wlodeusz 18.08.08, 07:09 Nie wykluczone,że odciski palców, tych samych ludzi zgubiono po słynnym mordzie Jaroszewiczów?.SLD-owski zbieg okoliczności?...To partia mafia, wszystko możliwe. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
men_53 Ile kosztuje zagubienie tak mocnego dowodu przez 18.08.08, 07:28 Ile kosztuje zagubienie tak mocnego dowodu przez CBŚ ? A może po prostu wspólnicy pomogli ? Odpowiedz Link Zgłoś
leo_benhauer CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 08:03 a co z mordercami Jaroszewicza? Tych dowodów nawet nikt nie dotyka? Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Czy szefostwo CBŚ straciło pracę po takiej wpadce 18.08.08, 08:38 jeżeli nie to znaczy że ta instytucja jest chora. A swoją drogą to ciekawe ile to kosztowało zbrodniarzy ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
tw.ubek ha ha ha 18.08.08, 08:39 Adios pomidores! 209.85.135.104/search?q=cache:Y6f227gYuiQJ:www.gazeta.policja.pl/archiwum/0604/s4a1.html+AFIS&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&lr=lang_pl Odpowiedz Link Zgłoś
lisek_k CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 09:24 Wystarczy bardzo skrupulatnie prześwietlić konta oficera,rodziny w kraju i za granicą i myślę że sprawa się rozwiąże. Odpowiedz Link Zgłoś
jdmisiunio to nie jest przypadek.. 18.08.08, 10:04 słuzby wewnętrzne znajdując winnego pewnie dojdą do sprawcy.. Odpowiedz Link Zgłoś
olias CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 12:18 Sasza choroszyj czieławiek. dobrze zapłacił. Odpowiedz Link Zgłoś
koxiarz Re: CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 14:37 Sam żes jest mafia pacanie. Kiedy zaginęły odciski? W drugiej połowie 2006. A kto wtedy rządził? PiS. Hmm, z tego raczej wynika, że to PiSiory są mafijną partią, tym bardziej ze atatk na burdel jest jak najbardziej zgodny z "moralnością" PiSowczyków. PS. Ten post nie ma na celu obrony SLD czy ataku na PiS, a jedynie podsumować debilnych aparatczyków wypisujących bzdety bez pomyslunku. Mam już po prostu dość przypisywania każdej sytuacji politycznych podtekstów. W tej sytuacji mamy do czynienia z albo nieudolnościa czołowej polskiej jednostki śledczej (brr, aż strach sie bać) albo z nieuczciwoscią jednostki (wicie, wziątku można przytulić bo i tak minęło juz 10 lat więc moze nikt sie nie zorientuje). Mam nadzieję, że wewnętrzne procedury i zasady postepowania z dowodami pozwolą ustalić albo winnych niedbalstwa, albo durnego łapówkarza. Odpowiedz Link Zgłoś
ewwwwa CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 20:03 Zgubił dowody bo jest winien lub wziął w łapę. Ukarać tego co zgubił, tak jak bandziora. Odpowiedz Link Zgłoś
godeep CBŚ gubi odciski z El Chico 19.08.08, 12:43 Jeśli CBŚ zgubiło - to niech poszuka, bo jak mówi przysłowie: „Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje”. Odpowiedz Link Zgłoś
michalw111 Re: CBŚ gubi odciski z El Chico 19.08.08, 13:39 Gubienie odcisków - to specjalność CBŚ, CBA i innych tego typu polskich służb. A co się stało z odciskami na pistolecie, z którego jakoby zastrzeliła się pani Barbara Blida? Może coś wie na ten temat pan Ziobro? Odpowiedz Link Zgłoś