vacter
12.06.07, 18:35
Czyżby ktoś z GW pokazywał swoje lewicowe fascynacje? Pojawiły się dwa
artykuły o tej sprawie. Jeden mówiący o MW, a drugi o młodych prawicowcach.
Hmm. Może powiedzmy inaczej. Młodzi Polacy rozwieszali antylewicowe plakaty w
czasie pochodu lewackich fascynatów. Nie ma to jak tendencyjność. Ludzi
piszących takie artykuły powinno się wywalać z pracy, a nie pozwalać pisać na
łamach dość popularnej gazety. Polak to złodziej, a prawicowiec to dystrybutor
pornografii? Od GW zaczyna zawiewać lewakami...
Linki do artykułów:
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4219620.html?skad=rss
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,4219035.html?skad=rss