Dodaj do ulubionych

Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl...

    • jankos71 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 06:41
      Dziwne, że nie podają autora artykułu. 'Korespondentem' "The Economist" może
      być przecież byle pismak z Wyborczej.
    • mm był taki dowcip o jadącym autostradą pod prąd 20.02.07, 07:12
      jechał sobie facet autostradą pod prąd i słuchał radia, nadawano komunikat o wariacie, który jedzie pod prąd autostradą a on się dziwił że mówiono tylko o jednym, podczas gdy on widział samych takich wariatów.
      • rozwado Re: był taki dowcip o jadącym autostradą pod prąd 20.02.07, 12:17
        Prezydent uwaza prase calego swiata za hanbe. To samo pewnie mysli o swoim lustrze.
        • eat.putsy Ten dowcip dobrze pasuje do sytuacji;) 20.02.07, 12:45
    • adam81w Prezydent powinien zakazac wydawania Angielskiej 20.02.07, 08:18
      gazety.
    • konstantyn4 Prezydent - on z bratem pomyłką XXI wieku 20.02.07, 09:03
      Że kartofle dochrapały się najwyższych stanowisk w państwie. Żenada możliwa
      tylko w IV RP.
      • stoltzman Appelbaum-Sikorska 20.02.07, 15:37
        Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm
    • rysiopysio Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 12:36
      Każdy artykuł , który nie chwali Braci Mniejszych jest niesprawiedliwy
      a nawet haniebny. Nie chwaląc Braci Mniejszych dajesz dowód ,że jestes
      antydemokratyczny , nieuczciwy i należysz do układu cokolwiek to znaczy.
      • stoltzman Hmmm: rysiopysio 20.02.07, 16:13
        Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm

        rysiopysio napisał:

        > Każdy artykuł , który nie chwali Braci Mniejszych jest niesprawiedliwy
        > a nawet haniebny. Nie chwaląc Braci Mniejszych dajesz dowód ,że jestes
        > antydemokratyczny , nieuczciwy i należysz do układu cokolwiek to znaczy.
        >
    • drbob20 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 12:51
      kacza kupa krytykuje the Economist, bardzo mnie to ubawilo!
      • stoltzman Hmm: drbob20 20.02.07, 16:14
        Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm

        drbob20 napisał:

        > kacza kupa krytykuje the Economist, bardzo mnie to ubawilo!
    • reset999 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 13:49
      ta teraz powinien sie obrazic, dostac sraczki i nie spotkac sie z jakims
      premierem/prezydentem.
      • stoltzman Hmm: reset999 20.02.07, 16:15
        Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm

        reset999 napisał:

        > ta teraz powinien sie obrazic, dostac sraczki i nie spotkac sie z jakims
        > premierem/prezydentem.
        • strzelec51 stoltzman - katarynka 20.02.07, 17:17
          Anne Applebaum jest tez, korespondencyjnie, edytorem gazety The Washington Post.
          Zgodnie z ta Twoja oryginalna i nad wyraz interesujaca "teoria", rowniez w
          stolecznej gazecie USA powinnas znalezc jakis paszkwil na ktoregos z braci
          Kaczynskiech. Owocnych "lowow".
          • po_jeby Tak jestes zaslepiony nienawisicia ze fakty ... 20.02.07, 17:46
            nie stana Ci na drodze do gloszenia swojej "prawdy".
    • janma46 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 15:08
      Przecież on w swoim zadufaniu i paranoicznej niewoli nie może trzeźwo ocenić
      tego co słusznie napisano w tym artykule.Przecież bliźniacy uznają tylko
      pochwały i nie umieją przyjąć słusznej krytyki i wyciągnąć z niej wniosków.To
      przekracza ich intelektualne możliwości.Oni są tak zadufani w sobie,arogantcy i
      wszystko wiedzący że broń Boże wysupływać ich błędy.
      • stoltzman Hmm: janma46 20.02.07, 16:15
        Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm

        janma46 napisał:

        > Przecież on w swoim zadufaniu i paranoicznej niewoli nie może trzeźwo ocenić
        > tego co słusznie napisano w tym artykule.Przecież bliźniacy uznają tylko
        > pochwały i nie umieją przyjąć słusznej krytyki i wyciągnąć z niej wniosków.To
        > przekracza ich intelektualne możliwości.Oni są tak zadufani w sobie,arogantcy i
        >
        > wszystko wiedzący że broń Boże wysupływać ich błędy.
    • jerzy-j Haniebne jest dla kraju gdy ma prezydenta kartofla 20.02.07, 15:23
      • stoltzman "Kartofel", "katofla" ... PGR-em Ci sie odbija? 20.02.07, 15:35
        • helmut.berlin Re: "Kartofel", "katofla" ... PGR-em Ci sie odbij 20.02.07, 20:46
          Przypomnialo sie dziecinstwo (w PGR-ze), heh?
          • po_jeby Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kretyna 21.02.07, 00:05
            nie wyjdziesz
            helmut.berlin napisał:

            > Przypomnialo sie dziecinstwo (w PGR-ze), heh?
            • helmut.berlin Re: Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kr 21.02.07, 00:56
              Na kretyna to wyszedles ty, w szybkim tempie, inni musieli ciezko pracowac.
            • helmut.berlin Re: Przeczytaj moj post zanim odpowiesz to na kr 21.02.07, 00:58
              Zauwazylem, ze piszesz do siebie samego, ciekawe.
              • po_jeby Znowu na durnia wychodzisz 21.02.07, 01:13
                • helmut.berlin Re: Znowu na durnia wychodzisz 21.02.07, 01:18
                  Idz spac ale zmien nicka, zostaw tylko druga czesc bo lepiej pasuje do twojego intelektu.
                  • po_jeby verpissen PO-jebie 21.02.07, 03:15
    • pagyo Prezydent reaguje zbyt nerwowo. 20.02.07, 16:39
      Dlaczego Prezydent uważa, że dziennikarze "The Economist" potrzebują jakiejś
      polskiej złośliwej inspiracji, żeby napisać taki artykuł. Przecież żyjemy w XXI
      wieku. Polska nie leży na krańcu świata, mają dostęp do polskiej prasy,
      internetu, czytają relacje z różnych wydarzeń w mediach światowych, mają tez
      dostęp do ludzi, którzy Polską zajmują się zawodowo. Mogą sobie wyrobić sami
      opinię.

      Artykuły o Europie Środkowej w The Economist sa zawsze pisane w takim
      paternalistycznym stylu, zawsze jest w nich dużo uproszczeń. Ale szukanie
      wszędzie spisków, inspiracji "niepatriotycznych" polskich sił jest grubą
      przesadą.

      Pan Prezydent reagując tak nerwowo niepotrzebnie jeszcze bardziej nagłaśnia ten
      artykuł (podobnie jak w sprawie kartofla)i daje swoim zachodnim krytykom dowód,
      że jednak coś jest na rzeczy.



      • po_jeby Wg. Stoltzmana ... 20.02.07, 17:54
        "Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm"

        Jak bym mial doczynienia z elementem PO jak Tusk czy Jan Maryja Rokita tez bym
        sie czul nieswojo.
        • helmut.berlin nie nudz pętaku 20.02.07, 21:01
          • po_jeby "Re: nie nudz pętaku" To Nie Czytaj, Ciulu 21.02.07, 00:06
            helmut.berlin napisał:

            >
    • edwardlucas Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 18:09
      jestem autorem tych artykulow. prosze o kommentarzach albo na
      "letters@economist.com"
      albo na moim site

      edwardlucas.blogspot.com

      dziekuje
      • po_jeby Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 18:22
        "Anne Applebaum, zona bylego ministra Sikorskiego pracowala dla The Economist.
        Sikorski traci prace, The Economist publikuje paszkwil na tych co go zwolnili z
        pracy a Ozajasz Szechter szybko to drukuje. Hmmm"

        Person signing his/her name as "stoltzman" wrote on this forum:
        Anne Applebaum, wife of former Secretary of Defense worked for The Economist.
        Sikorski lost his job, The Economist is publishing a shrill article critical of
        those who fired him and Ozajasz Szechter quickly pulishes it (in "Gazeta
        Wyborcza" I presume). Any comments?


        Any comments?


        edwardlucas napisał:

        > jestem autorem tych artykulow. prosze o kommentarzach albo na
        > "letters@economist.com"
        > albo na moim site
        >
        > edwardlucas.blogspot.com
        >
        > dziekuje
        • alterpars Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 20:52
          Widocznie Radoslaw Sikorski dostrzegl cos czego nie powinien dostrzec i dlatego
          zostal zwolniony. Nawet gdyby ow fakt mial byc inspiracja do tego artykulu to
          coz z tego a jesli zawiera nieprawde to ja udowodnij i pozwij jako Polak KAtolik
          PAtriota i zwolennik PiS The Economist a bedziesz slawny i bogaty. Aha zakladam
          ze Twoja zona ma conajmniej porownywalne osiagniecia zyciowe jak Anne Applebaum.....
          • trudny99 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 21:26
            alterpars napisał:

            > Widocznie Radoslaw Sikorski dostrzegl cos czego nie powinien dostrzec i dlatego
            > zostal zwolniony.

            Przykre, że Kaczyński nie dostrzegł wcześniej, że od takiego elementu należy
            trzymać się z daleka.
            • trudny99 Ludzie którzy tyle lat działają w polityce 20.02.07, 21:35
              i to w różnych warunkach i na wielu pozycjach, powinni zachowywać się jak
              na starych ,,wyjadaczy'' przystało.
              Oni natomiast, nie wiedzieć czemu, sprawiają wrażenie jakby do polityki przyszli
              wczoraj.
              A może ktoś lub coś ,,wiąże im ręce'' ?!..
          • po_jeby Jest kobieta durniu wiec przysranie typu "Aha ... 21.02.07, 00:03
            zakladam ze Twoja zona ma conajmniej porownywalne osiagniecia zyciowe jak Anne
            Applebaum" jest prymitywne i bez sensu.
    • szasza7 Panie prezydencie pisuarów/bo nie moim/niech się 20.02.07, 20:39
      pan nie dziwi,że skoro pan i w szczególności premier lekceważą znaczną część
      społeczeństwa to i społeczeństwo lekceważy was obydwu i waszych sługusówTo
      przecież proste.Najgorsza jest wasza psychoza i hiper hipokryzja.Można by wam
      ubliżać w nieskończoność.Byłoby to uzasadnione.Ale nie warto.Jesteście żałóśni.
      • po_jeby NSatepny PO_jeb ze PO? 21.02.07, 00:08
        szasza7 napisała:

        > pan nie dziwi,że skoro pan i w szczególności premier lekceważą znaczną część
        > społeczeństwa to i społeczeństwo lekceważy was obydwu i waszych sługusówTo
        > przecież proste.Najgorsza jest wasza psychoza i hiper hipokryzja.Można by wam
        > ubliżać w nieskończoność.Byłoby to uzasadnione.Ale nie warto.Jesteście żałóśni.
    • elk15sobrius Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 21:39
      Ale sie jaracie tymi nowikami...Ta sama paczka miesza sie w jednym worze juz
      tyle lat,cyklicznie dopuszczajac i odsuwajac to jednych to drugich od koryta -
      Z WASZYMI PIENIADZMI !!!! - KORZYSTAJAC Z UROKOW ZYCIA I WLADZY. bez ambicji
      bez racjonalnych pomyslow na rozwoj.Przetrzyjcie oczy,popatrzcie na same
      naglowki,i zobaczycie ...... , czyli TO CO MUSI ZOBACZYC KAZDY ZDROWOMYSLACY
      CZLOWIEK. a cwiercglowki sie tym pasjonoja i podbijaja bebenek.Proponuje
      zorganizowac bojkot tych wiadomosci, ciekawe co by zrobili politycy,gdyby
      ktoregos dnia nie zostala kupiona zadna gazeta...? Pasjonatom polityki przez
      jakze duze P, zycze ZDROWIA i to duzo,cha,cha,cha.
    • kapollo1 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 22:06
      The Economist ma racje to pisza ludzie, ktorzy patrza na Polske z innej
      perespektywy i majacy odniesienie w innych ,,normalnych'' krajach Europy i Swiata.
      Panie Prezydencie prawda jest taka, ze zamiast laczyc, rzady PiSu wprowadzaja
      coraz to wieksze podzialy i nie robia praktycznie nic, aby pomoc jeszcze
      bardziej gospodarce, ktora fakt, faktem rosnie w sile, ale to nie dzieki Wam
      tylko dzieki wszystkim poprzednim rzadom i reformom. Tak rowniez tej Prof.
      Balcerowicza, jezeli nie widzi Pan tego to niech wyrzuci Pan jeszcze pare
      milionow z naszych pieniedzy na analizy ekonomiczne to wtedy moze przejrzy Pan
      na oczy.
      • pollack5 Re: Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawie 20.02.07, 23:14
        Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • pollack5 Prezydent: Artykuł "The Economist" niesprawiedl.. 20.02.07, 23:11
      Spieprzaj dziadu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • peerelski Artykułami w tym szmatławcu "The Economist" 21.02.07, 07:45
      nie nalezy sie przejmowac, panowie Kaczynscy, bo tam zamieszcza sie nie prace
      naukowe, tylko zwykle a czesto podle, ANONIMY!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka