presentation1 22.03.07, 12:09 Amerykanie podpalili ogien na ktorym sami sie upieka.Stapaja po bardzo cieniutkim lodzie.A to niebezpieczne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eva15 granice US-prawa 22.03.07, 12:13 " Waszyngtonie (...) Chce bowiem dowiedzieć się, dlaczego Włochy zgodziły się na uwolnienie z więzień pięciu przywódców talibów, których USA uważają za terrorystów(...)". ___________________ Może dlatego, że Włochy są niezależnym, suwerennym państwem a nie zamorską kolonią USA? Odpowiedz Link Zgłoś
v.prl.pisiorow Włochy zawsze prowadzą skuteczną politykę 22.03.07, 12:22 zagraniczną, o czym USA może jedynie pomarzyć Odpowiedz Link Zgłoś
mangusta3 Włochy, Hiszpania, Francja to niezależne kraje w 22.03.07, 13:42 przeciwieństwie do Polski i przydupasa Busha z Wielkiej Brytanii czyli Tony Blaira Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Re: Włochy krytykowane przez USA za negocjacje z 22.03.07, 17:08 ""Nie aprobujemy żadnych ustępstw wobec terrorystów i negocjacji z tymi, którzy dokonują zamachów i porwań oraz podrzynają gardła więźniom" - mówią cytowani przez dziennik przedstawiciele Departamentu Stanu." Pamietamy Irak i sprawe uwolnienia Giuliany Sgreny. Wtedy wojska usa zastrzelily agenta wloskiego wywiadu Nicole Calipariego, dziennikarce udalo sie przezyc... Kto tu ku... jest terrorysta?!?! Odpowiedz Link Zgłoś