mzast 22.08.06, 07:32 Są w naszym kraju ludzie myślący. Całkowicie się zgadzam z ocenami sytuacji podanymi w artykule. Bardzo mnie ciekawi scenariusz działalności naszych władz w jesieni i jaki tego będzie koniec. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gw_klamie12 Infantylizm ćwerćinteligencki czyli Lis w GW-nie 22.08.06, 12:26 same inwektywy, żadnej argumentacji, zeszmacił się człowieczyna na garnuszku Michnika, chory z nienawiści do porządnych ludzi wpisuje się w ataki naganiaczy i TW na Polskę i ludzi uczciwych. Odpowiedz Link Zgłoś
as200 Re: Infantylizm ćwerćinteligencki czyli Lis w GW- 22.08.06, 16:02 Inteligencji w Polsce, kraju ziemian, bylo zawsze malo. Przywileje dominujacej szlachty przeciwdzialaly rozwojowi miast z odpowiednimi tradycjami. Rozbiory, wojny i powstania dalej eliminowaly inteligencje. Dzis prawdopodobnie mamy mniej inteligencji niz przed wojna. Nie nalezy mylic inteligentow z wyksztalconymi!! Teraz mamy demokracje, czyli wybieramy takich jacy sami jestesmy. Top co jest, prawdopodobnie dobrze oddaje stan polskiego spoleczenstwa ... Jakie alternatywy ? Czekac az ludzie dorobia sie inteligenckich tradycji i doswiadczen ? Swiatla dyktatura ? Odpowiedz Link Zgłoś
malpa-z-paryza cd do tekstu as200 22.08.06, 17:37 szlachta polska.. alez to warcholstwo, ich poziom czesto byl nizszy od chlopa z ziem zachodnich ( poznanskie).. niestety trzeba kilku pokolen aby tworzyc inteligentne, swiatle spoleczenstwo, moze za trzy pokolenia uda nam sie. oby. Odpowiedz Link Zgłoś
remi1 Re: Infantylizm ćwerćinteligencki czyli Lis w GW- 24.08.06, 10:38 gw_klamie12 napisała: > same inwektywy, żadnej argumentacji, zeszmacił się człowieczyna na garnuszku > Michnika, chory z nienawiści do porządnych ludzi wpisuje się w ataki naganiaczy > i TW na Polskę i ludzi uczciwych. No i znowu sie odezwał dyżurny skryba pisuarowy. Nie wiesz o czym piszesz, a co gorsza Twoja dyspozycyjność wobec pracodawcy nie pozwala Ci czytać tekstu ze zrozumieniem. Chociaż wydaje się, że wogóle nie rozumiesz tego co sie wokól Ciebie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote No nie wiem...??? 23.08.06, 01:42 Nic dodać, nic ująć, z wyjątkiem: "Winę ponosimy też my, dziennikarze, bo do rangi newsów podnosimy wypowiedzi państwa polityków, które w normalnym życiu skwitowalibyśmy wzruszeniem ramion albo stuknięciem się w czoło." No nie wiem. Gdyby tak "kwitować" ich idiotyzm "wzruszeniem ramiom", czy "stuknięciem się w czoło" - wtedy by się dopiero rozbestwili!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tingri gombrowicz w realu 23.08.06, 09:28 wlasciwie zgadzam sie z lisem, tylko niestety nie jest to smieszne, a zenujace i smutne, polska spada na dno, a pisuary sie ciesza Odpowiedz Link Zgłoś
gozal politycy polscy to kuriozum na skalę światową 24.08.06, 13:39 obawiam się, że kogokolwiek byśmy nie wybrali, sytuacja będzie podobna. czy rządzi lewica, czy prawica, do polityki pchają się straszne żenujące potwory (eufemizm), które albo omieszają polskę na arenie międzynarodowej, albo uprawiają kolesiostwo, nepotyzm, a partykularne interesy stawiają ponad dobro kraju, albo nie zajmują się prawdziwymi bolączkami kraju, tylko urojonymi problemami natury ideologicznej. ja w polsce nie widzę przyszłości - ani dla siebie, bo mnie cała ta sytuacja społeczno-gospodarczo-polityczna wykańcza nerwowo, ani dla społeczeństwa w ogóle. u nas nigdy nie będzie normalnie, bo w zasadzie nie ma u nas normalych polityków (z wyjątkami, które można obliczyć na palcach u jednej ręki). niestety... Odpowiedz Link Zgłoś
miauka Re: Nie wszyscy Mr Lis, nie wszyscy... 24.08.06, 13:43 "Kto odpowiada za tę kroczącą głupkowatość w naszej polityce? My wszyscy, niestety." Mnie prosze w to g-wno nie mieszać i nie wciskać mi, ze jestem za to odpowiedzialna: ani tych pajacy nie wybierałam, ani mi do śmiechu! Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 Właśnie ! Tu masz rację 24.08.06, 14:13 Jak tu się czuć winnym jak się tych pajaców nie wybierało Podniosło mnie to na duchu ! Odpowiedz Link Zgłoś