Dodaj do ulubionych

Pracownicy WSI to też ludzie, trochę współczucia

24.02.07, 09:04
Szkoda Gazeto Wyborcza, że dla tak dramatycznego wydarzenia jak pozbawianie
ludzi pracy z przyczyn czysto ideologicznych nie dałaś możliwości
skomentowania. Czyżby już zapomniano o Warchołach Radomskich ?. Wtedy były
pieniądze , były sztandary kościelne w obronie poszkodowanych. Dziś rzekomo w
demokratycznym kraju, wywala się ludzi z pracy jak przedmioty. Nikogo to nie
interesuje. Kościół zajęty obroną swoich agentów, prasa zastraszona i
płaszcząca się przez wszechwładnym Wassermanem i Macierewiczem nie komentuje.
Czyżby pogoń za zyskami odjęła Wam odwagę i człowieczeństwo?.
Obserwuj wątek
    • aron2004 Re: Pracownicy WSI to też ludzie, trochę współczu 24.02.07, 10:44
      mogą udać się do Putina, da im pracę w KGB.
    • heraldek Wroclawski LG Philips, Whirpool da im prace..... 24.02.07, 10:51
      ....7.5 PLN na godzine.....przeciez to kokosy dla tych wojskowych trepow....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka