Dodaj do ulubionych

Plebiscyt;-)

25.02.02, 14:27
Witamy,
Hmmm tak sobie ogladamy te watki o milosciach czatowych, wiec w gronie paru
osob wymyslismy sobie plebiscyt na najwieksza flirciarke i flirciarza na
czacie ;-))))
Propozycje przyjmujemy przez najblizsze 2 tygodnie a przez nastepne 2 tygodnie
urzadzimy glosowanie ;-))) Propozycje tylko mailem na
plebiscyt@poczta.gazeta.pl ;-)))
Nagrody nieprzewidywalne ;-)))

Pozdrawiamy
komisja plebiscytowa ;-)))
Obserwuj wątek
        • Gość: k2:))))) Re: Plebiscyt;-) IP: *.atol.com.pl 25.02.02, 23:39
          moze obrazilem Cie mymi slowami na poczatku ale czemu tu kazdy rozmowe odbiera
          jako podryw ludzie jezeli jestescie tak spragnieni bycia podrywanym to nie
          mylcie tego z mila rozmowa ten czat to ju powoli i tak kupa gowna ktora sie
          juz sypie zostalo jeszcze pare sosb ale i tak one odejda ktoregos dnia bo jak
          i w realu tak i na czacie ludzie zyja intrygami i oczernieniami innych ale
          najwazniejsze ze mam to w dupie i stoje obok i sie zastanawiam kto bedzie
          nastepny ????????????????
          • ika_ Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 12:32
            Gość portalu: k2:))))) napisał(a):

> moze obrazilem Cie mymi slowami na poczatku ale czemu tu kazdy rozmowe odbiera
            > jako podryw ludzie jezeli jestescie tak spragnieni bycia podrywanym to nie
            > mylcie tego z mila rozmowa ten czat to ju powoli i tak kupa gowna ktora sie
            > juz sypie zostalo jeszcze pare sosb ale i tak one odejda ktoregos dnia bo jak
            > i w realu tak i na czacie ludzie zyja intrygami i oczernieniami innych ale
            > najwazniejsze ze mam to w dupie i stoje obok i sie zastanawiam kto bedzie
            > nastepny ????????????????

k2... zgadzam się z Tobą w pełni..., może nie dosłownie, ale sens ten sam... a od
            siebie dodam jeszcze to, że nawet jeśli znajomość na chat jest po
            prostu "zwykła", nie zawsze w realu może okazać się, że też taka będzie..., ale
            przecież jesteśmy tylko ludźmi...
    • Gość: k2:))))) Re: Plebiscyt;-)macie racje jestem naj :))))))))) IP: *.atol.com.pl 25.02.02, 20:54
      plebiscyt napisał(a):

> Witamy,
      > Hmmm tak sobie ogladamy te watki o milosciach czatowych, wiec w gronie paru
      > osob wymyslismy sobie plebiscyt na najwieksza flirciarke i flirciarza na
      > czacie ;-))))
      > Propozycje przyjmujemy przez najblizsze 2 tygodnie a przez nastepne 2 tygodnie
      > urzadzimy glosowanie ;-))) Propozycje tylko mailem na
      > plebiscyt@poczta.gazeta.pl ;-)))
      > Nagrody nieprzewidywalne ;-)))
      >
      > Pozdrawiamy
      > komisja plebiscytowa ;-)))

• gepard1 Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 08:57
      A moze plebiscyt chce sam wygrac? ))) Mialbym troche typow ale co tam.Hmm
      przeszedl mi przez glowe najpierw nick Maggie )))))))).Ale na pewno sa inni ).
      Pozdrawiam,
      Gepard
      • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 08:59
        gepard1 napisał(a):

> A moze plebiscyt chce sam wygrac? ))) Mialbym troche typow ale co tam.Hmm
        > przeszedl mi przez glowe najpierw nick Maggie )))))))).Ale na pewno sa inni ).
        > Pozdrawiam,
        > Gepard

Acha! A za elokwencje dalbym 1 miejsce noniastemu ))))).
        • nonstop Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 09:42
          gepard1 napisał(a):

> gepard1 napisał(a):
          >
          > > A moze plebiscyt chce sam wygrac? ))) Mialbym troche typow ale co tam.Hmm
          > > przeszedl mi przez glowe najpierw nick Maggie )))))))).Ale na pewno sa inn
          > i ).
          > > Pozdrawiam,
          > > Gepard
          >
          > Acha! A za elokwencje dalbym 1 miejsce noniastemu ))))).

heheh gep, dzięki, lecz za boga nie mogę sobie przypomnieć, kiedym Cię podrywał?!
          (hihi)
          pozdrawiam,
          nonstop

P.S.
          z tego co widzę, to prowadzi Naggie :-)))
          ciekawe, jaki bedzie rozwój sytuacji hihi...
          allle jazda! (jak powiedziałaby Maggie, tylko się nie obrażaj Maggie pls!!!)

non
      • plebiscyt Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 11:50
        Witamy witamy, kandydatury naplywaja naplywaja ;-)))
        Coz na razie mamy nastepujace propozycje:
        k2
        roy
        Maggie
        mela
        nonstop
        i czekamy na kolejne ;-)))
        Kate1 jeszcze nie glosuj glosowanie dopiero za niecale juz 2 tygodnie ;-)))

Pozdrawiamy
        Komisja Plebiscytowa
        • Gość: omega Re: Plebiscyt;-) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 26.02.02, 12:40
          Sznowne jury!
          Mam nadzieje iż zostało jeszcze miejsce w waszym gronie? jestem szczególnie
          żywo zainteresowana "testowaniem" flirciarzy, a nawet jestem gotowa wystąpić w
          roli królika doświadczalnego (wyłącznie w przypadku płci brzydkiej, do płci
          pięknej nie mam obiektywnego stosunku)
          Z poważaniem
          o!mega
          • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 14:04
            Gość portalu: omega napisał(a):

> Sznowne jury!
            > Mam nadzieje iż zostało jeszcze miejsce w waszym gronie? jestem szczególnie
            > żywo zainteresowana "testowaniem" flirciarzy, a nawet jestem gotowa wystąpić w
            > roli królika doświadczalnego (wyłącznie w przypadku płci brzydkiej, do płci
            > pięknej nie mam obiektywnego stosunku)
            > Z poważaniem
            > o!mega
            Coz za skoromnosc! )))))Chyba a raczej na pewno nie brak samokrytyki)))
            Ale i tak cie lubie hihihihih
            Gepard
        • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 14:07
          Gość portalu: k2 napisał(a):

> chcialem sie wycofac z tego plebiscytu jestem marnym flirciarzem a glos oddaje
          > na k2 i na kate1,Rybke,mycha,

Wlasnie oddales glos na siebie K2 )))))flirciarzu )))))
          gep
    • kvak Re: Mój głos 26.02.02, 12:56
      No to i ja dołącze do głosowania.
      Na faceta to zagłosuje na nona - na tą nieskażoną myślą tważ, ten uśmiech i
      luzackie podejście do..............(nie gniewaj sie non)
      A na kobietę?hmmmmmm........daje głos na Maggie - chyba wygra w tym
      plebiscycie :))))) Pozdrawiam
    • plebiscyt Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 14:23
      Hm komisja plebiscytowa prosi wszystkich o uwazne czytanie postow, teraz
      przyjmujemy tylko kandydatury glosowanie rozpocznie sie za niecale dwa
      tygodnie, glosowanie tylko mailem, aby trzymac sie reguly jeden uczestnik =
      jeden glos ;-))))
      K2 wycofujesz sie z plebiscytu a jednoczesnie glosujesz na siebiem, zdecyduj
      sie :)))
      Z powazaniem,
      Komisja plebiscytowa
    • Gość: fred Re: Plebiscyt;-) IP: *.wawpas.ext.ids.pl 26.02.02, 17:24
      Skoro plebiscyt ,to i ja wezmę w nim udział. Swój głos oddam na NONSTOPA,
      poniewaz uważam ze jest super gościem umie kazda kobiete omotac swoja
      inteligencja, jest miły uprzejmy ,szarmancki i ma to cos czego wielu innym
      faceta brakuje,pozatym jest godnym wzorem do nasladowania. Mój głos oddaje na
      niego.
      Jeżeli chodzi o kobiete, mhh bede chyba nie obiektywny ale postaram się to
      umotywować. Swój głos oddaję na TUBISIE, z obserwacji zauważyłem ze połowa (tak
      mi się wydaje) facetów uwielbia z nią rozmawiać. Jest miła ,inteligentna, ma
      poczucie humoru a w dodatku jest piekna (moja skromna ocena).
      I Nonstop i Tubi łatwo nawiązują znajomości na czacie ,są ogólnie bardzo
      lubiani i szanowani, uważam ich za pare najwiekszych flirciarzy.
      • elka.od.smoka Re: Plebiscyt;-) 26.02.02, 18:23
        jezeli juz ktos ma kandydowac do miana najwiekszego flirciarza na czacie, to z
        pewnoscia jest to copniack. wcale nie pisze tego z powodu obiecanych przez
        ciebie cukierkow i pifka cop hihihihhi. uwazam, ze flirciarz z ciebie i tyle. z
        kobietami nie flirtuje, wiec zenskiej kandydatury nie bede wysuwala.
        pozdrowionka od smoczastej elki :-)))))))))
        • Gość: Wojtecki Re: Plebiscyt;-) IP: 195.164.212.* 27.02.02, 08:00
          Zawsze spogladam na czat przez ramię mojej koleżanki z pokoju ale tym razem
          musze zabrać głos w sprawie...Od kilku miesiecy moja koleżanka stuka w
          klawiaturkę,bacznie ją obserwuje i wiem,że w pełni zasługuje na miano naczelnej
          flirciary waszego portalu...Te 15 okienek z privami, te telefony od
          rozgoraczkowanych Panów... hahaha mam szczeście mieć ja obok siebie kilka
          godzin w pokoju.Znikam bo zaraz wróci i znając jej bojowość rzuci we mnie
          drukarką za te moje wywody..Co do Panów się nie wypowiadam ale wiem,że jest
          kilku z którymi Ona intensywnie privuje hahahaha,a Ona na facetach sie zna to
          kolekcjonerka hahaha (już nie żyje.....Ona mnie zaciuka)Kończąc powiem jeszcze
          tylko to madra i niesamowicie piękna kobietka, ale męska solidarność nakazuję
          mi powiedzieć Panowie uważajcie na TUBISIĘ:-)))))))
          • Gość: Tubisia Re: Plebiscyt;-) IP: 195.164.212.* 27.02.02, 08:33
            Wojtek wrrrrrr koniec z kawą w moim wykonaniu Ty zdrajco, kto Ci pozwolił?
            Proszę panów prosze nie słuchać Wojtka przeżywa teraz trudne chwile zwiazane ze
            swoimi 30 urodzinami;)))A tak naprawde to kto podglada to robi źle mój drogi
            Wojciechu i prosze się zając praca naukowa a nie właźić mi na kom. jak
            wychodzę.Ja nie mogę powiedziec na kogo głosuję,,,wsród panów a z pań stawiam
            na gosię 123 i moja siostrę mostową czyli anę...pozdrawiam cmokkkk
            • plebiscyt Aktualna lista nominowanych ;-))) 27.02.02, 09:11
              Witamy ;-)))
              Przedstawiamy aktualna liste nominowanych ;-))) <kolejnosc przypadkowa>
              k2, kate1, Rybka, mycha_, copniack, nonstop, Maggie, roy, laura, ika, mela,
              tigr, Tubisia, gosia123, ana
              Pozdrawiamy i czekamy na kolejne kandydatury ;-)))

komisja plebiscytowa
              • Gość: omega Re: Aktualna lista nominowanych ;-))) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 27.02.02, 13:38
                Szanowna Komisjo Plebiscytowa,

Pragnę przypomnieć iż według procedury urzędowej macie dwa tygodnie na
                rozpatrzenie mojego listu motywacyjnego z prośbą o zatrudnienie w charakterze
                testera-wolontariusza. Jednocześnie jako potencjalny członek komisji nie mogę
                ujawnić swojego kandydata na Naczelnego Flirciarza Czata (Mors nie myśl że Ci
                się upiecze).
                Chciałabym zweryfikować podczas pracy komisji moje kwalifikacje: znajomość
                języka angielskiego, nieco słabsza rosyjskiego oraz śladowa łaciny (w tym
                średniowiecznej dla bardziej leciwych kandydatów), prowadzenie biura, obsługę
                komputera i innych urządzeń biurowych a także podstawy ekonomii i ekonomiki
                przedsiębiorstwa, prawa i rachunkowości (gepcio liczyłam na Twój list
                referencyjny- wiesz że zawsze miałam skromne aspiracje).
                Mogłabym zająć się stroną merytoryczną Szanownej Komisji w tym sporządzanie
                protokółu zebrań jak również mniej wymagających zadań typu – zaparzenie kawusi,
                kasa portoryjna oraz robienie słodkich min do Wielce Szanownej Komisji.:)
                Jestem osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Przede wszystkim jednak pragnę
                zaznaczyć iż moje dotychczasowe życie towarzyskie na czacie (może nie tak bujne
                jak pozostałych ale) pozwoliło mi na bezbłędne odróżnianie rasowego flirciarza
                od seksomaniaka, seksoholika itp. dewiantów.
                Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego listu.
                Z wyrazami szacuneczku
                pozostaję omegą:)
            • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 11:03
              Wiecie co mi przyszlo przez glowe? A skad wiecie czy ten caly plebiscyt to
              faktycznie jakis tam konkursik a nie pic? )))Choc przyznaje ze stworzylo to
              okazje na wyrazenie swej opinii na temat lubianej osoby ))).
              pozdrawiam,
              gepard
      • Gość: Wojtecki Re: Plebiscyt;-) IP: 195.164.212.* 27.02.02, 11:03
        Publicznie przepraszam Martusię,że jej siadłem przy komputerku jak wyszła.Nie
        odszczekuje tylko jej kandydatury bo Tubisia to flirciara i łamaczka hahah
        serc.Znowu będzie zła i mi kawy nie będzie chciała robić.Trudno przejdę na
        ziółka a zdania nie zmienie Moja złosliwa śliczna Ksantypo-Martusiu-Tubisiu!
        • fred75 Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 15:32
          Plebiscyt plebiscytem ale lista osób nominowanych sie nie powieksza i chyba
          dobrze. Po co 1000 panów i 1000 pań czy nie wystarczy kilka osób. Widze że moja
          kobieca kandudatura wywołała lekki niepokój ujawnił się niejaki Wojtuś , do tej
          pory nikomu nieznany kolega TUBI, mhh i bardzo dobrze głos powinien zabierać
          kazdy czatowiec naszej gazety. Ciesze się że zrobiła to osoba bestronna , bo do
          tej pory jak mówiłem ze TUBI jest najpiękniejszą kobieta na czacie jaką
          poznałem wiele osób mi niedowieżało ,teraz kiedy głos zabrał Wojtek, kolega
          z pracy TUBI i powiedział ze jest sliczna moze wiecej panów z wywieszonymi
          językami zagłosuje na nią:))))) Niech żyje flirt na czacie , miłej zabawy .
          Dziekuje za uwagę:)
    • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 11:18
      A swoja droga czy nie przyszlo wam do glowy czy ten caly plebiscyt to nie pic?
      ))Wszyscy zachwalaja pewne osoby i sie chwali to ale czy cos z tego bedzie?)))
      Pozdrawiam,
      Gepcio
      • gepard1 Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 11:29
        gepard1 napisał(a):

> A swoja droga czy nie przyszlo wam do glowy czy ten caly plebiscyt to nie pic?
        > ))Wszyscy zachwalaja pewne osoby i sie chwali to ale czy cos z tego bedzie?)))
        > Pozdrawiam,
        > Gepcio

Kuna powtorzylem sie!Nie wiem w jaki sposob ale ..))
    • Gość: :-) Re: Plebiscyt;-) IP: *.zep.com.pl 27.02.02, 12:05
      Ja mysle ze jest tu wielu podrywaczy, flirtujacych, a zwłaszcza poszukiwaczy
      przygód:-).Kazdy ma zapewne kilka typów? Chociaz pewnie najlepiej wkopac jedna
      osobe? Ja podam kilka swoich typów a to dlatego ze flirt az bije od nich na
      kilometr. Moje typy, to: gepcio oczywiscie( nota bene tak sie dopomina, ze zal
      by mu było tego nie przyznac), zeb za wiecznie romansujacy charakter oraz
      wiecznie zajecie na priv:-) MINOTAUR bo od chwili kiedy sie pojawił łamie serca
      jedno za drugim , czym sam sie zwykle chwali, no i oczywiscie najwiekszy
      lodołamacz cypisek, z armia wiernych mu kobiet. Na pewno wszystkich nie ujełam,
      moze dlatego, ze zbyt dłua lista by sie zrobiła. Moje damskie typy to ana gdyz
      tylko ona ma smiało0sc na ogole krzyczec na głos o checi wyjscia za maz i jak
      bardzo tego chce:-).
    • Gość: iris. Re: Plebiscyt;-) IP: *.zep.com.pl 27.02.02, 13:46
      no to i ja sie dokładam z głosami( bo mam ich kilka), jeden na zeba ( bo dla
      mnie zawsze bedzie najwiekszym flirciarzem), drugi na gepcia( bo on chyba tego
      bardzo chce), trzeci na nonstopa( bo jak faceci go nominuja to chyba wiedza co
      robia), co do dziewczynek nie mam pojecia wiec...do walki o prymat ja swojego
      typa bede zagrzewac, hihihih
      • rachelka prababcia rachelka się wtrąca 27.02.02, 13:51
        kochani...jako, że i młodość i flirty za mną, nie będę sie w kwestii
        kandydatów wypowiadać...niemniej jednak uważam, że nonstop jest kandydatem na
        Osobowość Czatu a nie na flirciarza
        ale to tylko zdanie babuleńki obdarzonej gromadką prawnucząt, i na dodatek
        pochodzącej jeszcze z XIX wieku
        pozdrawiam
        prababcia rachelka
      • plebiscyt Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 13:53
        No tak widzimy ze pojawiaja sie coraz nowsze kandydatury ;-))) Uaktualniona
        lista nominacji jutro rano ;-)))
        Co do wynikow, glock jak napisalismy pierwsze 2 tygodnie przyjmujemy zgloszenia
        a nastepne dwa bedzie trwalo glosowanie.
        Roy - jak napisalismy, nagrody sa nieprzewidywalne ;-))))

Pozdrawiamy

Komisja regulaminowa ;-)))
        • plebiscyt Zaktualizowana lista nominowanych 27.02.02, 14:06
          Widzimy, ze sytuacja sie rozwija rozwija, chyba zatrudnimy Prokom do zbudowania
          systemu do glosowania ;-)))
          Oto aktualna lista nominowanych z godziny 14:00
          tigr, Tubisia, gosia123, ana, cypisek, zeb, Minotaur, gepard, slodzik, wkamil,
          shaft, staro, Aska01, ewelinka, oli.

Czekamy na kolejne zgloszenia ;-)))
    • driada Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 14:57
      Kochani:)) Mam kilku kandydatow do tytulu flirciarza na czacie (co do pan-nie
      mi oceniac).Beda to kolejno: nonstop, roy i kowal.Za najbardziej szarmanckiego
      (nie mylic z flirciarzem)uwazam kleszcza - i za to dla niego wielkie dzieki.
      Kleszczo trzymaj tak dalej!:))))))))))
    • Gość: ania@ Re: Plebiscyt;-) IP: *.man.polbox.pl 27.02.02, 16:45
      Witam wszem:)) Choc mam wielu kandydatow na zwyciezce(czynie),wymienie
      niniejszym dwa typy.Kto mnie zna ten wie,gdzie najczesciej przesiaduje,ale
      tym ,ktorzy jeszcze nie mieli okazji ,oznajmiam, ze jest to pokoj 30+.Wlasnie
      tam sa dwie osoby ktore podziwiam za sposob bycia,a tym samym nominuje(wim,wim
      jeszcze nie ,ale ja tak za wczasu:))Sa to: pani IKA i pan SKANCAR.A teraz
      krotko umotywuje IKA:poniewaz nie znam drugiej kobiety,ktora tak by dzialala na
      plec brzydka,jest inteligentna(ika,to nie wazeliniarstwo!!),a do tego ma
      to "cos",a i urody jej nie brakuje:-)).SKANCAR: poniewaz w realu jest to
      spokojny czlek,a na czacie przemienia sie w "demona wirtualnego" (skanik tylko
      sie nie smiej),a poza tym, jest do tego "szlachcicem dwudziestego pierwszego
      wieku"naprawde:)))I jak tu ich nie kochac?:)) pozdrawiam
    • Gość: anonim Re: Plebiscyt;-) IP: 217.11.129.* 27.02.02, 18:29
      czesc kochani :) oczywiscie glosuje na nona (non - wreszcie kobieta!!!), a poza
      tym w kolejnosci niealfabetycznej: roy, Bloody, Mors, JJ, Maggie, Trinka,
      Gep :))) Cypisek, Omega oczywiście... etcetera, etcetera
      pozdrawiam i buziaczki dla fszystkich flirciarzy
      • pwrzes Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 08:16
        Uff a juz myslalem, ze sie nie doczekam hi hi hi ;-))) Coz nie moge wejsc na
        czat wiec z tego miejsca chcialem serdecznie podziekowac wyborcom za okazane mi
        zaufanie hi hi hi ;-)))
        Czas ruszyc na kampanie ;-)))
        Pozdrawiam wszystkich :-)
        Mors
      • Gość: omega Re: Plebiscyt;-) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 28.02.02, 09:49
        Gość portalu: anonim napisał(a):

> czesc kochani :) oczywiscie glosuje na nona (non - wreszcie kobieta!!!), a poza
        >
        > tym w kolejnosci niealfabetycznej: roy, Bloody, Mors, JJ, Maggie, Trinka,
        > Gep :))) Cypisek, Omega oczywiście... etcetera, etcetera
        > pozdrawiam i buziaczki dla fszystkich flirciarzy
        a niby dlaczego omega oczywiście???
        Gdybyś się ujawnił/a mogłabym Ciebie nominować a tak....
        A może to z Twojej strony zaproszenie do flirtu?????????????????????????
        • staro Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 10:25
          Gość portalu: omega napisał(a):

> Gość portalu: anonim napisał(a):
          >
          > > czesc kochani :) oczywiscie glosuje na nona (non - wreszcie kobieta!!!), a
          > poza
          > >
          > > tym w kolejnosci niealfabetycznej: roy, Bloody, Mors, JJ, Maggie, Trinka,
          > > Gep :))) Cypisek, Omega oczywiście... etcetera, etcetera
          > > pozdrawiam i buziaczki dla fszystkich flirciarzy
          > a niby dlaczego omega oczywiście???
          > Gdybyś się ujawnił/a mogłabym Ciebie nominować a tak....
          > A może to z Twojej strony zaproszenie do flirtu?????????????????????????

Omesia zlitooj siem, toż to kobieta!!! A tak bajdełej - chcesz zdradzić nas,
          pierniczanki???
          pozdr.
          staro
    • otreb Re: Plebiscyt;-) 27.02.02, 20:10
      A ja chcialem zaproponowac kandydature niesmialego (cicha woda brzegi rwie ;)))
      krzykosa, ale to tez tylko dlatego, ze jestem bardziej niesmialy od niego i
      swojej bym nie smial ;))))
      pozdro :)
        • plebiscyt Aktualna lista nominowanych ;-))) 28.02.02, 07:51
          Witamy witamy w wieczorze wyborczym, o to uaktualniona lista kandydatow z
          godziny 7:30 ;-)))

tigr, Tubisia, gosia123, ana, cypisek, zeb, Minotaur, gepard, slodzik, wkamil,
          shaft, staro, Aska01, ewelinka, oli, wojtek31, kowal, skancar1, Bloody, Mors,
          Jacek-Jacenty, Trinka, omega, krzykos, otreb, dj i pinokio-de ;-)))

Niewiele czsu minelo i kolejne kilkanascie nazwisk , oj to bedzie zacieta
          walka, ale niech nas nie ponosza nerwy i emocje do otwarcia lokali wyborczych
          jeszcze wiele czasu ;-)))

Pozdrawiamy i czekamy na kolejne nicki ;-)))

• ika_ Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 11:00
        pinokio..., kimkolwiek jesteś:-)słuchy chodzą, żeś nie do końca taki nieśmiały -
        hi hi hi - więc proszę Cię bardzo...,
        Pinokio - do grupki wybrańców :-)))))))))))))))))
        Pozdrawiam
        • royroyroy Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 15:42
          ika_ napisał(a):

> pinokio..., kimkolwiek jesteś:-)słuchy chodzą, żeś nie do końca taki nieśmiały
          > -
          > hi hi hi - więc proszę Cię bardzo...,
          > Pinokio - do grupki wybrańców :-)))))))))))))))))
          > Pozdrawiam

ika...pinokio_de to "taka niesmiala" a nie "taki niesmialy" ;-)
      • staro Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 09:53
        Hmmm... widzę, że tu ktoś pode mną dołki kopie, a ja przy tym absolutnie nie
        zasługuję na miano nawiększej flirciary czata (najwyżej największej ofiary,
        heheh)...

A tak właściwie to chciałam zapytać (tak mi się to pytanie nasunęło gdy
        zobaczyłam jak wielką popularnością się ten wątek cieszy):
        Po co wszyscy się tu udzielają?
        Bo nagrody?
        Bo pragniemy sobie (i innym) COŚ udowodnić?
        nie wiem...

Aha, no i nie proponuję nikogo, a swój głos ewentualny oddam... za dwa tygodnie
        i w tajemnicy, heheh

Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza współ-nominowanych
        hahaaahaaahahahahahahaahahahahah
        • ika_ Re: Plebiscyt;-) 28.02.02, 11:07
          Staro - zadałaś dobre pytanko :-)))) a może to po prostu dobra zabawa?
          Chociaż zauważyłam, że różnie jest to odbierane - przez jednych wręcz jako
          zaszczyt, przez innych jako coś hańbiącego...i po co?
          • Gość: Sylwia Re: Plebiscyt;-) IP: *.ipt.aol.com 28.02.02, 12:45
            Znowu chce oddac moj glos (mam nadzieje ze mozna robic to czesto :))) ) wiec
            moj jako najwiekszy flirciarz niech bedzie alan2 , a flirciara mela ( melciu
            obiecalam Ci to hahahaha cmok ! ) melcia poprostu ma popsuty dzien i ziewa
            kiedy nie poderwie jakiegos faceta :))))) Cmok dla wszystkich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka