al_qaeda_polska 05.06.06, 21:47 Al-Qaeda walczy z amerykańskim okupantem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obraza.uczuc.religijnych Innymi słowy CIA morduje niewinnych ludzi. 06.06.06, 16:21 Odpowiedz Link Zgłoś
ak813 Wlosi sie wycofuja = amerykanie przegrali w Iraku. 06.06.06, 00:18 Historia 1 i 2 wojny swiatowej wskazuje na to. Wlosi opuszczli sojusznikow gdy wojna byla nie do wygrania a sytuacja stawala sie beznadziejna. Odpowiedz Link Zgłoś
roger39 Gina najbiedniejsi z biednych 06.06.06, 01:19 Niestety takze w tym wloskim wojsku niby na ochotnika sluza wlosi ,ktorzy nie maja innego wyjscia . Za wloska gazeta www.repubblica.it podaje dane zolnierza ,ktory zginal i jego kolegi , ktory prawdopodobnie rowniez umrze : NASSIRIYA - Ancora sangue a Nassiriya. Un ordigno telecomandanto è stato fatto esplodere contro una pattuglia italiana della Brigata Sassari. E' morto il caporal maggiore Alessandro Pibiri, 25 anni di Cagliari, in servizio al 152esimo Reggimento fanteria. Ferito in modo grave un commilitone, il caporal maggiore Luca Daga, 28 anni anch'egli sardo, di Carbonia in provincia di Cagliari: è stato operato ma la prognosi è riservata. Altri tre militari italiani sono rimasti feriti, fortunatamente in maniera non grave: il caporal maggiore scelto Fulvio Concas nato a Donnosfanadiga (Cagliari), 30 anni; il tenente Manuel Pilia anch'egli cagliaritano, 26 anni e il caporal maggiore Yari Contu, nato a Cagliari, 29 anni sono ricoverati in un ospedale da campo ma le loro condizioni non destano preoccupazione. Alessandro Pibiri mial 25 lat i pochodzil z Cagliari , jego kolega Luca Daga jest trzy lata starszy i pochodzil z wioski kolo Cagliari . Kto zna Sardynie ,ten wie ,ze to jest biedny rejon Italii , w zasadzie mozna tam znalezc prace tylko latem , w sezonie turystycznym na dwa , gora trzy miesiace . Pozniej nie ma za co zyc . Kto nie chce wejsc w interesy z mafia wybiera wojsko lub policje ,innej drogi nie ma . Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Zabijanie wrogów na polu walki nie ma sensu. 06.06.06, 16:11 Lepiej jest ich ranić, bo koszt leczenia do końca życia wraka jest wyższy, niż koszt pogrzebu. A to jest elementem ekonomicznego wyniszczania wroga. Do tego jest efekt psychologiczny - niech matki, żony i kochanki widzą gościa bez nogi i penisa, albo warzywo i tp. Odpowiedz Link Zgłoś