Dodaj do ulubionych

ocena rzadow PiS

25.05.06, 22:39
prosze o wyrazanie opini na temat półrocza rzadów Prawa i Sprawiedliwości oraz
na temat liderów parti.
Obserwuj wątek
    • cava85 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 00:00
      A co ci do tego?
      Ty sie PIsu jeden nie czepiaj, a do liderów to ci daleko, cobyś ich opiniom
      obmacywał.
      Sam se załuz partie to zobacysz ile to czeba na drodze blokowac miesiency zeby
      TV24 przyjechał i pokazał. Wszystke by kcialy rzondzić a pracować za dwuch to
      tylko nasze dwa mogom, ot co!

      I jescze dwuch majom do pomocy a jeden to jak trzech wzwyz sięga! A ty som
      musis na komputrze pisać i obcych se prosić coby ci odpowiadali. To se pocytaj.
      • unidfg Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 10:08
        cava85 napisał:

        > A co ci do tego?
        > Ty sie PIsu jeden nie czepiaj, a do liderów to ci daleko, cobyś ich opiniom
        > obmacywał.
        > Sam se załuz partie to zobacysz ile to czeba na drodze blokowac miesiency zeby
        > TV24 przyjechał i pokazał. Wszystke by kcialy rzondzić a pracować za dwuch to
        > tylko nasze dwa mogom, ot co!
        >
        > I jescze dwuch majom do pomocy a jeden to jak trzech wzwyz sięga! A ty som
        > musis na komputrze pisać i obcych se prosić coby ci odpowiadali. To se pocytaj.

        PRYMITYW JAKIŚ TO PISAŁ!!! Normalnie stwierdziłbym, że to specyficzny sposób
        krytyki poprzez ośmieszenie tych o małych pisiurkach (jeżeli tak jest, to z góry
        pragnę Pana przeprosić za moją niezbyt celną ripostę i wszelkie podejrzenia).
        Skoro jednak katobeton, którego nie skruszy nawet kwas magiczny (nie mówiąc o
        bezwodnym siarkowym), trzon partii Pis tworzą chamy ze wsi, żywcem "łoderwane"
        od pługa (prymitywy bez wykształcenia), to nie jestem taki pewien, że przyjęta
        przez przedmówcę konwencja była jak żywo przykładem ironii, lecz wręcz wydaje mi
        się, że jest to normalny sposób wyrażania swoich opinii przez elektorat Pisu.


        ----------------------------

        Always look on the bright side of life and always piss on pis!
    • cava85 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 00:02
      A półroku sie nie dziwuj bo to dopiro półmrocność jasna wschodzi, jak sen na
      zachodzie dnia!
      To jesce raz jo.
      • znj2 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 09:08
        Ty cava 85 , pobierałeś lekcje u tow. Stopczyka? Nie pisz chłopie, jak wiejski
        głupek. Nie krytykuj ludzi na prawo i lewo. Nie lubisz tych z PiS, to twoja
        prywatna sprawa. Dlaczego na tym forum ma zionąć głupotą i nienawiścią?
        Osobiście , nie przepadam za żadnym politykiem. Ale wiem, ze to mój prywatny
        pogląd i nie wypisuję na ten temat idiotyzmów.Więcej dystansu do polityki
        i samych polityków. Są ciekawsze zajęcia.
        • unidfg Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 10:12
          znj2 napisała ciekawy post.....


          W pełni popieram Pani/Pana opinię:)
          Pozdrawiam
    • unidfg Ocena właściwa i wyważona :D 26.05.06, 10:34
      miriam71 napisała:

      > prosze o wyrazanie opini na temat półrocza rzadów Prawa i Sprawiedliwości oraz
      > na temat liderów parti.

      Liderzy Pisu jednym na pewno się charakteryzują, charakteryzują się wyrazistością.

      Edgar (Przemysław Edgar Gosiewski) sprawia wrażenie pokrzywdzonego przez los
      wiejskiego głupka, któremu dobry Pan Bóg zaoszczędził rozumu, dzięki czemu ten
      sprawny umysłowo inaczej nie potrafi zaobserwować u siebie cieżkich objawów
      choroby psychicznej i upośledzenia umysłowego. Na plus trzeba zaliczyć mu sposób
      pokretnego chodzenia, jak żywo kaczy!!!

      Krwawy Dorn to Beria i Goebbels dwa w jednym. Na plus (dla kaczego układu)
      należy mu zaliczyć kaczowiernopoddańcze działania przeciwko wszelkim przejawom
      istnienia rachitycznej opozycji, w tym i przeciwko lekarzom (słynne kamasze).
      Absolutnie lojalny reżimowi byłby gotów spalić żywcem cała prześladowaną przez
      kaczystów opozycję, gdyby tylko zachód nie patrzył. Jego głównym siepaczem jest
      Wassesmannn, znaczy wassermann (przysłana do Polski przez neofaszystowskie
      organizację w Niemczego reinkarnacja samego Hessa).

      Kaczyński to absolutne dno, kacze dno.....

      Półroku rządów pisu i mamy:
      strajki, emigrację polityczną opozycjonisów zwalczających reżim, który nie
      cofnął się przez sfingowaniem (najprawdopodobniej przy uzyciu speców z Gromu)
      zamachów przez wyborami, aby móc wyniki spreparować.
      Półroku rządów pisu i mamy:
      procesy sądowe w stylu procesu Franza K., kaczosoc, nowokaczomowę i antyutopijne
      państwo z roku 1984

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka