golcon
24.02.07, 09:04
Szkoda Gazeto Wyborcza, że dla tak dramatycznego wydarzenia jak pozbawianie
ludzi pracy z przyczyn czysto ideologicznych nie dałaś możliwości
skomentowania. Czyżby już zapomniano o Warchołach Radomskich ?. Wtedy były
pieniądze , były sztandary kościelne w obronie poszkodowanych. Dziś rzekomo w
demokratycznym kraju, wywala się ludzi z pracy jak przedmioty. Nikogo to nie
interesuje. Kościół zajęty obroną swoich agentów, prasa zastraszona i
płaszcząca się przez wszechwładnym Wassermanem i Macierewiczem nie komentuje.
Czyżby pogoń za zyskami odjęła Wam odwagę i człowieczeństwo?.