Dodaj do ulubionych

21. rocznica katastrofy w Czarnobylu

26.04.07, 09:51
byłem tam dwa lata temu!~piorunujące przezycie!!
Obserwuj wątek
    • s-k-i-n 21. rocznica katastrofy w Czarnobylu 26.04.07, 09:52
      zwłaszcza jak szedłem przez miasto Prypeć.. to sa radzieckie Pompeje!
    • karol99321 Płyn lugola 26.04.07, 18:22
      pamiętam jako dziecko, wstrętny, bolała głowa i... oczywiście podany parę dni
      za późno

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka