Dodaj do ulubionych

Irak: zginął włoski żołnierz

05.06.06, 21:47
Al-Qaeda walczy z amerykańskim okupantem.
Obserwuj wątek
    • piotr228 AlKaida morduje niewinnych ludzi 05.06.06, 22:14
      • obraza.uczuc.religijnych Innymi słowy CIA morduje niewinnych ludzi. 06.06.06, 16:21

    • plzoltek Prodi nie zdążył go ratować. 05.06.06, 23:15
    • ak813 Wlosi sie wycofuja = amerykanie przegrali w Iraku. 06.06.06, 00:18
      Historia 1 i 2 wojny swiatowej wskazuje na to. Wlosi opuszczli sojusznikow gdy
      wojna byla nie do wygrania a sytuacja stawala sie beznadziejna.
      • roger39 Gina najbiedniejsi z biednych 06.06.06, 01:19
        Niestety takze w tym wloskim wojsku niby na ochotnika sluza wlosi ,ktorzy nie
        maja innego wyjscia .
        Za wloska gazeta www.repubblica.it podaje dane zolnierza ,ktory zginal i
        jego kolegi , ktory prawdopodobnie rowniez umrze :

        NASSIRIYA - Ancora sangue a Nassiriya. Un ordigno telecomandanto è stato fatto
        esplodere contro una pattuglia italiana della Brigata Sassari. E' morto il
        caporal maggiore Alessandro Pibiri, 25 anni di Cagliari, in servizio al
        152esimo Reggimento fanteria. Ferito in modo grave un commilitone, il caporal
        maggiore Luca Daga, 28 anni anch'egli sardo, di Carbonia in provincia di
        Cagliari: è stato operato ma la prognosi è riservata. Altri tre militari
        italiani sono rimasti feriti, fortunatamente in maniera non grave: il caporal
        maggiore scelto Fulvio Concas nato a Donnosfanadiga (Cagliari), 30 anni; il
        tenente Manuel Pilia anch'egli cagliaritano, 26 anni e il caporal maggiore Yari
        Contu, nato a Cagliari, 29 anni sono ricoverati in un ospedale da campo ma le
        loro condizioni non destano preoccupazione.

        Alessandro Pibiri mial 25 lat i pochodzil z Cagliari , jego kolega Luca Daga
        jest trzy lata starszy i pochodzil z wioski kolo Cagliari .
        Kto zna Sardynie ,ten wie ,ze to jest biedny rejon Italii , w zasadzie mozna
        tam znalezc prace tylko latem , w sezonie turystycznym na dwa , gora trzy
        miesiace . Pozniej nie ma za co zyc . Kto nie chce wejsc w interesy z mafia
        wybiera wojsko lub policje ,innej drogi nie ma .
    • tenare Zabijanie wrogów na polu walki nie ma sensu. 06.06.06, 16:11
      Lepiej jest ich ranić, bo koszt leczenia do końca życia wraka jest wyższy, niż
      koszt pogrzebu. A to jest elementem ekonomicznego wyniszczania wroga. Do tego
      jest efekt psychologiczny - niech matki, żony i kochanki widzą gościa bez nogi i
      penisa, albo warzywo i tp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka