Dodaj do ulubionych

"Washington Post": Nie potrzebujemy Rosji, i ta...

23.08.08, 20:41
Podac nazwisko tego redaktora .
Jemu bardziej zalezy na konflikcie
bliskowschodnim jak na wojnie w Gruzji !
Obserwuj wątek
    • piotr228 Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 20:44
      Rosja musi ponieść wymierne koszty na skutek tych sankcji.
      Wykluczenie z G8 to żadna kara.
      • nikola_piterski2 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 20:48
        Proponuje wprowadzic sankcji na sprzedarz Ruskim polskiego miesa i
        roslin. Niech zdychaja z glodu.
        • 1234-5aa Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 21:00
          Bzdury!!! USA, UE - w tym Polska musimy współpracować z Rosją mimo ewidentnych
          błędów jej polityki.
          • ultra3m to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 21:03
            Raz czytam ze Gruzja zrobila błąd bo sie popuściła na ruskich , teraz ze Ruscy
            zle, to jak jest w koncu ?
            • pipinek Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 21:14
              marucha.wordpress.com/
              marucha.v3v.org/
              www.polskawalczaca.com/
              Tu sa Panskie konce (jezeli cenzura poblazy).
              • warturek Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 21:46
                >kacapia to państwo mające ambicje bycia niezależnym i
                >posiadania wpływu na politykę międzynarodową.

                Wpływ na innych robicie tylko i wyłącznie siłowo wysysając krew z podbitych narodów.Od wielu lat USA jak i EU próbuje wpływać na wydarzenia stymulując gospodarki. Te gospodarki zdominowane przez zachód kwitną, czego nie można powiedzieć o jakimkolwiek kraju gdzie weszła kacapia. Ale może być jeden wyjątek - Gruzja.
                • nikola_piterski2 Re: Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 21:56
                  warturek napisał:

                  > Od wielu lat USA jak i EU próbuje wpływać na wydarzenia stymulując
                  gospodarki.

                  ---------------------------

                  wyborcza.pl/1,75477,5619326,Amerykanie_omylkowo_zabili_76_afganskich_wiesniakow.html
                  • mlasskacz Realia sa takie:USA-Izrael-Syria,Iran-syste my obro 23.08.08, 22:03
                    ny przeciwlotniczej i antyrakietowej-technologie nuklearne-Rosja-Gruzja-USA...
                • st1111 Re: Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 22:30
                  Te gospodarki zdominowane przez zachód kwitną, czego nie można powiedzieć
                  > o jakimkolwiek kraju gdzie weszła kacapia.

                  Indeks giełdy amerykańskiej stoi na poziomie sprzed 10 lat.
                  Jeżeli to jest rozwój to jak wygląda stagnacja?
                  • warturek Re: Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 22:45
                    USA ma kłopoty których nie zrozumiesz, ale w kacapi to się dopiero zacznie, jak jednoznacznie zachód opowie się przeciwko reżimowi w Moskwie i ceny akcji spadną na pysk. Pokaż mi inwestorów z kasą którzy byliby na tyle głupi by inwestować dziś w kacapii gdy fiutin prze do konfrontacji?
                    • wlodzimierz.ilicz Aż się zdziwisz, jak Zachód się opowie. 23.08.08, 22:52
                      Opowie się za biznesem z Rosją i każe stulić pyski rusofobom.
                      Nasz Kaczor już zmienił pogląd i wzywa do "partnerskiego traktowania
                      Federacji Rosyjskiej".
                      A dlaczego?
                      Bo biznes już go skarcił za awanturnictwo i psucie interesów z Rosją.
                      • warturek Nie załamuj nas idiotycznymi postami 23.08.08, 23:10
                        Nikt teraz nie zainwestuje w kacapii bo mądrość nie polega na pisaniu farmazonów ale na dbaniu o własny interes. Wcale się nie dziwię że rosjanie w większości trzymają kasę w zachodnich bankach. Glosowanie nogami ma jednoznaczny wydźwięk dla wladzy hohsztaplerskiej.
                        • szpion007 Re: Nie załamuj nas idiotycznymi postami 24.08.08, 08:35
                          Ba, siłowiki są na garnuszku Zachodu. Nie tylko mają konta bankowe na Zachodzie,
                          ale i wysyłają tam swoje dzieci na edukację :)
                  • 141288bs Re: Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 22:45
                    st1111 napisał(a):

                    > Te gospodarki zdominowane przez zachód kwitną, czego nie można
                    powiedzieć
                    > > o jakimkolwiek kraju gdzie weszła kacapia.
                    >
                    > Indeks giełdy amerykańskiej stoi na poziomie sprzed 10 lat.
                    > Jeżeli to jest rozwój to jak wygląda stagnacja?
                    W ten sposob chcesz udowodnic,ze gospodarka rosji stoi na
                    najwyzszym poziomie w swiecie?
                    • st1111 Re: Nie wysilaj się pimpuś 23.08.08, 22:53
                      odpowiadam na stwierdzenie że "Te gospodarki zdominowane przez zachód kwitną,"
                      które jest oczywistą nieprawdą
                      • warturek tam gdzie wchodzi rosja to krew i łzy. 23.08.08, 23:20
                        RFN, Japonia, RPA, Chile kwitną.
                        Czyżby porównanie RFN i DDR nie jest wystarczające?
              • dzyndzelbaum Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbem 23.08.08, 22:03
                Tak było jest i będzie.
                • nikola_piterski2 Re: Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbe 23.08.08, 22:19
                  dzyndzelbaum napisała:

                  >Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbe

                  A POlak jedno w leb, a drugie kolo lba?
                  • ja.ja222 Re: Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbe 23.08.08, 22:31
                    Pewnie skończyłeś lopatologie na uczelni Łomonosowa i dlatego nic
                    lepszego nie mogłeś wymyśleć.
                    • nikola_piterski2 Re: Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbe 23.08.08, 22:38
                      ja.ja222 napisał:

                      > Pewnie skończyłeś lopatologie na uczelni Łomonosowa i dlatego nic
                      > lepszego nie mogłeś wymyśleć.

                      A ty pewnie giertychowski maturzysta?
                      • ja.ja222 Re: Dobry Kacap ma sierp pod brodą i młot nad łbe 23.08.08, 23:35
                        Dalej próbujesz uruchomić swój koncept?
                • wlodzimierz.ilicz A polski pacan ma rozum Koziołka Matołka. 23.08.08, 22:38
                  • zigzaur Won, gnido! 23.08.08, 23:01
                    Nie znieważaj Polaków! Idź na swoje (o ile je masz).
            • nikola_piterski2 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 21:37
              ultra3m napisał:

              > Raz czytam ze Gruzja zrobila błąd bo sie popuściła na ruskich ,
              teraz ze Ruscy zle, to jak jest w koncu ?


              W koncu tak i jest. Gruzja zrobila blad, dlatego Ruscy i sa zle...
              • ja.ja222 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 22:30
                Gruzja pokazała czym nadal są rosjanie. Zachód o tym zapomniał.
                Dlatego im to przypomniano. Efekt zły dla Gruzji ale jeszcze gorszy
                dla zbirów kremlowskich.
                • nikola_piterski2 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 22:37
                  ja.ja222 napisał:

                  > Gruzja pokazała czym nadal są rosjanie. Zachód o tym zapomniał.
                  > Dlatego im to przypomniano. Efekt zły dla Gruzji ale jeszcze
                  gorszy dla zbirów kremlowskich.


                  ZBiRow kremlowskich? Masz na mysli "Zwiazek Beleckiego i
                  Radziwinowicza" , ktore pracuja w Moskwie i sa glownymi rusofobami
                  w "GW"?
                  • ja.ja222 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 23:37
                    Przykro mi ale nie wiem kim te osoby są. GW nie czytuje bo szkoda mi
                    pieniędzy. Wolę te kilka groszy dać na dokarmienie ograbionych
                    Gruzinów.
                • adan911 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 22:38
                  Gruzja pokazała jak pacyfikuje się miasto nocą. Wcześniej pokazała do czego
                  służy policja i jak pacyfikuje się manifestację w Gruzji.

            • zigzaur Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 21:41
              Gruzja popełniła nieostrożność zaś Rosja popełniła, nie po raz pierwszy,
              zbrodnię agresji. Taka to różnica.
              • st1111 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 21:52
                Oczywiście zabijanie cywili = nieostrożność albo błąd ewentualnie wypadek wart
                swej ceny bo niesie demokrację.
                Rozumiem że jesteś agentem USA który ma nas przekonać do wojny z Rosją w celu
                przetestowania jej reakcji ale ja bym nie chciał być obiektem tego eksperymentu.
                • zigzaur Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 22:12
                  Do wojny z Rosją nie trzeba nikogo przekonywać, bo wojny z Rosją zazwyczaj
                  wybuchają przez rosyjską agresję.
                • tymon99 Re: to w koncu czyj blad sie zdecydujcie 23.08.08, 23:56
                  w płd. osetii byli jacyś cywile?
          • tymon99 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 23:54
            no właśnie współpracujesz. aż za bardzo. a ja dziękuję, postoję..
        • st1111 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 21:42
          I jeszcze popieram tego głupka z Anglii co to chce zabronić Rosjanom kupowania
          towarów w najdroższych sklepach.
          • nikola_piterski2 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 21:49
            st1111 napisał(a):

            > I jeszcze popieram tego głupka z Anglii co to chce zabronić
            Rosjanom kupowania towarów w najdroższych sklepach.

            Jesli i Abramowiczowi zabronia te kupowanie, to
            kibole "Chelsea" "zrobia kuku" (Lech Walesa, laureat Nobla) Brownu,
            jak "zrobily kuku" (Lech Walesa, laureat Nobla) Sukinuszwilemu.

            • zigzaur Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 22:13
              Abramowicz siedzi sobie na Zachodzi i gwiżdże na Putina. Bo wie, że jeśli wróci,
              to może podzielić los Chodorkowskiego.
            • ja.ja222 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 22:33
              Kogo wymieniłeś na dyżurze w kremlowskiej agencji Propaganda ala
              Gebels.
          • wlodzimierz.ilicz Sankcje: Zabronić Rosjanom kupowania angielskich 23.08.08, 22:44
            klubów piłkarskich.
            Bo wykupią wkrótce całą Premiership!
        • ja.ja222 Re: Dlatego sankcje muszą być dotkliwe!!! 23.08.08, 22:27
          Ależ się rucholu wysiliłeś.
        • al_paga Piterski, mam dla ciebie pytanie... 24.08.08, 06:06
          Jako ekspert od polityki Kremla zapewne będziesz potrafił odpowiedzieć na to
          pytanie.

          Przez ostatnie dni śledzę reakcję Kremla na podpisanie umowy w/s Tarczy między
          Polską a USA i widzę totalnie rozbieżne logicznie odpowiedzi tegoż Kremla. Z
          jednej strony pomstują na Polskę, nie bardzo wiedzieć dlaczego, bo przecież
          jesteśmy z USA w jednym sojuszu militarnym i nasze zacieśnianie stosunków z
          Ameryką jest zupełnie naturalne, z drugiej strony zaś wyśmiewają i drwią z tego
          porozumienia, bo my niby instalujemy 10 rakiet a Rosja ma ich 1000. To jak to w
          końcu jest? Jest ta Tarcza, której nota bene jeszcze nie ma i nie wiadomo, czy
          powstanie, taka nieistotna i błaha, że można ją obśmiać i sobie na jej temat
          dowcipkować w Moskwie, czy jest może żywotnym zagrożeniem Federacji Rosyjskiej i
          już pociski rosyjskie są skierowane na Polskę?

          Zdecydujcie się w końcu, kremlowscy hipokryci! I pamiętajcie, że tylko małe
          pieski ujadają, jak już nic więcej nie mogą zrobić (vide żałosne dowcipy nt.
          PL-USA w rus. prasie).
    • przyladek.dobrej.nadziei W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:12
      I zaczyna normalnie traktować ten kraj III Świata.
      • pipinek Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:17

        Moja nieruchomość na: (...)

        Proponuje (sie) RUSZYC, i to glowa (ta 'na gorze').
        • przyladek.dobrej.nadziei Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:32
          pipinek napisał:

          >
          > Moja nieruchomość na: (...)
          >
          > Proponuje (sie) RUSZYC, i to glowa (ta 'na gorze').

          Ryszyłem i, jak widać, jeden leszcz się zainteresował.
      • kluha666 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:23
        To jedyny kraj ktory w pelni stosuje metody ameryki i sie nie obawia jej
        przeciwstawic
        amerykanie nigdy nie przestana szanowac Rosji
        • tonieja10 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:27
          Masz racje, Amerykanie szanuja wylacznie sile i kase, a Rosja ma
          obydwie wiec im imponuje.
          • zigzaur Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:43
            Tyle ma kasy i siły, co Nigeria.
      • nikola_piterski2 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 21:38
        przyladek.dobrej.nadziei napisał:

        > I zaczyna normalnie traktować ten kraj III Świata.

        Czy IY Rzeczpospolita oznacza, ze Polska jest kraj IY swiata?
        • 4g63 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 22:07
          dokładnie to oznacza! a szkoda
        • ja.ja222 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 22:34
          A jaka to cyfra IY. To jakiś szyfr czy nieuctwo.
          • nikola_piterski2 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 22:42
            ja.ja222 napisał:

            > A jaka to cyfra IY. To jakiś szyfr czy nieuctwo.

            ------------------
            Zgadnelem jednak. Mam sprawe z maturzysta Giertycha. To jest
            cyfra "4".
            • ja.ja222 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 23:39
              No cóż w Polsce nawet w przedszkolu wiedzą, że rzymskie cztery to IV
              a nie IY. Ale to trudno pojąć nieukowi.
            • ethebor Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 24.08.08, 10:39
              ...Rosjanie wzięli się za przedefiniowanie łaciny... a myślałem, że cale
              metryczne były szczytem ich głupoty...
        • przyladek.dobrej.nadziei Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 22:40
          nikola_piterski2 napisał:

          > przyladek.dobrej.nadziei napisał:
          >
          > > I zaczyna normalnie traktować ten kraj III Świata.
          >
          > Czy IY Rzeczpospolita oznacza, ze Polska jest kraj IY swiata?

          IY nie wiem, IV padła, a właściwie jej nie było. Poza tym, Polska należy do
          elitarnego klubu pt. EU.
          • nikola_piterski2 Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 22:48
            przyladek.dobrej.nadziei napisał:

            > Poza tym, Polska należy do elitarnego klubu pt. EU.

            Zal mi tego "klubu pt. EU".
            • przyladek.dobrej.nadziei Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 23.08.08, 23:03
              nikola_piterski2 napisał:

              > przyladek.dobrej.nadziei napisał:
              >
              > > Poza tym, Polska należy do elitarnego klubu pt. EU.
              >
              > Zal mi tego "klubu pt. EU".

              Widać, że cię zazdrość gnębi.
            • bebobabibuby Re: W końcu Ameryka poszła po rozum do głowy 24.08.08, 11:57
              popatrzcie sobie na różne wskaźniki gospodarcze, a potem piszcie o różnych
              kolejnych światach, w których Polska nie jest.. błagam, dość tego narzekania,
              nie jesteśmy najgorsi, jest dobrze..
    • tonieja10 bojkotowac Rosje, nie kupowac jej ropy i gazu 23.08.08, 21:26
      zostanie wiecej dla nowego hegemona Chin.
      • nikola_piterski2 Re: bojkotowac Rosje, nie kupowac jej ropy i gazu 23.08.08, 21:43
        >tonieja10 napisał:
        >
        bojkotowac Rosje, nie kupowac jej ropy i gazu...

        ------------------------------
        Co cie, jasnowielmozny, zrobila ta Europa, ze pozostawiasz jej dupe
        jedna?
      • ethebor Re: bojkotowac Rosje, nie kupowac jej ropy i gazu 24.08.08, 10:30
        Chiny jak hegemon to same wezmą tą ropę z połową Rosji.
        Choć bardziej prawdopodobny jest scenariusz przeciwny: przenoszenie produkcji z
        Chin gdzie indziej pewnie na celowniku jest Afryka.
        Sporo mogą też zyskać Indie - rozwijają się bardziej wielostronnie, niż Chiny...
    • warturek Washington Post nie mógł tego lepiej ująć 23.08.08, 21:27
      Koniec tolerancji dla morderców i koniec okresu przejściowego. Sam nie wiem dlaczego zachód tak długo miał nadzieję na zmiany demokratyczne w rosji, widząc jak fiutin zdławił zbrojnie Czeczenię. Wszechobecny śmiech władzy sowieckiej jak i zmanipulowanych rosjan dowodzi że nie zrozumieli wielkiej estymy świata dla przywrócenia w Rosji swobód demokratycznych. Dziś nie ma złudzeń po wydarzeniach w Gruzji. Armada płynąca do Poti skończy z hucpą fiutinowską-nie odważy się zaatakować bo to byłby jego grób.
      • busz.man Re: Washington Post nie mógł tego lepiej ująć 23.08.08, 21:33
        A ,,zachód" to Afganistan,Serbię czy Irak dławił/dławi demokratycznie tumanie? I
        wcale nie morduje, tych 76 cywili wczoraj to pewnie ,,wypadek przy pracy"-tylko
        cos dużo tych wypadków.

        Niech UE nałoży sankcje na wwóz surowców, kryzys murowany ale w UE.
        • zigzaur Re: Washington Post nie mógł tego lepiej ująć 23.08.08, 21:44
          Surowce da się kupić. Rosja będzie musiała sprzedawać przez pośredników i tylko
          na tym straci.
          • nikola_piterski2 Re: Washington Post nie mógł tego lepiej ująć 23.08.08, 21:52
            zigzaur napisał:

            > Surowce da się kupić. Rosja będzie musiała sprzedawać przez
            pośredników i tylko na tym straci.

            A kupowac przez posrednikow beda POlacy z PISlacami. Na tym
            skorzystaja.
            • warturek Traktuję was jak gnidy ale odpowiem dla czytającyc 23.08.08, 22:09
              W Afganistanie zrobiliście totalną hucpę którą musi naprawiać świat. Wyzwoliliście trwale sily które są przeciwko zachodowi i szczególnie przeciw rosji. Nie jesteście partnerem dla rozwiazywania problemów świata, ale wręcz odwrotnie, jesteście podstępną zarazą hamującą cywilizacyjny rozwój, ty osobiście się do tego dokładasz.
      • info0 Re: Washington Post nie mógł tego lepiej ująć 23.08.08, 21:37
        Idioto a myślisz, że Gruzini mieliby na tyle jaj by na Rosję rękę podnieść? To
        sprytnie zorganizowana akcja USA, która podpuściła Sakaszwilego.

        USA są sprytne. Krzyczą na Rosję, że jest "be" a sami to najwięksi zbrodniarze
        wojenni na świecie. No ale własnej dupy obrabiać nie będziemy. Czemu w Polsce
        prasa nie pisze o zabijaniu cywili przez żołnierzy Amerykańskich? Ano tak
        współpraca z USA -.-.
        • zigzaur Uwaga! Rusycyzmy! 23.08.08, 21:45
          Kto uważnie przeczyta, ten znajdzie.
          • mazen17 Re: Uwaga! Rusycyzmy! 23.08.08, 22:12
            "Amerykańskich" z dużej litery? "D... obrabiać"? chociaż to ostatnie to może
            nie ruskie, ale osobiście się z takim zwrotem wcześniej nie spotkałem. Prosimy
            o dodatkowe wskazówki, mistrzu.
        • warturek Od kiedy mięśniak ma zawsze rację? 23.08.08, 22:24
          Jednak kto ma jaja to się jeszcze okaże.
          Sami szkoliliście Husajna swoimi zbrodniczymi technologiami wbrew cywilizowanemu światu. Dziś zdarzenia w Gruzji nie ujdą wm na sucho.
          .....................................
          Masz naszą zgodę na obrabianiu swojej kacapskiej dupy
    • zigzaur Oczywiście, że tak. To jest wróg. 23.08.08, 21:40
      A jeśli nie wróg, to przynajmniej coś zbędnego. Nie ma potrzeby, żeby toto
      istniało.
      • info0 Re: Oczywiście, że tak. To jest wróg. 23.08.08, 21:59
        Tak samo jak nie ma sensu by takie coś jak Polska istniało. Przecież to zbędny
        kraj dla świata? Nic nie dajemy a tylko bierzemy. Tia. Ciekawa retoryka :).
        • warturek Ewciu, za takie wypociny to gratulujemy 23.08.08, 23:37
          zdrowia psychicznego na poziomie rezydenta zamkniętego zakładu obłakanych. Dajemy, bierzemy - kacapska ekwilibrystyczna popaprana retoryka.
    • moskalozerca kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 21:45
      wycofują się kacapskie rabusie i gwałciciele z Gruzji:
      gazeta.ru/news/lastnews/2008/08/23/n_1261806.shtml
      • zigzaur Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 21:46
        Trzeba uważać, żeby nie zacierali śladów swoich zbrodni.
        Trzeba uważać, żeby znowu swoich zbrodni nie zwalili na Niemców.
        • nikola_piterski2 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:02
          zigzaur napisał:

          > Trzeba uważać, żeby nie zacierali śladów swoich zbrodni.
          > Trzeba uważać, żeby znowu swoich zbrodni nie zwalili na Niemców.

          Teraz nic nie zacieraja. A slady szukaja, ktore mowia, ze
          Sukinaszwili gotowily dla genocydu Osetyjczykow i Abchazow jankiesy,
          POlacy z PISlacami, izraelskie Zydzi i nawet Niemcy. Po co musimy
          zwalac na Niemcow, bo sami maja wlasny skandal o tym, ze i niemiecka
          bronia Sukinszwili mordowal Osetynski narod?
          • zigzaur Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:16
            Katyń zwaliliście na Niemców i oni cicho siedzieli, nie odpierali zarzutów.
            Myślę więc, że i tym razem możecie swoje zbrodnie na Niemców zwalić.
            • nikola_piterski2 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:26
              zigzaur napisał:

              > Katyń zwaliliście na Niemców i oni cicho siedzieli, nie odpierali
              zarzutów.Myślę więc, że i tym razem możecie swoje zbrodnie na
              Niemców zwalić.

              "zighail", wszyscy wiedza, ze i zniszczenie RP z oraz zamordowanie
              1/4 polskiej ludnosci my tez na twoich biednych rodakow "zwalily".

              • zigzaur Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:36
                To nie ujednoliciliście swojego stanowiska w sprawie mojej narodowości?
                Bo niektórzy z was twierdzą, żem Żyd, inni, żem Amerykanin, inni, żem Polak a ty
                tu twierdzisz że jestem Rosjaninem.
                • nikola_piterski2 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:45
                  zigzaur napisał:

                  > To nie ujednoliciliście swojego stanowiska w sprawie mojej
                  narodowości?
                  > Bo niektórzy z was twierdzą, żem Żyd, inni, żem Amerykanin, inni,
                  żem Polak a ty tu twierdzisz że jestem Rosjaninem.

                  Gdybym byles Zydem, mogl byc i jankiesem, i POlakiem i nawet
                  Rosjaninem. Ale jestes rodakiem faszysty i go milosnikem.

                  • nik35 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:56
                    Nie korzystaj z słów których nie rozumiesz "faszysta"????? :)
          • ethebor Re: kacapi jednak się zdygali 24.08.08, 10:49
            Zastanawia mnie dlaczego nie bronisz mieszkańców Adżarii. Gruzja chciała
            powtorzyć dokładanie ta sama akcję policyjną w Osetii. Tam też skonczyłoby się
            zapuszkowaniem kilku watażków, gdyby nie wmieszała się do tego Rosja.

            80% Osetyńców w Gruzji mieszka poza Osetia Południowa. Jakoś nie słychać by ich
            ktoś mordował. Prawdopodobnie Ci w południowej żyli by dokładnie tak samo
            spokojnie gdyby Rosja nie mieszała.

            Co do Abchazji to wygnano z niej wszystkich Gruzinow (45% ludności, dokonali
            tego ponoć Abchazowie stanowiacy 17% ludności - te cyferki podaje nawet rosyjska
            wikipedia)...chyba nie obyło się bez czyjegoś wsparcia.
        • moskalozerca zigi, kacapi śladów nie zatrą 23.08.08, 22:16
          to bydło kacpskie naśledziło w Gruzji w tak idiotyczny sposób, że te
          szmaty tego nie ukryją. Cały świat widział tych rabusiów i
          gwałcicieli. Czas jest dla nich odpowiedni, będą niebawem kacapskie
          psy sądzone.
          • zigzaur Re: zigi, kacapi śladów nie zatrą 23.08.08, 22:19
            Los putina będzie taki sam jak saddama czy slobo.
            • moskalozerca Re: zigi, kacapi śladów nie zatrą 23.08.08, 22:46
              będzie szmata kacapska fiutin pośmiewiskiem, ale w sumie to już jest
              • nikola_piterski2 Re: zigi, kacapi śladów nie zatrą 23.08.08, 22:52
                moskalozerca napisał:

                > będzie szmata kacapska fiutin pośmiewiskiem, ale w sumie to już
                jest
                --------------------------
                www.youtube.com/watch?v=EDDKXIWlIEY&feature=related
      • nikola_piterski2 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 21:54
        moskalozerca napisał:

        > wycofują się kacapskie rabusie i gwałciciele z Gruzji...
        ---------------------------
        Wypraznien Kaczynskiego przestraszyli sie.
        • moskalozerca Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 22:04

          nikola_pidarski2 napisał:
          > Wypraznien Kaczynskiego przestraszyli sie.


          -nikola_pidarski2 przestraszyli się że ni zdąż na twoje pidarskie show
          w
          pidarsburgu
        • ja.ja222 Re: kacapi jednak się zdygali 23.08.08, 23:48
          A co to znaczy słowo "wypraznien". To fiutin używa oglądajć fiutka?
    • danka2007 Rosji dano Putina, a "niewinnym" kretyna ? 23.08.08, 21:53
      To hasło jest z internetu i ma wymiar lokalno-globalny.
    • mil1231 Brawo USA!Ukarać niepokorne CCCP! 23.08.08, 21:54
      • nikola_piterski2 Re: Brawo USA!Ukarać niepokorne CCCP! 23.08.08, 22:05
        Przeciez Busz wystepuje za powrocenie CCCР:

        "Prezydent (George W.) Bush zażądał przywrócenia status quo sprzed
        konfliktu gruzińsko-osetyjskiego. Nikt na Zachodzie nie przewidywał,
        że Bush opowie się za odbudową ZSRR!".

        • mil1231 bardzo kiepski żart wolę ten!: 23.08.08, 22:24
          jak w aucie siedzi kacap i serb to kto prowadzi?? POLICJANT!! hehe
          • nikola_piterski2 Re: bardzo kiepski żart wolę ten!: 23.08.08, 22:33
            mil1231 napisał:

            > jak w aucie siedzi kacap i serb to kto prowadzi?? POLICJANT!! hehe

            Ha-ha-ha!!!Tu palnales baka! Ten dowcip mnie tym latem opowiadal
            Niemiec w Dusseldorfu. A kto siedziel obok policjanta wszyscy z tego
            forum wiedza...
            • spark57 Jak to kto?! Świstak, i zawijał w te sreberka, 23.08.08, 22:42
              gamoniu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • mil1231 ja bym tam obok kacapa właśnie szkopa posadził :) 23.08.08, 22:49
              albo to jest jeszcze lepsze:

              dlaczego kacap ciągnie swoją kobietę do jaskini za włosy??
              bo za nogi napełniałaby się błotem!! buahahahahaaaaa!!!!
              • st1111 Re: ja bym tam obok kacapa właśnie szkopa posadzi 23.08.08, 23:04
                „Polskie żarty” to określenie pochodzące z kultury amerykańskiej,
                utożsamiane z wyśmiewaniem głupoty i absurdu.
                Dawno temu, będąc w Nowym Jorku, zauważyłem w sklepie
                z pamiątkami półkę z gadżetami „polish jokes”, a tam kubek
                z uchem w środku. Obok stał dzbanek do kawy i herbaty
                (dwa w jednym) z dwoma dzióbkami, a dalej leżał niezbędnik
                – nóż i widelec osadzone na przeciwległych końcach
                wspólnej rękojeści.

                www.gdziesieleczyc.pl/showpdf.php?article_id=10121&filename=polish%20jokes.pdf&priority=1
              • nikola_piterski2 Re: ja bym tam obok kacapa właśnie szkopa posadzi 23.08.08, 23:04
                mil1231 napisał:

                > albo to jest jeszcze lepsze:
                >
                > dlaczego kacap ciągnie swoją kobietę do jaskini za włosy??
                > bo za nogi napełniałaby się błotem!! buahahahahaaaaa!!!!

                Polak poznal sie z kobieta, przychodzi do jej mieszkania. Ta
                mowi: "Zrob ze mna to co wy, Polacy, lubicie!" POlak zwiazywa jej
                rece, zabiera telewizor i uchodzi.
                Pozwalam smiac sie...
                • mil1231 kacap by jej z bani zaj#ebał.. 23.08.08, 23:22
        • olek85olek Re: Brawo USA!Ukarać niepokorne CCCP! 23.08.08, 23:59
          w sumie nikola msza chyba racje
    • adam.2x Rosja przegra 23.08.08, 22:02
      Uważam że Rosja bardzo przeliczyła się idąc na konflikt z
      cywilizowanym światem. Świat ma inne priorytety niż w czasach CCCP.
      Obecnie panuje hasło "make money not war". Rynki kapitałowe, a nie
      podboje nie zagarnianie terytorium jednych przez drugich, są
      najważniejszym motorem świata. Każdy kto zagraża stabilności rynków
      jest przeciwnikiem zdecydowanej większości. Rosja niedługo odczuje
      ekonomiczne skutki swej imperialnej polityki. Od czasu agresji na
      Gruzję już nastąpił znaczny odpływ kapitałów z Rosji ponieważ Rosja
      inwestująca w imperializm nie jest ekonomicznie interesująca. Ten
      proces będzie się pogłębiał bo wszyscy pamiętamy jak skończyło CCCP
      a obecna Rosja jest w dużo gorszej sytuacji geopolitycznej niż był
      jej nieodżałowany poprzednik CCCP w którego ślady chcą teraz iść.
      Szantaż paliwowy niedługo pójdzie do lamusa historii ponieważ
      stoimy obecnie przed wielkimi przemianami technologicznymi które
      pozwolą nam zakończyć spalanie ropy naftowej. Rosja skończy
      bardziej zrujnowana niż po upadku CCCP.
      • danka2007 Re:odpływ kapitałów wirtualnych 23.08.08, 22:13
        Niemcy uchawlili ustawę zabraniajacą wykupywanie biznesów
        niemieckich powyżej 21 procent udziału. Boją się wirtualnych
        zachodnich pieniędzy bez pokrycia.
        • spark57 Ustawa to i jest, ale wymierzona w kacapski szmal, 23.08.08, 22:17
          idiotko. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • 1234-5aa Re: Rosja przegra 23.08.08, 22:16
        Tak zapewne się stanie. Rosja bez technologi zachodnich nie zmodernizuje
        gospodarki, myślenie o ulokowaniu światowego centrum finansowego w Moskwie jest
        niepoważne a obecna polityka Rosji prawie na pewno spowoduje sporą izolację w
        świecie i stopniowy odpływ kapitału. To co tak Rosja lubi wykorzystywać w
        polityce - surowce energetyczne - mogą rzeczywiście stać się dla niej gwożdziem
        do trumny!!!
        • zigzaur Re: Rosja przegra 23.08.08, 22:17
          Tym bardziej, że tereny, na których występuje ropa i gaz, nie są etnicznie
          rosyjskie i mogą po prostu się oderwać.
    • amanasunta Rosja jest niezmienna.... 23.08.08, 22:04
      Zza oceanu lepiej widać niż znad Sekwany lub Szprewy.
      Było i jest imperium zła. Pomimo wyłamania kłów może jeszcze kąsać.
      Zalecane dobicie.
    • stoova "Washington Post": Nie potrzebujemy Rosji, i ta.. 23.08.08, 22:09
      Ludzie - to tylko artykuł w gazecie. To nie jest oficjalne stanowisko USA.
      Szkoda, bo pewne spostrzeżenia są cenne:

      None of this means that the United States should seek or welcome a new cold war
      with Russia. Russia could make life far more difficult for many of America's
      friends if it chose to do so, just as it could, if it chose, help combat
      terrorism and nuclear proliferation. But President Bush's imagined partnership
      with president-turned-prime-minister Vladimir Putin has been pretty much an
      empty husk for a long time. We hope and believe that the West would not under
      any circumstance barter away the independence or territorial integrity of a
      small, free and helpless nation in exchange for a promise of big-power
      cooperation. But when that promise is an illusion, the calculation should become
      even easier.
    • kozaczek3 "Washington Post"Zapomniał napisać! 23.08.08, 22:10
      Że to spotkanie odbyło się po masowej nagonce na Rosję.
      Jest to naturalny odruch samoobrony!!
      Wiele razy pisałem, że jeżeli USA będzie dążyć do konfrontacji z Rosją
      to ta zacznie wzmacniać militarnie Iran!!
      • ja.ja222 Re: "Washington Post"Zapomniał napisać! 23.08.08, 22:36
        Przecież rosja robi to cały czas.
    • nik35 Armia (syf) :) 23.08.08, 22:16
      Oto recenzja wojsk sowieckich dla tych obszczymurków zza wschodniej granicy oraz dla tych którzy dzielnie bronią dobrego imienia Rosji :)

      "W sierpniu ubiegłego roku Rosja wznowiła loty swoich bombowców strategicznych
      poza granicami kraju. Od tego czasu wielokrotnie myśliwce państw NATO podrywały
      się z lotnisk celem odeskortowania znajdujących się, oczywiście przypadkowo,
      zbyt blisko rosyjskich bombowców uzbrojonych w rakiety z głowicami atomowymi.
      Zwiększa się liczebność rosyjskiego kontyngentu „pokojowego” w Abchazji.
      Rosjanie wygrażają Polsce oraz Ameryce w odpowiedzi na plany zainstalowania na
      naszym terytorium zaledwie 10 antyrakiet. Niektórzy polscy politycy straszą, że
      w braku porozumienia z Amerykanami w sprawie tarczy, Polska niechybnie pada na
      kolana przed Moskwą.

      Tymczasem, nie ma się czego obawiać. Armia rosyjska, a wcześniej radziecka, to
      instytucja potężna – zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i o liczbę żołnierzy –
      ale ta potęga nijak przekłada się na zdolność bojową. Wznowienie lotów Tu-95
      (Bear w nomenklaturze NATO) to nic innego tylko pic na wodę – klasyczna dla
      Rosji maskarada, którą można uznać za kontynuację tradycji sięgających księcia
      Potiomkina. Prezydent Putin zarządził, że 20 uzbrojonych w rakiety samolotów
      strategicznych będzie znajdowało się w permanentnym dyżurze bojowym. Niektórzy
      mogą zacząć się bać, ale sprawdźmy, ile samolotów Tu-95 posiadają Rosjanie?
      Pięćdziesiąt? Sto? Nic z tych rzeczy – jak pisze Robert Śmigielski w książce
      „Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji
      Rosyjskiej w latach 1992-2004”, w kwietniu 2005 r. Rosja posiadała zaledwie 34
      sztuki bombowca Tu-95. Ile z tych samolotów jest w stanie wzbić się w powietrze?
      Pewnie ledwo rzeczone przez Putina 20 maszyn – sądzę, że i z tym są duże problemy.

      Niegdysiejsza potęga Związku Radzieckiego opierała się głównie na ogromnej
      liczbie okrętów podwodnych, zwłaszcza podwodnych nosicieli głowic atomowych.
      Rosjanie, świadomi amerykańskiej potęgi morskiej, opierającej się głównie na
      lotniskowcach i ich grupach bojowych, postawili na rozwój sił podwodnych. Swego
      czasu radzieckie okręty stale pływały wzdłuż wybrzeży amerykańskich, gotowe do
      zadania odwetowego ciosu w razie wybuchu konfliktu nuklearnego. Dziś liczba
      patroli okrętów podwodnych spadła w zasadzie do zera, a siły podwodne ucierpiały
      najbardziej ze wszystkich rodzajów sił zbrojnych w czasie rozpadu ZSRR oraz w
      latach 90. Setki okrętów rdzewieje w bazach, m.in. w Murmańsku. Wszyscy
      pamiętamy, że gdyby nie pieniądze z Kanady, Norwegii czy USA nie byłoby szans na
      usunięcie paliwa z wielu reaktorów okrętów niszczejących przy nabrzeżach.

      Flota Bałtycka w roku 2000 dysponowała zaledwie dwoma sprawnymi okrętami
      podwodnymi – według Military Balance przygotowywanego corocznie przez
      International Institute for Strategic Studies. Flota Czarnomorska natomiast
      „dysponuje dwukrotnie mniejszym potencjałem bojowym niż siły morskie Turcji” (R.
      Śmigielski, „Osierocona armia…”, s. 394). przygotowywanego corocznie przez

      Lepiej nie przedstawiają się ani wojska lądowe, ani wojska rakietowe – choć
      akurat te ostatnie mogły zawsze liczyć na więcej pieniędzy, nawet w
      najtrudniejszych dla armii czasach. Co z tego, że Rosja na papierze posiada
      dziesiątki tysięcy czołgów, dziesiątki tysięcy dział oraz tysiące myśliwców oraz
      bombowców, skoro zdecydowana większość tego sprzętu nie jest zdatna do użytku?
      Nowoczesnych czołgów T-90 jest jak na lekarstwo, a większość z dziesiątek
      tysięcy czołgów stanowią zakonserwowane czołgi T-72, T-6t, T-62 a nawet T-55,
      pamiętające czasy początków zimnej wojny.

      Lotnictwo to także w większości przestarzałe maszyny, z których większość nie
      byłaby w stanie nawet opuścić lotniska. Od lat zresztą najnowocześniejsze
      uzbrojenie, a trzeba przyznać, że Rosjanie produkują sprzęt wysokiej jakości,
      nowoczesny oraz o wiele tańszy od zachodnich odpowiedników, jest przeznaczane na
      eksport. Rosjanie sprzedają chociażby setki czołgów T-90 czy samolotów Su-30 (w
      wersji MKI – dla Indii), ale ich własne potrzeby modernizacyjne są zaspokajane w
      minimalnym stopniu. Jak pisze Śmigielski: „Rosja dysponująca znakomitą bazą do
      opracowywania i produkcji nowoczesnej broni z racji kryzysu finansowego zmuszona
      została do minimum ograniczyć wprowadzanie nowego uzbrojenia na wyposażenie
      swoich Sił Zbrojnych. Nowe typy uzbrojenia, jeśli trafiają do SZ, to w liczbach
      jednostkowych, Rosja stara się natomiast modernizować broń, którą posiada, by
      możliwie najpełniej odpowiadała potrzebom współczesnego pola walki.” W ten
      sposób przedłuża się resursy (okresy używania) okrętom nawodnym i podwodnym,
      samolotom oraz pojazdom.

      Niestety, lata niedofinansowania oraz przyczyny tkwiące wewnątrz armii
      sprawiają, że ponad milion żołnierzy oraz potężnie wyglądający na papierze
      sprzęt są niewiele warte. Większość jednostek posiada zaledwie połowę wymaganego
      stanu osobowego. Żołnierze są zdemoralizowani, zjawisko „fali” jest powszechne,
      a do wojska idą już praktycznie tylko nieudacznicy, biedacy oraz kryminaliści.
      Choć teoretycznie obowiązek poboru dotyczy wszystkich młodych mężczyzn, mniej
      niż 20 procent rzeczywiście trafia do wojska. Większość uchyla się od tego
      przykrego obowiązku symulując choroby lub płacąc kilka tysięcy dolarów łapówki.
      Pomijam tu kwestie warunków panujących w koszarach, brak mieszkań dla żołnierzy
      zawodowych etc.

      Korupcja w armii jest wręcz legendarna i sięga początków czasów sowieckich. Tzw.
      lewizny, czyli wykorzystywanie szeregowych do prac niezwiązanych z wojskiem
      (remonty, praca przy zbiorach, na budowie etc.) to chleb powszedni – niemalże
      oficjalna instytucja. Żołnierze dorobią sobie trochę do żenująco niskiego żołdu,
      a wyżsi oficerowie mają tanią siłę roboczą oraz pieniądze. To już nie czasy
      Czeczenii, gdzie na front trafiali fatalnie przeszkoleni poborowi, służący w
      armii od zaledwie kilku miesięcy. Czeczenia została brutalnie spacyfikowana –
      armia mogła powrócić do stanu spokojnego letargu. Najlepiej, jakby nikt nie
      wtrącał się w jej sprawy."
      • kozaczek3 Saakaschwili to sprawdził!!! 23.08.08, 22:28
        I zobacz miałeś "rację"!
        USA samo nie sprawdziło!
        Wysłało na test takiego samego inteligentnego inaczej jak ty!!
        • nik35 Re: Saakaschwili to sprawdził!!! 23.08.08, 22:37
          Amerykanie nie musieli sprawdzać, choć teraz kacapy się troszkę dozbroiły :) (kradnąc sprzęt wojskowy Gruzji), choć wątpię aby umieli z niego korzystać :) (dlatego część tego sprzętu zniszczyli nie znając umiejętności obsługi) :).
          To co przedstawiłem w moim poście do którego się odniosłeś to są fakty, a nie jak Ty i Twoi kamraci :) populistyczny bełkot :)
          • kozaczek3 Re: Saakaschwili to sprawdził!!! 23.08.08, 22:57
            Twój post jest nie logiczny!!
            Ruskie ukradli ten sprzęt??
            A jak to zrobili?
            Może wykorzystali podwójnego agenta Saakaschwili?
            A może przypadkowo wykorzystali swój sprzęt?
            Amen.
            nik35 napisał:

            > Amerykanie nie musieli sprawdzać, choć teraz kacapy się troszkę dozbroiły :) (k
            > radnąc sprzęt wojskowy Gruzji), choć wątpię aby umieli z niego korzystać :) (dl
            > atego część tego sprzętu zniszczyli nie znając umiejętności obsługi) :).
            > To co przedstawiłem w moim poście do którego się odniosłeś to są fakty, a nie j
            > ak Ty i Twoi kamraci :) populistyczny bełkot :)
        • spark57 Tiaaa, sowieckie gieroje :))))) 23.08.08, 22:40
          Jak w starym dowcipie o policjancie, który chwalił się, że tak
          przywalił pałą przestępcy, że aż mu kredki z tornistra się
          wysypały... ;)))))
          Gdybyście podskoczyli mocniejszemu przeciwnikowi, to po prostu
          dostalibyście wpie.dol i byłoby po ptokach. Tak jak choćby i w
          Afganistanie - już zapomnieliście i znowu trzeba kolejnej nauczki? A
          przecież teraz macie dużo gorszy i starszy sprzęt,
          ćmoki :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • wlodzimierz.ilicz No cóż, ten "mocniejszy" zasłonił się Gruzją 23.08.08, 23:09
            tak jak w Polsce zasłania się polską tarczą.
            Boi się czegoś czy co?...
            • kozaczek3 On się zacznie bać jak wasali zabraknie!! 24.08.08, 00:16
              Jak zabraknie mięsa nuklearnego na przedpolu!!!
              • konkwista4 KGB 24.08.08, 08:46
                W wojnie nuklearnej nie ma przedpola ruski głąbie...
    • wmordehaj Nie potrzebujemy Stanow, bo tak nie pomoże Gruzji 23.08.08, 22:27
      Trzeba byc skonczonym naiwnikiem by sadzic ze odlegly i
      sprzymierzony z Izraelem kraj, kiedykolwiek bedzie mial na uwadze
      nasz interes. Tym bardziej ze slabnie w sile, podczas gdy Rosja
      rosnie w potege.

      Kto nas tutaj cyka? Kto kogo kupil i za ile?
      • rokets_w Re: Nie potrzebujemy Stanow, bo tak nie pomoże Gr 24.08.08, 12:09
        wmordehaj napisała:

        > Trzeba byc skonczonym naiwnikiem by sadzic ze odlegly i
        > sprzymierzony z Izraelem kraj, kiedykolwiek bedzie mial na uwadze
        > nasz interes. Tym bardziej ze slabnie w sile, podczas gdy Rosja
        > rosnie w potege.
        > Kto nas tutaj cyka? Kto kogo kupil i za ile?
        ---------------------------------------------------------
        Ty chyba jesteś zajadły komuch? A kto zakńćzył druga wojnę światową jak nie
        Amerykanie? Gdyby nie USA dzisiaj albo by nie było ciebie albo bys był
        niewolnikiem Hitlera potomków. A najgorsze jest to ze tacy niedouczeni jak ty
        zabierają głos w dyskusji.
    • aquarius1973 bardziej niez Rosji USA nie potrzbuje... 23.08.08, 22:33
      Izraela, ktory wysysa rocznie miliardy dolarow placonych prez Amerykanskich
      podatnikow na dalsza okupacje Palestyny, budowanie osiedli na terenach
      okupowanych i uzywanie amerykanskiej broni do mordowania bezbronnych dzieci i
      kobiet Palestynskich... a Washington Post jest niczym innym jak zydowskim
      szmatlawcem, pod opieka zydowskiego AIPAC!!!

      prosze siegnac do literatury przedmiotu a wszystko stanie sie jasne kto pomaga a
      kto psuje interesy USA na Bliskim Wschodzie i nie tylko tam...
    • wlodzimierz.ilicz Kto tu kłamie? "Washington Post" pisze o małej 23.08.08, 22:34
      bezbronnej Gruzji a Departament Stanu USA oświadcza, że ostrzegał
      agresywnych Gruzinów przed atakiem na Osetię i Rosję.
      Wygląda, że ktoś tu wciska czytelnikom kit.
      Czyżby robiłą to "wolna" prasa USA?
      A w rzeczywistości ośrodek oszustw i manipulacji opinią publiczną.
      • ja.ja222 Re: Kto tu kłamie? "Washington Post" pisze o małe 23.08.08, 22:39
        To nie czytaj. Nikt ci nie każe. Kto jest mądry to wie o co chodzi.
        Z całą pewnością media rucholi są poza kontrola zbirów kremlowskich.
      • kozaczek3 Kto tu kłamie? "Nikt!Był to zwykły test!! 23.08.08, 22:48
        Możliwości ruskich!!
        A testującym był naród Gruziński pod wodzą naiwniaczka!!
        USA już zna wyniki testu!!
        Za test zapłacą Gruzini!!
        Idealna sytuacja dla propagatora wolności w narodzie zniewalanym przez
        dziesięciolecia!!!

        wlodzimierz.ilicz napisał:

        > bezbronnej Gruzji a Departament Stanu USA oświadcza, że ostrzegał
        > agresywnych Gruzinów przed atakiem na Osetię i Rosję.
        > Wygląda, że ktoś tu wciska czytelnikom kit.
        > Czyżby robiłą to "wolna" prasa USA?
        > A w rzeczywistości ośrodek oszustw i manipulacji opinią publiczną.
        • wlodzimierz.ilicz Za test Gruzini, za tarczę Polacy, 23.08.08, 23:22
          a za biznes zyski skasuje Wuj Sam.
          • rokets_w Re: Za test Gruzini, za tarczę Polacy, 24.08.08, 12:17
            wlodzimierz.ilicz napisał:

            > a za biznes zyski skasuje Wuj Sam.
            ----------------------------------------------------------
            Lenin- jesteś debilem tego świata
    • asmall4 Niech Federacja zmieni się w CCCP :) 23.08.08, 22:40
      poczekamy 80 lat i sami się wytłuką:))

      Lethal Politics:Soviet Genocide and Mass Murder Since 1917

      Chapter 1. 61,911,000 Victims: Utopianism Empowered 1917 to 1987
      Chapter 2. 3,284,000 Victims: The Civil War Period 1917 to 1922
      Chapter 3. 2,200,000 Victims: The NEP Period 1923-1928
      Chapter 4. 11,440,000 Victims: The Collectivization Period 1928-1935
      Chapter 5. 4,345,000 Victims: The Great Terror Period 1935-1938
      Chapter 6. 5,104,000 Victims: Pre-World War II Period 1939 to June, 1941
      Chapter 7. 13,053,000 Victims: World War II Period June, 1941 to 1945
      Chapter 8. 15,613,000 Victims: Post-War and Stalin's Twilight Period 1945-1953
      Chapter 9. 6,872,000 Victims: Post-Stalin Period 1954-1987
      • kozaczek3 Re:poczekamy 80 lat i sami się wytłuką:)) 23.08.08, 23:09
        Zgadzam sie z tobą w całej rozciągłości, jak rzekł nieszczęśnik rozciągany na
        stole tortur przez świętych inkwizytorów!!!
        • ekszha Re:poczekamy 80 lat i sami się wytłuką:)) 24.08.08, 00:39
          Liczba ofiar inkwizicji nie przekroczyla 4000.
          • krystyna_z_gazowni Re:poczekamy 80 lat i sami się wytłuką:)) 24.08.08, 02:55
            A gdyby 3999 to kościół święciłby triumf minimalnej zbrodni????
            Amen.
            ekszha napisał:

            > Liczba ofiar inkwizicji nie przekroczyla 4000.
    • asmall4 Durne złodziejskie kacapy :)) 23.08.08, 22:43
      Nawet Chińczycy sobie produkują Hummera na licencji i nie muszą kraść !!!

      swołocz :)
      • wlodzimierz.ilicz Trudno. Niech Amerykanie oddadzą Hitlerowi 23.08.08, 23:17
        skradzione Wehrmachtowi na froncie zachodnim w latach 44-45 czołgi
        Tygrysy.
        Ci złodzieje!
    • moskalozerca kacapi eksportują towary z Gruzji 23.08.08, 23:02
      vilochka.com/
      • wlodzimierz.ilicz Polskie pacany nic nie eksportują z Iraku 23.08.08, 23:19
        i Afganistanu z wyjątkiem trumien.
        • zigzaur Paszoł won! 23.08.08, 23:33
          Wy swoich w ogóle nie chowacie, bo nie ma komu.
          • moskalozerca Re: Paszoł won! 23.08.08, 23:41
            zigzaur napisał:

            > Wy swoich w ogóle nie chowacie, bo nie ma komu.

            U kacapów zamiast zakładów pogrzebowych działają bezdomne psy.
            • rokets_w Re: Paszoł won! 24.08.08, 12:21
              moskalozerca napisał:

              > zigzaur napisał:
              >
              > > Wy swoich w ogóle nie chowacie, bo nie ma komu.
              >
              > U kacapów zamiast zakładów pogrzebowych działają bezdomne psy.
              ---------------------------------------------------------------------
              kacapy po cichu juz samych siebie zjadają. A nawet w pewnym okresie przemycali
              mięso ludzkie do Polski i próbowali sprzedawać ale im się to nie udało bo ludzie
              i kontrolerzy szybko wykapowali ku..two rosyjskie
          • ja.ja222 Re: Paszoł won! 23.08.08, 23:54
            A dlaczego chcesz żeby poszedł won? Jest fajnie czytać jego
            opowiastki. Poprawiają mi humor i samopoczucie. My lepiej zastanówmy
            się gdzie w razie czego swołocz pochowamy jak zmyli drogę na Berlin.
            Szkoda nowych cmentarzy budować.
            • zigzaur Re: Paszoł won! 24.08.08, 09:15
              Co proponujesz? Przerób na paliwo?
              • rokets_w Re: Paszoł won! 24.08.08, 12:23
                zigzaur napisał:

                > Co proponujesz? Przerób na paliwo?
                ----------------------------------------------
                może być przerobić na paliwo
          • j23plpol Re: Paszoł won! 23.08.08, 23:57
            Zigi, frajerze, ile jeszcze chcesz wojen przegrac?
            • zigzaur Re: Paszoł won! 24.08.08, 09:15
              Jak na razie, to Polska od roku 1918 ciągle wygrywa.
      • kozaczek3 Re: kacapi eksportują towary z Gruzji 23.08.08, 23:27
        Te buty to chyba miała ta armia co spie..ła przed kacapami na tych rowerach!!
        moskalozerca napisał:

        > vilochka.com/
        • moskalozerca Re: kacapi eksportują towary z Gruzji 23.08.08, 23:37
          kozaczek3 napisał:

          > Te buty to chyba miała ta armia co spie..ła przed kacapami na tych rowerach!!


          -czyżbyś poznała buty swego ojca?
          • kozaczek3 Re: kacapi eksportują towary z Gruzji 23.08.08, 23:51
            W 42 roku cała Polska modliła się o klęskę niemców pod Stalingradem.
            Watykan modlił się o zwycięstwo Wehrmachtu!
            I tak mi dopomóż głupi boże!!!
            moskalozerca napisał:

            > kozaczek3 napisał:
            >
            > > Te buty to chyba miała ta armia co spie..ła przed kacapami na tych rowera
            > ch!!
            >
            >
            > -czyżbyś poznała buty swego ojca?
            • j23plpol do pokolenia JP II 24.08.08, 00:07
              Kozaczek - wreszcie ktos poruszyl ten temat. Katolicy (nie tylko
              Pius, polscy katolicy tez) w czasie 2 wojny popierali bestialskie
              zbrodnie ustaszy nad Serbami, Cyganami, Zydami. 1992 - watykan jako
              drugie panstwo na swiecie uznal Chorwacje i Bosnie, co spowodowalo
              dalsza eskalacje konfliktu (smierc niewinnych ludzi). Ci z tzw.
              pokolenia JP 2: myslcie czasem. Zamiast zaslepienia wyciagajcie
              wnioski z historii. Amin

              kozaczek3 napisał:

              > W 42 roku cała Polska modliła się o klęskę niemców pod
              Stalingradem.
              > Watykan modlił się o zwycięstwo Wehrmachtu!
              > I tak mi dopomóż głupi boże!!!
              > moskalozerca napisał:
              >
              > > kozaczek3 napisał:
              > >
              > > > Te buty to chyba miała ta armia co spie..ła przed kacapami na
              tych
              > rowera
              > > ch!!
              > >
              > >
              > > -czyżbyś poznała buty swego ojca?
              >
              >
              • moskalozerca Re: do pokolenia JP II 24.08.08, 00:28
                j23plpol napisał:

                > Kozaczek - wreszcie ktos poruszyl ten temat. Katolicy (nie tylko
                > Pius, polscy katolicy tez) w czasie 2 wojny popierali bestialskie
                > zbrodnie ustaszy nad Serbami, Cyganami, Zydami. 1992 - watykan jako
                > drugie panstwo na swiecie uznal Chorwacje i Bosnie, co spowodowalo
                > dalsza eskalacje konfliktu (smierc niewinnych ludzi). Ci z tzw.
                > pokolenia JP 2: myslcie czasem. Zamiast zaslepienia wyciagajcie
                > wnioski z historii. Amin

                a twoi "prawosławni" kacapscy bracia modlą sie do putina który pali
                gruzińskie cerkwie. Zanim szczekać na kogoś zajrzyj do swojej budy.
                I nie pisz "Amin" po złośliwych głupotach
                • panbuk1 Re: do pokolenia JP II 24.08.08, 00:39
                  Wszyscy moi wyznawcy są mi braćmi!!
                  Nawet ci Gruzini co są katolikami!!
                  A cerkwie też są mi bliskie, te w Osetii i te w abchazii
                  Amen.
                  oskalozerca napisał:

                  > j23plpol napisał:
                  >
                  > > Kozaczek - wreszcie ktos poruszyl ten temat. Katolicy (nie tylko
                  > > Pius, polscy katolicy tez) w czasie 2 wojny popierali bestialskie
                  > > zbrodnie ustaszy nad Serbami, Cyganami, Zydami. 1992 - watykan jako
                  > > drugie panstwo na swiecie uznal Chorwacje i Bosnie, co spowodowalo
                  > > dalsza eskalacje konfliktu (smierc niewinnych ludzi). Ci z tzw.
                  > > pokolenia JP 2: myslcie czasem. Zamiast zaslepienia wyciagajcie
                  > > wnioski z historii. Amin
                  >
                  > a twoi "prawosławni" kacapscy bracia modlą sie do putina który pali
                  > gruzińskie cerkwie. Zanim szczekać na kogoś zajrzyj do swojej budy.
                  > I nie pisz "Amin" po złośliwych głupotach
              • zigzaur Re: do pokolenia JP II 24.08.08, 09:17
                A dlaczego mieszkańcy Chorwacji, Bośni, Kosowa, Czarnogóry i Macedonii nie mają
                mieć prawa do Niepodległości?

                Bestialskich zbrodni to dopuszczali się Serbowie i nie chcieli ścigać
                zbrodniarzy takich jak Milosević czy Karadzić. Dlatego stracili suwerenność.
                • j23plpol Re: do pokolenia JP II 24.08.08, 22:22
                  Zigi, uczysz sie historii z CNN, BBC czy Gazety Wyborczej? W kazdym
                  razie wspolczuje Ci...
        • rokets_w Re: kacapi eksportują towary z Gruzji 24.08.08, 12:26
          kozaczek3 napisał:

          > Te buty to chyba miała ta armia co spie..ła przed kacapami na tych rowerach!!
          -------------------------------------------------------------------
          ha ha ha tylko kacapy zapomnieli ze zbroiła ich Ameryka wysyłając transporty do
          murmańska
          Bo gdyby nie uzbrojenie i żarcie z USA to dzisiaj po kacapach nie było by śladu
    • carpaccio4 a ten wasz tusk to na 23.08.08, 23:25
      ślub swojego syna swojej córce z narzeczonym też "fundnął" na podwózkę rządową
      bryczkę?
      • nikosia.szwagier Na mieście mówią, że pożyczył od waszej Fotygi. 24.08.08, 19:35
    • asmall4 Ruski pogrzeb :) 23.08.08, 23:45
      Ruski chowają swoich w tzw. "bratnich mogiłach" :)
      I szybciej i taniej.
      Spych raz dwa zasypie :)
      Z tym że jeszcze nie pochowali ponad 2 mln ludzi z II wojny.
      I medali Żukow zapomniał rozdać :)
    • maderic Izolowac Rosje od zachodniej cywilizacji 23.08.08, 23:53
      ,
      • kozaczek3 To tak agby izolować nerki od siśorka!!! 24.08.08, 00:09
        Sisiorku!!
        maderic napisał:

        > ,
    • asmall4 Ruskie dzięki swojej legendarnej mądrości .... 23.08.08, 23:53
      testowali broń jądrową na SWOICH rodakach :))

      en.wikipedia.org/wiki/Totskoye_range
      • renebenay Re: Ruskie dzięki swojej legendarnej mądrości ... 23.08.08, 23:56
        Amerykanie i francuzi to samo robili aby wiedziec jakie moga byc skutki po
        napromieniowaniu.
        • asmall4 Re: Ruskie dzięki swojej legendarnej mądrości ... 24.08.08, 00:00
          Tylko że tam nie było tajemnicy a i później płacili odszkodowania jakieś :)
          • karol9968 Gruzja jest agresorem-to fakt w rozgrywce USA-Rosj 24.08.08, 00:02
            • olek85olek Re: Gruzja jest agresorem-to fakt w rozgrywce USA 24.08.08, 00:04
              a niektóre telewizje mówią, że to Osetyjczycy wspierani przez Rosjan
              ostrzeliwali pozycje w Gruzji. Zatem kto jest agresorem ?
            • karol9968 Gruzja musi poniesc konsekwencje za agresje 24.08.08, 00:05
              • karol9968 USA-najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezieniach 24.08.08, 00:08
                • olek85olek Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezieniach 24.08.08, 00:13
                  ej, co Ci jest, chyba się pomyliłeś?
                • olek85olek Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezieniach 24.08.08, 00:15
                  przecież to w Rosji jest najwyzszy odsetek ludzi w więzienich - mieszka ich tam
                  ponad 800 tys., co daje najwyższy odsetek

                  jeszcze kilkanaście lat temu na terenie rosyjskiej RFSRR ci z więzień nie
                  wracali tylko zostawali na Syberii na zawsze
                  • karol9968 Re: Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezien 24.08.08, 00:27
                    Wedlug amerykanskich statystyk w tamtejszych wiezieniach federalnych
                    i stanowych przebywa 700 osob na 100 tysiecy populacji, co bije na
                    glowe wiekszosc krajow swiata. Np. wskaznik dla Wielkiej Brytanii to
                    ok. 85 wiezniow na 100tysiecy, Kanada-ok.104, Polska - sadze- ok.
                    200. Rosja zawsze byla w statystykach na wysokiej pozycji, ale np.
                    nie tak jak Meksyk- ktory plasowal sie przez wiele lat pozycje numer
                    1.
                    • jot34 speier.dalaj kundlu karol9968 ! 24.08.08, 00:28
                      • karol9968 Re: speier.dalaj kundlu karol9968 ! 24.08.08, 00:52
                        Musisz sie denerwowac moherow0-PiS-owska gnido jak slyszysz slowa
                        prawdy. Jestes sprzedawczykiem, ale zycze ci abys sie otknal z tego
                        amoku i przejrzal na oczy. Szczes Boze! Amen!
                    • olek85olek Re: Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezien 24.08.08, 00:34
                      chyba jakieś dziwne artykuły czytasz?

                      Wedlug rosyjskich statystyk (2007) w wiezieniach w europejskiej oraz azjatyckiej
                      części Federacji Rosyjskiej na 1 mln osób przebywa w więzieniach 8695 osób, co w
                      porównaniu z innymi krajamy jest wskaźnikiem zdecydowanie zbyt wysokim -
                      powiedział Włodzimierz Putin podczas spotkania Dumą Państwową. Przytoczył
                      jednocześnie, że wskaźniki te dla krajów cywilizowanych wynoszą odpowiednio:
                      Stany Zjednoczone 6457, Wielka Brytania 3567, Niemcy 2568, Włochy 1978, Polska
                      1458, Czechy 1245, Słowacja 1145
                    • olek85olek Re: Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezien 24.08.08, 00:36
                      • zigzaur Re: Rosja - najwyzszy odsetek ludnoscii w wiezien 24.08.08, 09:20
                        A dokładnie mówiąc, to 100 %.
              • karol9968 Gruzja to prowokacja=instalacji tarczy w Polsce-to 24.08.08, 00:15
                proste dla kazdego trzezwo myslacego czlowieka
                • asmall4 Re: Gruzja to prowokacja=instalacji tarczy w Pols 24.08.08, 00:17
                  Najbardzej myślący są ci co piją dzień w dzień jak ruskie :)
    • asmall4 Sovieci jeszcze długo ... 24.08.08, 00:08
      będzą ponosić konsekwencje :(

      anna.stalwol.pl/legat.html
      • j23plpol Re: Sovieci jeszcze długo ... 24.08.08, 00:16
        Strasznie pewny tego jestes...pewnie dobrze gotujesz bez ropy i
        gazu. Mam nadzieje, ze poradzisz sobie w polskim szpitalu
        pozbawionym mediow. Takich jak Ty Rosja rozstrzelala by bez sadu, za
        to z sensem. Zal mi was...
        • karol9968 Rosja jedyna moze zatrzymac islamski fundamentaliz 24.08.08, 00:20
          • moskalozerca Re: Rosja jedyna moze zatrzymac islamski fundamen 24.08.08, 00:31
            pewnie że może, zatrzymają się muzułmanie w moskowii i dopadnie ich "ruski
            duch", po czym nic im się nie będzie chciało.
      • karol9968 Polska jak nie pod wplywem Rosji,to USA-dziwne.. 24.08.08, 00:33
        • moskalozerca Re: Polska jak nie pod wplywem Rosji,to USA-dziwn 24.08.08, 00:39
          pod wpływem to byli twoi rodzice jak cię poczynali kacapie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka