jankos71 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 06:41 Dziwne, że nie podają autora artykułu. 'Korespondentem' "The Economist" może być przecież byle pismak z Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
mm był taki dowcip o jadącym autostradą pod prąd 20.02.07, 07:12 jechał sobie facet autostradą pod prąd i słuchał radia, nadawano komunikat o wariacie, który jedzie pod prąd autostradą a on się dziwił że mówiono tylko o jednym, podczas gdy on widział samych takich wariatów. Odpowiedz Link Zgłoś
rozwado Re: był taki dowcip o jadącym autostradą pod prąd 20.02.07, 12:17 Prezydent uwaza prase calego swiata za hanbe. To samo pewnie mysli o swoim lustrze. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Prezydent powinien zakazac wydawania Angielskiej 20.02.07, 08:18 gazety. Odpowiedz Link Zgłoś
konstantyn4 Prezydent - on z bratem pomyłką XXI wieku 20.02.07, 09:03 Że kartofle dochrapały się najwyższych stanowisk w państwie. Żenada możliwa tylko w IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
stoltzman Appelbaum-Sikorska 20.02.07, 15:37 Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 12:36 Każdy artykuł , który nie chwali Braci Mniejszych jest niesprawiedliwy a nawet haniebny. Nie chwaląc Braci Mniejszych dajesz dowód ,że jestes antydemokratyczny , nieuczciwy i należysz do układu cokolwiek to znaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
stoltzman Hmmm: rysiopysio 20.02.07, 16:13 Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm rysiopysio napisał: > Każdy artykuł , który nie chwali Braci Mniejszych jest niesprawiedliwy > a nawet haniebny. Nie chwaląc Braci Mniejszych dajesz dowód ,że jestes > antydemokratyczny , nieuczciwy i należysz do układu cokolwiek to znaczy. > Odpowiedz Link Zgłoś
drbob20 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 12:51 kacza kupa krytykuje the Economist, bardzo mnie to ubawilo! Odpowiedz Link Zgłoś
stoltzman Hmm: drbob20 20.02.07, 16:14 Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm drbob20 napisał: > kacza kupa krytykuje the Economist, bardzo mnie to ubawilo! Odpowiedz Link Zgłoś
reset999 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 13:49 ta teraz powinien sie obrazic, dostac sraczki i nie spotkac sie z jakims premierem/prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
stoltzman Hmm: reset999 20.02.07, 16:15 Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm reset999 napisał: > ta teraz powinien sie obrazic, dostac sraczki i nie spotkac sie z jakims > premierem/prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 stoltzman - katarynka 20.02.07, 17:17 Anne Applebaum jest tez, korespondencyjnie, edytorem gazety The Washington Post. Zgodnie z ta Twoja oryginalna i nad wyraz interesujaca "teoria", rowniez w stolecznej gazecie USA powinnas znalezc jakis paszkwil na ktoregos z braci Kaczynskiech. Owocnych "lowow". Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby Tak jestes zaslepiony nienawisicia ze fakty ... 20.02.07, 17:46 nie stana Ci na drodze do gloszenia swojej "prawdy". Odpowiedz Link Zgłoś
janma46 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 15:08 Przecież on w swoim zadufaniu i paranoicznej niewoli nie może trzeźwo ocenić tego co słusznie napisano w tym artykule.Przecież bliźniacy uznają tylko pochwały i nie umieją przyjąć słusznej krytyki i wyciągnąć z niej wniosków.To przekracza ich intelektualne możliwości.Oni są tak zadufani w sobie,arogantcy i wszystko wiedzący że broń Boże wysupływać ich błędy. Odpowiedz Link Zgłoś
stoltzman Hmm: janma46 20.02.07, 16:15 Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm janma46 napisał: > Przecież on w swoim zadufaniu i paranoicznej niewoli nie może trzeźwo ocenić > tego co słusznie napisano w tym artykule.Przecież bliźniacy uznają tylko > pochwały i nie umieją przyjąć słusznej krytyki i wyciągnąć z niej wniosków.To > przekracza ich intelektualne możliwości.Oni są tak zadufani w sobie,arogantcy i > > wszystko wiedzący że broń Boże wysupływać ich błędy. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: "Kartofel", "katofla" ... PGR-em Ci sie odbij 20.02.07, 20:46 Przypomnialo sie dziecinstwo (w PGR-ze), heh? Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kretyna 21.02.07, 00:05 nie wyjdziesz helmut.berlin napisał: > Przypomnialo sie dziecinstwo (w PGR-ze), heh? Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kr 21.02.07, 00:56 Na kretyna to wyszedles ty, w szybkim tempie, inni musieli ciezko pracowac. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kr 21.02.07, 00:58 Zauwazylem, ze piszesz do siebie samego, ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Znowu na durnia wychodzisz 21.02.07, 01:18 Idz spac ale zmien nicka, zostaw tylko druga czesc bo lepiej pasuje do twojego intelektu. Odpowiedz Link Zgłoś
pagyo Prezydent reaguje zbyt nerwowo. 20.02.07, 16:39 Dlaczego Prezydent uważa, że dziennikarze "The Economist" potrzebują jakiejś polskiej złośliwej inspiracji, żeby napisać taki artykuł. Przecież żyjemy w XXI wieku. Polska nie leży na krańcu świata, mają dostęp do polskiej prasy, internetu, czytają relacje z różnych wydarzeń w mediach światowych, mają tez dostęp do ludzi, którzy Polską zajmują się zawodowo. Mogą sobie wyrobić sami opinię. Artykuły o Europie Środkowej w The Economist sa zawsze pisane w takim paternalistycznym stylu, zawsze jest w nich dużo uproszczeń. Ale szukanie wszędzie spisków, inspiracji "niepatriotycznych" polskich sił jest grubą przesadą. Pan Prezydent reagując tak nerwowo niepotrzebnie jeszcze bardziej nagłaśnia ten artykuł (podobnie jak w sprawie kartofla)i daje swoim zachodnim krytykom dowód, że jednak coś jest na rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby Wg. Stoltzmana ... 20.02.07, 17:54 "Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm" Jak bym mial doczynienia z elementem PO jak Tusk czy Jan Maryja Rokita tez bym sie czul nieswojo. Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby "Re: nie nudz pętaku" To Nie Czytaj, Ciulu 21.02.07, 00:06 helmut.berlin napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
edwardlucas Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 18:09 jestem autorem tych artykulow. prosze o kommentarzach albo na "letters@economist.com" albo na moim site edwardlucas.blogspot.com dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 18:22 "Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist. Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm" Person signing his/her name as "stoltzman" wrote on this forum: Anne Applebaum, wife of former Secretary of Defense worked for The Economist. Sikorski lost his job, The Economist is publishing a shrill article critical of those who fired him and Ozajasz Szechter quickly pulishes it (in "Gazeta Wyborcza" I presume). Any comments? Any comments? edwardlucas napisał: > jestem autorem tych artykulow. prosze o kommentarzach albo na > "letters@economist.com" > albo na moim site > > edwardlucas.blogspot.com > > dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 20:52 Widocznie Radoslaw Sikorski dostrzegl cos czego nie powinien dostrzec i dlatego zostal zwolniony. Nawet gdyby ow fakt mial byc inspiracja do tego artykulu to coz z tego a jesli zawiera nieprawde to ja udowodnij i pozwij jako Polak KAtolik PAtriota i zwolennik PiS The Economist a bedziesz slawny i bogaty. Aha zakladam ze Twoja zona ma conajmniej porownywalne osiagniecia zyciowe jak Anne Applebaum..... Odpowiedz Link Zgłoś
trudny99 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 21:26 alterpars napisał: > Widocznie Radoslaw Sikorski dostrzegl cos czego nie powinien dostrzec i dlatego > zostal zwolniony. Przykre, że Kaczyński nie dostrzegł wcześniej, że od takiego elementu należy trzymać się z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
trudny99 Ludzie którzy tyle lat działają w polityce 20.02.07, 21:35 i to w różnych warunkach i na wielu pozycjach, powinni zachowywać się jak na starych ,,wyjadaczy'' przystało. Oni natomiast, nie wiedzieć czemu, sprawiają wrażenie jakby do polityki przyszli wczoraj. A może ktoś lub coś ,,wiąże im ręce'' ?!.. Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby Jest kobieta durniu wiec przysranie typu "Aha ... 21.02.07, 00:03 zakladam ze Twoja zona ma conajmniej porownywalne osiagniecia zyciowe jak Anne Applebaum" jest prymitywne i bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Panie prezydencie pisuarów/bo nie moim/niech się 20.02.07, 20:39 pan nie dziwi,że skoro pan i w szczególności premier lekceważą znaczną część społeczeństwa to i społeczeństwo lekceważy was obydwu i waszych sługusówTo przecież proste.Najgorsza jest wasza psychoza i hiper hipokryzja.Można by wam ubliżać w nieskończoność.Byłoby to uzasadnione.Ale nie warto.Jesteście żałóśni. Odpowiedz Link Zgłoś
po_jeby NSatepny PO_jeb ze PO? 21.02.07, 00:08 szasza7 napisała: > pan nie dziwi,że skoro pan i w szczególności premier lekceważą znaczną część > społeczeństwa to i społeczeństwo lekceważy was obydwu i waszych sługusówTo > przecież proste.Najgorsza jest wasza psychoza i hiper hipokryzja.Można by wam > ubliżać w nieskończoność.Byłoby to uzasadnione.Ale nie warto.Jesteście żałóśni. Odpowiedz Link Zgłoś
elk15sobrius Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 21:39 Ale sie jaracie tymi nowikami...Ta sama paczka miesza sie w jednym worze juz tyle lat,cyklicznie dopuszczajac i odsuwajac to jednych to drugich od koryta - Z WASZYMI PIENIADZMI !!!! - KORZYSTAJAC Z UROKOW ZYCIA I WLADZY. bez ambicji bez racjonalnych pomyslow na rozwoj.Przetrzyjcie oczy,popatrzcie na same naglowki,i zobaczycie ...... , czyli TO CO MUSI ZOBACZYC KAZDY ZDROWOMYSLACY CZLOWIEK. a cwiercglowki sie tym pasjonoja i podbijaja bebenek.Proponuje zorganizowac bojkot tych wiadomosci, ciekawe co by zrobili politycy,gdyby ktoregos dnia nie zostala kupiona zadna gazeta...? Pasjonatom polityki przez jakze duze P, zycze ZDROWIA i to duzo,cha,cha,cha. Odpowiedz Link Zgłoś
kapollo1 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 22:06 The Economist ma racje to pisza ludzie, ktorzy patrza na Polske z innej perespektywy i majacy odniesienie w innych ,,normalnych'' krajach Europy i Swiata. Panie Prezydencie prawda jest taka, ze zamiast laczyc, rzady PiSu wprowadzaja coraz to wieksze podzialy i nie robia praktycznie nic, aby pomoc jeszcze bardziej gospodarce, ktora fakt, faktem rosnie w sile, ale to nie dzieki Wam tylko dzieki wszystkim poprzednim rzadom i reformom. Tak rowniez tej Prof. Balcerowicza, jezeli nie widzi Pan tego to niech wyrzuci Pan jeszcze pare milionow z naszych pieniedzy na analizy ekonomiczne to wtedy moze przejrzy Pan na oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 23:14 Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 23:11 Spieprzaj dziadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
peerelski Artykułami w tym szmatławcu "The Economist" 21.02.07, 07:45 nie nalezy sie przejmowac, panowie Kaczynscy, bo tam zamieszcza sie nie prace naukowe, tylko zwykle a czesto podle, ANONIMY! Odpowiedz Link Zgłoś