baby1 26.04.10, 12:54 To kandydat Gazety Wyborczej. Zobaczymy jak wypadnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fastnet SUKCES 26.04.10, 12:59 ZEBRAŁ 1000 PODPISÓW.GRATULUJE NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ Odpowiedz Link Zgłoś
atreey Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:01 Stop! Nowemu Porzadkowi Swiatowemu!W nikogo bardziej opinia publiczna nie watpi jak w Olechowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
atreey Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:02 Stop! Nowemu Porzadkowi Swiatowemu!W nikogo bardziej opinia publiczna nie watpi jak w Olechowskiego! [sonda=] Odpowiedz Link Zgłoś
monsunowy Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:03 najlepszy kandydat ...(choc bez żadnych szans,smutne) Odpowiedz Link Zgłoś
marcus.eco Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:06 Olechowski to cwany farbowany lis!!! Jaki z niego liberał? Jaki przedstawiciel centrolewicy? A jeszcze za nim ten wianuszek nie spełnionych... i Pawełek och!!! Odpowiedz Link Zgłoś
an1005 Zaklinanie liczebnikow? Czy brak matury z matmy? 26.04.10, 13:12 >To 11 komitet, który chce wystawić swojego kandydata w czerwcowych wyborach prezydenckich. A wg mnie 12 (1-Komorowski, 2-Korwin-Mikke, 3-Pawlak, 4-Lepper, 5- Szpryngiel, 6-Morawiecki, 7-Napieralski, 8-Zietek, 9-Marek Jurek, 10 Sklepowicz, 10-Wasiak, 11-Lepper, 12-Olechowski) czyli PiS bedzie 13? Odpowiedz Link Zgłoś
an1005 korekta 26.04.10, 13:15 Nadal twierdze ze Olechowski jest 12 bo dotychczas zgloszeni: 1-Komorowski, 2-Korwin-Mikke, 3-Pawlak, 4-Lepper, 5-Szpryngiel, 6- Morawiecki, 7-Napieralski, 8-Zietek, 9-Marek Jurek, 10-Sklepowicz, 11-Wasiak, 12-Olechowski Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 SBecka szuja nigdy nie popuści. 26.04.10, 13:12 Trzeba być niespełna rozumu aby na to dno głosować. Ten facet jeszcze nigdy w życiu nic porządnego nie zrobił. Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan0 A Stan Tymiński??? 26.04.10, 13:21 Już odpuścił? A ten od wkładek do butów? A jajcarz Pietrzak??? Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: A Stan Tymiński??? 26.04.10, 14:45 antykagan0 napisał: > Już odpuścił? A ten od wkładek do butów? A jajcarz Pietrzak???<Jeżeli Pietrzak jajcarz to jak nazwać Bronka?WSI-arz? Odpowiedz Link Zgłoś
redakotr O ile pamiętam - Olechowski miał rezygnować 26.04.10, 13:27 ..ze startu. Ale cóż - pokusa była większa. Może zdobędzie z 5% głosów... Odpowiedz Link Zgłoś
88i88 Kryptonimy na listach wyborczych 26.04.10, 13:32 Dobrze by było skorzystać z archiwum IPN i zamieszczać kryptonimy operacyjne kandydatów . Łatwiej zapamiętać np TW "MUSK" ż długie nazwisko. Odpowiedz Link Zgłoś
filmowiak Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 13:41 spoty wyborcze, montaż i realizacja www3.sympatico.ca/hobot/Zbyszek.htm Odpowiedz Link Zgłoś
michals-3 Czy powinniśmy się martwić o język Tomasza Lisa? 26.04.10, 13:53 A propos kandydatów do wyborów. Przypominam sobie jakiś czas temu taki program, w którym Tomasz Lis podpisał zobowiązanie do odgryzienia sobie conajmniej 1/3 języka. Problem w tym, że nie pamiętam, jak dokładnie został sformułowany warunek. Czy to było, że jeśli Lech Kaczyński nie będzie startował, czy jeśli Lech Kaczyński zrezygnuje ze startu? Panie Lis, jak tam Pana język? Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 26.04.10, 14:42 Pewniak,zaraz PO Bronku Odpowiedz Link Zgłoś
rover1308 Dostatnia i mądra polska....taka szansa jest przed 26.04.10, 15:12 ...nami o ile nie damy się nabrać na spór pomiędzy PO a PIS. Ciekawe czy "ciemny naród"/z języka Jacka Kurskiego/ -jak zwykle dotąd- nabierze się na show partyjnych wyjadaczy serwujących nam spiski,farmazony oraz inne"cuda" .Wiem jak trudno o własne refleksje ale.... Popieram Andrzeja Olechowskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
bukblod Wybory 2010. Zgłosił się kolejny kandydat - And... 01.05.10, 13:33 Jestem za Olechowskim Andrzej masz mój głos Odpowiedz Link Zgłoś