miriam71 25.05.06, 22:39 prosze o wyrazanie opini na temat półrocza rzadów Prawa i Sprawiedliwości oraz na temat liderów parti. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cava85 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 00:00 A co ci do tego? Ty sie PIsu jeden nie czepiaj, a do liderów to ci daleko, cobyś ich opiniom obmacywał. Sam se załuz partie to zobacysz ile to czeba na drodze blokowac miesiency zeby TV24 przyjechał i pokazał. Wszystke by kcialy rzondzić a pracować za dwuch to tylko nasze dwa mogom, ot co! I jescze dwuch majom do pomocy a jeden to jak trzech wzwyz sięga! A ty som musis na komputrze pisać i obcych se prosić coby ci odpowiadali. To se pocytaj. Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 10:08 cava85 napisał: > A co ci do tego? > Ty sie PIsu jeden nie czepiaj, a do liderów to ci daleko, cobyś ich opiniom > obmacywał. > Sam se załuz partie to zobacysz ile to czeba na drodze blokowac miesiency zeby > TV24 przyjechał i pokazał. Wszystke by kcialy rzondzić a pracować za dwuch to > tylko nasze dwa mogom, ot co! > > I jescze dwuch majom do pomocy a jeden to jak trzech wzwyz sięga! A ty som > musis na komputrze pisać i obcych se prosić coby ci odpowiadali. To se pocytaj. PRYMITYW JAKIŚ TO PISAŁ!!! Normalnie stwierdziłbym, że to specyficzny sposób krytyki poprzez ośmieszenie tych o małych pisiurkach (jeżeli tak jest, to z góry pragnę Pana przeprosić za moją niezbyt celną ripostę i wszelkie podejrzenia). Skoro jednak katobeton, którego nie skruszy nawet kwas magiczny (nie mówiąc o bezwodnym siarkowym), trzon partii Pis tworzą chamy ze wsi, żywcem "łoderwane" od pługa (prymitywy bez wykształcenia), to nie jestem taki pewien, że przyjęta przez przedmówcę konwencja była jak żywo przykładem ironii, lecz wręcz wydaje mi się, że jest to normalny sposób wyrażania swoich opinii przez elektorat Pisu. ---------------------------- Always look on the bright side of life and always piss on pis! Odpowiedz Link Zgłoś
cava85 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 00:02 A półroku sie nie dziwuj bo to dopiro półmrocność jasna wschodzi, jak sen na zachodzie dnia! To jesce raz jo. Odpowiedz Link Zgłoś
znj2 Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 09:08 Ty cava 85 , pobierałeś lekcje u tow. Stopczyka? Nie pisz chłopie, jak wiejski głupek. Nie krytykuj ludzi na prawo i lewo. Nie lubisz tych z PiS, to twoja prywatna sprawa. Dlaczego na tym forum ma zionąć głupotą i nienawiścią? Osobiście , nie przepadam za żadnym politykiem. Ale wiem, ze to mój prywatny pogląd i nie wypisuję na ten temat idiotyzmów.Więcej dystansu do polityki i samych polityków. Są ciekawsze zajęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Re: ocena rzadow PiS 26.05.06, 10:12 znj2 napisała ciekawy post..... W pełni popieram Pani/Pana opinię:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
unidfg Ocena właściwa i wyważona :D 26.05.06, 10:34 miriam71 napisała: > prosze o wyrazanie opini na temat półrocza rzadów Prawa i Sprawiedliwości oraz > na temat liderów parti. Liderzy Pisu jednym na pewno się charakteryzują, charakteryzują się wyrazistością. Edgar (Przemysław Edgar Gosiewski) sprawia wrażenie pokrzywdzonego przez los wiejskiego głupka, któremu dobry Pan Bóg zaoszczędził rozumu, dzięki czemu ten sprawny umysłowo inaczej nie potrafi zaobserwować u siebie cieżkich objawów choroby psychicznej i upośledzenia umysłowego. Na plus trzeba zaliczyć mu sposób pokretnego chodzenia, jak żywo kaczy!!! Krwawy Dorn to Beria i Goebbels dwa w jednym. Na plus (dla kaczego układu) należy mu zaliczyć kaczowiernopoddańcze działania przeciwko wszelkim przejawom istnienia rachitycznej opozycji, w tym i przeciwko lekarzom (słynne kamasze). Absolutnie lojalny reżimowi byłby gotów spalić żywcem cała prześladowaną przez kaczystów opozycję, gdyby tylko zachód nie patrzył. Jego głównym siepaczem jest Wassesmannn, znaczy wassermann (przysłana do Polski przez neofaszystowskie organizację w Niemczego reinkarnacja samego Hessa). Kaczyński to absolutne dno, kacze dno..... Półroku rządów pisu i mamy: strajki, emigrację polityczną opozycjonisów zwalczających reżim, który nie cofnął się przez sfingowaniem (najprawdopodobniej przy uzyciu speców z Gromu) zamachów przez wyborami, aby móc wyniki spreparować. Półroku rządów pisu i mamy: procesy sądowe w stylu procesu Franza K., kaczosoc, nowokaczomowę i antyutopijne państwo z roku 1984 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś