Dodaj do ulubionych

Migalski: Rozpoczęła się kampania wyborcza

25.08.07, 19:35
A biedny p.premier Olszewski, jak już zrobił swoje, czyli wygłosił
prokaczą mowę, został porzucony na scenie. Po triumfalnym, wśród
fanfar i okrzyków zejściu z estrady Wodzusia w otoczeniu lizodupów,
pozosał sam na scenie i cichutko, powrócił do historii, z której
tylko na chwilkę go wydobyto!
Bardzo to smutna scena!

Obserwuj wątek
    • binx_15 l 25.08.07, 21:20
      Nie ma dzisiaj wyboru. PiS reprezentuje twardą postawę chaosu, a PO pustkę.
      Wiadomo, że z pustki powstaje także chaos, więc nie ma dobrej opcji. W PO jest
      pustka intelektualna, kadrowa i programowa. W PiS'ie tak samo. LiS i LiD w ogóle
      pomijam, gdyż oni to poprostu nic sobą nie reprezentują.
      No chyba, że jedynie pieniactwo i rozbójnictwo... PiS i PO starają się pozyskać
      ten sam elektorat i to nawet tymi samymi metodami. Obrzucają się nawzajem błotem
      nic konstruktywnego nie wnosząc. Obie partie mają tylko szczątki programów
      wyborczych, za to dużo nic nie znaczących haseł. Normalka.
      Większość z tych haseł nic nie oznacza i nic z nich nie wynika. Te dwie partie
      to identycznie skonstruowane molochy. Może źle się stało, że PO nie wygrało
      poprzednich wyborów, bo jeszcze dwa lata temu to była trochę lepsza partia. Dziś
      w wyniku działań opozycyjnych stała się zbyt podobna do PiS.
      Zbyt demagogiczna i wodzowska. Widać z kim wojujesz, takim się stajesz. Na
      początku PO było zbiorem wyrazistych indywidualności ze wspólną wizją i
      entuzjazmem. Dziś już nic z tego nie zostało. Sytuacja wydaje się więc beznadziejna.
      Czy pojawi się wreszcie w tej Polsce ktoś kto będzie mógł przedstawić konkretne
      propozycje przemawiające do inteligentnej części społeczeństwa? Kto będzie mógł
      się pochwalić prawdziwymi sukcesami, a nie tylko "deubekizacją", która mnie
      osobiście nie interesuje?
      Pewnie znów większość Polaków nie pójdzie do wyborów i nastąpi kontynuacja tego
      co jest. Wydaje mi się, że nasze społeczeństwo jest zupełnie słabe. Nie ma siły,
      by wypromować ludzi, którzy potrafią i chcą coś zrobić. A tacy ludzie choć są,
      to wolą realizować się w innych aspektach życia, najczęściej zajmując się
      przedsiębiorczością gospodarczą.
      Do tego znaczna część Polaków woli głupich demagogów, którzy nimi sterują i
      mieszają w politykę historię doskonale odziałując na ich stetryczałe umysły.
      Jeszcze inna część społeczeństwa polskiego wielbi anarchię. Anarchię to w ogóle
      mamy we krwi. Z tą solidarnością narodową to zawsze wychodzi tylko pompa i parodia.
      Inne narody nie robią pompy ani parodii i nie skrzykują się wzniośle, a jednak
      są efekty. U nas zawsze jest odwrotnie. No ale przecież zawsze możemy zwalić
      winę na żydów jak się coś nie uda. Nie ma ich w Polsce to się nie mogą obronić.
      A i jeszcze na masonów, zapomniałem ;)
      Oto chyba nadszedł najlepszy czas, by ALBO zupełnie przestać zwracać uwagę na to
      co się dzieje w polityce i skupić się tylko na swoim interesie, a nie na
      "narodowym", ALBO uciekać z tego kraju gdzie pieprz rośnie. W polityce obecnie
      jest totalny chaos i ruina, a z drugiej strony pustka.
      To są nie tylko moje opinie. Choć mam jedynie 15 lat to koledzy w moim kręgu
      myślą podobnie, jednak zwykle nie lubimy wyrażać swoich opinii publicznie. Głos
      naszego pokolenia nie jest prawie w ogóle słyszany, a szkoda.
      Pozdrawiam wszystkich fanatyków politycznych, wielbicieli komercyjnych kanałów
      przekazu (mediów) w tym słuchaczy Radia Maryja oraz innych manipulowanych ludzi
      "around POland"! God bless you all!
      • baby1 A co tam znowu główny politolog PiS wymyślił? 26.08.07, 07:54
        Ano, że:
        "Jego zdaniem, podczas kampanii nie zabraknie ataków jednej partii
        na drugą."
        Ale mądrala. Też chcę mieć taki zawód.
    • kazik_b4 Wypowiedzial sie Migalski ... myjac zeby... 25.08.07, 23:17
      • ffamousffatman Re: Wypowiedzial sie Migalski ... myjac zeby... 26.08.07, 08:18
        jak gazeta nie ma odwagi napisac pojeb to pisze politolog
    • ffamousffatman Migalski: Rozpoczęła się kampania wyborcza 26.08.07, 08:20
      Wreszcie - podkreślił politolog - wyraźnie zostały przeciwstawione postkomunizm, liberalizm i III RP, a solidarne państwo i IV RP.

      Myslalem, ze podzial jest PiS - wszyscy
    • katczerwonychszmat UBywatelki i UBywatele wicie rozumicie 26.08.07, 09:25
      Odkąd lustracja w Polsce (IVRP)trwa
      odtąd załgany UBekistan w gacie sra
      bo UBowcy strasznie są sfrustrowane
      te czerwone i różowe świnie załgane
      a różnej maści rachele mośki i icki
      mają przesrane - srają w swoje mycki
      a jakże obsrany jest ole olek TW KAT
      a także inny zdrajca TW MINIM psubrat
      wychodzi na to że tylko jeden TW OLIN
      obsrane i załgane towarzycho pie..
      jak zostało to utrwalone i wyjawione
      przez wywody mafiozy nie wymuszone
      szczekają na Polskę te szuje i gnidy
      bo to nie są Polacy lecz michnikoidy
      III pokolenie UB Polskę znów atakuje
      bo to potomki KPP - UBgnidy i UBszuje
      Polska musi oczyścić się z tego gnoju
      zanim to badziewie nie rozkradnie kraju
    • generalf Migalski... 26.08.07, 15:28
      ... skąd się wziął ten koleś? Do południa w jednej stacji wg niego będą wybory,
      popołudniu w drugiej nie będzie, wieczorem w TVP3 natomiast doktor Migalski
      odnosi się do wypowiedzi "niektórych politologów", czyli komentuje sam siebie...
      gwiazdeczka..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka