galba 24.08.06, 13:02 Oj Bolek, Bolek. Nikt po tobie płakał nie będzie. Chcesz to przychodź na uroczystości, nie chcesz to siedź z Mietkiem przed telewizorem. Polacy mają to gdzieś. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cadyk_z_sedesu Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:07 Przez wiele lat byłem obrońcą Wałęsy (pokłociłem się nawet na lata z częścią rodziny), n.innymi dlatego iż mówił on, że brudy należy prać w rodzinie, a nie na zewnatrz. Tak było nawet za Kwacha. Teraz zaś Wałęsa opluwa rząd i Polskę gdzie i jak się da. Nota bene - Kaczorki, to nie moje pupilki, ale są propolscy, w oróżnieniu od Mazowieckich, Bieleckich, Millerów, Szechterów. Nie chcę dopuścić takiej myśli, ale coraz bardziej muszę przyznawać rację ludziom twierdzącym , że Wałesa to Bolek. Obym się mylił i był on tylko Oberbufonem i idiotą Odpowiedz Link Zgłoś
tzetze1 Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:18 > Teraz zaś Wałęsa opluwa rząd i Polskę gdzi > e i jak się da. Nota bene - Kaczorki, to nie moje pupilki, ale są propolscy, w > oróżnieniu od Mazowieckich, Bieleckich, Millerów, Szechterów. Kaczory propolskie ? ? ? Moze i chca dobrze ale to wariaci - ich metody to TRAGEDIA dla Polski, sorry Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:45 Ty Bolek strzel sobie kilka wodek z Mietkiem. Moze po pijaku chlapniesz cos z sensem .... Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:55 Bolek zamknal za soba drzwi nie placac skladek czlonkowskich "Solidarnosci", Skladki nie sa tak duze, zeby nie mogl ich placic, a zrobil to celowo zeby pokazac gdzie ma "Solidarnosc". Teraz niech siedzi cicho i nie mowi glupot, ze ktos chce go wypchnac z "Solidarnosci". Zaklamany oszust. Cytat:odszedł ze związku i od stycznia tego roku zaprzestał płacenia składek członkowskich. Wałęsa opuścił "Solidarność", ponieważ ta, jego zdaniem, zaangażowała się w poparcie PiS i braci Kaczyńskich. Wałęsa: "Żebym ja się im nie wpychał i żeby oni mnie wpychali, chcę określonego miejsca" Jednym slowem:"- Jestem za, a nawet przeciw." - I to jest caly Bolek. aplus napisał: > Ty Bolek strzel sobie kilka wodek z Mietkiem. Moze po pijaku chlapniesz cos z > sensem .... Odpowiedz Link Zgłoś
posla Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:56 ostatnie 3 pozycje to coś co pokazuje prawdę o "Bolku" Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 14:05 posla napisał: > ostatnie 3 pozycje to coś co pokazuje prawdę o "Bolku" Warto rowniez obejrzec film J. Zalewskiego 'Slowa prawdy' jest np. tutaj: www.lepszyswiat.home.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
conkret Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 15:37 wchodziłem i tam są słowa ..... Odpowiedz Link Zgłoś
jm19 Wałęsa, to wyjątkowa kanalia!!! 27.08.06, 12:00 1. Jak może facet, żyjący jak pasożyt za pieniądze podatników, wyrażać się o dziennikarzu TVP3, cytuję "jak ren ŚMIEĆ może pytać mnie o takie rzeczy", to wyjatkowe świństwo!!! Jak nasza święta ziemia może nosić taka MKANALIĘ??? 2. jAK TO MOŻLIWE, ŻE NOBLISTA, LEGENDA, IKONA SOLIDARNOŚCI, PRZYKŁADNY KATOLIK, MOŻE O BLIŹNIM (NIE MÓWIĘ O DZIENNIKARZU) POWIEDZIEĆ śmieciu??? 3. TO MOŻE TY PAJACU WAŁĘSA JESTEŚ TYM SMIECIEM?! To przecież ty BOLKU podpieprzyłeś w latach 60-tych koła od snopowiązałki, gdy pracowałeś w POM jako smopowiązałkowy!!! To może właśnie ty jesteś tym smieciem!!!??? 4. Czas najwyższy odebrać tej kanaalii i temu pasożytowi wysoką, zupełnie niezasłużoną emeryturę, auto służbowe i puścić S-syna w samych skarpetkach!!! 5. Jak może facet, który żyje na koszt podatnika, nie wpuścić w demokratycznym państwie dziennikarzy na konferencję prasową (pokazane to zostało na filnie "plusy dodatnie - plusy ujemne"!)? Ja tej kanalii natychmiast cofnąłbym fundusze państwowe na prowadzenie biura. Przecież fundusze publiczne nie mogą służyć antyspołecznej działalności uzurpatora i pożal się Boże obalacza komunizmu! WAŁĘSA, TO ŻENUJĄCY, GENETYCZNY CHAM I PRYMITYW!!! To zakała polskiego narodu i Polski!!! Odpowiedz Link Zgłoś
conkret Re: Wałęsa, to wyjątkowa kanalia!!! 27.08.06, 12:45 www.iskry.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3#3 Odpowiedz Link Zgłoś
tingri Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 13:21 na czym polega propolskosc kaczorow? na rozpetywaniu afery kartoflanej, ktora osmiesza polske i polakow? na powiedzeniu, ze prawie wszyscy ministrowie msz po 89 to byli agenci moskwy, nie majac na to dowodow -to nie tylko osmiesza obecny rzad i dyplomacje, ale czyni z polski niewiarygodnego partnera w nato i eu-czy to sluzy polskiej racji stanu?raczej sowieckiej - ale czemu sie tu dziwic , jesli tuba propagandowa pis-u jest promoskiewskie radio maRyja i Dziennik -gazeta wydawana przez niemcow. interesow polski bronia oni tylko geba[albo galba], a prawie wszystko co robia szkodzi interesom polski Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Masz piękny nick. Ale czy musisz 24.08.06, 14:21 biegać z tym samym tekstem po wszystkich wątkach? Może Ci pomóc napisać coś innego? Odpowiedz Link Zgłoś
rafvonthorn Re: Chyba jednak Bolek; wstyd mi za Ciebie 24.08.06, 15:35 Człowieku, banalnymi zagrywkami wcisnęli Ci propolskość jako ich ważną cechę. PiS jest antypolski, to banda moskiewskich i żydowskich agentów, których najważniejszym celem jest zniweczenie sukcesów Polski i jej marginalizacja. Z geopolitycznrgo puntku widzenia Polska nie znaczy nic, ani gospodarczo, ani kulturalnie, ani militarnie. Jedyną szansą na stanowienie podmiotu, a nie przedmiotu rozgrywek międzynarodowych jest ścisłe uczestnictwo, a nawet kierowanie EU, w innym, przypadku zdominują nas silniejsi sąsiedzi. Kaczyści WYRAŹNIE realizują plan osłabiania naszego kraju w stosunku do naszych sąsiadów: głównie Niemiec i Rosji. Jedynie w EU będziemy mieli cokolwiek do powiedzenia w nowym porządku światowym, to co robią nasze aktualne władze, to zdrada: spowodują, że Polska przestanie się liczyć gdziekolwiek: a to droga do kolejnych rozbiorów. Alternatywa jest taka: albo z zaangażowaniem tworzymy wspólnotę Europejską, albo pozwalamy się wchłonąć przez Rosję, a gospodarczo przez chiny. Basta panowie!! Wróg , zdrajca na zamku zasiada! Sukno ku sobie ciągną Radziwiłowe, Polską i Papieżem gęby sobie wycierając na wolność naszą zamach biorą! LARUM, na LARUM bijcie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam Ten stary warchol zmienia zdanie co piec minut a 24.08.06, 16:07 pozniej pieprzy jak polamany ze Kaczynscy to Kaczynscy tamto, a pozniej BBC daje artykol w ktorym walesa mowi"ze odchodzi z powodu Kaczynskiego" a teraz zupelnie z innej paczki. Teraz jeszcze ta sprawa z Grassem(to samo, raz pozniej b). Ten idiota za przeproszeniem wpierw powie pozniej mysli. Pomimo ze ma zaslugi dla polski irytuje mnie ostatnio wybitnie swoim debilstwem...Cala prawda o Walesie to "niechcem ale musze" Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: maciejtakitam 24.08.06, 18:07 Walesa nie zmienia zdania co piec minut. Ona swoja od dawna wyprobowana metode. On zawsze "jest za, a nawet przeciw"! Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: maciejtakitam 24.08.06, 18:11 wet3 napisał: > Walesa nie zmienia zdania co piec minut. Ona swoja od dawna wyprobowana metode. > On zawsze "jest za, a nawet przeciw"! Jego metoda jest zaprzeczac do konca, a nawet po. Ma pewnie nadzieje, ze zawsze pozostanie watpliwosc. Tylko ze coraz mniej osob ma juz te watpliwosc, chyba juz prawie nikt. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: maciejtakitam 24.08.06, 22:51 wet3 napisał: > Walesa nie zmienia zdania co piec minut. Ona swoja od dawna wyprobowana metode. > On zawsze "jest za, a nawet przeciw"! Popsulem te wypowiedz. Powinienem napisac: "Walesa nie jest zdolny do wydania jakiejkolwiek opinii. Ma swoja wyprobowna metode i mowi 'jestem za, a nawet przeciw'!". Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Ten stary warchol zmienia zdanie co piec minu 24.08.06, 19:24 Walesa lubi lewa noge, a poza tym popiera i "plusy dodatnie i plusy ujemne"; jak cale lewactwo na forum maciejtakitam napisał: > pozniej pieprzy jak polamany ze Kaczynscy to Kaczynscy tamto, a pozniej BBC > daje artykol w ktorym walesa mowi"ze odchodzi z powodu Kaczynskiego" a teraz > zupelnie z innej paczki. Teraz jeszcze ta sprawa z Grassem(to samo, raz pozniej > > b). Ten idiota za przeproszeniem wpierw powie pozniej mysli. Pomimo ze ma > zaslugi dla polski irytuje mnie ostatnio wybitnie swoim debilstwem...Cala > prawda o Walesie to "niechcem ale musze" Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: cadyk_z_sedesu 24.08.06, 18:05 Nie masz sie czego obawiac. Nie mylisz sie. Kaczory tez nie sa moimi pupilkami. Bez najmniejszej watpliwosci sa jednak propolskie - w odroznieniu do wszystkich dotychczasowych sprzedawczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
basia capoditutticapi 24.08.06, 13:09 taka rola by Walesie sie podobala. honorowy pzrewodniczacy, honorowy prezydent - autorytet, do ktorego nawet urzedujacy przeydent przychodzil by po rade. wizualizuje mi sie ogromny portret w pozie napoleonskiej, walesy , w centraalnym miejscu zjazdu solidarnosci. Tron dla niego samego, kolejka zwiazkowcow chcacych zlozyc hold i ucalowac reke. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Lechu, czyzbys zapomniał takiego hasła? 24.08.06, 13:29 Socjalizm tak wypaczenia nie. PIS akurat kontynuuje, a że nie wszysto zrozumieli to tak to wygląda.Miałes madrych doradców dzięki którym urosłeś do rangi symbolu.Wybrałes inaczej opluwajac ich, teraz się kopiesz z nieudacznikami, jestes między swoimi, o co Ci chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
maria-anna Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarnością 24.08.06, 13:09 Czy "galba" mógłby zmienić płytę? A tak poważnie. Jest to ważna decyzja p.prezydenta. Ja sama pamiętam moment,kiedy odbierał znak "S" GW.Jak ten czas szybko leci... Odpowiedz Link Zgłoś
gw_klamcy111 TW Bolek taki spokojny agent 24.08.06, 13:15 jakiz lalany, cała esbecja jest z niego dumna i GW też. Odpowiedz Link Zgłoś
ab554 Re: TW Bolek taki spokojny agent 24.08.06, 13:18 A juz myslalam , ze bedzie spokoj i Solidarnosc oleje Walese ,ale zlitowali sie nad nim i cyrk zacznie sie od nowa.Ciekawe , czy kapciowy bedzie trzymal parasol? Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Wszystko razem-żałosny kabaret. Galba-widz, który 24.08.06, 13:19 z ostatniego rzedu usiłuje dopluć się na scenę i wziąć w ten sposób udział w spektaklu :) Odpowiedz Link Zgłoś
grzela53 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 13:22 galba, kto ciebie upoważnił do wypowiadania się w imieniu wszystkich polaków ??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
posik Nie ma kłótni między mną a "Solidarnością 24.08.06, 13:26 Ja też nie kłócę się z Solidarnością ale nie należę do niej od dawna. Bolek czeka aż prezydent przyjdzie do jego biura zaprosić go na obchody rodznicy? A czemu Bolek nie przyszedł do mnie i nigdy nie zaprosił na żadne święto? Odpowiedz Link Zgłoś
janciowy Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 13:43 ty porąbany baranie jaki 'bolek', skoro nie masz zwykłego szacunku do Wałęsy, dzięki niemu choćby możesz s.ać tu swoim bzdetem, to miej szacunek dla tych którzy to będą czytać, a nie znasz ich - ty zakało ludzkiego rodu. Od Wałęsy się odwal, nie tacy jak Ty mogliby Go oceniać , a tego nie robią. Odpowiedz Link Zgłoś
seppuku Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 13:47 galba napisał: > Oj Bolek, Bolek. Nikt po tobie płakał nie będzie. Chcesz to przychodź na > uroczystości, nie chcesz to siedź z Mietkiem przed telewizorem. Polacy mają > to gdzieś. Hej, Michta - ty nie jesteś Polakiem , to nie zabieraj głosu w naszym imieniu ty żydowski popychlu. Pozazdrościłeś Joli z Klewek i mogłem zobaczyć w TVP jak wygląda czołowy pisdzielec z forum wyborczej. No więc czarne włosy, czarne oczy i twarz Dzikiego Bronka - z taką twarzą jak Dorn czy inny Żyd z PIS-u to dnia byś poza gettem w okupację nie przeżył. ZAMILCZ GUDŁAJU !!! Odpowiedz Link Zgłoś
nastromo2 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 13:59 no tak jaka gazeta tacy czytelnicy.poziom trybuny ludu ot co.ty secostam masz najwyrazniej problemy z tozsamoscia i moze czas na jakas opinie bieglych psychiatrow w twojej sprawie? a swoja droge to walesa zachowuje sie jak szesciolatek w piaskownicy i nie zauwazyl pewnie ze sa zawaodowe kabarety w polsce o wiele lepsze. no tak ale on nie oglada telewizji bo nie ma tam nic na skokow przez plotki. Odpowiedz Link Zgłoś
www2000 OTAKE Polskę Pan walczył i teraz wstyd się pokzać 24.08.06, 13:56 A przydała by się Solidarność3 bo powodów jest znacznie więcej niż było kiedyś,panowie z solidarnosci zapomnieli o jakie postulaty walczyli bo się włączyli do polityki i o zwykłych ludziach zapomnieli liczy się kasa i układy polityczne.O co Panu chodzi z tym wystapieniem z S???? Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: Wałęsa - prosze 24.08.06, 14:10 zbyt piekne aby bylo prawdziwe, pozatym GW potrzebuje tego blazna do reklamy PO Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a Śniadkiem ? 24.08.06, 14:17 Nowy przewodniczący trochę za mało widoczny , trochę jak "klient" nowej oligarchii? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 14:18 "Jesteśmy trochę w sytuacji dziecka, którego rodzice się rozwodzą i oczekuje się, że dziecko będzie pokazywało, którego z rodziców kocha bardziej. My szanujemy oboje rodziców" - dodał lider "S". Tak się tworzy historię. Pan L. Kaczyński ojcem/matką "Solidarności". No comment. Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentura. 24.08.06, 14:27 Jest On smutnym przykladem jak dalece Polacy stali sie konfidentami, co PRL zrobil z ludzi. Teraz te pożałowania godne klamstwa, tlumaczenie sie z kolaboracji i komformizmu moralnego swiadcza jak gleboko prl-owska metalnosc siedzi w tych ludziach. Nieprawda jest ze z UB "musialo sie rozmawiac" - rozmawiali ci, ktorzy sie na to godzili. Po 1956 PRL nie byl koszmarem stalinowskim, przekształcil sie w bagno moralne dla karierowiczow. Dokumenty IPN -"Bolek" www.sw.org.pl/bolek.html Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 14:51 > Po 1956 PRL nie byl koszmarem > stalinowskim, przekształcil sie w bagno moralne dla karierowiczow. Ja bym to nazwał r a j e m dla karierowiczów. Bydlę zawsze znajdzie sprzyjające warunki. Odpowiedz Link Zgłoś
jm19 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 15:42 Sredeczne dzięki "maxman01" za stronę www. Wydrukowałem sobie całą teczkę TW Bolek. Lektura jest pasjonująca!!! Na miejscu Lecha Wałęsy najzwyczajniej w świecie palnąłbym sobie w łeb!!!!! Ale przecież TW Bolek Wałęsa, to nie Ernest Hemingway! Odpowiedz Link Zgłoś
conkret Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 15:44 zobacz jeszcze to 3 ostatnie pozycje: www.iskry.pl/modules.php?name=Web_Links&l_op=viewlink&cid=6 Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 17:02 dziekuje za linki; niektore juz mialem; za to obejrzalem z wielkim wzruszeniem film o x. Popieluszce; moznaby zapytac, jak czuja sie obroncy zbrodniarza Jaruzela; ale czy oni potrafia wogole cokolwiek czuc, cokolwiek rozumiec, i zrozumiec? mocno w to watpie; kto nie poczul - wielokrotnie - zomowskiej paly na plecach i nie "zasmakowal" w kopniakach w zebra, ten bedzie mial trudnosci, zeby zrozumiec; takich doswiadczen nie mieli nawet Walesa, Kuroin i Michnik; ich moze i przesladowali, ale nigdy nie bili, bo "szum by sie zrobil"; dlatego Bolek jest teraz taki arogancki w stosunku do tych, ktorzy - m.in. - i za niego brali teg baty; no coz: "dziekuje" agencie Bolku; juz teraz wiem, ze bili mnie za wolnosc i za Polske; nie za Ciebie, Michnika czy Kuronia conkret napisał: > zobacz jeszcze to 3 ostatnie pozycje: > www.iskry.pl/modules.php?name=Web_Links&l_op=viewlink&cid=6 Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 18:06 silesius.monachijski0 napisał: kto nie poczul - wielokrotnie - zomowskiej paly > na plecach i nie "zasmakowal" w kopniakach w zebra, ten bedzie mial trudnosci, > zeby zrozumiec; takich doswiadczen nie mieli nawet Walesa, Kuroin i Michnik; > ich moze i przesladowali, ale nigdy nie bili, bo "szum by sie zrobil"; Walesa "siedzial" w luksusowym Arlamowie. Musial sie uwiarygodnic. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 18:58 po prostu wiedzial, czego chce; wladzy i pieniedzy; i dostal; a inni dostali po plecach; powiem krotko: spadaj Bolek; w niebyt czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > kto nie poczul - wielokrotnie - zomowskiej paly > > na plecach i nie "zasmakowal" w kopniakach w zebra, ten bedzie mial trudn > osci, > > zeby zrozumiec; takich doswiadczen nie mieli nawet Walesa, Kuroin i Michn > ik; > > ich moze i przesladowali, ale nigdy nie bili, bo "szum by sie zrobil"; > > Walesa "siedzial" w luksusowym Arlamowie. Musial sie uwiarygodnic. Odpowiedz Link Zgłoś
pniewiak Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 19:09 ciekaw jestem czy Karol Wojtyła mu wybaczył, chyba tak był człowiekiem. Ale Wałęsa to osoba (nie chcę pisac Polak) która go najbardziej zawiodła. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 19:11 cos w tym jest; chyba nawet papiez bardziej cieplo patrzyl na Kwacha z zona niz na Walese; po prostu przejrzal Bolka na wylot pniewiak napisał: > ciekaw jestem czy Karol Wojtyła mu wybaczył, chyba tak był człowiekiem. Ale > Wałęsa to osoba (nie chcę pisac Polak) która go najbardziej zawiodła. Odpowiedz Link Zgłoś
pniewiak Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 19:27 upr.wsio.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9 zawiódł się ale liczył na młodych Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 19:31 mam nadzieje, ze mlodzi Polacy tak szybko o Nim nie zapomna; jedyna to nadzieja; choc GW robi wszystko, zeby zapomnieli o Jego naukach, i wnioskach z nich plynacych pniewiak napisał: > upr.wsio.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=9 > zawiódł się ale liczył na młodych Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
conkret Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 20:39 Jakimś może wyjściem w zorganizowaniu części młodych może być to: Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: LW - zawiedli sie na nim wszyscy poza agentur 24.08.06, 19:39 silesius.monachijski0 napisał: > cos w tym jest; chyba nawet papiez bardziej cieplo patrzyl na Kwacha > z zona niz na Walese; po prostu przejrzal Bolka na wylot Masz racje, to bylo widoczne. Kiedys w czasie wizyty w Polsce nawet zaprosil Kwasniewskiego do swojego papa-mobile, co podobno bylo zdarzeniem bez precedensu. Odpowiedz Link Zgłoś
radiomaryja1 a Bolek z drabiny to czasem nie spadł? 24.08.06, 14:32 ostatnio coś pie.. od rzeczy...może te plusy ujemne mają zły wpływ na funkcjonowanie ostatniej komorki mózgowej Odpowiedz Link Zgłoś
jm19 TW Bolek nigdy nie powinien być członkiem S!!! 24.08.06, 15:05 Wałęsa nigdy nie czuł się związkowcem, wykorzystał cynicznie spontaniczny ruch społeczny do zrobienia dużych pieniędzy i urządzenia sie finansowego na całe życie i jeszcze dzień dłużej. Dlatego ta cała szopka z występowaniem z Solidarności, to kolejna błazenada Wałęsy. Jak można wystąpić z czegoś, do czego się nigdy nie należało!!! Wałęsa ruch społeczny Solidarność traktował jak punkt totolotka, gdzie przychodzę, odcinam kupony i biorę kasę! Wałęsa, to kliniczny przykła politycznego pasożytnictwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re: TW Bolek nigdy nie powinien być członkiem S!! 24.08.06, 15:34 jm19 napisał: > Wałęsa nigdy nie czuł się związkowcem, wykorzystał cynicznie spontaniczny ruch > społeczny do zrobienia dużych pieniędzy i urządzenia sie finansowego na całe > życie i jeszcze dzień dłużej. > > Dlatego ta cała szopka z występowaniem z Solidarności, to kolejna błazenada > Wałęsy. > > Jak można wystąpić z czegoś, do czego się nigdy nie należało!!! > > Wałęsa ruch społeczny Solidarność traktował jak punkt totolotka, gdzie > przychodzę, odcinam kupony i biorę kasę! > > Wałęsa, to kliniczny przykła politycznego pasożytnictwa!!! A i owszem , wiele zła zrobił naszemu narodowi.Ale to tylko kukiełka. Pajacyk , któremu wydaje się ( dalej niestety) ,że on coś mógł sam .he,he,he Odpowiedz Link Zgłoś
prosolidarny Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarnością 24.08.06, 15:13 Troche wiecej szacunku do czlowieka (p. Lecha Walesy), ktory pomimo jego "wyskokow" czy emocjonalnych wypowiedzi, jakie czasem mu sie zdarzaja, nadal cieszy sie -jako jeden z nielicznych (!!!) polskich politykow obok np. pana Bronislawa Geremka - uznaniem na Zachodzie! Takich ludzi Polska potrzebuje, poniewaz prawie cala obecna elita polityczna (PiS, LPR, Samoobrona) totalnie zrujnowala opinie o Polsce w rozwinietych krajach zachodnich. Inni ciezko pracowali, by krajowi wyrobic dobra opinie a rzadzacy swoim postepowaniem wszystko niwecza (a nie minal jeszcze nawet rok od objecia rzadow!). Wystarczy spojrzec do zagranicznej prasy... Glosujcie dalej na PiS, LPR, Samoobrone i kapitalistyczna PO - partie zajmujace sie wylacznie soba i chorymi sredniowiecznymi ideologiami (w czasach, gdy sa sprawy o wiele wazniejsze, jak niebezpieczna -dla ludzi biednych- globalizacja i bezrobocie) a po latach (!) zobaczycie, jak ten wazny czas przespano poswiecajac go na polityczne utarczki. Wtedy bedzie za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 15:33 a na kogo nie z w/w mamy głosować ? Usiwadom nas.Jeśli łaska . Odpowiedz Link Zgłoś
prosolidarny Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 16:20 Zgadzam sie, ze wybor trudny (!), ale sa w Polsce partie/ugrupowania bardziej socjalne, ktore po prostu sie dzis nie licza. Do takich zaliczylbym -majac na uwadze, ze wyboru wielkiego nie ma- np. Nowa Lewice, czy nawet pomysl Borowskiego (SDPL), ktory chcial sie od tonacego swego czasu w korupcji i spadajacego w sondazach SLD odciac. Ja generalnie polecam glosowac na partie, ktore w parlamencie nie sa dzis reprezentowane (obojetnie jakie, byle by nie reprezentowaly agresywnej ideologii i byle by opowiadaly sie po stronie ludzi biednych a nie po stronie drapieznych kapitalistow). Wszystkie obecne w parlamencie juz wiele razy ze zwyklych ludzi zakpily. Wiem, o czym mowie, gdyz znam bardzo dobrze sytuacje w Niemczech i dzis te najwieksze partie (zarowno CDU jak i SPD) niewiele sie roznia i reprezentuja interesy wielkich koncernow. Ludzie biedni malo sie licza. A np. byla posel SPD pani Lilo Friedrich po okresie bezrobocia (nie znalazla zadnej pracy) pracuje po 7-letnim pobycie w Bundestagu jako...sprzataczka i zaluje swoich poprzednich decyzji w trakcie glosowan nad ustawami dotycz. bezrobotnych. Zycze Polsce z serca, by nie znalazla sie w takiej sytuacji, gdzie tylko bogaci sie licza. Ani PO ani PiS ani Samoobrona ani LPR ani cala reszta obecna w Sejmie nie zrobia dla ludzi nic, bo JUZ UDOWODNILI, ze zajmuja sie TYLKO SOBA i chorymi ideologiami. Pozdrawiam. unicef123 napisała: > a na kogo nie z w/w mamy głosować ? > Usiwadom nas.Jeśli łaska . Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 16:59 kazda partia na poczatku jest nastawiona do poprawy bytu ludzkiego ale mijaja lata i punkt widzenia zaczyna zależec od punktu siedzenia. Trwajace konflikty i wywlekanie jakis dziwnych spraw męczy jak diabli. Nie widze zadnej partii ( nowej ) której możnaby powierzyc rzadzenie państwem Z całym szacunkiem dla SDPL i pana Borowskiego ale nie wierze w reinkarnację polityki socjalnej . Odpowiedz Link Zgłoś
unicef123 Re:Nie może już być kłótni tam 24.08.06, 15:31 gdzie nastąpił podział majątku ( po rozwodzie ). Odpowiedz Link Zgłoś
jean.poquelin Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 24.08.06, 16:06 Hmm, Walese podziwiam. Ale moglby robic cos innego, nie politykowac.... Odpowiedz Link Zgłoś
katiamar1 Był taki piękny film... 24.08.06, 16:25 "Bulwar zachodzacego słońca" - mam wrażenie że Wałęsa go nie oglądał. Może wtedy coś by zrozumiał... Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Wałęsa sie miota, bo chce zaistniec... 24.08.06, 16:31 zalosny jest ten facio. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Przecież to TWOJA Solidarność .Sam zmieniałeś 24.08.06, 16:50 statut przed ,,Okrągłym Stołem''( nie ty napisałeś to fakt,ale tylko dla tego.Nie porzuciłeś swojego dziecięcia, wychodowanego na piersi karmiącego Cię przez lata 80-te Kiszczka i jego służby. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: amanasunta53 24.08.06, 18:12 amanasunta53 napisał: > przeciez to twoja Solidarnosc. Sam zmieniles przeciez statut przed ,,Okrągłym Stołem''( nie ty napisałeś to fakt,ale tylko dla > tego.Nie porzuciłeś swojego dziecięcia, wychodowanego na piersi karmiącego Cię > przez lata 80-te Kiszczka i jego służby. Mylisz sie. Bolek nalezal so Solidarnosci tylko "z zapisu", natomiast z glebi serca zawsze nalezal i nalezy do czerwonego lewactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 Podobno ,,nie chciał ale musiał''.Pozdrawiam. 24.08.06, 18:19 wet3 napisał: > amanasunta53 napisał: > > > przeciez to twoja Solidarnosc. Sam zmieniles przeciez statut przed ,,Okrą > głym > Stołem''( nie ty napisałeś to fakt,ale tylko dla > > tego.Nie porzuciłeś swojego dziecięcia, wychodowanego na piersi karmiąceg > o Cię > > przez lata 80-te Kiszczka i jego służby. > > Mylisz sie. Bolek nalezal so Solidarnosci tylko "z zapisu", natomiast z glebi > serca zawsze nalezal i nalezy do czerwonego lewactwa. Odpowiedz Link Zgłoś
fromwindsor Tytul dla Walesy 24.08.06, 16:53 Po co Sniadek i reszta czlokow NSZZ Solidarnosc ma sie "narazac" Walesie- wystarczy ze Kaczynscy maja u niego kreche. Niech wiec on sam zaproponuje sobie ten tytul i niech po glebszym namysle- za czy rowniez przeciw- ten tytul SOBIE PRZYZNA. I niech nie placi za to zadnych skladek. Niech tylko na uroczystosc wreczenia tego tytulu da sie podwiezc...motorowka Sprobujmy odgadnac jaki to tytul zaproponuje Lechowi Walesie...sam Walesa? Stawiam na : Bolko Solidarrissimus A , jeszcze jedno z analizy tej przydlugiej wypowiedzi Walesy- w " protokole" tego tytulu niech tez bedzie napisane, ze biuro Prezydenta RP OBOWIAZKOWO ma "dzwonic" do biura Walesy z prosba o zatwierdzenie KAZDORAZOWEGO wystapienia Prezydenta RP. To w sumie powinno zaspokoic PROZNOSC Walesy....na jakis czas. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Szanujcie pana Lecha 24.08.06, 18:09 Bo to dzieki jego odwadze i zmyslowi politycznemu mozecie teraz kazdego mieszac z blotem i glosowac na Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Szanujcie pana Lecha 24.08.06, 18:13 l005 napisał: > Bo to dzieki jego odwadze i zmyslowi politycznemu mozecie teraz kazdego mieszac > > z blotem i glosowac na Kaczynskich. Oczywiscie!!! Glupota tez nie ma granic. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Re: Szanujcie pana Lecha 24.08.06, 18:19 wet3 napisał: > l005 napisał: > > > Bo to dzieki jego odwadze i zmyslowi politycznemu mozecie teraz kazdego > mieszac > > > > z blotem i glosowac na Kaczynskich. > > Oczywiscie!!! Glupota tez nie ma granic. ------------- Prosze nie obrazac wyborcow. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Szanujcie pana Lecha 24.08.06, 22:55 Za to, ze zrobil z geby cholewe! Mielismy byc druga Japonia, a dzis 60% ludzi zyje ponizej minimum socjalnego - dzieki obaleniu przez Walese rzadu Olszewskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 W mieszaniu z błotem Kaczyńskich nikt nie przebije 24.08.06, 18:25 Lecha Wałęsy,nawet senator PO profesor ,,od stawonogów''. l005 napisał: > Bo to dzieki jego odwadze i zmyslowi politycznemu mozecie teraz kazdego mieszac > > z blotem i glosowac na Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 W mieszaniu nikt Kaczyńskich nie przebije 24.08.06, 18:31 Czy to prawda ze kiedys ktos palil postac Walesy? Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta53 A czy pamietasz dlaczego? 24.08.06, 19:11 l005 napisał: > Czy to prawda ze kiedys ktos palil postac Walesy? Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Re: A czy pamietasz dlaczego? 24.08.06, 19:20 Nie wiem dlaczego. Rowniez nie wiem dlaczego na dworcu centralnym bezdomny tak obrazil Prezydenta ze az za nim wyslali listy goncze. No coz inny prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: A czy pamietasz dlaczego? 24.08.06, 19:22 kiedy na poczatku lat 90-tych Walesa przyjechal do Krakowa, zas znany anarchista Kurzyniec z kolegami zaczeli skandowac: "Lech Walesa kupa miesa", to ich od razu spalowano, i zapudlowano; no tak: masz racje; to byl "inny" prezydent l005 napisał: > Nie wiem dlaczego. Rowniez nie wiem dlaczego na dworcu centralnym bezdomny tak > obrazil Prezydenta ze az za nim wyslali listy goncze. No coz inny prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Re: A czy pamietasz dlaczego? 24.08.06, 19:27 Czy wyciagnieto ich z domu, czy zatrzymano na pare godzin aby przerwac nie autoryzowana demonstracje? Cos jak niedawno w poznanskiej paradzie rownosci? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: A czy pamietasz dlaczego? 24.08.06, 19:37 mocno ich pobito i zapudlowano, bo zamierzali zaprostetowac przewiwko "dworskiemu" stylowi sprawowania prezydentury przez Walese; i tylko za to l005 napisał: > Czy wyciagnieto ich z domu, czy zatrzymano na pare godzin aby przerwac nie > autoryzowana demonstracje? Cos jak niedawno w poznanskiej paradzie rownosci? Odpowiedz Link Zgłoś
tango9 Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarnością 24.08.06, 19:23 Wałęsa nie lubi Kaczyńskich i zachowuje się nie jak polityk, tylko chłopiec z piaskownicy na peerelowskim osiedlu. Swoje zrobił. Czy był bolkiem czy lolkiem to dzisiaj nie jest ważne. Półjajowi Kaczyńscy niczego nie zbudują. Raczej dokończą burzenie powiedzmy "Warszawy" po powstaniu powiedzmy "Solidarności". W Polsce brakuje niestety elit politycznych. Zamiast know how jest tylko hał, hał. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Wałęsa: Nie ma kłótni między mną a "Solidarno 25.08.06, 01:26 Wiadomo dobrze o ktorej "Solidarnosci" Bolek mowi - o tej ktora przejela autentyczna Solidarnosc i zbastardyzowala jej idee. Zaczelo sie okraglym stolem i trwa do dzis ... Moze powiedzialby to samo Panstwu Gwiazdom, Walentynowicz, Switoniowi i tysiacom innych. Wtedy dopiero widzielibysmy czy Bolek mowi prawde! Odpowiedz Link Zgłoś