Dodaj do ulubionych

CBŚ gubi odciski z El Chico

18.08.08, 07:09
Nie wykluczone,że odciski palców, tych samych ludzi zgubiono po słynnym
mordzie Jaroszewiczów?.SLD-owski zbieg okoliczności?...To partia mafia,
wszystko możliwe.
Obserwuj wątek
    • men_53 Ile kosztuje zagubienie tak mocnego dowodu przez 18.08.08, 07:28
      Ile kosztuje zagubienie tak mocnego dowodu przez CBŚ ?
      A może po prostu wspólnicy pomogli ?
    • jedyny.resistance PiS i wszystko jasne 18.08.08, 08:00
    • leo_benhauer CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 08:03
      a co z mordercami Jaroszewicza?

      Tych dowodów nawet nikt nie dotyka?
    • ksks3 Czy szefostwo CBŚ straciło pracę po takiej wpadce 18.08.08, 08:38
      jeżeli nie to znaczy że ta instytucja jest chora.
      A swoją drogą to ciekawe ile to kosztowało zbrodniarzy ??????
    • tw.ubek ha ha ha 18.08.08, 08:39
      Adios pomidores!
      209.85.135.104/search?q=cache:Y6f227gYuiQJ:www.gazeta.policja.pl/archiwum/0604/s4a1.html+AFIS&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&lr=lang_pl
    • lisek_k CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 09:24
      Wystarczy bardzo skrupulatnie prześwietlić konta oficera,rodziny w kraju i za
      granicą i myślę że sprawa się rozwiąże.
    • jdmisiunio to nie jest przypadek.. 18.08.08, 10:04
      słuzby wewnętrzne znajdując winnego pewnie dojdą do sprawcy..
    • olias CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 12:18
      Sasza choroszyj czieławiek. dobrze zapłacił.
    • koxiarz Re: CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 14:37
      Sam żes jest mafia pacanie. Kiedy zaginęły odciski? W drugiej
      połowie 2006. A kto wtedy rządził? PiS. Hmm, z tego raczej wynika,
      że to PiSiory są mafijną partią, tym bardziej ze atatk na burdel
      jest jak najbardziej zgodny z "moralnością" PiSowczyków.

      PS. Ten post nie ma na celu obrony SLD czy ataku na PiS, a jedynie
      podsumować debilnych aparatczyków wypisujących bzdety bez
      pomyslunku. Mam już po prostu dość przypisywania każdej sytuacji
      politycznych podtekstów. W tej sytuacji mamy do czynienia z albo
      nieudolnościa czołowej polskiej jednostki śledczej (brr, aż strach
      sie bać) albo z nieuczciwoscią jednostki (wicie, wziątku można
      przytulić bo i tak minęło juz 10 lat więc moze nikt sie nie
      zorientuje). Mam nadzieję, że wewnętrzne procedury i zasady
      postepowania z dowodami pozwolą ustalić albo winnych niedbalstwa,
      albo durnego łapówkarza.
    • ewwwwa CBŚ gubi odciski z El Chico 18.08.08, 20:03
      Zgubił dowody bo jest winien lub wziął w łapę. Ukarać tego co
      zgubił, tak jak bandziora.
    • godeep CBŚ gubi odciski z El Chico 19.08.08, 12:43
      Jeśli CBŚ zgubiło - to niech poszuka, bo jak mówi przysłowie: „Kto pyta - nie
      błądzi, kto szuka - znajduje”.
      • michalw111 Re: CBŚ gubi odciski z El Chico 19.08.08, 13:39
        Gubienie odcisków - to specjalność CBŚ, CBA i innych tego typu polskich służb. A
        co się stało z odciskami na pistolecie, z którego jakoby zastrzeliła się pani
        Barbara Blida? Może coś wie na ten temat pan Ziobro?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka