republika-jednojajowa 17.10.08, 07:02 To Maciarewicz jeszcze nie siedzi??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sumienie.lk Wariatów się nie sadza - a Kaczyńskich, tak 17.10.08, 07:16 To Kaczyńscy dali Maciarewiczowi takie możliwości działania i szkodzenia Rzeczpospolitej. To oni, jako bezośedni sprawcy, powinni przez sądem odpowiadać za poczynione przez tego wariata szkody. Odpowiedz Link Zgłoś
lewar121 PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 07:58 Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :( Odpowiedz Link Zgłoś
grundol1 PIS = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 08:09 lewar121 napisał > Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :( Dlaczego Kaczyści zawsze oskarżają PO o to w czym są 100 razy gorsi? PO obsysa w wielu sprawach, ale w tym o czym piszesz króluje PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
lewar121 Re: PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 09:31 Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :(( Odpowiedz Link Zgłoś
thor.g Re: PiS = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 09:41 tak jak i od 20 lat widać czym są wszelakiej maści partie braci K, a jednak ten betonowy twór ciągle znajduje swoich popleczników... Odpowiedz Link Zgłoś
lewar121 Re: PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wsty 17.10.08, 09:49 Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :( Chore ambicje pana tuska wystawiają na śmieszność nasz kraj. Zaczynam się wstydzić, że głosowałem na tak zaciętych i mściwych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
pissglowki no, proszę. jaka samokrytyka w ostatnim 17.10.08, 09:58 zdaniu piSSiora lewara. jestem pod wrażeniem, choć całość wygląda na niezłą schizofrenię. jakaś ciężka walka wewnętrzna się w lewarze toczy - między tym co wdrukowane a resztkami przyzwoitości. co wygra? Odpowiedz Link Zgłoś
bagienne_dno Codziennie rano w łeb lewarem doastajesz 17.10.08, 09:31 maciora to psychopata harcerzyku Odpowiedz Link Zgłoś
jkal To Maciarewicz jak Sawicka, Grzegorek, Kaczmarek 17.10.08, 08:47 jeszcze nie siedzą? Odpowiedz Link Zgłoś
star-uch Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 07:08 Nareszcie sobowtór Feliksa Edmuntowicza Dzierżyńskiego został trochę przychamowany.Ale jeszcze za mało.Jego rozróby wyrządziły już dosyćszkód.Czas na odstawkę!Do łopaty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Czy to państwo jeszcze funkcjonuje ? Jeśli tak 17.10.08, 07:25 to na jakich zasadach ...run Kaczyński run ! Odpowiedz Link Zgłoś
voqo Wielkie święto pogrobowców SB! 17.10.08, 08:49 Teraz będą już mogli wszcząć ofensywę medialną, wszem i wobec głosząc zasługi komunistycznej bezpieki wszelkiej proweniencji. Nikt nie wytknie im oczywistych kłamstw, bo dowody są nadal utajnione. Odpowiedz Link Zgłoś
kvakva Macierewicz bez tajemnic. 17.10.08, 08:50 Facet od urodzenia nie ma dostępu do własnego mózgu, a tu jeszcze tajemnice... Odpowiedz Link Zgłoś
stasieczek5 Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 09:11 Rany boskie !!!! SCOOBY - DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu pozbawiony dostępu do zabawek ? Co on będzie robił ?! A jaka strata dla służb, kraju, ojczyzny, PiS-u i Boga ?!?!?! Niech żyje Antoni Maciarewicz - SCOOBY - DOO !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
urtasa ea 17.10.08, 09:29 stasieczek5, pozwól, że uzupełnię: bardzo dobrze się składa, iż nikt tu ani nigdzie nie będzie pytać A. Michnika, co jako pierwszy przez parę miesięcy robił w archiwach ES i UB, co wyniósł, co zniszczył. Macierewicz w kaftan bezpieczeństwa, Michnikowi pomnik, kapliczkę, świeczkę tudzież ogarek. Chodzi bowiem o to, aby umieć sobie załatwić dostęp do zabawek. Michnik potrafił, a że nielegalnie, tym lepiej dla niego. Bardzo mi się podoba Polska, coraz bardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
human77 Macierewicz :) 17.10.08, 11:06 wkrótce opublikuje raport o stanie zdrowia psychicznego :) służb specjalnych przez niego werbowanych. 85 % to byli pacjenci z dolegliwościami paranoidalno lękowymi natle służb i obcych układów oraz agend wywiadowczych w szczególności amerykańskich talibów w klewkach działających pod przykryciem wywiadu rosyjskiego GRU. Część agentów pracuje w Afganistanie udając ludność tyubylczą niepiśmienną i bez butów co doskonale im wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
mzastaw Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 11:45 Czy jeszcze jakieś tajemnice w tym kraju istnieją? Odpowiedz Link Zgłoś