rydzyk_fizyk 03.09.07, 07:23 Tylko czy Układ jest w PiSie czy też PiS jest w Układzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sumienie.lk Ludzie mają rację, że wierzą w istnienie układu 03.09.07, 07:24 Ten układ stworzyli sami bracia Kaczyńscy. Oni doskonale wiedzieli, że żaden inny układ nie istnieje, więc na potrzeby durnego narodu stworzyli własny, który traz (ku uciesze gawiedzi) "zwalczają". Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: Ludzie mają rację, że wierzą w istnienie ukła 03.09.07, 07:39 i jest to przynajmniej w części układ rodzinny Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_mrowek To wszystko wina pewnego Układu - Słonecznego 03.09.07, 08:17 a zwłaszcza jego centrum - Slońca - za bardzo coponiektórym przygrzało makówki. ps. Gdyby sondaż telefoniczny zamówiła GW wyniki byłyby odwrotne - btw w tych sondażach to oni chyba jeszcze zamawiają do kogo mają dzwonić - pewnie podali listę najmłodszych stażem prenumeratorów "Rz" - odkąd stała sie rządową gadzinówką Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: To wszystko wina pewnego Układu - Słonecznego 03.09.07, 08:38 W Układzie Słonecznym znajduje sie wszak Księżyc, którym nasi dzielni twórcy UKŁADU, już zdołali się zaopiekować za młodu! Teraz czas na ziemię, i biada Polakom jeśli tego nie powstrzymają!!! Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Głosowanie na X a wyskakuje Y nie jest układe 03.09.07, 09:42 Zawsze twierdzilem, ze wiekszosc Polakow to przyglupy (totalne zkatolicyzowanie) a szczegolnie ta wschodniopolska ciemnota. Odpowiedz Link Zgłoś
darooq 500 osobowa grupa dorosłych Polaków .... 03.09.07, 09:55 Grupy coraz mniejsze a błędy w badaniach coraz większe ... taniej wyszło ale przecież chodzi o news jak ten z 52 procentami. Płacisz a GfK/PBS/PGB itp ci go dostarcza. Odpowiedz Link Zgłoś
plaszcz jest układ psycholi - Kaczyński z Kaczyńskim 03.09.07, 10:44 a układ tem ma jeden cel - wladza absolutna Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Politycy broniący się przed okręgami jednomandato- 03.09.07, 08:45 wymi to nie układ ? To właśnie jest najgorszy układ. Nie liczy się dobro Państwa a tylko partii. Odpowiedz Link Zgłoś
junk92508 E... no akurat Krauze to jest symbol ukladu ... 03.09.07, 09:42 > Ten układ stworzyli sami bracia Kaczyńscy. Oni doskonale wiedzieli, > że żaden inny układ nie istnieje, Akurat Krauze jest jednym z symboli ukladu. Jego firmy informatyczne (uwzgledniam cala grupe Prokom) wygraly same lub jako podwykonawcy wszystkie wieksze przetargi informatyczne ... A potem wiekszosc tych przetargow to byly skandale i psioczenie uzytkownikow ... Ciekawy jest tez temat Miasteczka Wilanow - znajomy ekolog mowil ze tamten teren mial byc zielony bo to jeden z kanalow napowietrzajacych W-we ... A jest osiedle na 40tys osob ... Odpowiedz Link Zgłoś
wyar Geniuszu... 03.09.07, 09:42 Pierwszy w kraju rozgryzłeś taktyke polityczną Kaczyńskich - Nobel murowany. Szczerze mówiąc powinieneś jeszcze napisać parę słów o LiD-zie, że to ta partia uratuje Polskę - i że uważasz Michnika za najwiekszgo Polaka w całym stuleciu. Wtedy jasne będzie, że mając takich mędrców za czytelników, "GW", ta obrzydliwa propagandówka upadnie jeszcze szybciej niż mi się wydaje... Nie, stop, głupoty zawsze było więcej niż mądrości, także trwajcie,trwajcie...Zawsze można będzie się posmiać, wchodząc na strony "Wyborczej" - takiego spektaklu zidicenia i tylu niedołęgów umysłowych (koniecznie jedynie słusznie zwalczających PiS, cokolwiek ten uczyni)w jednym prasowym skansenie za jakiś czas ze świecą trzeba będzie szukać... Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Geniuszu... 03.09.07, 09:48 No coz, kolkow tobie podobnych tez tu nie brakuje. Chyba sie jeszcze nie pobudzili. Odpowiedz Link Zgłoś
waldex3 Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 07:29 raczej istnieje podwójny nieukład- dwóch takich ma w głowach zupełnie niepoukładane Odpowiedz Link Zgłoś
o90 a druga połowa Polaków to cwoki 03.09.07, 07:31 ktorym i tak nie wytlumaczysz ze popierany przez Tuska Giertycha i Lepper Kaczmarek klamie Odpowiedz Link Zgłoś
mirdek Re: a druga połowa Polaków to cwoki 03.09.07, 08:06 ta druga poóowa jest w układzie, więc należy ich z niegi usunąć. Najlepiej wygonić z miast na wieś nie [pracuja na roli tam nie ma układów. Wzór do naśladowania takiej operacji już jest . Odpowiedz Link Zgłoś
simon_r Układ ten zwie się .....KORYTO!!! 03.09.07, 08:17 I nie jest żadnym układem tylko zwyczajnie korupcjogennym prawem. Ten "układ" wytworzyli sobie politycy po to aby móc kraść i w tym sensie układ faktycznie istnieje... wszyscy doskonale wiedzą, że wszelkie rządowe agencje i urzędy są po to aby wprowadzać tam swoich ludzi... im więcej redystrybucji publicznych pieniędzy, im więcej zadań państwa, które trzeba finansować z podatków TYM WIĘCEJ UKŁADU!!! Ale tego żadne kaczki nie zrozumieją ani ich wyznawcy. ------------------- Dziadek Gosiewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
adamalbonie Re: Układ ten zwie się .....KORYTO!!! 03.09.07, 08:50 PO rozumie to doskonale i dlatego rwie się do władzy... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Układ ten zwie się .....KORYTO!!! 03.09.07, 10:01 simon_r napisał: > I nie jest żadnym układem tylko zwyczajnie korupcjogennym prawem. > Ten "układ" wytworzyli sobie politycy po to aby móc kraść i w tym sensie układ > faktycznie istnieje... wszyscy doskonale wiedzą, że wszelkie rządowe agencje i > urzędy są po to aby wprowadzać tam swoich ludzi... im więcej redystrybucji > publicznych pieniędzy, im więcej zadań państwa, które trzeba finansować z > podatków TYM WIĘCEJ UKŁADU!!! > Ale tego żadne kaczki nie zrozumieją ani ich wyznawcy. > > ------------------- > > Dziadek Gosiewskiego Odpowiedz Link Zgłoś
kelowna Re: a druga połowa Polaków to cwoki 03.09.07, 08:23 Przeciez Lepper i Giertych nalezeli do ukladu PiS-u nie tak dawno a teraz PiS uwaza,ze oni byli w innym ukladzie. Troche za duzo ukladow. Ale to tylko poczatek, w ciagu m-ca kaczor glowny znajdzie jeszcze wiele innych ukladow, wsrod ukladow, wsrod ukladow, itd. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Jezeli CBA łamało prawo to Kaczmarek ma zasługi 03.09.07, 08:48 ostrzegając osobę wobec której łamano prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Jezeli CBA łamało prawo to Kaczmarek ma zasłu 03.09.07, 08:51 Kto przeciw PiS ten z nami?Masz racje ,w koncu cala opozycja to Front Ochrony Przestepcow.A ze przegeacie?Przegracie.PiS to pewniak. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: 47% Polaków, ale Andrew do tych głupów nie nal 03.09.07, 09:56 Lider Samoobrony Andrzej Lepper zapowiedział, że jeśli b. szef MSWiA Janusz Kaczmarek, kandydat Ligi i Samoobrony (LiS) na premiera, nie wyjaśni jeszcze w poniedziałek wątpliwości związanych z jego zatrzymaniem, to Samoobrona może wycofać poparcie dla jego kandydatury. - Jeżeli (ta sprawa) nie ma drugiego dna, to ja to odbieram, że pan Kaczmarek skłamał. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 07:33 Co oznacza, że w Polsce jeszcze długo się nie polepszy. To jest dodatnie sprzężenie zwrotne. Zastępy niezadowolonych -> frustracja - > kaczory u władzy -> brak postępu -> zastępy niezadowolonych. Odpowiedz Link Zgłoś
mirdek Wierzę, że tam na górze jest coś, 03.09.07, 08:03 co czuwa nad nami. Niestety jest to rząd. W Allen Układ, szara sieć, apogeum walki z układem będzie aresztowanie przez JK LK. Odpowiedz Link Zgłoś
saphira30 Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 07:39 ciemnogród rules jedyne rozwiazanie dla normalnych ludzi uciekac z tego kraj jak najdalej i nie przyznawac sie ze sie z niego pochodzi bo to wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ....Wystarczy wiec......... 03.09.07, 07:45 ze Ci co wierza w istnienie ukladu zaglosuja na PiS i nowe rozdanie w Sejmie bedzie takie ze to PiS bedzie rzadzil samodzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: ....Wystarczy wiec......... 03.09.07, 07:56 chyba cie cos porabalo! Zostan lepiej we Francji i nie pisz bzdur. Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 Re: ....Wystarczy wiec......... 03.09.07, 07:57 akurat pisze sensownie, zoorro przeczytaj jeszce raz tekst Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Uklad istnieje! A PIS jest czescia tego ukladu. 03.09.07, 07:55 to fakt i wcale nie trzeba sie temu specjalnie dziwic. Kaczory "weszly w uklad" zawiazujac spolke "Telegraf", i tak to trwa do dzis.... Odpowiedz Link Zgłoś
algimin Uklad istnieje w każydym powiecie, bo łapownictwo 03.09.07, 07:59 jest jak do tej pory niekaralne, to wina systemu prawnego wyprodkownego przez prawników III RP bo z pensji się nie wyżyje a za łapówki można stawiać nawet pałace;) Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 no właśnie 03.09.07, 08:06 w urzedach ciotki, kuzyni, babacie, bracia, teściowie... w ostatnich wyborach samorzadowych w naszymmieście startowało duzo młodych kandydatów na radnych ( ciotki, kuzyni, babacie, bracia, teściowie) także i kogo wybrało społeczeństwo starych wyjadaczy, którzy stawiają pomniki świętych i pomniki konsumpcjonizmu ..ech ta demokracja, przyzwalamy na to by układ istniał, mamy szansę go rozbić lecz tego nie robimy, może mamy w tym interes:)))? dlaczego nie stawiamy na młodych, na świeżość tylko na zatęchłe umysły sprzed wieku == medium is the message == Odpowiedz Link Zgłoś
jackass_1 Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 08:32 Jaki z tego wniosek? 52% moich rodaków to ludzie skłonni do paranoi, gotowi uwierzyć naczelnemu paranoikowi Jarkowi. Nie dziwi mnie więc, że PIS wygrał poprzednie wybory. Do takich ludzi nie trafiają logiczne i spokojne wyjaśnienia - takich ludzi pociąga za to piana wściekle kapiąca z ust Kaczek. Zwróćcie bowiem uwagę, że pytanie było o "układ", o którym mówi PIS. Czym innym są lokalne koterie (które faktycznie istnieją wszędzie, bo po prostu ludzie się znają i sobie pomagają bardziej lub mniej zgodnie z prawem), a jednak zupełnie czym innym jest mityczny UKŁAD, który ponoć ma rządzić całym krajem i wszystkimi przejawami państwa. Paranoja i Schizofrenia... :((( I w to wierzy 52% Polaków. Psychiatrzy będą mieli sporo roboty przez wiele nadchodzących lat... Bo w mentalności większości Polaków genetycznie zapisane jest winienie innych za własne niepowodzenia i nieudaczność. Psychiatra powie, że jest to zapisane generalnie w psychice ludzkiej (pisał już o tym Freud), a jednak w Polsce ten syndrom przybiera najbardziej karykaturalne rozmiary. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje ukła 03.09.07, 08:41 jackass_1 układ istnieje z tym ze nikt go nie tworzył, tak jak nie sieje sie perzu na łace. zastepowanie pojęć eufemizmami (układ-koteria) nie wyjaśnia sprawy skąd ludzie mają swój pierwszy milion. układ jest od lat. to homeostat. zadna zmiana władzy nie jest wstanie wpłynąć na jego istnienie. często kazdy z Was jest członkiem układu-układziku, bo w polsce malo kto chce, czy ma odwagę przeciwstawić się nieprawidłowościom z imie zasad, o ile może liczyc na okruchy z pańskego stołu. vide kaczmarek, dopóki był na stanwisku bronił racji swojego szefa, a teraz wywala z siebie lata frustracji. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Dzieki ukladom zyja panstwa, nie dzieki przepisom 03.09.07, 08:35 To szczekanie bolszewickich kretynow przeciwko ukladom staje sie powoli nudne. Czyzby wyobrazaly sobie te komunistyczne nieroby, ze gospodarka, ze spoleczenstwo zafunkcjonuje dzieki panstwowym rygorom? One, szanowni towarzysze, funkcjonuja w b r e w rezimowi panstwa, z ociaganiem poddajac sie narzuconym rygorom. UKLAD to podstawa funkcjonowania gospodarki, spoleczenstwa, zwlaszcza, gdy panstwo nie jest w stanie zapewnic niczego. Rozwalajcie uklady, wywalajcie elastycznych, zdolnych do aranzowania sie z realiami, a stawiajcie pisowskich politrukow na czele firm, przedsiebiorstw, uda wam sie rozwalic i gospodarke. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Dzieki ukladom zyja panstwa, nie dzieki przep 03.09.07, 08:42 Gospodarka ma sie swietnie a moze jeszcze lepiej.Piszesz o ukladach.Te uklady widac golym okiem, chyba ze omijasz tasmy Gudzowatego,chyba ze nie przysluchujesz sie dyskusjom Kaczmarka,Netzel itd.Tak sie stalo ze PiS doszedl do wladzy bez pomocy jakiejkolwiek grupy interesu.Bez pomocy mediow(w wiekszosci nieprzychylnych). Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Wracaj do kraju tak swietnia rządzonego.Po co Ci 03.09.07, 09:08 siedzieć wśród obcych. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Dzieki ukladom zyja panstwa, nie dzieki przep 03.09.07, 08:46 old.european zgadzam sę z tobą. inaczej łąka nie byłaby zielona. układ tworzy sie z durnych przepisów pństwa, gdzie ewidentnie szkodliwe przepisy przyjmowane są z obojetnością społecznosci, która potem zwalcza "układ" nie zastanawiając się jak doszło do jego wylegnięcia. ostatni przykład to koncesjonowanie działalnosci rzemieslniczej przez nazwe to cech rzemiosł róznych. nie było szumu, ze zwisa mi jakie papiery ma fryzjer, byle dbrze strzygł. ps ile jst obecnie zawodów koncesjonowanych? Odpowiedz Link Zgłoś
ja22ek Piszą, że "wierzy"... 03.09.07, 08:39 Jakby to była wyłącznie kwestia wiary, a nie oglądu rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
obywatelx5 jak wierzą w Boga to czmu mają nie wierzyć w układ 03.09.07, 08:40 nie nie? Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: jak wierzą w Boga to czmu mają nie wierzyć w 03.09.07, 08:45 Nikt z polityków tego oczywiście otwarcie nie powie. A Kaczor tym bardziej, ale po prostu część i to znaczna wyborców PISdzielców to prymitywy i ćwoki wierzące jeszcze braciom. A ten cholerny cynik polityczny wykorzystuje tych prymitywów i gra na najniższych ludzkich uczuciach: zawiści, zazdrości i tak buduje Polskę (a raczej niszczy). Mówiąc o Polsce bogaczy i Polsce solidarnej dzieli, skłóca i szczuje. Nie hccę takich polityków!!!!!!. Szlag mnie o mało juz nie trafia widzac te gęby w TV pełne frazesów i półuśmieszków. Zasrańcy. Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: jak wierzą w Boga to czmu mają nie wierzyć w 03.09.07, 08:48 A na dodatek ci zasrańcy otrzepali sie już z afery która sami nakręcili i juz przebierają nóżkami do nowych wyborów. Tragedia. Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 08:51 zanim mi naubliżasz to sie zastanów nad sobą demokracje to rzady większości, uszanuj to, obojętnie czy cie sie to podoba czy nie == medium is the message == Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 08:59 Wisi mi to czy naubliżam ci czy nie. Po prostu nienawidzę zakłamanych politycznie zasrańców obojętnie z jakiej opcji polit. by nie byli. O jakiej ty mówisz większości??? PIsdzielckiej??? To już mniejszość i chwała Bogu. Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 Re: albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 09:10 :):) "To już mniejszość i chwała Bogu" skąd wiesz? masz wiadomości z przyszłości? poczekajnmy do wyborów Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 09:13 Chyba że banda poprawiaczy Rzeczypospolitej takich jak ty (prymitywów?) nie zastanawiajacych się nad tym jak moga być wykorzystani przez starych politycznych repów, a majacych rewolucyjny zapał, nada kolejny numerek naszej Ojczyźnie i z hasłami moralnej odnowy znowu zkuma się z przestepcami. Odpowiedz Link Zgłoś
ratm1978 Re: albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 09:30 tak właśnie tak, to jest język "inteligentów" masz rację oczywiście święta i absolutną == medium is the message == Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: albacor wyluzuj ćfoku 03.09.07, 09:47 mam w d... to co o mnie sądzisz. A chcę żyć w kraju rządzonym tak, żeby nie wiedzieć nawet kto to robi i nie odczuwać tego na własnej psychice a jedynie w kieszeni. Kaczory i PISdzielska banda nie nadają się do tego wybitnie. (jest to oczywista oczywistość, jak mawia Jarek) Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: jak wierzą w Boga to czmu mają nie wierzyć w 03.09.07, 08:51 w czasach kiedy obowiązywało prawo miecza, pretendent do władzy zbierał grupkę osiłków i zdobywał tron. dziś kiedy decyduje wiekszość to pretendent musi wpłynąć na nich wszelkimi sposobami. to nie jest dobry sposób na sprawne kierowanie państwem, bo u podstw leży zupełnie inne załozenie: zdobyć władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck albacor 03.09.07, 08:57 albakor, możesz nie patrzeć na ich geby, ale patrz im na rece. show medialny kaczmarka jest łatwy w odbiorze, trudniejsze jest sldzenie zmian w prawie. a to prawo jest źródłem układu. zmiany w odynacji wyborczej nikogo tak na prawde nie interesuja. ale skutki tych zmian juz tak. takoz z prawem podatkowym, karnym itp. trudno jest nadążyc za zmianami, a jescze trudniej mieć o nich własna opinie. a uchwalone prawo traktuje się jak coś obiektywnie koniecznego. istnieje grupa ludzi ktrzy maja te odwagę mieć prawo w d. i oni tworza układ. Odpowiedz Link Zgłoś
antyrzeznik 64% polaków wierzy w zielone ludziki 03.09.07, 08:54 a 49% wierzy ze zyjemy w matrixie Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: 64% polaków wierzy w zielone ludziki 03.09.07, 09:00 anie żyjemy w matrixie? Odpowiedz Link Zgłoś
ryyys Kaczki o tym wiedzą i dlatego 03.09.07, 08:59 nie zostaną wyeliminowani z polityki, a może nawet wygrają. Kaczki wiedzą, ze Kowalski chce mieć prostą wizję świata, która na dodatek usprawiedliwi jego niepowodzenia. Spiskowa teoria dziejów jest w tym niezawodna. Tyle, że nie bardzo wypada obecnie mówić o żydach, masoni też trochę zwietrzali, ale UKŁAD - to jest to! Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Kaczki o tym wiedzą i dlatego 03.09.07, 09:03 60% wierzy w zielone ludziki, 70% w duchy, a teorie wzgledności nikt wieryc nie musi. wiara jest wtedy gdy sa watpliwości i nie ma dowodów. że dwa a dwa to cztery wierzyć nie trzeba. to sie wie. inaczej kazda sklepowa miałaby manko. układ to samnaprawiajaca sie sieć nieformalnych powiazań do załatwiania swoich interesów. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Kaczki o tym wiedzą i dlatego 03.09.07, 09:05 ryyys czy wierzysz, ze jak zbierzesz szum z zupy to woda przestanie sie gotować? jak odejdzie pis to przyjda nastepni a ogień pod garnkiem nie przestane buzować. Odpowiedz Link Zgłoś
atorma wsrod moich znajomych , 03.09.07, 09:03 nikt z nich nie jest zlodziejem uwlaszczonym majatkiem Polakow, wszyscy sa przekonani, ze istnieje uklad. Uklad to czerwona elyta, ktora okradla Polske,a dzis nazywa sie oligarchami i byznezmenami. O jej istnieniu wie kazdy Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: wsrod moich znajomych , 03.09.07, 09:07 wykreśl nazwy własne i przymiotniki a zgodzę sie z toba zupełnie Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: wsrod moich znajomych , 03.09.07, 09:09 A moja teoria jest taka, że układ będzie istnial zawsze. Kto by nie doszedł do władzy to znajduje sie w kręgu ludzi mających kasę i stanowią oni przedmiot zainteresowania biznesmenów. I czy to będzie układ czerwony, czarny, zielony czy inny to całkiej inna sprawa , zalezy kto rzadzi. A w kłamliwe słowa o moralnej naprawie przez polityków nie wierzyłem nigdy. Cyniczni łgarze wykorzystujacy niskie ludzkie instynkty. Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt21 Re: Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje ukła 03.09.07, 09:18 To badanie o "kant du..." rozbic.Wszedzie istnieja jakies uklady,bo ludzie znaja innych ludzi.jednak to nie swiadczy o tym,ze zaraz popelniaja jakies przestepstwa.Ja znam sprzataczke w moim bloku i o czym to swiadczy? Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Układ to banda PiSd i dwóch karłów 03.09.07, 09:29 która sama sobie dobiera przestępców takich jak Kaczmarek, Lepper czy Gier-ty-ch... Odpowiedz Link Zgłoś
j.ciecwierz Artykuł w "RZ" W.Mazowieckiego...polecam ! 03.09.07, 09:39 ukazuje prawde o kaczystanie... Odpowiedz Link Zgłoś
j.ciecwierz realista1000.. a merytorycznie? 03.09.07, 10:03 potrafisz?.. czy tylko jątrzyc,pomawiac ????? Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: Układ to banda PiSd i dwóch karłów 03.09.07, 10:04 ponury_drwiacy_szyderca napisała: > która sama sobie dobiera przestępców takich jak Kaczmarek, Lepper > czy Gier-ty-ch... Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 09:40 Co świadczy, że Arcykaczor dobrze spekuluje. Ta połowa, to nie intresujący się polityką idioci, w tym elektorat radiomaryjny. Dlatego, Platforma-zawsze dziewica, powinna skorzystać z ostatniej szansy w postaci powołani rządu technicznego. W innym przypadku, po wyborach, usłyszyny jęki,że demokracja, że totalirtaryzm itd. A Arcykaczor, zaczne robić swoje porządki! Oczywiście robić, tak jak umie, jak lubi! Posłuchaj o Platformo dobrej rady! Odpowiedz Link Zgłoś
podatnikad73 Problemy z układami 03.09.07, 10:06 Niemal już od dwóch lat PiS powtarza jak mantrę, że potrzebna jest walka z układem. Ja jednak nie przypominam sobie nic, co by precyzowało, czym jest ten już niemal mityczny układ. Żeby tak premier lub prezydent stanął przed narodem i po prostu wytłumaczył jak krowie na granicy, o co im dokładnie chodzi i co chcą zrobić. Do mnie nic takiego nie dotarło (być może jestem tępy i jakoś wyjątkowo odporny na słowo mówione i pisane). Uzupełnieniem mantry o walce z układem jest koniec III RP i początek nowej, wspaniałej IV RP. Być może bezwiednie i trochę przypadkowo przekaz jest taki, że to właśnie III RP jest jednym wielkim układem, z czym akurat się zgadzam. Bo III RP to twór chory od patologii (jak to się groteskowo mawia 'system państwowego kapitalizmu', pomijając już chwile nordzin tego dziwnego płodu i udział służb specjalnych). Odbudowa III RP albo jak wolą powstanie IV ma polegać na tym, że urzędnicy będą uczciwie wypełniać swoje obowiązki. A jakby nie chcieli uczciwie wypełniać, to przyciśnie ich CBA. Tu jest właśnie cały problem. Korupcję można zwalczyć tylko przez brak okazji, a nie pilnowanie urzędników. Jeśli od urzędników zależą przetargi, koncesje itd. to oczywiście przy odpowiedniej sumie pojawi się ryzyko działań poza przepisami. Więc może czas wbić sobie do głów, że walka z tzw. 'układem' powinna się zacząć od walki z aparatem państwowym! A dokładniej przez jego drastyczne obcinanie. Jak na ironię, PiS zrobiło dokładnie odwrotnie. Rozbudowało aparat dorzucając kontrolerów z CBA (tylko kto skontroluje CBA i kontrolera CBA i ...). I pomyśleć tylko, że to wszystko w imię odbudowy państwa socjalistycznego, zwanego dla niepoznaki 'demokratycznym'. Odpowiedz Link Zgłoś
j.ciecwierz worojz..Jaki tam szatan!..zwykły Rydzyk... 03.09.07, 10:32 cieć szatana... Odpowiedz Link Zgłoś
pi3141592 Układ... chyba Marsjan 03.09.07, 10:14 I ja tez wierze, ze w tym kraju dziala uklad/siatka... uklad Marsjan, ktorzy kreca tu chyba jakis reality-show, sprawdzajac ile Polacy wytrzymaja ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
aleksander51 Ponad połowa Polaków wierzy, że istnieje układ 03.09.07, 10:24 Tak istnieje wyimaginowany uklad,stworzony przez kaczorow.Przyp [omona w 100% uklad z czasoe stalinowskich i czystek urzadzanych przez NKWD Odpowiedz Link Zgłoś
ja_zdrada a czemu tak sformulowane pytanie? 03.09.07, 10:37 rownie dobrze mozna zorganizowac konferencje prasowa i wziac kilku znanych psychiatrow i poinformowac ze istnieja podejrzenia ze prezydent jest idiota lub chory psychicznie i potem pytanie: czy na podstawie faktow podanych przez psychiatrow wierzysz ze prezydent jest chory psychicznie? i wez odpowiedz "nie" na takie pytanie - przeciez wiedza specjalistow na temat zaburzen jest wieksza od jasia kowalskiego glupi przyklad ??? tiaa - a czyja jest prokuratura??? nie mowie "nie ma uklady" ale mowie "pytania sa tendencyjne" Odpowiedz Link Zgłoś