Dodaj do ulubionych

Teatry na Brodwayu liczą straty po podłożeniu b...

05.05.10, 08:52
Po co te bzdury wypisujecie. Teatry straciły z powodu bomby, lodziarnie z powodu braku słońca, a górale z powodu braku sniegu. No i co z tego, ja straciłem kupując telewizor bo dwa dni później obniżyli cenę. Ciągle ktos traci, ktoś inny zyskuje bo takie jest życie. Ciągle coś się dzieje i ciągle ktoś mógłby miec pretensje że stracił, tylko co z tego?! Nie macie czym zapełniac portalu?
Obserwuj wątek
    • gavno Off Broadway i Off Off Broadway 05.05.10, 08:58

      Hej, zalosne gazeciane durnie, belkoczcie sobie na zdrowie.
      "Straty wynosza nawet..." Ech, wy pismaki nawet zasrane...
    • burza10 a może by tak o gazie łupkowym cos napisac gazeto. 05.05.10, 09:10
      Hej pismaki z Gazetki...a może napiszcie jakis artykuł o gazie łupkowym w
      Polsce, o nerwowości Rosjan z tego powodu o naciskach Berlina na dyplomacje
      Polska,o tym że może juz jesteśmy potentatami gazowymi tylko niektórym
      państwom jest to nie naręke....a nie piszecie o pierdołach i dupie Maryni....
    • burza10 Teatry na Brodwayu liczą straty po podłożeniu b... 05.05.10, 09:25
      HEJ.. a gdzie mój post z prośbą o artykuł na temat gazu łupkowego w Polsce?....
    • plorg No to chyba trzeba o odszkodowanie wystąpić... 05.05.10, 15:09
      ... do służb specjalnych przeprowadzających ćwiczenia
      (anty)terrorystyczne.
      11 wrzesnia też przeprowadzano ćwiczenia (anty)terrorystyczne, ze
      scenariuszem dokładnie takim jak rzeczywisty zamach. W londyńskim
      metrze też przeprowadzano ćwiczenia (anty)terrorystyczne... itd.
      ... wiem, to tylko zbiegi okoliczności.
      • kylax1 Takie cwiczenia sa oglaszane wczesniej. 05.05.10, 15:12
        Dlatego terrorysci przeprowadzili zamachy wtedy, bo sluzby myslaly, ze to czesc
        cwiczen. To nie zaden spisek.
        • plorg Taa, jasne. Terroryści czekają aż służby specjalne 05.05.10, 15:54
          ogłoszą ćwiczenia, w tedy w tym samym miejscu i czasie
          przeprowadzają własny zamach... to taka sportowa rywalizacja.
          A ćwiczenia służb specjalnych są ogłaszane w prasie i wiadomościach
          wieczornych, aby "prawdziwi" terroryści zdążyli się przygotować.
          ... a w świętego Mikołaja też wierzysz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka