kj1954
02.10.07, 09:18
Z uwagą obejrzałem całą debatę i muszę stwierdzić, że po prostu
zmarnowałem godzinę. Mogłem w tym czasie obejrzeć film i wyszłoby na
to samo. Debata była nudna i bez sensu. Liczyłem na pogrom osoby
Pana premiera a obejrzałem (używając słów R. Giertycha)
ciamciaramciowatość. Jak to się stało, że Pan, Panie prezydencie, z
taką praktyką i stażem dałeś sobie narzucić styl debaty. Jeżeli mogę
coś radzić, to weź Pan przykład z komentarza Tomasza Lisa. Całość
mogę skomentować słowami poety: Miałeś chamie złoty róg! Niestety,
wyszło niestety jak zwykle.