Dodaj do ulubionych

Macierewicz kompletnie bez tajemnic

17.10.08, 07:02
To Maciarewicz jeszcze nie siedzi???
Obserwuj wątek
    • republika-jednojajowa To Maciarewicz jeszcze nie siedzi? 17.10.08, 07:03
      • sumienie.lk Wariatów się nie sadza - a Kaczyńskich, tak 17.10.08, 07:16
        To Kaczyńscy dali Maciarewiczowi takie możliwości działania i
        szkodzenia Rzeczpospolitej. To oni, jako bezośedni sprawcy, powinni
        przez sądem odpowiadać za poczynione przez tego wariata szkody.
        • lewar121 PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 07:58
          Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :(
          • grundol1 PIS = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 08:09
            lewar121 napisał
            > Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :(

            Dlaczego Kaczyści zawsze oskarżają PO o to w czym są 100 razy gorsi? PO obsysa w
            wielu sprawach, ale w tym o czym piszesz króluje PIS.
            • lewar121 Re: PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 09:31
              Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :((
              • thor.g Re: PiS = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wstyd 17.10.08, 09:41
                tak jak i od 20 lat widać czym są wszelakiej maści partie braci K, a jednak ten
                betonowy twór ciągle znajduje swoich popleczników...
                • lewar121 Re: PO = zemsta, jątrzenie, kłótnie, spory, wsty 17.10.08, 09:49
                  Po ostatnim tygodniu i chamskich zagrywkach rządu widać wyraźnie czym jest PO :(
                  Chore ambicje pana tuska wystawiają na śmieszność nasz kraj. Zaczynam się
                  wstydzić, że głosowałem na tak zaciętych i mściwych ludzi.
                  • pissglowki no, proszę. jaka samokrytyka w ostatnim 17.10.08, 09:58
                    zdaniu piSSiora lewara. jestem pod wrażeniem, choć całość wygląda na niezłą
                    schizofrenię. jakaś ciężka walka wewnętrzna się w lewarze toczy - między tym co
                    wdrukowane a resztkami przyzwoitości. co wygra?
          • wrojoz Brawo PO. Brawo Tusk.!!! 17.10.08, 09:24
          • bagienne_dno Codziennie rano w łeb lewarem doastajesz 17.10.08, 09:31
            maciora to psychopata harcerzyku
        • wrojoz Wariatów się nie sadza - a Kaczyńskich, tak 17.10.08, 09:26
      • jkal To Maciarewicz jak Sawicka, Grzegorek, Kaczmarek 17.10.08, 08:47
        jeszcze nie siedzą?
      • wrojoz To Maciarewicz jeszcze nie siedzi? 17.10.08, 09:23
        • wrojoz PiS i Kaczyńscy szkodzą Polsce. Odejść.! 17.10.08, 09:24
    • star-uch Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 07:08
      Nareszcie sobowtór Feliksa Edmuntowicza Dzierżyńskiego został trochę
      przychamowany.Ale jeszcze za mało.Jego rozróby wyrządziły już
      dosyćszkód.Czas na odstawkę!Do łopaty!!!
    • tetradrachma Czy to państwo jeszcze funkcjonuje ? Jeśli tak 17.10.08, 07:25
      to na jakich zasadach ...run Kaczyński run !
      • wrojoz PiS musi odejść.!!! 17.10.08, 09:25
    • voqo Wielkie święto pogrobowców SB! 17.10.08, 08:49
      Teraz będą już mogli wszcząć ofensywę medialną, wszem i wobec głosząc zasługi
      komunistycznej bezpieki wszelkiej proweniencji. Nikt nie wytknie im
      oczywistych kłamstw, bo dowody są nadal utajnione.
    • kvakva Macierewicz bez tajemnic. 17.10.08, 08:50
      Facet od urodzenia nie ma dostępu do własnego mózgu, a tu jeszcze tajemnice...
    • stasieczek5 Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 09:11
      Rany boskie !!!!
      SCOOBY - DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu pozbawiony dostępu do
      zabawek ? Co on będzie robił ?! A jaka strata dla służb, kraju,
      ojczyzny, PiS-u i Boga ?!?!?!
      Niech żyje Antoni Maciarewicz - SCOOBY - DOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • wrojoz Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 09:25
        I słusznie!
      • urtasa ea 17.10.08, 09:29
        stasieczek5, pozwól, że uzupełnię: bardzo dobrze się składa, iż nikt tu ani
        nigdzie nie będzie pytać A. Michnika, co jako pierwszy przez parę miesięcy robił
        w archiwach ES i UB, co wyniósł, co zniszczył. Macierewicz w kaftan
        bezpieczeństwa, Michnikowi pomnik, kapliczkę, świeczkę tudzież ogarek.

        Chodzi bowiem o to, aby umieć sobie załatwić dostęp do zabawek. Michnik
        potrafił, a że nielegalnie, tym lepiej dla niego. Bardzo mi się podoba Polska,
        coraz bardziej.
    • human77 Macierewicz :) 17.10.08, 11:06
      wkrótce opublikuje raport o stanie zdrowia psychicznego :) służb specjalnych
      przez niego werbowanych. 85 % to byli pacjenci z dolegliwościami paranoidalno
      lękowymi natle służb i obcych układów oraz agend wywiadowczych w szczególności
      amerykańskich talibów w klewkach działających pod przykryciem wywiadu
      rosyjskiego GRU. Część agentów pracuje w Afganistanie udając ludność tyubylczą
      niepiśmienną i bez butów co doskonale im wychodzi.
    • mzastaw Macierewicz kompletnie bez tajemnic 17.10.08, 11:45
      Czy jeszcze jakieś tajemnice w tym kraju istnieją?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka