darioo_b 11.02.08, 08:18 Antoś jest zdyskredytowany od dawna.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
llawrynowicz Macierewicz też idzie do prokuratury w sprawie .. 11.02.08, 09:07 No Antoś, niedługo zostanie Ci tylko zasłanianie się niepoczytalnością :) Odpowiedz Link Zgłoś
jabo23 Czy czubka można zdyskredytować? 11.02.08, 09:42 Jedź ty lepiej Antoś do Klewek i poszukaj jakichś talibów. Odpowiedz Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: Macierewicz też idzie do prokuratury w sprawi 11.02.08, 11:55 co za po..iec.. goscia powinni na badania medyczne przeznaczyc. (wybaczcie, ale nie moglem sie powstrzymac :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
drugie_wcielenie Re: Macierewicz też idzie do prokuratury w sprawi 11.02.08, 11:56 o.. autocenzura.. <zaskoczony> mialo byc 'po.je.ba.niec' :D Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Macierewicz też idzie do prokuratury w sprawie .. 11.02.08, 14:28 to będzie częstym gościem w Prokuraturze . Mając doświadczenia życiowe / smutne / - i zawodowe / ryzykowne /- musi być bywalcem takich salonów . A stosuje prostą metodę , stosowaną przez podejrzanych . Najlepszą formą obrony - jest atak . Nie życzę Jemu powodzenia - zbyt dużo już zaszkodził Polakom . Odpowiedz Link Zgłoś
and-j1 Macierewicz juz tez sam na siebie donosi 11.02.08, 20:55 darioo_b napisał: > Antoś jest zdyskredytowany od dawna.... Odpowiedz Link Zgłoś
roman4509 Macierewicz też idzie do prokuratury w sprawie .. 18.02.08, 11:32 Kiedy wreszcie w naszej rzeczywistości debile zostaną przebadani przez psychiatrów i psychologów na miarę przydatności do wykonywanych funkcji. Ty Macierewicz szczególnie nadajesz sie do tego typu badań. Zamknięty oddział psychiatryczny to miejsce akurat dla Ciebie Baranie. Odpowiedz Link Zgłoś
roman4509 Macierewicz do psychiatry 18.02.08, 11:34 Kiedy wreszcie w naszej rzeczywistości debile zostaną przebadani przez psychiatrów i psychologów na miarę przydatności do wykonywanych funkcji. Ty Macierewicz szczególnie nadajesz sie do tego typu badań. Zamknięty oddział psychiatryczny to miejsce akurat dla Ciebie Baranie. Odpowiedz Link Zgłoś