Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And...

26.04.10, 12:54
To kandydat Gazety Wyborczej. Zobaczymy jak wypadnie.
Obserwuj wątek
    • fastnet SUKCES 26.04.10, 12:59
      ZEBRAŁ 1000 PODPISÓW.GRATULUJE NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ
    • atreey Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:01
      Stop! Nowemu Porzadkowi Swiatowemu!W nikogo bardziej opinia publiczna nie
      watpi jak w Olechowskiego!
    • atreey Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:02
      Stop! Nowemu Porzadkowi Swiatowemu!W nikogo bardziej opinia publiczna nie
      watpi jak w Olechowskiego! [sonda=]
    • monsunowy Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:03
      najlepszy kandydat ...(choc bez żadnych szans,smutne)
    • marcus.eco Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:06
      Olechowski to cwany farbowany lis!!! Jaki z niego liberał? Jaki
      przedstawiciel centrolewicy? A jeszcze za nim ten wianuszek nie
      spełnionych... i Pawełek och!!!
    • an1005 Zaklinanie liczebnikow? Czy brak matury z matmy? 26.04.10, 13:12
      >To 11 komitet, który chce wystawić swojego kandydata w czerwcowych
      wyborach prezydenckich.
      A wg mnie 12 (1-Komorowski, 2-Korwin-Mikke, 3-Pawlak, 4-Lepper, 5-
      Szpryngiel, 6-Morawiecki, 7-Napieralski, 8-Zietek, 9-Marek Jurek, 10
      Sklepowicz, 10-Wasiak, 11-Lepper, 12-Olechowski) czyli PiS bedzie
      13?
      • an1005 korekta 26.04.10, 13:15
        Nadal twierdze ze Olechowski jest 12 bo dotychczas zgloszeni:
        1-Komorowski, 2-Korwin-Mikke, 3-Pawlak, 4-Lepper, 5-Szpryngiel, 6-
        Morawiecki, 7-Napieralski, 8-Zietek, 9-Marek Jurek, 10-Sklepowicz,
        11-Wasiak, 12-Olechowski
    • mark6 SBecka szuja nigdy nie popuści. 26.04.10, 13:12
      Trzeba być niespełna rozumu aby na to dno głosować.
      Ten facet jeszcze nigdy w życiu nic porządnego nie zrobił.
    • antykagan0 A Stan Tymiński??? 26.04.10, 13:21
      Już odpuścił? A ten od wkładek do butów? A jajcarz Pietrzak???
      • ambl Re: A Stan Tymiński??? 26.04.10, 14:45
        antykagan0 napisał:

        > Już odpuścił? A ten od wkładek do butów? A jajcarz Pietrzak???<Jeżeli Pietrzak
        jajcarz to jak nazwać Bronka?WSI-arz?
    • redakotr O ile pamiętam - Olechowski miał rezygnować 26.04.10, 13:27
      ..ze startu. Ale cóż - pokusa była większa. Może zdobędzie z 5% głosów...
    • 88i88 Kryptonimy na listach wyborczych 26.04.10, 13:32
      Dobrze by było skorzystać z archiwum IPN i zamieszczać kryptonimy operacyjne
      kandydatów . Łatwiej zapamiętać np TW "MUSK" ż długie nazwisko.
    • filmowiak Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:41
      spoty wyborcze, montaż i realizacja

      www3.sympatico.ca/hobot/Zbyszek.htm
    • michals-3 Czy powinniśmy się martwić o język Tomasza Lisa? 26.04.10, 13:53
      A propos kandydatów do wyborów. Przypominam sobie jakiś czas temu taki
      program, w którym Tomasz Lis podpisał zobowiązanie do odgryzienia sobie
      conajmniej 1/3 języka. Problem w tym, że nie pamiętam, jak dokładnie został
      sformułowany warunek. Czy to było, że jeśli Lech Kaczyński nie będzie
      startował, czy jeśli Lech Kaczyński zrezygnuje ze startu? Panie Lis, jak tam
      Pana język?
    • ambl Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 14:42
      Pewniak,zaraz PO Bronku
    • rover1308 Dostatnia i mądra polska....taka szansa jest przed 26.04.10, 15:12
      ...nami o ile nie damy się nabrać na spór pomiędzy PO a PIS.
      Ciekawe czy "ciemny naród"/z języka Jacka Kurskiego/ -jak zwykle dotąd-
      nabierze się na show partyjnych wyjadaczy serwujących nam spiski,farmazony
      oraz inne"cuda" .Wiem jak trudno o własne refleksje ale....
      Popieram Andrzeja Olechowskiego!
    • bukblod Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 01.05.10, 13:33
      Jestem za Olechowskim Andrzej masz mój głos

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka