Dodaj do ulubionych

PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu

23.12.06, 23:14
Dobry prezent pod choinke dla PO to to nie jest, ale trudno odmowic mu
slusznosci.
Po co nam taka filia PiSu, tylko w lekko przypudrowanej formie.
Pewnie, ze Komorowski, czy Rokita, to nie Kuchcinski, Gosiewski i reszta
pisowego matolstwa, Tusk nie kaczory -dwa, ale czegos innego oczekujemy od
Platformy. Jak nie Tusk, to Kwasniewski z Olechowskim cos sensowniejszego
wymysla. I wtedy bedzie wiekszy wybor,
Obserwuj wątek
    • a.gajewski1 Już jedną partię Panie Kurski mieliście - PD 24.12.06, 01:38
      Jak wasza partia nie potrafi dostać się parlamentu to może uszanujcie tych co
      mają 130 posłów, 30 senatorów, 10 marszałków. Jeszcze jakiś czas temu
      lamentowaliście, że PiS wygra w samorządach. Platforma wygrała(PiS, aż musiał
      ustawę zmienić, by ograniczyć władzę samorządów). Upokorzyła PiS w
      Warszawie(gdzie zaczynali marsz po władzę kaczyńscy). Więc może na początek
      wystarczy. A GW niech pozostanie przy swoich 2.5 % procentach
      • vargas Re: Już jedną partię Panie Kurski mieliście - PD 24.12.06, 03:17
        a.gajewski1 napisał:

        >PiS, aż musiał
        ustawę zmienić, by ograniczyć władzę samorządów

        W tym sek, ze PIS zrobil to nieobecnymi glosami Platformy. Niestety w kazdym
        normalnym kraju, po roku takich rzadow kazda sensowna opozycja mialaby 2/3
        spoleczenstwa za soba. Czas juz skonczyc okres ochronny dla Platformy. Niech
        sie wezma do roboty, albo poszukajmy kogos kto ma ochote byc opozycja.
        • janmucha No, to teraz blady strach... 24.12.06, 05:02
          padnie na Tuska, Schetynę i całą resztę Platformy. Bo jeżeli Salon cofnie im
          swoje poparcie, popadną w medialne tarapaty, a gdyby jeszcze salonowe media
          zaczęły w Tuska walić tak, jak w Kaczyńskich, to proch po nich nie zostanie.(-:
          Wnioski są dwa - albo GW ze swoją czeredą zmienia front i stawia na nowe
          rozdanie (Kwaśniewski + Olechowski) lub też jak Kreml przed stanem wojennym
          naciska na Jaruzelskiego, by wreszcie uporał się z opozycją własnymi rękami, bo
          inaczej to poszuka sobie innych towarzyszy, którzy to zrobią z ochotą. Więc
          może przebąkiwany tu i ówdzie duet Kwaśniewski/Olechowski to po prostu straszak
          na Tuska/Schetynę, albo to już się zdecydowało i teraz trzeba pognębić
          nicnierobiącą PO, by wypromować coś nowego, bardziej zdecydowanego w walce z
          ciemnogrodem Kaczyńskich.
          Ciekawe jakie będą rezultaty tej krucjaty. Czy Tusk z Komorowskim dostaną
          sraczki, czy też uznają, że to gazetowo/salonowa podpucha, czyste strachy na
          lachy i nie warto się groźbami Kurskiego/Michnika/Stasińskiego/Łuczywo
          przejmować.
          • mundo.v Re: No, to teraz blady strach... 24.12.06, 18:58
            > Ciekawe jakie będą rezultaty tej krucjaty. Czy Tusk z Komorowskim dostaną
            > sraczki,

            Specjalista od sraczki i SUKCESU urzeduje w jednym palacu.

            .. czy też uznają, że to gazetowo/salonowa podpucha, czyste strachy na
            > lachy i nie warto się groźbami Kurskiego/Michnika/Stasińskiego/Łuczywo
            > przejmować.

            Zobaczymy co uznaja i nie salon o ich przyszlosci bedzie decydowal, a wyborca,
            ktory niekoniecznie bywa na salonach.

            Nie wywoluj komuny z lasu, bo PiS jako zywo przypomina to towarzystwo.
            Podluz Wieslaw za Jaroslaw, centralizacje socjalistyczna i dyrektywy
            piskomitetu, a znajdziesz sie w znajomej rzeczywistosci.
            Nie trzeba Kremla Kaczory zagrode sami wlasnemy rencamy chetnie by zbudowali,
            gdyby nie bylo za pozno.
            A co do bladego strachu, to spojrz uwazniej na premiera i prezydenta na wybiegu
            i w swietle kamer:))))
            Oni jak mniejszy Kurski jeno gryzc potrafia i nic poza tym.

            • renifer_lopez Cała wadza w te rence geriatyków.pl 26.12.06, 22:25
              mundo.v napisał:

              > > Ciekawe jakie będą rezultaty tej krucjaty. Czy Tusk z Komorowskim dostaną
              >
              > > sraczki,

              Ta sraczka to jeszcze nic , geriatycy.pl (dawna Unia Wolności) z racji wieku
              robią juz pod siebie i to dopiero jest problem.
          • renifer_lopez Sraczko-afera 26.12.06, 22:44
            janmucha napisał:


            > Ciekawe jakie będą rezultaty tej krucjaty. Czy Tusk z Komorowskim dostaną
            > sraczki, czy też uznają, że to gazetowo/salonowa podpucha, czyste strachy na
            > lachy i nie warto się groźbami Kurskiego/Michnika/Stasińskiego/Łuczywo
            > przejmować.

            Zadanie wywołania zbiorowej sraczki w PO dostał harcownik Jaro Kurski.
            Właścicielel jego mysli - Magnus Creator Adam Michnik, nie użyl jeszcze swej
            publicytycznej Mocy by nie porazić czeredy Tuska do końca. To tylko ostrzeżenie,
            że na sraczce może sie nie skończyć! PO może ochronić sie przed śmiercią w
            wyniku epidemii sraczki w ten sposób, że się podzieli. Część przejdzie do PiS
            reszta skręci do wygódki na lewo, tam juz na nich czekają Alex Kwaśniewski i TW
            Olechowski. Nad nimi od jakiegoś czasu unosi się, jak gołębica, Magnus Creator,
            który posiada dar leczenia słowem sraczki.
          • altspringe No chłopaki, decydujta się! 29.12.06, 04:01
            Puścili harcownika, którego można poświęcić w razie co. Gdyby np. Tuski i
            Schetyny uznały, że Kiszczaki i Szmajdzińskie w porzo i honorne są. Ten artykuł
            to sygnał rzeczywiście: "No chłopaki, decydujta się!". W te albo wewte.
            Nadredaktor już się niecierpliwi. Rozmydlone i galaretowate PO psuje mu kolejny,
            jakże genialny plan polityczny.
      • jona12 Re: Panie Kurski -bracie 27.12.06, 07:34
        jeden juz ma knebel na p...u .kaczory juz go co nieco przywolaly ,ale kultury
        nie naucza,tak samo jak kurska /matke w senacie/
    • samozwaniec1 Bylem i jestem za PO.Ale to zalosna garstka ludzi. 24.12.06, 11:15
      Jako partia opozycyjna sa totalnie kalecy.Gabinet cieni to jednak zupelne
      cieniasy.Tusk-jako przywodca jatrzy wewnetrzna paraopozycje.Wybory samorzadowe
      niby lekko wygrane,ale to mierny wynik,biorac pod uwage miliony bledow partii
      kaczorow.Waltzowa wygrala w Warszawie wylacznie przez rzut na tasme
      centrolewicy i apel Kwasniewskiego.Bez tego bylaby pewna porazka.
      Dopoki Tusk and co. nie zrozumieja,ze maja byc bardziej wyrazisci,niz sa,ze
      musza polaczyc sily i z PSL i centrolewem,zeby wypalic ogniem destrukcyjna dla
      panstwa i narodu sile kaczych pomyslow - dopoty beda poza rzadem.
    • jazg1 Połączenie kłamstw i bzdetów 24.12.06, 12:21
      Religia na maturze to nie jest rzecz, w której miałaby się wypowiadać poważna
      partia polityczna.

      Nicea albo śmierć nie jest hasłem anachronicznym. Polacy popierają
      eurokonstytucję, ponieważ jej nie znają. Równie dobrze mogą poprzeć plamy na
      Słońcu.

      Lustracja, uchwalona ostatnio przez sejm nie jest dziką lustracją, i
      uniemożliwia to, co się stało z abp Wielgusem. Po prostu, jego papiery byłyby
      jawne i każdy dziennikarz mógłby je sobie przestudiować. To co proponuje
      Kaczyński z Niediołowskim przywraca wady starej ustawy lustracyjnej.

      Jeżeli dziennikarz nie wie, gdzie byli posłowie PO podczas głosowania w sejmie,
      to niech nie pisze że są rozleniwieni. Mogli być chorzy, mieć problemy
      rodzinne, lub inne ważne zajęcia.
      • jorgu0 Re: Połączenie kłamstw i bzdetów 24.12.06, 18:39
        Nie pocieszaj się.
        PO jest pozbawiona szans na przeżycie w obecnej formie. Swoją znaczną
        popularność zawdzięcza PIS-owi dla którego stanowi alternatywę.
        Ponadto:
        Nicea albo śmierć to jest hasło bezdennie głupie i sprzeczne z Polską racją stanu.
        Lustracja w wersji PO to jest absolutne bezmózgowie, miesza katów z ofiarami.
        Itd; itp
      • rs_gazeta_forum Re: Połączenie kłamstw i bzdetów 25.12.06, 08:18
        jazg1 napisał:
        > Religia na maturze to nie jest rzecz, w której miałaby się wypowiadać poważna
        > partia polityczna.

        Czyli miałaby się wypowiadać w sprawie matur i wprowadzać swoje pomysły w czyn
        jedynie niepoważna partia polityczna?
        Może tak być, w niepoważnym kraju z niepoważnymi wyborcami.
        • bogdantadus Zgadzam sie z kazdym slowem tego tekstu. 26.12.06, 15:12
          Przeorganizowanie PO jest konieczne i byc moze sa to ostanie chwile, kiedy jest
          to jeszcze możliwe.
          (Zdrojewski jest dla mnie ostatnia iskierką nadziei. Bez odnowionej PO jesteśmy
          straceni, tzn. przez b. wiele lat skazani na dyktature ciemniaków.)
    • siakry2 Re: PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 25.12.06, 09:00
      Widzę, że Jarosław w krytyce PO dołączył do braciszka. PiS realizuje program
      Platformy tylko hasła są inne, kłamliwe.Dołącza się LPR z hurra patriotyzmem i
      rozpaczliwą walką o elektorat.Trudno więc krytykować własny program lub walczyć
      ze słowem "Polska" odmienianym na sto sposobów.Tusk przestrzegał
      jak mógł przed Lepperem i twarz Leppera oglądamy. Dobrze przynajmniej, że pan
      Jarosław Kurski użył określenia "szlachetny", bo w PO są naprawdę szlachetni
      ludzie i jest to jedyna partia, w którą jeszcze wierzę. Bracia Kurscy być może
      zrobią wszystko, by ją skompromitować!
    • abba15 PO - to dno - zero myśli - mniej niż zero czynu 25.12.06, 17:08
      • sumer55 abba witam: zgadzam się z Tobą i Twoim zdaniem - 27.12.06, 21:56
        PO to cieniasy rzadkiej maści i takie zdanie miałem o nich od samego początku.
        Dziwiłem i dziwię się ludziom, że coś w nich dostrzegali a tam NIC, KOMPLETNIE
        NIC NIE MA: ZERO, NUL!!! Najbardziej mnie rozśmieszyła opinia, że Tuska działa
        tak a nie inaczej bo znowu chce kandydować na urząd prezydenta!!! Facio widać
        kompletnie ma nie po kolei. Ale niech się stara, zabronić mu nie można. Będzie
        zabawnie.
        Abba - pozdrowionka SERDECZNE.
    • scolopetarius Kogo obchodzi co PO myśli- mnie NIE 26.12.06, 16:43
      Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjmowania eurokonstytucji do czasu zman w
      naszej Konstytucji i zapisania w niej na podobieństwo konstytucji niemieckiej,
      że polskie prawo jest nadrzędne w stosunku do unijnego.
      Taka zmiana jest konieczna jeżeli mamy pozostać POLSKą o którą walczyli nasi
      przodkowie i przelewali za nią krew.
      Tego wymaga elementarna przyzwoitość.
    • timoszyk Re: PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 26.12.06, 18:12
      A moze mi ktos przypomni jakas partie imponujaca swymi dokonaniami
      intelektulanymi, bo ja nie jestem w stanie sobie przypomniec?
      Partie istnieja jako maszynki do zbobywania wladzy, a scislej rzecz ujmujac, do
      rozdzialu stanowisk i zaszczytu swym czlonkom. Gdy tej roli jakas partia nie
      spelnia, jej byt jest zagrozony i nastepuja roznego rodzaju roszady. Oczywiscie
      autorzy tych roszad trabia w kolko, ze maja na uwadze jedynie dobro umeczonej
      Ojczyzny, ale tylko niektorzy z nich sa dobrymi aktorami.
      A rola redakcji i sluzacych ich dziennikarzom jest popieranie takich sil
      politycznych, ktore potrafia sie danej redakcji odwdzieczyc. Wiec cos musialo
      zaiskrzyc na linii PO - GW i ten artykul tak wlasnie nalezy traktowac. Na razie
      nie wiemy o co chodzi, ale az tak strasznie mnie to nie emocjonuje.

      Wac
    • adrem63 Re: PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 26.12.06, 22:20
      Niezły prysznic, bardzo zimny, może to nawet bicz wodny ?
      Jarosław Kurski jako terapeuta "małpich mózgów" w GW -
      niezłe !
    • klip-klap PO juz niedobre 26.12.06, 22:42
      No, no, gazeta juz zaczyna gre pod duet Olechowski - Kwasniewski.
      • renifer_lopez Klip-Klop 26.12.06, 22:48
        klip-klap napisał:

        > No, no, gazeta juz zaczyna gre pod duet Olechowski - Kwasniewski.

        A co, na kogo można liczyc w walce z kaczyzmem jak nie na byłego esbeka i
        byłego komunistę. Trzeba skrócic front.
    • 1410_tenrok pan kurski - pitolnik 27.12.06, 12:29
      Oczyiwiscie lepiej wrzeszczeć w stylu braciszka albo jednego z blizniakow.
      Lepiej wydzierac sie na całe gardło i obrzucac sie kalumniami. Tak jak czyni to
      aktualna banda szelenców pisowskich.
      A słyszałes Wasc o konstruktywnej opozycji? Pewnie nie!!! wolisz sejmiki
      ślacheckie i aferki z ogniskami w stylu geometrycznym, wysyłaniem policjantów
      na smierc w pogoni za pociągiem lub bardziej pieprzne historyjki z alkowy
      kalicjantów. Czy na prawde takim syfem ma sie zajmowac opozycja??? Przeciez to
      robota dla prokuratora!!!
    • senteno PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 27.12.06, 13:42
      Tak, Panie Kurski, jedynie słuszna alternatywa to oczywiście DiL, czy LiD, czy
      jak tam się to nazywa.
    • maruda.r PO - szlachetne(?) ubóstwo myśli i czynu 27.12.06, 17:04
      Mimikra, unikanie stanowiska w jakiejkolwiek sprawie i zerkanie na słupki
      sondaży - oto taktyka PO. Siedźmy cicho i czekajmy, aż PiS powinie się noga. A
      wtedy dopaść i za gardło.

      ***************************************

      Bardzo trafna diagnoza stanu. Zabrakło jednak rozpoznania przyczyn i metod leczenia.

      Nigdy nie wierzyłem, że Kaczyńscy mogą się zgodzić na współdziałanie z PO. Mogę
      przyjąć, że oferta koalicji była gestem dobrej woli bez większego znaczenia.
      Potem jednak PO popełnił szereg rzeczy, które dyskredytują ją, jako poważną
      partię. Owa propozycja poparcia PiS po upadku Leppera była zupełnie bez sensu.

      Trudno jest pojąć cel owego buszowania w 30-procentowym krajobrazie zdominowanym
      przez moher, w poszukiwaniu stricte konserwatywnego elektoratu. To jest jakaś
      nieprawdopodobna bzdura. Elektorat obecnej koalicji jest fundamentalistyczny i
      populistyczny, więc nie zasili w żaden sposób PO. Nie ma na to żadnych szans.
      Nie pomogą żadne zbiorowe wycieczki do kościołów.

      PO nie szuka zwolenników w pozostałym elektoracie. Nawet nie stara się z nim
      rozmawiać. Eksponuje te same elementy programowe, które eksponuje PiS. Za to
      trzeba będzie zapłacić.

      • adrem63 Re: PO - szlachetne(?) ubóstwo myśli i czynu 27.12.06, 19:50
        Tak, tak, wszystko przebiega po myśli Jarosława Kaczyńskiego, a moja
        przepowiednia zaczyna się sprawdzać.
        :-)
        • maruda.r Re: PO - szlachetne(?) ubóstwo myśli i czynu 28.12.06, 01:28
          adrem63 napisał:

          > Tak, tak, wszystko przebiega po myśli Jarosława Kaczyńskiego, a moja
          > przepowiednia zaczyna się sprawdzać.

          ***********************************************

          Wszystko z wyjątkiem czynów i słów Kaczyńskiego. A te gwarantują, że PiS wyżej
          d... nie podskoczy.

          • adrem63 Re: PO - szlachetne(?) ubóstwo myśli i czynu 28.12.06, 09:57
            A po co miałby podskakiwać wyżej czegoś, wystarczy że będzie się poruszał
            truchcikiem
            zbierając odpady z innych partii przez najbliższe 16-20 lat
            ku zadowoleniu mas.
            :-)
            • maruda.r Re: PO - szlachetne(?) ubóstwo myśli i czynu 28.12.06, 19:12
              adrem63 napisał:

              > A po co miałby podskakiwać wyżej czegoś, wystarczy że będzie się poruszał
              > truchcikiem
              > zbierając odpady z innych partii przez najbliższe 16-20 lat
              > ku zadowoleniu mas.

              ***************************************

              Najbliższe wybory są nieco wcześniej.

    • zmijewska PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 28.12.06, 02:29
      PO nie rzadzi ,jej glosy nic nie znacza ,bo nie ma wiekszosci,nie ma sensu
      wypowiadac o rzeczach przesadzonych przez PiS bo to oni rzadza trzy razy
      dziennie we wszystkich mediach mowia o swojej nieomylnej racji,Lepper jest dnie
      ma wyrokow nie molestuje pracownic ,Gierdych nie jest zatwardzialym
      eurosceptykiem,nie jest ograniczony .Jaroslaw sie doskonale czuje w ich
      towarzystwie czuje ze jest podziwiany i doceniany ,jest niemal bogiem.Wszyscy
      nawet Jaroslaw Kurski krytykuje PO i wlasnie o to chodzi pan premier nie musi
      juz dwa razy dziennie potepiac PO ,bo zastepuja go inni
      • sam16 Re: PO - szlachetne ubóstwo myśli i czynu 28.12.06, 20:55
        zmijewska napisała:

        > PO nie rzadzi ,jej glosy nic nie znacza ,bo nie ma wiekszosci,nie ma sensu
        > wypowiadac o rzeczach przesadzonych przez PiS bo to oni rzadza trzy razy
        > dziennie we wszystkich mediach mowia o swojej nieomylnej racji,Lepper jest dnie
        >
        > ma wyrokow nie molestuje pracownic ,Gierdych nie jest zatwardzialym
        > eurosceptykiem,nie jest ograniczony .Jaroslaw sie doskonale czuje w ich
        > towarzystwie czuje ze jest podziwiany i doceniany ,jest niemal bogiem.Wszyscy
        > nawet Jaroslaw Kurski krytykuje PO i wlasnie o to chodzi pan premier nie musi
        > juz dwa razy dziennie potepiac PO ,bo zastepuja go inni

        Rozumiem Twoje rozgoryczenie.Wielu Polakow ktorzy nie godza sie z polityka PiS
        sa rozgoryczeni postawa PO. Moim zdaniem artykul nie jest krytyka PO a raczej
        wolwniem o przebudzenie sie z marazmu jaki ogarnia te partie.

        Popularnosc PiSu spada mimo wszystko wiec PO liczy na latwe zwyciestwo bo PiS
        swoimi niewiarygodnymi posunieciami zwlaszcza w politycy zagranicznej dobija sie
        sam.
        Niepowodzenia i wpadki koalicji wydaja sie na to wskazywac ale od partii
        opozycyjnej wymaga sie wiecej niz krytyki rzadzacych. Opozycja musi miec
        aternatywna polityke.
        Jednak jak taka polityke stworzyc kiedy najbardziej medialny peowiec Rokita ma w
        sobie tyle samo jadu i pgardy dla innych co Kaczynski czy Ziobro.
        Poza tym jego dziwne skoki w bok wydaja sie bardziej szkodzic opozycji niz
        wplywac na jej popularnosc.

        Gabinet cieni nie dziala a tak latwo bylo by zastapic glowne postacie koalicji.
        Moje propozycje;
        Zamiast premiera i prezydenta -balwan z dwoma tearzami,ismiechnieta i powazna.
        Balwan usmiechniety zastapi prezydenta ,ktory nie umie sie smiac a ze nie mowi
        to nie szkodzi bo prezydent i tak nie ma nic do powiedzenia.
        Balwan z powazna twarza bedzie robil za premiera bo on prezydenta i w szystkich
        ma w d..i dlatego robi pozwzna mine do zlej gry.

        Zamiast Giertycha proponuje konia,ktory wierzga na wszystkie strony ale nic z
        tego nie wychodzi.

        Najtrudniej bedzie znalezc kogos za Leppera bo tak jak on nikt nie potrafi sie
        smiac z gawaltu na prostytutce.
        • abba15 Re: PO - to skundlone ścierwo 30.12.06, 10:17
          sam16 napisał: Popularnosc PiSu spada mimo wszystko wiec PO liczy na latwe
          zwyciestwo bo PiS swoimi niewiarygodnymi posunieciami zwlaszcza w politycy
          zagranicznej dobija sie sam.

          nie wasze doczekanie
          gnidoUBeckie dranie!
          • sam16 Re: PO - to skundlone ścierwo 30.12.06, 18:38
            abba15 napisał:

            > sam16 napisał: Popularnosc PiSu spada mimo wszystko wiec PO liczy na latwe
            > zwyciestwo bo PiS swoimi niewiarygodnymi posunieciami zwlaszcza w politycy
            > zagranicznej dobija sie sam.
            >
            > nie wasze doczekanie
            > gnidoUBeckie dranie!

            Jesli abba15 tak popiera ten rzad i koalicje tzn.

            -podoba mu sie "odnowa moralna"IV RP
            -jest platnym forowiczem PiS
            -spodziewa sie ze dopuszcza go do orgii w Samoobronie
            (i najbardziej prawdopodobne)-nie potrafi samodzielnie myslec
            • abba15 Re: PO - to skundlone ścierwo 31.12.06, 10:12
              sam16 napisał: Jesli abba15 tak popiera ten rzad i koalicje tzn.
              > -podoba mu sie "odnowa moralna"IV RP

              abba15 ten rząd dlatego popiera
              bo nienawidzi UBowców jak cholera
              a obecny rząd tym się wsławia
              że z tym ścierwem się rozprawia
    • orwella doskonala analiza "programu" PO 01.01.07, 13:29
      - partii,ktorej jedynym programem jest parcie do zlobu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka