milet_z_sedesu 09.02.07, 09:04 Przecież prokuratura jest w rękach PiSu. I co Pan na to panie Lepper? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia Lepper: Prokuratura działa przeciwko mnie polit... 09.02.07, 09:04 Endrju, zbuntuj sie. Bedziesz bohaterem. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Wsadzić go do pierdla i szukać paragrafu !!!! 09.02.07, 09:09 Na Leppera paragraf na pewno się znajdzie. Ale koniecznie razem z Lepperem trzeba wsadzić aktualnego premiera, żeby nie mataczył w obawie przed utratą stołka spowodowaną rozpadem kołalicji. Odpowiedz Link Zgłoś
util Co za frajer z Jędrusia... 09.02.07, 09:17 Jeszcze wczoraj rano nie miał zastrzeżeń do działań prokuratury. Posadzili radnego to i Jędrek pełne portki ledwo w ręku utrzymać może. Rolnicy mają go dość, klasa średnia nienawidzi od czasu linczu na urzędniku, a teraz i prokuratura dobiera mu się do skóry. Jędruś... Sen się kończy. Ostro było, poszalałeś, a teraz czas na prycze. Zasłużyłes na to jak mało kto. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz A wczoraj twierdził że prokuratura dobrze pracuje 09.02.07, 10:03 Jeszcze wczoraj jędruś chwalił prokuraturę za to jak pracuje w sprawie seksafery. A dzisiaj mu się już odwidziało. ooojjj Zresztą poza jędrusiem to nikt działań prokuratury nie widzi. Jak dla mnie to mydlenie oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 co za czasy ze trzeba komentowac wymioty Andrzeja 09.02.07, 10:24 no bo trudno to nazwac wypowiedziami. koalicja knurow z eunuchami. kropka. patrzcie i podziwiajcie mili panstwo - dlugo Polska drugiej takiej miec nie bedzie! haha haha! - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 **S___A___M___O___O___B___R___O__ _N___A** 09.02.07, 10:36 Samoobrona to siła Narodu. Przekonało się o tym wielu. Prowokacje prokuratury,sądów itp. służą tylko umocnieniu tej organizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
mitreades Re: **S___A___M___O___O___B___R___O__ _N___A** 09.02.07, 10:52 jola_z_dywit6 napisała: > Samoobrona to siła Narodu. Jolka, nie kompromituj się. Zdolna, przystojna, a skończyła w rynsztoku Samoobrony. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 Re: **S___A___M___O___O___B___R___O__ _N___A** 09.02.07, 11:08 Tobie chłopku roztropku się skończyło konstruktywne postrzeganie rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdantadus "Konstruktywne postrzeganie rzeczywistości"?Dobre! 09.02.07, 11:19 Samoobrona postrzega rzeczywistosc bardzo konstrukcyjnie - nie biorac pod uwage faktow, albo dopasowujac je do własnych chorych i kruchych konstrukcji! Pierwszy raz powiedziałas cos, co z rzeczywistoscia ma cokolwiek wspolnego. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: **S___A___M___O___O___B___R___O__ _N___A** 09.02.07, 11:24 nie myślałaś może kiedyś żeby się poważnie zająć kabaretem? Odpowiedz Link Zgłoś
mitreades Re: **S___A___M___O___O___B___R___O__ _N___A** 09.02.07, 11:29 Zastanawiam się, Jolka, jak twój mąż wytrzymuje z taką pyskatą babą. Odpowiedz Link Zgłoś
babette666 D z i e w k o s t a j e n n a !! 09.02.07, 14:34 SOrbona to H.I.V. dla Polski przekonalo sie o tym wielu dzialania prokuratora, sadow, itp sluza zniszczeniu tej zgorszonej moralnie i przestepczej organizacji dziewko stajenna przestan pouczac innych i wez sie za widly, do obory!!!!! jalowki doic Odpowiedz Link Zgłoś
aglo11 Re: Wsadzić go do pierdla i szukać paragrafu !!!! 09.02.07, 13:16 sumienie.lk; ten Twój globus ma czerwone pod spodem, inna sprawa to takiej rozgłośni brukowej wywiadów się nie udziela , niech redaktorzy tego radia jadą do Szwecji na wywiad z Stefanem Michnikiem. www.polonica.net/komunistyczni_zbrodniarze.htm Odpowiedz Link Zgłoś
gilu33 Słusznie robi prokuratura,w bandzie kryminalistów 09.02.07, 09:11 o nazwie Samoobrona wciąz dochodzi do łamania prawa,więc niech Lepper,herszt tej bandy nie dziwi sie tak bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
kinoman1920 Re: Lepper: Prokuratura działa przeciwko mnie pol 09.02.07, 09:13 Przeciez niedawno mowil, ze prokuratura dobrze dziala. Ze jesli jakis posel jest podejrzany to trzeba to sprawdzic i on nie bedzie przeszkadzac. Andrew jest znany chyba ze tego ze w dni parzyste podkresla swoja lojalnosc wobec rzadu, a w nieparzyste grozi odejsciem z koalicji. I tylko media karmia ludzi tym kretynem, ktory nie ma niczego do powiedzenia poza faktem ze ma brudne gacie... kinoman.wordpress.com Odpowiedz Link Zgłoś
meandrypolityczne Re: Lepper: Prokuratura działa przeciwko mnie pol 09.02.07, 09:59 Był przed laty kasowy film "Niepotrzebni mogą odejść" Teraz do "Niepokorni ..." Pragmatyk Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma niewiele działań ludzi z PiS-u budzi moje 09.02.07, 09:35 poparcie. Popieram działania ministra Ziobro w przedmiocie naprawy polskiego prawa. Abstrahując, że Ziobro, w przeciwięństwie do swego prycypała, zna się na prawie to na dodatek poprawnie po polsku mówi. Co do działań prokuratury wobec Leppera i jego partii mam nadzieję, że nie bedzie się kierował względami politycznymi, a jedynie przestrzegania prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Lepper ma prawo a moze i podstawy aby tak sądzic 09.02.07, 09:44 Lepper ma prawo a moze i podstawy aby tak sądzic, niestety jednak musi zrozumiec ze prokuratora jest NIEZALEZNA od politkow z rzadu i tak wlasnie powinno byc. Wiec Lepper musi pogodzic sie z tym ze prokuratura bedzie wykonywac swoje obowiazki summiennie, bezstronnie, i w miare szybko, bez favoryzowania kogokolwiec. Wyobrazcie sobie co by sie dzialo gdyby prokuratura nie dzialala bezstronnie?! A wiec, panie Lepper, trzeba wszystko zniesc i pozwolic procesowi prawnemu posuwac sie naprzod. Nic natomiast pana nie wstrzymuje od pozwania do sadu mediow ktore naruszyly panskie dobra osobiste. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier --> Milet 09.02.07, 09:47 --> Milet Jak mozesz zadawac takie obrazliwe pytania... Odpowiedz Link Zgłoś
vitkabravo junkier... napisz coś o córeczce Prezydenta ! 09.02.07, 11:52 gdzie cie wcieło łachudro bolszewicka ! Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Lepper: Prokuratura działa przeciwko mnie pol 09.02.07, 09:50 Oho, Jedruś zaczyna rozumieć, kto mu szyje buty. Jaruś z jednej stony obiecuje mu bezkarność, z drugiej Ziobro straszy go pryczą. A biedny Jędruś jak pajac, głosuje za pociągnięciem sznurka. Odpowiedz Link Zgłoś
emka44 Zauważyłem,że... 09.02.07, 09:57 wicepremier ds.świń nauczył się nowego wyrażenia-"drugie dno"...częstotliwosc -ść z jaką z niego korzysta jest zadziwiająca... Kaktus Odpowiedz Link Zgłoś
meandrypolityczne Re: Zauważyłem,że... 09.02.07, 10:02 Czyżby miał to być przykład działalności przemytniczej z walizkami z podwójnym dnem ? Pragmatyk Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: Zauważyłem,że... 09.02.07, 10:32 co Cię dziwi ! Przecież Lepper rozumuje prawidłowo: pierwszym dn(a)em jest on sam ! Odpowiedz Link Zgłoś
klara93 Jednak to burak 09.02.07, 10:06 nadal nie kuma ze to pis chce go załatwić Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Ale Lepper jest w rządzie!Jeśli prokuratura działa 09.02.07, 10:27 politycznie to po części jest to z rozkazu Leppera! Przecież Tusk nie może powiedzieć prokuraturze ze ma się przygladać lepperowi. Inna sprawa to komu ma się ta prokuratura przygladać? Uczciwym ludziom? Przecież co drugi członek Samoobrony to przestępca. Odpowiedz Link Zgłoś
kormoran21 Lepper: Prokuratura działa przeciwko mnie polit.. 09.02.07, 10:31 I bardzo dobrze niech prokuratura wreszcie wezmie za pyski kryminalistów z samoobrony takich jak Leppera panny Hojarskie Begierówny duet Lyżwińskich praktycznie całą bandę samoobrony.... Odpowiedz Link Zgłoś
awersja Panie Profesorze... 09.02.07, 10:41 ...bo prokuratura jest właśnie po to, aby działać przeciwko przestępcom. W przeciwieństwie do rządu 4RP - ten jest po to, aby z przestępców robić wicepremierów... Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Lepper::Stołek robi się gorący. 09.02.07, 10:57 Koniec już bliski ,to tylko kwestia czasu,a krąg coraz ciaśniejszy.Niedługo będziemy sie żegnać p. Lepper. Odpowiedz Link Zgłoś
kazuyoshi78 Re: Biedny... 09.02.07, 11:09 Biedny, ukrzywdzony Lepper. I tak od wielu lat :( Odpowiedz Link Zgłoś
vitkabravo Leper ... zamiast siedziec, jest wicepremierem ! 09.02.07, 11:51 Odnow moralna Kaczyńskich ! Odpowiedz Link Zgłoś