Dodaj do ulubionych

Kamiński: Premier rozmija się z prawdą

20.10.09, 21:55
Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed
Trybunalem Stanu!!!
Obserwuj wątek
    • stinger47 konkretnie za co? 20.10.09, 21:57
      i dlaczego tylko rząd Tuska?
      • janek-007 Za klamstwa i brak konkretow P-Owco. 20.10.09, 22:00
        • stinger47 Jeżeli tak 20.10.09, 22:05
          to dlaczego tylko rząd PO? Rządy SLD były pewnie super komuchu?
          • dornjuan Kamiński ponadpartyjny ale się kur... ubawiłem 20.10.09, 22:31
            Gostek, który mówił przed wyborami na kogo głosować, który w dzisiejszym
            wywiadzie w Rz atakuje PO, który nie zrobił żadnej prowokacji przeciw PIS ,
            który nie wszczął żadnego postępowania gdy Piecha i Lipiński z PISu kręcili lody
            , który zaraz po odwołaniu leci na kawę do pisdęta jest PONADPARTJYNY !!!!
            pękam ze śmiechu buhahaaaa ..................... Nie ośmieszaj się facecik i won
            !!! do swojego lowelasa Tomka- "białe zęby".
            • adela_30 __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszczyć__ 20.10.09, 22:42
              Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński,
              który wykrył afery z udziałem ich kolesi.
              • dornjuan A co ukradli głupia cip....? 20.10.09, 22:48
                • lewar121 Ukradli zaufanie wyborców głupi fiu....e 20.10.09, 23:03
                  j.w.
                  • antoni-to-ja Edgara nie zauważył w tej aferze głupi fiu....e? 20.10.09, 23:09
                    • mirmat1 Jak zabajeruje teraz ciemna mase KłamTusek ? 21.10.09, 02:07
                      Re: Edgara nie zauważył w tej aferze głupi fiu...
                      M: rozumie, ze sie sprawa wyjasni jak dojdzie, he, he, he do konfrontacji miedzy
                      KłamTuskiem a Mariuszem Kaminskim !
                      • jaro_ss Tusk będzie bajerował, a jak... 21.10.09, 06:04
                        • jaro_ss I jeszcze dziennikarzy ustawi.... 21.10.09, 06:05
                          • gamon0 A Tusk i tak zaprzeczy faktom i dowodom... 21.10.09, 07:12
                            według zasady: iść w zaparte do upadłego...

                            --
                            Marzenie Polaków: Polska wolna od PO.



                  • dornjuan Palant nie zna sondaży naród jest za mądry 20.10.09, 23:12
                  • do100jnik to i tak mniej niż księżyc z poparciem stalinowców 21.10.09, 02:52
                • ducks_arse Re: A co ukradli głupia cip....? 21.10.09, 15:21
                  Nie ukradli, ale może w podświadomosci chcieli ukraść??? Tak jak
                  robił to kaczor ze swoim PC????
              • phemieh_tusk ____ Dlaczego Tusk sie boi prawdy? ____ 20.10.09, 23:29
                Dlaczego Tusk sie boi prawdy i konfrontacji przed Komisja Sledcza?

                Jak na razie to pan Kaminski chce powiedziec publicznie swoje argumenty, a Tusek
                sie chowa.

                Czyzby mial cos do ukrycia, np. rozbiegane oczy?
              • the_foe Re: __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszc 20.10.09, 23:42
                panstwo prawa nie lapie złodziei, tylko sprawcow kradziezy. To jest zelazna
                zasada od czasow rzymskich. CBA niczego nie wykrywa, tylko pozwala, a niekiedy
                naklania nieuczciwych do popelnienia przestepstwa.
              • gregory433 Re: __Wykrył złodziei z PO, więc trzeba go zniszc 20.10.09, 23:56
                adela_30 napisała:

                > Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński,
                > który wykrył afery z udziałem ich kolesi.

                O,aDELA kobieta bez mózgu się pojawiła.
                Pisz dalej "kobieto",będzie ubaw.
              • business3 Tusk nie bawił się w policjantów i złodzieji ??? 21.10.09, 07:47
                Tusk nie bawił się w policjantów i złodziei ???
                Bo mu się wszystko totalnie pie... !!!


                bawił adela_30 napisała:

                > Ludzie kochajcie Tuska i Schetynę....bo jak nie to skończycie jak Kamiński,
                > który wykrył afery z udziałem ich kolesi.
            • oelefante Kłamiesz nt. słów Kamińskiego o głosowaniu. 20.10.09, 23:53
              Na puszczonym podczas wywiadu z Kamińskim w TVN materiale wyraźnie słychać, jak
              Kamiński mówi, że należy głosować na ludzi uczciwych, niezależnie od partii,
              którą reprezentują.
            • frusto Re: Kamiński ponadpartyjny ale się kur... ubawiłe 22.10.09, 09:35
              dornjuan napisała:

              > Gostek, który mówił przed wyborami na kogo głosować,
              Czyli, jak mówił mniej wiecej: "nie ma ugrupowania, które możnaby nazwać
              całkowicie uczciwym i ugrupowania, które by było całkowicie skorumpowane.
              Głosujcie na ludzi, nie na ugrupowania" to znaczy, że namawiał do głosowania na PiS?
          • trasat Re: Jeżeli tak 20.10.09, 23:39
            Kiedyś minister Milczanowski oskarżył swojego premiera Oleksego.
            Mimo, że oskarżenie okazało się nieprawdziwe, to nikt nie został
            ukarany. PO też uważało, że Milczanowski powinien zostać bezkarny.
            Teraz Kamiński robi to samo. A jakie inne poglądy głoszą politycy i
            dziennikarze. Mści się dawna obłuda i łamanie standardów. Gdyby
            Milczanowski siedział za prowokację, to może Kamiński bałby się
            prowokować premiera.
        • zbig1113 Re: Za klamstwa i brak konkretow P-Owco. 20.10.09, 22:05
          No to wszystkie poprzednie rządy też powinniśmy ukamienować. Za to
          samo.
        • zbig1113 Re: Za klamstwa i brak konkretow P-Owco. 20.10.09, 22:08
          Skoro tak, to za brak konkretów przed Trybunałem powinny stać
          wszystkie poprzednie rządy. Pan prezydent również.
        • business3 Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ??? 21.10.09, 07:44
          Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ???
          • hepowy Re: Jak można być ciulem i popierać Tuska i PO ?? 21.10.09, 11:51
            business3 napisał:

            > Jak można być ciulem

            To wiesz z autopsji.

            > i popierać Tuska i PO ???

            A o to spytaj się tych, co ich popierają.
          • ducks_arse Re: A co ukradli głupia cip....? 21.10.09, 15:26
            Nie ukradli, ale może w podświadomosci chcieli ukraść??? Tak jak
            robił to kaczor ze swoim PC????

            Wystarczy mieć awersję do faszyzmu i bolszewizmu.
      • the_foe Re: konkretnie za co? 20.10.09, 23:38
        stinger47 napisał:

        > i dlaczego tylko rząd Tuska?

        dokladnie. Sama Gilowska nie potrafi dzis wyjasnic czemu z obrad rzadu zniknal
        dokladnie taki sam przepis jaki mial usunac Rysio. Za PO prawei sie udalo, a za
        PiS sie udalo. I kto jest bardziej umoczony? I gdzie bylo wtedy CBA?
    • janek-007 Od dzisiaj wszyscy jestesmy M.Kaminskimi. Brawo. 20.10.09, 21:58
      • stinger47 Mów za siebie 20.10.09, 22:02
        Ja nie jestem.
        • kecsam74 Powinien Kamiński zostać 20.10.09, 22:07
          usunięty już dwa lata temu. Po konferencji prasowej na temat posłanki Sawickiej.
          Lepiej późno niż wcale.
          Może teraz nowy szef CBA zrobi z tego czegoś Profesjonalne Biuro.
        • mirmat1 Mówisz za kryminalistow ?????????????? 21.10.09, 02:03
          stinger47 napisał:
          > Ja nie jestem.
          Rozumie i respektuje tfuja postawe. Tak jak i reszty....
          Wybory w więzieniach: PO 76,2 proc., PiS 2,8 proc. 2007-10-23 14:32
          www.wprost.pl/ar/116286/Wybory-w-wiezieniach-PO-762-proc-PiS-28-proc/
          76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało
          na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem
          wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.

      • dr.rydzyk Nie od dziś jesteś ŁGARZE przecież! 20.10.09, 23:08
    • yanfhowah Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:11
      kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i
      teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic,,,kaminski za dzialania
      destrukcyjne w panstwie razem z PIS pod sad,,,,
      wszyscy co glosuja na PIS beda odpowiadac za zdrade POLSKI..

      www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
      • jurek7 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:25
        yanfhowah napisał:

        > kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i
        > teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic

        Podejrzewam jednak, że pokserowano ile wlezie tajnych materiałów dla Rzepy i
        innych PiSowskich organów, więc jeszcze przez jakiś czas zostanie pożywka.
        Poza tym przerzucą się pewnie znowu na materiały z IPN.
      • ducks_arse Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 21.10.09, 15:30
        yanfhowah napisał:

        > kaminski jako "kon trojanski PIS-u stracil sile oddzialywania i
        > teraz kaczynskim bedzie trudno go zastapic,,,kaminski za dzialania
        > destrukcyjne w panstwie razem z PIS pod sad,,,,
        > wszyscy co glosuja na PIS beda odpowiadac za zdrade POLSKI..
        >
        > www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
        Kamiński to żałosna karykatura szefa Gestapo w III Rzeszy, chociaż
        zadania dostał od Prezesa podobne.
    • yanfhowah Re: Kamiński: toberson rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:12
      tak wyglada lepiej,,,,;-)
    • balsamlomzynski Narządy rodne agentów wyjęto z drżących ciał ofiar 20.10.09, 22:15
      Pozbywanie się zastępców wypełniło generałowi Wojtunikowi wtorek i
      środę. We czwartek technicy oczyszczali niegdysiejszy gabinet Mario z
      podsłuchów. Usunięto trzynaście figurek Piłsudskiego różnej
      wielkości; zaskakująco duże jabłka z plastiku z dziurkami
      imitującymi kanały wyżłobione przez robaki; rośliny doniczkowe,
      którym atmosfera podejrzliwości wyraźnie posłużyła bo kwitły i
      owocowały jak poszycie tropikalnych lasów. Przed piątkiem rano nie
      udało się jedynie usunąć rudego kota pozostawionego przez jednego z
      zastępców Mario. To z powodu tego kota postanowiono nie podejmować
      nowych działań antykorupcyjnych.
      Wstrzymano natomiast wszystkie bieżące operacje CBA, zaczynając od
      tych najważniejszych. Narządy rodne agentów wyjęto z rozognionych
      korzyścią osobistą ciał osób prowokowanych; bagażniki furgonetek
      wypełniły się niewręczonymi korzyściami majątkowymi, które przez całą
      noc zwożono i deponowano w sejfach Banku Gospodarki Żywnościowej. W
      nocy z czwartku na piątek, w zamkniętym na głucho składzie celnym na
      Białostoczyźnie otworzyło się wieko skrzyni z oliwą z oliwek, w
      Rzeszowie z częściami zamiennymi do maszyn rolniczych i bawełną z
      Kazachstanu; trzech agentów wynurzyło się z Bugu we Włodawie i oddało
      się do dyspozycji tamtejszego, nigdy porządnie niezlustrowanego
      establishmentu; jeden patrol po prostu nie wysiadł w Poznaniu i
      pojechał do Berlina, gdzie przebywa do dzisiaj, utrzymując się z
      wymuszeń, prostytucji i drobnych kradzieży. Skruszeni ojcowie
      wrócili do swoich żon i dzieci i oddali się lekturze tradycyjnych
      gazet; wiele mieszkań wypełniła woń zupy grzybowej i powideł ze
      śliwek gotowanych ze szczególną gorliwością przez skruszone żony.
      Ruszyły zahamowane procesy prywatyzacyjne, dostosowawcze i
      globalizacyjne, a znużona gospodarka ponownie wsparła się na wiedzy.
      Pierwszy świt bez CBA w jego dawnej formie wstał czysty i osobliwie
      wolny od patologii w strukturze władz. Z braku oczywistych
      obowiązków, Julia Pitera została tego dnia w swoim domu na
      przedmieściach, przyoblekła się w odzież ochronną i zrosiła
      brzoskwinie roztworem miedzianu 50WP. Uczyniła to za wcześnie, bo
      brzoskwinie nie straciły jeszcze liści, ale bała się, że niebawem
      znów będą jej powierzone równie rozległe i równie pilne jak
      poprzednio obowiązki, z których wywiąże się terminowo i ze wszech
      miar zakulisowo, a jej skuteczności nie będzie końca. Natomiast
      Wojtunik wiedział, że choć pozbył się zastępców Mario, choć wszystko
      wstrzymał i wszystko, poza kotem, usunął, nie dotarł jeszcze do jądra
      opętańczej organizacji i nie przekształcił jej tak by działała
      zgodnie ze swoja nową rolą. Jaka to była rola? Tego generał jeszcze
      nie wiedział.
      W piątek, nowy szef nadzorował przegląd wszystkich czterystu
      sześćdziesięciu agentów i agentek i osobiście zwolnił połowę
      personelu biurowego. Agenci mówili że wykonywali tylko rozkazy,
      agentki, że nie miały wyjścia bo ich mężowie nie pracują, pracownicy
      biurowi, że oni przecież jedynie spowalniają, a nie przyspieszają
      toczące się śledztwa. Solennie obiecywano lojalność. Wojtunik
      postanowił uwierzyć, ale na ich pytania, co będą robić dalej,
      odpowiadał wymijająco.
      Dzień pracy dobiegał końca i przed przyjęciem ostatniego agenta,
      generał otworzył okno, wziął głęboki oddech i spojrzał na dziedziniec
      i na przywdzianych w przedwcześnie ciężkie płaszcze przechodniów; ze
      strychu budynku na wprost odebrał dyskretne pozdrowienie dbających o
      jego bezpieczeństwo snajperów. Ostatnim agentem do zweryfikowania był
      porucznik Tomasz Małecki.
      „Kola” nie był ani typem wiejskiego amanta, ani biznesmena wątpliwej
      konduity, fryzura nie tchnęła biłgorajskim pierwowzorem w
      najmniejszym nawet stopniu; agent ani nie pachniał szczególnie, nie
      wyglądał na kogoś kto ma nadzwyczajnie białe zęby. Poruszał się
      sztywno i nie mógł być szczególnie wysportowany, jedynie stosunkowo
      szczupły. Nie był typem południowym lecz zmęczonym dojazdami i ciężką
      pracą w błędnie wybranym zawodzie człowiekiem. Miał w sobie zwykłość
      i nieciekawość, jaką czasem dysponują pasażerowie pociągów
      dalekobieżnych, i przed którymi ucieka się mimo wykupionej miejscówki
      i potem przez wiele godzin pije się w warsie rozpuszczalną kawę.
      Rudy kot zastępcy Mario skorzystał ze zdumienia Wojtunika, dokonał
      fizycznie niemożliwego skoku z szafy wprost ku otwartemu oknu,
      srebrny dzwoneczek u szyi zwierzęcia zadzwonił i kot rzucił się z
      parapetu głową w dół. Kochający koty generał zamarł w oczekiwaniu
      jakiegoś dźwięku przesądzającego, jaki los spotkał rude zwierzę, ale
      nie usłyszał niczego, co dowodziłoby, że kot zderzył się z jakąś
      dającą się udokumentować formą rzeczywistości.
    • tadek-1 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:18
      Kaminski dalej dziala na rozkaz blizniakow.
    • user_delete La Cappo di tutti Capi Tusku 20.10.09, 22:18
      ...za bezprawne odwołanie Kamińskiego stanie przed Trybunałem Stanu.
      Mafia rządowa spotyka się na cmentarzach i stacjach benzynowych...
      • stinger47 a co ma do rzeczy gdzie sie spotyka 20.10.09, 22:20
        ważne co kombinuja
    • stinger47 a także 20.10.09, 22:18
      ..........(wpisać premiera)........(wpisać rząd) (wpisać
      problemy nazwiska).........(wpisać problemy społeczne) itd.
    • rychu_666 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:20
      Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed Trybunalem
      Stanu!!!


      bo tak chce 48% społeczeństwa!
      • stinger47 Czyli mniejszość 20.10.09, 22:24
        Jak mniejszość chce to super
      • sebal2000 Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:47
        Ciebie w jakiś kaftan zapakować pisowski faszysto-tego chce 100% ludzkości:)
        • stinger47 nawet 110% 20.10.09, 22:52
          niektore komuchy chcą tak bardzo ze mozna ich policzyc podwojnie
      • deval Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:48
        Zgubiłeś przecinek. 4,8% nie 48% - taki mały znaczek a robi różnicę. Przy
        okazji: piszesz "skorumpowane" - a masz choć jeden dowód na coś, co jest
        karalne? Jak masz - to podrzuć Mariuszowi K., bo mu tego brakuje...
      • 1410_tenrok a czy ty wiesz, do czego służy trybunał stanu? 20.10.09, 23:00
        toberson nie wie, ale on nic nie wie, to znaczy wie, ale tylko to, co mu niejaki
        jot-ka napisać każe. A, że jot-ka też nic nie wie, to znaczy wie to, co mu każe
        mówić jego kot, to i toberson niewiele się dowiaduje, jeno plecie 3po3.

        Kaminski? W czasach Berii byłby wyśmienity!
      • guru133 Rychu liczba 48 jest dla ciebie zbyt wielka żebyś 20.10.09, 23:01
        potrafił ją ogarnąć swoim małym rozumkiem. fakt że jeszcze około 20%
        społeczeństwa jest zbajerowanych przez partię Lechujarka, ale jest ich już coraz
        mniej a za 2 lata bedą to śladowe ilości na granicy błędu statystycznego, coś
        jak były koalicjant LPR.
      • jan-ru Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 23:32
        rychu_666 napisał:

        > Zdymisjowac skorumpowane rzady Tuska i rozliczyc cale PO przed Trybunalem
        > Stanu!!!

        >
        > bo tak chce 48% społeczeństwa!
        Kamiński i rychu do rządu
    • almagus Kamiński:Mesjusz Załganow i Pawka Morozow. 20.10.09, 22:22
      Władymir Agatow

      Tiomnaja nocz’.

      Kompilacja almagus.

      Ciemna moc służb.

      Głuchawa noc, a rezydent wsłuchany nie śpi.
      Słucha eter co gna w przewodach, tęsknie lampki mrugają.
      W ciemną noc ulubione biuro nagrywa twe sny.
      I u dziadków, krewniaków, komuny, wehrmachtu szukają.

      Słuchać lubią, sforą gnać w zawikłany nasz czas.
      Pragną złapać nas w agenta szajs służbami.
      Ciemna noc pokrywa BęBNów hałas, głosu mas.
      Trwogę czarnych służb co rano wisi nad nami.

      Zwietrzy ciebie. Jego służba nagrywa w znoju.
      Tylko wiara w Unię przed nocą czarnej sotni nas broni.
      Radują się, jak złapią cię, by topić w gnoju.
      Znają cię, z chęcią pojmają, oby nie było zbrodni.

      Śmierć nie straszna nam, ona nie raz straszyła nas.
      Patrzcie, jak ona teraz też nad nami krąży.
      Ty nas strzeż, co u dziecka łóżeczka tak czuwasz.
      My nie damy się i śmierć od nich dopaść nas nie zdąży


      Czasu potrzeba, aby " uradziła babka z babką, aby przykryć g-ówno czapką" i aby
      uradziła z rajcą rajca, aby zdrajcy obciąć jajca!

      Śpiewa Alosza Awdiejew.

      www.youtube.com/watch?v=H1WK9VrnT-o

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7165826,Skad_wzrost_poparcia_dla_PO__Komentarze.html
    • koballt Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:22
      Kaczyński premierem, Tusk prezydentem
      • stinger47 a Pawlak prymasem 20.10.09, 22:24

        • badtriler Re: i Rydzyk marszałkiem sejmu 20.10.09, 22:40

    • akkj Kamiński to nędzny obszczymutr 20.10.09, 22:23
      Czy w cywilizowanym państwie może się zdarzyć, że jakaś menda z tajnej policji
      publicznie wypowie posłuszeństwo swojemu przełożonemu, premierowi? Nawet
      jeżeli się nie zgadza ze swoją dymisją i ma inne zdania, to gdyby był nie
      nędznym obszczymurem i prowokatorem, usiłującym dokonać zamachu poprzez swoja
      tajną policję na legalnie wybrane władze państwa, tylko fachowcem z krwi i
      kości, rozumiejącym pryncypia swojej służby, zamknąłby japę i usunął w cień,
      tak jak robią to wszyscy dymisjonowani przywódcy tajnych służb we wszystkich
      państwach. Ten pisdzielec płacze w wywiadach, kłamie, jątrzy, osłabia państwo,
      ośmiesza je, podważa zaufanie do tajnych służb, po prostu niszczy strutkury
      państwa. najpierw psychopata i zdrajca Macierewicz zniszczył wywiad wojskowy,
      a ten niszczy służby cywilne.
      • stinger47 może się zdarzyć 20.10.09, 22:27
        Jak rząd skorumpowany, premier słaby, parlament durnowaty, politycy
        z bożęj łaski itp. Może!!!
        • the_foe Re: może się zdarzyć 20.10.09, 23:45
          stinger47 napisał:

          > Jak rząd skorumpowany, premier słaby, parlament durnowaty, politycy
          > z bożęj łaski itp. Może!!!

          Tylko kto ma prawo to definiowac? W kraju demokraktycznym, sadzilem, ze
          wylacznie media i wyborcy. Chyba rzeczywiscie fani pisu to zwyczajna mentalna
          postkomuna.
      • janek-007 Nierzad Tuska zostal wybrany bo... 20.10.09, 22:31
        znal ceny jabłek w Biłgoraju oczywiście w nielegalnej sprzedaży. I ty to
        nazywasz legalnym rządem. To jest nielegalny nierząd.
        • hepowy Re: Nierzad Tuska zostal wybrany bo... 21.10.09, 12:02
          janek-007 napisał:

          > znal ceny jabłek w Biłgoraju oczywiście w nielegalnej sprzedaży. I ty to
          > nazywasz legalnym rządem. To jest nielegalny nierząd.

          Znaczy się, konkurentów mieli do bani, skoro tyle wystarczyło do zwycięstwa. W
          tym względzie nic się nie zmieniło. :)
    • janow5 Na TVN24 obowiązuje tendencyjna cenzura-WSIarze 20.10.09, 22:24
      Wszystko co krytyczne o PO i Tusku bezczelnie blokują a
      azeliniarstwo puszczają. Sprawdziłem to już kilka razy. Niech się
      WSIarze wstydzą
      • filut69 napisz do rydzyka masz zapewnioną emisję! 20.10.09, 22:38
        Dlaczego oglądasz tvn? Przecież tam nie ma twoich...
      • dornjuan A spróbuj coś napisać na forum PISu 20.10.09, 22:40
        Wbrew temu co tam jest napisane, nawet jak wpis jest całkowicie zgodny z
        regulaminem i nie zawiera żadnych wulgaryzmów ani sformułowań obraźliwych a jest
        niezgody lub polemiczny z myślami "słońca żoliborza" nie ma żadnych szans na
        pojawienie się. Czasami mam wrażenie, że PIS zatrudnia tam PRLowskich cenzorów.
        A potem się dziwią, że z trudem przekraczają 20% poparcia. A kto lubi ludzi o
        komuszych zachowaniach ?
        • janow5 Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 20.10.09, 22:51
          No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba, że
          się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem
          propagandowym PO.
          • hepowy Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 21.10.09, 12:05
            janow5 napisał:

            > No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba, że
            > się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem
            > propagandowym PO.

            Są prywatną telewizją, wiec możesz im nagwizdać. :)
          • ducks_arse Re: A spróbuj coś napisać na forum PISu 21.10.09, 15:45
            janow5 napisał:

            > No ale wydawało mi się, że TVN24 to nie forum partyjne PO. Chyba,
            że
            > się myliłem. Jeśli tak to niech nie zaprzeczają, że są ramieniem
            > propagandowym PO.
            Trujesz PiSuarze!!! Oglądam SK codziennie, nie angażując się w
            korespondencję, ale zauważyłem że ostatnio więcej wypowiada się
            zwolenników PiSuaru niż PO. Szczególnie jaskrawym przykładem
            jest "Stanisław z Warszawy", który dodzwania się codziennie i
            pieprzy jak Piekarski na mękach.
      • guru133 Jakoś nikt cię baranie nie zablokował, więc 20.10.09, 23:05
        przeproś, chociaż wątpię żebyś to zrobił bo z ciebie taki sam B(ardzo) U(czciwy)
        C(złowiek) jak z całej tej PiSbandy.
    • aa_6 Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 22:26
      gdyby za kłamstwa wsadzali do więzienia, to M. Kamiński zgniłby tam.
      Postępuje jak prawdziwy bolszewik: skoro nie można mu udowodnić, że
      kłamie, to uważa, że może kłamać, ile mu się podoba, a że nie
      potrafi kłamać przekonująco, to wypada naprawdę żałośnie... Poza tym
      już nie raz został przyłapany na kłamstwie. Sądzę, że w
      tym "wywiadzie" podjął wymyśloną zapewne w szerszym gronie
      towarzyszy z PiSu rozpaczliwą próbę wciągnięcia premiera D. Tuska w
      konfrontację przed komisją śledczą, przed którą jakoby udowodni, że
      premier "rozmija się z prawdą"... A dlaczego dopiero wtedy, a nie od
      razu teraz, w telewizji, przed całą Polską? Cóż to za prymitywna
      PiSowska manipulacja. Mam już tego dość. Sądzę, że jesienią należy
      ze szczególną starannością wykopać wszystkie kartofle. A na
      marginesie, w moim odczuciu B. Rymanowski prowadził tę rozmowę jak
      partyjny kolega z partyjnym kolegą, czyli partyjniackie
      dziennikarstwo rodem z PiSu plus partyjniacka tajna służba rodem z
      PiSu...
      • alica5 Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 22:44
        Myślę ,że komentarz Karpiniuka był skierowny do ludzi na twoim poziomie
      • jerzymoneta Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 23:05
        nielogicznosci w twojej wypowiedzi jest sporo - co sprawia, że jest ona bełkotem.

        skoro nie można Kamińskiemu udowodnić że kłamie - jak piszesz - to znaczy, że
        nie kłamie. A jeśli nie kłamie , to nie zgnije w więzieniu. dlaczego nie wyznał
        w telewizji wszystkiego? Tak się składa, że konfrontacja jako forma dochodzenia
        prawdy właśnie na tym polega by "konfrontować" wersje wydarzeń obu stron i przez
        odpowiednie zadawanie pytań dochodzić do nieścisłości. więc jeśli Kamiński tak
        mówi to znaczy, że ma się jak dobrze bronić. zresztą myślę że donek kłamie -
        najnormalniej w świecie. Nie jestem fanem PISu ale umiem myśleć. Koleś przyszedł
        do niego miesiąc wcześniej i powiedział o sprawie a donek nawet nie zareagował.
        Prawidłową reakcją powinna być dymisja Chlebowskiego i Drzewieckiego. Zrobił
        to.... o miesiąc za późno. Uważam że donek kłamie. Bronił kolegów.



        aa_6 napisała:

        > gdyby za kłamstwa wsadzali do więzienia, to M. Kamiński zgniłby tam.
        > Postępuje jak prawdziwy bolszewik: skoro nie można mu udowodnić, że
        > kłamie, to uważa, że może kłamać, ile mu się podoba, a że nie
        > potrafi kłamać przekonująco, to wypada naprawdę żałośnie... Poza tym
        > już nie raz został przyłapany na kłamstwie. Sądzę, że w
        > tym "wywiadzie" podjął wymyśloną zapewne w szerszym gronie
        > towarzyszy z PiSu rozpaczliwą próbę wciągnięcia premiera D. Tuska w
        > konfrontację przed komisją śledczą, przed którą jakoby udowodni, że
        > premier "rozmija się z prawdą"... A dlaczego dopiero wtedy, a nie od
        > razu teraz, w telewizji, przed całą Polską? Cóż to za prymitywna
        > PiSowska manipulacja. Mam już tego dość. Sądzę, że jesienią należy
        > ze szczególną starannością wykopać wszystkie kartofle. A na
        > marginesie, w moim odczuciu B. Rymanowski prowadził tę rozmowę jak
        > partyjny kolega z partyjnym kolegą, czyli partyjniackie
        > dziennikarstwo rodem z PiSu plus partyjniacka tajna służba rodem z
        > PiSu...
        • hepowy Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 21.10.09, 12:10
          jerzymoneta napisał:

          > nielogicznosci w twojej wypowiedzi jest sporo - co sprawia, że jest ona bełkote
          > m.
          >
          > skoro nie można Kamińskiemu udowodnić że kłamie - jak piszesz - to znaczy, że
          > nie kłamie.

          Już po tym jednym zdaniu widać, że z logiką u ciebie na bakier. Warto by się
          podszkolić, zanim zacznie się pouczać innych.
      • sharn1 Re: Oglądałam to badziewie i sądzę, że 20.10.09, 23:37
        Pomijając brak logiki wypowiedzi to akurat nt. prawdomówności Tuska lepiej się
        nie wypowiadaj.


        Zlikwidujemy KRUS, jest inwestor dla stoczni i 10 obietnic wyboczych z kampanii
        z których spełniono jedną (wycofano chłopaków z Iraku).



        I wysłano do Afganistanu, gdzie giną szybciej i mają gorszy sprzęt.
    • tadjan Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:36
      Kamiński?, a kto to taki?
      • rajmunde Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:50
        Tak sie zastanawiam na kogo glosowac w najblizszych wyborach.
        Pomozcie prosze i wskazcie dokonania rzadu PO i Premiera Tuska. Nie piszcie prosze jesli Wam nic sie nie nasuwa lub o porazkach tzn. Same sukcesy w rzadzeniu.
        Pozdrawiam
        • agaj.agaj Re: Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 21.10.09, 01:14
          Jezeli nie powstanie nowa partia to glosuj na PSL z braku innych
          kandydatow. PiS to psychopaci potrzebni w policji, ale szkodliwi w
          gospodarce i calkowicie tragiczni w polityce zagranicznej. PO to
          partia liberalna dbajaca wylacznie o interesy biznesowe swych
          czlonkow - legalne i nielegalne. O SLD nie wspomne bo
          swiatopogladowo i historycznie odpadaja.

          A jezeli nazywasz sie Rajmund to mozesz tez glosowac na Mniejszosc
          Niemiecka.
          • oelefante PO to partia liberalna? Dobre :D 21.10.09, 01:37
            Przecież to typowi socjaliści.
            • ducks_arse Re: PO to partia liberalna? Dobre :D 21.10.09, 15:51
              oelefante napisał:

              > Przecież to typowi socjaliści.
              Lepsza socjalistyczna PO niż komunistyczno- faszystowski PiS.
    • alica5 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:47
      Brawo panie Kamiński !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • vomitorium1 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 22:49
      bo to wszystko prawda
      (jak w tej gazecie o tej nazwie)
    • z1234567 Turbo-Dymo-PełO 150% poparcia!! 20.10.09, 23:02
      Turbo-Dymo-PełO 150% poparcia!!

      Kłamczuchy-platformiuchy
      • guru133 PiSuar poparcie śladowe i to cię wkurza bajoku? 20.10.09, 23:08
        .
    • wybitniemadry zamulone bydle 20.10.09, 23:11
      oderwane od stolka bydle dlawi sie jak tonacy i macha lapami pokazujac ze przeciez umie plywac
    • jahu51 BYLY 20.10.09, 23:17
      1. Kaminski to BYLY a nie obecny minster , wiec dlaczego z uporem byl nazywany
      ministrem? To juz zwykly obywatel.
      2. Kamisnki w swej bzdurnej perorze sformulowal sie nastepujaco:
      Osoba pelniaca nadal obowiazki premiera....

      Bofonowaty Kaminski nadal sie nie nauczyl, ze to premier byl jego zwierzchnikiem?
      caly pis
    • all_kocur Naiwniak! Rudy to i falszyw! 20.10.09, 23:24
      Na co liczyłeś - na rudego genska!
      • yanfhowah Re: Naiwniak! kocur to i falszyw! 20.10.09, 23:44
        all_kocur napisał:

        > Na co liczyłeś - na rudego genska!
        nieee liczylem na falszywego kocura,ahahahahahahahaha
    • alica5 Kamiński: Premier rozmija się z prawdą 20.10.09, 23:24
      Panie Kamiński jest Pan Wielki , wyrazy szacunku
    • sharn1 Tusk wykazał się wielkim sprytem 20.10.09, 23:27
      Wcisnął wyborcom kit, że zostawia Kamińskiego, niby człowieka z PiS, żeby
      patrzył politykom PO na ręce.

      OK. Cały cynizm i bezczelność Tuska wyszedł na jaw wtedy, gdy faktycznie aż
      głupio uczciwy i ideowy Kamiński wykrył kilka afer w PO. Przecież Tusk
      doskonale wie z kim pracuje i kogo ma w partii. I na co ich stać.

      Zostawił Kamińskiego właśnie jako bezpiecznik. Wiedział, że prędzej czy
      później jego ludzie zaczną kraść, nadużywać władzy i przyjmować łapówy.
      Wiedział, że nie oprą się nielegalnym lobbystom.

      I wiedział, że przynajmniej część z tych występków Kamiński uzbrojony w dość
      dobre możliwości operacyjne wykryje.

      No a wtedy będzie mógł powiedzieć głupiemu sPOłeczeństwu:

      "Może coś było, ale chyba nie uwierzycie temu człowiekowi PiSu? On kłamie w
      celach politycznych i bawi się w gry wyborcze". (uwaga słowa klucze).

      Teraz rząd i politycy PO pozbawieni są już w zasadzie ochrony. Każdy następny
      złapany będzie już niestety obciążeniem dla partii, ale Tusk liczy że do
      wyborów dotrwa. Oby nie.
    • the_foe Skoro tak to prosze o nagranie 20.10.09, 23:34
      przeciez wiadomo ze ludzie pokroju Kaminskiego chodza non stop z wlaczonym
      dyktafonem. Gdyby premier klamal juz by Kaminski swoje nagrania upublicznil.
      • sharn1 Re: Skoro tak to prosze o nagranie 20.10.09, 23:49
        Co to koncert życzeń? Pewne rzeczy są objęte tajemnicą państwową, więc
        poczekajmy na konfrontację. Dziwnie podejrzewam, że Tusk do niej NIE BĘDZIE dążył.
        • ducks_arse Re: Skoro tak to prosze o nagranie 21.10.09, 15:56
          sharn1 napisał:

          > Co to koncert życzeń? Pewne rzeczy są objęte tajemnicą państwową,
          więc
          > poczekajmy na konfrontację. Dziwnie podejrzewam, że Tusk do niej
          NIE BĘDZIE dąż
          > ył.
          A niby dlaczego Premier ma dążyć do konfrontacji z takim PiSuarowym
          badziewiem??? To jż drugi PiSuarowy matoł, który chce debatować z
          Premiere i tylko z Premierem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka