s-k-i-n 26.04.07, 09:51 byłem tam dwa lata temu!~piorunujące przezycie!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s-k-i-n 21. rocznica katastrofy w Czarnobylu 26.04.07, 09:52 zwłaszcza jak szedłem przez miasto Prypeć.. to sa radzieckie Pompeje! Odpowiedz Link Zgłoś
karol99321 Płyn lugola 26.04.07, 18:22 pamiętam jako dziecko, wstrętny, bolała głowa i... oczywiście podany parę dni za późno Odpowiedz Link Zgłoś