jasio.4 Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:23 Czy w Ekwadorze nie ma komunistów ani socjaldemokratów? Państwo foruje "bogaczy"? Zapewne i tam dojdzie kiedyś rewolucja! Odpowiedz Link Zgłoś
milu100 Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:24 to pa pa, swego czasu pracował na miano największego chama RP, teraz rezygnuje z obywatelstwa, proponuję jeszcze aby TVP zrezygnowało z jego durnej paplaniny w pseudo podróżniczych filmach Odpowiedz Link Zgłoś
fiedor88 Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:26 Skoro tak woli to niech rezygnuje. Tylu ludzi codziennie rezygnuje z polskiego obywatelstwa dla obywatelstwa Niemiec czy USA i nikt z tego sensacji nie robi. :P Obywatelstwo jakiegoś kraju to w końcu tylko dokument urzędowy... Odpowiedz Link Zgłoś
tepetoja no i dobrze bo to kawał chama- nie będziemy płakać 22.04.08, 09:27 i niech nie ściemnia że to UE go zniewala - wyjeżdża do Ekwadoru bo mu sie to opłaca. A dorabia do tego jeszcze jakąś ideologie pożal sie boże.... Ma mentalność kurdupli więc niech jedzie i nie wraca Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: no i dobrze bo to kawał chama- nie będziemy p 22.04.08, 16:41 dla liberała gospodarczego wysokie podatki, składi ZUS-owskie i biurokracja w gospodarce SĄ zniewoleniem. Liberał gospodarczej czuje się wolny nawet tam, gdzie nie ma wielkiej wolności osobistej (np. przekonań politycznych), ale za to można łatwo rozkręcić i prowadzić biznes. I akurat tu zgadzam się z nim w 100%. Odpowiedz Link Zgłoś
kruder76 Ten Cejrowski to prawdziwy polski patriota 22.04.08, 09:28 Gdyby tak wszyscy myśleli tak jak on. Była już druga Japonia i druga Irlandia. Czas na drugi Ekwador! Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:32 Oglądałem reportaże pana Cejrowskiego i nie dziwi mnie jego decyzja.Europa,a Polska w szczególności to raj dla wszelkiej maści urzędników i polityków.Obywatel=kartka wyborcza=0. Odpowiedz Link Zgłoś
czaromir I dobrze... Jednego pajaca będzie mniej. 22.04.08, 09:33 Za to bardzo uorginalny jest pan cejrowski. Taki do przodu i myślący niezależnie...:). Odpowiedz Link Zgłoś
henryad wymarzona reakcja Bermana. 23.04.08, 09:30 Takie pokolenie tzw polaków jest potrzebne żydoMafii. Oto mentalność tzw Polaków, wychowanków żydoMafii rządzącej nieprzerwanie w Polsce od 1945 roku. Ojciec tej Polski, żyd- morderca i autor metod tortur na Polakach, Jakub Berman bardzo zapewne by się cieszy z zachowań i myślenia takiego Wojciecha Cejrowskiego i Agnieszki Frykowskiej (Frytki). To są efekty zniszczenia na narodzie polskim jakie ta mafia żydowska planowała i czyni w Polsce. Natomiast otumanieni Polacy mówią a raczej powtarzają za ich propagandą, że w Polsce nie ma żydów i co za zaszczył być w UE i mieć żydo-niemca-potwora-tępego Tuska ich marionetkę za premiera. Właśnie J.Berman w referacie wygłoszonym na tajnym zgromadzeniu żydowskim w 1945(polonica.net), marzył o wychowniu takich właśnie pokoleń polaków. czaromir napisał: > Za to bardzo uorginalny jest pan cejrowski. Taki do przodu i myślący > niezależnie...:). Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciunio Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:34 Najwyższy czas!Wreszcie to łajno przestanie zanieczyszczać ten kraj. "Ojcem chrzestnym" tego wydarzenia winien być szmalcownik Kobylański. Odpowiedz Link Zgłoś
princealbert co on tam znowu bredzi 22.04.08, 09:34 1. Czy gdybysmy nie byli w Unii to moglby sobie wjechac do USA? Tez nie. 2. Czy nie ma wyrzutow sumienia nie dzielac sie swoimi dochodami z milionami ludzi zyjacymi w skrajnej biedzie w Ekwadorze? 3. O ile mi wiadomo, w polskim prawie nie funkconuje pojecie 'zrzeczenia sie polskiego obywatelstwa'. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: co on tam znowu bredzi 22.04.08, 16:35 princealbert napisała: > 1. Czy gdybysmy nie byli w Unii to moglby sobie wjechac do USA? Tez > nie. > > 2. Czy nie ma wyrzutow sumienia nie dzielac sie swoimi dochodami z > milionami ludzi zyjacymi w skrajnej biedzie w Ekwadorze? a dlaczego ma mieć?? Pamiętaj że wydając pieniądze - choćby na luksusy - przekazuje pieniądze ludziom, którzy je wytwarzają... Nawet kupując piwo wspierasz pracowników sklepu i browaru, którzy z kolei wydają zarobione pieniądze wspierając pracowników innych sektorów, np. komunikacji publicznej, stacji benzynowych, rolnictwa, przemysłu metalurgicznego, farmaceutycznego, itd. To najlepszy sposób redystrybucji dochodów, bo naturalny. > 3. O ile mi wiadomo, w polskim prawie nie funkconuje > pojecie 'zrzeczenia sie polskiego obywatelstwa'. oczywiście, że funkcjonuje. Każde państwo ma obowiązek umożliwić obywatelowi taką czynność. Zobacz np. tutaj na oficjalnych stronach polskiej ambasady: www.oslo.polemb.net/index.php?document=85 Odpowiedz Link Zgłoś
aniorek Re: Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. 22.04.08, 09:34 Polska przeprasza Ekwador. Odpowiedz Link Zgłoś
bbjot Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:36 N A R E S Z C I E !!! Odpowiedz Link Zgłoś
madiba Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:42 jedz i juz nigdy nie wracaj! a najlepiej zabierz ze soba ojca dyrektora, braci blizniakow i szeryfa. pozdr - mam nadzieje, ze sluch o tobie zaginie Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:43 Miernota. Za bezproblemowy przejazd do Stanow i placenie mniejszych podatkow rzuca dowodem. To tylko swiadczy jakim naprawde czuje sie Polakiem. Geba pelna frazesow i agresywnych sloganow polityczno- religijnych. Biznesemen-podroznik, guru pseudo patriotow. Odpowiedz Link Zgłoś
janspruce Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:46 Niech spada i lazi boso po tym Ekwadorze. Taki z niego Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Cejrowski zawsze był palantem, niech spada! 22.04.08, 19:25 sam jesteś palantem. Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka626 kombinator oszust i Judasz ! 22.04.08, 09:53 chce jak szczur dostać się przez Ekwador do USA i tam kupić za bezcen Ładny dom i mieszkać za pół darmo złotówka wzrosła a dolar spadł a on tylko w kapciuchach będzie dostawał emeryture z Polski chcesz się zrzec Polskiego obywatelstwa Judaszu to z rzeknij się ! Ale Polskiej emerytury też się zrzeknij ! którą wyłudziłeś co nie odprowadzano ciskładki na Zus za te swoje pozal się boże kiczowate programy nic ci się nie nalezy tylko kop w doo..p.sko... Odpowiedz Link Zgłoś
urve Re: kombinator oszust i Judasz ! 22.04.08, 12:02 Brawo Wojtek! Nie lubię Cię lecz masz rację. Ja tam pie..ę taką ojczyznę! Jakbm miał pieniądze sam bym wyjechał. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: kombinator oszust i Judasz ! 22.04.08, 16:22 wlasnie takie beznadziejne osobniki jak tY zniechęcają do mieszkania w tym kraju. Ja kocham Polskę ale takimi osobami jak tY się BRZYDZĘ. Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinaklosek Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. 22.04.08, 09:55 I bardzo dobrze, bo nie będzie więcej wstydu Polsce przynosił ani obrażał jego obywateli (to odnośnie jednego z ostatnich programów Pospieszalskiego kiedy nazwał ludzi głupkami). Z radością przeczytałam tego newsa. Życzę Panu Cejrowskiemu żeby się zasymilował z mieszkańcami jak najszybciej i nie wracał tu, gdzie go nie chcą. A programy podróżnicze na pewno poprowadzi w zastępstwie ktoś bardziej tego godny. Z uśmiechem żegnamy zacofanego Pana C. Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. 22.04.08, 12:11 ewelinaklosek napisała:>..kiedy raz nazwał ludzi głupkami...<A co nie miał racji?Przecież wiadomo od ostatnich wyborów że w Polsce ponad połowa to esemeso-głuPO-matoły a ilość ta systematycznie wzrasta Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:56 Panie WC poprawił mi pan nastrój z rana. Proszę namówić jeszcze parę kolesi. Może tak dwie bliźniacze hacjendy by wybudowali i jedną Zerową? Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Re: Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. 22.04.08, 10:09 Najlepiej cale siedlisko i nazawal je "IV RP". Odpowiedz Link Zgłoś
janek344 Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 09:59 Tacy bogaci ludzie jak pan Cejrowski powinni własnie płacic podatki w Polsce, jeżeli uwazają sie za patriotów. Pan C.widoczznie nie uwaza się za takiego. Odpowiedz Link Zgłoś
critto zakręcić kurek podatkowy... 22.04.08, 16:49 ha, ha, ha, ha, ha. Od kiedy to podatki idą "na Polskę"? W jakim stanie są drogi, koleje, mosty, służba zdrowia czy pomoc społeczna? Kto zyskuje na podatkach? Wysokie (p.w. stanowiska) urzędasy i politycy, prezesi spółek Skarbu Państwa, "krewni i znajomi królika", itd. Odcięcie strumienia podatków uratowałoby Polskę, bo nauczyłoby urzędastwo i politykierstwo oszczędzania i gospodarności. Ot takie zakręcenie kurka przez obywateli... Odpowiedz Link Zgłoś
gaianer Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 09:59 pomiedzy iloscia komentatorow plujacych tutaj, mniej lub bardziej chamsko, na glowe Cejrowskiego, a komentatorow odnoszacych sie do sprawy, jak LUDZIE, a nie wspomniane wyzej, postsocjalistyczne Psy Pawlowa - widze rzecz czarno raczej :-((. I popieram Cejrowskiego, choc nie przepadam za nim raczej.. Wyglada na to, ze Polska NIE ZASLUGUJE na niepodleglosc, a jej obywatele, na godne zycie... W drodze kilkupokoleniowej, negatywnej selekcji - populacja pozostala w Kraju, sklada sie STATYSTYCZNIE wlasnie w takich proporcjach - w 85% z ludzikow, ktorzy w tym systemie czuja sie najwyrazniej dobrze... Wiec wszystko w porzadku jakby.. Bo w koncu CO TO JEST "Ojczyzna" ?.. To nie obszar geograficzny, lecz LUDZIE, ktorzy go zamieszkuja... Cejrowski akurat, z powodow materialnych, mogl sobie pozwolic na uczynienie tego teatralnego gestu, przy okazji skutecznie odcinajac sie od polskiego systemu rabunku fiskalnego. Sposrod pozostalych 2 milionow polskich LUDZI jednak (nie mylic z "ludzikami"..) - wielu jest - albo skazanych na dalszy byt niewolnika we wlasnym Kraju, pomimo checi emigracji, albo uwaza, ze zamiast uciekac - nalezy WALCZYC, i ci tworza w Polsce opozycje, coraz liczniejsza nawet jakby ostatnio..Albo siedza cicho i cierpia.. Na TYM forum jednak, czytajac te potoki nienawisci do Cejrowskiego, widze, ze znajduja sie ludzki, dla ktorych naprawde nie warto walczyc o "polskie lepsze jutro"... Obecna Polske tworza wlasnie takie ludziki, jakie tutaj zieja irracjonalna nienawoscia do Cejrowskiego... SKAD ta nienawosc do "WC" ?.. Ano.. Cejrowski uderza we wszystko to, co ludzikom najswietsze :-). Czyli w SOCJALIZM :-))).. No nic. Wlasnie dobiega KOLEJNY RAZ w historii, ostatni etap UPADKU tworu o nazwie "POLSKA"... Ale chyba mija sie z celem, obecnym tu licznie przedstawicielom "Homo Sowjeticus", cokolwiek tlumaczyc.. Oni przeciez i tak wiedza wszystko z definicji (zapodanej przez TV) lepiej :-)). Heil Merkel ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 10:17 O, sądząc z gładkiej myśli, wdzięcznego pióra i księżycowych idei to musisz być kolejnym wyznawcą Karcianego Geniuszu. Oświeć nas biednych swoim światłem, pokreśl swoją inteligencję i wyższość nad nami a potem fora ze dwora: świat stoi otworem. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 16:44 odezwał się niewolnik biurokracji, numer obozowy G-A-C-E-K-M-D-K-00040607... Nie zgadzam się z poglądami obyczajowymi p. Cejrowskiego (nie przeszkadzają mi gołe damskie tyłki na okładkach czasopism, nie jestem zwolennikiem bicia dizeci, itd) ale poglądy gospodarcze popieram. zobacz np. tutaj liberter.webpark.pl - to moja stronka. Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 10:27 To nie Polska upada. Upadają chore mrzonki "gaianera", Cejrowskiego i innych WC obywateli IV RP. Im prędzej się ich pozbędziemy, tym szybciej zbudujemy normalne państwo XXI wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Re: Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 10:58 Mhm. A co rozumiesz przez "normalne państwo XXI wieku"? Takie w którym większość pieniędzy przez siebie zarobionych oddajesz Bezimiennym Urzędnikom w dyspozycję? A może takie w którym urzędnik mówi Ci czy i z kim bierzesz ślub to nie jest Twoja prywatna sprawa? To może takie, gdzie każdy Twój krok na ulicy jest nagrywany na jednej z miliona kamer? Albo media dyktują Ci co masz myśleć na każdy temat (no bo jeśli myślisz inaczej to jesteś "ciemnogrodem", "oszołomem" i generalnie zasługujesz na pogardę)? Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Oceniajac rzecz na podstawie proporcji... 22.04.08, 16:47 i różnego rodzaju złotouste Lisy, Róże Thun itd kreują "jedynie słuszny" obraz rzeczywistości. A konkuruje z nimi Kościół katolicki ze swoimi Głodziami, Rydzykami, Jankowskimi czy Michalikami. Akurat zawziętego katolicyzmu JKM-a czy WC nie rozumiem, ale cóż, ich sprawa - prywatne przekonania religijne szanuję... Odpowiedz Link Zgłoś
oko_1 Kaczor szybko podpisuj bo sie oszołom rozmysli! 22.04.08, 09:59 Jaka miła wiadomosć od rana. Odpowiedz Link Zgłoś
janspruce Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. C.. 22.04.08, 10:03 Przypomnialem sobie jak dobrych pare lat do tylu uciekal z Meksyku do Krakowa Mrozek. Podobno chcieli mu spalic tam jego hacjende. Dostal jak zebrak mieszkanie w Krakowie a teraz gdy podrozalo tak ze 100 razy, sprzedal i slysze ze znowu wyjezdza. Latwo robic kase gdy kolesie na stanowiskach za mamrotanie bez sensu placa dziesiatki tysiecy i sponsoruja wyjazdy. Powtarzam wiec; niech menda spada .. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Kazdy ma wolny wybor....... 22.04.08, 10:06 tylko nie bardzo rozumiem, po co zaraz o tym pisac? Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 Fala miłości... 22.04.08, 10:06 Tak sobie przeglądam te komentarze i przeglądam i normalnie to aż przecieram oczy (pewnie z niewyspania). Za "Kowboj cza-cza" nigdy nie przepadałem. Szczególnie jak prowadził "WC Kwadrans". To co tu się jednak wyczynia to jakiś seans nienawiści. Gość chce się zrzec obywatelstwa, bo mu nie pasują podatki i biurokracja... I CO Z TEGO? Jego prawo. Prawo międzynarodowe nie dopuszcza jedynie sytuacji gdyby miał zostać bezpaństwowcem. Jeśli będzie obywatelem Ekwadoru to całość jest "czysta". A tu tymczasem jest opluwany bo nie chce płacić podatków. Kurna chata - ostatnio 2 miliony Polaków wyjechało i znakomita większość z nich nie płaciła podatków w Polsce (do tego stopnia, że funduje im się teraz abolicję). To co - oni są OK, a "czacza" nie? Czy też może oni TEŻ są "cwaniakami", "kombinatorami", "brak im patriotyzmu" i należy im się kop w... no - to samo co "czaczy"? Ludzie - no bądźcie choć odrobinę konsekwentni! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Fala miłości... 22.04.08, 10:09 raczej: fala zazdrosci....A to takie polskie.... Odpowiedz Link Zgłoś
mcgoo Re: Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. 22.04.08, 10:24 Ja tam mu zazdroszcze mozliwosci i wolnosci. Europa dzisiaj oznacza coraz bardziej narastajacy problem. Problem z wolnoscia slowa, z wolnoscia wyznania. W Europie wszystko ograniczaja procedury. W Europie zrobilo sie zwyczajnie strasznie ciasno i nie do zycia. W Europie nie da sie wyizolowac i zyc po swojemu - w Europie trzeba dostosowac sie do procedury. Europa jest jak kaganiec wraz z obroza polaczony z wibratorem wetknietym w tylnia czesc ciala europejczyka. Oczywiscie taki uchwyt daje pewna iluzje bezpieczenstwa i stabilizacji, ale moze tez przypominac imadlo w obrabiarce typu obrotowego. I nie piszcie mi, ze jak mi sie nie podoba to wynocha - owszem nie podoba mi sie, ale nie stac mnie na to zeby sie stad wyniesc. Moze i stac by mnie bylo finansowo, ale mentalnie jestem zniewolony po "europejsku" tkwie w uchwycie obrabiarki. Zlapany w kaganiec obroze i trzymany za odwlok. Powodzenia Amigo :) Cejrowski. Odpowiedz Link Zgłoś
critto UE-cja to patologia sama w sobie 22.04.08, 16:53 100% racji, mcgoo. Takie same wolne duchy wyjeżdżały z Europy w XVII, XVIII i XIX wieku, aby szukać szczęścia w obu Amerykach i nie tylko. Dobre podsumowanie z tym wibratorem:) UE-cja to patologia sama w sobie; ta instytucja miała gwarantować unię gospodarczą i swobodę przepływu kasy, ludzi, towarów i usług, a stała się politycznym Monstrum, które chce regulować i kontrolować coraz więcej. Mam nadzieję, że Narody Europy się obudzą i wycofają swoje poparcie dla tej degeneracji. UE - TAK, ale minimalna, jako Europa Ojczyzn z otwartymi granicami wewnętrznymi. NIE jako powstające superpaństwo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Europejczycy i tolerancja 22.04.08, 10:26 Poziom swiatlych europejczykow wychodzi wlasne na tym forum. Macie Cejrowskieu za zle ze wyraza jaso i wyraznie swoje poglady, a ze sa odmienne of waszych, wylewacie na niego pomyje. Ba. To istna orgia obelg co tutaj sie dzieje. Co wiecej, w waszej 'tolerancji' nie omieszkaliscie obrazic krajow ameryki poludniowej. Otoz nie, to nie jest dzicz ani III swiat. Cywilizacyjnie Latynosi bija was, swiatli europejczycy, na glowe. To prawda, sa biedniejsi, doiliscie ich przez lata, ale sa szczesliwsi od was, wolniejsi, nie mysla ze zakaz czy nakaz (czy prikaz) rozwiaze wszystko. Pojedzcie, zobaczcie, ze ludzie bez socjalu potrafia sobie pomagac i zyc szczesliwie. To wlasnie z postawy latynosow wzielo sie okreslenie 'poor but happy'. Nie rozumiem czemu wytykacie tzw. prawakom brak tolerancji i ksenofobie, skoro sami ujadacie jak psy rewolucji i obrazacie inne narody. Gosciu wyjechal i duzo szczescia mu zycze. Sam tez wyjechalem z Polski (bo nie zdzierze w kraju, w ktorym panstwo traktuje mnie jak chlopa panszczyznianego, ktoremu na dodatek trzeba patrzec na rece bo moze cos ukrasc). Co prawda siedze jeszcze w UE ale juz nie dlugo. Tez wyjezdzam do Ameryki Poludniowej. Po sadiedzku z Cejrowskim, lub troche bardziej na polnoc od niego (mi odpowiada bardziej Panama lub Costa Rica). Kazdy, kto kocha wolnosc, albo wyjedzie w koncu z Europy, albo bedzie musial o nia walczyc. Acha, poczytajcie troche wypowiedzi Cejrowskiego na jego stronie internetowej. On nie jest PiSowczykiem tylko wolnosciowcem. Zawsze zachecal do glosowania na UPR. Odpowiedz Link Zgłoś
aurita papatki 22.04.08, 10:31 i nie musisz wracac:) Jak widac mozna glosno krzyczec na temat Rzeczypospolitej i przechandlowac Jej obywatelstwo za nizsze podatki Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Re: papatki 22.04.08, 11:06 A jakze. Dlaczego mam placic okupantowi mojego kraju. Obywatelstwo to tylko biurokratyczne potwierdzenie podlegania pod dana administracje panstwowa. Za to tego kim jestem nie odbierze mi nikt. Niezaleznie gdzie bede zyl. Odpowiedz Link Zgłoś
urve Re: papatki 22.04.08, 12:01 Brawo Wojtek! Nie lubię Cię lecz masz rację. Ja tam pie..ę taką ojczyznę! Jakbm miał pieniądze sam bym wyjechał. Odpowiedz Link Zgłoś
kaa.lka Re: Europejczycy i tolerancja 22.04.08, 10:57 Ma jak zwykle hawajska koszule, ale drina bez parasolki:) Styl uznany za laziebny zjednal mu rzesze medialnych wrogow. Mysle jednak ze owo obywatelstwo to zart byl; prosty acz mocny dosc, bo odgrywajacy sie i obnazajacy "mizerie stylistyczna" w mysleniu wlasnie owej rzeszy. kaa Odpowiedz Link Zgłoś
critto Re: Europejczycy i tolerancja 22.04.08, 17:03 pewnie niektórzy z nich, gdyby tylko mogli, by go rozstrzelali. Albo chociaż "zglanowali"... Cóż, każdy reżim potrzebuje swojego SA (Strurmabteilung) czy Komsomołu.. Odpowiedz Link Zgłoś
fervex.adult Nie gniewaj sie na mnie Polsko, nie gniewaj sie 22.04.08, 10:37 Frytka sie zmartwi, kto ja bedzie teraz uczyl podstaw polskiej katolickiej moralnosci? Odpowiedz Link Zgłoś