Dodaj do ulubionych

W Iraku zginął szejk sprzymierzony z Amerykanami

14.09.07, 07:05
Naturalna kolej rzecz dla zdrajcy.
Obserwuj wątek
    • johoho Re: W Iraku zginął szejk sprzymierzony z Amerykan 14.09.07, 08:41
      ja ewgieniusz ty ewgieniusz ,
      ja nie gienjusz ty nie gieniujusz.
      Ja gawno i ty gawno - ja niedawno ty dawno.

      Oj gienia czto z twaim umom naszło ?
    • darthmaciek plorg - Twoj post jest podly 14.09.07, 09:09
      w prowincji Anbar miejscowe plemiona sunitow, dotad walczace z
      Amerykanami, w koncu zawarly z nimi porozumienie i poprosily o
      pomoc, dlatego, ze grupy ekstremistow z Al Qaidy (w duzej czesci
      zlozone z ochotnikow zagranicznych) zaprowadzily w tej czesci Iraku
      prawdziwy terror. Do tego stopnia, ze partyzanci anty-amerykanscy
      woleli raczej sprzymierzyc sie z dotychczasowym wrogiem (o ktorym
      wiedza, ze w koncu kiedys sobie pojdzie), niz znosic opresje ze
      strony ruchu totalitarnego, ktory nigdzie sobie nie pojdzie, jesli
      sie go nie wyrzuci sila. Byla to reakcja zdesperowanych ludzi,
      ktorzy mieli dosc morderstw, porwan, tortur i wciaz nowych zakazow i
      nakazow, klocacych sie z ich tradycja i sposobem zycia. Zabity szejk
      i jego ludzie probowali bronic swojej wspolnoty przed opresja,
      niewola i smiercia - on zaplacil za to najwyzsza cene. Tylko po to,
      zebys Ty, po gowniarsku, naplul na jego grob.

      Do tej pory mialem Cie za raczej niegroznego dziwaka, ot takiego
      typowego polskiego antysemite i tropiciela masonow. Teraz pokazales,
      ze jestes pelnym nienawisci lajdakiem - i tak tez od tej pory bede
      Cie traktowal.
      • plorg Re: plorg - Twoj post jest podly 14.09.07, 10:31
        Jak jest z ta Al Kaida w koncu? Artykul wyraznie podaje, ze
        Amerykanie zbroja sunnitow, a Al Kaida to sunnici. Jakis czas temu w
        Gazecie byl tez artykul twierdzacy, ze Amerykanie sponsoruja
        Al Kaide aby ta atakowala Iran.

        > Teraz pokazales, ze jestes pelnym nienawisci lajdakiem - i tak tez
        > od tej pory bede Cie traktowal.
        ---------------------------------
        Maciusiu Ty codziennie pokazujesz, ze nie rozumiesz w ogole o co w
        tym wszyskim biega, ostatnio popisales sie nawet brakiem
        elementarnej znajomosci komputera, ale to w zadnym stopniu nie
        zmienia mojego stosunku do Ciebie.
        Wracajac do tematu to facet byl zdrajac i kolaborantem. Dostal to na
        co zasluzyl.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka