Dodaj do ulubionych

Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą

03.02.08, 17:03
Może nowe władze SKW jedynie wdrażają zalecenia Zybertowicza - o fazie drgań? :>
Obserwuj wątek
    • swistak336 I tu pojawia się problem ustawy psychiatrzycznej. 03.02.08, 17:42
      Czy każdy polityk nadaje sie na szefa służb państwowych?
      Czy w polskiej polityce powinny być wprowadzone obowiązkowe badania psychiatryczne?
      Czy powinno się badać, czy polityk nie ma osobowości patologicznej, nie cierpi
      na obsesję na obsesję na punkcie służb specjalnych i czy nie ma "żółtych papierów"?
      • jankbh Re: I tu pojawia się problem ustawy psychiatrzycz 03.02.08, 17:48
        Osobowosc Macierewicza nie byla dla nikogo tajemnica w momencie
        powolywania, i wlasnie dla tych cech zostal likwidatorem WSI. Trudno
        wymagac od wariata normalnego zachowania, ale ci którzy go wybrali
        powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc za jego dokonania.
        • mirmat1 Absolwenci KGB i GRU "autorytetami" GW. 03.02.08, 18:17
          jankbh napisał:

          > Osobowosc Macierewicza nie byla dla nikogo tajemnica w momencie
          > powolywania, i wlasnie dla tych cech zostal likwidatorem WSI.
          Trudno wymagac od wariata normalnego zachowania, ale ci którzy go
          wybrali powinni poniesc pelna odpowiedzialnosc za jego dokonania.
          M: Tow. Dukaczewski jako absolwent szkoly agentow sowieckich na
          pewno bedzie mogl tez podpowiedziec POstKomuchom jak
          stosowac "psychiatrie" w celu kontrolowania przeciwnikow
          politycznych. Przeciez "Szpitale psychiatryczne" stanowily glowny
          osrodek okielzania "nieprawomyslnych". Nie trzeba wyrokow "sadowych"
          araz pod kontrola mozna ladowac "lekarstwa".
          Ciekawe, ze kiedy "laptop" nie wystarcza dla odwrocenia uwagi od
          przestepczej odbudowy UBekistanu wzywa sie agentow GRU na pomoc
          jako "autorytety".
          • wujaszek_joe niepokojące jak łatwo ci przychodzi 03.02.08, 18:49
            nazywanie oficerów służb niepodległej Polski agentami GRU. to cecha wspólna
            pisowców, zależnych od łaski o.Rydzyka
            • mirmat1 PO Okraglym Stole niepodleglosc przyszla na skroty 03.02.08, 19:30
              wujaszek_joe napisał:

              > niepokojące jak łatwo ci przychodzi nazywanie oficerów służb
              niepodległej Polski agentami GRU. to cecha wspólna pisowców,
              zależnych od łaski o.Rydzyka
              M: no a moze Gazety Polskiej (ktora sie okazyjnie sprzecza z O.
              Rydzykiem)? Bije sie w piersi ! W 1990 roku tez uwazalem,
              ze "kompromis" byl lepszy niz Rumunska rewolucja (choc Jaruzel byl
              zdrajca a Caucescu tylko tyranem). Dzis widze, ze troche jatki
              zgodnie z robotniczym powiedzeniem, ze dobry komunista to zdechly
              komunista by sie przydalo dla oczyszczenia elit ze zdrajcow. Bo
              tylko wyjatkowo naiwni moga sadzic, ze GRU i KGB ksztalcilo swoich
              absolwentow by sluzyli NIEPOLEGLEJ POLSCE !
              • a.k.traper Czy mozesz podać swój scenariusz? 03.02.08, 20:19
                Chetnie poczytam, inni chyba też. Skoro tylu mielismy specjalistów w
                każdej dziedzinie zarządzania państwem to faktycznie jakies jaja
                zrobiono. Osobiście nie znam żadnego kraju, który by zrezygnował z
                usług ludzi poprzedniego systemu.
                • mirmat1 Scenariusz napisali Patrioci w 2005 03.02.08, 23:40
                  ....i przez 2 lata IV Rzeczypospolitej obnizono bezrobocie z 18% do
                  11%, stworzono 1,5 miliona miejsc pracy, wzrost PKB pobil wszystkie
                  rekordy siegajac 7%, zanotowano tez rekordowe inwestycje
                  zagraniczne, zredukowano deficyt budzetu.
                  a.k.traper napisał:
                  > Czy mozesz podać swój scenariusz? Chetnie poczytam, inni chyba
                  też. Skoro tylu mielismy specjalistów w
                  > każdej dziedzinie zarządzania państwem to faktycznie jakies jaja
                  > zrobiono. Osobiście nie znam żadnego kraju, który by zrezygnował z
                  > usług ludzi poprzedniego systemu.
                  M: nikt nie sugeruje "bysmy zrezygnowali z usług ludzi poprzedniego
                  systemu". Tu chodzi o ludzi, ktorzy mieli KREW NA REKACH jak
                  Jaruzelski i jego swita. Rowniez ci, ktorzy jawnie lub tajnie
                  wpolpracowali z aparatem opresji sowieckiego okupanta.
                  • a.k.traper Czyli nie masz za wiele do powiedzenia "bohaterze" 04.02.08, 13:15
              • kermitt20 === A po co nam ta niepodlegla Polska?.... 03.02.08, 20:21
                ... Czy nie lepiej byloby stac sie landem Niemiec lub kolonia
                szwedzka? Co maja wspolnego z polskoscia tacy ludzie jak kaczynski,
                macierewicz, rokita...
                Zawodowi patrioci
            • bydlo_prof_wb Gość pobierający nauki u sowietów... 03.02.08, 19:34
              powinien sobie z wojskiem polskim wziąć rozwód. Jeśli trzeba to przymusowy i to
              bezdyskusyjnie... Jest tyle pięknych zawodów, ostatecznie pamiętniki też można
              wydawać...

              Z tą łaską o. Rydzyka to jak sądzę duża przesada, zapewne też sformułowana przez
              ateistę korzystającego z każdej okazji aby swą niechęć do kleru zaznaczyć.
              __________

              Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
              bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
              • a.k.traper Taka była rzeczywistość "profesorze" 03.02.08, 20:38
                Tylko takie szkoły były dostępne i nie uważam by człowiek, który
                czuje się Polakiem mógł postępować podle wobec Ojczyzny. Motorem
                przemian i ruchu "Solidarność" byl w większości członkowie PZPR,
                często po WUML-u. W szkołach polskich uczyli nauczyciele też po
                różnych uczelniach i kursach, niektórzy byli faktycznie "partyjni",
                ale potrafili przekazać wiedzę uczniom, wśród nich byli też
                absolwenci KUL-u, ja miałem to szczęscie, uczyła mnie historii pani
                po tej uczelni. Dziwne, że teraz jest to negowane przez ludzi nie
                mających wtedy odwagi nawet wspierać akcji nielegalnej "S", pomagac
                rodzinom represjonowanych, a byli i ówczesnie należący do PZPR
                wspierali. W każdej chwili mogąc sie narazic w SB wskutek "wsypy".
                Znam ten temat bo trochę miałem z tymi akcjami do czynienia. Nie
                oceniam moralnie ludzi wtedy złamanych, oni swoje przeżyli. Kapusie
                byli i będą, i niekoniecznie byli rejestrowani jako TW, chodzili z
                informacjami do sekretarzy i od nich zalezało czy "pchną" dalej te
                informację. Nikogo nie wybielam, ale taka była wtedy rzeczywistość i
                mimo wszystko uważam że większość społeczeństwa zachowała się
                godnie, gorzej teraz to widzę. Powiem jedno, gdyby była taka
                zaciętośc ideologiczna jak na tym forum, to nazwiska wielu z nas
                wyczytywano byśmy stanęli do apelu. Tak wyglądała rzeczywistość.
                • bydlo_prof_wb Nie po raz pierwszy słyszę o bohaterach z PZPR 03.02.08, 22:29
                  Tylko pytanie co tam robili w tej zbrodniczej organizacji. Moja odpowiedź brzmi:
                  wspierali ten reżim. Bez nich PZPR by nie istniała. Po prostu. Niech się więc
                  walną w soją pierś cherlawą ile wlezie i nie opowiadają nam tu dyrdymałów, bo
                  rzeczywistość znamy dobrze. Bohaterowie z PZPR i WUML-u lepiej niech opowiedzą o
                  rzeczywistych czysto komercyjnych powodach swojej przynależności do tej
                  organizacji. Kto był patriotą do czerwonych się nie pchał. Jeszcze trochę a
                  usłyszę pewnie o bohaterze Geremku "betonowym" sekretarzu KU PZPR na uczelni
                  warszawskiej. Śmiać się czy płakać nad tymi bohaterami...? Zamienili tylko
                  Moskwę na Brukselę i dalej to samo. Szkodzić Polsce. Komuna się niby skończyła a
                  "w pysk nawet komu dać nie ma i jeszcze bohaterów odgrywają. Wstydu nie mają...

                  Ja tam nie mam wątpliwości. Kiedy przyjdzie sowiet do nas ponownie natychmiast
                  "kabocik na drugą stronę" i kolejna wersja bohatera będzie odgrywana. Zawsze w
                  pierwszych szeregach. Kosmopolici...
                  __________

                  Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
                  bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
                  • a.k.traper Znam wielu którzy karnie w pochodach i czynach 04.02.08, 13:19
                    społecznych uczestniczyli, także w wyborach mimo wezwania do
                    bojkotu, pamiętam bo obserwowałem lokal, dziś są zagorzałymi
                    zwolennikami Kaczyńskiego. Jest róznica miedzy tymi którzy
                    nadstawiali d..ę, a tymi co patrzyli na ulice zza firanki i teraz
                    mówia że staliśmy razem z ZOMO, staliśmy na tej samej ulicy, tylko
                    naprzeciw.
              • kralik111 Re: Gość pobierający nauki u sowietów... 03.02.08, 23:57
                bydlo_prof_wb napisał:

                > powinien sobie z wojskiem polskim wziąć rozwód. Jeśli trzeba to
                przymusowy i to
                > bezdyskusyjnie... Jest tyle pięknych zawodów, ostatecznie
                pamiętniki też można
                > wydawać...
                >
                > Z tą łaską o. Rydzyka to jak sądzę duża przesada, zapewne też
                sformułowana prze
                > z
                > ateistę korzystającego z każdej okazji aby swą niechęć do kleru
                zaznaczyć.
                > __________
                >
                > Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że
                ujdzie to wam
                > bezkarnie? (F.W. Nietzsche)

                Zapamietaj sobie glupi nichilisto raz na cale swoje podle zycie, ze
                bracia kaczynscy sa w posiadanie niezbitych dowodow na to, ze
                o.rydzyk byl i jest agentem moskiewskiego GRU...:DDDDDDDDDDD
              • x2468 Re: Gość pobierający nauki u sowietów... 04.02.08, 00:31
                Masz na mysli Zybertowicza ,doktora z Doniecka?
          • kralik111 Re: Absolwenci KGB i GRU "autorytetami" GW. 03.02.08, 23:49
            mirmant, im wicej PiSkujesz, tym wiecej sobie glupia mordke
            opluwasz, agentem GRU jest o.rydzyk, tak przynajmniej twierdza
            bracia kaczyscy ktorzy posiadaja niezbite dowody na swoje slowa :-O
            Chcesz powiedziec, ze kaczynscy to klamliwe bure suki, czy, ze ty
            jestes totalnym glupcem ???

            :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • wyborca123 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 17:44
      Coś widzę, że niedługo stare, popularne powiedzenie "moralność
      Kalego", zniknie, wyparte przez aktualniejsze powiedzenie "moralność
      pis"
    • szyfel Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:07
      Macierewicz jest totalnym oszołomem, tak samo jak Chlebowski i Pitera.
      Jestem totalnym przeciwnikiem PO i ich ludzi wywodzących się z KLD i UW.
      Jestem zwolennikiem PISu, ale nie totalnym.
      Widzę oszołomiaste tezy o "układzie". Tegu układu nie ma.
      Jest natomiast w społeczeństwie pewien procent ludzi którzy swoją karierę budują
      na tym, że jedni chcą płacić łapówy, a inni je brać.
      Byłbym w stanie wybaczyć jeszcze pozyskiwanie w ten sposób kontraktów tylko na
      rzecz polskich firm bo wtedy ta kasa prędzej czy później trafi do budżetu.
      Jeżeli daje się sygnał że my tak nie patrzymy na łapy to ci ludzie się
      uruchomiają. Wasz kochany Michnik się mocno wkurzy jak powstanie prawo na tych
      zasadach, które wykręci go z rynku.
      Pamiętaj Panie Michnik. Oni mają w d... Ciebie tak samo jak to państwo.
      • noelkabat Re: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:14
        Syfel, ty nie mieszaj Michnika do tego sporu: on ma tyle wspolnego z
        Macierewiczem, ze byli razem w KORze, ale pozniej ich drogi sie
        rozeszly i wcale sie nie dziwie: po drodze z oszolomem Macierewiczem
        moglo byc tylko innemu oszolomowi, takiemu jak "genialny wodzus"
        Kaczynski. Zeszta bardzo ladnie wykorzystal jego oszolomstwo i
        nienawisc do ludzi...
    • szyfel Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:13
      Macierewicz jest totalnym oszołomem, tak samo jak Chlebowski i Pitera.
      Jestem totalnym przeciwnikiem PO i ich ludzi wywodzących się z KLD i UW.
      Jestem zwolennikiem PISu, ale nie totalnym.
      Widzę oszołomiaste tezy o "układzie". Tegu układu nie ma.
      Jest natomiast w społeczeństwie pewien procent ludzi którzy swoją karierę budują
      na tym, że jedni chcą płacić łapówy, a inni je brać.
      Co więcej nawet gdy będziesz chciał im więcej zapłacić to nie będziesz wiedział
      komu.
      Byłbym w stanie wybaczyć jeszcze pozyskiwanie w ten sposób kontraktów tylko na
      rzecz polskich firm bo wtedy ta kasa prędzej czy później trafi do budżetu.
      Jeżeli daje się sygnał że my tak nie patrzymy na łapy to ci ludzie się
      uruchomiają. Wasz kochany Michnik się mocno wkurzy jak powstanie prawo na tych
      zasadach, które wykręci go z rynku.
      Pamiętaj Panie Michnik. Oni mają w d... Ciebie tak samo jak to państwo.
      A Dukaczewski to pierwsza łapa WSI.
      • lwowiak5 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:15
        szyfel,zapamietaj sobie dokładnie że Macierewicz pochodzi z rodziny
        UBOWCÓW!
        • piotrus508 Panie Antoni jestem z Panem 03.02.08, 18:34
          Panie Antoni jestem z Panem. Calkowicie sie z Panem zgadzam.
          Chcialbym ta droga doniesc ze WSI i GRU i jeszcze inne sluzby do tej pory
          planuja tajny lot na ksiezyc. Prosze sie tym zajac bo bezpieczensto panstwa jest
          zagrozone!!! Na kazdej stacji benzynowej pracuje agent powiazany z wywiadem
          Rosji i tylko czeka zeby zbuzyc nasze bezpieczenstwo energetyczne.
          Zycze rowniez szybkiego powrotu do zdrowia i zycze szybkiego odnalezienia sie
          kilku komputerow z informacjami niejawnymi i paru dokumentow.

          www.zamekyale.com/
    • 10danek Ale smrod 03.02.08, 18:35
      I tak to wlasnie ciagnie sie smrod ktory pozostawila za soba tzw. Gruba kreska.
      Bledy niepodjetej decyzji, hipokryzja czy strach przed konsekwencjami odbijaja
      sie teraz na calym zyciu politycznym.
      • andbarpl Re: Ale smrod 03.02.08, 18:44
        W TYM WSZYSTKIM JEDNO JEST PEWNE - ANTEK ŻÓŁTY PAPIER NA BIAŁE
        NIEDZWIEDZIE POWINIEN BYĆ WYSŁANY. BO JEŻELI KAZDY PRACOWNIK SŁUŻB
        SPECJALNYCH MUSI PRZEJŚĆ BADANIA PSYCHIATRYCZNE A ICH SZEF NIE MUSI
        TO COĆ TU JEST NIE POKOLEI !!!!
      • wujaszek_joe sprawdź co oznaczało hasło grubek kreski 03.02.08, 18:50
      • marek99az1 Re: Ale smrod 03.02.08, 19:03

        10danek napisał:

        > I tak to wlasnie ciagnie sie smrod ktory pozostawila za soba tzw.
        Gruba kreska.
        > Bledy niepodjetej decyzji, hipokryzja czy strach przed
        konsekwencjami odbijaja
        > sie teraz na calym zyciu politycznym.
        >
        >

        Sens tego co powiedział Mazowiecki w sawoim expose w 1989 r jest
        całkiem inny niż ten który starają się wmawiać społeczeństwu takie
        pismatołki jak ty. Z Wilipedi:

        pl.wikipedia.org/wiki/Gruba_kreska
        "Według Tadeusza Mazowieckiego te słowa oznaczały odcięcie się
        pierwszego niekomunistycznego rządu od komunistycznej ciągłości
        władzy:

        ' Tadeusz Mazowiecki:Starsi synowie pomagali mi także przy pisaniu
        pierwszego mojego wystąpienia w Sejmie z 24 sierpnia. Było w nim
        zdanie, że przeszłość odkreślamy grubą linią. Byliśmy w Laskach.
        Czytaliśmy zdanie po zdaniu. Przypomnę.'

        "Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę,
        którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których
        przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią.
        Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę
        z obecnego stanu załamania".

        Wojtek zapytał: "Z tą grubą linią, czy jesteś pewny, że chcesz to
        powiedzieć?". "Pewny - odpowiedziałem - musi zostać". Przestrzegł,
        że z tych zdań mogą wyniknąć kłopoty. Józio Duriasz też mnie
        przestrzegał. Powiedziałem cytatem z Ewangelii: "Com napisał -
        napisałem".
        Teresa Torańska:Inni ich nie przewidzieli?

        Tadeusz Mazowiecki Nie. Proszę przejrzeć ówczesną prasę. Przez wiele
        miesięcy nikt z tego akapitu nie robił żadnego problemu. Dopiero na
        wiosnę 1990 r. pojawiło się określenie grubej kreski, choć ja
        mówiłem o linii, ale to szczegół, nieważny. Gorzej, że przeinaczono
        jej sens i posłużono się nią w zniekształconej postaci i
        interpretacji do wywołania tzw. wojny na górze."

        • bydlo_prof_wb Dziś to słowo ma jednoznacznie negatywną konotację 03.02.08, 19:42
          i oznacza gwarancję bezkarności dla czerwonych i różowych pająków z epoki komuny
          z której skwapliwie korzystają do dziś. Wystarczy posłuchać co Tusk mówił o
          rozliczeniu grudnia 81. No i pogratulować źródła wiedzy na ten temat - Wikipedii...
          __________

          Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
          bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
          • katolik_polski.1 Dziś to ma jednoznacznie konotacje,jak rydzyk, gó 03.02.08, 19:58
            • bydlo_prof_wb Tępy prostaczku. Ani żeś katolik ani polski... 03.02.08, 20:16
              Po co więc fałszem jawnym epatujesz ludzi, aby głupotą jaśniej błysnąć? Taż
              widać ją wystarczająco dobrze...
              __________

              Cóż to, zamordowaliście w swoich sumieniach Boga i myślicie że ujdzie to wam
              bezkarnie? (F.W. Nietzsche)
            • wet3 Re: katolik_polski.1 03.02.08, 23:43
              katolik_polski.1 napisal: > Dzis to ma jednoznaczne konotacje, jak
              rydzyk

              Zamknij sie antypolski klonie!
        • 10danek Re: Ale smrod 03.02.08, 19:48
          OK, sorry. Nie jestem jedynym ktory pod pojeciem odciecia sie od przeszlosci
          rozumie rowniez odciecie sie (czyt. nierozgrzebywanie, nie weryfikowanie) od
          ubeckiej przeszlosci. I to wlasnie mialem na mysli
    • dzakarta Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:41
      Łobuza Maciarewicza natychmist pod sąd i do pierdla!
      Jak długo jeszcze praworządne państwo będzie tolerowało szkodnictwo
      tego indywiduum?
      • piotrus508 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 18:50
        pzreciez kodeks karny mowi:
        Art. 31. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej,
        upośledzenia umysłowego lub innego zakłócenia czynności psychicznych, nie mógł w
        czasie czynu rozpoznać jego znaczenia lub pokierować swoim postępowaniem.
        § 2. Jeżeli w czasie popełnienia przestępstwa zdolność rozpoznania znaczenia
        czynu lub kierowania postępowaniem była w znacznym stopniu ograniczona, sąd może
        zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary.
        § 3. Przepisów § 1 i 2 nie stosuje się, gdy sprawca wprawił się w stan
        nietrzeźwości lub odurzenia powodujący wyłączenie lub ograniczenie
        poczytalności, które przewidywał albo mógł przewidzieć.


        wiec nie da sie Antkowi postawic zadnych zarzutow.

        www.zamekyale.com/
        • stefan-50 Re: Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 20:53
          piotrus508 napisał:
          > wiec nie da sie Antkowi postawic zadnych zarzutow

          Mozliwe ale da się postawić zarzuty panom Kaczyńskim
    • kamann Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:20
      Tej całej formacji należy życzyć zdrowia, bo o rozum jest już
      stanowczo za poźno!!!
    • rkudyn01 Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 19:25
      Rzady PO na pewno jedno dokonaja - rozlicza ile Pisy przejadly, ile
      benzyny zuzyly, ile razy glupio sie smiali i w ogole jakie faszysty
      i hipokryty byly i sa. Czy to jednak nie za malo i czy to zastapi
      obiecane cuda i inne reformy???
      • pierot6 Macierewicz.. brudny odbyt ubecji i rydzyka... 03.02.08, 19:45
    • douglasmclloyd Maciora show nt 03.02.08, 19:49
      • katolik_polski.1 Macierewicz..Nazwisko i styl stalinowskiego gnoja! 03.02.08, 19:56
        • pies_na_prawizne czy nie ma juz snajperow w tym Wariatkowie? 03.02.08, 20:19

    • loppe Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 20:56

      Czy hipokrytą?Widziałem tę wypowiedx w telewizji i Macierewicz mówi
      o tych nocnych przesłuchaniach jako interesującym wyrazie tej
      polityki ogólnej miłości zadeklarowanej przez nowe władze. O ile
      pamietam Macierewicz miłości nie obiecywał więc ...
    • grisza14 Jesli to hipokryzja to Fejgin byl hipokryta 03.02.08, 21:10
      Pozdrowienia dla calego zespolu redakcyjnego Gazety Wyborczej i
      cioteczki Halinki Wolinskiej-Brus.
    • milo_1 Nie tylko metody takie same...... 03.02.08, 21:25
      Teraz widać ,że czarne to było białe a białe to było czarne......
      bi.gazeta.pl/im/6/3670/z3670506X.jpg
      No i kto był na usługach KGBowskich agentów przez ostatnie dwa lata.....
      i.wp.pl/a/f/jpeg/10696/antoni_macierewicz_450.jpeg
      www.feliks-dzierzynski.webpark.pl/Fotki/fotoduze/dzd03.jpg
      Metody takie same bo podobieństwo idealne......
    • organmaster dukaczewski - macierewicz: do przerwy 1:1 03.02.08, 21:47
      tu: hipostaza - tam: hipokryzja
      • jkal co z agenturą KGB/GRU uwłaszczoną przez Bolka na d 03.02.08, 22:12
        działkach exterytorialnych na terenie RP. Czy premier Tusk załatwi w końcu stosowne rekompensacje na terenie Rosji, czy też zlikwiduje ten wrzód?
    • vanilla.dream Cały PiS śmierdzi hipokryzją. 03.02.08, 22:30
    • n-p Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 22:39

    • jacekadler Dukaczewski: Macierewicz hipokrytą 03.02.08, 23:01
      głupoty
      • dyletant5 dukaczewski to Bialy Aniol ................... 03.02.08, 23:22
        .. a moze tak o machlojkach krauzego ....
    • chris12 Macierewicz, Zybertowicz i Wildstein bajkopisarze 03.02.08, 23:30
      Mogą mędzić, pisać i tworzyć na temat nawet świętego Piotra jak
      szkolono go w GRU a potem zwerbowano do KGB, żeby na końcu posłać go
      do WSI.
    • sawek999 odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:30
      jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje poprzedników??to wstyd w
      tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu
      • wet3 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:45
        sawek999 napisał:

        > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje
        poprzedników??to wstyd w
        > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu

        Nagonki na PiS ciag dalszy. To juz zaczyna byc bardzo nudne. Czy
        Tusk mysli, ze komuchow ze stajni Dukaczewskiego ktos bedzie bral na
        serio?!
        • pies_na_prawizne wet3- kochanico Gosiewskiego, na szose!!!!!!!!!! 03.02.08, 23:50
          Dukaczewski jest takim komuchem, jak Kaczynski Pilsudskim
          • wet3 Re: czerwony_pies 04.02.08, 14:55
            pies_na_prawizne napisał:

            > Dukaczewski jest takim komuchem, jak Kaczynski Pilsudskim

            A ty jestes takim prawicowcem jak ja lewicowcem. Jak uwazasz, ze
            trzeba wierzyc bylym politrukom - to uwazaj sobie. Zaslepienie i
            glupota maja swoje przywileje i z rzeczywistoscia nie licza sie!
        • kralik111 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:54
          wet3 napisał:

          > sawek999 napisał:
          >
          > > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje
          > poprzedników??to wstyd w
          > > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu
          >
          > Nagonki na PiS ciag dalszy. To juz zaczyna byc bardzo nudne. Czy
          > Tusk mysli, ze komuchow ze stajni Dukaczewskiego ktos bedzie bral
          na
          > serio?!

          Patrzac na szeregi Prawa i Sprawiedliwosci w ktorych jest
          wiecej "komuchow" niz w SLD, aroz paniczny strach w twoich oczach,
          mozna z cala stanowczoscia stwierdzic, ze ty i twoja partia
          bierzecie ich bardzo serio...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • kralik111 Re: odezwał się Dukaczewski-politruk 03.02.08, 23:51
        sawek999 napisał:

        > jeśli z niego taki profesjonalista to po co krytykuje
        poprzedników??to wstyd w
        > tych służbach latać po stacjach telewizyjnych po prośbie..tfu tfu

        Sprawdz glupku w slowniku znaczenie slowa "krytyka" jako, ze tylko
        glupcy i patracze sie jej boja...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • dyletant5 a winna jest niezalezna TViR Trwam !!!!!!!!!...... 04.02.08, 00:39
      ... i piekna Merkel i malowany Putin zaciskaja rece , jak Polacy sie
      kloca !
    • waldam A miało być inaczej.POwrót do IV PR? 04.02.08, 01:20

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka