losiu4
23.09.08, 07:07
no nie... spier...lił sprawę kto inny, poza tym ekshumacje
przeprowadza sie na całym świecie i to znacznie starszych, ale każdy
sposób dobry by tylko w IPN przywalić, czyż nie, droga wybiórczo?
Znowu prikaz z góry przyszedł? Wybiórcza, ty przynajmniej patrz na
tyo co piszesz, bo wychodzi zenada.
Pozdrawiam
Losiu