Dodaj do ulubionych

Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy

    • kozaczek3 Kaczyński,dlaczego wyrzuciłeś z pracy pielęgniarkę 21.07.05, 12:19
      Czasopismo "Chwila dla Ciebie" nr 17/05 str.15
      Reportaż tygodnia
      Tytuł
      PRZEZ PREZYDENTA STRACIŁAM PRACĘ
      "Lech Kaczyński mnie skrzywdził.
      Nie daruje mu tego.
      Będę walczyć z nim w sądzie"-mówi Magda Machera (l.53) z Warszawy.
      Amen.
    • tees1 Kaczynski to socjalista, ale Cimoszewicz komunista 21.07.05, 12:27
      i wez tu wybieraj
      • uu1 Re: Kaczynski to socjalista, ale Cimoszewicz komu 21.07.05, 12:36
        Wybierz mądrzejszego.
        • tees1 masz racje 21.07.05, 13:27
          Cimoszewicz jest elegantszy, ale Kaczynski madrzejszy.
          Cimoszewicz mysli o sobie, Kaczynski mysli o panstwie.
          • uu1 Re: masz racje 21.07.05, 13:58
            Skoro tak uważasz, wybór masz prosty.
      • kozaczek3 Re: Kaczynski to socjalista, ale Cimoszewicz komu 21.07.05, 12:38
        tees1 napisał:

        > i wez tu wybieraj

        Od kiedy to komunista jeździ po do Brukseli w obronie wartości chrześcijańskich.
        Z niego taki komunista jak ze mnie Biskup.
        Amen.

    • zuczyna No to mamy problem. Bo ja nie widze w ogóle 21.07.05, 12:41
      mozliwości rządzenia w kraju bez podatku liniowego. Platforma Obywatelska nie
      jest w stanie zrealizować swoich obietnic przedwyborczych jeżli podatek liniowy
      nie wejdzie w życie. W kraju tak zadłużobnym, gdzie deficyt sięga dna, a
      inwestycje lokują się u sąsiadów (bo tam sa lepsze warunki). Polska braci
      Kaczyńskich to Polska zastoju. I jak tu sie z nimi dogadywać. NIe, NIe i
      jeszcze raz nie. Trzeba na maksa pokazywac różnice, żeby ludzie skumaliu, że
      Polska Tuska to Polska rozwoju a Polska Kaczyńskich to Polska zastoju. Trzeba
      zadać kłam komuchom, którzy przedstawiaja prawice jako Kaczyńskich, Giertychów,
      Maciarewiczów, Wrzodaków i innych wrzodów. Trzeba jasno powiedzieć, że sa
      ludzie uczciwi, którzy maja pomysł na Poslkę. Poważny pomysł, a sieja jakieś
      farmazony w stylu "Platforma chce Polski dla bogatych". PLATFORMA CHCE POLSKI<
      W KTÓREJ BĘDZIE WIĘCEJ BOGATYCH NIŻ JEST W TEJ CHWILI, Polski, w której
      bezrobocie spadnie do minimum, Polski z której bedziemy dumni, a nie tej za
      która będziemy świecić oczami.
      • uu1 Re: No to mamy problem. Bo ja nie widze w ogóle 21.07.05, 12:49
        Najlepiej jest być zdrowym i bogatym, bo co biednemu po chorobie.
    • iiiiioiiiii A MIAŁEM NA CIEBIE GŁOSOWAĆ, TERAZ TO JUZ NIE!! 21.07.05, 12:41
    • tr_c Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 12:41
      ...i tu popieram Ciebie! chron nas przed kaczyzmem!!! Przyjrzyjcie sie jemu
      dokładnie ... ma jakies problemy ze zgryzem i takie male na prezydenta? wstyd!!!
      • hirsh1 Wybierz tego co ma ładniejszą żonę! 21.07.05, 13:10
        Miałem okazję widzieć żony kandydatów na urząd prezydenta RP.
        W dzisiejszym medialnym świecie uroda żony głowy państwa ma kapitalne znaczenie.
        Widzieliście kiedyś żony Panów: Kaczyńskiego, Cimoszewicza, Tuska, Religi,
        Leppera, Borowskiego?
        Wyobrażacie sobie niektóre z tych Pań jako Pierwsze Damy na salonach Europy i
        świata?
        Ja? - nie.
        Jak się te Panie mają pod względem swej urody, aparycji itd. do obecnej Pani
        prezydentowej czy żon głów państwa w innych krajach UE?
        Nie chcę być okrutny ale...
        Sami widzieliście więc wiecie...
        Pani Wałęsowa jest ładna, sympatyczna Pani Kwaśniewska również.
        Ładną, elegencką kobietą była nawet Pani Jaruzelska.
        Uroda żon niektórych aktualnych kandydatów na urząd prezydenta poraża.
        Aż przykro pisać ale "koń jaki jest każdy widzi".
        A kandydaci straszą nie tylko nikczemną posturą ale zwyczajnym brakiem rozumu.
        Dlatego mieli same trójki na studiach a teraz boją się ujawnić swoje oceny.
        Ale jakie mieli oceny na uczelni widać po tym co i teraz jak mówią.
    • aron2004 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 12:45
      a na progresywny - do 20000 zł rocznie - 14%, do 50000 zł rocznie - 15%, powyżej 50000 zł rocznie 16% zgodziłby się, a?
    • boszul Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 12:47
      Czy ktoś wie gdzie można przeczytać program wyborczy Cimoszewicza?
    • gczern I tym oto sposobem.... 21.07.05, 12:52
      Kaczyński jako jeden z dwóch moich kandydatów absolutnie wykluczył się z
      głosowania na niego, te wybory bedą dla mnie nie głosowanie za ale niestety
      przeciw komuś. W tym roku głosuję zdecydowanie przeciw Cimoszewiczowi jako
      głosowanie przeciw sld. mam jednak antyprawicowe podejście i pozostaje mi
      niechetnie ale jednak tylko kandydat "zgniłego centrowego kompromisu"
    • disperse Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 12:54
      I znow ten duch socjalizmu sie odzywa....
    • kolargolo Kaczynski to komuna gorsza od SLD ! 21.07.05, 13:01
      Facet nigdy sie nie znal na ekonomii ale najgorsze jest to ze nie chce sie
      poznac. Za stary, za glupi. Az slabo mi sie robi jak pomysle ze zostanie
      prezydentem a jeszcze gorzej ze bede musial wybierac miedzy dwoma socjalistami:
      Kaczynskim i Cimoszewiczem! Dzuma czy cholera ? Co lepsze ?
      • uu1 Re: Kaczynski to komuna gorsza od SLD ! 21.07.05, 13:04
        Dzuma czy cholera ? Co lepsze ?
        Syfilis.
        • zhk Co Ty chcranisz 21.07.05, 14:03
          Dleczego zaraz komuchów? Jeśli ktoś ma wątpliwości co do Kaczyńskiego to musi
          byćkomuchem? Cimoszko nie jest taki zły, tylko ta jego przeszłośc pzprowsko
          prlowska i sld w życiorysie obecnym potrzebne mu jak ten gwóźdź do trumny.
          Gdyby nie to to bym na niego głosował. Ale 2-prlowiec kolaborant w wolnej
          Ojczyźnie to już przesada. A Kaczunio trochęza bardzo zacietrzewiony i wygląd
          cjolera ośmieszający. Gdyby znowu nie to to bym był do niego przekonany...
    • revoy Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:05
      Czy ktoś z dyskutujących na tym forum zastanowił się przez moment i zapytał
      tych, którzy prą do LINIOWEGO:
      czy po to żeby "wyprać"-czytaj legalnie wprowdzić w obieg zagrabione przez
      lata kwoty i wytransferowane do " rajów podatkowych"?
      Czy zdajecie sobie sprawę o jaki rząd wielkości chodzi?
      Czy jest to suma ca. 250 MILIARDÓW ZŁ(!!!)?
      • ppppp7 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:49
        Stary, skoro mam miliardy w raju podatkowym, to po jakiego grzyba mam je z
        powrotem do Polski przenosić? Żeby zapłacić podatek (obojętnie jaki)?
        • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:09
          No nie no, raj podatkowy powinien byćdla obywaleli tego kraju. Jak korzystasz z
          Polski to na nią płać. Transfery kaoitału (podatków też) powinno byzabronione.
          Jak ktoś działa w Polsce to tu musi płacić. Jak nie to niech działa tam gdzie
          płaci. Kto to wymyślił takie złodziejstwo?
        • revoy Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 15:12
          A nie brałeś pod uwagę takiej dalszej części:
          1/ wrócić do kraju, ( po wypraniu)i za kilka lat jako prawy obywatel zapanować
          np. na terenie dawniejszego 1/2 województwa ciechanowskiego!
          2/ I cz. jw. i też jako prawy obywatel startowć w wyborach jako niezależny( po
          drodze można w sejmie-koledzy ich zmienić ordynację i wprowadzić jako warunek -
          " sine qua non" jak na przetargach(...)
          P.S.
          Mało znasz życie , młodzieńcze!
    • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:16
      Skąd takie uparte te krasnale. Ten podatek ruszy przecież przedsiębiorczość. To
      jasne jak kurna, d. na słońcu. Może nie którzy (ile ich jest..) zapłacą ze 20
      złotych więcej, o jejku jejku. Szaty rwą. A to nie żarty, jak pokazują inne
      kraje w podobnej do nas sytuacji to jak powietrze. A wpływy do i tak
      marnotrawionego cholernie budżetu i tak będą co ciekawe większe. Trochę wiedzy
      komputerowej symulacji barany...Uczcie się, świat idzie w takich rzeczach
      naprzód, można technik zaprząc do tego a nie gdybać, co jedna pani drugiej pani
      tam pod warzywniakiem naopowiadała...
      • m15 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:34
        zhk napisał:

        > Skąd takie uparte te krasnale. Ten podatek ruszy przecież przedsiębiorczość.
        To
        >
        > jasne jak kurna, d. na słońcu. Może nie którzy (ile ich jest..) zapłacą ze 20
        > złotych więcej, o jejku jejku. Szaty rwą. A to nie żarty, jak pokazują inne
        > kraje w podobnej do nas sytuacji to jak powietrze. A wpływy do i tak
        > marnotrawionego cholernie budżetu i tak będą co ciekawe większe. Trochę
        wiedzy
        > komputerowej symulacji barany...Uczcie się, świat idzie w takich rzeczach
        > naprzód, można technik zaprząc do tego a nie gdybać, co jedna pani drugiej
        pani
        >
        > tam pod warzywniakiem naopowiadała...
        "inne kraje pokazuja" ,które wymien ,jesli masz na mysli rosje, to odpusc, bo z
        nich przykladu brac nie warto
        • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:45
          Co ja Cię będę oświecał, spójrz na mapę na niedalekie południe. A co do Rosji
          niektóre rzeczy mają ładnem na przykład muzykę i serdeczność (mówię rzecz jasna
          o narodzie a nie o dytktatorach je...ych, przepraszam za ten wulgaryzm)
        • zhk P.S. do tego zo wyżej 21.07.05, 13:51
          No i sprawiedliwy tak naprawdęjest libiowy, tak jak dziesięcina kiedyś. Tyle
          samo procent od tego co mam. Przecież zakłądam, że nikt nic nie ukradł. Z
          jakiej racji bardziej przersiębiorczy, czy wykształcony ma płacić więcej, Za
          karę??? To zniechęca i powoduje ciągotki do chachmęcenia...
        • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:13
          No zlituję się, Słowacja, jeśli nie znasz mapy.
        • revoy Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 15:20
          Brawo, jeden który rozumie mechanizmy" ku... oprzyrządowań" prawnych dla
          złodziei. Pozostałym zasklepionym o IQ< 80 polecam wizje Rosji jak poniżej:
          - poczekajmy jeszcze rok, dwa a Putin wszystkich ich wywiezie do obozów pracy.
          Wierzysz w kapitał Chodorkowskiego lub naszego(...) Kulczyka?
          To wasza wiara jest jak Ekonomia polityczna socjalizmu- Szeflera.
          Chciejstwem i dobrymi chęciami!
    • gerea Re: Kaczyński: nie zgodę się na kaczkę dziwaczkę 21.07.05, 13:22
      Ja też nie ;-)))))
      • jacky Tylko POGŁOWNY 21.07.05, 13:31
        Jedynym sprawiedliwym podatkiem jest tzw. podatek pogłowny czyli każdy płaci po równo np. po 200 zł na miesiąc. W przypadku liniowego ten co zarabia 1000 zł zapłaci 150 zł podatku, a ten co zarabia 20.000 zł zapłaci 3.000 zł miesięcznie. Gdzie tu sprawiedliwość? Obaj przecież w takim samym stopniu korzystają z "dobrodziejstw" państwa. Postawiłbym nawet tezę, że ten z dochodami 1.000 zł więcej od państwa dostaje. Podatek pogłowny przyniósłby nam taki rozwój jakiego nie było w żadnym kraju socjaleuropy.
        • uu1 Re: Tylko POGŁOWNY 21.07.05, 14:10
          Bardzo przepraszam ale czy to w Klewkach uczą takich mądrości?
          • revoy Re: Tylko POGŁOWNY 21.07.05, 15:24
            Słyszałem, że podobno mądra i pracowita Wielkopolska chce pogłownego. Czy tak
            to jest wielkopolanie?
            • m15 Re: Tylko POGŁOWNY 21.07.05, 16:39
              skoro obroncy podatku liniowego twierdza ,iz jest on sprawiedliwy gdyz nie
              karze za pracowitosc to jacky proponuje jeszcze bardziej sprawiedliwy -
              poglówny,jak w tym kontekscie wyglada wasz argument o nie karaniu za pracowitosc
    • me-e Kaczyński:i wybiorcze news'y MEDIOW... 21.07.05, 13:25
      ...biznes.interia.pl/news?inf=648444
      • jacky Re: Kaczyński:i wybiorcze news'y MEDIOW... 21.07.05, 13:33
        me-e napisał:

        > ...biznes.interia.pl/news?inf=648444

        Po prostu science fiction.
        • hirsh1 ten program PiS to sam mech... 21.07.05, 13:42
        • me-e Re: Kaczyński:i wybiorcze news'y MEDIOW... 21.07.05, 13:46
          jacky napisał:

          > me-e napisał:
          >
          > > ...biznes.interia.pl/news?inf=648444
          >
          > Po prostu science fiction.

          ...groszki na wiezbie i mieszkania dla wszystkich...mee rozumie ,ze to cie
          rusza...)))
      • zhk Re: Kaczyński:i wybiorcze news'y MEDIOW... 21.07.05, 14:41
        A co T z ty Radomiem? lepiej xe popatrz
        <a href="javascript:window.open('sranie.jpg','dupa','channel=1')">Szanuj las</a>
    • ironlord Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:33
      Popieram !!!
      Ja tez sie nie godze na Prezydenta Kaczynskiego !!!
      • m15 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 13:36
        ironlord napisał:

        > Popieram !!!
        > Ja tez sie nie godze na Prezydenta Kaczynskiego !!!
        czy to forum tylko komuchów ?
        • hirsh1 żony się liczą również oraz rozum kandydatów 21.07.05, 13:40
          Miałem okazję widzieć żony kandydatów na urząd prezydenta RP.
          W dzisiejszym medialnym świecie uroda żony głowy państwa ma kapitalne znaczenie.
          Widzieliście kiedyś żony Panów: Kaczyńskiego, Cimoszewicza, Tuska, Religi,
          Leppera, Borowskiego?
          Wyobrażacie sobie niektóre z tych Pań jako Pierwsze Damy na salonach Europy i
          świata?
          Ja? - nie.
          Jak się te Panie mają pod względem swej urody, aparycji itd. do obecnej Pani
          prezydentowej czy żon głów państwa w innych krajach UE?
          Nie chcę być okrutny ale...
          Sami widzieliście więc wiecie...
          Pani Wałęsowa jest ładna, sympatyczna Pani Kwaśniewska również.
          Ładną, elegencką kobietą była nawet Pani Jaruzelska.
          Uroda żon niektórych aktualnych kandydatów na urząd prezydenta poraża.
          Aż przykro pisać ale "koń jaki jest każdy widzi".
          A sami kandydaci straszą nie tylko nikczemną posturą lecz i zwyczajnym brakiem
          rozumu.
          Dlatego mieli same trójki na studiach a teraz boją się ujawnić swoje oceny.
          Ale jakie mieli oceny na uczelni widać po tym co i jak teraz mówią przed
          kamerami tv.
        • uu1 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:04
          > czy to forum tylko komuchów ?
          Jesteś PiS-aty ale nie kumaty.
    • piotr228 Nie moze socjalista zostac prezydentem 21.07.05, 13:41
      Socjalistow wsrod kandydatow jest wiekszosc. Lepper, Tyminski, Cimoszewicz.
      Teraz doszedl Kaczynski. Oni znowu zablokuja wszelkie zmiany.
      • hirsh1 oj może, może.. 21.07.05, 13:42
      • zhk Re: Nie moze socjalista zostac prezydentem 21.07.05, 13:55
        Co Wy gadacie, jakich socjalistów i komunistów????? To wszystko nic na z tym
        wspólnego. Populizm karierowiczów, by dorwaćsiędo władzu i nachapać. W Polsce
        nigdy takich nie było. PZPR i inne komuchy to bła czerowna burżuazja, czrowie i
        gorzej od 18-wicznych (no i 19-to) kapitalistów z "zoemo obiecanej"...
    • ppppp7 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:01
      Bezsens polskiego systemu podatkowego (niskie progi) i ból podatku
      progresywnego odczuje te sto tysięcy Polaków w Angli po powrocie do kraju. W
      Anglii zapłacą mały podatek, małe ubezpieczenie, sporo wydadzą na życie.
      Przyjadą do Polski i nagle okaże się, że te 15 tys. funtów to super bogactwo i
      fiskus dowali im podatek, a jakże 40-procentowy (od nadwyżki). Jak zapłacą
      dodatkowo 20 tys zł to może pomyślą o liniowym.
      • m15 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:06
        ppppp7 napisał:

        > Bezsens polskiego systemu podatkowego (niskie progi) i ból podatku
        > progresywnego odczuje te sto tysięcy Polaków w Angli po powrocie do kraju. W
        > Anglii zapłacą mały podatek, małe ubezpieczenie, sporo wydadzą na życie.
        > Przyjadą do Polski i nagle okaże się, że te 15 tys. funtów to super bogactwo
        i
        > fiskus dowali im podatek, a jakże 40-procentowy (od nadwyżki). Jak zapłacą
        > dodatkowo 20 tys zł to może pomyślą o liniowym.
        polska, to ciut wiecej niz kilkadziesiat tysiecy gastarbajterów
        • ppppp7 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:13
          Oczywiście, ale te 100 tysięcy absolwentów, bezrobotnych i tych, co chcieli coś
          zmienić w swoim życiu, a nie żyć od zasiłku do zasiłku, dostaną w pysk od
          państwa polskiego i informację, że przedsiębiorczość się nie opłaca. W ten
          sposób nie zmienimy rekordowej w świecie polskiej proporcji: jeden pracujący na
          dwóch niepracujących.
          • m15 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:32
            ppppp7 napisał:

            > Oczywiście, ale te 100 tysięcy absolwentów, bezrobotnych i tych, co chcieli
            coś
            >
            > zmienić w swoim życiu, a nie żyć od zasiłku do zasiłku, dostaną w pysk od
            > państwa polskiego i informację, że przedsiębiorczość się nie opłaca. W ten
            > sposób nie zmienimy rekordowej w świecie polskiej proporcji: jeden pracujący
            na
            >
            > dwóch niepracujących.
            co ty znowu wymysliles ,nie dostana od nikogo w pysk ,jesli sa przedsiebiorczy
            to beda popierac zmniejszenie podatków od prowadzacych dzialalnosc
            gospodarcza,ja takie rozwiazania popieram ,jestem przeciw podnoszeniu dochodów
            (poprzez drastyczne zmniejszanie podatków )pasibrzuchów siedzacych na wygodnych
            panstwowych synekurkach ,wszystkim kolesiom mówie zdecydowane"nie"
            • ppppp7 Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:59
              Przedsiębiorczy to nie to samo co przedsiębiorca :) Co do kolesi i
              pasibrzuchów - zgoda. Ale oni od łapówek tak i tak nie płacą podatków.
    • travel_wawa BRAĆ PRZYKŁAD ZE SŁOWACJI 21.07.05, 14:10
      Słowacja dzięki prostemu systemowi podatkowemu przyciąga inwestorów, Polska
      odstrasza.

      Po wprowadzeniu podatku liniowego na Słowacji spadła ilość wykroczeń skarbowych.
      Wpływy do budżetu wzrosły.

      Podatek liniowy ma tę zaletę, że jest przejrzysty, nie skłania do uciekania w
      koszty, nie hamuje przedsiębiorczości.

      U nas dalej, jak widać umysły polityków sa zatrute MANIĄ URAWNIŁOWKI.

      Proszę się nie dziwić, jak przedsiębiorcy wyniosą się z interesami na Słowację
      i tam przeniosą swoją rezydencję podatkową.

      W Polsce będzie się karać ludzi za prace zlecone, czy nagdodziny, bo wysokość
      progów obecnie sprawia, że w próg 30% wpada się całkiem szybko.

      Podatek progresywny jest zwykłym złodziejstwem.

      Wybitny prawnik Kaczyński popierający złodziejstwo?
      Coś tu nie gra...
      • zhk Re: BRAĆ PRZYKŁAD ZE SŁOWACJI 21.07.05, 14:44


        <a href="javascript:window.open('sranie.jpg','dupa','channel=1')">Szanuj las</a>

        • zhk Re: BRAĆ PRZYKŁAD ZE SŁOWACJI 21.07.05, 14:53


          Szanuj las
      • moroux Re: BRAĆ PRZYKŁAD ZE SŁOWACJI 21.07.05, 17:23
        Nie wiem, czy byłeś na Słowacji ostatnio... Mimo wielkiego wzrostu gospodarczego
        - widać, że jest to kraj biedniejszy niż Polska (chociaż statystyki mówią co
        innego).
        • travel_wawa Re: BRAĆ PRZYKŁAD ZE SŁOWACJI 21.07.05, 17:50
          Własnie byłem pod koniec czerwca tego roku i rozmawiałem z ludźmi prowadzacymi
          działalnośc gospodarczą.

          Podatek liniowy maja od niedawna, więc nie licz, że W SEKUNDĘ, NATYCHMIAST
          zmieni się wygląd kraju (typowo polskie oczekiwania....buahahaha).

          Mówili mi, że teraz łatwiej prowadzić działalność, łatwiej inwestować, łatwiej
          planować i nikt nie kombinuje, jak nie wpaść w kolejny próg podatkowy.

          Zobaczymy, jak będzie wyglądać Słowacja za 5 lat.

          Acha i nie ma tam NFZ-tu tylko 5 niezaleznych firm prowadzących ubezpieczenia
          zdrowotne. Rozwija sie rynek usług zdrowotnych na dobrych zasadach, lekarze
          widza swoja przyszłość na Słowacji.

          W Polsce dominuje utrwalanie nieefektywnych socjalistycznych przesądów.
          Robimy sobie kupę na własną głowę.

          Paliwo na Słowacji też tańsze i jakoś nie ma galopady cen.
    • mangold Mangold: Nie zgodzę się na Kaczyńskich.... 21.07.05, 14:11

      • uu1 Re: Mangold: Nie zgodzę się na Kaczyńskich.... 21.07.05, 14:18
        I co, i co? Ściągali? :D
      • m15 Re: Mangold: Nie zgodzę się na Kaczyńskich.... 21.07.05, 14:42
        mangold napisał:

        >
        kpisz czy co ,chyba im nie zazdroscisz ,chociaz kto wie ,ku..ki potrafia wiele
        zdzialac
    • gejzeta Kaczyński to socjalista-praicowiec 21.07.05, 14:19
      To się niby nie łączy a jednak Kaczor jest takim tworem że jakoś to połączył.
      jako prezydent skutecznie wykończy polską gospodarkę, tego można być pewnym.
      Poza tym wystarczy na niego popatrzeć - on się nie nadaje na prezydenta, stęka,
      wzdycha, żadnego zdania nie jest w stanie dokończyć sensowenie, wygląda
      niereprezentacyjnie, nie zna języków obcych, jest słabo wykształcony - obciach
      na maxa. A przecież jest kilku porządnych kandydatów, którzy potrafią sie
      wypowiedzieć i są intelignetni: Cimoszewicz, Bochniarz, Tusk, Religa - ale nie
      Kaczyński!
      • theladyofthehousespeaking Re: Kaczyński to socjalista-praicowiec 21.07.05, 14:33
        gejzeta napisał:

        > Poza tym wystarczy na niego popatrzeć - on się nie nadaje na prezydenta,
        stęka,
        >
        > wzdycha, żadnego zdania nie jest w stanie dokończyć sensowenie, wygląda
        > niereprezentacyjnie, nie zna języków obcych, jest słabo wykształcony -
        obciach
        > na maxa.


        zapomniales dodac, ze sie poci i sapie, nawet gdy siedzi w fotelu.

        osobiscie uwazam, ze taka tlusta d... bedzie osoba nie tylko niereprezentacyjna
        ale i za malo energiczna jak na glowe panstwa; poza tym martwi mnie jego stan
        zdrowia, czy on nie cierpi na niedotlenienie mózgu ? zawsze jak probuje cos
        powiedziec to wychodzi z tego jakis belkot i sapanie - zasapany belkot.
        • gejzeta Re: Kaczyński to socjalista-prawicowiec 21.07.05, 14:45
          otóż to - zasapany bełkot. zgadzam się :)
    • igel1 Nie zgadzamy sie na kaczynskiego jako prezydenta ! 21.07.05, 14:25
      Bron panie Borze przed pokusa glosowania na Kaczynskiego na prezydenta..Polska
      cofnie sie o okolo 25 lat do tylu...Szkoda by bylo polakow i polski..
    • syban Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:43
      Patrząc na głosowania w aktualnym sejmie można założyć że przyszły sejm
      to koalicja LPR PIS Lepper.Wsłuchujcie się uważnie w ich zapowiedzi programowe.
    • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:48


      <a href="javascript:window.open('sranie.jpg','dupa','channel=1')">Szanuj las</a>

    • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 14:49
      <a href="javascript:window.open
      ('ftp://wsei.pl/zbigniew.kasprzycki/sranie.jpg','dupa','channel=1')">Szanuj
      las</a>
    • telegrafista Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 15:02
      Z całym szacunkiem - ale widać, że Pan Prezydent nie zna się na ekonomii.
      Z pewnością nigdy nie zarobił złotówki własnym przemysłem. Niestety - ja
      również nie zagłosuję na niego!
      • zhk Re: Kaczyński: nie zgodę się na podatek liniowy 21.07.05, 15:13
        A może się nauczy? Może go Tusk, albo Rokirka Borutka przekona? No, ale znowy,
        skoro miałby go przekonywać to niech będzie już TUSK naszym Prez. Ale cholercia
        Cimoszko trzyma sięmocno i Kaczulek lepiej stoi od Tuska. No kogo na co
        przyjdzie nam głosować. No nie ma wyboru na złodzieja ksiżyca.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka