janstrak 12.12.06, 10:48 Tusk jest ojcem! Poznał ją przez Celnera! . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maureen2 Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojcem .. 12.12.06, 10:55 ja mam też owlosione plecy i nogi i mam na imię Andrzej Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg dobrze że Jarosław jest poza podejrzeniami 12.12.06, 11:03 nic nie zagrozi naszej wspaniałej Koalicji (której ojcem jest o. Tadeusz, nie trzeba nawet robić badań). Alleluja i do przodu! Program "TRWAM" będzie realizowany przez 3 lata co najmniej! Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 Jary kocha i hoduje tylko koty - dzieci nie... 12.12.06, 11:09 hah haha! Odpowiedz Link Zgłoś
l.markowski Re: dobrze że Jarosław jest poza podejrzeniami 12.12.06, 11:24 W PiSie połowa jest poza podejrzeniami (Ziobro np):) Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Jarosław w to nadzieja dla wielu z nas! 12.12.06, 11:30 A nadzieja nie może być ojcem, bo mówi się, że nadzieja jest matką! Odpowiedz Link Zgłoś
jabo23 Re: Jarosław w to nadzieja (matka głupich) 12.12.06, 13:40 jwojnar napisał: > A nadzieja nie może być ojcem, bo mówi się, że nadzieja jest matką! Święte słowa. Nadzieja jest matką głupich! Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 pewnie podczas owulacji kopulowalo dwoch: Lyzwa i 12.12.06, 11:11 ten drugi... no to wyszlo na tego drugiego! teraz juz wie... heheh! Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 Leper:o moich wlochatych plecach wiedzialy central 12.12.06, 11:15 a i laczniczka... kto zdradzil??? kto zdradzil?.... haha haha - jak rezonowalo echo z filmu o dwoch takich. Odpowiedz Link Zgłoś
jabo23 Re: pewnie podczas owulacji kopulowalo 2 (3) 12.12.06, 13:46 Skąd. Co najmniej TRZECH, Łyżwa, Endrju i ten trzeci, co to niewiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
login.gazeta1 Tylko "ten drugi" miał kłopoty z potencją, cheche! 13.12.06, 08:34 Ale dał rade, jak widac. Odpowiedz Link Zgłoś
lichwiarska_szuja [...] 12.12.06, 11:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
l.markowski Co mówią bukmacherzy? 12.12.06, 11:27 podobno moznabyło obstawiać, czy łyżwiński jest ojcem ( kto postawił że nie - duzo wygrał) ciekawe więc czy teraz można obstawiać, kto jest ojcem i jakie są notowania:) Odpowiedz Link Zgłoś
6666q Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 12:26 Dla porównania to samo ale w wersji innej gazyty: www.rzeczpospolita.pl/wydarzenia/061212_2.html Wczoraj wybiórcza napisała że są pewne dowody a teraz znowu klapa. Odpowiedz Link Zgłoś
6666q Re: może jakaś gazeta jest tatusiem? 12.12.06, 12:39 Mam inną hipotezę, była taka balanga że Anetka zamiast pojechać do hotelu sejmowego przyjechała do ZOO a że była noc, ciemno, Goryl też mógł się pomylić w końcu Goryl też człowiek :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojcem .. 12.12.06, 10:59 O kurde, ja też mam owłosione nogi! Odpowiedz Link Zgłoś
kropisia Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:03 Jest wielu Andrezejow z owlosionymi plecami i nogami. I zeby wiedziec, ze Lepper do nich nalezy nie trzeba z nim spac, a wystarczy zobaczyc go na basenie tudziez plazy. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi ? 12.12.06, 11:02 Zdenada. GW jak najszybciej powinna przeprosić za te oskarżenia. Jakby jeszcze okazalo się że ojcem jest jakiś gość z PO to w ogole byłoby śmiesznie... Odpowiedz Link Zgłoś
iwonnkaa Re: żenada 12.12.06, 11:05 Nie ta Pani , naprawde jest zenująca......... A tak cieszyłam sie , że mówi prawde...... QURDE ......wie i nie powie......... żałosne !!!! Teraz wie? Nie , jakbym miała taka sąsiadke, nawrzucałabym, jej od kłamczuch........ E do bani, a mialo byc tak pięknie....... Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: żenada 12.12.06, 11:07 No, przynajmniej jedna obiektywna wypowiedź przeciwnika PiSu. Gratuluję... Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Kto zapłaci? 12.12.06, 11:24 Jeżeli ta pani wie, kto jest ojcem i mimo to zatrudnia prokuraturę, powinna zapłacić koszty postępowania. Odpowiedz Link Zgłoś
wj_2000 Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 12.12.06, 11:07 Gazeta powinna przeprosić, ale nie Leppera, czy Łyżwińskiego, ale czytelników. Za cynizm i hipokryzję! Za przedstawienie Anety K - od początku niewiarygodnej intrygantki, wręcz modliszki, czekającej cierpliwie 4,5 roku z ujawnieniem (że sie pomyliła co do ojca wskazując Łyżwińskiego zamiast Leppera, to inna sprawa o charakterze ginekologicznym) ojcostwa jako nacisku na ojca by zaczął ja utrzymywać w zamian za milczenie, gdy skończyła się kariera w SO. Odpowiedz Link Zgłoś
wj_2000 Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 12.12.06, 11:08 Urwało post miało być dalej Za przedstawienie..... jako niemal świętej Teresy. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 12.12.06, 11:08 GW powinna przeprosić i Leppera i Łyżwińskiego, a przede wszystkim swoich czytelników (mnie nie musi bo i tak jej nie wierzyłem)... Odpowiedz Link Zgłoś
mistrzkungfu Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 12.12.06, 11:18 to ze ojcem nie jest Lepper ani Lyzwinski nie zamyka tematu molestowania kobiet w Samoobronie. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 12.12.06, 11:22 A to że Aneta kłamała co do ojcostwa i to czyni ją niewiarygodną. To że podając szczegóły anatomiczne ciała Leppera mówiłą że "jest owłosiony"... To że jak pisze Interia, żaden ze świadków nie potwierdził że coś widzial, a jedynie potwierdizli że Aneta im na ten temat mówila... Czyli mamy tylko zeznania Anety, ktora jak widać jest bardzo "wiarygodna"... Odpowiedz Link Zgłoś
mistrzkungfu Re: Kiedy GW przeprosi ? Kiedy Pacewicz przeprosi 14.12.06, 06:54 no teraz mamy jescze prawa reke "Łyżwy", ktory ucisza swiadkow :) Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper To nie jest smieszne, teraz jest istotne kto to 12.12.06, 11:23 rozpetał i w jakim celu? Bo w to że babka sama przyszła nie uwierzę, za tępa i zbytnia materialistka. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Może nie jest taka tępa jak mówisz 12.12.06, 11:31 Pomyśl mogło być tak: Aneta przyszła do GW wzięła od nich grubą kasę (ktoś napisał na forum w zeszłym tygodniu że 60 tys. PLN) i nagadała głupot. GW bezkrytycznie ją przesłuchało i opublikowało bzdury... Pacewicz i Michnik aż piali z zachwytu... Czyli ma sporo kasy. A może i jakaś TV też jej zapłaciła za wywiad. Może za każdy wywiad brała kasę? I jeszcze nabierze od kolorowych pisemek dla kobiet, a zawsze na koniec może pozować do Playboya bo to medialne. A więc duże możliwości zarobienia kasy... Są jednak zarzuty i fałszywe zeznania... Jednak kobietom oskarżającym o molestowanie przeważnie się upiecze. Cała złość Leppera spadnie na Gazetę Wyborczą a nie na Anetę bo to niemedialne napadać na samotną matkę... Lepper oskarżać będzie GW a nie Anetę. A Aneta ma jeszcze jedną szansę - moze zostać świadkiem koronnym i w zamian za darowanie win powiedzieć jak to naprawdę było i to czy ktoś jej nie inspirował, nie zachęcał do fałszywych zeznań (np. w sprawie ojcostwa)... Jaki będzie jej bilans - kara darowana i kupa kasy na koncie... Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Może nie jest taka tępa jak mówisz 12.12.06, 12:21 > Aneta przyszła do GW wzięła od nich grubą kasę (ktoś napisał na forum w zeszłym >> tygodniu że 60 tys. PLN) i nagadała głupot. fantastyczny argument "ktos napisal na forum" :DDD a Hitler na swini zajechal do Gdyni (jak Sobieski byl sultanem). jezeli ja teraz napisze, ze niejaski palestrina2005 dostaje 5PLN od jednego wPiSu na forum, popierajacego koalicje (nie)rzadowa, czy jutro bedzie sie mozna na to powolywac? macie osobliwa logike, towarzysze. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Może nie jest taka tępa jak mówisz 12.12.06, 12:47 Przecież piszę że ktoś pisał - nie mówię że to potwierdzona informacja. Ale możliwe że brała kasę i od GW i od TV. A nawet jak nie brała to kolorowe pisemka się teraz na nią rzucą i bedzie przebierała w propozycjach, a Playboy też na pewno nie pogardziłby sesją z Anetą - na pewno dobrze się sprzeda numer z Anetą... Więc tak czy siak ma to sens i jest bardzo logiczne... Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Re: Może nie jest taka tępa jak mówisz 12.12.06, 12:34 Co do kasy to sie zgadzam, co do Pacewicza i Michnika i ich piania to byłbym daleki, to nie ich styl. Wręcz by ja spuscili od razu, mysle ze klucz do sprawy trzyma ktos inny.Że Lepper będzie sie pienił i szczekał to tez pewne, nic innego nie potrafi. Ta pani mnie w ogóle mnie interesuje, takich jak ona jest iele i wcale ich za bardzo namawiać nie trzeba, ani też molestować, źródełko wyschło została uzyta inaczej.Powiem krótko, cosik mi tu śmierdzi, a kapusi nie lubię, obojetnie do jakiej partii nalezą i jakiej płci są. Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Może nie jest taka tępa jak mówisz 12.12.06, 12:48 Może się dowiemy. Jak prokuratura przyciśnie Anetę to może faktycznie zostanie świadkiem koronnym... Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Ona by wolała koronę albo dwie 12.12.06, 14:00 Poczekajmy, zobaczymy co sie bedzie działo.a moze ucichnie, jak myslisz? Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 Re: Ona by wolała koronę albo dwie 12.12.06, 14:16 Może być i tak że ucichnie... Ciekawe co jutro da GW na pierwszą stronę ??? Coś czuję że znajda jakiś inny news a ta sprawę dadzą gdzieś pod spodem... A Lepper pokrzyczał ale jak co do czego przyjdzie może nie być pewny co do wszystkich swoich posłów i bać się że jeszcze ktoś coś innego znajdzie. A więc może dojść do sytuacji że ani Lepperowi ani GW nie będzie zależało na rozgłosie... Ale mam nadzieję ze się mylę i że Lepper tak się wściekł że nie popuści. I chyba powinien zagrać ostro aby ostudzić zapał GW do wymyślania takich newsów... Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Jak jeszcze kilku dorzuci to pewnie w wiadomosciac 12.12.06, 14:20 sportowych podadzą, che, che,che. Odpowiedz Link Zgłoś
jnowakowski Autorytet GW znizyl sie do rynsztoka 12.12.06, 11:35 ...a moze byl tam caly czas? Odpowiedz Link Zgłoś
p.o.box.77 no nich ktoś mnie przeprosi... 13.12.06, 14:11 mówi czołowy mściciel UE. zapewne jest samotny. Odpowiedz Link Zgłoś
kompost444 Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojcem .. 12.12.06, 11:04 O które dziecko chodzi, bo wiadomo wszystkim powszechnie, że jedno dziecko jest Leppera, drugie Tuska, a trzecie Olejniczaka.. Teraz trzeba określić dokładnie, które dziecko jest którego faceta i pobrac od nich należne alimenty razem z procentami. Wcale nie ma tu znaczenia co myślimy o tej pani, bo ci faceci też powinnni myśleć przed. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rest Podziękowania dla Gazety 12.12.06, 11:05 Dziękujemy Ci Gazeto za ten tydzień rozrywki i zabawy. To nic, że okazało się, że to wszystko jest wyssane z palca, grunt to dobra zabawa. Czekamy na następne artykuły ujawniające sensacje z życia polityków. Ponoć politycy koalicji rządzącej urządzają czarne msze, na których mordują dziewice i koty - może warto się tym zainteresować ? Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 Qrwa idz się leczyć a GW, padlina informacyjna 12.12.06, 11:05 niech nie będzie waszą specjalnością. Dajcie sobie spokój z dalszym drążeniem tej sprawy. Daliście d...y to się prz\yznajcie . Odpowiedz Link Zgłoś
chumazik Partenogeneza! To słowo klucz w tej aferze. Ojcem 12.12.06, 11:07 i zarazem matką Weroniki jest sama Aneta Krawczyk. Moment poczęcia tej dziewczynki zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości, od tej pory samce nie będą już potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
marek2912 Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojcem .. 12.12.06, 11:07 To kot Jarka jest ojcem. Odpowiedz Link Zgłoś
hanzal oj Gazeto, Gazeto 12.12.06, 11:07 wyciągnij z tego wnioski i na przyszłość przykładaj się lepiej do swojego rzemiosła dawno dawno temu standardy były takie, że żeby coś napisać i opublikować to trzeba było z 3ech różnych NIEZALEŻNYCH OD SIEBIE źródeł to sprawdzić dzisiaj wydawałoby się że powinno być łatwiej, środki techniczne jakimi dysponujecie powinny umożliwić jeszcze dokładniejsze sprawdzenie tymczasem piszecie, rzucacie bardzo poważne oskarżenia tylko na podstawie zeznań jednej kobiety i tego co ta kobieta naopowiadała innym koleżankom mam do Was wiele sympatii - ale ta "afera" to niestety smutny dowód spadku jakości pracy dziennikarskiej Odpowiedz Link Zgłoś
whitepony Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:07 BUHAHAHHAHAHAHA. No no. Pani Krawczyk wie. Może bym ją tam razem z Bublem przebadać a przy okazji pana redaktora od tego artykułu. Można też zarządzić ogólnopolskie badania DNA i wtedy dowiemy się może kto jest ojcem dziecka pani Karwczyk. Kompromitacja. Odpowiedz Link Zgłoś
anuletka Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:07 niech zadecydują widzowie w systemie audio-tele: "Czy ojcem dziecka Anety K. jest..." żenada! Odpowiedz Link Zgłoś
baqet Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:16 Ciekawe co na to rodzina rodzina pani Krawczyk, bo ja na miejscu jej rodziców udawałbym, że jej nie znam. Dla 5 minut "sławy" opowiadała, że się zeszmaciła, choć wcale się przecież z nikim z Samoobrony nie puszczała... Zaraz pewnie powie, że miałaby więcej dzieci ale Lepper wielokrotnie kazał usunąć jej ciążę :P Odpowiedz Link Zgłoś
zdzisiek66 Najważniejsze pytanie w historii Polski 12.12.06, 11:08 Kto jest ojcem? A odpowiedź jest prosta, przynajmniej dla fanów South Park. To Aneta K. jest ojcem. Jest hermafrodytą i zapłodniła się sama. Odpowiedz Link Zgłoś
wj_2000 Re: Najważniejsze pytanie w historii Polski 12.12.06, 11:19 Jasne jest, że to Lepper jest ojcem. I nieważne co DZISIAJ zeznaje Aneta K. Planowała ona długofalowo zajść w ciążę z prominentem i trzymać dziecko jako polisę ubezpieczeniową na czas, gdy zainteresowanieŁyżwińskiego jej d.upą przeminie, a kariera radnej dobiegnie końca. Próbowała z Lepperem ( i się udało jej zajść w ciążę, ale przypadkowy upław z pochwy ją zmylił) a gdy sądziła że się nie udało, zmniejszyła ambicje i zaczęłą kopulować z protektorem ówczesnym, Łyżwińskim bez antykoncepcji. Gdy w listopadzie (ku jej zdumieniu!!) odmówił pomocy i nie uląkł się ujawnienia jego ojcostwa (cwaniak wczesniej się zbadał - przecież wiedział że z nią sypiał, ale ona twierdziła, że to kto inny, więc trochę był niepewny), ona (i GW) poszła na ostro. "Uniewinnienie" Łyżwińskiego przez Watsona i Cricka (odkrywców kodu genetycznego :) ) bardzo ją niemile zaskoczyło!!! Skoro nie Ł to L !!! No ale co jej da ujawnienie, że to Lepper jest ojcem? Jedynie oficjalnie przyznane alimenty. Gdy się z nim porozumieć, to za kłamliwe zeznania (nie Lepper, wiem ale nie powiem - żenada!!!! Kto w to uwierzy???), gdyby się ostały Lepper gotów jest płacić znacznie więcej. Ale kłąmstwo - mam nadzieję - ma krótkie nogi) Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 owlosione plecy? czyzby Leper pochodzil od malpy? 12.12.06, 11:08 haha haha! - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich - nie ch mu zrobia i szympansowi test DNA... to jedyny dobry sposob na orzeczenie pokrewienstwa! ...jak widac na zalaczonym przykladzie - kreacjonisci moga byc zdziwieni wynikami!!!!!!!!!!!!!!!!! haah ahah - Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Leper versus małpa 12.12.06, 11:26 Bzdury piszesz, trollu jeden. Przecież zgodność DNA Leppera i małpy wcale nie dowodzi, że Lepper pochodzi od małpy. W końcy w drodze ewolucji organizmy prostsze winny ewoluować w bardziej złożone. Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 sam androny sadzisz! zgodnosc DNA homo sapiens 12.12.06, 11:33 i szympansa wynosi 99% ! a to znaczy, ze szympans jest bardzo bliskim krewnym czlowieka - moze nie dziadkiem ale moze wujkiem... no nie? pra- pra- pra....pradziadka pewnie maja wspolnego. ale krewniactwo jest pewne. tak pokazuja testy DNA! a jak ci nie pasuje to wsadz leb we wiadro i udawj ze jest noc... i niczego nie widzisz... haha haha! jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich! Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 To jednak wiedziała, kto jest ojcem dziecka, a 12.12.06, 15:47 więc od początku łże i chciałą wrobić Łyżwińskiego i Leppera w aferę. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: To jednak wiedziała, kto jest ojcem dziecka, 12.12.06, 16:56 Stanisław Michalkiewicz: Rozgonić michnikowszczyznę! www.michalkiewicz.pl Jak powiadają Rosjanie, „łarczik prosto atkrywajetsia”. Jeszcze Michnik nie zdążył w „Gazecie Wyborczej” rozkręcić na dobre rozporkowej afery z udziałem najnowszego nabytku Salonu, pani Anety Krawczykowej, a tu już wyszło na jaw, że to praczka, która tak jest zajęta przy balii, że nawet nie wie, kto jej od tyłu zrobił dziecko. Zanim jednak to wyszło na jaw, Salon został puszczony w ruch i wyrazy solidarności zdążyły złożyć pani Anecie wszystkie „siostry”, z panną Kazimierą Szczukówną i Izabelą Jarugą-Nowacką na czele. Kiedy okazało się, że poseł Łyżwiński nie jest ojcem córki pani Anety, michnikowszczyzna z początku trochę się zacukała. Zaraz jednak odzyskała tupet, przyjmując nową formułę, że przecież nie chodzi o dziecko, tylko o „molestowanie”, a w ogóle tak czy inaczej, to Samoobrona „i tak się skompromitowała”. Nie bardzo wiadomo, co znaczy to „i tak”; widać michnikowszczyźnie do tego stopnia uderzyła do głowy pycha, że uważa, iż zdemaskowane oszczerstwo kompromituje pomówionego, a nie oszczercę. Taką wykładnię można było wydestylować z udzielonej na gorąco wypowiedzi red. Stasińskiego, dla którego trzeba będzie chyba ustanowić nagrodę Miedzianego Czoła z Oślimi Uszami. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Teraz każdy może przekonać się, jak niebezpieczne jest tolerowanie bezkarności żydowskiej gazety dla Polaków. Dotychczas bowiem organy ścigania patrzyły przez palce na panoszenie się poprzebieranych za dziennikarzy bezczelnych łobuzów, w obawie przez posądzeniem o „antysemityzm”, zaś dygnitarze państwowi powściągali rękę sprawiedliwości, żeby nie narazić kraju na ostracyzm rozpętany przez hałaśliwą „diasporę”. Ale nie można dłużej chować głowy w piasek; „nie bądź słodki, bo cię zliżą”. Jeśli nadal będziemy nadskakujący, albo chociaż bojaźliwi wobec coraz bardziej rozzuchwalonej „mniejszości”, to w trujących wyziewach „cybuli” w końcu się podusimy. Zdaję sobie sprawę, że po publikacji tego felietonu znowu może odezwać się klangor od oceanu do oceanu, ale przecież ktoś musi się poświęcić i powiedzieć verba veritatis. Tym bardziej, że ta hucpa nie ma charakteru samoistnego, tylko jest zaprzęgnięta w służbę obcoplemiennych interesów. Miejmy zatem nadzieję, że tym razem prokuratura ośmieli się przesłuchać nie tylko panią Anetę, ale i inne damy, co to na sygnał „GW” zgłaszały się na wyścigi, żeby zeznawać („nie brak świadków na tym świecie” – mówił u Fredry Rejent Milczek), kto je poinstruował, ile obiecał i tak dalej. No a potem – że ośmieli się zidentyfikować i przycisnąć również tego „ktosia”. W przeciwnym razie razwiedka do spółki z ku..szonami zacznie wodzić za nos całe państwo. Adwokatka pani Anety, też sprawiająca wrażenie jakiejś takiej wyluzowanej, już nosi się z zamiarem przebadania DNA wicepremiera Leppera. A jak i on zostanie wykluczony? To może posła Filipka? A jak z nim też nie wyjdzie? To może cały pułk zmechanizowany? Jeśli tedy nie chcemy za sprawą michnikowszyczny pogrążać się w oparach absurdu, konieczne jest uchylenie przepisów karnych o tak zwanym „molestowaniu”. Nie tylko stanowią one zachętę dla wszelkiego rodzaju szantażystów, ale człowieka oskarżonego doprowadzają praktycznie do sytuacji bezbronności. Rzecz w tym, że istoty tego „przestępstwa” nie można wyprowadzić z samego czynu, tylko przede wszystkim – z odczucia osoby zainteresowanej: czy poczuła się nieprzyjemnie molestowana, czy nie. Przy takiej konstrukcji prawnej nikt nie może być pewien dnia ani godziny, bo przecież, przy odrobinie dobrej woli, nieprzyjemne wrażenie molestowania może wywołać cokolwiek! Nigdy zatem nie wiadomo, czy właśnie nie została przekroczona cienka, czerwona linia. Warto zwrócić uwagę, że tak się jakoś składa, iż oskarżenia o „molestowanie”, często po wielu latach, kierowane są z reguły wobec ludzi zamożnych, albo przynajmniej wpływowych, z których można wycisnąć forsę. Niewątpliwie intencją socjalistów, którzy nadają dzisiaj ton całemu Eurokołchozowi, podobnie zresztą, jak intencją równie wpływowego w Eurokołchozie lobby sodomitów, jest zniszczenie wszelkich autentycznych więzi społecznych, które wymagają minimum lojalności i zaufania. Forsowanie praw stanowiących zachętę dla szantażystów i zacierających granicę między legalnym i nielegalnym, skutecznie podkopuje zaufanie i lojalność, a także – przyjazny charakter relacji między mężczyznami i kobietami. Prawa te w miejsce życzliwości wprowadzają podejrzliwość, tym bardziej uzasadnioną, że wkładają w ręce kobiet potężne narzędzie niszczenia. Patrząc jak używa go dzisiaj pani Aneta Krawczykowa, wraz ze swoimi protektorami i impresariami z razwiedki, „Gazety Wyborczej” i TVN nabieramy pewności, że stwarza to zagrożenie bezpieczeństwa powszechnego. Wobec takich zagrożeń najwyższe władze państwa nie mogą pozostać obojętne. ®© Stanisław Michalkiewicz www.michalkiewicz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: To jednak wiedziała, kto jest ojcem dziecka, 12.12.06, 17:26 Ale długi ten wymiot Michalkiewicza.Winien być raczej zatytułowany: Dno dna czyli jak nie należy pisać o aferach. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Michalkiewicz zawsze musi skończyć (albo zacząć) 12.12.06, 20:44 na Eurokołchozie, sodomitach albo pedałach lub razwiedczikach. To u niego tak naturalne jak przecinek lub średnik :-)) uniaeuropejska1 napisał: > Ale długi ten wymiot Michalkiewicza.Winien być raczej zatytułowany: Dno dna > czyli jak nie należy pisać o aferach. Odpowiedz Link Zgłoś
pinokkio Naciąłeś się Wojnar 12.12.06, 13:15 Chciałeś w przewrotny i inteligentny sposób wesprzeć antyleperiedę trolla, a tu klops - trollik nie zajarzył witza i opluł cię jeszcze. Tak to już jest z tym postępactwem - zero dowcipu, tak w dawnym jak i dzisiejszym rozumieniu tego słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
esteczka zero dowcipu? 12.12.06, 14:21 ależ skąd! tollek rezonuje ah haha haha! - na własne dowcipy jeno ;) Odpowiedz Link Zgłoś
snajper21 Re: owlosione plecy? czyzby Leper pochodzil od ma 12.12.06, 14:38 To homoerektus w początkowym stadium rozwoju. Odpowiedz Link Zgłoś
vertigo5 Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:08 Wszyscy mężczyżni na badania DNA !!! Można zostac najsławniejszym tatusiem w Polsce ! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Kabaret-czyli "mysz, ktora ryknela"! I pogonila 12.12.06, 11:11 kota Jarka? Odpowiedz Link Zgłoś
parwardigar no cóż, pani anecie już dziękujemy... 12.12.06, 11:09 a nawet na początku dawałem jej 60% szans, że mówi prawdę... a Gazecie pewno głupio, coraz głupiej, w miarę rozwoju sytuacji... Odpowiedz Link Zgłoś
jeanne_ne Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojcem .. 12.12.06, 11:09 jest to po prostu juz nie tyle smieszne, ile żałosne, Pani Krawczyk... skończ Pani z tym i wstydu oszczędć, przynajmniej swemu dziecku Odpowiedz Link Zgłoś
polish_kishka Ta pani zdaje się potrzebuje fachowej pomocy psych 12.12.06, 11:10 iatrycznej. Następnym razem gazeto sprawdź, proszę, czy wasza informatorka nie jest niespełna rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
jelophgw _____Parchata czyt. Wybiórcza - donosi__________ 12.12.06, 11:18 teraz wiemy już z całą pewnością, że ojcem dziecka są na spółkę ; rokicki i tuski Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 a czy tylko gazetka androny wypisuje? - nie! 12.12.06, 11:17 w kazdym razie ubaw jest po pachy! haha haha! - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich! Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 w kazdym razie ubaw jest po pachy! hahaha! 12.12.06, 11:19 z burakow zawsze lubie sie posmiac! haha haha! a z zycia plciowego polytykow szczegolnie... jesli tylko daja po temu powod! hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
qqq1561 Re: w kazdym razie ubaw jest po pachy! hahaha! 12.12.06, 11:29 220 wolt to dzialalo tam od pewnego czasu... a nawet 230... Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Pewnie to Ojciec, ale Święty… 12.12.06, 11:37 I zapylił ją "Ciałem Bożym". __________ Ogród Jane Austen - nieco łagodniejszy świat, dla kobiet. Atari XL/XE news - świat nostalgicznych hobbystów. Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Pewnie to Ojciec, ale Święty… 12.12.06, 11:49 Projekt 'Jezus nr 2' jest juz zakonczony teraz SO robi projekt 'IV Krul' Odpowiedz Link Zgłoś
zupa_wolowa Ojcem jest Hojarska 12.12.06, 12:55 Hojarska u Szymona miała owłosienie na klacie, to może też bedzie miała na nogach i plecach... Z czego jasny wniosek, kto jest ojcem :-P Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu A. Krawczyk mowila ze Lyzwinski jest ojcem. 12.12.06, 13:58 Aneta Krawczyk twierdzila w prokuraturze, ze Lyzwinski jest ojcem jej dziecka. Po przeprowadzeniu testow okazalo sie, ze nie mowila prawdy. Teraz ponownie Aneta Krawczyk mowi, jakby nigdy nic, ze wie kto jest ojcem jej dziecka. Co to znaczy? Czy ona chce uchodzic za chora psychicznie, czy nie zdaje sobie sprawy z odpowiedzialnosci karnej za skladanie klamliwych zeznan?? Wydaje sie, ze jest to dalsza czesc rezyserowanej przez GWno kampanii dla zdestabilizowania rzadu. W kazdym razie po tych wyznaniach Anete Krawczyk trzeba uznac za klamce. Kto zatem bedzie powolywal sie na klamce, ten sam bedzie niewiarygodny. Autorytet redakcji GWna zostal bardzo nadszarpniety. Odpowiedz Link Zgłoś
m7i7k7i A. Krawczyk Jagna!!?? 12.12.06, 14:07 dawniej na kobiety pokroju Anety K. był jeden sposób, fura gnoju i wyjazd za obrzeża osady. Czy ta Pani miała czas na prace zawodową sypiając jednocześnie z od 2 do 8 mężczyznami / tak można domniemywać czytając kolejne SUPER HIPER newsy /. A może ominęła się z profesją. Odpowiedz Link Zgłoś
ladne_sny Re: A. Krawczyk Jagna!!?? 12.12.06, 14:41 a Ty jakiego jestes pokroju? gdyby nie komunizm i zrownanie szans pewnie do dzis wraz z ojcem i wujkami takie fury gnoju bys ladowal... Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: A. Krawczyk mowila ze Lyzwinski jest ojcem. 12.12.06, 17:39 Żaden autorytet Wyborczej nie został nadszarpnięty tylko dlatego,że jedna kobieta łgała.Uważam jednak,że niepotrzebnie jej relację od razu zamieszczono na pierwszej stronie Gazety.Należało trochę poczekać,aż uzyska się jakieś dowody na to co ona twierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
roger45 Dwa Wojewodztwa na badania DNA, potem nastepne 12.12.06, 13:53 jak budzet pozwoli. Musimy ustalic ojca Anety dziecka Odpowiedz Link Zgłoś
srpnov Poziom intelektualny debaty jest już tak porażając 12.12.06, 13:11 że aż strach cokolwiek pomyśleć. Bo jak tu wytłumaczyć to że współżyła tylko z Łyżwińskim i Lepperem a dziecko, które urodziła, nie jest ani jednego, ani drugiego? Cud niepokalanego poczęcia! A najbardziej w tej sprawie mnie dobija ta egzaltacja GW i TVN. Chcieli "Przerwać milczenie"... A lepiej milczeć niż pieprzyć głupoty... Odpowiedz Link Zgłoś
pako19 MATKO! czy jestem jedynym którego całą ta dyskusja 12.12.06, 14:22 zwyczajnie nie obchodzi???? -------------------------- filatelista.blox.pl/html www.allegro.pl/show_item.php?item=149835421 allegro.pl/show_item.php?item=149822049 Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Poziom intelektualny debaty jest już tak pora 12.12.06, 14:26 srpnov napisał: > że aż strach cokolwiek pomyśleć. Bo jak tu wytłumaczyć to że współżyła tylko z > Łyżwińskim i Lepperem a dziecko, które urodziła, nie jest ani jednego, ani > drugiego? Cud niepokalanego poczęcia! > > A najbardziej w tej sprawie mnie dobija ta egzaltacja GW i TVN. Chcieli > "Przerwać milczenie"... A lepiej milczeć niż pieprzyć głupoty... Zauwaz ze do glownego wydania Faktow TVN wstawila ponownie Durczoka - to jest mistrz dezinformacji i manipulacji, szkolony podobno przez samego Subotica. Moim zdaniem to nie jest przypadek w obecnej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: Poziom intelektualny debaty jest już tak pora 12.12.06, 17:45 Mistrz manipulacji i dezinformacji-daruj sobie te bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: Poziom intelektualny debaty jest już tak pora 12.12.06, 17:44 Nie przejmuj się tak tą egzaltacją.GW i TVN przerywa ciągle jakieś milczenie.Przecież to nie pierwsza afera pokazywana w tych mediach.Niestety jest tak,że niektórzy informatorzy mediów kłamią.Inne media nie miały wpadek? Odpowiedz Link Zgłoś
ulisse Pozazdroscic Humoru, 12.12.06, 11:35 juz niedlugo ostatni normalni ludzie wyjada z Polski a reszta, niezdolna do najbardziej prymitywnej roboty wywieziona w "niewiadomym" kierunku. Bedzie smiechu... Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Re: Pozazdroscic Humoru, 12.12.06, 11:51 ulisse napisał: > juz niedlugo ostatni normalni ludzie wyjada z Polski a reszta, niezdolna do > najbardziej prymitywnej roboty wywieziona w "niewiadomym" kierunku. Bedzie > smiechu... No coz ... skoro nie mozna doprosic sie ani autostrady ani nawet sciezki rowerowej to chociaz tyle mojego ze nie musze subskrybowac 'Comedy Central' a ten Majewski cos tam to juz w ogole nie warto ogladac ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hh7 Kogo to obchodzi czyje dziecko wychowuje Aneta 12.12.06, 11:58 Dawała na lewo i prawo i sama nie wie czyje to dziecko.Kobieto weź się w garść i nie pieprz andronów.Twoja d ... twoja sprawa.A że i Andrzejek i Stachu się załapali ? no cóż pewnie tak było.Posłuszna była , kazali to dawała.Tylko takiemu Stachowi? a feeeee. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk To wlasnie dlatego, ze nikogo to juz nie obchodzi 12.12.06, 14:25 GW publikuje "Krawczyk: nie powiem....". Glownie chodzi o to wlasnie, zeby "obchodzilo" bo jak inaczej kontynuowac dyskredytacje koalicji. Relacje GW z czytelnikami redaktorzy chcieliby opieraja sie na tych samych zasadach co rodzicow z dziecmi: "wiem ale nie powiem" Czyz to nie rozbudza ciekawosci ? Kilka dni temu A. Krawczyk byla zdziwiona ze to nie Lyzwinski ? Dzisiaj znalazla sobie nastepnego kandydata na "ojca" i do "molestowania". Co oczywiscie nie oznacza, ze samce z Samoobrony nie "handlowaly" posadami kazac sobie placic uslugami seksualnymi. Granice sa bardzo trudne do jednoznacznej oceny szczegolnie, ze sprawy wyszly na jaw nie na skutek spontanicznej deklaracji tej czy innej hipotetycznej pokrzywdzonej ale w kampani przeciwko koalicji prowadzonej przez GW. GW staje sie coraz bardziej dziennikiem satyrycznym: moze to i dobrze bo smiech to zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: To wlasnie dlatego, ze nikogo to juz nie obch 12.12.06, 17:50 Raczej dyskredytuje się ta Krawczyk niż koalicja.Wprawdzie rozbudza to ciekawość,ale zauważ nie musi już wcale dotyczyć koalicji,bo tym ojcem {którego to ona zna}nie musi być nikt z polityków koalicji.Krawczyk zaczyna wręcz wycofywać tę sprawę z obszaru polityki. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Jest ubaw, zamach stanu na doopie, cha,cha,cha 12.12.06, 12:17 To Ci dopiero mocarze Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 a mowia we Wszechpolsce ze Czesi to smieszny narod 12.12.06, 12:33 haha haha! - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich - a tu myly Panstwo smiech ze mozna rozpukliny dostac - gdy sie Jewrejki z Wszechpolakami gryza! haha haha! Odpowiedz Link Zgłoś
uii To nie jest smieszne. Zal mi tego dziecka. 12.12.06, 13:07 Przeciez to jest straszny dramat. Jest juz chyba na tyle duza ze rozumie co sie dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 mama z nia ma wyjechac do Londynku 12.12.06, 13:20 a to duze miasteczko - i wszyscy o nich zapomna. no bo kogo tak na prawde obchodzi jakis Leper? predzej czy pozniej wyrzuca go - wroci do gospodarki ( ktora sobie postawil na nogi ) i bedzie we wsi sobie premyjerowal w knajpie czy gospodzie... a jaja sa tylko dlatego ze dwoch takich trzyma sie oburacz koryta dzielonego z towarzystwem, ktore nawet przy korycie nie potrafi zachowac tzw kultury lub jej pozorow... a coz tu mowic o wysokiej kulturze przy prawdziwym prezydialnym stole przy stolecznym stolcu! i tyle. haha haha - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper E tam, taka historyjka, kiedys to potrafili 12.12.06, 14:05 wciagac na członka, to były kursokonferencje i szkolenia. Wystarczyło nalezec do ZSMP, kumple niejedno opowiadali, a potem w patriotycznym odruchu jechali na OHP za granicę, by zostac a my szare wołki musielismy zapieprzac po 12 godzin jako pracownicy przemysłu obronnego. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Teraz troche za późno na żal, mamusia jej posag 12.12.06, 13:53 szykuje. Ciekawe komu uległa tym razem za ile i jakie efekty będą? Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Wie, czy się domyśla? 12.12.06, 11:22 W SO wszyscy są siebie warci. Nawet ofiarom spośród nich trudno szczerze współczuć. W każdym razie, co by się nie działo, wszystkiemu winna jest Wyborcza i Balcerowicz. Są rzeczy, które nigdy się nie zmieniają. Odpowiedz Link Zgłoś
wilcza.morda Rzygać się chce ! 12.12.06, 11:11 Druga Anastazja P. Tylko tą szmatę puknęło pół Chamoobrony. Wie ale nie powie. Dziennikarze powinni pozostawić tą "sensację" tabloidom. Odpowiedz Link Zgłoś
gniewomir.swiechowski Re: Rzygać się chce ! 13.12.06, 04:04 wilcza.morda napisał: > Druga Anastazja P. Tylko tą szmatę puknęło pół Chamoobrony. Wie ale nie powie. > Dziennikarze powinni pozostawić tą "sensację" tabloidom. Dopiero kiedy te pół Chamoobrony dostanie za swoje, wśród polityków mają być ludzie z moralnością nieco powyżej średniej, a nie bliskiej dna. Nieważne jak ją oceniać, ale jesli przyczyni siędo zagłady tej bandy to tylko przyklasnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
parwardigar ..a co do "szczegółów anatomicznych" leppera.... 12.12.06, 11:11 ... może pani aneta powiedziała jeszcze że jego cechą charakterystyczną jest to że ma penisa i dwa jądra? :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
net_friend Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:11 Przedszkola ciąg dalszy - 'Wiem, ale nie powiem'. Szkoda, ze aktywnosc niektorych politykow poznajemy dopiero przy okazji aferek a nie w rzeczowej dyskusji. Sala obrad pęka w szwach od pisarzy smsów, a tu nagle jest okazja pokazac sie rodzinie przed kamerą. Odpowiedz Link Zgłoś
gwiazdka_na_niebie Re: Krawczyk: Wiem, ale nie powiem, kto jest ojce 12.12.06, 11:11 Ci wszyscy panowie, którzy spali z Anetą K. powinni udać się do laboratorium w innym celu niż badanie dna. Ja na ich miejscu przebabała się na HIV. Odpowiedz Link Zgłoś