Dodaj do ulubionych

Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosune...

25.03.07, 20:38
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • skok17 Stosunki francusko-nienieckie 25.03.07, 20:40
      Stosunki francusko-nienieckie są przecież nieznienne od dziesięcioleci, chyba
      że pan premier "Lux"emburga nie wie o co chodzi.
      • almagus Re: Polska i Słabizna. 25.03.07, 21:02
        Polska i Słabizna.

        Czy nasz rząd jest w polityce mężczyzną,
        skoro arenę podpiera słabizną?
        Trzeba prowadzić politykę z głową,
        nie zaspokojoną dolną połową!
        Weźmy takiego no, wicepremiera,
        chłop co za dziwki się tylko zabiera?
        Natomiast ten wodzu Wszechpolski, długi,
        uważa, iż gejem bywa co drugi.
        Zaś wiodący główne ugrupowanie,
        tylko ze słabizną damską jest w stanie,
        prowadzić Polskie sprawy zagraniczne,
        poprzez umowy, wyjazdy nieliczne.
        A jak już coś wypalą to na tyle,
        iż do Odry wpuścimy krokodyle.
        Jak traktat odnowimy z sąsiadami,
        to niech przynajmniej nażrą się Niemcami.


        Odrę to nazwiemy Nilem,
        by zagadzić krokodylem.
        Polskę nazwą Ziemią Świętą,
        za brak intelektu wyklętą
        • login.gazeta1 Niech się z nami szarpią i nas cywilizują.Kaczeńce 25.03.07, 21:44
          jako premier i prezydent...Normalnie operetka. Na szczęście zaczęli sie strzyc i pastowac buty, ci nasi genialni juryści.
          • kwachu.wylegitymizuj.majuntek Premier_R_ó_ż_a__L_u_k_s_e_m_b_ur g_Szwabską_Tubą_! 25.03.07, 23:43
            ...wielu Polaków ma przez to
            całkowicie skrzywiony obraz Niemiec. Jego zdaniem
            Niemcy nie zasłużyli na takie traktowanie przez
            niektórych Polaków.....
            .......................................

            He he he he !
            Ten szwabski pachołek, gubernator
            szwabskiej prowincji może Polskę i Polaków
            pocałować w D...

            Obecna szwabska polityka wobec
            Polski jest w prostej linii
            miedzywojenną kontynuacją szwabskiej
            doktryny o sezonowości Państwa Polskiego
            i marzeń o odzyskaniu Ślaska, Pomorza i Mazur !
            Tylko groźniejsza bo sprytnie wpisana w Majestat Uniii !

            kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo
            działa jako sabotażysta i dywersant ...

            I nic tu nie zmienią uśmiechy kancelarki,
            dla której idolem i wzorcem jest inspiratorka
            zagłady I Rzeczypospolitej - niemka Katarzyna II !!!

            Podobnie było ze Szrederem, który
            wydutkał poklepywacza mgr Kwacha-Pijaka
            chociaż ten wchodził mu do D... bez masła :(....
            czego następstwem jest zagrożenie energetyczne Polski !

            Rzeki pomyj wylewane nieustannie
            na Polskę i Polaków w szwabskich mediach !
            Nieukrywana nienawiść do Polski i Polaków
            i wylewna miłość do Putina i wszystkiego co kacapskie
            i cisza o sowieckich zbrodniach i gwałtach na niemkach !

            do tego perfidne fałszowanie historii -
            polskie obozy koncentracyjne ! cierpienia wypędzanych
            niemców ! nic w podręcznikach szkolnych o mordowaniu
            milionów Polaków i grabieniu Polski !
            Przewrotne i cyniczne przedstawianie Obrony
            Polskich Interesów przez Polski Rząd jako nacjonalizm !!!!!

            Świadome tzw. bezkompleksowe, roszczeniowe
            (doktryna Raua) wychowywanie młodzieży
            w obojętnej nienawiści do Polski i Polaków
            funkconuje jak zawsze perfekcyjnie i daje porządane efekty !
            Jeszcze tylko wymiana młodzieży - czytaj wychowywanie
            janczarów-gastarbajterów za polskie pieniądze
            ostatnio nie działa jak należy ...

            Niedawno ujawniono czubek góry lodowej -
            Zabranianie nauki polskiego dzieciom z rodzin mieszanych !

            Atakowanie Polski przez szwabskich pachołków
            jest tylko jeszcze jednym potwierdzeniem
            słuszności polityki Kaczyńskich, PIS i Koalicjantów !
            • stuj_halina boso ale w ostrogach 26.03.07, 00:58
              wygrzeb jeszcze baranie szablę z gnojowiska i lej germańca
              przez takich pacanów i glupków jak ty i twoi kaczyńscy wstydzę się za Polskę.
              bo nigdy tak żałosny mój kraj nie był jak od roku
              obsrtańcu do cywilizacji niedorosły jak nie potrafisz pokojowo współżyć z innymi narodami to twoja sprawa, zawiąż lepiej sznurek prrzy dziurawych gaciach bo ci spadną i dopiero będzie śmiech
              sezonowość państwa to wina takich palantów jak ty
              a pocałowac w dupę to ty pocałujesz jak będziesz z glodu zdychać i o germańskie euro żebrać
              • infoth Re: boso ale w ostrogach 26.03.07, 01:05
                a sraj w najlepsze osrańcu osrany.. .uj!
                • bi-smark_z.nosa Re: Premier_R_ó_ż_a__L_u_k_s_e_m_b_u_ r g_Szwabską_ 26.03.07, 01:27
                  kwachu.wylegitymizuj.majuntek napisał:

                  > ...wielu Polaków ma przez to
                  > całkowicie skrzywiony obraz Niemiec. Jego zdaniem
                  > Niemcy nie zasłużyli na takie traktowanie przez
                  > niektórych Polaków.....
                  > .......................................
                  >
                  > He he he he !
                  > Ten szwabski pachołek, gubernator
                  > szwabskiej prowincji może Polskę i Polaków
                  > pocałować w D...
                  >
                  > Obecna szwabska polityka wobec
                  > Polski jest w prostej linii
                  > miedzywojenną kontynuacją szwabskiej
                  > doktryny o sezonowości Państwa Polskiego
                  > i marzeń o odzyskaniu Ślaska, Pomorza i Mazur !
                  > Tylko groźniejsza bo sprytnie wpisana w Majestat Uniii !
                  >
                  > kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo
                  > działa jako sabotażysta i dywersant ...
                  >
                  > I nic tu nie zmienią uśmiechy kancelarki,
                  > dla której idolem i wzorcem jest inspiratorka
                  > zagłady I Rzeczypospolitej - niemka Katarzyna II !!!
                  ................



                  Dziadkowie tego Premiera Róży Luksemburga
                  pewnie razem ze zbrodniczym wermahtem spędzali
                  5-cio letnie wakacje w Polsce :(
                  • dominik.olsztyn Re: Premier_R_ó_ż_a__L_u_k_s_e_m_b_u_ r g_Szwabsk 26.03.07, 02:05
                    bi-smark_z.nosa napisał:

                    > Dziadkowie tego Premiera Róży Luksemburga
                    > pewnie razem ze zbrodniczym wermahtem spędzali
                    > 5-cio letnie wakacje w Polsce :(


                    Ty zaś powinieneś udać się jak najszybciej na dożywotnie wakacje do Tworek ?
                    Kto Ci dał chamie jeden prawo do takiego oczerniania ludzi, których w ogóle nie
                    znasz ? Boli Cię, że są mądrzejsi ludzie na tym świecie od Ciebie, czy może
                    tego nawet nie jesteś w stanie pojąć i stąd ta frustracja ?
            • stuj_halina i won z UE bo tu miejsce dla ludzi bez kompleksów 26.03.07, 01:01
            • prusak-bez-jajec Premier_R_ó_ż_a__L_u_k_s_e_m_b_ur g_Szwabska_Tub 26.03.07, 01:20
              kwachu.wylegitymizuj.majuntek napisał:

              > ...wielu Polaków ma przez to
              > całkowicie skrzywiony obraz Niemiec. Jego zdaniem
              > Niemcy nie zasłużyli na takie traktowanie przez
              > niektórych Polaków.....
              > .......................................
              >
              > He he he he !
              > Ten szwabski pachołek, gubernator
              > szwabskiej prowincji może Polskę i Polaków
              > pocałować w D...
              >
              > Obecna szwabska polityka wobec
              > Polski jest w prostej linii
              > miedzywojenną kontynuacją szwabskiej
              > doktryny o sezonowości Państwa Polskiego
              > i marzeń o odzyskaniu Ślaska, Pomorza i Mazur !
              > Tylko groźniejsza bo sprytnie wpisana w Majestat Uniii !
              >
              > kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo
              > działa jako sabotażysta i dywersant ...
              >
              > I nic tu nie zmienią uśmiechy kancelarki,
              > dla której idolem i wzorcem jest inspiratorka
              > zagłady I Rzeczypospolitej - niemka Katarzyna II !!!
              >
              > Podobnie było ze Szrederem, który
              > wydutkał poklepywacza mgr Kwacha-Pijaka
              > chociaż ten wchodził mu do D... bez masła :(....
              > czego następstwem jest zagrożenie energetyczne Polski !
              >
              > Rzeki pomyj wylewane nieustannie
              > na Polskę i Polaków w szwabskich mediach !
              > Nieukrywana nienawiść do Polski i Polaków
              > i wylewna miłość do Putina i wszystkiego co kacapskie
              > i cisza o sowieckich zbrodniach i gwałtach


              TA SZWABSKA PROWINCJA OGRYZEK
              NAZWANA OD IMIENIA WIELKIEJ
              ZYDOWSKO-SZWBSKIEJ KOMUNISTKI
              LEŻY POMIĘDZY
              ŻABOJADAMI I KARTOFLOJADAMI :)

              WIDOCZNIE SZWABSKIE KARTOFLE ZLECIŁY
              TEMU WASALOWI ATAK NA POLSKĘ
              W RAMACH WALKI O UE-KONSTYTUTĘ !
              TOTALNIE OD KARTOFLOJADÓW UZALEŻNIONA GOSPODARCZO
      • blue911 Re: Stosunki francusko-nienieckie 26.03.07, 00:47
        Pokwaczcie sobie! juz w Stanach prasa napomyka o mozliwosci uruchomienia
        procedury impeachment'u w stosunku do Jasnie Pana Jurka Kowboja!
        Powoli swiat zaczal widziec co sie za usmieszkami i dymna kurtyna kryje.
        Jeszcze troche...i basta!
      • olias Re: Stosunki francusko-nienieckie 26.03.07, 10:01
        o znamienitych stosunkach niemiecko-francuskich najlepiej świadczy fakt witania
        kwiatami zywcięskich zołnierzy niemieckich w 1941 przez Paryżanki.
        Również pomoc jaką Francuzi udzielili Niemcom w załadowaniu Żydów do
        transportów kolejowych "kierunek śmierć" też dużo mówi.
    • xxx52 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 20:44
      gieroy_asfalta napisał:

      > nie jego za*rany biznes, niech się w dyplomacji
      > podszkoli, prostaczek.

      Chcialem skomentowac, ale tu chyba wszelki komentarz zbedny...
    • abhaod kraj wozow drabiniastych i klonic bylby co 25.03.07, 20:44
      niektorym milszy; niestety poziom komentarzy na wybiorczym forum coraz gorszy
      • larive Re: kraj wozow drabiniastych i klonic bylby co 25.03.07, 21:55
        a ja bardziej ufam merkel niz kaczorom!
      • pytajniak A gdyby tak 25.03.07, 22:08
        A gdyby tak Europę przyłączyć do Polski?
        • r0b0l Re: A gdyby tak 25.03.07, 23:26
          > A gdyby tak Europę przyłączyć do Polski?
          to Niemców na Madagaskar, Żydów do Kobylańskiego a wszystkich pozostałych mających spaczone pojęcie demokracji na Antarktydę
          ;)))
          po 30 latach cała PolKatoEuropa by była jednym wielkim burdelem z jeszcze większa dziura budżetową

          i na pewno skończyłby się problem mniejszości islamskiej i podobnych bo by mieli do wyboru: stos albo chrzest i przysięga wierności Ojcu Rydzykowi
    • old.european Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 20:45
      gieroy_asfalta napisał:

      >
      > nie jego za*rany biznes, niech się w dyplomacji podszkoli, prostaczek.

      Nie o to chodzi, jakie te stosunki sa, tylko o to, jak one sa widziane w Europie
      i co o was mysla. I tu tupanie nogami nie pomoze, jesli chcecie kiedys do Europy.
      • gieroy_asfalta Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 20:51
        powszechnie przyjętym w dyplomacji jest, że oficjel jednego państwa nie
        komentuje stosunków pomiędzy państwami trzecimi, a nie do pomyslenia jest aby
        krytykować jakieś państwo za stosunki z innym. Nawet nasz Lepper chyba by to
        wiedział; widać na Zapadzie jeszcze gorsze lepery siem trafiajom.
        • 1410_tenrok głupoty wygadujesz! 25.03.07, 21:31
          Coraz więcej panstw będzie tak mówić głosami swoich przedstawicieli. Polityka
          antyniemiecka prowadzona aktualnie przez Kaczynskich nie służy nikomu ani
          niczemu. Wy możecie se pisać te swoje "antyszwabskie bzdury" ale to za
          pieniądze UE Polska sie rozwija, i to UE przyznała temu krajowi 120 miliardów
          euro. UE powstała po to, aby w Europie panował pokoj i to po wieczne czasy. I
          od 50 lat ten system sie sprawdza. Wy tego nie pojmujecie, ponieważ całe
          dziesieciolecia pakowano wam do łba, że jak będziecie niegrzeczni to
          przyjdzie "Miemiec i zabieże". Niemcy mają to w nosie i to od lat. Są z
          pewnością bardziej demokratycznym krajem niż Polska giertychów i rydzyków.
          Steinbachowa i Pawelka traktowani są tam jak wariaci. A kiedy niedługo wymrą
          ostatni wypędzeni to zostanie jedynie tzw. mniejszość miemiecka Polsce. Mała
          grupka ludzi wyprodukowana na potrzeby nienawiści do Niemiec.
          A UE może się zacząć wkurzać na politykę obliczoną na radykalnych wyborców
          rydzyka oraz lpr i nop. I UE może pogonić Polsce kota, tak jak kiedyć zrobiono
          to z Austrią za Heidera.
          Czy się komuś to podoba, czy też nie, ale w UE nie ma miejsca na giertychy,
          nop, orzechowskich i inne tego typu głupoty. Dlatego antyunioniści bądźcie
          lepiej cicho, bowiem działacie jedynie na korzyść putina, którego ponoć
          nienawidzicie (w co ja osobiście nie wierzę). Za pisanie tych bzdur z pewnością
          jesteście suto opłacani przez ambasadę Białorusi lub Rosji.
          A Polski rząd winien wziąć przykład z De Gaula i zacząć budować przyjaźń z
          Niemcami, zanim nie będzie za późno i UE nie odeśle nas do oślej ławki.
          • stix Skończ tę niemiecką propagandę. 25.03.07, 21:39
            Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze w latach 39-45.
            • xxx52 Re: Skończ tę niemiecką propagandę. 25.03.07, 21:50

              > Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze w latach 39-45.

              A Polacy w latach 1945-1989?

              Uwielbiam takie generalizacje...
              • infoth Re: Skończ tę niemiecką propagandę. 26.03.07, 00:55
                a ja uwielbiam jak komuchy teraz latają i nie uwielbiam jak na nich głosujesz
            • michalng [...] 25.03.07, 22:42
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • wilhelm4 Re: Skończ tę niemiecką propagandę. 25.03.07, 23:07
                blabla

                Anglicy tak pisali
                Wlosi tak pisali
                Francuzi tak pisali
                Belgowie tak pisali
                ........

                Czy oni wszyscy w ostatnich
                miesiacach/tygodniach klamali ?

                Czy oni wszyscy sa "lewusami" ?

                Czy Polacy ich wszystklich musza uczyc Europy ?

                :))))))))
            • 1410_tenrok głoopiś 25.03.07, 23:41
              to było 62 lata temu i należy wreszczie z tym skonczyc. Należy zakonczyc to.
              • infoth Re: głoopiś 26.03.07, 00:58
                to my mamy kończyć-powiedz to swoim deutsches
                • 1410_tenrok a co to znaczy deutsches? 26.03.07, 01:18
                  i co chciałes powiedzieć?
                  • infoth Re: a co to znaczy deutsches? 26.03.07, 01:20
                    odpowiedz sobie sam
                    • 1410_tenrok no to co to znaczy, co? 26.03.07, 01:23
                      ja znam niemiecki, ale ty chyba ni w ząb.
            • dominik.olsztyn Re: Skończ tę niemiecką propagandę. 26.03.07, 02:16
              stix napisał:

              > Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze w latach 39-45.

              No no... I w latach 1002-1005. Aha. I jeszcze jak się upierali, żeby zdobyć
              Wandę.
          • zigzaur Re: głupoty wygadujesz! 25.03.07, 21:42
            Niby wszystko ładnie, ale wg niemieckiego prawa status "wypędzonego" jest
            dziedziczony. W związku z tym liczba "wypędzonych" nie maleje wskutek wymierania
            lecz rośnie. Wystarczy mieć jednego z rodziców o statusie "wypędzonego" aby ten
            statut odziedziczyć.
            • wilhelm4 Re: głupoty wygadujesz! 25.03.07, 23:09
              Niby wszystko milo i przekonujaco brzmi. Brawo.

              Tylko ze..... - sie nie zgadza. :)
              • loza_szydercza Re: głupoty wygadujesz! 26.03.07, 01:38
                wilhelm4 napisał:

                > Niby wszystko milo i przekonujaco brzmi. Brawo.
                >
                > Tylko ze..... - sie nie zgadza. :)

                Zgadza sie, zgadza. Wygnancami w Niemczech sa nawet ludzie, ktorych na swiecie
                nie bylo (ani w planach) podczas wojny. "Wygnanstwo" jest dziedziczne.

                W dodatku sama Steibachowa zadnym wygnancem nie jest, ale dzieckiem faszystow,
                ktorzy podczas wojny zwalili sie do Polski, a pozniej spieprzali. A cala ta
                organizacja jest zalozona przez zdeklarowanego naziste.
                • loza_szydercza w dodatku... 26.03.07, 01:56
                  Przypominam kto tak naprawde wypedzil Niemcow

                  pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_ja%C5%82ta%C5%84ska
            • 1410_tenrok jeżeli masz takie kontakty z Niemcami, 25.03.07, 23:46
              jak piszesz - to prawde znasz.
              Jest jeden gatunek wysiedlonych, ktorzy delektują sie nienawiscią do Polski -
              to młodzi członkowie DFK. Innych nie widziałem.
            • arek47 Re: głupoty wygadujesz! 26.03.07, 18:39

              Z czego ty durnie zyjesz ? Oto jest pytanie. Z Hartz IV ? czy moze ze WSI ?
              Tylko Feliksio Dzierzynski cie uzdrowi !!
          • infoth Re: głupoty wygadujesz! 26.03.07, 00:54
            mi nic do głowy nie nałożono a w szczególności, że Niemiec tutaj przyjdzie. Jak
            uważasz że te miliardy są takie zbawienne to zobacz ile one znaczą w stosunku
            do PKB Polski czy marnotrawstwa urzędników... i tak będziemy mieli za tą kasę
            blaszane boiska. Szacuneczek że piszesz.
            • 1410_tenrok a wiesz ilo to jest 120 miliardów euro? 26.03.07, 01:22
              marnotrawstwo mowisz? Cóż, wszystkiego nie nakradną. A do tego UE kontroluje.
              Nic Ci do głowy nie nakładli? Eh, nie chcesz sie przyznać.
              Blaszane boiska? A co to jest, jeśli łaska.

              A miliardy są zbawienne, ponieważ skonczyło sie wydawanie bez sensu. Ta UE
              trzyma na tym łape. Urzędasy mogą se budować dworce w Włoszczyznach.
        • old.european Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:28
          gieroy_asfalta napisał:

          > powszechnie przyjętym w dyplomacji jest, że oficjel jednego państwa nie
          > komentuje stosunków pomiędzy państwami trzecimi, a nie do pomyslenia jest aby
          > krytykować jakieś państwo za stosunki z innym. Nawet nasz Lepper chyba by to
          > wiedział; widać na Zapadzie jeszcze gorsze lepery siem trafiajom.

          No widzisz, macie pecha, ze was niepowaznie traktuja.
        • r0b0l Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 23:31

          powszechnie przyjętym w dyplomacji jest, że oficjel jednego państwa nie
          > komentuje stosunków pomiędzy państwami trzecimi, a nie do pomyslenia jest aby
          > krytykować jakieś państwo za stosunki z innym

          tylko szkoda że kaczory, giertychy i spółka nie wiedzą o tym i wpieprzają się nie tam gdzie trzeba ze swoimi dobrymi radami.
          Zwróć uwagę że krytyka tego kraju ( 4 Rp czy jakoś tak ) nasiliła się w ciągu ostatniego półtorarocza
          A może to układ, szara sieć, międzynarodówka komunistyczna i żydostwo światowe sprzysięgły się przeciw prawej i sprawiedliwej oraz katolickiej...
          • infoth I dobrze że jest krytyka 26.03.07, 01:03
            to znaczy że Giertych miał rację,że koledzy komuniści niezadowoleni.

            NOWA KOMUNA TO "PRAWICA" LOKALNA-DEFRAUDATORZY I SMRODY. MIEJ BACZNOŚĆ NA
            EMANCYPANTKI SLD-CAŁE ŻYCIE NA SZPILECZKACH.
        • infoth kolega o estakadzie 26.03.07, 00:47
          to pustka-sama woda i nijak się ma do rombania lasu kosztem paru chlewów, w
          których mieszka paru beretów. Po za tym ta amerykańska estakada świadczy o
          twoim samochodzie którym jeżdzisz tam w ameryce i gróbości twojego portfela
          Polaku.
      • xanaxy [...] 25.03.07, 21:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • xxx52 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:15
          A mysmy ich pod Glogowem i Grunwaldem naprali. Niepamiec?
          • takeyoshi Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:21
            Heh, sami chcieli... Nikt ich wtedy nie zapraszał, a szczególnie jeśli chodzi o
            Głogów.
        • xxx52 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:17
          Zreszta wyprawiali nie tylko w Polsce, a w calej Europie (moze z wyjatkiem
          Anglii czy Szwajcarii). Po 60 latach nie przeszkadza to innym zyc w zgodzie z
          Niemcami. Dlaczego nagle Polsce ma to tak przeszkadzac???
          • takeyoshi Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:31
            A czy ktoś mówi, że przeszkadza. Dziwnym trafem, kiedy Merkel bawiła z
            Kaczyńskim, w Niemczech wyemitowano film o tym jak wypędzamy biednych Niemców.
            Nio, ale tego nikt nie zauważa. Stosunki polsko-niemieckie są lepsze niż się
            wszystkim wydaje, problem w tym, że niektórzy nie potrafią tego zaakceptować -
            to, że występują punkty zapalne, to norma w stosunkach między dwoma państwami,
            ale fakt, że wszystko jest cacy dopóki jest po naszej myśli, zaczyna coraz
            bardziej przypominać praktyki z lat 30-tych... ;]
            • xxx52 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:40
              A czy ktoś mówi, że przeszkadza. Dziwnym trafem,
              > kiedy Merkel bawiła z Kaczyńskim, w Niemczech
              > wyemitowano film o tym jak wypędzamy biednych Niemców.

              A dziwnym trafem bezposrednio po emisji na tym samym kanale odbyla sie dyskusja
              panelowa z udzialem doradcy Kaczynskiego, ktory sam musial przyznac, ze film byl
              bardzo wywazony i w niczym nie uwlacza Polsce.

              Nie tworz faktow.
          • ember11 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:59
            Zreszta wyprawiali nie tylko w Polsce, a w calej Europie (moze z wyjatkiem
            > Anglii czy Szwajcarii). Po 60 latach nie przeszkadza to innym zyc w zgodzie z
            > Niemcami. Dlaczego nagle Polsce ma to tak przeszkadzac???



            Chociazby dlatego, ze podobnie jak po I W.SW. przynajmniej niektorzy z nich
            zaczynaja odgrywac wiecznych pokrzywdzonych, chociazby ze wzgledu na hipokryzje
            rzadu niemieckiego, ktory to "bije na alarm", ze budowa tarczy moze spowodowac
            nowy podzial Europy zapominajac jednoczesnie, ze sami do takiego podzialu
            doprowadzaja przez zawarcie z Rosja umowy w sprawie "rury baltyckiej"(wtedy ich
            europejska solidarnosc nie interesuje tylko wlasne interesy), chociazby
            dlatego, ze minister spraw zagranicznych tego kraju w oficjalnej wypowiedzi
            proponuje, zeby Niemcy budowaly tarcze z Rosja, chociazby dlatego, ze w tym "w
            pelni demokratycznym" kraju stawianym przez wielu forumowiczow za przyklad
            rodzice z rozwiedzionych, dwujezycznych malzenstw maja zakaz rozmawiania z
            dziecmi w ojczystym jezyku(nie dotyczy to bynajmniej tylko polskich rodzicow)
            co gdzie indziej w Europie byloby nie do pomyslenia (w tym rowniez w tej
            krytykowanej przez wielu "niedemokratycznej" Polsce)Tych przykladow moznaby
            mnozyc bardzo dlugo.
          • koneser10 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:48
            coz warto czasem zajrzec do ksiazek, poczytac - zanim zaczniesz pisac podobne
            bzdury. W jakim innym okupowanym kraju Niemcy wymordowali 6 mln obywateli? W
            jakim innym okupowanym kraju Niemcy doszczczetnie zniczyli tego kraju stolice? W
            jakim innym okupowanym kraju Niemcy prowadzili planowa akcje niszczenia elit i
            inteligencji? Odpowiem - w zadnym poza Polska. Stad wlasnie teraz mamy problem.
            Powolywanie sie na przyklad Francji - i tego jak po wojnie kraje te ulozyly
            sobie stosunki wzajemne jest smieszne i swiadczy raczej o ignorancji osoby je
            wypowiadajacej. Warto pamietac tez i o tym, ze do dzis dnia z tytulu zbrodni i
            zniszczen dokonanych w Polsce nie otrzymalismy odszkodowan. Zamiast tego Niemcy
            buduja sobie gazrure pod Baltykiem, dotuja z budzetu federalnego organizacje
            wypedzonych, wybieraja Steinbach na wysokie stanowiska w rzadzacej partii,
            prezydent federalny uczestniczy w zjazdach wypedzonych, wypedzeni wysuwaja
            roszczenia wobec Polski.....
            Coz problem jest troszke bardziej skomplikowany niz to niektorym politycznie
            poprawnym europejczykom sie wydaje....
            Juckner to debil, przez ostatnie 50 lat wraz z innymi inkasowal miliardy DM
            podczas gdy my musielismy budowac socjalizm - dzieki Niemcom wlasnie. Teraz
            wedlug tego debila mamy byc wdzieczni Niemcom za transfer pieniedzy do
            Luksemburga, Hiszpanii, Portugalii i innych.... hmmm - mozemy o tym porozmawiac
            za 50 lat jak otrzymamy setki miliardow euro. Byc moze wtedy pogadamy o
            wdziecznosci.
            • gosciu_z_niemiec Do konesera10 25.03.07, 23:35
              koneser10 napisała:

              > coz warto czasem zajrzec do ksiazek, poczytac - zanim zaczniesz pisac podobne
              > bzdury. W jakim innym okupowanym kraju Niemcy wymordowali 6 mln obywateli?

              Wiec powiedz mi oczytany, z jakiego zrodla pochodzi liczba 6 milionow obywateli
              wymordowanych przez Niemcow. Pytam powaznie i licze na rzeczowa odpowiedz.
              • shithead Re: Do konesera10 25.03.07, 23:47
                Zdaje sie,ze bylo to 6 mln obywateli polskich, wsrod ktorych bylo 4 mln
                ludnosci pochodzenia zydowskiego. Tak wiec te statystyki sa odpowiednio
                naginane. Jak cos to wymordowano 6 mln Polakow, ale katole Zydow przeciez
                nienawidza, wiec to chyba im bylo na reke. Z tego wynika ze ludnosci etnicznie
                polskiej zginelo okolo 2 mln. Niemcy -10 mln, ZSRR -20 mln. Zamknijcie wiec
                ryje glupie katole i nie klamcie!!!!
                • gosciu_z_niemiec Re: Do konesera10 26.03.07, 00:06
                  shithead napisał:

                  > Zdaje sie,ze bylo to 6 mln obywateli polskich, wsrod ktorych bylo 4 mln
                  > ludnosci pochodzenia zydowskiego. Tak wiec te statystyki sa odpowiednio
                  > naginane. Jak cos to wymordowano 6 mln Polakow, ale katole Zydow przeciez
                  > nienawidza, wiec to chyba im bylo na reke. Z tego wynika ze ludnosci etnicznie
                  > polskiej zginelo okolo 2 mln. Niemcy -10 mln, ZSRR -20 mln. Zamknijcie wiec
                  > ryje glupie katole i nie klamcie!!!!

                  Zydzi byli tez obywatelami Polski, wiec stwierdzenie konesera nie byloby bledne.

                  Ale koneser zarzucajac niektorym brak oczytania nazwal liczbe 6 milionow
                  WYMORDOWANYCH przez Niemcow. Jestem ciekaw zrodel tej liczby, metody liczenia
                  ofiar i licze na rzetelna odpowiedz konesera, poparta zrodlami, ktore w
                  przeciwienstwie do innych ON przeczytal.


                  • loza_szydercza Re: Do konesera10 26.03.07, 01:04
                    Razem z wojskowymi prawie 7 milionow.

                    pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_%C5%9Bwiatowa
                    W niemieckich szkolach nie ucza o tym. Nigdzie sie o tym nie wspomina. Europa (w
                    tym Niemcy najglosniej) permanentnie powtarzaja wylacznie o holokauscie Zydow.
                    Polska cierpi na tym do dzis, bo dochodzi do tego, ze pizniete siksy
                    dziennikarskie maja czelnosc pisac, ze to Polacy dokonali holokaustu na Zydach,
                    a teraz zwalaja wine na Niemcow.

                    Niedawno smialem sie z Kaczora, ze pieprzy bez sensu nawolujac do tego, zeby
                    przestac powtarzac zwrot "polskie obozy koncentracyjne". Smiac mi sie chcialo z
                    jego obsesji, bo bylem pewiem, ze caly swiat wie przeciez, ze nazywa sie je tak
                    tylko dlatego, ze byly na terenie Polski.
                    A tu masz- Hiszpania uwaza, ze 2/3 winy ponosza Polacy!

                    O skutkach wojen i zaborow jakie do dzis ponosi Polska nawet nie wspomne, a
                    Niemcy sieje antypolska propagande jak za starych, "dobrych" czasow.

                    Niegdzie indziej na calym swiecie nie ma tak jawnego, spolecznego przyzwolenia
                    na obrzygiwanie Polakow, jak w Niemczech.
                    Pisalem to juz w innym temacie- Niemieckie media notorycznie ponizaja Polakow.
                    Polska jest chlopcem do bicia, bo poprawnosc polityczna na to pozwala.
                    • gosciu_z_niemiec Re: Do konesera10 26.03.07, 15:41
                      loza_szydercza napisał:

                      > Razem z wojskowymi prawie 7 milionow.
                      >
                      > pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_%C5%9Bwiatowa


                      Chyba nie chcesz nazwac Wikipedii, ktora w podanym artykule sama nawet nie
                      podaje zrodel, powaznym zrodlem informacji?
                      W WIkipedii moze pisac kazdy, co chce i jak chce.
                      Natomiast koneser czy jak mu tam zarzucil ludziom brak oczytania i nazwal liczbe
                      6 milionow wymordowanych przez Niemcow, wiec chetnie dowiem sie, gdzie on sie
                      tak oczytal. Narazie gledzi cos o wspoludziale z ROsjanami, relatywizuje (i tak
                      bylo duzo) ale ja czekam na NAUKOWE ZRODLO oczytanego konesera czy jak mu tam,
                      gdyz on zarzuca innym brak oczytania.
                  • koneser10 Re: Do konesera10 26.03.07, 09:28
                    1. Wyraznie napisalem OBYWATELI POLSKICH - tj. osob posiadajacych obywatelstwo
                    panstwa polskiego. Potrafie zrozumiec, ze ktos kto ma jak sam sie podpisuje ma
                    gowno w glowie tego nie ogarnia - mam nadzieje, ze gosciu_z_niemiec rozumiesz
                    tekst pisany.
                    2. Co do liczby ofiar - w sumie w II ws zginelo prawie 7 milionow obywateli
                    panstwa polskiego - z tego co najmniej 1 milion zamordowali Rosjanie. Sek w
                    tym, ze Ruscy dzialali w porozumieniu z Niemcami.... tak wiec zaliczam wam
                    wspoludzial. Jakbys nie kombinowal skala zbrodni popelnionych na Polakach jest
                    ogromna - bez zadosc uczynienia nie ma mowy o porozumieniu, wspolnosci itp.
                    cudach.
                    3. Debilowaty premier Luxemburga stracil kolejna okazje by byc cicho -
                    rozumiem, ze odczuwa wdziecznosc do BRD za miliardy DM, ktore pozwolily
                    zbudowac dobrobyt w Luxemburgu, jednak warto by nastepnym razem spojrzal do
                    ksiazek zanim wypowie rownie absurdalne opinie pod adresem Polski.
                    • gosciu_z_niemiec Re: Do konesera10 26.03.07, 15:35
                      koneser10 napisała:

                      > 1. Wyraznie napisalem OBYWATELI POLSKICH - tj. osob posiadajacych obywatelstwo
                      > panstwa polskiego. Potrafie zrozumiec, ze ktos kto ma jak sam sie podpisuje ma
                      > gowno w glowie tego nie ogarnia - mam nadzieje, ze gosciu_z_niemiec rozumiesz
                      > tekst pisany.
                      > 2. Co do liczby ofiar - w sumie w II ws zginelo prawie 7 milionow obywateli
                      > panstwa polskiego - z tego co najmniej 1 milion zamordowali Rosjanie. Sek w
                      > tym, ze Ruscy dzialali w porozumieniu z Niemcami.... tak wiec zaliczam wam
                      > wspoludzial. Jakbys nie kombinowal skala zbrodni popelnionych na Polakach jest
                      > ogromna - bez zadosc uczynienia nie ma mowy o porozumieniu, wspolnosci itp.
                      > cudach.

                      Napisales:

                      koneser10 napisała:

                      > coz warto czasem zajrzec do ksiazek, poczytac - zanim zaczniesz pisac podobne
                      > bzdury. W jakim innym okupowanym kraju Niemcy wymordowali 6 mln obywateli?

                      Wiec powiedz mi oczytany, z jakiego zrodla pochodzi liczba 6 milionow obywateli
                      w y m o r d o w a n y c h przez N i e m c o w.
                      Pytam powaznie i licze na rzeczowa odpowiedz.
                      I nie krec o wspoludzialach, tylko podaj zrodlo naukowe oraz metode liczenia
                      tych ofiar.


                      • koneser10 gosciu z niemiec 26.03.07, 20:33
                        odsylam do pierwszego z brzegu podrecznika szkolnego. Ew. google na haslo
                        'straty ludnosci polskiej' - co do metody badawczej - najczesciej porownuje sie
                        ilosc ludnosci przed i po wojnie....
                      • koneser10 Re: Do konesera10 26.03.07, 20:46
                        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3579723.html
                        Ilu obywateli polskich zginęło i było represjonowanych w czasie II wojny światowej?
                        Listę ofiar chce ustalić specjalny zespół badawczy, który będzie pracował pod
                        patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz IPN. Do tej pory w
                        literaturze funkcjonuje niezmiennie liczba 6 mln 28 tys. Taką liczbę strat
                        ludności przedwojennej Polski ustaliła Komisja Odszkodowawcza działająca przy
                        Radzie Ministrów w 1947 r. Badania oparła głównie na statystykach - porównaniu
                        ludności przedwojennej i powojennej.

                        Liczba 6 mln jest kwestionowana przez wielu historyków między innymi dlatego, że
                        nie uwzględnia strat na Wschodzie.

                        Jak powiedział nam rzecznik MKiDN Jan Kasprzyk, zespół uczonych zamierza
                        wykorzystać dokumentacje istniejących instytucji: m.in. Naczelnej Dyrekcji
                        Archiwów Państwowych, Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie, Centralnego
                        Archiwum Wojskowego, dokumentacji obozów koncentracyjnych i obozów jenieckich.

                        - Chodzi o to, aby ustalić jak najbardziej wiarygodną listę strat ludności i
                        ofiar represji - powiedział Kasprzyk. Projekt zakrojony jest na dwa lata. Po
                        nich zespół zajmie się badaniem strat wśród obywateli polskich na Wschodzie pod
                        okupacją sowiecką.

                        Oficjalna inauguracja prac zespołu przygotowywana jest na 1 września w
                        warszawskim Zamku Królewskim, a będzie mu towarzyszyć panel historyczny:
                        "Szucha, Palmiry, Auschwitz. Ofiary niemieckiej okupacji w Polsce 1939-45, stan
                        wiedzy perspektywy badawcze". Panel poprowadzi prof. Władysław Bartoszewski, a
                        udział w dyskusji członkowie zespołu: Andrzej Kunert, Andrzej Chmielarz i
                        Wojciech Roszkowski.
        • old.european Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:32
          xanaxy napisała:

          > ty tam old.european - na dzrzwo!!! Natychmiast. Nawt nie kumasz czemu, prawda?
          > I dobrze. Gowno mnie obchodzi widzenie Eurooy / kto to jest?/. Mnie interesuje
          > to co rodzice dzisiejszych Niemcow wyprawiali, a wyprwiali. Niepamiec?

          A u ciebie to pamiec, czy edukacja ?
          Zreszta, jest to obojetne dla relacji w Europie, co ciebie interesuje. Zostan
          sobie na tym drzewie, ja na nie wchodzic nie mam zamiaru, poczekam az sam
          spadniesz.
      • slsmyl Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:12
        tu tupanie nogami nie pomoze, jesli chcecie kiedys do Europy.
        Polska JEST czescia Europy, czy to sie komus podoba czy nie.
        • zigzaur Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:15
          I to od 1000 lat z hakiem.
        • stix Polacy nie są Europejczykami. 25.03.07, 21:17
          Polacy byli, są i będą Polakami.
          • 1410_tenrok a kuda ty chodził do szkoły, mądralo? 25.03.07, 21:32
            a gdzie leży Polska? Niby na Borneo?
          • mitreades Re: Polacy nie są Europejczykami. 25.03.07, 21:33
            Co za brednie.
          • mitreades Re: Polacy nie są Europejczykami. 25.03.07, 21:35
            stix napisał:

            > Polacy byli, są i będą Polakami.

            Co za brednie. Średniowieczna ciemnota.
          • werners Re: Polacy nie są Europejczykami. 25.03.07, 23:15
            To prawda. Poprzez swoja izolacje Polaczki zostana tylko Polaczkami. Nigdy nie
            beda Europejczykami. Sloma im z butow wystaje. Wstyd na caly swiat.
            • stuj_halina Polacy i Polska majją okazję stać się Europejczyka 26.03.07, 01:09
              mi
              etnicznie bo geograficznie zawsze bylismy w Europie.
              A jak się stanie inaczej to będzie dziura w sercu Europy, czarna i pełna beretów.
              Bo do Europy już nawet przysłowiowa nędza rumuńska weszła, Litwa, Łotwa, Estonia które jeszcze niedawno byly sowieckimi koloniami i nie miały NIC.
              Jeśli Polska nie zazymiluje się z Europą, jesli sama się odsunie to skaże sie na upadek ostateczny.
              1000 lat pięknej historii i państwo skończy jako bankrut na stercie gnoju
              WSTYD
            • infoth Jak izolacja 26.03.07, 01:16
              ja już zajżałem im pod ogon(oko w oko) a ty?? Polaku
              • infoth Miało być JAKA - psia krew 26.03.07, 01:18
                poprzednio
              • 1410_tenrok oh, widzę, że Polski też jest dla Ciebie obcy. 26.03.07, 01:24
                • infoth a co ten rok Ci przeszkadza? 26.03.07, 01:55
                  no chodż.... napijesz się piwka???
          • bonbon1 Re: :))) 25.03.07, 23:24
            Nie jestem Polakiem, nie jestem katolikiem i nie
            Autor: stix
            Data: 30.12.06, 14:16 + dodaj do ulubionych wątków

            + odpowiedz

            --------------------------------------------------------------------------------
            sieję nienawiścią.

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=54658655&a=54660733
        • old.european Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:34
          slsmyl napisał:

          > tu tupanie nogami nie pomoze, jesli chcecie kiedys do Europy.
          > Polska JEST czescia Europy, czy to sie komus podoba czy nie.

          Dupa jest czescia czlowieka.
      • maxlowe11 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 26.03.07, 02:07

        A po co nam do tego czym sami jestesmy. To oni sa na peryferiach.
        Liczy sie centrum, ktore wlasnie chcieli od tysiaca lat, i teraz
        tez chca opanowac. A chale, to nie laska?
    • bojmie Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosune.. 25.03.07, 20:52
      Facet ma aboslutna racje. Mam na mysli premiera Luxemburga. Polityka naszego
      rzadu wobec Niemiec nie ma sensu. Szkodzi nam i Europie. Czas spojrzec na
      sprawy z pewnym dystansem.
      • xanaxy Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:12
        bojmie napisał:

        > Facet ma aboslutna racje. Mam na mysli premiera Luxemburga. Polityka naszego
        > rzadu wobec Niemiec nie ma sensu. Szkodzi nam i Europie. Czas spojrzec na
        > sprawy z pewnym dystansem.
        Wlasnie o to chodzi Niemcom. Nie mnie. Za dobrze /nadal/pamietam. Nie ma -
        dystans, bo z tego kolejm=ny faszyzm. Slowo!
        • zigzaur Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:16
          Facio ośmiesza się własną niewiedzą.
    • stix Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego. 25.03.07, 21:04
      Niemiec = wróg.
      • xxx52 Re: Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego 25.03.07, 21:12
        > Niemiec = wróg.

        Polak = ???
        Nieprawomyslny Polak = ???
        Prawdziwy Polak = ???
        Czech = ???
        Rosjanin = ???
        Anglik = ???

        A moze sie samych wrogow doszukasz?
        • zigzaur Maćko z Bogdańca ("Krzyżacy") mawiał: 25.03.07, 21:18
          "Do kuszy najlepszy Angielczyk,
          do dwuręcznego brzeszczota nie masz nad Niemca,
          Czesi okrutnie toporami sieką,
          a znowu Szwajcar rad żelaznym cepem hełmy tłucze!"

          (Rozdział I, scena w gospodzie tuż przed przybyciem Księżnej Mazowieckiej z Danuśką)
          • xxx52 Re: Maćko z Bogdańca ("Krzyżacy") mawiał: 25.03.07, 21:20
            i co, sami wrodzy?
            • zigzaur Re: Maćko z Bogdańca ("Krzyżacy") mawiał: 25.03.07, 21:35
              Widocznie stary rycerz znał te nacje tylko od tej strony.
      • 1aka Re: Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego 25.03.07, 21:48
        stix napisał:

        > Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego


        Mów za siebie! Mój sąsiad, Polak, twierdzi, że Niemcy są bardzo dobrzy,
        znacznie lepsi niż Anglicy lub Hiszpanie.
        • infoth Re: Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego 26.03.07, 01:29
          zastanów się nad duszą narodu..co wie i zrobi nawet niewyedukowany człowiek.
          Prawda jest taka i była: Każdy niemiec wie i się dowiedział co się stało i
          dlaczego im tak liżecie dupy(dla pieniędzy-nietrzeba-sprawdzone). Druga strona
          madalu to to padło(polscy niemcy), które tam pierdzi w niemczech. Niepamiętata
          jak przyjeżdżali tutaj-i tego gów.a też się pozbędziemy-to kwestia czasu-a czas
          działa na naszą kożyść-dlatego niemiaszki tak się osrewają ha ha... i .uj.
      • shithead Re: Polacy nie chcą z Niemcami mieć nic wspólnego 25.03.07, 23:57
        stix napisał:

        > Niemiec = wróg.
        Takich polakow jak ty to ja tez jestem wrogiem. Ciemnota powinna byc wypalana
        napalmem, bo inaczej tylko miesza i szkodzi. Na 100% jestes mieszkancem sciany
        wschodniej i katolopolaczkiem, ktory jedyne co potrafi to zionac nienawiscia do
        wszystkich i wszystkiego.
    • almagus Re:krytykuje Polskę za Rydz Schnitte, gejom aborcj 25.03.07, 21:29
      Rydz Schnitte, gejom aborcję, a knurkom kobitte!

      Trzyma się władzy, no i koryta,
      darmowa sznyta, darmowa sznyta.
      Wyciąga bomby i Messerschmitta,
      darmowa sznyta, darmowa sznyta.
      Odzyskał wszystko co niezawisłe,
      że z upasienia wypije Wisłę.
      Trochę gazuje, więc ciągle pyta,
      gdzie messasznyta, gdzie messasznyta.
      Gdy żre z Leppiejem tęga kobita,
      darmowa d.pa, darmowa sznyta.
      Gzi wodza niedomyta z kokpita,
      nie perfumeria, ale de jak sznyta.
      Oręż kaczorów na Messerschmitta
      karttoffelsalat, wielebna schnitta.
      Aż się nie mieści w garaż „Jaszczomb”,
      chyba go upasł jakiś „pokoju głomb”,
      no może partyjny co pytał o śmigło,
      nazywa się tak szczególnie, chyba Mydło!
      I tak poleciał „Jaszczomb” na Rydz schnitte,
      lepsza de… z mydłem od szambokobitte!
      Robi sieg haila, niby o piwo pyta,
      szczypie wszechchłopaczka w de jak sznyta.


      Jak się wygłupiać to zawsze we dwóch,
      aż zamiast być durniem, zrobimy ich w puch!
      • narodpolski Ach jakże wielki jest Luksemburg 25.03.07, 21:32
        Jesteśmy wstrząśnięci wypowiedzią premiera Wielkiego Księstwa o nazwisku nomen
        omen Junckers.
        • zigzaur Re: Ach jakże wielki jest Luksemburg 25.03.07, 21:38
          Określenie Luksemburga "wielkie księstwo" jest samo w sobie niezłym dowcipem.
          • 1410_tenrok Widzisz Ziggy, sam nie lubisz takiego stylu 25.03.07, 23:52
            a jednak jestes obrazliwy. Luksemburg jest małym krajem, Malta jest małym
            krajem, Lichtenstein, Monaco, Belgia, Niderlandy - i co z tego.
            Luksemburg jest małym, ale ropwniez ważnym krajem UE.
            Nabijanie sie z tego kraju niczemu nie służy, a pokazuje, że stix nie ma racji
            ani teraz, ani jutro, ani nigdy.
            Solidarność brzmi przy czytaniu waszych postów jak pękniety balon.
    • mnietowisi Spisek antypolski 25.03.07, 21:32
      * Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosunek do Niemiec
      * Hiszpanie twierdzą, że Polska nie dorosła jeszcze do wypełnienia
      demokratycznych standardów związanych z członkostwem w UE
      * Anglicy oskarżają polskie dzieci o rasizm
      * Trybunał w Strasburgu krytykuje nasze prawodawstwo
      * Niemcy nas nie lubią
      * W Walii mają nas za kłusowników
      * Szwedzi śpiewają o "szemranym" Polaku
      * Brytyjczycy biją polskich taksówkarzy
      * Światowy Kongres Żydów chce naszych pieniędzy
      * Rosja nie kupuje polskiego mięsa
      * W USA traktują nas jak idiotów
      • 1410_tenrok Ale się Kaczory fotygują 25.03.07, 21:35
        niedługo będą nas traktować jak najlepszy europejski cyrk.
        • zigzaur Re: Ale się Kaczory fotygują 25.03.07, 21:37
          Że Lepper to moskiewski agent - to widać.
          Że rodzina Giertychów to patologiczni antyzachodni rusofile - to też widać.
          Ale żeby i Kaczyńscy?
          • 1410_tenrok nie, Kaczynski nie są szpiegami 25.03.07, 23:44
            Kaczynscy rozgrywają swoje ambicje krajowe przy pomocy podgrzewania nienawisci
            do sąsiada. Popatrz Ziggy na zdjecia z Berlina. Wszyscy są serdeczni i radosci,
            jedynie jedna osoba wygląda na chorą z wsciekłości. To smutne, ale taka jest
            prawda.
            Poczytaj ow wierszyk "Na sokalskie mogiły".
            pzdr.
          • jot10 Re: Ale się Kaczory fotygują 26.03.07, 07:58
            zigzaur napisał:
            > Że Lepper to moskiewski agent - to widać.
            > Że rodzina Giertychów to patologiczni antyzachodni rusofile - to też widać.
            > Ale żeby i Kaczyńscy?

            Widocznie koń ma wielką się przekonywania.
            Jest coś zastanawiajacego w tym że Rosjanie traktują nas z zimną, drwiącą pogardą beż jakiejkolwiek jeakcji ze strony jaśnienampanujących.
            Czyżby kompleksy gubernatora-prezydanta wobec imperatora-Putina?
      • stix A Polacy to olewają i niczym się nie przejmują. 25.03.07, 21:42
        Polacy = najbardziej cywilizowana nacja na świecie.
        • indianski Re: A Polacy to olewają i niczym się nie przejmuj 25.03.07, 21:45
          Mow to sobie codziennie , a uwierzysz
          • stix To nie jest kwestia wiary. 25.03.07, 21:46
            To jest fakt.
            • indianski Re: To nie jest kwestia wiary. 25.03.07, 21:49
              ksiadz rydzyk tak stwierdzil , czy to cytat z ustawy sejmowej ?
        • 1410_tenrok jestes smieszny 25.03.07, 23:47
          i do tego zalosny w swoim szowinizmie.
        • shithead Re: A Polacy to olewają i niczym się nie przejmuj 26.03.07, 00:12
          stix napisał:

          > Polacy = najbardziej cywilizowana nacja na świecie.
          Najlepiej sie trwa, wierzy i zyje we wlasnej ciiemnocie.
    • stix Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze. 25.03.07, 21:43
      W latach 1939-1945.
      • indianski Re: Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze. 25.03.07, 21:46
        A szwedzi zrobili nam potop . nikt nas nie lubi :-(
        • ksin Re: Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze. 25.03.07, 21:51
          wykorzystali slabszego i tego po mozna sie spodziewc obecnie po nich


          ps ind. spoczywaj w krainie wiecznych lowow
        • maxlowe11 Re: Niemcy pokazali swoje prawdziwe oblicze. 26.03.07, 02:16
          indianski napisał:

          > A szwedzi zrobili nam potop . nikt nas nie lubi :-(

          Nie trzeba nas lubic - trzeba nas sie bac.
      • wj1980x W latach 1939-1945 wykonywano plan z IWŚ 25.03.07, 21:59
        Poczytaj o planach Niemiec z IWŚ-chcieli głodem zmniejszyć liczbę Polaków oraz
        wypędzić około 2mln z anektowanych terenów(około 30,000 km2) na miejsce
        niemieckich osadników.

        Poczytać też można tu co nieco
        www.firstworldwar.com/source/poland_walcott.htm
        So I asked General von Kries. "General, this is a civilized people. Can this be
        true?"

        "Yes," he said, "it is true" - with, an air of, "Why not?"

        I dared not trust myself to speak; I turned to go. "Wait," he said. And he
        explained to me how Germany, official Germany, regards the state of subject peoples.

        Even now I find it hard to describe in comprehensible terms the mind of official
        Germany, which dominates and shapes all German thought and action. Yet it is as
        hard, as clear-cut, as real as any material thing.

        I saw it in Poland, I saw the same thing in Belgium, I hear of it in Serbia and
        Rumania. For weeks it was always before me, always the same. Officers talked
        freely, frankly, directly. All the staff officers have the same view.

        Let me try to tell it, as General von Kries told me, in Poland, in the midst of
        a dying nation. Germany is destined to rule the world, or at least a great part
        of it. The German people are so much human material for building the German
        state, other people do not count. All is for the glory and might of the German
        state. The lives of human beings are to be conserved only if it makes for the
        state's advancement, their lives are to be sacrificed if it is to the state's
        advantage.

        The state is all, the people are nothing.

        Conquered people signify little in the German account. Life, liberty,
        happiness, human sentiment, family ties, grace and generous impulse, these have
        no place beside the one concern, the greatness of the German state.

        Starvation must excite no pity; sympathy must not be allowed, if it hampers the
        main design of promoting Germany's ends.

        "Starvation is here," said General von Kries. "Candidly, we would like to see
        it relieved; we fear our soldiers may be unfavourably affected by the things
        that they see. But since it is here, starvation must serve our purpose. So we
        set it to work for Germany. By starvation we can accomplish in two or three
        years in East Poland more than we have in West Poland, which is East Prussia, in
        the last hundred years. With that in view, we propose to turn this force to our
        advantage."

        "This country is meant for Germany," continued the keeper of starving Poland.
        "It is a rich alluvial country which Germany has needed for some generations.
        We propose to remove the able-bodied working Poles from this country. It leaves
        it open for the inflow of German working people as fast as we can spare them.
        They will occupy it and work it."

        Then with a cunning smile, "Can't you see how it works out? By and by we shall
        give back freedom to Poland. When that happens Poland will appear automatically
        as a German province."

        To tylko fragment.
        • shithead Re: W latach 1939-1945 wykonywano plan z IWŚ 26.03.07, 00:24
          Dlaczego Poznaniacy nie mieli takich problemow tylko wy zasciankowcy z ruskiego
          zaboru? Madre narody szybko uczyly sie jezyka okupanta a wy nawet po polsku nie
          umiecie. Przepisales czyjes wypociny po angielsku a prawda jest taka, ze w 1917
          nie bylo obywateli polskich bo jeszcze nie bylo panstwa polskiego
          (niepodleglosc listopad 1918) a wiec twoje zrodlo podaje bzdury z zalozenia.
          • wj1980x Re: W latach 1939-1945 wykonywano plan z IWŚ 26.03.07, 02:20
            " nie bylo obywateli polskich bo jeszcze nie bylo panstwa polskiego "
            Polacy istnieją niezależnie od tego kto próbuje okupować ich kraj. Zresztą
            niektórzy uznają Królestwo Polskie zadeklarowane w 1916 za formę quasi-państwową.
            "wiec twoje zrodlo podaje bzdury z zalozenia."
            Oh bo wiadomo że kochaniutcy Niemcy by nigdy Polaka nie skrzywdzili.
            "Dlaczego Poznaniacy nie mieli takich problemow "
            No, nie mieli w ogóle. Dlatego Powstanie Wielkopolskie nie wypaliło bo nie było
            chętnych do walki...
            "Madre narody szybko uczyly sie jezyka okupanta a wy nawet po polsku nie
            >> umiecie."
            Człowieczku weż przestań fantazjować bo zwidy masz. Tak się składa że rodzina z
            Niemiec i Skandynawii a nie z "zaboru rosyjskiego".Masz jakąś obsesję że
            rodzinna ze złotymi zębami szuka zaginionego syna i się po ciebie zgłoszą ? ;]

            "a wiec twoje zrodlo podaje bzdury z zalozenia."
            Te same "bzdury" poddaje historyk Immanuel Geiss w swej książce o planach
            Niemiec podczas IWŚ. Jedna z czołowych postaci niemieckiej historiografii.
          • zigzaur Re: W latach 1939-1945 wykonywano plan z IWŚ 26.03.07, 09:37
            W dniu 5 listopada 1916 Niemcy i Austro-Węgry SAME zadeklarowały zamiar
            odtworzenia Królestwa Polskiego. Historycy niemieccy twierdzą, że to Niemcy i
            Austriacy wyzwolili Polskę spod rosyjskiego jarzma (a Polska odpłaciła
            niewdzięcznością).
            Zatem w roku 1917 politycy niemieccy musieli się liczyć z faktem istnienia
            polskiego bytu państwowego. Istniał wtedy nawet jawny zalążek władzy: Rada
            Regencyjna.
        • wet3 Biedny Luksemburczyk! 26.03.07, 03:41
          1 - plecie glupoty i , co gorsze
          2 - plecie je na zamowienie Niemiec!
    • zyks Oczywiście.Propaganda rządowa(rządowe TV,rządowe 25.03.07, 21:52
      gazety(Dziennik,RzP) i oczywiście Oberkaczor i jego klika okłamują ludzi w
      sprawie Niemiec. To jest b. szkodliwe, fatalne.
      • totalizator Nigdy z niemcem. Niemiecka kultura 1939 - 1945 25.03.07, 22:18
    • wj1980x Lista spraw które Niemcy "zrobili" 25.03.07, 21:53
      'Jego zdaniem Niemcy nie zasłużyli na takie traktowanie przez niektórych
      Polaków, choćby ze względu na to, co Niemcy zrobili dla Europy od czasu
      podpisania Traktatów Rzymskich."
      Chodzi mu o zaprzestanie denazyfikacji, tworzenie mitu o "wypędzeniach"
      ignorując na przykład działalność Selbstschutzu, brak upamiętnienia zagłady
      Polaków przez Niemców, brak reperacji wojennych dla Polski, tolerowanie byłych
      nazistów w rządzie, uznanie granicy Polskiej dopiero w latach 90tych,
      pozostawienie wzmianki o granicach Niemiec z 1937 roku, podobnie jak o granicach
      z 1914, dawanie praw wypędzonego byłym SSmanom i kolonistom niemieckim,
      ignorowanie zbrodni Wehrmachtu, renty dla żołnierzy Waffen SS, brak postępowania
      sądowego wobec zbrodni dokonanych przez niemieckie jednostki wojskowe w Polsce i
      na froncie wschodnim, fundowanie organizacji kwestionujących granicę z Polską...
      O czymś zapomniałem ?
      • pytajniak Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 25.03.07, 21:59
        wj1980x napisał:

        > O czymś zapomniałem ?

        Wydaje mi się, że tak. Nie podajesz jak to jest z tą rentą
        dla Tuska po dziadku.

        > 'Jego zdaniem Niemcy nie zasłużyli na takie traktowanie przez niektórych
        > Polaków, choćby ze względu na to, co Niemcy zrobili dla Europy od czasu
        > podpisania Traktatów Rzymskich."
        > Chodzi mu o zaprzestanie denazyfikacji, tworzenie mitu o "wypędzeniach"
        > ignorując na przykład działalność Selbstschutzu, brak upamiętnienia zagłady
        > Polaków przez Niemców, brak reperacji wojennych dla Polski, tolerowanie byłych
        > nazistów w rządzie, uznanie granicy Polskiej dopiero w latach 90tych,
        > pozostawienie wzmianki o granicach Niemiec z 1937 roku, podobnie jak o granicach
        > z 1914, dawanie praw wypędzonego byłym SSmanom i kolonistom niemieckim,
        > ignorowanie zbrodni Wehrmachtu, renty dla żołnierzy Waffen SS, brak postępowania
        > sądowego wobec zbrodni dokonanych przez niemieckie jednostki wojskowe w Polsce i
        > na froncie wschodnim, fundowanie organizacji kwestionujących granicę z Polską.. .
        > O czymś zapomniałem ?
      • markopollo1 Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 25.03.07, 22:05
        tak zapomniałeś:o stworzeniu Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie"
        wypłacającej nie odszkodowania za popełnione zbrodnie przez Niemcy wobec
        narodu Polskiego ale stworzenie Fundacji wypłacającej POMOC poszkodownym
        przez III Rzeszę, pomocy mi trzeba, żeby to wszystko zrozumieć, ale tak
        długo ten zaczarowany krąg bedzie istniał, jak długo będziemy prowadzić
        gierki, politykierki, i inne ..."sfary głupie,wnet i tak zginiemy w ..."
        zamiast prowadzić realną obliczoną na sukces kampanię promująca dobre
        imię Polski w Niemczech i krajach niemieckojezycznych, bo krótkowzrocznośc
        naszych przedstawicieli w MSZ jest dramatyczna, i bez operacji nic się
        nie zmieni, tu ptrzbe sa diametralne zmiany nie makijaż,
        • wj1980x Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 25.03.07, 22:22
          "zamiast prowadzić realną obliczoną na sukces kampanię promująca dobre
          > imię Polski w Niemczech i krajach niemieckojezycznych"
          Wątpię w skuteczność takiej akcji, wizerunek Polski i Polaków jest w tych
          krajach żle odbierany od co najmniej 300 lat a nasze widzenie historii
          diametralnie różne.
          Swoją drogą czy Ukraina robiła kampanię by poprawić swój wizerunek w Polsce na
          przykład ?
          Aby Niemcy nas zaakceptowali musielibyśmy zrezygnować z naszej narodowej
          toższamości, zgodzić się na ich wizję historii i kształtu Europy. W obu nie ma
          dla nas miejsca jako naród niezależny.

          "tak zapomniałeś:o stworzeniu Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie"
          > wypłacającej nie odszkodowania za popełnione zbrodnie przez Niemcy wobec
          > narodu Polskiego"
          Śmieszne pieniądze wobec tego ile są winni a i tak ograniczone że to parodia
          jest. Ile odszkodowań dostali wypędzeni ze Śląska Polacy z Gdyni ? Ile Urząd
          Warszawy ? Ile monumentów zagłady Polaków jest w Berlinie ? Dlaczego nie ma
          Muzeum Zagłady i Prześladowań Narodu Polskiego który dokumentowałby te kilkaset
          lat współżycia Niemiecko-Polskiego ?
          Dlaczego odpowiedzialni za mord profesorów lwowskich czy masakrę na Woli Niemcy
          nie tylko nie zostali ukarani ale prowadzili żywot szanowanych polityków i
          obywateli ?
          • loza_szydercza Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 26.03.07, 01:13
            ...i dlaczego dzisiaj, w 21-ywm wieku w Niemczech nie wolno obrazac Turkow,
            Francuzow, ROSJAN, wszelkich mniejszosci religijnych... ale Polakow wolno?
            Dlaczego straszna pania z Polski, jadaca na jednodniowa wycieczke do Niemiec
            spotyka tyle przykrosci i ponizen ze strony Niemcow w ciagu paru godzin, co
            zadnego Niemca przez dziesiatki lat mieszkajacego w Polsce???
          • babaqba Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 26.03.07, 01:18
            wj1980x napisał: (...)
            > Śmieszne pieniądze wobec tego ile są winni a i tak ograniczone że to parodia
            > jest. Ile odszkodowań dostali wypędzeni ze Śląska Polacy z Gdyni ? Ile Urząd
            > Warszawy ? Ile monumentów zagłady Polaków jest w Berlinie ? Dlaczego nie ma
            > Muzeum Zagłady i Prześl(...)

            I jeszcze ci Krzyżacy. Nie zapominaj o nich. A odszkodowania od Szwecji za potop? Wyznaczasz nowy
            kierunek rozwoju kraju: kiedy ściągniemy już odszkodowania od wszystkich, co nas ukrzywdzili, to
            migiem staniemy się najbogatszym narodem świata, wystawimy Złoty Kościół w Podzięce i nadal
            będziemy się mogli kłócić i awanturować do upadłego. A co z tak pielęgnowaną Krzywdą Narodową?

            Tfu.
            • loza_szydercza Nie trywializuj 26.03.07, 01:23
              Tu chodzi o moralne przyzwolenie. Polska jest gotowa na Unie i zjednoczenie.
              Wszystko mozna byloby zalagodzic, a nawet zapomniec. Przez wiele, wiele lat bylo
              tez cicho z naszej strony. Rzecz w tym, ze Niemcom odwalilo i zaczynaja nam
              przysylac rachunki. Czy dziwi Cie to, ze krew zaczyna pulsowac w zylach Polaka?
              Ze przypominaja sie nasze krzywdy, ktore moznaby wyliczac bez konca?
              Mimo to, to nie my prosimy o rozliczenie z ich strony.
              • 1410_tenrok co zaczyna pulsowac i w jakich zyłach? 26.03.07, 02:12
                dobrze byłoby, gdybscie mądrale pozaglądali troche do książek, a przestali
                pisać o tych nopowskich i elperowskich paranojach.
            • wj1980x Re: Lista spraw które Niemcy "zrobili" 26.03.07, 02:24
              Za Potop Szwedzi nas przeprosili bodajże w zeszłym roku :) Choć mogliby oddać
              zrabowane rzeczy.

              Problem z twoją wypowiedzią polega na tym, że odwołujesz się do historii która w
              relacjach z Szwedami nie ma dużego znaczenia. Dla relacji z Niemcami kwestia
              faktu że morderca kilkudziesięciu tysięcy Polaków z Woli był do niedawna
              szanowanym obywatelem i politykiem raczej ma.
              Zresztą nigdy Niemcy nie stanęli czoła swym antypolskim uprzedzeniom i
              dziedzictwu wobec Polski. Jeśliby mieliby być uczciwi wobec nas to tak
              należałoby zrobić.
              • zigzaur O "potopie" i nie tylko 26.03.07, 09:46
                Wszystkie wojny Szwecji i Rzeczypospolitej przeciwko sobie były nienaturalne i
                szkodliwe dla obu krajów. Naturalny był sojusz obu państw. Nie tylko przeciwko
                Moskwie ale przeciwko Brandenburgii. Tak zresztą było za czasów Stefana Batorego.

                W roku 1678 Rzeczpospolita zawarła antybrandenburski sojusz ze Szwecją. Szwedzi
                uderzyli ze Szczecina na kierunek berliński oraz z Kurlandii na Prusy Książęce.
                Niestety, Szwedzi przegrali pod Fehrbellin (tę bitwę uznaje się za początek
                pruskiego militaryzmu) zaś zdrajca, Michał Pac, hetman wielki litewski,
                zaatakował Szwedów maszerujących przez Żmudź. Szwedzi wycofali się.

                Podobnie w Wielkiej Wojnie Północnej 1700-1721 wygrana Szwedów mogła uratować
                Rzeczpospolitą przed moskiewską niewolą.
        • infoth I oto chodzi aby Ciebie 26.03.07, 01:52
          wystawić do walki z shwarze pigs i żebyś nasr.ł w buksy.
    • zyks Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 21:58
      gieroy_asfalta napisał:

      >
      > nie jego za*rany biznes, niech się w dyplomacji podszkoli, prostaczek.
    • caesar_pl Polacy sa za biedni zeby sie wlaczac 25.03.07, 22:03
      w europejskie rozmowy.Cicho siedziec,albo myslicie ze Beck ma racje?Rydz Smigly smigal z Polski jak strzala ulanska...
    • yxcv Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosune.. 25.03.07, 22:20
      Tak tylko mowia politycy na uslugach Merkel
      • zigzaur Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 26.03.07, 09:48
        Akurat Angela Merkel jest politykiem trzeźwym i poważnym, wolnym od rusofilii.

        Luksemburski premier popisał się karygodną ignorancją. Po prostu, ośmieszył się.
    • uszy_urbana Oj jejejejejejej! 25.03.07, 22:21
      MAm daleko w du..pie co sobie jakiś lewakokomuch z kołchozu brukselskiego
      pierdnie, a psy komucha szechtera w zębach z radością przyniosą
      • babaqba Re: Oj jejejejejejej! 26.03.07, 01:20
        uszy_urbana napisał:

        > MAm daleko w du..pie co sobie jakiś lewakokomuch z kołchozu brukselskiego
        > pierdnie, a psy komucha szechtera w zębach z radością przyniosą

        Nie trwoń zasiłku na dostęp do internetu. Od księdza nie dostaniesz na czynsz!
        • infoth Re: Oj jejejejejejej! 26.03.07, 01:57
          to my wiemy,że macie pieniądze...
        • uszy_urbana Odgryz 26.03.07, 02:11
          Ty mi tu z księdzem? Patrz tu:

          Ja, to mógłbym cie pięć razy kupić, więc mi tu pieniędzmi d..py nie zawracaj.

          To jest scinka, co?



    • robertlula [...] 25.03.07, 22:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • michalng Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:56

        Nie podniecaj sie tak matołku bo to niezdrowe.
      • blue911 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 23:16
        robertlula napisał:

        > maly gowniany gnoj z ku..k*** gownianego niby"kraju" wielkosci dwoch powiatow
        > i 400 tysiecznym narodem zlozonych z CH** wie kogo,a napewno nie
        > narodu"luksemburskiego" bo taki NIE ISTNIEJE! smie pouczac 40 milionowa
        > POLSKE,jak mamy sie zachowywac wobec kraju ktory zniszczyl nasz narod i
        > eksterminowal pol europy,zabijajac 30 milionow ludzi.I taki jeba** smiec ,ma
        > czelnosc publicznie pouczac Ludzi,ktorzy do dzis na rozkaz rozjeb**** by CALE
        T
        > E
        > NIEMCY GOLYMI REKOMA...NIEZLE LUKSEMBURSKI OKU..E*CU,NIEZLE,MILOSNIKU PEDALOW
        I
        > "WOLNOSCI SLOWA"

        Gdzie Ty zyjesz,nieuku?? jest rok 2007! wolisz tyranie buszowa? posmakuj jej
        sam;ja juz mam to za soba. Dziekuje!
    • blue911 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:33
      gieroy_asfalta napisał:

      >
      > nie jego za*rany biznes, niech się w dyplomacji podszkoli, prostaczek.

      Morda w kubel,wsteczniku: jedz do Teksasu jak CI zle,wazeliniarzu!
    • mat25 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:34
      Ty za to jestes bardzo dyplomatyczny...
      • blue911 Re: Premier Luksemburga krytykuje Polskę za stosu 25.03.07, 22:37
        mat25 napisał:

        > Ty za to jestes bardzo dyplomatyczny...

        Kazdemu wedle jego poziomu: inaczej nie pojmie.
        Jakby ten jemiol poczytal troche historii, to by wiedzial jakie tradycje ma
        Luxemburg.
    • koneser10 Juckner to debil 25.03.07, 22:37
      co ma piernik do wiatraka. Dlaczego Polska ma byc wdzieczna Niemcom, za to co
      Niemcy zrobily dla Europy od momentu podpisania Traktatow Rzymskich? Dla
      ustalenia uwagi - to bylo 50 lat temu. Wdzieczny to moze byc Juckner za dobrobyt
      zafundowany za niemieckie pieniadze. Wdzieczni moga byc francuzi, hiszpanie i
      inni, ktorzy z tego przez ostatnie 50 lat mogli korzystac. Poczujemy wdziecznosc
      do Niemiec jak nam przetrasferuja porownywalna ilosc gotowki jaka dotychczas
      utopili w Hiszpanii, Grecji, Portugalii, Luksemburgu itp + nawiazke za II WS.
      Juckner to debil, po raz kolejny dal dowod na to, ze niczego facet nie rozumie -
      jak rozumiem splaca w ten sposob swoj dlug za euro przetransferowane z Niemiec.....
      • uszy_urbana A jaką minę 'naukową' ma na zdjęciu 25.03.07, 22:40
    • amanasunta53 Co to jest Luksemburg?Wielkie Księstwo... 25.03.07, 22:49
      trochę wieksze od Mazowsza?Popłuczyny po Burgundii.
      I premier tego poucza Polskę?Zlekceważyć.Toto to nie partner.Jeśli rozmawiać to
      z Angelą.
      • blue911 Re: Co to jest Luksemburg?Wielkie Księstwo... 25.03.07, 22:56
        amanasunta53 napisała:

        > trochę wieksze od Mazowsza?Popłuczyny po Burgundii.
        > I premier tego poucza Polskę?Zlekceważyć.Toto to nie partner.Jeśli rozmawiać
        to
        > z Angelą.


        Tjaaa...nawyzszy dochod/mieszkanca w calym swiecie! Ale,coz to dla takiego
        narodowca jak TY??? betka...
        • babette666 Re: Co to jest Luksemburg?Wielkie Księstwo... 25.03.07, 23:02

          moja droga Luxembourg jest bogatszy od Angeli i nie ma polowu turkistanu na
          wyzywieniu
          ]
          Kraj bardzo wysoko rozwinięty o dominującej roli usług (70% produktu krajowego
          brutto), zwłaszcza sektora finansowego w gospodarce. Rozwój gospodarczy w
          integracji z Belgią (od 1921), krajami Beneluxu (1960), EWG (1958). Produkt
          krajowy brutto na 1 mieszkańca wynosi 58,9 tysięcy dolarów amerykańskich
          (2004). Luksemburg jest jednym z głównych ośrodków finansowych świata. Siedziba
          166 Banków, w tym Europejskiego Banku Inwestycyjnego Unii Europejskiej.
          • amanasunta53 Re: Co to jest Luksemburg?Wielkie Księstwo... 26.03.07, 17:45
            babette666 napisała:

            >
            > moja droga Luxembourg jest bogatszy od Angeli i nie ma polowu turkistanu na
            > wyzywieniu................
            I bez głosu Luksemburga Unia nic nie uchwali.Bo to największe w Unii mocarstwo jest!
            A propos.
            Dwukrotnie większy kasior na ,,statystycznego ''ma Katar.O Kazachstanie Borata
            nie wspomnę..........Ta bida z nędzą USA ,porażka.......
    • grisza14 Juncker czyta chyba Gazete Wyborcza 25.03.07, 22:59
      i stad zna "prawdziwy" obraz stosunkow polsko-niemieckich. Ostatecznie moze
      czytac belgijska gazete Le Soir czyli Ungiera.Ale w koncu to tez Gazeta
      Wyborcza.
      • uszy_urbana Tak, to są skutki szechterowej propagandy 25.03.07, 23:04
      • elka1021 Re: griszka znow propaganda???? 25.03.07, 23:20
        "le Soir" de combat pour les droits de l'homme et de la femme, le respect de la
        dignité humaine, la liberté d'expression, la tolérance, la multiculturalité, la
        différence".

        "Le Soir" ne se veut ni de droite ni de gauche: "Nous devons au contraire
        refuser toutes les étiquettes politiques qui corsètent, embrigadent, mettent
        des oeillères, créent des tabous. Il peut y avoir du conservatisme à gauche et
        du progrès à droite: c'est notre capacité à le reconnaître le cas échéant, en
        suivant la seule trame de nos valeurs, qui nous permettra d'être extrêmement
        libres dans notre travail, d'être justes dans nos exposés des faits et nos
        analyses, d'êtres crédibles car non inféodés à des organisations (...) ou aux
        hommes et aux femmes qui les composent".
        _______________________________________

        skoro taki madry jestes to sobie poczytaj i nie wciskaj tej waszej
        bolszewickiej propagandy tym co nie znaja dziennika, nasz "Le Soir" jest
        neutralny, ale w Polsce tego slowa sie nie zna i nie uzywa, w Polsce to
        PiSowskie albo WROGIE
        • uszy_urbana nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 25.03.07, 23:24
          och ach ty pewnie wiesz lepiej co neutralne
          bo ty jesteśz belgii i lesoir też znasz
          Och to ty już jesteś prawie autorytet
          och jaka ty mundra jesteś
          • elka1021 Re: nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 25.03.07, 23:51
            nie znam, tylko codziennie czytam
            jestem autorytetem, owszem, dla moich dzieci, ktore sa dumne ze maja matke
            znajaca 5 jezykow, zazdrosny jestes??kazdy kto przyjdzie na swiat ma te same
            szanse, a byc ambitnym nie jest wada, do szkoly chodzilam z gorki, a ty pod
            gorke i taka miedzy nami roznica.
            Ktos kiedys powiedzial "ktos wymyslil krawat, zeby przyzwyczaic nas do
            stryczka" wiec idz sie powies na krawacie, albo idz spac, zamiast wypisywac
            zlosliwosci



            • pytajniak Re: nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 25.03.07, 23:56
              elka1021 napisała:

              > ... idz sie powies ...

              Czy twoje dzieci są również dumne z takich wypowiedzi swojej matki?


              elka1021 napisała:

              > nie znam, tylko codziennie czytam
              > jestem autorytetem, owszem, dla moich dzieci, ktore sa dumne ze maja matke
              > znajaca 5 jezykow, zazdrosny jestes??kazdy kto przyjdzie na swiat ma te same
              > szanse, a byc ambitnym nie jest wada, do szkoly chodzilam z gorki, a ty pod
              > gorke i taka miedzy nami roznica.
              > Ktos kiedys powiedzial "ktos wymyslil krawat, zeby przyzwyczaic nas do
              > stryczka" wiec idz sie powies na krawacie, albo idz spac, zamiast wypisywac
              > zlosliwosci
              >
              >
              >
              • elka1021 Re: nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 25.03.07, 23:59

                hallo moher????tv Trwam wznowi nadawanie o godz.7:00
                Ojciec Dyrektor liczy kase ile starych dzis okradl
                Amen
                • pytajniak Re: nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 26.03.07, 00:04
                  elka1021 bredzi (po polsku):

                  >
                  > hallo moher????tv Trwam wznowi nadawanie o godz.7:00
                  > Ojciec Dyrektor liczy kase ile starych dzis okradl
                  > Amen

                  Znajomość pięciu języków nie pociąga za sobą umiejętności
                  pisania z sensem.
            • uszy_urbana ooooo!!!! 26.03.07, 00:17
              A skąd ty babo wiesz, ile ja znam języków? ja na przykład znam 25.
              A do szkół chodziłem lepszych niż ty.
              A złośliwy dla takich co myślą "Z górki" będę zawsze.
              • elka1021 Re: ooooo!!!! 26.03.07, 00:35


                zeby pokonac zazdrosc albo wlasna glupote masz dwa sposoby do wyboru:praca i
                alkohol a z tych dwoch praca (zwlaszcza ta nad soba) jest ekonomiczniejsza
          • szlomcio1 Re: nasz le soir? Och jakaś ty belgijka! 26.03.07, 00:42
            zostaw ja w spokoju,zainteresuj sie swoim zyciem codziennym,ty tu,ona tam a ja
            tez tu,no nie?
    • xs550 Re: Premier Luksemburga ma racje 25.03.07, 23:11
      Polska dyplomacja kieruja oszolomy i takie sa tego efekty.
      • uszy_urbana ojojoj jakiś ty orginalny 25.03.07, 23:14
        Oszołomy powiadasz?
        Sam do tego doszedłeś, czy ci już może GW-niane pranie mózgu zaliczyłeś?
        • blue911 Re: ojojoj jakiś ty orginalny 26.03.07, 00:04
          W Polsce do glosu doszli histerycy i ekstremisci. Niestety.
          Ale czas sobie z tym chwastem poradzi!
    • pavlikmedvid Wstyd nam Polakom za obecny rzad 25.03.07, 23:28
      w polityce wobec Niemiec, znacznie silniejszego sasiada i partner, ktoremu wspolczesna Polska powinna zawdzeiczac najwiecej - co do konkretow to chodzi o tryskajace gejzery euromanny. Nie bede szczedzil slow na krytyke polskich wladz w stosunku do Niemiec - to podskoki zarozumialego wiejskiego chama.
      • langston Obecne Niemcy powinny budzic trwoge w UE 26.03.07, 00:06
        Niemcy znow stali sie butni aroganccy i stawiaza zadania slabszym.
        • pies_na_prawizne Re: wez "Motilium"pomaga na sraczke 26.03.07, 00:11

    • balrog008 Hahaha 25.03.07, 23:30
      A od kiedy to premier jakiegoś Luksemburga ma czelność wtrącać się w sprawy
      Polski i Niemiec?? Niech się zajmie własnymi sprawami. Oto cała WE- brak
      suwerenności krajów będących w niej i w każdej chwili ktoś może się wtrącać w
      wewnętrzne sprawy państwa- a to KE, a to Trybunał, a to premier innego kraju...
      • balrog008 Re: Hahaha 25.03.07, 23:31
        I kiedy ci ludzie wreszcie zrozumieją, że to co nam WE "daje" to w
        rzeczywistości zwraca nasze pieniądze i to nie całe?? Argumenty, że nam Niemcy
        pomagają można między bajki włożyć...
      • r0b0l Re: Hahaha 25.03.07, 23:35
        suwerenności krajów będących w niej i w każdej chwili ktoś może się wtrącać w
        > wewnętrzne sprawy państwa- a to KE, a to Trybunał, a to premier innego kraju...
        niedługo przestaną się wtrącać, zabiorą swoją kasę , każą zwrócić to co Polska dostała i dopiero będzie placz...

        wiesz co się robi z nieposłusznym gó..arzem / niesolidnym i złośliwym partnerem? wywala na zbity pysk a przyjmuje na jego miejsce innego ( Rumunia, Bułgaria, wkrótce Turcja a za kilka lat Albania )
        A katolicka najjaśniejsza dalej bedzie wyleniałym pawiem i zdychająca papugą Europy
        • shithead Re: Hahaha 26.03.07, 00:39
          Z gola du.a ale dumna. Tak po katolicku, "patriotycznie i po polsku".
        • zigzaur Re: Hahaha 26.03.07, 09:51
          Bzdury!

          Z UE nie "wywalono" ani jednego państwa i nie jest to możliwe. Wejście Polski do
          UE było opłacalne i dla Niemiec (oraz "starej Unii") i dla Polski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka