drogibronislaw 28.10.06, 18:42 Zatem płezydent Tusk i całe PO może liczyć na głosy Eriki i jej kolegów ze zwiazku wypędzonych! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aron2004 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:42 Oj Erika ale zrobiłaś prezent PiSowi przed wyborami :-) Odpowiedz Link Zgłoś
robertw18 Liczymy na śmierć p. Steinbach... 28.10.06, 18:49 To by rozwiązywało część trudności, jakie stwarza swoimi napastliwymi wystąpieniami. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
emigrancik Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 19:47 rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dobrze naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjonalisci maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali argumenty? Slowa pani Steinbach sa tylko kolejna wypowiedzia majaca na celu pokazanie swojego nazwiska w prasie. Od kiedy polski rzad o niej zapomnial najwyrazniej stracila antene dla swoich wypowiedzi. Czas wiec troche poruszyc to gdniazdko szerszeni. Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc. Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a nie jak dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach. A co do przedmowcy: "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 19:59 emigrancik napisał: > rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dobrze > naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie > polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjonalisci > maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali argume > nty? > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc. > Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a nie jak > dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach. > > A co do przedmowcy: > "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do sprawy > . Chciałem coś napisać o tej sprawie, ale widzę, że mój przedmówca wyręczył mnie . Popieram w całej rozciągłości. Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:16 także ja podpisuję się pod słowami emigrancika. Erika podobnie jak PiS czy LPR żerują na najniższych pobudkach, a ich bronią jest populizm w najbardziej radykalnej i ostrej formie. im większy radykalizm po jednej stronie Odry, tym lepsza pożywka dla populistów z drugiej strony... oni jakiś tajny "UKŁAD" mają? dominik.olsztyn napisał: > emigrancik napisał: > > rzadu, tak samo jak nasz rzad nie liczy na zmiane pani steinbach. jak dob > rze > > naoliwione perpetuum mobile te dwie sily stale napedzaja sobie poparcie > > polityczne i jedna nie moze istniec bez drugiej. Bo jak niemieccy nacjona > lisci > > maja istniec bez polskich? I jak polscy bez niemieckich? Skad beda brali > argume > > nty? > > > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem > dla > > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nico > sc. > > Kiedy w Polsce i w niemczech rozpoczeto by dyskusje na tematy wazne, a ni > e jak > > dzisiaj "wazne z pozoru", nie byloby miejsca dla niej w mediach. > > > > A co do przedmowcy: > > "Liczymy na śmierć p. Steinbach..." - ot, typowo katolickie podejscie do > sprawy > > . > > > Chciałem coś napisać o tej sprawie, ale widzę, że mój przedmówca wyręczył > mnie . Popieram w całej rozciągłości. Odpowiedz Link Zgłoś
emigrancik Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:22 Ten uklad jest wpisany w ideologie prawicowo-nacjonalistyczna. Ta czesc sceny politycznej zywi sie konfliktami miedzynarodowymi. Najpierw do nich doprowadzaja, by moc potem wskazac: "widzicie jaki balagan? jak krzycza? trzeba z tym zrobic porzadek". Tak nacjonalisci dzialaja w kazdym kraju. Najbardziej absurdalne w tym wszystkim, ze czesto wchodza w sojusze. W glownych mediach obsmarowywuja sie na wzajem, burza wspolprace i zaufanie narodow, a po cichu ze soba wspolpracuja, oddajac czesc tym samym hitlerom, franko i innym mordercom. A wszystko to robia kolesie, ktorzy ledwo pokonczyli podstawowki, by na kursach propagandowej wykladni teorii dziejow (smok wawelski) wykuc na pamiec co powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 28.10.06, 22:50 emigrancik napisał: > Ten uklad jest wpisany w ideologie prawicowo-nacjonalistyczna. Ta czesc sceny > politycznej zywi sie konfliktami miedzynarodowymi. Najpierw do nich > doprowadzaja, by moc potem wskazac: "widzicie jaki balagan? jak krzycza? trzeba > z tym zrobic porzadek". Tak nacjonalisci dzialaja w kazdym kraju. > Kto zamieszkał w domu Kaszeba dziadka Tuska? Donald Tusk już mieszka w bloku! J. Kurski wyrwał leśniczówkę! Bo skoro wehrmacht on miał w życiorysie, to mogli go ograbić, zrobić jego Niemcem, jak to zrobili w tym ohydnym filmiku. www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y&search=donald%20tusk Piękne to dzieło kultury nienawiści stworzone w TV SSram? Wywalić ich za używanie symboli hitlerowskich w kampanii wyborczej, gdzie prawo i sprawiedliwość? Dlaczego nie nakręcili jak uciekał dziadek do Wojska Polskiego? Matoły są posłuszne w szkole medialnej oszołomom! Odbija się im z tego środowiska na tym forum. Bolek stworzony przez SSraczorów, potem dziadek Tusk, inaczej herr Tusk lub von Tusk i to z TVN, onanista z TVN, gazetajudasza itp. Dawid mors to ? Świnie, z Polski szambo, a z kościoła robią chlew! Po co się uczyć, można chlać w parku, albo manifestować przeciw innym jak wszapolska. Pijmy piwo Sieg hail ! Dla nich to szambo brzmi jak poezja, więc im nie żałuję! Afryka dzika! W orędziu do nas Łacha Drzeć Kwaczyński nie lubić Niemców, pewnie za wspomnienia. Następnie Nareczek Wciska Kitczyński lubić Afryka za czarne podniebienia. Genetycznie my nie polubić Niemca, mówi cała rodzina przesiedleńca Kuskiego zamieszkała w domu bauera, mimo, że Kaszub to dom mu zabiera! Wspomnienie zaboru cudzego mienia, tak silne z traumy, z Ruskich przesiedlenia, że brali odwet na Kaszubie, Ślązaku, won do obory, na pysk nazibydlaku. Paś swoje krowy, daj żreć, do roboty, tyraj bez niedzieli, wolnej soboty na nowego pana z biednego wschodu, natyraj się od świtu do zachodu! Nie ma już we wsi Kaszuba, Ślązaka, myśl polityczna więc powstała taka, aby poszukać bauerów w Afryce, będą nas wielbili, nosili w lektyce. Tylko krokodyle dobre na układy, zeżrą esbeków, pogryzą im zady. Do dobrobytu będzie pewnie z górki, gdy z opozycji będą tylko skórki! Dobrze, że Bóg zlitował się na tyle, że zaimportujemy tu krokodyle, na tych co porażeni upałami siedzą nad wodą z homogolasami. Krokodyle afrykańskie daj Panie na lube liberałów rozszarpanie! Daj, by przychylna była nam Afryka, a opozycję zmroziła Arktyka! Oto wielkie czarnej modlitwy słowa wygłosiła za Polaka bliźniacza głowa! Myślę, ze powinienem tą maryjną kanonadę nienawiści do sąsiadów swoich, z przyczyny Grossa, historii, głupoty i pazerności oraz władzy jakiej się na tym dorobiliśmy zakończyć następująco: Jeśli już z PiSiORem mam refleksji chwile to wiem, że mamy hieny i krokodyle. Wyjaśniam PiSiOR to jest skrót od populizm i ściemnianie, i ojciec Rydzyk. My nie lubić Niemców za kartofle i Kaszebów za Tuska, i Ślązaków bo nie, niestety tylko do Odry wpuścimy krokodyle! Oprócz bulteriera, Maryji, krokodyle ojcze luby, jeśli nie chcesz PiSu zguby! > Najbardziej absurdalne w tym wszystkim, ze czesto wchodza w sojusze. W glownych > mediach obsmarowywuja sie na wzajem, burza wspolprace i zaufanie narodow, a po > cichu ze soba wspolpracuja, oddajac czesc tym samym hitlerom, franko i innym > mordercom. A wszystko to robia kolesie, ktorzy ledwo pokonczyli podstawowki, by > na kursach propagandowej wykladni teorii dziejow (smok wawelski) wykuc na pamie > c > co powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
power.rocky81 ++++ Stara _H_i_t_l_e_r_w_a_ wspiera POkomunę ++++ 29.10.06, 00:04 jak widać ta stara bezczelna Hitlerwa dostając pełne medialne poparcie GW w popieraniu PO-komuny wypowiada się jak by była równoprawną stroną na polskiej arenie politycznej a nie posthitlerowskim śmieciem :) Odpowiedz Link Zgłoś
paramentztefauenu Re: ++++ Stara _H_i_t_l_e_r_w_a_ wspiera POkomunę 29.10.06, 00:11 power.rocky81 napisał: > jak widać ta stara bezczelna Hitlerwa > dostając pełne medialne poparcie GW > w popieraniu PO-komuny > > wypowiada się tak jak by była > równoprawną stroną > na polskiej arenie politycznej > > a nie posthitlerowskim śmieciem :) > pięciu groszy nie można dać za to, że się nie spotkała potajemnie z Hertuskiem aby ustalić strategię wspierania go ? Odpowiedz Link Zgłoś
orcheystra przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:16 Rosja tylko zaciera ręce Odpowiedz Link Zgłoś
orcheystra Re: przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:17 i nikt niczyjej dumy nie kala, idioci. Trochę humoru, ironii i nieco wiecej inteligencji. Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: przestańcie obywatele rodacy pieprzyć 29.10.06, 03:56 e tam, nie bądźmy głupi i tego antypolskiego związku nie uczłowieczajmy. Nie ma znaczenia kto będzie przy władzy, ani jedna partia nie poprze tego bełkotu, - my Polacy straciliśmy więcej niż Niemcy przez tę wojnę i jeśli już musimy się przed kimś pochylać to przed pomnikiem SZAREGO żołnierza radzieckiego, a nie przed "cierpiącym narodem niemieckim", cierpiącym dzięki swojej głupocie, arogancji i kompleksom narodowym. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 03:17 paramentztefauenu napisał: > pięciu groszy nie można dać za to, > że się nie spotkała potajemnie > z Hertuskiem aby ustalić > strategię wspierania go ? M: taki jest los targowiczan kiedy Polska rzadzi mocny premierz patriotycznego rozdania. Ministerkowie Spraw Zagrancznych z UBekistanu nawet przestali sie wyglupiac ostatnio w pisaniu donosow na Kaczynskich. Odpowiedz Link Zgłoś
orcheystra Re: Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 03:18 co ty chrzanisz, człeczyno?! Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: Platforma zaczyna byc zalosnie smieszna 29.10.06, 04:02 platworma jest żenująca, bo już nawet "wypędzonych" chce pocieszać dla prywatnych korzyści. A po jaką cholerę GW to drukuje, ten bełkot eryki, Michnik proponował centrum we Wrocławiu, miał prawdopodobnie rację i co? W d... go pani eryka miała. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: =====emigrancik - pełne poparcie======== 29.10.06, 16:45 PiS i Kaczynski niszcza Polske. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 20:57 emigrancik napisał: > Zmiana rzadu w Polsce na bardziej lewicowy bylaby najwiekszym zagrozeniem dla > instytucji p. Steinbach. Popadlaby ona wtedy w zasluzona niepamiec i nicosc. Juz byly lewicowe rzady w Polsce i widzimy jakie byly tego skutki, takze w stosunkach polsko-niemieckich. emigrancik, sprobuj zaczac sie przyzwyczajac do dluuuuuuuuugich rzadow PiSowskich.... bez przerwy pilnie obserwujac stan relacje polsko-niemieckich... i podziwiajac ich ciagle rosnaca jakosc. Odpowiedz Link Zgłoś
emigrancik Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 22:17 Drogi psie na lewice, wlasnie obawiam sie dlugich rzadow PiSu. Jezeli zostana wybrani w kolejnych wyborach, bede sie musial z tym pogodzic. Nie mniej jednak bede ich dalej krytykowal za ich zla polityke. A taka polityka jest polityka PiS w stosunku do niemiec. zreszta, zla polityka presupponuje, ze jakakolwiek polityka jest prowadzona. Jak na razie mamy tylko olewanie tej waznej dla naszego kraju czesci polityki. Stan naszego MSZ i naszych ambasad potwierdza to dobitnie. Wiem o czym mowie, bo obserwuje ten temat od dawna. Strach pomyslec co by bylo gdyby ta koalicja rzadzila nami od 92 roku. Prawdopodobnie nie bylibysmy w tej chwili ani w NATO ani w Unii. O ile bowiem poprzednie rzady, nawet te prawicowe, prowadzily jakas polityke, PiS zupelnie tego zaprzestal. Poprzednie rzady lewicowe wykonaly dla naszego kraju kawal dobrej roboty. Najpierw posprzataly po olszewikach i innych, pozniej po AWS. I mimo ze ich nie lubisz, posprzataja rowniez po rzadach tej koalicji. Mozesz sie z tego cieszyc. Nie grozi ci bowiem ani przesladowanie, ani marginalizacja podczas rzadow lewicy. Rzad lewicowy zawsze byl rzadem wszystkich polakow i nie wybieral sobie niewielkiej garstki, reszte, wiekszosc, zagluszajac tepa retoryka. tak wlasnie robi dzis PiS, z duza szkoda dla panstwa polskiego i polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
polakmoronslayer Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 23:02 Oj koles przedtem pisales OK ale postkomuchy sa postkomuchami, a nie zadnom lewicom i nic tego nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
z1234567 Re: Steibach nie liczy na zmiane 29.10.06, 00:44 jedyne czego oczekiwalem od komuchow, gdy wygrali wybory to zeby ustalili nasze czlonkostwo w NATO (ktoremu byli przeciw) i ustalili nasze czlonkowstwo w UE udalo sie, bardziej sila rozpedu niz zapalem, bo nie dzieki "czerwonemu" mysleniu mnie osobiscie za rzadow SLD (czy jak ich tam wowczas zwal) i Donaldow (czyli KLD, UW, UD itp) zylo sie gorzej niz teraz dzis kradnace zlodzieje w wiezieniu mi nie przeszkadzaja, a ze to komuchy to akurat nie dziwi nie widze alternatywy dla PiS w najblizszej przyszlosci Odpowiedz Link Zgłoś
polakmoronslayer Re: Steibach nie liczy na zmiane 28.10.06, 22:57 O! znowu psy na lewizne szczekaja odbytami. Odpowiedz Link Zgłoś
mrrek Drogi "przedmówco"! Na śmierć przeciwnika 29.10.06, 11:16 to najbardziej (zwykle) liczyli ci od totalitaryzmów: z lewa i z "prawa". Zwykle nawet tak bardzo liczyli, że sami im pomagali. Problem Trockiego został rozwiązany nawet przy pomocy środków, powiedziałbym, bardzo ludowych, tak jak problem niewłasciwych klasowo w Kambodży (siekiera, motyka...). Dla innych były gu-łagry. A jakimi srodkami posługiwali się, wg ciebie, katolicy? Tylko mi tu zaraz z inkwizycją, ze stosami nie wyskakuj, bo ostatni stos w Europie rozpalili protestanci (w Prusach Wschodnich, w XVIII wieku). A poza tym, drogi "przedmówco" na jakiej podstawie przypisujesz swojemu "przedmówcy" katolicyzm? To jest chyba rozumowanie oparte na logice propagowanej przez "drogiego Bronisława" i jego koleżków, z lewa tą razą. Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Ciekawe jak zareaguje herr tuske i PO... 28.10.06, 19:49 na wypowiedz steinbach i na szerząca się zarazę niemieckiego ziomkostwa. Odpowiedz Link Zgłoś
cymber.gaj Re: Ciekawe jak zareaguje herr tuske i PO... 28.10.06, 21:40 A może by tak herr janeke-007 przedstawił swoje stanowisko? Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Tusk uzyska wreszcie nowe głosy! 28.10.06, 20:00 drogibronislaw napisał: > Cienasy górą Już to napisałes wyżej. Jęczysz, jak stara PiSowska, propagandowa, zacięta w gramofonie płyta. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Juz nawet Wojciech Mann poznal sie na klacy Tusiu! 28.10.06, 21:00 www.radio.com.pl/trojka/salon/ Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Dzięki za link. Przeczytałem. Ten typ jest 29.10.06, 00:08 naprawdę załgany - raport o mediach! Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Też cię lubię! 28.10.06, 21:59 Dlaczego też ??? Ja wcale nie pisałem, że Cię lubię. Skąd więc ta wzajemność ? Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Też cię lubię! 28.10.06, 23:49 drogibronislaw napisał: > zgadnij! pomidor Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Re: Też cię lubię! 28.10.06, 23:52 Dobrze, że masz chociaz poczucie humoru Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 18:46 jerzy-j napisał: Obyeatele Polski? Raczej Volksdeutsche. > Odpowiedz Link Zgłoś
emigrancik Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 19:49 75% Volksdeutschow w Polsce? WOW, to sie musieli rozmnarzac za PRLu. Jak kroliki co najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
thorn5 Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 20:30 A wiecie dlaczego nie będzie wcześniejszych wyborów prezydenckich w USA? Bo sondaże wskazują,że gdyby odbyły się one dzisiaj to prezydentem zostałby ktoś inny. A dlaczego nie będzie wcześniejszych wyborów w Wielkiej Brytanii? Bo sondaże wskazują,że dzisiaj rządziliby tam konserwatyści. A dlaczego nie będzie wcześniejszych wyborów w Niemczech? Bo sondaże wskazują, że dzisiaj powstałaby tam zupełnie inna koalicja. Itd. Pani Steinbach oświeciła wszystkich i odpowiedziała na pytanie; dlaczego na świecie nie przeprowadza się częściej wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Niedoczekanie twoje,nacjonalistko Eriko Steinbach! 28.10.06, 20:48 NIGDY, NEVER! NIE! Ale dobrze wiedzieć, kto stoi za czerwonoróżowymi z SLD/SdPl/PD/UP i PO! Oj, dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: Obywatel Polski: liczę na to samo...... 28.10.06, 21:50 Rzadko na tym forum można przeczytać tak merytorycznie celny kometarz...więcej takich...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
chloppolski1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:45 ...cos ci pani Steinbach zaspiewam: marzenia sie wloka jak mary....jak ciezko bez Tuska (szwabskiej)wladzy w Polsce jak zle... Odpowiedz Link Zgłoś
olex5 o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 18:48 o ile wczesniej nie rozleci sie ta smieszna koalicja to napewno za 3 lata skonczy sie ta kacza tragedia.Pytanie tylko czy Polacy znowu bedą tak naiwni i dadzą sobą manipulowac.Kaczki sa chore na władze i przyrosniecie do stołka.Dla pozostania przy korycie gotowi sa na kazde swinstwo. Ich powiedzenie TKM sprawdza sie codziennie. A teraz k*** my... Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 21:29 Liczysz na długie rzady pisu, może masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
bardzosztywny Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 21:47 olex5 małczat',sowiecka twoja mat' Odpowiedz Link Zgłoś
koniecdemokracji Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 23:02 Jeżeli nie rozleci się ta koalicja i nie będzie wcześniejszych wyborów to za 3 lata może w ogóle nie być żadnych wyborów ponieważ panowie poczuli już swoja arytmetyczną przewagę i rewolucja moralna poszła do szuflady potwierdza to choćby wybór sędziów TK i teraz polecą ustawy które mogą nam zmienić zupełnie rzeczywistość Odpowiedz Link Zgłoś
polakmoronslayer Re: o ile wczesniej nie rozleci sie ta ... 28.10.06, 23:07 Ich powiedzenie brzmi TKZM teraz ku..a znowu my. Odpowiedz Link Zgłoś
september76 A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 18:50 Ciekawa nadzieja.Ja prywatnie mam nadzieje, ze Niemcy sami odrzuca hitlerowska spuscizne raz na zawsze a corka hitlerowca,ktory ukradl polski dom a nastepnie zostal z niego wypedzony zajmie sie czyms pozytecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:12 a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy? Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:33 rodack2000 napisał: > a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy? Czy szlezjerska pusta pała nie rozumie, że Niemcom nikt domów nie ukradł? Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:35 ty jestes chyba inteligentny inaczej, a i historii uczyles sie na uniwersytecie TRWAM albo za Gomulki... Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:51 Ty szlezejski nieuku od niemieckiej łopaty, trzymaj się swoich szlezjerskich spraw i swoich neonazistowskich pociotków. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: A co jak SAMI nie wybiora?Pomoze im sie? 28.10.06, 21:55 nie podniecaj sie juz tak! reg dich wieder ab, wschechpolack :) Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: A co jak..................... 28.10.06, 22:23 A jak nazywa się steinbach jugend ? na Ślunsku...bo niewiem.. może coś tam dla was też hest w kasie EU.....Rwać... Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:10 Nie daj się robić w balona...to politruk wyższej rangi który usiłuje dzielić Polaków... i wmóić młodym ludziomże to Polacy gwałcili giermanki i rabowali co popadło...prawem zdobywcy... za krok w tył garstka ołowiu..a gla gierojów...bez hamulców.... Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:18 ja tego szlezjera od łopaty dobrze znam z innych forów i powiem że masz rację, ale on nie jest wyższej rangi tylko prostak od niemieckiej łopaty. Odpowiedz Link Zgłoś
kosa44 Re: A co jak..................Nie daj... 28.10.06, 22:35 Chyba się trochę mylisz...to spec od stosunków polsko niemieckich..... Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: A co jak SAMI nie roback2000 28.10.06, 23:33 rodack2000 napisał: > a co z tymi Polakami, co (o-) i ukradli niemieckie domy? ----- a co z tymi niemcami co wymordowali miliony niewinnych i bezbronnych obywateli polski w brutalny i bezwzgledny sposob, zniszczyli nasz kraj, dziedzictwo kulturowe i gospodarke, pladrowali, kradli, gwalcili, rozpijali nas narod, palili, terroryzowali, pozostawiajac po sobie smierc i zniszczenie? co z tymi barbarzynskimi zbrodniarzami, synami narodu niemieckiego? Odpowiedz Link Zgłoś
monte-everesto Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 18:53 Ta ci.. robi tylko wode na mlyn dla kaczek. Swoja droga, dlaczego kaczki nie wybieraja sie na urlop np. na Karaiby, tam tyle rekinow. Albo do dzunglii np. na Costa Rica, tam tyle tych wezy "siup siup". Panowie badzcie choc raz odwazni. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: ale się porąbało - zgadzam się z tą Niemrą 29.10.06, 16:39 Jestem przeciw Steinbach, ale tez przeciw frustratowi Kaczynskiemu. Odpowiedz Link Zgłoś
duziabuzia dwa stronnictwa proniemieckie mają wszystkie 28.10.06, 18:57 prywatne media i nic,łoco chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz_ja też liczę na zmianę tego kaczego rządu 28.10.06, 18:58 Brawo pani Steinbach! Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Tadzio-folksdojcz znowu szczeka... 29.10.06, 08:49 tadeusz_ja napisał: > Brawo pani Steinbach! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: też liczę na zmianę tego kaczego rządu 29.10.06, 16:40 Kaczynski musi odejsc. To on niszczy Polske. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce ja tez!! 28.10.06, 19:00 i to najszybciej jak bedzie mozna!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce ja 29.10.06, 16:41 Kaczynski to nieszczescie Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Steinbach: Marze o Tusku 28.10.06, 19:01 > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała Steinbach w > wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach dziennika "Rheinische Post". W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy wybiora rzad Pltformy Obywatelskiej". No to juz wiemy o co chodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
beatlemarek Re: Steinbach: Marze o Tusku 29.10.06, 03:44 pies_na_lewizne napisał: > > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała Steinbach > w > > wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach dziennika "Rheinische Post". > > W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy wybiora > rzad Pltformy Obywatelskiej". > > No to juz wiemy o co chodzi! Dziwaczne stwierdzenie.Co to znaczy "wiemy"?Tzn. czy was tych psów_na_lewiźnie jest więcej?Po drugie to o co właśnie chodzi?Oświećcie mnie bo ja nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Steinbach: Marze o Tusku 30.10.06, 05:29 beatlemarek napisał: > pies_na_lewizne napisał: > > > > - Mam nadzieję, że sami Polacy wybiorą inny rząd - powiedziała > > > Steinbach w wywiadzie opublikowanym w sobotę na łamach > > > dziennika "Rheinische Post". > > W obecnej sytuacji tlumaczy sie to na: "Mam nadzieje ze sami Polacy > > wybiora rzad Pltformy Obywatelskiej". > > No to juz wiemy o co chodzi! > Dziwaczne stwierdzenie.Co to znaczy "wiemy"?Tzn. czy was tych psów_na_lewiźnie > jest więcej?Po drugie to o co właśnie chodzi?Oświećcie mnie bo ja nie wiem. Wybacz ale post jest latwy do zrozumienia wiec nie widze potrzeby tlumaczyc go "na chlopski rozum".. Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham erika.steinbach@bundestag.de 28.10.06, 19:07 Powiedzcie tej k****e Erice co o niej myslicie, jeszcze raz adres: erika.steinbach@bundestag.de Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:12 Co do wystawy to nie ma czego sie czepiac bylem widzialem. co do Eriki to Polski rzad zrobil z niej gwiazde!! Jezeli Polacy ciagle beda rzyc w w przekonaniu ,ze sa ciagle nieszczesliwi , to powinni wrescie cos w tym kierunku zrobic, a nie tylko sie oburzac!! Odpowiedz Link Zgłoś
ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:14 Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg! Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:15 ptanga napisał: > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg! nie wiem o co ci chodzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:17 andre_kuba napisał: > ptanga napisał: > > > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg! > nie wiem o co ci chodzi?? Nie wiesz? Niech żyje PO! Wygra PO to nas erika pochwali. Ale nie wygra buehehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:20 ptanga napisał: > andre_kuba napisał: > > > ptanga napisał: > > > > > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg! > > nie wiem o co ci chodzi?? > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac, przeciez Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagle Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!! > Nie wiesz? Niech żyje PO! Wygra PO to nas erika pochwali. Ale nie wygra > buehehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
ptanga Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:27 andre_kuba napisał: > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac, A na jakich warunkach? Ribbentrop - Mołotow? Mołotow swoje dostał w zasadzie, czas zaspokoić Ribbentropa. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:34 ptanga napisał: > andre_kuba napisał: > > jezeli PO wygra ,to moze bedzie okazja, zeby sie z niemcami dogadac, > > A na jakich warunkach? Ribbentrop - Mołotow? Mołotow swoje dostał w zasadzie, > czas zaspokoić Ribbentropa. na jakich wyrunkach pytasz sie? normalnie , dwie strony musza usiasc i zaczac poinni rozmawiac, moje zdanie , so wie so niemcy i tak maja Polakow i polske w dupie na samym dnie, jezeli Polska bedzie godnym partnerem do rozmow, to wtedy bedo miec dystans i respekt, jaknarazie to co sie dzieje w polsce to poprostu kpiny i zalosne zarty ,towcale ,nie znaczy , ze niemcy sa bez winny ,alepo obu stronach sa debile i madrzy ludzie! Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:45 andre_kuba napisał: na jakich wyrunkach pytasz sie? > normalnie , dwie strony musza usiasc i zaczac poinni rozmawiac, moje zdanie , > so wie so niemcy i tak maja Polakow i polske w dupie na samym dnie Miałem ciebie za inteligentnego, po kiego Polacy mają siadać z Niemcami do stołu i rozmawiać o doopie marynie. Po kiego mają zauważać inne doopy niemieckie i żyć niemiecką przeszłością. To Niemcy żyją przeszłością ze swymi wątpliwymi wystawami. Zamkną Niemcy wystawę, będzie można pogadać o przyszłości, albo o doopie marynie. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:56 a moze by tak muzeum powstania warszawskiego zamknac, albo? :) Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:56 wystawa ,jest jutro zamknieta! Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:59 od jutra? to dobrze, na stałe, myślę. Możemy więc sobie porozmawać. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:06 ale za to po drugiej stronie ulicy jest inna wystawa 2000 historii niemiec, i szkoda , ze w polsce nikt nie zwrocil na to uwagi , ta wystawa byla przygotowana tez przez polskich profesorow i tam jak na wystawie Eriki nie ma zadnych przeklaman, polecam!! tam jest naprawde pokazane co niemcy zrobili , zreszto jaksieidzie glownoulico do Bramy Brandebuurskiej na wystawach w oknie widac co niemcy zrobili i za co ponosza winne, tak ze wystawo Eriko nie warto sobie nawet glowy zawracac!a w kraju demokracji mozna wszystko pokazywac na cosiema ochote ,tylko madrzy ludzie potrafio odroznic smieci od prawdy! Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:25 Widzisz, nie bywam w Berlinie bo to trochę nie po drodze, ale w polskiej prasie (GW) nic o tej drugiej wystawie nie było. Może dziennikarzy z GW interesuje tylko to co dzieli? "a w kraju demokracji mozna wszystko pokazywac na cosiema ochote" - pewno masz rację, ale wystawę steinbachowej współfinansuje rząd federalny, więc i bierze za nią odpowiedzialność. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:26 czy wystawa steinbach posiada jakies akcenty nieprawdy? Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 29.10.06, 19:16 nie nie zawiera zadnych akcentow nieprawdy ,jest poprostu przepisano z encyklopedi informacjo,jest poprostu korekt Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Wystawa jest Oky!! 29.10.06, 16:42 Kaczynski robi z Polski posmiewisko Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:28 andre_kuba napisał: > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec > troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagle > Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!! Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci. To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:37 pies_na_lewizne napisał: > andre_kuba napisał: > > > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas spojrzec > > troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, to ciagl > e > > Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!! > > Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci. > To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo. po pierwsze ,nie moja,nasza Erika , tutaj Ericki nikt nie traktuje powaznie a zwslaszcza Rzad Niemiecki, Rzad Niemiecki decyduje o polityce a nie jakas tam????to co napisalem tojest tylko mije zdanie ,tez nie jestem niemcem! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 19:49 andre_kuba napisał: > pies_na_lewizne napisał: > > > andre_kuba napisał: > > > > > Poscy sasiedzi,nie mozna ciagle zyc tylko przeszloscia, czas > > > spojrzec troche do przodu??,ta szanse ma teraz PIS,jezeli tego nie zrobi, > > > to ciagle Polska bedzie zyla w marazmie,moje zdanie!! > > Alez my jak najbardziej myslimy i chcemy myslec o przyszlosci. > > To ta Wasza Erika chce przepisywac historie na nowo. > po pierwsze ,nie moja,nasza Erika , tutaj Ericki nikt nie traktuje powaznie a > zwslaszcza Rzad Niemiecki, Rzad Niemiecki decyduje o polityce a nie jakas > tam????to co napisalem tojest tylko mije zdanie ,tez nie jestem niemcem! moj drogi, jesli Polacy nie zareaguja teraz to za 5 lat moze sie okazac ze ta obecnie marginalna Erika ma juz 10-20 procent poparcia i Rzad Niemiecki juz MUSI powaznie traktowac jej roszczenia! Jesli Rzad Niemiecki rzeczywiscie chce dobrych stosunkow z Polska to powinien jednoznacznie wyrazic swoj stosunek to tego babsztyla. A tego nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 20:05 Pani Ericka jest osobo Prywatno, moze robic co chce( prawo demokracji czy to jest dobre to nie wiem sam )rzad nie moze powiedziec jej ,ty panienko stop bo juz przegielas,rzad dawnosie odciol od jej wypowiedzi i powtorzyl ponownie , ze to co bylo do tej pory ustalone ,mamna mysli traktakt o dobrym sasiedztwie funkcjonuje i nadal bedzie funkcjonowal, trzeba by bylo zmienic konstytucje , a ktomoze to zrobic ,inaczej ktosie odwazy to zrobic ,problem jest wiele gorszy i ciagle narast w niemczech z nazistami a nie z panio?? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 20:23 andre_kuba napisał: > Pani Ericka jest osobo Prywatno, moze robic co chce( prawo demokracji czy to > jest dobre to nie wiem sam )rzad nie moze powiedziec jej ,ty panienko stop bo > juz przegielas,rzad dawnosie odciol od jej wypowiedzi i powtorzyl ponownie , > ze to co bylo do tej pory ustalone ,mamna mysli traktakt o dobrym sasiedztwie > funkcjonuje i nadal bedzie funkcjonowal, trzeba by bylo zmienic konstytucje, > a ktomoze to zrobic ,inaczej ktosie odwazy to zrobic ,problem jest wiele > gorszy i ciagle narast w niemczech z nazistami a nie z panio?? Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy Polacy KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy? Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci. Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do tego prawo. A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki jezyk? Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich stosunkow. Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu. Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od czasu do czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal szybciej i bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:04 pies_na_lewizne napisał: > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy >Polacy > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy? Na radiostację w Gliwicach? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:22 aron2004 napisał: > pies_na_lewizne napisał: > > > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy > >Polacy > > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy? > > Na radiostację w Gliwicach? Nie wiem czy zartujesz czy mowisz powaznie? Jesli zartujesz, niezbyt Twoj zart mnie smieszy bo akurat rozmawiam z facetem na powaznie. Jesli mowisz na powaznie, to chyba nie znasz historii? To Ty nie wiesz ze to byla hitlerowska prowokacja aby miec pretekst do napadu na Polske? Ale to juz jest historia, nie mam tu zamiaru rozpoczynac na ten temat kilkudniowej dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:39 to co napisales na ten temat masz racje ,ale Niemcy z tym tematem nie majo juz ochoty dluzej walczyc! dla nich to zakonczony temat,a staram sie powaznie do tej rozmowy podchodzic,ija ,czy ty nikt tego nie zmieni, oni poprostu maja swoja beszczelnosc i arogancje , wiec z nimi tez powinno podchodzic w sposob....? nie wiem jaki ,bo oni sa odporni na wszystko , a zarazem poprawni polityczni Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:52 mowisz o Niemcach czy mowisz o polskojezycznych lewakach ktorzy chcieliby sklocic Polakow i Niemcow? Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:55 mowie o niemcach,i powiem cicos mam od paru lat z nimi kontakt bardzo bliski sa mojimi pacjetami ,i nie jest to latwa grupa spoleczna dla nich jestes zawsze drugo kategorjo ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:14 andre_kuba napisał: > mowie o niemcach,i powiem cicos mam od paru lat z nimi kontakt bardzo bliski > sa mojimi pacjetami ,i nie jest to latwa grupa spoleczna dla nich jestes > zawsze drugo kategorjo ludzi wiem, doswiadczylem tego na wlasnej skorze ;) ale wiesz, zgodzisz sie ze nie wszyscy niemcy tylko czesc, prawda? I czesciej ci ze wschodnich Niemiec niz z Zachodnich, prawda? I czesciej wsrod satrszego pokolenia nic mlodszego (nie liczac waskiej grupki skinheadow/neo-nazistow)? Ja mam a wlasciwie mialem sporo niemieckich przyjaciol posrod mlodego pokolenia i byli absolutnie super! To oni spowodowali ze porzucilem moje uprzedzenia do Niemcow jako narodu... ale oczywiscie mam je do tych ktorzy mysla starymi kategoriami. Ale oni w koncu przemina. Dlatego uwazam ze wazne jest budowac przyjazn miedzy Polakami i Niemcami.... bo nowe pokolenie jest inne i sa duze szanse na porozumienie. I tylko dlatego ze jakis lewak, polsko-jezyczny, czy skinhead uzywa chamskiego i konfliktowego jezyka to nie nalezy od razu zakladac ze WSZYSCY Polacy sa tacy albo ze WSZYSCY Niemcy sa tacy ... Nie. Kazdego czlowieka trzeba oceniac indywidulanie, szczegolnie na tym forum. Jesli natomiast jest to juz jakas organizacja ktora wystepuje publicznie i jatrzy, a no to juz wtedy nie mozna ich ignorowac. Ale znowu trzeba zachowac perspektywe i ciagle zdawac sobie sprawe z tego ze to jedynie ta organizacja mowi to co mowi, nie wolno zakladac ze CALY narod ja popiera. Nie dajmy sie zwariowac. Pozdrawiam Cie serdecznie, musze juz konczyc. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:20 masz racje ,zgadzam sie z tobo , donastepnegorazu powodzenia , no wlasnie w Berlinie odbywa sie festywa lswiatla,super spekltakt ,wlasnie mam ochote na niego pojsc,potem jak zwykle do jakies knajpy! mysle,ze do nastepnego razu! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 22:25 andre_kuba napisał: > masz racje ,zgadzam sie z tobo , donastepnegorazu powodzenia , no wlasnie w > Berlinie odbywa sie festywa lswiatla,super spekltakt ,wlasnie mam > ochote na niego pojsc,potem jak zwykle do jakies knajpy! > mysle,ze do nastepnego razu! tak jest, baw sie dobrze :)! I wypij za mnie jakies dobre miejscowe piwo i zjedz gorace Bratwuersten mif scharfen Senf ;)! Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:24 pies_na_lewizne napisał: > Polacy chca i ZAWSZE chcieli dobrosasiedzkich stosunkow z Niemcami. Czy > Polacy > KIEDYKOLWIEK w swej 1000-letniej historii napadli na Niemcy? a co z napascia na Slask w 1921? > Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci. BZDURA!!!! > Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do tego > prawo. jakie prawo? > A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki jezyk? > Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich stosunkow. dlaczego znaja niemiecki? dlaczego Niemcy nie ucza sie polskeigo? wiesz dlaczego? :) > Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu. to czego brakuje jest polskie partnerstwo! > > Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od czasu > do czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal szybciej i > bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic. zajmij sie lepiej polskimi naziolami i polskim rzadem!!! bo ja na tablice z niemiecka nazwa miejscowosci nadal czekam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:39 rodack2000 napisał: > a co z napascia na Slask w 1921? to bylo powstanie ludnosci slaskiej. napasc jest jak inne panswtwo napada. Np. Niemcy na Polske w 1939r. > > Nie napadli i nie maja zamiaru tego robic ni teraz ani w przyszlosci. > BZDURA!!!! No to zyj w strachu przed napascia Polski na Niemcy, hahahahaha, czy masz jeszcze jakies inne leki;}? Sa na takie sprawy bardzo skuteczne leki. > > Nie maja tez do Niemiec zadnych roszczen, chociaz przeciez mieliby do > > tego prawo. > jakie prawo? Glupie pytania nie wymagaja odpowiedzi. > > A ilu Polakow jezdzi do Niemiec do pracy? A ilu z Polakow zna niemiecki > > jezyk? Tu jest niesamowity wprost potencjal na rozwoj dobrosasiedzkich > > stosunkow. > dlaczego znaja niemiecki? dlaczego Niemcy nie ucza sie polskeigo? wiesz > dlaczego? :) Nie mowilem o potencjale na stosunki Polakow z Wasserpolacken ale z rodowitymi Niemcami bez kompleksow. > > Ale to wymaga PARTNERSTWA ze strony Niemieckiego Rzadu. > to czego brakuje jest polskie partnerstwo! roznimy sie w pogladach rowniez i w tym punkcie ;) > > Polacy tez nie moga byc bierni na rozne ruchy neonazistowskie ktore od > > czasu do czasu podnosza w Niemczech glowe. Gdyby Rzad Niemiecki reagowal > > szybciej i bardziej zdecydowanie, Polacy nie czuliby potrzeby tego robic. > zajmij sie lepiej polskimi naziolami i polskim rzadem!!! ja sie potrafie zajmowac i jednym i drugim. > bo ja na tablice z niemiecka nazwa miejscowosci nadal czekam!!! a nie przyszlo Ci do glowy ze zyjesz w Polsce? Czy Polacy mieszkajacy w Norymberdze domagaja sie tabliczki z nazwa miesjcowosci "Norymberga" ? A Turcy zyjacy z 5-go pokolenia w Niemczech, czy oni tez maja prawo do tabliczek w jez. tureckim? Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:44 pies_na_lewizne na pytanie: "...a co z napascia polska na Slask w 1921? napisał: > to bylo powstanie ludnosci slaskiej. skad ty czerpiesz takie rewelacje. ps mam tylko nadzieje, ze sam w te BZDURy nie wierzysz, albo? Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:55 Szlezjerski głupek myśli, hehe, że ślązacy są takimi kretynami co nie znają historii. Co za nieuki się panoszą na polskich forach. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:59 a kto wywolal 3 powstanie slaskie? slazacy to na pewno nie byli. ps. i nie zpomnij prosze o fakcie, ze ta zbrojna napasc polski na niemcy "przypadkowo" spowodowana byla przegranym przez Polske plebiscytem. no a teraz ty: w ktorym miejscu pisze nieprawde?:) Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 22:30 rodack2000 napisał: > a kto wywolal 3 powstanie slaskie? slazacy to na pewno nie byli. > ps. > i nie zpomnij prosze o fakcie, ze ta zbrojna napasc polski na > niemcy "przypadkowo" spowodowana byla przegranym przez Polske plebiscytem. > > no a teraz ty: w ktorym miejscu pisze nieprawde?:) W każdym punkcie piszesz nieprawdę, zastanawia czy świadomie, czy dlatego że jesteś zwykłym nieukiem. Acha, ty nie jesteś Ślązakiem, tylko MN. To duża różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 21:58 rodack2000 napisał: > skad ty czerpiesz takie rewelacje. > ps > mam tylko nadzieje, ze sam w te BZDURy nie wierzysz, albo? Uczylem sie tego w szkole. I pomimo ze za komuny szkola wiele klamstw uczyla to to uwazam za prawde. ale wiesz, ja naprawde nie mam ochote z Toba zaczynac dyskusji na ten temat bo to juz jest Historia. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: kto polskiemu psu takie glupoty opowiada?! 28.10.06, 22:01 no i oczywiscie biskupin i dymarki swietokrzyskie tez byly polskie, bo tak wtedy ciebie nauczano, albo? :) Odpowiedz Link Zgłoś
magz_pl rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:44 Wspomóż organizacje Steinbach i zostań na jej wystawie eksponatem (może być nawet żywym) Masz na to nasze Polaków pozwolenie Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:45 a gdzie napisalem ze jestem waszym rodackiem? Odpowiedz Link Zgłoś
magz_pl Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:55 Nie napisałeś i słusznie rodacku hitlerowców Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: rodacku hitlerowców 28.10.06, 21:57 Dobrze go określieś, ten neonazista, uważający się za Ślązaka, snuje sie po ślaskich forach i propaguje swoje nazi poglądy. Odpowiedz Link Zgłoś
bardzosztywny Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 21:57 do rodack2000:"bo ja na tablicę z niemiecką nazwą miejscowości nadal czekam".Predzej ci pewna część ciała osiwieje niż się doczekasz Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: do polskiego psa na cos tam!!! 28.10.06, 22:03 a nie sa te tablice miejscowosci zapewnione w pewnej umowie? Odpowiedz Link Zgłoś
rzabba Re: do polskiego psa ....roback2000do buda 28.10.06, 23:39 rodack2000 napisał: ... --- szczekaj dalej, bo tylko psy uslysza Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: do polskiego psa na cos tam!!! 29.10.06, 16:43 Pies Kaczynski.? To bura suka.? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:45 andre_kuba napisał: > masz racje,100% racji masz pozdrowienia ;)! a tych paru forumowych polskojezycznych lewakow ktorzy probuja sklocic Polakow z Niemcami to ja olewam! Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:19 niemiecku rzad nie ma jajmniejsu´zego wplywu na rosczenia!! a ze polacy sie tak piekla, to widocznie sie boja bo cos przeskrobali :) pies_na_lewizne napisał: > moj drogi, jesli Polacy nie zareaguja teraz to za 5 lat moze sie okazac ze ta > obecnie marginalna Erika ma juz 10-20 procent poparcia i Rzad Niemiecki juz > MUSI powaznie traktowac jej roszczenia! > > Jesli Rzad Niemiecki rzeczywiscie chce dobrych stosunkow z Polska to powinien > jednoznacznie wyrazic swoj stosunek to tego babsztyla. > > A tego nie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Wystawa jest Oky!! 28.10.06, 21:27 rodack2000 napisał: > niemiecki rzad nie ma najmniejszego wplywu na [jej?] rosczenia!! Jesli ona z czasem zdobedzie wiecej poparcia wsrod spoleczenswta, to rzad niemiecki bedzie MUSIAL brac jej roszczenia pod uwage. > a ze polacy sie tak piekla, to widocznie sie boja bo cos przeskrobali :) wcale tak byc nie musi. z Twoja logika cos kiepsko. Ile klas szkoly podstawowej ukonczyles? Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Pilsudski i inni! 28.10.06, 21:15 mein Gott!!! was soll der Scheiß?! pilsudski i smigly tez nie sluzyli w polskim wojsku, no i?! ptanga napisał: > Wnuk dziadka z wehrmachtu na prezydenta! Niech żyje erika! Sieg! Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:03 tobie kompletnie pomieszało sie w kapuście, to skutki picia tanich win. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:28 czy to byla odpowiedz na moje pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
bravor Re: Pilsudski i inni! 28.10.06, 22:31 To była odpowiedź na twoje kretyńskie pytanie, zrozumiano? Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: Pilsudski i inni! 29.10.06, 00:27 nie podniecaj sie juz tak. z takimi nadgorliwcami jak ty smigly chcial w lecie 1939 ruszyc na Berlin. bravor napisał: > To była odpowiedź na twoje kretyńskie pytanie, zrozumiano? Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 19:31 Też byłbym być może taki szczęśliwy gdybym wierzył że "rzyć" i "żyć" to jedno i to samo. Myślę jednak że też coś z tym powinieneś zrobić, nawet jeśli Ci się "podoba" ta wystawa... Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 19:45 jama314 napisał: > Też byłbym być może taki szczęśliwy gdybym wierzył że "rzyć" i "żyć" to jedno i > to samo. Myślę jednak że też coś z tym powinieneś zrobić, nawet jeśli Ci się > "podoba" ta wystawa... to zaproponuj mi co mam zrobic?? mnie sie dobrze zyje, bozyje w demokratycznymi tolerancyjnym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 20:58 Tolerancji to u nas stanowczo za wiele, podobnie z łajdakami też zbyt wielu i nazbyt bezczelnych, z patriotyzmem też kiepsko, z ortografią to sam wiesz najlepiej... To że dobrze Ci się żyje, to świetnie. Pomyśl też czasem o innych których los tak hojnie nie obdarzył, ale nie pisz z zachwytem o wystawie "wypędzonych", której intencją jest zatarcie prawdy, zrobienie ludziom "wody w mózgu" i zrównanie cierpienia niewinnych ofiar z cierpieniem agresora który wypędził się sam... Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 polska narodem ofiar!!! 28.10.06, 21:27 takich polsko-brunatnych pomyj juz dawni czytalem. ale w sumie masz racje!!! polska narodem ofiar!!! i chrystusem narodow :)))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 21:34 widzialem ta wystawe,nic po za encyklopedyczno wiedzo nie maw niej! co domojej pisowniwjezyku polskim,strasznie mi przykro ,aleniepisze dobrze , zreszto to nie jest moj jezyk,i takdobrze ,ze pisze w kolejnym jezyku z bledami ok1 ale zawsze pisze Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Telewizorek w głowie wyłączyć... 28.10.06, 22:22 andre_kuba napisał: > widzialem ta wystawe,nic po za encyklopedyczno wiedzo nie maw niej! > co domojej pisowniwjezyku polskim,strasznie mi przykro ,aleniepisze dobrze , > zreszto to nie jest moj jezyk,i takdobrze ,ze pisze w kolejnym jezyku z > bledami ok1 ale zawsze pisze jak na w nieojczystym jezyku to piszesz swietnie! najwazniejsze ze piszesz szczerze i szukasz prawdy. Pisz dalej ;)! Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Telewizorek w głowie wyłączyć... 29.10.06, 11:54 OK nie wiedziałem, masz odpuszczone. Pełno tu niedouczonych rodaków i im nie odpuszczam, ale jeśli prawda co piszesz, to jest nieźle. Tak trzymaj... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Erika marzy zeby Platforma przejela wladze. 28.10.06, 19:25 Erika marzy zeby Platforma przejeja wladze. Niestety Pani Ericzko, musimy kochana Pania rozczarowac, TRATWA OBYWATELSKA tonie! MANE TEKEL FARES. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 ze tez tej przekletej bladzi, cegla na leb nie 28.10.06, 19:12 spadnie tupet tej neonazistki, nie zna granic czy polski wywiad, moze ja sprzatnac?? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: ze tez tej przekletej bladzi, cegla na leb ni 28.10.06, 19:30 gekon1979 napisał: > czy polski wywiad, moze ja sprzatnac?? opamietaj sie idioto. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:32 to oczywiste, ze ten babsztyl, neonazistowska bladz powinna zdechnac za to co robi!! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:34 gekon1979 napisał: > to oczywiste, ze ten babsztyl, neonazistowska bladz powinna zdechnac za to > co robi!! jestes brzydkim malutkim nic nie znaczacym prowokatorkiem Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:38 wyzywasz mnie, bo pisze prawde i tylko prawde ;) trudno za prawde, moge byc i brzydkim, malutkim prowokatorkiem :D Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:41 gekon1979 napisał: > wyzywasz mnie, bo pisze prawde i tylko prawde ;) > trudno za prawde, moge byc i brzydkim, malutkim prowokatorkiem :D wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:43 > wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :) przekladajac z lewackiego na ludzki: atakuje ciebie, poniewaz nie mam argumentow, bo jestem lewackim gluptasem i nie lubie jak pisza prawde takie prawicowe giganty intelektu jak ty gekonie Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:51 gekon1979 napisał: > > wyzywam cie bo jestes niemadrym, brzydkim i malutkim lewuskiem :) > przekladajac z lewackiego na ludzki: atakuje ciebie, poniewaz nie mam > argumentow, bo jestem lewackim gluptasem i nie lubie jak pisza prawde takie > prawicowe giganty intelektu jak ty gekonie hahaha, mam nadzieje ze piszac tego posta miales chociaz 50 procent ubawu jaki ja mialem czytajac go. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:55 nadzieja matka glupich ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 19:57 gekon1979 napisał: > nadzieja matka glupich ;) a glupim brak nadzieji. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: przekladajac z lewackiego na ludzki 28.10.06, 20:00 albo jesli wolisz... dla glupich nie ma nadziei. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: sie zdecyduj lewaku ;) 28.10.06, 20:25 sie zdecydowalem. jestes malym, nic nie znaczacym, lewackim, beznadziejnym prowokatorkiem bez jakiejkolwiek nadziei :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: nie, to ty jestes lewak 28.10.06, 20:30 to forum a nie piaskownica, masz zamiar sie przedrzezniac a Pani Ci da w pupe? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 polska szkola zdycha! nikt mi nie da klapsa ;) 28.10.06, 20:36 jestem zupelnie bezkarny :P lewaku Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: polska szkola zdycha! nikt mi nie da klapsa ; 28.10.06, 21:42 gekon1979 napisał: > jestem zupelnie bezkarny :P lewaku jestes zupelnie bezmozgowy lewaku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 nie, geniusze, i mistrzowie planowania jak ja 28.10.06, 20:00 nie potrzebuja nadzieji i szczescia bo to potrzebne jest glupca i nieudacznikom!! Wielka Polska, juz niebawem(a niemiaszki bardzo to przyblizaja swoimi glupawymi prowokacjami), odbierze slowianskie ziemie, po Labe bedzie Wielka Polska Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: nie, geniusze, i mistrzowie planowania jak ja 28.10.06, 20:29 gekon1979 napisał: > nie potrzebuja nadzieji i szczescia > bo to potrzebne jest glupca i nieudacznikom!! > Wielka Polska, juz niebawem(a niemiaszki bardzo to przyblizaja swoimi > glupawymi prowokacjami), odbierze slowianskie ziemie, po Labe bedzie Wielka > Polska jestes kompletnym durniem Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:38 nie dostrzegasz wielkosci mojego planu!! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:43 gekon1979 napisał: > nie dostrzegasz wielkosci mojego planu!! powinienes zmienic nika na gekon0. Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: nie, to ty jestes lewackim durniem 28.10.06, 20:51 Szkoda energii, to sami bezpartyjni zaesbeczeni bolszewicy, Odpowiedz Link Zgłoś
radixto Re: dlaczego zarzucasz mi ignorancje?? 28.10.06, 19:44 opamiętaj sie człowieku ... bawisz sie w partyzantke sprzed 40 lat to wróć myslami do podreczników i zabaw sie w komandosa ustroju...bo nic poza bełkotem wyplutym przez wielu takimi słowami nie reprezentujesz nic wiecej jak bełkot i pogarde Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 tak mam pogarde dla neonazistowskiej bladzi!! 28.10.06, 19:47 img103.imageshack.us/my.php?image=fuckoffli2.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
szerb Germek i Michnik tez licza 28.10.06, 19:13 ale jakos nie moga sie doczekac, a czas leci i rzad wylapuje starych i nowych agentow, szpiegow i mordercow jeden po drugim Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Germek i Michnik tez licza 28.10.06, 19:32 szerb napisał: > ale jakos nie moga sie doczekac, > a czas leci i rzad > wylapuje starych i nowych agentow, szpiegow i mordercow > jeden po drugim i niestety czas NOCNYCH ZMIAN juz sie skonczyl. Odpowiedz Link Zgłoś
adamantos1 Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce 28.10.06, 19:15 Pewnie dziadek, Pani Erici służył w wermachcie z dziadkiem Pana Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypiorkowski Tylko Tusk zadowoli Steinbach 28.10.06, 19:20 Tylko Tusk i jego soldaten zadowoli Steinbach i spełni niedokończone interesy niemieckie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
chaos1024k Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:22 Nic bardziej nie mogloby zaszkodzic PiSowi, niz ciepłe słowka Eriki skierowane do Jarka albo Leszka... Odpowiedz Link Zgłoś
adamantos1 Re: Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:25 Jak wszystko ładnie można odwrócić ogonem. Tylko PO tak potrafi:) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Jednym słowem Frau Steinbach popiera PiS... 28.10.06, 19:39 chaos1024k napisała: > Nic bardziej nie mogloby zaszkodzic PiSowi, niz ciepłe słowka Eriki skierowane > do Jarka albo Leszka... Drogi chaos1024k, Ty chaos to masz w glowie, i o wiele wiecej niz 1024k. na pierwszy rzut oka wyglada to na conajmniej 1Gb. Odpowiedz Link Zgłoś
xaliemorph rząd Vichy w Polsce 28.10.06, 19:22 Steinbach pewnie liczy na zawiązanie się czegoś na kształt rządu Vichy w Polsce. A figa z makiem okupantko. Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: rząd Vichy w Polsce 28.10.06, 21:38 a o czym ty marzysz? o rzadzie w stylu becka i rydza-smiglego? kiedy w koncu polska przeprosi za aktywne przyczynienie sie do wybuchu 2 wojny swiatowej?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
magz_pl "Gratulujemy" PO tak wspaniałej rekomendacji :)) 28.10.06, 19:38 No Wybiorcza nie krępujcie się dajcie tą wiadomość na pierwszym miejscu i zmieńcie tytuł na : Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce na rząd PO :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: "Gratulujemy" PO tak wspaniałej rekomendacji 28.10.06, 20:10 magz_pl napisał: > No Wybiorcza nie krępujcie się dajcie tą wiadomość na pierwszym miejscu > i zmieńcie tytuł na : > Steinbach: Liczę na zmianę rządu w Polsce na rząd PO :))) Czy ta Pani nie wie ze jej umilowana VolksBühne juz TONIE (ERTRINKT)?! Pani Ericzko, trzeba sie pogodzic z faktem ze PiS bedzie rzadzil przez co najmniej 10-15 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
chumazik Najlepszy jest kandydat z Wehrmachtowskim rodowo 28.10.06, 19:49 dem, rozumiemy aluzję pani Steinbach. Odpowiedz Link Zgłoś