honeyr 28.10.06, 11:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotaro Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 11:47 Wizjoner?! Aby prowadzic medialną katarynkę? To jest kaszaniarz, a nie wizjoner. Odpowiedz Link Zgłoś
rujawi Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:04 RMF to i tak tylko popowa sieczka www.nasznocnik.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
plmlp Ja nie rozrózniam RMF-u od 20 innych jak słucham 28.10.06, 13:24 tego w samochodzie...Taka sama gadka-szmatka. Jest kilka stacji z osobowoscia, lubie posłuchać RM (tego już bez F) bo to wzruszająca podróż w swiat naszych agresywnych babć i mozna się pośmiać, Trójka, no, jeszcze kilka. Odpowiedz Link Zgłoś
kontonaspam Re: Ja nie rozrózniam RMF-u od 20 innych jak słuc 28.10.06, 16:06 Jak nie wizjoner to kto? Czy nie jest prawdą, że RMF jest największą stacją radiową w Poslce? Ludzie, popatrzcie na wyniki. Grają sieczkę, włąsciwie wszystkie radia ich teraz naśladują (i co z tego że to równanie w dół?). Polska właśnie, wszystko jest złe, siądźmy przed telewizorem i narzekajmy, bo przecież nic nie ma sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
pawelkowalczykx Niemcy na zakupach. Woda na młyn Leppera i Giertyc 28.10.06, 11:47 ha ...i glupiej zakompleksionej Polski BCDEFGHIJKL....... Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Klientom sprzedaje się to, co chcą kupić 28.10.06, 11:53 > "Wizjoner" rozwijajacy chłamowate pseudoradio z zestawem ciągle tych samych > dziesięciu komputerowo losowanych żenujących popszlagierów? Bingo! Teraz wiesz, od kogo się uczyć biznesu. > Sieczka, plastik, i wciskanie kitu. Jak wyżej. Klientom sprzedaje się to, co chcą kupić, a nie to, co ty lubisz. PS RMF nie słucham. Odpowiedz Link Zgłoś
ekleksus Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:01 co to jest za radio RFM?nA JAKIEJ FALI NADAJE ??? ST" - lakonicznego e-maila, którego dostali w piątek po południu pracownicy radia RFM cytuje sobotni "Dziennik" Odpowiedz Link Zgłoś
aaron.szechter1 RMF FM miało się połączyć z TOK Radio ! 28.10.06, 12:09 Tyczyński to zdrajca. RMF FM miało się połączyć z TOK Radio! Odpowiedz Link Zgłoś
mrrek Re: RMF FM miało się połączyć z TOK Radio ! 28.10.06, 12:33 rmf chłam, ale TOK FM to propaganda gorsza niz u sowietów i goebbelsa razem wziętych. Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 mrrek masz rację włącz TR wam albo Radyjo tam 28.10.06, 12:45 posłuchasz miłej swemu uchu propagandy takiej od kur(..)skiego Odpowiedz Link Zgłoś
petrucio Wizjoner jak z koziej doopy trąba!! 28.10.06, 12:13 Krrrwa jego mać! My wszyscy mamy takie dlugodystansowe zaciecie do robienia czegokolwiek jak zajac w marcu na zajeczycy. Kazdy ma jedno marzenie - piwko i fotel i Seszele. Odpowiedz Link Zgłoś
piotras-wlkp Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:16 Ja wolał bym "moje" radio zostało w polskich "rękach".Ale na nie które rzeczy nie mamy wpływu jak i większość słuchaczy tej stacji. Życzę sobie aby nie miało to wpływu na najlepsze radio w Polsce i by nadal było bezstronne (a polityczne), dbało o rzetelną i dobrą informacje jak to ma miejsce do tej pory. Odpowiedz Link Zgłoś
rujawi Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 14:29 masz na to wpływ kup akcje BrokeraFM na giełdzie i będzie RMFka w Twoich polskich rękach HTTP://www.nasznocnik.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles 8 lat temu to było świetne radio.......... 28.10.06, 12:24 a teraz juz nie....odeszli z tego radia ludze tacy ja Edward Miszczak jeden z twórców potengi RMFu w latach 90tych,a teraz ten człowiek buduje potege TVN.Wynienie tu również guru polskiego radia Piotra Metza.Po jego odejsciu z Rmfu juz nic nie dało sie zrobic i Rmf zaczął sie staczać...tzn nadal ma wielu słuchaczy ale zawdzięcza to tylko temu ze pamuje moda na "pustą muzyke dla pustych ludzi"inaczej umcia umcia bum bum... Stachu to wszystko widzi i dlatego sprzedał to radio....nie chce juz byc kojarzony z tą papką. Słuchalem tego radia przez 12lat teraz juz nie słucham...od 2003r. Slucham w sieci Antyradia.... Odpowiedz Link Zgłoś
ola.wz Antyradio- jak go odbierać prze internet????? 28.10.06, 12:39 Czy możesz mi podesłać lika (www.antyradio.pl- nie działa) przez którego mogę wejść na moje ulubione ANTYRADIO (mieszkam w Warszawie, więc nie powinnam mieć problemów) Dzięki za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Link do Antyradio :) 28.10.06, 13:10 www.antyradio.pl/warszawa/ Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mrrek Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:32 tak, muzyka chłamowata, ale za to Tyczyński nadaje również Classic FM a nadawał Opera FM. I chwała mu za to! A nie wiiadomo, co to za radio mogłoby być, gdyby warszawka (w tym przeróżne michniki też łapy maczały) nie utrąciła "rozszczepienia lokalnego". Odpowiedz Link Zgłoś
imacc Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:49 To prawda. Zablokowanie "rozszczepienia lokalnego" (na fali ogromnej krytyki w mediach) położyło kres tamtemu RMF FM. Nie słucham ich już od ponad 5 lat, ale kiedyś było to jedyne naprawdę profesjonalne radio muzyczno-informacyjne. Radio które grało ciekawą muzykę i nie było to bynajmniej wciąż tych samych 10 utworów... Radio które miało ciekawe audycje (tak, wtedy w RMF były audycje!) i świetne wiadomości... Najbardziej drastyczne zmiany nastąpiły (jak to napisał przedmówca) po odejściu E. Miszczaka i zwłaszcza Piotra Metza. Wtedy zmieniła się całkowicie muzyka prezentowana na antenie i wtedy przestałem ich słuchać na zawsze. Los RMF FM jest przykładem na to, że rzeczy słabe wypierają rzeczy lepsze. Bauerowi na pewno nie będzie się chciało bawić w niszowy RMF Classic, obym się mylił. Odpowiedz Link Zgłoś
abstracto Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:41 > Sieczka, plastik,i wciskanie kitu. A ludziska to lubią. Słuchają RMF, głosują na PiS. Takie gusta i nic nie poradzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:45 Postapil jak dziedzic z wioska chlopow pansczyznianych!Jeszcze na wigili powinni go po rekach calowac za ludzkie postepowanie! Ale jak to bylo jego wlasnosc to nawet mogl biednym je dac! Odpowiedz Link Zgłoś
puljan Mam nadzieje że TOKsyny tez pójdą do Niemca 28.10.06, 12:52 TOKsyny to najgorsza tuba lewaków. Mam ndzieje że Niemiec to kupi i rozpieprzey. Oby ja najszybciej. Lisy, Żakowskie niejakie Władyki (podobno Profesor ??? hłe, hłe) Gugały I kuba Janiszewski będą nadawć ale tam gdzie cih miejsce - na wysypisku śmieci. Odpowiedz Link Zgłoś
potatoes_in_shit Jasiu, jak każdy menel masz kłopocik z płuckami, 28.10.06, 13:29 stąd twoje pseudo zapewne. Ale nie martw się. Miernoty maja teraz swoje pięć minut, więc walcz, pozwól się sodomizować, a wygrasz. Może nawet dworzec we wsi swej zbudujesz. P.S. Wybacz te płucka, ale do osób niskiego wzrostu zawsze mówię jak do dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Re: Mam nadzieje że TOKsyny tez pójdą do Niemca 28.10.06, 14:04 puljan napisał: > niejakie Władyki > (podobno Profesor ??? hłe, hłe) a ty jesteś pewnie nadprofesorem, geniuszu??!! Odpowiedz Link Zgłoś
metalx Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 12:51 TAK JEST !! POPIERAM WYPOWIEDŹ, TO JEST SYF JAKICH MAŁO. JAKI KRAJ I LUDZIE TAKI RZĄD I RADIO Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 to teraz robienie kasy to wizjonerstwo???? radio 28.10.06, 12:55 tego kolesia to papka w kolko latajacych melodii......... Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.torunski Teraz kolej na Radio Matka Boska... 28.10.06, 13:12 Zapewne kupia je Rosjanie. W koncu wiernie stoja przy kasie Ojca Detektora... Odpowiedz Link Zgłoś
ulo99 Pewnie są papiery że był kapusiem WSI...... 28.10.06, 13:38 Pewnie są papiery że był kapusiem WSI......, to postanowił sp.........lić Odpowiedz Link Zgłoś
gruby_dolar Re: Pewnie są papiery że był kapusiem WSI...... 28.10.06, 13:57 ja wiem że was prezes z preziem w wieku 40 lat będą ministrami i czym ino zdążyli dorobić się niczego, jeden mieszka z mamą i kotem do dziś i żadna go nie chce, drugi wziął co leci i ma jaką ma i oszcczędności na 20 tysi, sory ale nie jest to potwierdzeniem tego że potrafią wręcz przeciwnie, nie potrafią...ale nie o tym. RMF jest prywatną stacją powstała z niczego i jej prezes osiągnął świetny wynik, nieważne że muzyka taka a nie inna, dorobił się i to jego, chwała mu za to i więceej ludzi którzy potrafią zrobić dobry biznes Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Amoże to Pan był kapusiem WSI? 28.10.06, 14:01 i Pan, i Pan, jak Kaczkom wygodniej... Odpowiedz Link Zgłoś
niunius27 gdzie to stare RMF ????? 28.10.06, 14:08 gdzie te stare czasy, gdzie to stare rmf.... jedrych wrona rusinek brian scott drzyzga bekier kubik soltys soltysik metz rymanowski zalewski kwasny roszak stykowska wojcik smolka odrobina kim amfi monter gdzie te audycje- rano moge fruwac, radio materii i formy... radio muzyka fakty rozrzut macie fatalny ranking muzycznych fajnosci rob mi fajnie raczej malo faktow rozrabiac myslec fantazjowac re mi fa JW 23-co niedziele od ósmej (888888 , zamkna nas za to- no panowie konczcie falszke i do domu...) ..wiadomosci co godzine od 0:45, gdzie te konkursy: rosyjska ruletka, poszukiwany poszukiwana, bardzo czułe ucho gdzie inwazja mocy....TO BYŁO RADIO Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Re: gdzie to stare RMF ????? 28.10.06, 14:28 Jestes tu pierwszym który mnie rozunie.....własnie gdzie??????? Odpowiedz Link Zgłoś
monica28 Clara Veritas 28.10.06, 14:39 No dobrze sieczka sieczką ale powieści Clary Veritas "Trzeci bliźniak" , "Łabędzi śpiew gąsiora" czytane przez Krzysztofa Globisza to sam cymes. Czy bauery to zlikwidują ? I "Kontrwywiad" Durczoka ? To z czego ja się będą śmiała o poranku ? Poza tym RMF ma bardzo dobre newsy. A co z Interią .Ją też Bauer kupi ? Szkoda...... Odpowiedz Link Zgłoś
lechoddziada No właśnie... 28.10.06, 14:39 ...trafiłeś w samo sedno sprawy. To było niepowtarzalne radio, które można by porównać do "Trójki" z jej najlepszych lat. Ale co zrobili z tym RMF poźniej to katastrofa. I przez to żałuję, że odszedłem wtedy od "Trójki". Odpowiedz Link Zgłoś
regdos Re: gdzie to stare RMF ????? 28.10.06, 14:56 gdzie to radio, które transmitowało wszystkie koncerty z Jarocina 93 roku, gdzie te jingle w nocy "Radio Mother Fucker". Ja pamiętam RMF, transmitujący francuskie Radio France International z muzyką, która nie gościła w innych stacjach. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Polacy Wy kiedys pekniecie z zawisci 28.10.06, 15:01 o to ze ktos smial miec pomysl i baaaa troszke mu sie udalo Odpowiedz Link Zgłoś
niunius27 Re: gdzie to stare RMF ????? 28.10.06, 15:10 jingle były dobre....łeb urywały:D mixy polityków, mixy piosenek... i pamietam jednego roku w Nowy Rok zyczenia Tyczynskiego na antenie i jingiel na maelodie znana starym słuchaczom.....u.. misia pszczola w rmf fm.... a te koncerty na zywo pamietam... wtedy nie wiedzieli co to jest komercja....... a teraz beznadziejne dialogi, jakies lazary tego nie idzie sluchac... muzyka ...... konkurencyjna zetka bardzo poszla do przodu - dobre konkursy, dobre dialogi- starybrat, dobry marketing i pomysl na radio... a rmf niestety sie cofa... Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Re: gdzie to stare RMF ????? 28.10.06, 15:48 A pamiętacie??"Mój kolega ma dwa mega" ??:D i te pocztówki dzwiękowe w JW23????albo piekny program Rock Malowany Fantazją?????Zdjeli go z anteny by mógl powrócic na natene na dwa programy.....brakuje radia w Polsce dającego takie audycje... Odpowiedz Link Zgłoś
steed Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 15:00 16 lat istnienia stacji i nadal stado tumanów nie jest w stanie poprawnie napisać i wymówić nazwy RMF. Nawet wspaniali redaktorzy Gazety Koszernej, Wybarczej, Gizety.pl, skoro nazwy można przekręcać, i przez cały dzień nikt nie może tego poprawić. brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1940 www.antyradio.pl 28.10.06, 15:24 Tyle mam do powiedzenia w temacie RMF FM :-). Oprocz tego jeszcze Trojka i PR BIS. Odpowiedz Link Zgłoś
czesiekkk Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 15:31 Ktoś tu wspomniało początkach, tak się składa że pamiętam początki. Na początku retransmitowano program francuskiej stacji radiowej Fun Radio a nie RFI. RMF taki jaki był na początku, czyli innowacyjny, dynamiczny i newsowy zaczął się zmieniać na niekorzyść wraz z odchodzeniem jego dziennikarzy do innych stacji radiowych albo innych mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
kura69 RMF - najchujowsza rozglosnia w Polsce. Wizjoner w 28.10.06, 15:38 iedzial, ze ten narodek kupi kazde gowno (a wlasciwie: kupi wylacznie gowno. Gowniana muzyka i gowniani debile-prezenterzy opowiadajacy gowniane dowcipy. Na tym ma polegac jego geniusz? Takich geniuszy sa w tym kraju cale zaglebia. Jedno z nich nazya sie disco-polo. To ta sama liga Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Re: RMF - najchujowsza rozglosnia w Polsce. Wizjo 28.10.06, 15:45 Po Twoich słowach widac ze słuchasz Radia MaRyja Odpowiedz Link Zgłoś
kura69 Po twoich słowach widac, ze jestes targetem RMFu - 28.10.06, 15:55 jamochłonem. To radio jest dla takich jak ty. Słuchaj dalej Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Re: Po twoich słowach widac, ze jestes targetem R 28.10.06, 15:57 Jak bys czytał uwaznie wczesniejsze posty wiedzialbys ze juz nie slucham....ale to za duzy wysilek zeby wszystkie posty poczytac... Odpowiedz Link Zgłoś
kura69 Musialbym byc idiotą, zeby czytac wszystkie posty. 28.10.06, 16:00 Ty czytasz wszystko jak leci? I sluchasz tez szystkiego jak leci - nie? Bez wybierania? To widac. Masz duzo czasu. Musisz tylko uwazac na przejsciu dla pieszych - pewnie patrzysz tez na wszystko jak leci Odpowiedz Link Zgłoś
marsellus_wolles Re: Musialbym byc idiotą, zeby czytac wszystkie p 28.10.06, 16:03 kura69 napisała: > Ty czytasz wszystko jak leci? I sluchasz tez szystkiego jak leci - nie? Bez > wybierania? To widac. Masz duzo czasu. Musisz tylko uwazac na przejsciu dla > pieszych - pewnie patrzysz tez na wszystko jak leci nie wybieram samochód jak Ty i wpadam pod niego :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: RMF - najchujowsza rozglosnia w Polsce. Wizjo 28.10.06, 16:05 Trafnie definiujesz "dylematy" zasadniczej cżesci komentujących: - albo zachwyca ich chłam, w ramach którego dzięki zbijaniu kasy na kretyńskich przerywnikach kretyńskich reklam mozna zostać obwołanym "ekscentrycznym wizjonerem" - albo przyprawia ich o ekstazę obskurancka ciemnota składu z kartoflami. Czyli albo PO, albo PiS. W tym żenującym tandemie (ale nie wymagającym myślenia dzięki swemu dualizmowi) tumult porusza się jak zaczadzone wahadło. Odpowiedz Link Zgłoś
dedalus3 Re: RMF - najchujowsza rozglosnia w Polsce. Wizjo 28.10.06, 16:09 popieram -to bylo zawsze radio dla debili podobnie jak zetka zreszta i wiekszosc stacji w naszym kraju - to jest najbardziej przygnebiajace... Odpowiedz Link Zgłoś
hans-blix eremefka 28.10.06, 15:53 RMF od co najmniej 10 lat jest dla mnie synonimem radiowej zenady. Najbardziej jaskraym przykladem jak mozna zepsuc i zniszczyc tak uduchowiona medialna sytuacje jaka moze byc niezazlezna rozglosnia radiowa, jedynie poprzez konsekwentnie realizowana strategie pogoni za sluchalnoscia i 'równanie w dól' poziomu tresci (muzycznej i nie tylko) - oto cale wizjonerstwo prezesa. Symbolicznym celem mojego osobistego radiowego JIHADU eremefka byla jednak tylko do 2002, kiedy to stracila ten zaszczytny tytul na rzecz Zetki, po tym co jej szacowna prezesura zrobila z Radiostacja Pawla Sity. Krótko mówiac: im gorzej dla komercyjnej masówki w mediach tym lepiej dla ogólnej inteligencji narodowej. Dlatego w patriotycznym uniesieniu zycze RMFkom i ZETkom wszystkiego co najgorsze. crash the system. 'derr Odpowiedz Link Zgłoś
gabsu wspomnienia 28.10.06, 16:06 bedac dzieckiem, w podstawowce, spedzalam dlugie nocne godziny zasmiewajac sie w poduszke podczas jw23, eremefka byla wtedy najlepszym, genialnym radiem, za ktore bym sie dala pociac, lezka mi sie w oku kreci jak wspominam te odlegle czasy, potem jak sie pochrzanilo a ja doroslam to zaczelam sluchac trojki, ale powiem wam, ze takiego klimatu jak mialo "stare" rmf nikomu sie nie udalo stworzyc. wiec tym bardziej krzyz im na droge, za to co zepsuli dla kasy i sluchalnosci, niech ich wykupia lacznie z kopcem i alwernia. a tyczynski powinien sie juz dawno wycofac z firmowania "tego" nazwiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk_pis Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 28.10.06, 17:00 Nareszcie chciałoby się rzec! Nareszcie mniej polityki (sczególnie ataków na prawicę, proTVNowskiej i Gazety Wyborczej linii). A więcej czekamy wreszcie na rzetelne dziennikarstwo. ________________________________________________________________________________ NIE PYTAJ CO POLSKA ZROBIŁA DLA CIEBIE! SPYTAJ CO TY ZROBIŁEŚ DLA POLSKI???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wkurzon Re: Jak prezes Tyczyński pożegnał się z RMF FM 02.11.06, 10:52 Eh krytycy. Cokolwiek byście nie powiedzieli, to jedna z najprofesjonalniejszych rozgłośni w Polsce. Co do debilnych programów, dowcipów, prezenterów - zapraszam Szanownych przedmówców w rodzaju Kury69 i innych przed mikrofon - ciekaw jestem, ilebyście z siebie wykrztusili. I jak by to brzmiało od strony wymowy, że już o zawartości merytorycznej nie wspomnę. Krytykanctwo i zawiść - oto wasz chleb powszechny. I powszedni. Nie dziwota, że takie kwaśne to społeczeństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
kura69 No jak to? Skoro to najprofesjonalniejsza rozgłośn 23.11.07, 08:10 ia, to gdzie mnie tam do nich? Oczyiscie, ze bym nie wykrztusiła. Ale skoro są najprofesjonalniejsi, to czemu zatrudniają samych prezenterów-debili, którym ślina cieknie po brodzie? I czemu taki upiornie zły gust muzyczny lansuje ta rozgłośnia największego wizjonera/ Odpowiedz Link Zgłoś