Dodaj do ulubionych

Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce

28.10.06, 18:42
Zatem płezydent Tusk i całe PO może liczyć na głosy Eriki i jej kolegów ze
zwiazku wypędzonych!
Obserwuj wątek
    • aron2004 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:42
      Oj Erika ale zrobiłaś prezent PiSowi przed wyborami :-)
      • robertw18 Liczymy na śmierć p. Steinbach... 28.10.06, 18:49
        To by rozwiązywało część trudności, jakie stwarza swoimi napastliwymi wystąpieniami.
        Pozdr.
        • emigrancik Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 19:47
          rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dobrze
          naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie
          polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjonalisci
          maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali argumenty?

          Slowa pani Steinbach sa tylko kolejna wypowiedzia majaca na celu pokazanie
          swojego nazwiska w prasie. Od kiedy polski rzad o niej zapomnial najwyrazniej
          stracila antene dla swoich wypowiedzi. Czas wiec troche poruszyc to gdniazdko
          szerszeni.

          Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla
          instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc.
          Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a nie jak
          dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach.

          A co do przedmowcy:
          "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do sprawy.
          • dominik.olsztyn Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 19:59
            emigrancik napisał:
            > rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dobrze
            > naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie
            > polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjonalisci
            > maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali
            argume
            > nty?

            > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla
            > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc.
            > Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a nie jak
            > dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach.
            >
            > A co do przedmowcy:
            > "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do
            sprawy
            > .


            Chciałem coś napisać o tej sprawie, ale widzę, że mój przedmówca wyręczył
            mnie . Popieram w całej rozciągłości.
            • cyberdemokracja =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:16
              także ja podpisuję się pod słowami emigrancika. Erika podobnie jak PiS czy LPR
              żerują na najniższych pobudkach, a ich bronią jest populizm w najbardziej
              radykalnej i ostrej formie. im większy radykalizm po jednej stronie Odry, tym
              lepsza pożywka dla populistów z drugiej strony... oni jakiś tajny "UKŁAD" mają?


              dominik.olsztyn napisał:

              > emigrancik napisał:
              > > rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dob
              > rze
              > > naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie
              > > polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjona
              > lisci
              > > maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali
              > argume
              > > nty?
              >
              > > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem
              > dla
              > > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nico
              > sc.
              > > Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a ni
              > e jak
              > > dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach.
              > >
              > > A co do przedmowcy:
              > > "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do
              > sprawy
              > > .
              >
              >
              > Chciałem coś napisać o tej sprawie, ale widzę, że mój przedmówca wyręczył
              > mnie . Popieram w całej rozciągłości.
              • emigrancik Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:22
                Ten uklad jest wpisany w ideologie prawicowo-nacjonalistyczna. Ta czesc sceny
                politycznej zywi sie konfliktami miedzynarodowymi. Najpierw do nich
                doprowadzaja, by moc potem wskazac: "widzicie jaki balagan? jak krzycza? trzeba
                z tym zrobic porzadek". Tak nacjonalisci dzialaja w kazdym kraju.

                Najbardziej absurdalne w tym wszystkim, ze czesto wchodza w sojusze. W glownych
                mediach obsmarowywuja sie na wzajem, burza wspolprace i zaufanie narodow, a po
                cichu ze soba wspolpracuja, oddajac czesc tym samym hitlerom, franko i innym
                mordercom. A wszystko to robia kolesie, ktorzy ledwo pokonczyli podstawowki, by
                na kursach propagandowej wykladni teorii dziejow (smok wawelski) wykuc na pamiec
                co powiedziec.
                • almagus Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:50
                  emigrancik napisał:

                  > Ten uklad jest wpisany w ideologie prawicowo-nacjonalistyczna. Ta czesc sceny
                  > politycznej zywi sie konfliktami miedzynarodowymi. Najpierw do nich
                  > doprowadzaja, by moc potem wskazac: "widzicie jaki balagan? jak krzycza?
                  trzeba
                  > z tym zrobic porzadek". Tak nacjonalisci dzialaja w kazdym kraju.
                  >

                  Kto zamieszkał w domu Kaszeba dziadka Tuska?
                  Donald Tusk już mieszka w bloku!
                  J. Kurski wyrwał leśniczówkę!
                  Bo skoro wehrmacht on miał w życiorysie, to mogli go ograbić, zrobić jego
                  Niemcem, jak to zrobili w tym ohydnym filmiku.
                  www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y&search=donald%20tusk
                  Piękne to dzieło kultury nienawiści stworzone w TV SSram?
                  Wywalić ich za używanie symboli hitlerowskich w kampanii wyborczej, gdzie prawo
                  i sprawiedliwość?
                  Dlaczego nie nakręcili jak uciekał dziadek do Wojska Polskiego?
                  Matoły są posłuszne w szkole medialnej oszołomom!
                  Odbija się im z tego środowiska na tym forum.
                  Bolek stworzony przez SSraczorów, potem dziadek Tusk, inaczej herr Tusk lub von
                  Tusk i to z TVN, onanista z TVN, gazetajudasza itp.
                  Dawid mors to ?
                  Świnie, z Polski szambo, a z kościoła robią chlew!
                  Po co się uczyć, można chlać w parku, albo manifestować przeciw innym jak
                  wszapolska.
                  Pijmy piwo Sieg hail !
                  Dla nich to szambo brzmi jak poezja, więc im nie żałuję!

                  Afryka dzika!

                  W orędziu do nas Łacha Drzeć Kwaczyński
                  nie lubić Niemców, pewnie za wspomnienia.
                  Następnie Nareczek Wciska Kitczyński
                  lubić Afryka za czarne podniebienia.

                  Genetycznie my nie polubić Niemca,
                  mówi cała rodzina przesiedleńca
                  Kuskiego zamieszkała w domu bauera,
                  mimo, że Kaszub to dom mu zabiera!

                  Wspomnienie zaboru cudzego mienia,
                  tak silne z traumy, z Ruskich przesiedlenia,
                  że brali odwet na Kaszubie, Ślązaku,
                  won do obory, na pysk nazibydlaku.

                  Paś swoje krowy, daj żreć, do roboty,
                  tyraj bez niedzieli, wolnej soboty
                  na nowego pana z biednego wschodu,
                  natyraj się od świtu do zachodu!

                  Nie ma już we wsi Kaszuba, Ślązaka,
                  myśl polityczna więc powstała taka,
                  aby poszukać bauerów w Afryce,
                  będą nas wielbili, nosili w lektyce.

                  Tylko krokodyle dobre na układy,
                  zeżrą esbeków, pogryzą im zady.
                  Do dobrobytu będzie pewnie z górki,
                  gdy z opozycji będą tylko skórki!

                  Dobrze, że Bóg zlitował się na tyle,
                  że zaimportujemy tu krokodyle,
                  na tych co porażeni upałami
                  siedzą nad wodą z homogolasami.

                  Krokodyle afrykańskie daj Panie
                  na lube liberałów rozszarpanie!
                  Daj, by przychylna była nam Afryka,
                  a opozycję zmroziła Arktyka!
                  Oto wielkie czarnej modlitwy słowa
                  wygłosiła za Polaka bliźniacza głowa!

                  Myślę, ze powinienem tą maryjną kanonadę nienawiści do sąsiadów swoich,
                  z przyczyny Grossa, historii, głupoty i pazerności oraz władzy jakiej się na
                  tym dorobiliśmy zakończyć następująco:

                  Jeśli już z PiSiORem mam refleksji chwile
                  to wiem, że mamy hieny i krokodyle.

                  Wyjaśniam PiSiOR to jest skrót od populizm i ściemnianie, i ojciec Rydzyk.

                  My nie lubić Niemców za kartofle i Kaszebów za Tuska, i Ślązaków bo nie,
                  niestety tylko do Odry wpuścimy krokodyle!
                  Oprócz bulteriera, Maryji, krokodyle ojcze luby, jeśli nie chcesz PiSu zguby!

                  > Najbardziej absurdalne w tym wszystkim, ze czesto wchodza w sojusze. W
                  glownych
                  > mediach obsmarowywuja sie na wzajem, burza wspolprace i zaufanie narodow, a po
                  > cichu ze soba wspolpracuja, oddajac czesc tym samym hitlerom, franko i innym
                  > mordercom. A wszystko to robia kolesie, ktorzy ledwo pokonczyli podstawowki,
                  by
                  > na kursach propagandowej wykladni teorii dziejow (smok wawelski) wykuc na
                  pamie
                  > c
                  > co powiedziec.
                  • power.rocky81 ++++ Stara _H_i_t_l_e_r_w_a_ wspiera POkomunę ++++ 29.10.06, 00:04
                    jak widać ta stara bezczelna Hitlerwa
                    dostając pełne medialne poparcie GW
                    w popieraniu PO-komuny

                    wypowiada się jak by była
                    równoprawną stroną
                    na polskiej arenie politycznej

                    a nie posthitlerowskim śmieciem :)


                    • paramentztefauenu Re: ++++ Stara _H_i_t_l_e_r_w_a_ wspiera POkomunę 29.10.06, 00:11
                      power.rocky81 napisał:

                      > jak widać ta stara bezczelna Hitlerwa
                      > dostając pełne medialne poparcie GW
                      > w popieraniu PO-komuny
                      >
                      > wypowiada się tak jak by była
                      > równoprawną stroną
                      > na polskiej arenie politycznej
                      >
                      > a nie posthitlerowskim śmieciem :)
                      >

                      pięciu groszy nie można dać za to,
                      że się nie spotkała potajemnie
                      z Hertuskiem aby ustalić
                      strategię wspierania go ?
                      • orcheystra przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:16
                        Rosja tylko zaciera ręce
                        • orcheystra Re: przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:17
                          i nikt niczyjej dumy nie kala, idioci.
                          Trochę humoru, ironii i nieco wiecej inteligencji.
                          • gagapapa Re: przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:56
                            e tam, nie bądźmy głupi i tego antypolskiego związku nie uczłowieczajmy.
                            Nie ma znaczenia kto będzie przy władzy, ani jedna partia nie poprze tego
                            bełkotu,
                            - my Polacy straciliśmy więcej niż Niemcy przez tę wojnę i jeśli już musimy
                            się przed kimś pochylać to przed pomnikiem SZAREGO żołnierza radzieckiego, a
                            nie przed "cierpiącym narodem niemieckim", cierpiącym dzięki swojej głupocie,
                            arogancji i kompleksom narodowym.
                      • mirmat1 Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 03:17
                        paramentztefauenu napisał:
                        > pięciu groszy nie można dać za to,
                        > że się nie spotkała potajemnie
                        > z Hertuskiem aby ustalić
                        > strategię wspierania go ?
                        M: taki jest los targowiczan kiedy Polska rzadzi mocny premierz patriotycznego
                        rozdania. Ministerkowie Spraw Zagrancznych z UBekistanu nawet przestali sie
                        wyglupiac ostatnio w pisaniu donosow na Kaczynskich.
                        • orcheystra Re: Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 03:18
                          co ty chrzanisz, człeczyno?!
                          • gagapapa Re: Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 04:02
                            platworma jest żenująca, bo już nawet "wypędzonych" chce pocieszać dla
                            prywatnych korzyści.
                            A po jaką cholerę GW to drukuje, ten bełkot eryki, Michnik proponował centrum
                            we Wrocławiu, miał prawdopodobnie rację i co?
                            W d... go pani eryka miała.
              • wrojoz Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 29.10.06, 16:45
                PiS i Kaczynski niszcza Polske.
          • pies_na_lewizne Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 20:57
            emigrancik napisał:

            > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla
            > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc.

            Juz byly lewicowe rzady w Polsce i widzimy jakie byly tego skutki, takze w
            stosunkach polsko-niemieckich.

            emigrancik, sprobuj zaczac sie przyzwyczajac do dluuuuuuuuugich rzadow
            PiSowskich.... bez przerwy pilnie obserwujac stan relacje polsko-niemieckich...
            i podziwiajac ich ciagle rosnaca jakosc.
            • emigrancik Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 22:17
              Drogi psie na lewice,

              wlasnie obawiam sie dlugich rzadow PiSu. Jezeli zostana wybrani w kolejnych
              wyborach, bede sie musial z tym pogodzic. Nie mniej jednak bede ich dalej
              krytykowal za ich zla polityke. A taka polityka jest polityka PiS w stosunku do
              niemiec. zreszta, zla polityka presupponuje, ze jakakolwiek polityka jest
              prowadzona. Jak na razie mamy tylko olewanie tej waznej dla naszego kraju czesci
              polityki. Stan naszego MSZ i naszych ambasad potwierdza to dobitnie. Wiem o czym
              mowie, bo obserwuje ten temat od dawna.

              Strach pomyslec co by bylo gdyby ta koalicja rzadzila nami od 92 roku.
              Prawdopodobnie nie bylibysmy w tej chwili ani w NATO ani w Unii. O ile bowiem
              poprzednie rzady, nawet te prawicowe, prowadzily jakas polityke, PiS zupelnie
              tego zaprzestal.

              Poprzednie rzady lewicowe wykonaly dla naszego kraju kawal dobrej roboty.
              Najpierw posprzataly po olszewikach i innych, pozniej po AWS. I mimo ze ich nie
              lubisz, posprzataja rowniez po rzadach tej koalicji. Mozesz sie z tego cieszyc.
              Nie grozi ci bowiem ani przesladowanie, ani marginalizacja podczas rzadow
              lewicy. Rzad lewicowy zawsze byl rzadem wszystkich polakow i nie wybieral sobie
              niewielkiej garstki, reszte, wiekszosc, zagluszajac tepa retoryka. tak wlasnie
              robi dzis PiS, z duza szkoda dla panstwa polskiego i polakow.
              • polakmoronslayer Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 23:02
                Oj koles przedtem pisales OK ale postkomuchy sa postkomuchami, a nie zadnom
                lewicom i nic tego nie zmieni.
              • z1234567 Re: Steibach nie liczy na zmiane 29.10.06, 00:44
                jedyne czego oczekiwalem od komuchow, gdy wygrali wybory
                to zeby ustalili nasze czlonkostwo w NATO (ktoremu byli przeciw)
                i ustalili nasze czlonkowstwo w UE
                udalo sie, bardziej sila rozpedu niz zapalem,
                bo nie dzieki "czerwonemu" mysleniu

                mnie osobiscie za rzadow SLD (czy jak ich tam wowczas zwal)
                i Donaldow (czyli KLD, UW, UD itp) zylo sie gorzej niz teraz
                dzis kradnace zlodzieje w wiezieniu mi nie przeszkadzaja,
                a ze to komuchy to akurat nie dziwi
                nie widze alternatywy dla PiS w najblizszej przyszlosci
            • polakmoronslayer Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 22:57
              O! znowu psy na lewizne szczekaja odbytami.
          • mrrek Drogi "przedmówco"! Na śmierć przeciwnika 29.10.06, 11:16
            to najbardziej (zwykle) liczyli ci od totalitaryzmów: z lewa i z "prawa". Zwykle
            nawet tak bardzo liczyli, że sami im pomagali. Problem Trockiego został
            rozwiązany nawet przy pomocy środków, powiedziałbym, bardzo ludowych, tak jak
            problem niewłasciwych klasowo w Kambodży (siekiera, motyka...). Dla innych były
            gu-łagry. A jakimi srodkami posługiwali się, wg ciebie, katolicy? Tylko mi tu
            zaraz z inkwizycją, ze stosami nie wyskakuj, bo ostatni stos w Europie rozpalili
            protestanci (w Prusach Wschodnich, w XVIII wieku). A poza tym, drogi
            "przedmówco" na jakiej podstawie przypisujesz swojemu "przedmówcy" katolicyzm?
            To jest chyba rozumowanie oparte na logice propagowanej przez "drogiego
            Bronisława" i jego koleżków, z lewa tą razą.
        • janek-007 Ciekawe jak zareaguje herr tuske i PO... 28.10.06, 19:49
          na wypowiedz steinbach i na szerząca się zarazę niemieckiego ziomkostwa.
          • cymber.gaj Re: Ciekawe jak zareaguje herr tuske i PO... 28.10.06, 21:40
            A może by tak herr janeke-007 przedstawił swoje stanowisko?
            • janek-007 Precz z Steinbach i ziomkami. 28.10.06, 22:04
              .
    • drogibronislaw Tusk uzyska wreszcie nowe głosy! 28.10.06, 18:43
      Cienasy górą
      • dominik.olsztyn Re: Tusk uzyska wreszcie nowe głosy! 28.10.06, 20:00
        drogibronislaw napisał:

        > Cienasy górą


        Już to napisałes wyżej. Jęczysz, jak stara PiSowska, propagandowa, zacięta w
        gramofonie płyta.
        • langston Juz nawet Wojciech Mann poznal sie na klacy Tusiu! 28.10.06, 21:00
          www.radio.com.pl/trojka/salon/
          • drogibronislaw Dzięki za link. Przeczytałem. Ten typ jest 29.10.06, 00:08
            naprawdę załgany - raport o mediach!
        • drogibronislaw Też cię lubię! 28.10.06, 21:08
          • dominik.olsztyn Re: Też cię lubię! 28.10.06, 21:59
            Dlaczego też ???

            Ja wcale nie pisałem, że Cię lubię. Skąd więc ta wzajemność ?
            • drogibronislaw Re: Też cię lubię! 28.10.06, 23:15
              zgadnij!
              • dominik.olsztyn Re: Też cię lubię! 28.10.06, 23:49
                drogibronislaw napisał:

                > zgadnij!

                pomidor
                • drogibronislaw Re: Też cię lubię! 28.10.06, 23:52
                  Dobrze, że masz chociaz poczucie humoru
    • jerzy-j Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 18:44
      • todundliebe Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 18:46
        jerzy-j napisał:
        Obyeatele Polski? Raczej Volksdeutsche.

        >
        • emigrancik Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 19:49
          75% Volksdeutschow w Polsce? WOW,
          to sie musieli rozmnarzac za PRLu. Jak kroliki co najmniej.
      • thorn5 Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 20:30
        A wiecie dlaczego nie będzie wcześniejszych wyborów prezydenckich w USA? Bo
        sondaże wskazują,że gdyby odbyły się one dzisiaj to prezydentem zostałby ktoś
        inny. A dlaczego nie będzie wcześniejszych wyborów w Wielkiej Brytanii? Bo
        sondaże wskazują,że dzisiaj rządziliby tam konserwatyści. A dlaczego nie będzie
        wcześniejszych wyborów w Niemczech? Bo sondaże wskazują, że dzisiaj powstałaby
        tam zupełnie inna koalicja. Itd. Pani Steinbach oświeciła wszystkich i
        odpowiedziała na pytanie; dlaczego na świecie nie przeprowadza się częściej
        wyborów.
        • tales1 Niedoczekanie twoje,nacjonalistko Eriko Steinbach! 28.10.06, 20:48
          NIGDY, NEVER! NIE!
          Ale dobrze wiedzieć, kto stoi za czerwonoróżowymi z SLD/SdPl/PD/UP i PO! Oj,
          dobrze!
        • kosa44 Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 21:50
          Rzadko na tym forum można przeczytać tak merytorycznie celny kometarz...więcej takich...pozdrawiam
    • chloppolski1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:45
      ...cos ci pani Steinbach zaspiewam:
      marzenia sie wloka jak mary....jak ciezko bez Tuska (szwabskiej)wladzy w
      Polsce jak zle...
    • olex5 o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 18:48
      o ile wczesniej nie rozleci sie ta smieszna koalicja to napewno za 3 lata skonczy sie ta kacza tragedia.Pytanie tylko czy Polacy znowu bedą tak naiwni i dadzą sobą manipulowac.Kaczki sa chore na władze i przyrosniecie do stołka.Dla pozostania przy korycie gotowi sa na kazde swinstwo.
      Ich powiedzenie TKM sprawdza sie codziennie. A teraz k*** my...
      • bravor Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 21:29
        Liczysz na długie rzady pisu, może masz rację.
      • bardzosztywny Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 21:47
        olex5 małczat',sowiecka twoja mat'
      • koniecdemokracji Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 23:02
        Jeżeli nie rozleci się ta koalicja i nie będzie wcześniejszych wyborów to za 3
        lata może w ogóle nie być żadnych wyborów ponieważ panowie poczuli już swoja
        arytmetyczną przewagę i rewolucja moralna poszła do szuflady potwierdza to
        choćby wybór sędziów TK i teraz polecą ustawy które mogą nam zmienić zupełnie
        rzeczywistość
      • polakmoronslayer Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 23:07
        Ich powiedzenie brzmi TKZM teraz ku..a znowu my.
    • september76 A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 18:50
      Ciekawa nadzieja.Ja prywatnie mam nadzieje, ze Niemcy sami odrzuca hitlerowska
      spuscizne raz na zawsze a corka hitlerowca,ktory ukradl polski dom a nastepnie
      zostal z niego wypedzony zajmie sie czyms pozytecznym.
      • rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:12
        a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy?
        • bravor Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:33
          rodack2000 napisał:

          > a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy?

          Czy szlezjerska pusta pała nie rozumie, że Niemcom nikt domów nie ukradł?
          • rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:35
            ty jestes chyba inteligentny inaczej, a i historii uczyles sie na uniwersytecie
            TRWAM albo za Gomulki...
            • bravor Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:51
              Ty szlezejski nieuku od niemieckiej łopaty, trzymaj się swoich szlezjerskich
              spraw i swoich neonazistowskich pociotków.
              • rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:55
                nie podniecaj sie juz tak! reg dich wieder ab, wschechpolack :)
                • kosa44 Re: A co jak..................... 28.10.06, 22:23
                  A jak nazywa się steinbach jugend ? na Ślunsku...bo niewiem..
                  może coś tam dla was też hest w kasie EU.....Rwać...
              • kosa44 Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:10
                Nie daj się robić w balona...to politruk wyższej rangi który usiłuje dzielić Polaków...
                i wmóić młodym ludziomże to Polacy gwałcili giermanki i rabowali co popadło...prawem zdobywcy...
                za krok w tył garstka ołowiu..a gla gierojów...bez hamulców....
                • bravor Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:18
                  ja tego szlezjera od łopaty dobrze znam z innych forów i powiem że masz rację,
                  ale on nie jest wyższej rangi tylko prostak od niemieckiej łopaty.
                  • kosa44 Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:35
                    Chyba się trochę mylisz...to spec od stosunków polsko niemieckich.....
        • rzabba Re: A co jak SAMI nie roback2000 28.10.06, 23:33
          rodack2000 napisał:

          > a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy?
          -----
          a co z tymi niemcami co wymordowali miliony niewinnych i bezbronnych obywateli
          polski w brutalny i bezwzgledny sposob, zniszczyli nasz kraj, dziedzictwo
          kulturowe i gospodarke, pladrowali, kradli, gwalcili, rozpijali nas narod,
          palili, terroryzowali, pozostawiajac po sobie smierc i zniszczenie? co z tymi
          barbarzynskimi zbrodniarzami, synami narodu niemieckiego?
    • monte-everesto Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:53
      Ta ci.. robi tylko wode na mlyn dla kaczek.
      Swoja droga, dlaczego kaczki nie wybieraja sie na urlop np. na Karaiby, tam
      tyle rekinow.
      Albo do dzunglii np. na Costa Rica, tam tyle tych wezy "siup siup".
      Panowie badzcie choc raz odwazni.
    • trzeci_blizniak ale się porąbało - zgadzam się z tą Niemrą 28.10.06, 18:57
      :[
      • wrojoz Re: ale się porąbało - zgadzam się z tą Niemrą 29.10.06, 16:39
        Jestem przeciw Steinbach, ale tez przeciw frustratowi Kaczynskiemu.
    • duziabuzia dwa stronnictwa proniemieckie mają wszystkie 28.10.06, 18:57
      prywatne media i nic,łoco chodzi...
    • tadeusz_ja też liczę na zmianę tego kaczego rządu 28.10.06, 18:58
      Brawo pani Steinbach!
      • mg2005 Tadzio-folksdojcz znowu szczeka... 29.10.06, 08:49
        tadeusz_ja napisał:

        > Brawo pani Steinbach!
      • wrojoz Re: też liczę na zmianę tego kaczego rządu 29.10.06, 16:40
        Kaczynski musi odejsc. To on niszczy Polske.
    • arahat1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce ja tez!! 28.10.06, 19:00
      i to najszybciej jak bedzie mozna!!!!!!!!!!
      • wrojoz Re: Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce ja 29.10.06, 16:41
        Kaczynski to nieszczescie Polski.
    • pies_na_lewizne Steinbach: Marze o Tusku 28.10.06, 19:01
      > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała Steinbach w
      > wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach dziennika "Rheinische Post".

      W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy wybiora
      rzad Pltformy Obywatelskiej".

      No to juz wiemy o co chodzi!
      • beatlemarek Re: Steinbach: Marze o Tusku 29.10.06, 03:44
        pies_na_lewizne napisał:

        > > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała Steinbach
        > w
        > > wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach dziennika "Rheinische Post".
        >
        > W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy wybiora
        > rzad Pltformy Obywatelskiej".
        >
        > No to juz wiemy o co chodzi!


        Dziwaczne stwierdzenie.Co to znaczy "wiemy"?Tzn. czy was tych psów_na_lewiźnie
        jest więcej?Po drugie to o co właśnie chodzi?Oświećcie mnie bo ja nie wiem.
        • pies_na_lewizne Re: Steinbach: Marze o Tusku 30.10.06, 05:29
          beatlemarek napisał:

          > pies_na_lewizne napisał:
          >
          > > > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała
          > > > Steinbach w wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach
          > > > dziennika "Rheinische Post".

          > > W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy
          > > wybiora rzad Pltformy Obywatelskiej".
          > > No to juz wiemy o co chodzi!

          > Dziwaczne stwierdzenie.Co to znaczy "wiemy"?Tzn. czy was tych psów_na_lewiźnie
          > jest więcej?Po drugie to o co właśnie chodzi?Oświećcie mnie bo ja nie wiem.

          Wybacz ale post jest latwy do zrozumienia wiec nie widze potrzeby tlumaczyc
          go "na chlopski rozum"..
    • polskicham erika.steinbach@bundestag.de 28.10.06, 19:07
      Powiedzcie tej k****e Erice co o niej myslicie,

      jeszcze raz adres:
      erika.steinbach@bundestag.de
      • andre_kuba Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:12
        Co do wystawy to nie ma czego sie czepiac bylem widzialem.
        co do Eriki to Polski rzad zrobil z niej gwiazde!!
        Jezeli Polacy ciagle beda rzyc w w przekonaniu ,ze sa ciagle nieszczesliwi , to
        powinni wrescie cos w tym kierunku zrobic, a nie tylko sie oburzac!!
        • ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:14
          Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg!
          • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:15
            ptanga napisał:

            > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg!
            nie wiem o co ci chodzi??
            • ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:17
              andre_kuba napisał:

              > ptanga napisał:
              >
              > > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg!
              > nie wiem o co ci chodzi??

              Nie wiesz? Niech żyje PO! Wygra PO to nas erika pochwali. Ale nie wygra
              buehehehe.
              • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:20
                ptanga napisał:

                > andre_kuba napisał:
                >
                > > ptanga napisał:
                > >
                > > > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg!
                > > nie wiem o co ci chodzi??
                > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac, przeciez
                Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec troche
                do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagle Polska
                bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!!
                > Nie wiesz? Niech żyje PO! Wygra PO to nas erika pochwali. Ale nie wygra
                > buehehehe.
                • ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:27
                  andre_kuba napisał:
                  > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac,

                  A na jakich warunkach? Ribbentrop - Mołotow? Mołotow swoje dostał w zasadzie,
                  czas zaspokoić Ribbentropa.
                  • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:34
                    ptanga napisał:

                    > andre_kuba napisał:
                    > > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac,
                    >
                    > A na jakich warunkach? Ribbentrop - Mołotow? Mołotow swoje dostał w zasadzie,
                    > czas zaspokoić Ribbentropa.
                    na jakich wyrunkach pytasz sie?
                    normalnie , dwie strony musza usiasc i zaczac poinni rozmawiac, moje zdanie ,
                    so wie so niemcy i tak maja Polakow i polske w dupie na samym dnie, jezeli
                    Polska bedzie godnym partnerem do rozmow, to wtedy bedo miec dystans i respekt,
                    jaknarazie to co sie dzieje w polsce to poprostu kpiny i zalosne zarty ,towcale
                    ,nie znaczy , ze niemcy sa bez winny ,alepo obu stronach sa debile i madrzy ludzie!
                    • bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:45
                      andre_kuba napisał:

                      na jakich wyrunkach pytasz sie?
                      > normalnie , dwie strony musza usiasc i zaczac poinni rozmawiac, moje zdanie ,
                      > so wie so niemcy i tak maja Polakow i polske w dupie na samym dnie

                      Miałem ciebie za inteligentnego, po kiego Polacy mają siadać z Niemcami do
                      stołu i rozmawiać o doopie marynie. Po kiego mają zauważać inne doopy
                      niemieckie i żyć niemiecką przeszłością. To Niemcy żyją przeszłością ze swymi
                      wątpliwymi wystawami. Zamkną Niemcy wystawę, będzie można pogadać o
                      przyszłości, albo o doopie marynie.
                      • rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:56
                        a moze by tak muzeum powstania warszawskiego zamknac, albo?
                        :)
                      • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:56
                        wystawa ,jest jutro zamknieta!
                        • bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:59
                          od jutra? to dobrze, na stałe, myślę. Możemy więc sobie porozmawać.
                          • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:06
                            ale za to po drugiej stronie ulicy jest inna wystawa 2000 historii niemiec, i
                            szkoda , ze w polsce nikt nie zwrocil na to uwagi , ta wystawa byla przygotowana
                            tez przez polskich profesorow i tam jak na wystawie Eriki nie ma zadnych
                            przeklaman, polecam!!
                            tam jest naprawde pokazane co niemcy zrobili , zreszto jaksieidzie glownoulico
                            do Bramy Brandebuurskiej na wystawach w oknie widac co niemcy zrobili i za co
                            ponosza winne, tak ze wystawo Eriko nie warto sobie nawet glowy zawracac!a w
                            kraju demokracji mozna wszystko pokazywac na cosiema ochote ,tylko madrzy ludzie
                            potrafio odroznic smieci od prawdy!
                            • bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:25
                              Widzisz, nie bywam w Berlinie bo to trochę nie po drodze, ale w polskiej prasie
                              (GW) nic o tej drugiej wystawie nie było. Może dziennikarzy z GW interesuje
                              tylko to co dzieli?

                              "a w kraju demokracji mozna wszystko pokazywac na cosiema ochote" - pewno masz
                              rację, ale wystawę steinbachowej współfinansuje rząd federalny, więc i bierze
                              za nią odpowiedzialność.
                              • rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:26
                                czy wystawa steinbach posiada jakies akcenty nieprawdy?
                                • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 29.10.06, 19:16
                                  nie nie zawiera zadnych akcentow nieprawdy ,jest poprostu przepisano z
                                  encyklopedi informacjo,jest poprostu korekt
                      • wrojoz Re: Wystawa jest Oky!! 29.10.06, 16:42
                        Kaczynski robi z Polski posmiewisko Europy.
                • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:28
                  andre_kuba napisał:

                  > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec
                  > troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagle
                  > Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!!

                  Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci.
                  To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo.
                  • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:37
                    pies_na_lewizne napisał:

                    > andre_kuba napisał:
                    >
                    > > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec
                    > > troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagl
                    > e
                    > > Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!!
                    >
                    > Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci.
                    > To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo.
                    po pierwsze ,nie moja,nasza Erika , tutaj Ericki nikt nie traktuje powaznie a
                    zwslaszcza Rzad Niemiecki, Rzad Niemiecki decyduje o polityce a nie jakas
                    tam????to co napisalem tojest tylko mije zdanie ,tez nie jestem niemcem!
                    • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:49
                      andre_kuba napisał:

                      > pies_na_lewizne napisał:
                      >
                      > > andre_kuba napisał:
                      > >
                      > > > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas
                      > > > spojrzec troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi,
                      > > > to ciagle Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!!

                      > > Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci.
                      > > To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo.

                      > po pierwsze ,nie moja,nasza Erika , tutaj Ericki nikt nie traktuje powaznie a
                      > zwslaszcza Rzad Niemiecki, Rzad Niemiecki decyduje o polityce a nie jakas
                      > tam????to co napisalem tojest tylko mije zdanie ,tez nie jestem niemcem!

                      moj drogi, jesli Polacy nie zareaguja teraz to za 5 lat moze sie okazac ze ta
                      obecnie marginalna Erika ma juz 10-20 procent poparcia i Rzad Niemiecki juz
                      MUSI powaznie traktowac jej roszczenia!

                      Jesli Rzad Niemiecki rzeczywiscie chce dobrych stosunkow z Polska to powinien
                      jednoznacznie wyrazic swoj stosunek to tego babsztyla.

                      A tego nie robi.
                      • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 20:05
                        Pani Ericka jest osobo Prywatno, moze robic co chce( prawo demokracji czy to
                        jest dobre to nie wiem sam )rzad nie moze powiedziec jej ,ty panienko stop bo
                        juz przegielas,rzad dawnosie odciol od jej wypowiedzi i powtorzyl ponownie , ze
                        to co bylo do tej pory ustalone ,mamna mysli traktakt o dobrym sasiedztwie
                        funkcjonuje i nadal bedzie funkcjonowal, trzeba by bylo zmienic konstytucje , a
                        ktomoze to zrobic ,inaczej ktosie odwazy to zrobic ,problem jest wiele gorszy i
                        ciagle narast w niemczech z nazistami a nie z panio??
                        • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 20:23
                          andre_kuba napisał:

                          > Pani Ericka jest osobo Prywatno, moze robic co chce( prawo demokracji czy to
                          > jest dobre to nie wiem sam )rzad nie moze powiedziec jej ,ty panienko stop bo
                          > juz przegielas,rzad dawnosie odciol od jej wypowiedzi i powtorzyl ponownie ,
                          > ze to co bylo do tej pory ustalone ,mamna mysli traktakt o dobrym sasiedztwie
                          > funkcjonuje i nadal bedzie funkcjonowal, trzeba by bylo zmienic konstytucje,
                          > a ktomoze to zrobic ,inaczej ktosie odwazy to zrobic ,problem jest wiele
                          > gorszy i ciagle narast w niemczech z nazistami a nie z panio??

                          Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy Polacy
                          KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy?
                          Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci.
                          Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do tego
                          prawo.

                          A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki jezyk?
                          Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich stosunkow.

                          Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu.

                          Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od czasu do
                          czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal szybciej i
                          bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic.
                          • aron2004 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:04
                            pies_na_lewizne napisał:

                            > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy
                            >Polacy
                            > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy?

                            Na radiostację w Gliwicach?
                            • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:22
                              aron2004 napisał:

                              > pies_na_lewizne napisał:
                              >
                              > > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy
                              > >Polacy
                              > > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy?
                              >
                              > Na radiostację w Gliwicach?

                              Nie wiem czy zartujesz czy mowisz powaznie?
                              Jesli zartujesz, niezbyt Twoj zart mnie smieszy bo akurat rozmawiam z facetem
                              na powaznie.
                              Jesli mowisz na powaznie, to chyba nie znasz historii? To Ty nie wiesz ze to
                              byla hitlerowska prowokacja aby miec pretekst do napadu na Polske? Ale to juz
                              jest historia, nie mam tu zamiaru rozpoczynac na ten temat kilkudniowej
                              dyskusji.
                              • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:39
                                to co napisales na ten temat masz racje ,ale Niemcy z tym tematem nie majo juz
                                ochoty dluzej walczyc! dla nich to zakonczony temat,a staram sie powaznie do tej
                                rozmowy podchodzic,ija ,czy ty nikt tego nie zmieni, oni poprostu maja swoja
                                beszczelnosc i arogancje , wiec z nimi tez powinno podchodzic w sposob....? nie
                                wiem jaki ,bo oni sa odporni na wszystko , a zarazem poprawni polityczni
                                • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:52
                                  mowisz o Niemcach czy mowisz o polskojezycznych lewakach ktorzy chcieliby
                                  sklocic Polakow i Niemcow?
                                  • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:55
                                    mowie o niemcach,i powiem cicos mam od paru lat z nimi kontakt bardzo bliski sa
                                    mojimi pacjetami ,i nie jest to latwa grupa spoleczna dla nich jestes zawsze
                                    drugo kategorjo ludzi
                                    • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:14
                                      andre_kuba napisał:

                                      > mowie o niemcach,i powiem cicos mam od paru lat z nimi kontakt bardzo bliski
                                      > sa mojimi pacjetami ,i nie jest to latwa grupa spoleczna dla nich jestes
                                      > zawsze drugo kategorjo ludzi

                                      wiem, doswiadczylem tego na wlasnej skorze ;)
                                      ale wiesz, zgodzisz sie ze nie wszyscy niemcy tylko czesc, prawda? I czesciej
                                      ci ze wschodnich Niemiec niz z Zachodnich, prawda? I czesciej wsrod satrszego
                                      pokolenia nic mlodszego (nie liczac waskiej grupki skinheadow/neo-nazistow)?

                                      Ja mam a wlasciwie mialem sporo niemieckich przyjaciol posrod mlodego pokolenia
                                      i byli absolutnie super! To oni spowodowali ze porzucilem moje uprzedzenia do
                                      Niemcow jako narodu... ale oczywiscie mam je do tych ktorzy mysla starymi
                                      kategoriami. Ale oni w koncu przemina. Dlatego uwazam ze wazne jest budowac
                                      przyjazn miedzy Polakami i Niemcami.... bo nowe pokolenie jest inne i sa duze
                                      szanse na porozumienie.

                                      I tylko dlatego ze jakis lewak, polsko-jezyczny, czy skinhead uzywa chamskiego
                                      i konfliktowego jezyka to nie nalezy od razu zakladac ze WSZYSCY Polacy sa tacy
                                      albo ze WSZYSCY Niemcy sa tacy ... Nie. Kazdego czlowieka trzeba oceniac
                                      indywidulanie, szczegolnie na tym forum.

                                      Jesli natomiast jest to juz jakas organizacja ktora wystepuje publicznie i
                                      jatrzy, a no to juz wtedy nie mozna ich ignorowac. Ale znowu trzeba zachowac
                                      perspektywe i ciagle zdawac sobie sprawe z tego ze to jedynie ta organizacja
                                      mowi to co mowi, nie wolno zakladac ze CALY narod ja popiera. Nie dajmy sie
                                      zwariowac.

                                      Pozdrawiam Cie serdecznie, musze juz konczyc. Powodzenia!
                                      • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:20
                                        masz racje ,zgadzam sie z tobo , donastepnegorazu powodzenia , no wlasnie w
                                        Berlinie odbywa sie festywa lswiatla,super spekltakt ,wlasnie mam
                                        ochote na niego pojsc,potem jak zwykle do jakies knajpy!
                                        mysle,ze do nastepnego razu!
                                        • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:25
                                          andre_kuba napisał:

                                          > masz racje ,zgadzam sie z tobo , donastepnegorazu powodzenia , no wlasnie w
                                          > Berlinie odbywa sie festywa lswiatla,super spekltakt ,wlasnie mam
                                          > ochote na niego pojsc,potem jak zwykle do jakies knajpy!
                                          > mysle,ze do nastepnego razu!

                                          tak jest, baw sie dobrze :)! I wypij za mnie jakies dobre miejscowe piwo i
                                          zjedz gorace Bratwuersten mif scharfen Senf ;)!
                          • rodack2000 do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:24
                            pies_na_lewizne napisał:

                            > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy
                            > Polacy > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy?

                            a co z napascia na Slask w 1921?


                            > Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci.

                            BZDURA!!!!

                            > Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do tego
                            > prawo.

                            jakie prawo?

                            > A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki jezyk?
                            > Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich stosunkow.

                            dlaczego znaja niemiecki? dlaczego Niemcy nie ucza sie polskeigo? wiesz
                            dlaczego? :)

                            > Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu.

                            to czego brakuje jest polskie partnerstwo!

                            >
                            > Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od czasu
                            > do czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal szybciej i
                            > bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic.

                            zajmij sie lepiej polskimi naziolami i polskim rzadem!!! bo ja na tablice z
                            niemiecka nazwa miejscowosci nadal czekam!!!
                            • pies_na_lewizne Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:39
                              rodack2000 napisał:

                              > a co z napascia na Slask w 1921?

                              to bylo powstanie ludnosci slaskiej.
                              napasc jest jak inne panswtwo napada. Np. Niemcy na Polske w 1939r.

                              > > Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci.
                              > BZDURA!!!!
                              No to zyj w strachu przed napascia Polski na Niemcy, hahahahaha, czy masz
                              jeszcze jakies inne leki;}? Sa na takie sprawy bardzo skuteczne leki.
                              > > Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do
                              > > tego prawo.

                              > jakie prawo?
                              Glupie pytania nie wymagaja odpowiedzi.

                              > > A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki
                              > > jezyk? Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich
                              > > stosunkow.

                              > dlaczego znaja niemiecki? dlaczego Niemcy nie ucza sie polskeigo? wiesz
                              > dlaczego? :)

                              Nie mowilem o potencjale na stosunki Polakow z Wasserpolacken ale z rodowitymi
                              Niemcami bez kompleksow.

                              > > Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu.

                              > to czego brakuje jest polskie partnerstwo!

                              roznimy sie w pogladach rowniez i w tym punkcie ;)

                              > > Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od
                              > > czasu do czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal
                              > > szybciej i bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic.

                              > zajmij sie lepiej polskimi naziolami i polskim rzadem!!!

                              ja sie potrafie zajmowac i jednym i drugim.

                              > bo ja na tablice z niemiecka nazwa miejscowosci nadal czekam!!!

                              a nie przyszlo Ci do glowy ze zyjesz w Polsce?
                              Czy Polacy mieszkajacy w Norymberdze domagaja sie tabliczki z nazwa
                              miesjcowosci "Norymberga" ? A Turcy zyjacy z 5-go pokolenia w Niemczech, czy
                              oni tez maja prawo do tabliczek w jez. tureckim?
                              • rodack2000 kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:44
                                pies_na_lewizne na pytanie:
                                "...a co z napascia polska na Slask w 1921?
                                napisał:

                                > to bylo powstanie ludnosci slaskiej.

                                skad ty czerpiesz takie rewelacje.

                                ps
                                mam tylko nadzieje, ze sam w te BZDURy nie wierzysz, albo?

                                • bravor Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:55
                                  Szlezjerski głupek myśli, hehe, że ślązacy są takimi kretynami co nie znają
                                  historii. Co za nieuki się panoszą na polskich forach.
                                  • rodack2000 Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:59
                                    a kto wywolal 3 powstanie slaskie? slazacy to na pewno nie byli.
                                    ps.
                                    i nie zpomnij prosze o fakcie, ze ta zbrojna napasc polski na
                                    niemcy "przypadkowo" spowodowana byla przegranym przez Polske plebiscytem.

                                    no a teraz ty: w ktorym miejscu pisze nieprawde?:)
                                    • bravor Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 22:30
                                      rodack2000 napisał:

                                      > a kto wywolal 3 powstanie slaskie? slazacy to na pewno nie byli.
                                      > ps.
                                      > i nie zpomnij prosze o fakcie, ze ta zbrojna napasc polski na
                                      > niemcy "przypadkowo" spowodowana byla przegranym przez Polske plebiscytem.
                                      >
                                      > no a teraz ty: w ktorym miejscu pisze nieprawde?:)

                                      W każdym punkcie piszesz nieprawdę, zastanawia czy świadomie, czy dlatego że
                                      jesteś zwykłym nieukiem. Acha, ty nie jesteś Ślązakiem, tylko MN. To duża
                                      różnica.
                                • pies_na_lewizne Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:58
                                  rodack2000 napisał:

                                  > skad ty czerpiesz takie rewelacje.
                                  > ps
                                  > mam tylko nadzieje, ze sam w te BZDURy nie wierzysz, albo?

                                  Uczylem sie tego w szkole. I pomimo ze za komuny szkola wiele klamstw uczyla to
                                  to uwazam za prawde.

                                  ale wiesz, ja naprawde nie mam ochote z Toba zaczynac dyskusji na ten temat bo
                                  to juz jest Historia.
                                  • rodack2000 Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 22:01
                                    no i oczywiscie biskupin i dymarki swietokrzyskie tez byly polskie, bo tak
                                    wtedy ciebie nauczano, albo? :)
                            • magz_pl rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:44
                              Wspomóż organizacje Steinbach i zostań na jej wystawie eksponatem (może być
                              nawet żywym)
                              Masz na to nasze Polaków pozwolenie
                              • rodack2000 Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:45
                                a gdzie napisalem ze jestem waszym rodackiem?
                                • magz_pl Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:55
                                  Nie napisałeś i słusznie rodacku hitlerowców
                                  • bravor Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:57
                                    Dobrze go określieś, ten neonazista, uważający się za Ślązaka, snuje sie po
                                    ślaskich forach i propaguje swoje nazi poglądy.
                            • bardzosztywny Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:57
                              do rodack2000:"bo ja na tablicę z niemiecką nazwą miejscowości nadal czekam".Predzej ci pewna część ciała osiwieje niż się doczekasz
                              • rodack2000 Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 22:03
                                a nie sa te tablice miejscowosci zapewnione w pewnej umowie?
                            • rzabba Re: do polskiego psa ....roback2000do buda 28.10.06, 23:39
                              rodack2000 napisał:

                              ...
                              ---
                              szczekaj dalej, bo tylko psy uslysza
                            • wrojoz Re: do polskiego psa na cos tam!!! 29.10.06, 16:43
                              Pies Kaczynski.? To bura suka.?
                          • andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:30
                            masz racje,100% racji masz
                            • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:45
                              andre_kuba napisał:

                              > masz racje,100% racji masz

                              pozdrowienia ;)!

                              a tych paru forumowych polskojezycznych lewakow ktorzy probuja sklocic Polakow
                              z Niemcami to ja olewam!
                      • rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:19
                        niemiecku rzad nie ma jajmniejsu´zego wplywu na rosczenia!!
                        a ze polacy sie tak piekla, to widocznie sie boja bo cos przeskrobali :)



                        pies_na_lewizne napisał:
                        > moj drogi, jesli Polacy nie zareaguja teraz to za 5 lat moze sie okazac ze ta
                        > obecnie marginalna Erika ma juz 10-20 procent poparcia i Rzad Niemiecki juz
                        > MUSI powaznie traktowac jej roszczenia!
                        >
                        > Jesli Rzad Niemiecki rzeczywiscie chce dobrych stosunkow z Polska to powinien
                        > jednoznacznie wyrazic swoj stosunek to tego babsztyla.
                        >
                        > A tego nie robi.
                        • pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:27
                          rodack2000 napisał:

                          > niemiecki rzad nie ma najmniejszego wplywu na [jej?] rosczenia!!

                          Jesli ona z czasem zdobedzie wiecej poparcia wsrod spoleczenswta, to rzad
                          niemiecki bedzie MUSIAL brac jej roszczenia pod uwage.

                          > a ze polacy sie tak piekla, to widocznie sie boja bo cos przeskrobali :)

                          wcale tak byc nie musi. z Twoja logika cos kiepsko. Ile klas szkoly podstawowej
                          ukonczyles?
          • rodack2000 Pilsudski i inni! 28.10.06, 21:15
            mein Gott!!! was soll der Scheiß?! pilsudski i smigly tez nie sluzyli w polskim
            wojsku, no i?!



            ptanga napisał:

            > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg!
            • bravor Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:03
              tobie kompletnie pomieszało sie w kapuście, to skutki picia tanich win.
              • rodack2000 Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:28
                czy to byla odpowiedz na moje pytanie?
                • bravor Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:31
                  To była odpowiedź na twoje kretyńskie pytanie, zrozumiano?
                  • rodack2000 Re: Pilsudski i inni! 29.10.06, 00:27
                    nie podniecaj sie juz tak.
                    z takimi nadgorliwcami jak ty smigly chcial w lecie 1939 ruszyc na Berlin.

                    bravor napisał:
                    > To była odpowiedź na twoje kretyńskie pytanie, zrozumiano?
        • jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 19:31
          Też byłbym być może taki szczęśliwy gdybym wierzył że "rzyć" i "żyć" to jedno i
          to samo. Myślę jednak że też coś z tym powinieneś zrobić, nawet jeśli Ci się
          "podoba" ta wystawa...
          • andre_kuba Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 19:45
            jama314 napisał:

            > Też byłbym być może taki szczęśliwy gdybym wierzył że "rzyć" i "żyć" to jedno i
            > to samo. Myślę jednak że też coś z tym powinieneś zrobić, nawet jeśli Ci się
            > "podoba" ta wystawa...
            to zaproponuj mi co mam zrobic??
            mnie sie dobrze zyje, bozyje w demokratycznymi tolerancyjnym kraju
            • jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 20:58
              Tolerancji to u nas stanowczo za wiele, podobnie z łajdakami też zbyt wielu i
              nazbyt bezczelnych, z patriotyzmem też kiepsko, z ortografią to sam wiesz
              najlepiej... To że dobrze Ci się żyje, to świetnie. Pomyśl też czasem o innych
              których los tak hojnie nie obdarzył, ale nie pisz z zachwytem o wystawie
              "wypędzonych", której intencją jest zatarcie prawdy, zrobienie ludziom "wody w
              mózgu" i zrównanie cierpienia niewinnych ofiar z cierpieniem agresora który
              wypędził się sam...
              • rodack2000 polska narodem ofiar!!! 28.10.06, 21:27
                takich polsko-brunatnych pomyj juz dawni czytalem. ale w sumie masz racje!!!
                polska narodem ofiar!!! i chrystusem narodow :))))))))))))))))))
              • andre_kuba Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 21:34
                widzialem ta wystawe,nic po za encyklopedyczno wiedzo nie maw niej!
                co domojej pisowniwjezyku polskim,strasznie mi przykro ,aleniepisze dobrze ,
                zreszto to nie jest moj jezyk,i takdobrze ,ze pisze w kolejnym jezyku z bledami
                ok1 ale zawsze pisze
                • pies_na_lewizne Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 22:22
                  andre_kuba napisał:

                  > widzialem ta wystawe,nic po za encyklopedyczno wiedzo nie maw niej!
                  > co domojej pisowniwjezyku polskim,strasznie mi przykro ,aleniepisze dobrze ,
                  > zreszto to nie jest moj jezyk,i takdobrze ,ze pisze w kolejnym jezyku z
                  > bledami ok1 ale zawsze pisze

                  jak na w nieojczystym jezyku to piszesz swietnie!
                  najwazniejsze ze piszesz szczerze i szukasz prawdy.
                  Pisz dalej ;)!
                • jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 29.10.06, 11:54
                  OK nie wiedziałem, masz odpuszczone. Pełno tu niedouczonych rodaków i im nie
                  odpuszczam, ale jeśli prawda co piszesz, to jest nieźle. Tak trzymaj...
        • noelkabat Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:04
          Rzyc to synonim dupy.
        • wrojoz Re: Wystawa jest Oky!! 29.10.06, 16:42
          Precz z Kaczynskim.
      • pies_na_lewizne Erika marzy zeby Platforma przejela wladze. 28.10.06, 19:25
        Erika marzy zeby Platforma przejeja wladze.

        Niestety Pani Ericzko, musimy kochana Pania rozczarowac,

        TRATWA OBYWATELSKA tonie!

        MANE TEKEL FARES.
    • gekon1979 ze tez tej przekletej bladzi, cegla na leb nie 28.10.06, 19:12
      spadnie
      tupet tej neonazistki, nie zna granic
      czy polski wywiad, moze ja sprzatnac??
      • pies_na_lewizne Re: ze tez tej przekletej bladzi, cegla na leb ni 28.10.06, 19:30
        gekon1979 napisał:

        > czy polski wywiad, moze ja sprzatnac??

        opamietaj sie idioto.
        • gekon1979 dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:32
          to oczywiste, ze ten babsztyl, neonazistowska bladz powinna zdechnac za to co robi!!
          • pies_na_lewizne Re: dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:34
            gekon1979 napisał:

            > to oczywiste, ze ten babsztyl, neonazistowska bladz powinna zdechnac za to
            > co robi!!

            jestes brzydkim malutkim nic nie znaczacym prowokatorkiem
            • gekon1979 przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:38
              wyzywasz mnie, bo pisze prawde i tylko prawde ;)
              trudno za prawde, moge byc i brzydkim, malutkim prowokatorkiem :D
              • pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:41
                gekon1979 napisał:

                > wyzywasz mnie, bo pisze prawde i tylko prawde ;)
                > trudno za prawde, moge byc i brzydkim, malutkim prowokatorkiem :D

                wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :)
                • gekon1979 Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:43
                  > wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :)
                  przekladajac z lewackiego na ludzki: atakuje ciebie, poniewaz nie mam argumentow, bo jestem lewackim gluptasem i nie lubie jak pisza prawde takie prawicowe giganty intelektu jak ty gekonie
                  • pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:51
                    gekon1979 napisał:

                    > > wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :)
                    > przekladajac z lewackiego na ludzki: atakuje ciebie, poniewaz nie mam
                    > argumentow, bo jestem lewackim gluptasem i nie lubie jak pisza prawde takie
                    > prawicowe giganty intelektu jak ty gekonie

                    hahaha, mam nadzieje ze piszac tego posta miales chociaz 50 procent ubawu jaki
                    ja mialem czytajac go.
                    • gekon1979 Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:55
                      nadzieja matka glupich ;)
                      • pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:57
                        gekon1979 napisał:

                        > nadzieja matka glupich ;)

                        a glupim brak nadzieji.
                        • pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 20:00
                          albo jesli wolisz...

                          dla glupich nie ma nadziei.
                          • gekon1979 sie zdecyduj lewaku ;) 28.10.06, 20:02

                            • pies_na_lewizne Re: sie zdecyduj lewaku ;) 28.10.06, 20:25
                              sie zdecydowalem.
                              jestes malym, nic nie znaczacym, lewackim, beznadziejnym prowokatorkiem bez
                              jakiejkolwiek nadziei :)
                              • gekon1979 nie, to ty jestes lewak 28.10.06, 20:27

                                • pies_na_lewizne Re: nie, to ty jestes lewak 28.10.06, 20:30
                                  to forum a nie piaskownica, masz zamiar sie przedrzezniac a Pani Ci da w pupe?
                                  • gekon1979 polska szkola zdycha! nikt mi nie da klapsa ;) 28.10.06, 20:36
                                    jestem zupelnie bezkarny :P lewaku
                                    • pies_na_lewizne Re: polska szkola zdycha! nikt mi nie da klapsa ; 28.10.06, 21:42
                                      gekon1979 napisał:

                                      > jestem zupelnie bezkarny :P lewaku

                                      jestes zupelnie bezmozgowy lewaku ;)
                        • gekon1979 nie, geniusze, i mistrzowie planowania jak ja 28.10.06, 20:00
                          nie potrzebuja nadzieji i szczescia
                          bo to potrzebne jest glupca i nieudacznikom!!
                          Wielka Polska, juz niebawem(a niemiaszki bardzo to przyblizaja swoimi glupawymi prowokacjami), odbierze slowianskie ziemie, po Labe bedzie Wielka Polska
                          • pies_na_lewizne Re: nie, geniusze, i mistrzowie planowania jak ja 28.10.06, 20:29
                            gekon1979 napisał:

                            > nie potrzebuja nadzieji i szczescia
                            > bo to potrzebne jest glupca i nieudacznikom!!
                            > Wielka Polska, juz niebawem(a niemiaszki bardzo to przyblizaja swoimi
                            > glupawymi prowokacjami), odbierze slowianskie ziemie, po Labe bedzie Wielka
                            > Polska

                            jestes kompletnym durniem
                            • gekon1979 nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:38
                              nie dostrzegasz wielkosci mojego planu!!
                              • pies_na_lewizne Re: nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:43
                                gekon1979 napisał:

                                > nie dostrzegasz wielkosci mojego planu!!

                                powinienes zmienic nika na gekon0.
                                • todundliebe Re: nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:51
                                  Szkoda energii, to sami bezpartyjni zaesbeczeni bolszewicy,
                                • gekon1979 nie zamierzam zostawac ministrem sprawiedliwosci;) 28.10.06, 20:59

          • radixto Re: dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:44
            opamiętaj sie człowieku ... bawisz sie w partyzantke sprzed 40 lat to wróć
            myslami do podreczników i zabaw sie w komandosa ustroju...bo nic poza bełkotem
            wyplutym przez wielu takimi słowami nie reprezentujesz nic wiecej jak bełkot i
            pogarde
            • gekon1979 tak mam pogarde dla neonazistowskiej bladzi!! 28.10.06, 19:47
              img103.imageshack.us/my.php?image=fuckoffli2.jpg
    • szerb Germek i Michnik tez licza 28.10.06, 19:13
      ale jakos nie moga sie doczekac,
      a czas leci i rzad
      wylapuje starych i nowych agentow, szpiegow i mordercow
      jeden po drugim
      • pies_na_lewizne Re: Germek i Michnik tez licza 28.10.06, 19:32
        szerb napisał:

        > ale jakos nie moga sie doczekac,
        > a czas leci i rzad
        > wylapuje starych i nowych agentow, szpiegow i mordercow
        > jeden po drugim

        i niestety czas NOCNYCH ZMIAN juz sie skonczyl.
    • adamantos1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 19:15
      Pewnie dziadek, Pani Erici służył w wermachcie z dziadkiem Pana Tuska.
    • szczypiorkowski Tylko Tusk zadowoli Steinbach 28.10.06, 19:20
      Tylko Tusk i jego soldaten zadowoli Steinbach i spełni niedokończone interesy
      niemieckie w Polsce.
      • drogibronislaw zadowolił...? Nie wygąda.. na zadawoloną...! 28.10.06, 21:09
    • chaos1024k Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:22
      Nic bardziej nie mogloby zaszkodzic PiSowi, niz ciepłe słowka Eriki skierowane
      do Jarka albo Leszka...
      • adamantos1 Re: Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:25
        Jak wszystko ładnie można odwrócić ogonem. Tylko PO tak potrafi:)
      • pies_na_lewizne Re: Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:39
        chaos1024k napisała:

        > Nic bardziej nie mogloby zaszkodzic PiSowi, niz ciepłe słowka Eriki
        skierowane
        > do Jarka albo Leszka...

        Drogi chaos1024k, Ty chaos to masz w glowie, i o wiele wiecej niz 1024k.
        na pierwszy rzut oka wyglada to na conajmniej 1Gb.
    • xaliemorph rząd Vichy w Polsce 28.10.06, 19:22
      Steinbach pewnie liczy na zawiązanie się czegoś na kształt rządu Vichy w Polsce. A figa z makiem okupantko.
      • rodack2000 Re: rząd Vichy w Polsce 28.10.06, 21:38
        a o czym ty marzysz? o rzadzie w stylu becka i rydza-smiglego?

        kiedy w koncu polska przeprosi za aktywne przyczynienie sie do wybuchu 2 wojny
        swiatowej?!!!
    • adamantos1 Wermacht popiera swoich 28.10.06, 19:24
      • pies_na_lewizne Wermacht chcialby zmiany polskich rzadow ;) 28.10.06, 20:01
    • tarura Tej pani Steinbach już dziękujemy... 28.10.06, 19:29

    • magz_pl "Gratulujemy" PO tak wspaniałej rekomendacji :)) 28.10.06, 19:38
      No Wybiorcza nie krępujcie się dajcie tą wiadomość na pierwszym miejscu
      i zmieńcie tytuł na :
      Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce na rząd PO :)))
      • pies_na_lewizne Re: "Gratulujemy" PO tak wspaniałej rekomendacji 28.10.06, 20:10
        magz_pl napisał:

        > No Wybiorcza nie krępujcie się dajcie tą wiadomość na pierwszym miejscu
        > i zmieńcie tytuł na :
        > Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce na rząd PO :)))

        Czy ta Pani nie wie ze jej umilowana VolksBühne juz TONIE (ERTRINKT)?!

        Pani Ericzko, trzeba sie pogodzic z faktem ze PiS bedzie rzadzil przez co
        najmniej 10-15 lat!
    • kabu12 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 19:40
      Ja też !
    • chumazik Najlepszy jest kandydat z Wehrmachtowskim rodowo 28.10.06, 19:49
      dem, rozumiemy aluzję pani Steinbach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka