tomalamas
05.05.10, 08:52
Po co te bzdury wypisujecie. Teatry straciły z powodu bomby, lodziarnie z powodu braku słońca, a górale z powodu braku sniegu. No i co z tego, ja straciłem kupując telewizor bo dwa dni później obniżyli cenę. Ciągle ktos traci, ktoś inny zyskuje bo takie jest życie. Ciągle coś się dzieje i ciągle ktoś mógłby miec pretensje że stracił, tylko co z tego?! Nie macie czym zapełniac portalu?