Dodaj do ulubionych

Włochy krytykowane przez USA za negocjacje z ta...

22.03.07, 12:09
Amerykanie podpalili ogien na ktorym sami sie upieka.Stapaja po bardzo cieniutkim lodzie.A to niebezpieczne.
Obserwuj wątek
    • eva15 granice US-prawa 22.03.07, 12:13
      " Waszyngtonie (...) Chce bowiem dowiedzieć się, dlaczego Włochy zgodziły się
      na uwolnienie z więzień pięciu przywódców talibów, których USA uważają za
      terrorystów(...)".
      ___________________

      Może dlatego, że Włochy są niezależnym, suwerennym państwem a nie zamorską
      kolonią USA?
      • v.prl.pisiorow Włochy zawsze prowadzą skuteczną politykę 22.03.07, 12:22

        zagraniczną, o czym USA może jedynie pomarzyć
        • mangusta3 Włochy, Hiszpania, Francja to niezależne kraje w 22.03.07, 13:42
          przeciwieństwie do Polski i przydupasa Busha z Wielkiej Brytanii czyli Tony
          Blaira
    • kijwoko Re: Włochy krytykowane przez USA za negocjacje z 22.03.07, 17:08
      ""Nie aprobujemy żadnych ustępstw wobec terrorystów i negocjacji z tymi, którzy
      dokonują zamachów i porwań oraz podrzynają gardła więźniom" - mówią cytowani
      przez dziennik przedstawiciele Departamentu Stanu."

      Pamietamy Irak i sprawe uwolnienia Giuliany Sgreny. Wtedy wojska usa zastrzelily
      agenta wloskiego wywiadu Nicole Calipariego, dziennikarce udalo sie przezyc...
      Kto tu ku... jest terrorysta?!?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka