw! 20.10.09, 23:44 all_kocur napisał: > Na co liczyłeś - na rudego genska! nieee liczylem na falszywego kocura,ahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
alica5 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 23:24 Panie Kamiński jest Pan Wielki , wyrazy szacunku Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Tusk wykazał się wielkim sprytem 20.10.09, 23:27 Wcisnął wyborcom kit, że zostawia Kamińskiego, niby człowieka z PiS, żeby patrzył politykom PO na ręce. OK. Cały cynizm i bezczelność Tuska wyszedł na jaw wtedy, gdy faktycznie aż głupio uczciwy i ideowy Kamiński wykrył kilka afer w PO. Przecież Tusk doskonale wie z kim pracuje i kogo ma w partii. I na co ich stać. Zostawił Kamińskiego właśnie jako bezpiecznik. Wiedział, że prędzej czy później jego ludzie zaczną kraść, nadużywać władzy i przyjmować łapówy. Wiedział, że nie oprą się nielegalnym lobbystom. I wiedział, że przynajmniej część z tych występków Kamiński uzbrojony w dość dobre możliwości operacyjne wykryje. No a wtedy będzie mógł powiedzieć głupiemu sPOłeczeństwu: "Może coś było, ale chyba nie uwierzycie temu człowiekowi PiSu? On kłamie w celach politycznych i bawi się w gry wyborcze". (uwaga słowa klucze). Teraz rząd i politycy PO pozbawieni są już w zasadzie ochrony. Każdy następny złapany będzie już niestety obciążeniem dla partii, ale Tusk liczy że do wyborów dotrwa. Oby nie. Odpowiedz Link Zgłoś
the_foe Skoro tak to prosze o nagranie 20.10.09, 23:34 przeciez wiadomo ze ludzie pokroju Kaminskiego chodza non stop z wlaczonym dyktafonem. Gdyby premier klamal juz by Kaminski swoje nagrania upublicznil. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Skoro tak to prosze o nagranie 20.10.09, 23:49 Co to koncert życzeń? Pewne rzeczy są objęte tajemnicą państwową, więc poczekajmy na konfrontację. Dziwnie podejrzewam, że Tusk do niej NIE BĘDZIE dążył. Odpowiedz Link Zgłoś
ducks_arse Re: Skoro tak to prosze o nagranie 21.10.09, 15:56 sharn1 napisał: > Co to koncert życzeń? Pewne rzeczy są objęte tajemnicą państwową, więc > poczekajmy na konfrontację. Dziwnie podejrzewam, że Tusk do niej NIE BĘDZIE dąż > ył. A niby dlaczego Premier ma dążyć do konfrontacji z takim PiSuarowym badziewiem??? To jż drugi PiSuarowy matoł, który chce debatować z Premiere i tylko z Premierem. Odpowiedz Link Zgłoś