rydzyk_fizyk 03.02.08, 17:03 Może nowe władze SKW jedynie wdrażają zalecenia Zybertowicza - o fazie drgań? :> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swistak336 I tu pojawia się problem ustawy psychiatrzycznej. 03.02.08, 17:42 Czy każdy polityk nadaje sie na szefa służb państwowych? Czy w polskiej polityce powinny być wprowadzone obowiązkowe badania psychiatryczne? Czy powinno się badać, czy polityk nie ma osobowości patologicznej, nie cierpi na obsesję na obsesję na punkcie służb specjalnych i czy nie ma "żółtych papierów"? Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Re: I tu pojawia się problem ustawy psychiatrzycz 03.02.08, 17:48 Osobowosc Macierewicza nie byla dla nikogo tajemnica w momencie powolywania, i wlasnie dla tych cech zostal likwidatorem WSI. Trudno wymagac od wariata normalnego zachowania, ale ci którzy go wybrali powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc za jego dokonania. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Absolwenci KGB i GRU "autorytetami" GW. 03.02.08, 18:17 jankbh napisał: > Osobowosc Macierewicza nie byla dla nikogo tajemnica w momencie > powolywania, i wlasnie dla tych cech zostal likwidatorem WSI. Trudno wymagac od wariata normalnego zachowania, ale ci którzy go wybrali powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc za jego dokonania. M: Tow. Dukaczewski jako absolwent szkoly agentow sowieckich na pewno bedzie mogl tez podpowiedziec POstKomuchom jak stosowac "psychiatrie" w celu kontrolowania przeciwnikow politycznych. Przeciez "Szpitale psychiatryczne" stanowily glowny osrodek okielzania "nieprawomyslnych". Nie trzeba wyrokow "sadowych" araz pod kontrola mozna ladowac "lekarstwa". Ciekawe, ze kiedy "laptop" nie wystarcza dla odwrocenia uwagi od przestepczej odbudowy UBekistanu wzywa sie agentow GRU na pomoc jako "autorytety". Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe niepokojące jak łatwo ci przychodzi 03.02.08, 18:49 nazywanie oficerów służb niepodległej Polski agentami GRU. to cecha wspólna pisowców, zależnych od łaski o.Rydzyka Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 PO Okraglym Stole niepodleglosc przyszla na skroty 03.02.08, 19:30 wujaszek_joe napisał: > niepokojące jak łatwo ci przychodzi nazywanie oficerów służb niepodległej Polski agentami GRU. to cecha wspólna pisowców, zależnych od łaski o.Rydzyka M: no a moze Gazety Polskiej (ktora sie okazyjnie sprzecza z O. Rydzykiem)? Bije sie w piersi ! W 1990 roku tez uwazalem, ze "kompromis" byl lepszy niz Rumunska rewolucja (choc Jaruzel byl zdrajca a Caucescu tylko tyranem). Dzis widze, ze troche jatki zgodnie z robotniczym powiedzeniem, ze dobry komunista to zdechly komunista by sie przydalo dla oczyszczenia elit ze zdrajcow. Bo tylko wyjatkowo naiwni moga sadzic, ze GRU i KGB ksztalcilo swoich absolwentow by sluzyli NIEPOLEGLEJ POLSCE ! Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Czy mozesz podać swój scenariusz? 03.02.08, 20:19 Chetnie poczytam, inni chyba też. Skoro tylu mielismy specjalistów w każdej dziedzinie zarządzania państwem to faktycznie jakies jaja zrobiono. Osobiście nie znam żadnego kraju, który by zrezygnował z usług ludzi poprzedniego systemu. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Scenariusz napisali Patrioci w 2005 03.02.08, 23:40 ....i przez 2 lata IV Rzeczypospolitej obnizono bezrobocie z 18% do 11%, stworzono 1,5 miliona miejsc pracy, wzrost PKB pobil wszystkie rekordy siegajac 7%, zanotowano tez rekordowe inwestycje zagraniczne, zredukowano deficyt budzetu. a.k.traper napisał: > Czy mozesz podać swój scenariusz? Chetnie poczytam, inni chyba też. Skoro tylu mielismy specjalistów w > każdej dziedzinie zarządzania państwem to faktycznie jakies jaja > zrobiono. Osobiście nie znam żadnego kraju, który by zrezygnował z > usług ludzi poprzedniego systemu. M: nikt nie sugeruje "bysmy zrezygnowali z usług ludzi poprzedniego systemu". Tu chodzi o ludzi, ktorzy mieli KREW NA REKACH jak Jaruzelski i jego swita. Rowniez ci, ktorzy jawnie lub tajnie wpolpracowali z aparatem opresji sowieckiego okupanta. Odpowiedz Link Zgłoś
kermitt20 === A po co nam ta niepodlegla Polska?.... 03.02.08, 20:21 ... Czy nie lepiej byloby stac sie landem Niemiec lub kolonia szwedzka? Co maja wspolnego z polskoscia tacy ludzie jak kaczynski, macierewicz, rokita... Zawodowi patrioci Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Gość pobierający nauki u sowietów... 03.02.08, 19:34 powinien sobie z wojskiem polskim wziąć rozwód. Jeśli trzeba to przymusowy i to bezdyskusyjnie... Jest tyle pięknych zawodów, ostatecznie pamiętniki też można wydawać... Z tą łaską o. Rydzyka to jak sądzę duża przesada, zapewne też sformułowana przez ateistę korzystającego z każdej okazji aby swą niechęć do kleru zaznaczyć. __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Taka była rzeczywistość "profesorze" 03.02.08, 20:38 Tylko takie szkoły były dostępne i nie uważam by człowiek, który czuje się Polakiem mógł postępować podle wobec Ojczyzny. Motorem przemian i ruchu "Solidarność" byl w większości członkowie PZPR, często po WUML-u. W szkołach polskich uczyli nauczyciele też po różnych uczelniach i kursach, niektórzy byli faktycznie "partyjni", ale potrafili przekazać wiedzę uczniom, wśród nich byli też absolwenci KUL-u, ja miałem to szczęscie, uczyła mnie historii pani po tej uczelni. Dziwne, że teraz jest to negowane przez ludzi nie mających wtedy odwagi nawet wspierać akcji nielegalnej "S", pomagac rodzinom represjonowanych, a byli i ówczesnie należący do PZPR wspierali. W każdej chwili mogąc sie narazic w SB wskutek "wsypy". Znam ten temat bo trochę miałem z tymi akcjami do czynienia. Nie oceniam moralnie ludzi wtedy złamanych, oni swoje przeżyli. Kapusie byli i będą, i niekoniecznie byli rejestrowani jako TW, chodzili z informacjami do sekretarzy i od nich zalezało czy "pchną" dalej te informację. Nikogo nie wybielam, ale taka była wtedy rzeczywistość i mimo wszystko uważam że większość społeczeństwa zachowała się godnie, gorzej teraz to widzę. Powiem jedno, gdyby była taka zaciętośc ideologiczna jak na tym forum, to nazwiska wielu z nas wyczytywano byśmy stanęli do apelu. Tak wyglądała rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Nie po raz pierwszy słyszę o bohaterach z PZPR 03.02.08, 22:29 Tylko pytanie co tam robili w tej zbrodniczej organizacji. Moja odpowiedź brzmi: wspierali ten reżim. Bez nich PZPR by nie istniała. Po prostu. Niech się więc walną w soją pierś cherlawą ile wlezie i nie opowiadają nam tu dyrdymałów, bo rzeczywistość znamy dobrze. Bohaterowie z PZPR i WUML-u lepiej niech opowiedzą o rzeczywistych czysto komercyjnych powodach swojej przynależności do tej organizacji. Kto był patriotą do czerwonych się nie pchał. Jeszcze trochę a usłyszę pewnie o bohaterze Geremku "betonowym" sekretarzu KU PZPR na uczelni warszawskiej. Śmiać się czy płakać nad tymi bohaterami...? Zamienili tylko Moskwę na Brukselę i dalej to samo. Szkodzić Polsce. Komuna się niby skończyła a "w pysk nawet komu dać nie ma i jeszcze bohaterów odgrywają. Wstydu nie mają... Ja tam nie mam wątpliwości. Kiedy przyjdzie sowiet do nas ponownie natychmiast "kabocik na drugą stronę" i kolejna wersja bohatera będzie odgrywana. Zawsze w pierwszych szeregach. Kosmopolici... __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Znam wielu którzy karnie w pochodach i czynach 04.02.08, 13:19 społecznych uczestniczyli, także w wyborach mimo wezwania do bojkotu, pamiętam bo obserwowałem lokal, dziś są zagorzałymi zwolennikami Kaczyńskiego. Jest róznica miedzy tymi którzy nadstawiali d..ę, a tymi co patrzyli na ulice zza firanki i teraz mówia że staliśmy razem z ZOMO, staliśmy na tej samej ulicy, tylko naprzeciw. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Gość pobierający nauki u sowietów... 03.02.08, 23:57 bydlo_prof_wb napisał: > powinien sobie z wojskiem polskim wziąć rozwód. Jeśli trzeba to przymusowy i to > bezdyskusyjnie... Jest tyle pięknych zawodów, ostatecznie pamiętniki też można > wydawać... > > Z tą łaską o. Rydzyka to jak sądzę duża przesada, zapewne też sformułowana prze > z > ateistę korzystającego z każdej okazji aby swą niechęć do kleru zaznaczyć. > __________ > > Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam > bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Zapamietaj sobie glupi nichilisto raz na cale swoje podle zycie, ze bracia kaczynscy sa w posiadanie niezbitych dowodow na to, ze o.rydzyk byl i jest agentem moskiewskiego GRU...:DDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Gość pobierający nauki u sowietów... 04.02.08, 00:31 Masz na mysli Zybertowicza ,doktora z Doniecka? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Absolwenci KGB i GRU "autorytetami" GW. 03.02.08, 23:49 mirmant, im wicej PiSkujesz, tym wiecej sobie glupia mordke opluwasz, agentem GRU jest o.rydzyk, tak przynajmniej twierdza bracia kaczyscy ktorzy posiadaja niezbite dowody na swoje slowa :-O Chcesz powiedziec, ze kaczynscy to klamliwe bure suki, czy, ze ty jestes totalnym glupcem ??? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wyborca123 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 17:44 Coś widzę, że niedługo stare, popularne powiedzenie "moralność Kalego", zniknie, wyparte przez aktualniejsze powiedzenie "moralność pis" Odpowiedz Link Zgłoś
szyfel Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:07 Macierewicz jest totalnym oszołomem, tak samo jak Chlebowski i Pitera. Jestem totalnym przeciwnikiem PO i ich ludzi wywodzących się z KLD i UW. Jestem zwolennikiem PISu, ale nie totalnym. Widzę oszołomiaste tezy o "układzie". Tegu układu nie ma. Jest natomiast w społeczeństwie pewien procent ludzi którzy swoją karierę budują na tym, że jedni chcą płacić łapówy, a inni je brać. Byłbym w stanie wybaczyć jeszcze pozyskiwanie w ten sposób kontraktów tylko na rzecz polskich firm bo wtedy ta kasa prędzej czy później trafi do budżetu. Jeżeli daje się sygnał że my tak nie patrzymy na łapy to ci ludzie się uruchomiają. Wasz kochany Michnik się mocno wkurzy jak powstanie prawo na tych zasadach, które wykręci go z rynku. Pamiętaj Panie Michnik. Oni mają w d... Ciebie tak samo jak to państwo. Odpowiedz Link Zgłoś
noelkabat Re: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:14 Syfel, ty nie mieszaj Michnika do tego sporu: on ma tyle wspolnego z Macierewiczem, ze byli razem w KORze, ale pozniej ich drogi sie rozeszly i wcale sie nie dziwie: po drodze z oszolomem Macierewiczem moglo byc tylko innemu oszolomowi, takiemu jak "genialny wodzus" Kaczynski. Zeszta bardzo ladnie wykorzystal jego oszolomstwo i nienawisc do ludzi... Odpowiedz Link Zgłoś
szyfel Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:13 Macierewicz jest totalnym oszołomem, tak samo jak Chlebowski i Pitera. Jestem totalnym przeciwnikiem PO i ich ludzi wywodzących się z KLD i UW. Jestem zwolennikiem PISu, ale nie totalnym. Widzę oszołomiaste tezy o "układzie". Tegu układu nie ma. Jest natomiast w społeczeństwie pewien procent ludzi którzy swoją karierę budują na tym, że jedni chcą płacić łapówy, a inni je brać. Co więcej nawet gdy będziesz chciał im więcej zapłacić to nie będziesz wiedział komu. Byłbym w stanie wybaczyć jeszcze pozyskiwanie w ten sposób kontraktów tylko na rzecz polskich firm bo wtedy ta kasa prędzej czy później trafi do budżetu. Jeżeli daje się sygnał że my tak nie patrzymy na łapy to ci ludzie się uruchomiają. Wasz kochany Michnik się mocno wkurzy jak powstanie prawo na tych zasadach, które wykręci go z rynku. Pamiętaj Panie Michnik. Oni mają w d... Ciebie tak samo jak to państwo. A Dukaczewski to pierwsza łapa WSI. Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:15 szyfel,zapamietaj sobie dokładnie że Macierewicz pochodzi z rodziny UBOWCÓW! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus508 Panie Antoni jestem z Panem 03.02.08, 18:34 Panie Antoni jestem z Panem. Calkowicie sie z Panem zgadzam. Chcialbym ta droga doniesc ze WSI i GRU i jeszcze inne sluzby do tej pory planuja tajny lot na ksiezyc. Prosze sie tym zajac bo bezpieczensto panstwa jest zagrozone!!! Na kazdej stacji benzynowej pracuje agent powiazany z wywiadem Rosji i tylko czeka zeby zbuzyc nasze bezpieczenstwo energetyczne. Zycze rowniez szybkiego powrotu do zdrowia i zycze szybkiego odnalezienia sie kilku komputerow z informacjami niejawnymi i paru dokumentow. www.zamekyale.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Ale smrod 03.02.08, 18:35 I tak to wlasnie ciagnie sie smrod ktory pozostawila za soba tzw. Gruba kreska. Bledy niepodjetej decyzji, hipokryzja czy strach przed konsekwencjami odbijaja sie teraz na calym zyciu politycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
andbarpl Re: Ale smrod 03.02.08, 18:44 W TYM WSZYSTKIM JEDNO JEST PEWNE - ANTEK ŻÓŁTY PAPIER NA BIAŁE NIEDZWIEDZIE POWINIEN BYĆ WYSŁANY. BO JEŻELI KAZDY PRACOWNIK SŁUŻB SPECJALNYCH MUSI PRZEJŚĆ BADANIA PSYCHIATRYCZNE A ICH SZEF NIE MUSI TO COĆ TU JEST NIE POKOLEI !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Ale smrod 03.02.08, 19:03 10danek napisał: > I tak to wlasnie ciagnie sie smrod ktory pozostawila za soba tzw. Gruba kreska. > Bledy niepodjetej decyzji, hipokryzja czy strach przed konsekwencjami odbijaja > sie teraz na calym zyciu politycznym. > > Sens tego co powiedział Mazowiecki w sawoim expose w 1989 r jest całkiem inny niż ten który starają się wmawiać społeczeństwu takie pismatołki jak ty. Z Wilipedi: pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_kreska "Według Tadeusza Mazowieckiego te słowa oznaczały odcięcie się pierwszego niekomunistycznego rządu od komunistycznej ciągłości władzy: ' Tadeusz Mazowiecki:Starsi synowie pomagali mi także przy pisaniu pierwszego mojego wystąpienia w Sejmie z 24 sierpnia. Było w nim zdanie, że przeszłość odkreślamy grubą linią. Byliśmy w Laskach. Czytaliśmy zdanie po zdaniu. Przypomnę.' "Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania". Wojtek zapytał: "Z tą grubą linią, czy jesteś pewny, że chcesz to powiedzieć?". "Pewny - odpowiedziałem - musi zostać". Przestrzegł, że z tych zdań mogą wyniknąć kłopoty. Józio Duriasz też mnie przestrzegał. Powiedziałem cytatem z Ewangelii: "Com napisał - napisałem". Teresa Torańska:Inni ich nie przewidzieli? Tadeusz Mazowiecki Nie. Proszę przejrzeć ówczesną prasę. Przez wiele miesięcy nikt z tego akapitu nie robił żadnego problemu. Dopiero na wiosnę 1990 r. pojawiło się określenie grubej kreski, choć ja mówiłem o linii, ale to szczegół, nieważny. Gorzej, że przeinaczono jej sens i posłużono się nią w zniekształconej postaci i interpretacji do wywołania tzw. wojny na górze." Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Dziś to słowo ma jednoznacznie negatywną konotację 03.02.08, 19:42 i oznacza gwarancję bezkarności dla czerwonych i różowych pająków z epoki komuny z której skwapliwie korzystają do dziś. Wystarczy posłuchać co Tusk mówił o rozliczeniu grudnia 81. No i pogratulować źródła wiedzy na ten temat - Wikipedii... __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski.1 Dziś to ma jednoznacznie konotacje,jak rydzyk, gó 03.02.08, 19:58 Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Tępy prostaczku. Ani żeś katolik ani polski... 03.02.08, 20:16 Po co więc fałszem jawnym epatujesz ludzi, aby głupotą jaśniej błysnąć? Taż widać ją wystarczająco dobrze... __________ Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam bezkarnie? (F.W. Nietzsche) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: katolik_polski.1 03.02.08, 23:43 katolik_polski.1 napisal: > Dzis to ma jednoznaczne konotacje, jak rydzyk Zamknij sie antypolski klonie! Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Re: Ale smrod 03.02.08, 19:48 OK, sorry. Nie jestem jedynym ktory pod pojeciem odciecia sie od przeszlosci rozumie rowniez odciecie sie (czyt. nierozgrzebywanie, nie weryfikowanie) od ubeckiej przeszlosci. I to wlasnie mialem na mysli Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:41 Łobuza Maciarewicza natychmist pod sąd i do pierdla! Jak długo jeszcze praworządne państwo będzie tolerowało szkodnictwo tego indywiduum? Odpowiedz Link Zgłoś
piotrus508 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:50 pzreciez kodeks karny mowi: Art. 31. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem. § 2. Jeżeli w czasie popełnienia przestępstwa zdolność rozpoznania znaczenia czynu lub kierowania postępowaniem była w znacznym stopniu ograniczona, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary. § 3. Przepisów § 1 i 2 nie stosuje się, gdy sprawca wprawił się w stan nietrzeźwości lub odurzenia powodujący wyłączenie lub ograniczenie poczytalności, które przewidywał albo mógł przewidzieć. wiec nie da sie Antkowi postawic zadnych zarzutow. www.zamekyale.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
stefan-50 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 20:53 piotrus508 napisał: > wiec nie da sie Antkowi postawic zadnych zarzutow Mozliwe ale da się postawić zarzuty panom Kaczyńskim Odpowiedz Link Zgłoś
kamann Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:20 Tej całej formacji należy życzyć zdrowia, bo o rozum jest już stanowczo za poźno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rkudyn01 Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:25 Rzady PO na pewno jedno dokonaja - rozlicza ile Pisy przejadly, ile benzyny zuzyly, ile razy glupio sie smiali i w ogole jakie faszysty i hipokryty byly i sa. Czy to jednak nie za malo i czy to zastapi obiecane cuda i inne reformy??? Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski.1 Macierewicz..Nazwisko i styl stalinowskiego gnoja! 03.02.08, 19:56 Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 20:56 Czy hipokrytą?Widziałem tę wypowiedx w telewizji i Macierewicz mówi o tych nocnych przesłuchaniach jako interesującym wyrazie tej polityki ogólnej miłości zadeklarowanej przez nowe władze. O ile pamietam Macierewicz miłości nie obiecywał więc ... Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Jesli to hipokryzja to Fejgin byl hipokryta 03.02.08, 21:10 Pozdrowienia dla calego zespolu redakcyjnego Gazety Wyborczej i cioteczki Halinki Wolinskiej-Brus. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Nie tylko metody takie same...... 03.02.08, 21:25 Teraz widać ,że czarne to było białe a białe to było czarne...... bi.gazeta.pl/im/6/3670/z3670506X.jpg No i kto był na usługach KGBowskich agentów przez ostatnie dwa lata..... i.wp.pl/a/f/jpeg/10696/antoni_macierewicz_450.jpeg www.feliks-dzierzynski.webpark.pl/Fotki/fotoduze/dzd03.jpg Metody takie same bo podobieństwo idealne...... Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster dukaczewski - macierewicz: do przerwy 1:1 03.02.08, 21:47 tu: hipostaza - tam: hipokryzja Odpowiedz Link Zgłoś
jkal co z agenturą KGB/GRU uwłaszczoną przez Bolka na d 03.02.08, 22:12 działkach exterytorialnych na terenie RP. Czy premier Tusk załatwi w końcu stosowne rekompensacje na terenie Rosji, czy też zlikwiduje ten wrzód? Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 dukaczewski to Bialy Aniol ................... 03.02.08, 23:22 .. a moze tak o machlojkach krauzego .... Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Macierewicz, Zybertowicz i Wildstein bajkopisarze 03.02.08, 23:30 Mogą mędzić, pisać i tworzyć na temat nawet świętego Piotra jak szkolono go w GRU a potem zwerbowano do KGB, żeby na końcu posłać go do WSI. Odpowiedz Link Zgłoś
sawek999 odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:30 jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje poprzedników??to wstyd w tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:45 sawek999 napisał: > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje poprzedników??to wstyd w > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu Nagonki na PiS ciag dalszy. To juz zaczyna byc bardzo nudne. Czy Tusk mysli, ze komuchow ze stajni Dukaczewskiego ktos bedzie bral na serio?! Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne wet3- kochanico Gosiewskiego, na szose!!!!!!!!!! 03.02.08, 23:50 Dukaczewski jest takim komuchem, jak Kaczynski Pilsudskim Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: czerwony_pies 04.02.08, 14:55 pies_na_prawizne napisał: > Dukaczewski jest takim komuchem, jak Kaczynski Pilsudskim A ty jestes takim prawicowcem jak ja lewicowcem. Jak uwazasz, ze trzeba wierzyc bylym politrukom - to uwazaj sobie. Zaslepienie i glupota maja swoje przywileje i z rzeczywistoscia nie licza sie! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:54 wet3 napisał: > sawek999 napisał: > > > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje > poprzedników??to wstyd w > > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu > > Nagonki na PiS ciag dalszy. To juz zaczyna byc bardzo nudne. Czy > Tusk mysli, ze komuchow ze stajni Dukaczewskiego ktos bedzie bral na > serio?! Patrzac na szeregi Prawa i Sprawiedliwosci w ktorych jest wiecej "komuchow" niz w SLD, aroz paniczny strach w twoich oczach, mozna z cala stanowczoscia stwierdzic, ze ty i twoja partia bierzecie ich bardzo serio...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:51 sawek999 napisał: > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje poprzedników??to wstyd w > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu Sprawdz glupku w slowniku znaczenie slowa "krytyka" jako, ze tylko glupcy i patracze sie jej boja...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 a winna jest niezalezna TViR Trwam !!!!!!!!!...... 04.02.08, 00:39 ... i piekna Merkel i malowany Putin zaciskaja rece , jak Polacy sie kloca ! Odpowiedz Link Zgłoś