Dodaj do ulubionych

Premier: Nie będę gnębił prezydenta

25.10.08, 17:18
Ale przecież nikt się nie boi Ciasteczkowego Potwora;)
Obserwuj wątek
    • tedi90 kaczka to analfabeta ekonomiczny 25.10.08, 17:24
      kaczka to analfabeta ekonomiczny, tylko wprowadzenie euro da stabilizacje tak
      jak na Słowacji , kaczka to zacofaniec i nasi obywatele za to płaca.
      • wrojoz kaczka to analfabeta ekonomiczny 25.10.08, 17:32
        • katolik_polski1 Musimy sie zdac na laske premiera ! 25.10.08, 17:39
          W tym kryzysie jaki teraz powstaje na swiecie ,
          musi Polske wyprowadzic na prosta !
          Zaufalismy mu !!!!
          • gamon0 Dobry pan, nie zgnębi... ale ja nie wierzę Tuskowi 25.10.08, 17:48
            --
            Donald Tusk jest nagi.
            • katolik_polski1 Re: Dobry pan, nie zgnębi... ale ja nie wierzę Tu 25.10.08, 17:54
              To juz nie jest sprawa wiary .
              Narod powierzyl mu te funkcje i narod musi go wspierac !
              Tu juz nie chodzi o Tuska ,tu chodzi o Polske !
              • gamon0 Re: Dobry pan, nie zgnębi... ale ja nie wierzę Tu 25.10.08, 18:03
                Musi? LOL :)))))))))))))))))))

                Rzeczywiście chodzi o Polskę i dlatego nie wolno Tuskowi ufać,
                trzeba mu ciągle patrzyć na ręce i pilnować, aby nie zniszczył tego,
                co odziedziczył po PiS...

                --
                Donald Tusk jest nagi.

                katolik_polski1 napisał:
                > To juz nie jest sprawa wiary .
                > Narod powierzyl mu te funkcje i narod musi go wspierac !
                > Tu juz nie chodzi o Tuska ,tu chodzi o Polske !
                • wiedmak Najlepiej zaufac TW klamczynkim 25.10.08, 18:09
                  ktorzy niczego sei w zyciu nie dorobili, a jedyne wieksze pieniadze widzieli za
                  donoszenie na Walese. Ufaj sobie sam tym sbeckim swiniom.
                  • jebniety_jarek Gwarantuję, że Brat nie odpuści.Dałem wytyczne. 25.10.08, 21:53
                    • zloty_pisuar Gwarantuję, że Brat nie odpuści.Dałem wytyczne. 25.10.08, 22:13
                      Kiedy jednak okazało się, że wśród polityków wskazanych przez
                      ministra Macierewicza znajduje się również prezydent Lech Wałęsa, ten
                      złożył w Sejmie wniosek o natychmiastowe odwołanie rządu premiera
                      Olszewskiego
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410581































                      • wsi-owy_masralek_komorow K_o_n_D_o_n_e_k__Zżółkł_i_Ma_Skoś ny_Wytrzeszcz_:)) 25.10.08, 22:38
                        Polskojęzorne GWno kabluje:

                        HERRR DOCHNALD THUSKE POWRÓCIŁ Z CHIN

                        JAKIŚ ZMIENIONY !!

                        MA ZÓŁTĄ TWARZ I SKOŚNY WYTRZESZCZ ! :)))

                        ZA TO ESBECKIE ŁŻE-SONDAŻE W CHINACH :)))

                        PODSKOCZYŁY MU AŻ O 120 PROCENT !:))))
                        • mirmat1 Tuska gnębi jego "lyberalna" ekonomika 26.10.08, 02:33
                          wsi-owy_masralek_komorow napisał:

                          > Polskojęzorne GWno kabluje:
                          >
                          > HERRR DOCHNALD THUSKE POWRÓCIŁ Z CHIN
                          >
                          > JAKIŚ ZMIENIONY !!
                          M: kazda zmiana bylaby dobra dla Polski ale watpie czy Tusk
                          czegokolwiek sie nauczyl w Chinach czy Poludniowej Korei. Na czele
                          Ministerstwa Finansow dalej stoi klon profesora marksizmu i
                          leninizmu, tow. Balcerowicza i dalej bedziemy obserwowac typowe dla
                          POstKomuchow niszczenie gospodarki. Ciekawe kiedy durnie, ktore
                          glosowaly na bolszewie sie obudza i spojrza krytycznie na propagande
                          plynaca z Tusk Vision Network. No bo krasc mozna tylko to co w 2
                          lata wytworzyl PiS.
                      • wsi-owy_masralek_komorow K_o_n_D_o_n_e_k__Zżółkł_i_Ma_Skoś ny_Wytrzeszcz_!:) 25.10.08, 22:40
                        Polskojęzorne GWno kabluje:

                        HERRR DOCHNALD THUSKE POWRÓCIŁ Z CHIN

                        JAKIŚ ZMIENIONY !!

                        MA ZÓŁTĄ TWARZ I SKOŚNY WYTRZESZCZ ! :)))

                        ZA TO ESBECKIE ŁŻE-SONDAŻE W CHINACH :)))

                        PODSKOCZYŁY MU AŻ O 120 PROCENT !:))))
                      • shithead Re: Gwarantuję, że Brat nie odpuści.Dałem wytyczn 26.10.08, 01:17
                        zloty_pisuar???
                        ...a w nim wielkie śmierdzące gó....
            • guru133 A kogo obchodzi wiara lub niewiara gamonia? 25.10.08, 17:55
              :)
          • ziarenko1.1 Re: Musimy sie zdac na laske premiera ! 26.10.08, 08:36
            katolik_polski1 napisał:

            > W tym kryzysie jaki teraz powstaje na swiecie ,
            > musi Polske wyprowadzic na prosta !
            > Zaufalismy mu !!!!
            Tak wypowiedz Rudego swiadczy o jego buractwie . to burak w czasie odrywania się od pługa
      • rokets_w Re: kaczka to analfabeta ekonomiczny 25.10.08, 18:06
        tedi90 napisał:

        > kaczka to analfabeta ekonomiczny, tylko wprowadzenie euro da stabilizacje tak
        > jak na Słowacji , kaczka to zacofaniec i nasi obywatele za to płaca.
        jesteś tak samo głupi jak premier
      • aron2004 Euro to nabijanie kabzy klerowi 25.10.08, 19:07
        Wprowadzenie euro w Polsce to nabijanie kabzy klerowi - stare babcie
        będą dawać na tacę 50 centów zamiast 50 groszy - w tym wieku trudno
        się przestawić.
        • pantanal Daj se siana, kretynku... 25.10.08, 19:36
        • megasceptyk Re: Euro to nabijanie kabzy klerowi 25.10.08, 19:38
          Ropuchy są już stracone, idą i tak na skóry. Duszenie pasożyta trzeba zacząć od uwolnienia dzieci od indoktrynacji.
      • qasher tedi90 powiedzial mysle wiec jestem i zniknal :) 25.10.08, 22:59
        sofiści rlz :))

        dla was wszystko co orzecze wasz pan i wladca (tu: Tusk) jest swiete, ufajcie
        swojej zlotej krowie, a daleko zajdziecie

        polecam przestudiowanie jakiejs ksiazki o makroekonomi, a potem trucie swoich
        sofizmatycznych poematow

        oczywiscie nie wiesz, ze Polski Zloty ma do siebie to czego nie ma wiekszosc
        walut - jego ceny mozna dowolnie spekulowac, co przyciaga zagraniczny kapital;
        dolicz do tego utrate niezaleznosci w polityce monetarnej, bo stopy procentowe
        ustalac bedzie bowiem EBC czy nawet utrate mozliwosci emisji wlasnej waluty, a
        to w przypadku wiekszego kryzysu ma swoje wymierne korzysci

        ale co ja bede prostaczkowi tlumaczyl :)
    • pakulec niech napisze Lechowi jakąś prostą ściągę 25.10.08, 17:25
      Lechu niech to wykuje na pamięć - potem niech Lecha przepyta Radek
      Sikorski i jak Lechu zda to niech leci, i tak i tak nie zaszkodzi -
      języka nie zna to się nie odezwie - a że pocałuje Sarkozego w rękę
      to jakoś przeżyjemy
      • wrojoz Lech się nie pogubi w korytarzach sam? 25.10.08, 17:33
        • pakulec złapie Sikorskiego za frak to trafi 25.10.08, 17:35
          no chyba że wyjdzie do kibla - wtedy się zgubi i kto wie czy nie
          będzie to najlepsze wyjście
    • o90 zmiekla Tusiowi rura jak zwykle 25.10.08, 17:25
      przypomnijmy :

      - czysta polska pilka - zmiekla Tusiowi rura
      - wolny Tybet i prawa czlowieka w Chinach - zmiekla Tusiowi rura

      facet zaczyna byc specjalista w impotencji politycznej

      zmieknie mu rura zupelnie jak przyjdzie sie rozliczyc z obiecanek wyborczych

      ence pence
      kto obieca wiecej
      • wrojoz A moze przed szczytem impeachment? 25.10.08, 17:33
      • pakulec a po co ma się kopać z koniem? 25.10.08, 17:37
        niech Lechu jeździ najwyżej przyklei mu się czerwoną karteczkę z
        adresem ambasady i prośbą by uczciwy znalazca go tam zaprowadził
        albo lepiej zaniósł
      • toberson Re: To sa cuda dyktatora Donalda!! 25.10.08, 18:28
        • pakulec cuda są 25.10.08, 19:02
          najważniejszym cuem jest to że nie widze stale skrzywionej facjaty
          Jarka Kaczyńskiegoi i Zera w TV
        • porcelanowy_pisuar Re: To sa cuda dyktatora Donalda!! 25.10.08, 22:14
          Życzę Państwu w tych dniach spokojnego, radosnego świętowania,
          spacerów i pięknej pogody.
          www.rp.pl/artykul/129003.html
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410431













    • antyprawak Wielki strateg wyrywa włosy 25.10.08, 17:37
      A Tusk spokojnie idzie po prezydenturę :)
    • presentation1 ..Nie gwalccie Premiera...... 25.10.08, 17:41
      on juz zrozumial.Nie chce byc gwalcony.
      • pakulec chodzi ci o Jarka K. zwanego premierem? 25.10.08, 17:49
        jego już gwałci Zero
      • guru133 Czyzbyś jako SB-ek specjalizował się w gwałtach? 25.10.08, 17:57
        :))
      • staryduster presentation1{Wajdzik} pedofil pod ochroną SB... 25.10.08, 18:11
        katalog.bip.ipn.gov.pl/showDetails.do?idx=W&katalogId=2&subpageKatalogId=2&pageNo=1&nameId=3523&osobaId=11252&
      • kralik111 Re: ..Nie gwalccie Premiera...... 25.10.08, 19:19
        presentation1 napisał:

        > on juz zrozumial.Nie chce byc gwalcony.

        wajdzik, to Tusk rzadzi kaczynskim, sam to napisales...:DDDDDD


        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86392503&a=86394864
    • tadjan Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 17:52
      Panie Tusk, z braćmi Kaczyńskimi nie można się dogadać. Wszystko
      trzeba nagrywać lub mieć świadków, bo tam juz spin doktorzy
      wymyślają jak przypier...., no cóż tacy to już są, ci bracia
      Kaczyńscy.
    • guru133 No i niech ktos powie że Tusk nie jest ludzkim 25.10.08, 17:54
      premierem;-)
    • spluwa-orginal Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 18:04
      Nawet,jezeli Unia przewidziala tylko jednego przedstawiciela,moze go
      Pan,Panie Premierze, zabrac ze soba.Jego sie nie liczy,przeciez to
      jest ZERO:
    • o90 jezli tym razem mozna 25.10.08, 18:05
      sie dogadac to dlaczego premier robil taki cyrk za pierwszym razem

      bo ? bo ? no wlasnie bo co ?
      chcial pokazac jaki jest silny
      a jak widac wyszlo jak zwykle

      miekka rura
      • kralik111 Re: jezli tym razem mozna 25.10.08, 20:12
        o90 napisał:

        > sie dogadac to dlaczego premier robil taki cyrk za pierwszym razem
        >
        > bo ? bo ? no wlasnie bo co ?
        > chcial pokazac jaki jest silny
        > a jak widac wyszlo jak zwykle
        >
        > miekka rura

        Na twje dziecinne pytanie w prosty sposob odpowiedzial dzisiaj twoj esbecki
        kolega presentation1...;DDD

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86392503&a=86394864
        • nikodem.walesa Re: jezli tym razem mozna 25.10.08, 22:13
          Przypomnę słowa Ojca Świętego wypowiedziane w Sopocie, też dlatego
          tak dobrze je pamiętam, kiedy mówił nawiązując do hasła, część z nas
          na tej sali to hasło aż do zdarcia gardeł wykrzykiwało w roku 1989 i
          1989. To było hasło "Nie ma wolności bez solidarności". A Ojciec
          Święty powiedział w Sopocie: "Ale pamiętajcie też, że nie ma
          solidarności bez miłości"
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404523




































        • premier_z.kaszub Re: jezli tym razem mozna 25.10.08, 22:14
          Życzę Państwu w tych dniach spokojnego, radosnego świętowania,
          spacerów i pięknej pogody.
          www.rp.pl/artykul/129003.html
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86408049









































    • o90 prawda w oczy kole 25.10.08, 18:16
      tylko bluzgi Ci pozostaja

      nadredaktor nie udzielil wskazowek jak odpowiedziec na zadane pytanie

      • guru133 Dopóki L. Kaczyński jest sterowany przez bliźniaka 25.10.08, 18:19
        o żadnym dogadaniu się nie ma mowy. Lech nie ma swojego zdania, co
        nie raz juz pokazał, bo spodnie w tym towarzystwie nosi tylko Jarek.
        • premier.z_kaszub Dopóki L. Kaczyński jest sterowany przez bliźniaka 25.10.08, 22:08
          Machu Picchu to nie była nasza fanaberia, tylko radość
          Peruwiańczyków z tego, że mogą pokazać takie miejsce. Oni nas tam
          serdecznie zapraszali, tak samo jak szefa Komisji Europejskiej czy
          innych premierów, czy prezydentów.
          Część z nich skorzystała z tego wyjazdu, część pojechała gdzie indziej.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410380










































        • prokurator.od.blidy Dopóki L. Kaczyński jest sterowany przez bliźniaka 25.10.08, 22:13
          Macierewicz dostarczył do Sejmu informacje, kto z posłów, senatorów,
          ministrów i wojewodów był odnotowany w dokumentach MSW jako
          konfident.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404149











































      • presentaton.1 o90, właśnie, prawda boli,co? 25.10.08, 18:22
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348
        newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2008-08/msg01844.html
        • rece_ktore_lecza o90, właśnie, prawda boli,co? 25.10.08, 22:10
          Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia powszechnego dostępu do
          Internetu szerokopasmowego. To także wymóg nowoczesnego
          patriotyzmu. Stworzymy mechanizmy, dzięki którym wszędzie w Polsce,
          także w małych miejscowościach i na polskiej wsi ludzie będą mogli
          skorzystać z dobrodziejstwa globalnej sieci
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=000000















      • staryduster o90, warczysz psie, na pana?! 25.10.08, 18:25
        c.wrzuta.pl/wi17283/432f223e001722374600fdaf/Pusty%20%C5%82eb?type=i&key=xDDI1hU6Fc&ft=f
        • o90 pisanie z 10 nickow 25.10.08, 18:55
          nie dodaje tresci Twojej wypowiedzi
          nie dodaje jej tez wartosci merytorycznej
          (przepraszam za trudne slowa, zapytaj nadzorce co one znacza)
          • guru133 A cóz takiego merytorycznego jest w twojej 25.10.08, 18:59
            pisaninie? Ja wysunąłem tezę, którą mozna przyjąć za pewnik o
            podporządkowaniu Lecha Jarosławowi - "Melduję wykonanie zadania" (
            to powyborach prezydenckich) i widać że cię przytkało.
          • el_presidente_tuks pisanie z 10 nickow 25.10.08, 22:05
            Chciałbym podzielić się z Państwem, tu na tej sali, ale
            także ze wszystkimi naszymi rodakami, wielkim poczuciem dumy i
            satysfakcji, że po raz kolejny Polacy, tym razem 21 października,
            pokazali, że chcą i potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność za losy
            Ojczyzny.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86406841








































    • toberson Re: To co Donald zniszczyl nie da sie naprawic!! 25.10.08, 18:27
      • pakulec da się tylko trzeba hamulcowego przegonić z pałacu 25.10.08, 18:49
        bez Kaczyńskiego pójdzie dobrze
      • snellville Re: To co Donald zniszczyl nie da sie naprawic!! 25.10.08, 18:58
        Co zniszczyl????....powiedz co????...ze do roboty pisirow goni???..
        zniszczyl im siastanie morda i musza sie wziasc do roboty bo zostaja
        w tyle.
        Stary i glupi jestes....spierdzelaj na piec i czekaj na listonosza.
        • u2345p2 Re: To co Donald zniszczyl nie da sie naprawic!! 25.10.08, 22:06
          Życzę Państwu w tych dniach spokojnego, radosnego świętowania,
          spacerów i pięknej pogody.
          www.rp.pl/artykul/129003.html
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403547












        • szalony.stefan Re: To co Donald zniszczyl nie da sie naprawic!! 25.10.08, 22:09
          Chciałbym podzielić się z Państwem, tu na tej sali, ale
          także ze wszystkimi naszymi rodakami, wielkim poczuciem dumy i
          satysfakcji, że po raz kolejny Polacy, tym razem 21 października,
          pokazali, że chcą i potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność za losy
          Ojczyzny.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403576











































      • guru133 Tusk zniszczył kaczystowską IV RP i chwała na 25.10.08, 19:03
        wysokościach że tego potworka już nie da się uratować:)
    • slavik222 Tusk głupek,który chce być prezydentem 25.10.08, 18:36
      Ciekawy jestem, jesli zostanie prezydentem i trafi na premiera z
      podobnymi problemami psychopatycznymi jak on?
      • pakulec o większego głupka niż Kaczyński trudno 25.10.08, 18:48
        nawet Jaruzelski był lepszym prezydentem
        • toberson Re:Tusk to wstyd dla POlski!!! 25.10.08, 20:04
          • premier.z.kaszub Re:Tusk to wstyd dla POlski!!! 25.10.08, 22:04
            Macierewicz dostarczył do Sejmu informacje, kto z posłów, senatorów,
            ministrów i wojewodów był odnotowany w dokumentach MSW jako
            konfident.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410581







































      • guru133 Slavik, najpierw ukończ gimnazjum a potem dopiero 25.10.08, 19:01
        próbuj wypowiadać się o dorosłych:)
        • toberson Re: Guru133 lecz sie fanatyku Tuska!!! 25.10.08, 20:05
          • j.pitera_c.melani Re: Guru133 lecz sie fanatyku Tuska!!! 25.10.08, 22:07
            Szczególną wagę przywiązujemy do zapewnienia powszechnego dostępu do
            Internetu szerokopasmowego. To także wymóg nowoczesnego
            patriotyzmu. Stworzymy mechanizmy, dzięki którym wszędzie w Polsce,
            także w małych miejscowościach i na polskiej wsi ludzie będą mogli
            skorzystać z dobrodziejstwa globalnej sieci
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86406672














      • wolny_czlowiek_online Re: Tusk głupek,który chce być prezydentem 25.10.08, 19:04
        A co to są problemy psychopatyczne? I dlaczego wydaje się jakbyś mówił o Rezydencie?
        • pulkownik_wareda Re: Tusk głupek,który chce być prezydentem 25.10.08, 22:04
          Zbigniew Ćwiąkalski: Była na ten temat konferencja prasowa
          Prokuratury Krajowej. Z tego, co widziałem w telewizji, pytania
          zadawali tylko przedstawiciele "Naszego Dziennika",
          "Rzeczypospolitej", chyba "Gazety Polskiej", "Misji specjalnej"
          TVP. Natomiast dziennikarze innych środków masowego przekazu
          wysłuchali oświadczenia prokuratorów i odnieśli się do tego ze
          zrozumieniem - pytań nie mieli.

          Jerzy Jachowicz: Chce pan powiedzieć, że dobrzy dziennikarze nie
          pytają? Ja chcę pana w tej sprawie pytać, bo budzi ona moje
          wątpliwości.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404523














      • el.presidente.tusk Tusk głupek,który chce być prezydentem 25.10.08, 22:05
        Macierewicz dostarczył do Sejmu informacje, kto z posłów, senatorów,
        ministrów i wojewodów był odnotowany w dokumentach MSW jako
        konfident.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404513












































      • laptop_dla_kazdego Tusk głupek,który chce być prezydentem 25.10.08, 22:10
        Tusk dodał, że zwróci się też do MON z prośbą o sprawdzenie kto jest
        odpowiedzialny za to, że do Afganistanu często trafiają rzeczy zbędne,
        a nie trafiają najbardziej potrzebne.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403250



















      • von.g Re: Tusk głupek,który chce być prezydentem 26.10.08, 08:20
        uuu problem psychopatyczny , ciekawe co to jest???

        Czy to zespół nie zgadzania się z PiSem?

        uwielbiam tą nowomowe pseudointeligentów : POpaprancy, POtuskomatołki , krecenie
        lodów a teraz problem psychopatyczny .. ciekawe co bedzie dalej.
    • rafnal Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 18:46
      Nie życzę soabie aby mlaskacz reprezentował Polskę i mnie
      gdziekolwiek i kiedykolwiek!
    • pakulec przed następnym szczytem 25.10.08, 18:59
      przed następnym szczytem trzeba będzie Kaczyńskiemu przyczepić
      ogromną czerwoną kokardę aby nikt w niego nie wdepnął
    • power_mac Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 19:01
      Drogi Prezydencie, niejaki premier ujawnił publicznie stosunek do
      sprawowanego przez Pana Urzędu, otóż polega on na zwykłym
      gnębieniu. W normalnej demokracji po takim wyznaniu premier podałby
      się do dymisji, ale nie w warunkach rozmienionej na drobne
      demokracji, gdzie "demos" najchętniej widzianoby za "cratos",
      a "prezydentos" na "Marsos". Junta (juje) powinna się dobrowolnie
      rozwiązać podczas posiedzenia Rady Gabinetowej, to moja,
      Prezydencie, konkluzja.

      Niezrzeszony
      p_m
      • pakulec Bobas powinien się cieszyć 25.10.08, 19:05
        nie będzie musiał się nabzdyczać, dzwonić do mamusi i do brata,
        dobry pan Tusk będzie zabierał Bobasa i chyba o to Bobasowi chodziło
      • wikal Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 19:38
        W normalnej demokracji za numer z Moniką Olejnik polityk byłby
        skończony i skierowany na badania psychiatryczne. Niestety wciąż
        żyjemy w kaczej demokracji.
        • power_mac Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 20:07
          Wikal, z całym szacunkiem dla ciebie, ale nie inspiratorów twoich
          enuncjacji, pragnę odpowiedzieć, że badaniom takim poddana być
          powinna raczej Olejnik (uwielbiam jej fizis!), której sam sposób
          mówienia może przyprawić o torsje, nie mówiąc już o merytorycznej
          stronie zachłannie otwieranej buzi. Jeżeli mamy wzrastać jako naród
          nie cofajmy się do wałęsowo-kiszczakowych metod w
          nazywaniu "rzeczy" po imieniu.
          • kuc_szetlandzki Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 20:37
            power_mac napisał:


            > powinna raczej Olejnik (uwielbiam jej fizis!), której sam sposób
            > mówienia może przyprawić o torsje, nie mówiąc już o merytorycznej
            > stronie zachłannie otwieranej buzi.

            silny po maku, odpowiedz mi w takim razie - prezydęt mlaska przed, w trakcie czy
            po???

            • arabski_tomasz Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 22:07
              Pasażerowie mają prawo do czystych dworców, punktualnych szybkich
              pociągów, a kolejowy transport towarowy musi mieć warunki do
              konkurowania z innymi formami przewozu.
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404076

















          • wikal Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 22:13
            "z całym szacunkiem dla ciebie, ale nie inspiratorów twoich
            enuncjacji, "
            Ten kawałek już świadczy o tym, iż wy, wszyscy pisowcy macie obsesję
            i paranoję. Jeśli tylko ktoś mówi coś, co wam nie pasuje,
            natychmiast musi być oczywiście inspirowany, mieć mocodawców, stać
            tam, gdzie Zomo itd... Tak jakby ludzie nie mieli własnych rozumów,
            różnych gustów i prawa do własnych opinii. Dlatego już NIGDY nie
            wygracie żadnych wyborów. Po prostu ludzie o tym wiedzą. Nie liczę
            waszych wyznawców, bo wy macie wyznawców, nie wyborców. To jak z
            religią - wierzy się albo nie... Poza tym twoja odpowiedź jest
            kompletnie nie na temat. Nie oceniałam Moniki Olejnik, ale
            skandaliczne zachowanie mężczyzny, polityka, urzędnika państwowego,
            zaproszonego gościa i prezydenta w jednej osobie. Choćby Olejnik
            była dziennikarskim zerem (a nie jest, choć za nią nie przepadam),
            koszmarem ostatniego lata i najgorszą babą w Polsce, to osoba na
            takim stanowisku, która ma choć minimum oleju w głowie, kultury i
            opanowania NIE MA PRAWA tak się zachować. Ja sobie tego nie życzę
            jako obywatel tego kraju, żeby jego prezydent wpadał w złość jak
            jakaś przekupka, której nie poszedł handel. Olejnik pensji nie
            płacę, a jemu to i owszem. Nie życzę sobie, żeby obrażał ludzi i
            wielbił jedynie klakierów. I to ty niestety w swoim poście i ocenie
            zaistniałej sytuacji praktykujesz kiszczakowe metody (bo Wałęsa nie
            ma tu nic do rzeczy - twój idol zaś przeżyć nie może, że w tamtych
            czasach niewiele znaczył, więc sam próbuje napisać sobie nowy
            życiorys). I jest również prawdą, że po takim zachowaniu polityk
            zachodni byłby skończony. Może u Putina nie byłby. Ale to chyba nie
            jest ideał demokracji, do którego dążymy?
            • power_mac Re: Czekałem na taką wpadkę - w odp. Wikalowi 26.10.08, 01:56
              Muszę cie rozczarować, otóż jestem bezpartyjny i nie musisz przy
              mojej okazji używać pisuara by sobie ulżyć. Nie zgadzam sie z
              twoją opinią jakobym pisał nie na temat, bowiem faktem jest, że
              Olejnik wyzwala odruch wymiotny (z całym szacunkiem dla jej fizis)
              i nie dziwię się Prezydentowi (mam szcunek dla urzędu prezydenta
              ktokolwiek by nie nim był acz wybrany demokratycznie), że być może
              zareagował kontrowersyjnie na jej niezrównoważone ataki.
              Anyway pozdrawiam serdecznie!
              Niezrzeszony
              p_m

              P.S.
              DonTuś potwierdził, że ma wszystko w d., że może robić co chce i
              wydawać okrzyki jakie chce w tym uwłaczające pierwszemu obywatelowi
              RP. Orwell przewraca się w grobie a naczelny elektryk zaciera ręce.
              Oto Polska właśnie podszyta szumowinami z najwyższj półki!
          • d_tux Re: Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 22:14
            Chciałbym Państwu ogłosić, że powołuję zespół, który opracuje program pod wszystko
            mówiącym hasłem - "Dostęp do komputera dla każdego ucznia".
            Tak jak każdy polski uczeń ma prawo do ciepłego posiłku,
            tak powinien mieć też dostęp do komputera, oprogramowania edukacyjnego i internetu.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403547


































      • e_e_f Czekałem na taką wpadkę - szczerą prawdę! 25.10.08, 22:09
        Tusk zwrócił się do dowódców z prośbą o sporządzenie
        służbowej notatki na temat oczekiwanej pomocy i uproszczenia
        przepisów. - To umożliwi mi natychmiast po powrocie do kraju na
        przystąpienie do wprowadzenia nadzwyczajnych
        przepisów dla misji [w Afganistanie]
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410581






















    • friedmar opozycyjny, populista na szczyt gospodarczy? 25.10.08, 19:34
      to jakiś absurd? prezydent- populista opozycyjny do rządu ma brać
      udział w szczycie gospodarczym? unia przewidziała udział w szczycie
      tylko jednego przedstawiciela - od nas ma lecieć dwóch bo jarek
      chce wiedzieć z pierwszej ręki co mówi donek?
      czy polacy są aż tak głupi by mieć takich dennych reprezentantów?
    • ofellia Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 19:39
      anwad napisała:

      > Ale przecież nikt się nie boi Ciasteczkowego Potwora;)

      Czy to przypadkiem nie było o Kaczyńskim?

      • pollack5 Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 19:51
        ofellia napisała:
        >
        > Czy to przypadkiem nie było o Kaczyńskim?
        >
        Ofellio! Już jesteś na <liście krótkiego>
        • ofellia Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 20:07
          To zaszczyt! Nie jestem godna.

          pollack5 napisał:

          > ofellia napisała:
          > >
          > > Czy to przypadkiem nie było o Kaczyńskim?
          > >
          > Ofellio! Już jesteś na <liście krótkiego>
          >
          • malgorzata_karnowska Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:13
            Tusk dodał, że zwróci się też do MON z prośbą o sprawdzenie kto jest
            odpowiedzialny za to, że do Afganistanu często trafiają rzeczy zbędne,
            a nie trafiają najbardziej potrzebne.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410431



















          • premier.z_kaszub Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:14
            Według autorów publikacji, Lech Wałęsa w początkach lat 70. był
            agentem SB o kryptonimie "Bolek"; akta świadczące o tym b. prezydent
            zabrał w latach 90.; a w 2000 r. Sąd Lustracyjny wadliwie ocenił
            dowody nt. Wałęsy i pominął ich część. Lech Wałęsa zaprzecza
            współpracy z SB.
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86406106



















        • ssbn815 Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:11
          Machu Picchu to nie była nasza fanaberia, tylko radość
          Peruwiańczyków z tego, że mogą pokazać takie miejsce. Oni nas tam
          serdecznie zapraszali, tak samo jak szefa Komisji Europejskiej czy
          innych premierów, czy prezydentów.
          Część z nich skorzystała z tego wyjazdu, część pojechała gdzie indziej.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404513












































      • sik_rad Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:09
        Machu Picchu to nie była nasza fanaberia, tylko radość
        Peruwiańczyków z tego, że mogą pokazać takie miejsce. Oni nas tam
        serdecznie zapraszali, tak samo jak szefa Komisji Europejskiej czy
        innych premierów, czy prezydentów.
        Część z nich skorzystała z tego wyjazdu, część pojechała gdzie indziej.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403339







































    • toberson Tusk przyznal sie ze jest psychicznie chory!!! 25.10.08, 20:03
      Trzeba tego wariata leczyv!!1
      • u2345p2 Tusk przyznal sie ze jest psychicznie chory!!! 25.10.08, 22:03
        Uruchomiliśmy zatem program "Boisko w każdej gminie" i zainteresowanie gmin jest naprawdę ogromne.
        Pierwsze kilkaset boisk powstanie już w tym roku.
        Sztuczna murawa do piłki nożnej, dobra nawierzchnia do koszykówki,
        oświetlenie, ogrodzenie, prysznice,
        a ponadto odpowiedzialni i profesjonalni opiekunowie i trenerzy.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404124




























    • mam.4 Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 20:31
      Czy w polskim jezyku nie istnieje slowo "porozumiec" zamiast waszego zargonu
      dziennikarskiego "dogadac"? Ten jezyk jest juz wystarczajaco zanieczyszczony.
      • elka1021 Premierze jedz sam, nie ustepuj pod zadnym pozorem 25.10.08, 20:47
        Pozostaje powiedzieć sobie prostą prawdę, która pogodzi obie strony.
        Lech Kaczyński jest najważniejszym urzędnikiem w Polsce, który nie
        ma nic do powiedzenia Polsce i Europie, poza tym, że jest
        najważniejszy i ma prawo jechać, a jak już pojedzie to ma obowiązek
        przewodniczyć delegacji.
        Taki jest pełen obraz sytuacji, mamy głowę państwa, która nie ma
        żadnych walorów przydatnych w naszych negocjacjach z UE.
        Nie jest to głowa reprezentacyjna, nie jest poważna i nie ma pomysłu
        na polskie sprawy, jedyne co ma to ustawowy zapis najważniejszej
        głowy, ale i to za dwa lata straci.
      • government_of_silly_walks Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:09
        Chcę dzisiaj przy okazji święta obiecać, że na jedzenie dla dzieci, na ich bezpieczeństwo, edukację i rozwój - pieniędzy nie zabraknie.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86406606





















      • kpt_klak Re: Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 22:14
        Stworzenie "miedziowego porozumienia" zaproponował prezydentom Peru i
        Chile podczas swojej wizyty w Ameryce Południowej Donald Tusk. Jego
        zdaniem trzy kraje, które są dużymi producentami miedzi, mogłyby
        wpływać na światowy handel tym surowcem.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86405044























    • tetradrachma a ja uważam, że durni trzeba gnębić ba, a nawet 25.10.08, 20:47
      jest obowiązek, z zycia politycznego kraju, eliminować. Panie
      Premierze, polityk który ma miekkie serce musi mieć twardą dupę.
      Oby nie musiał się Pan o tym przekonać.
      • dozorca_nie_jest_kretynem a ja uważam, że durni trzeba gnębić ba, a nawet 25.10.08, 22:09
        Stworzenie "miedziowego porozumienia" zaproponował prezydentom Peru i
        Chile podczas swojej wizyty w Ameryce Południowej Donald Tusk. Jego
        zdaniem trzy kraje, które są dużymi producentami miedzi, mogłyby
        wpływać na światowy handel tym surowcem.
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86410380
































    • o90 kiedy Premier poda sie do dymisji ? 25.10.08, 20:50
      Nie będę gnębił prezydenta.....

      wiec to do tej pory chodzilo

      nie o jakis spor kompetencyjny, konstutucyjny.

      zwykle ludzkie gnebienie
      jakim trzeba byc ciolem
      zeby popierac czlowieka
      ktory GNEBI innego czlowieka

      dziekujemy Tusku ze przestaniesz GNEBIC

      ludzki pan
      • maaac Re: kiedy Premier poda sie do dymisji ? 25.10.08, 21:58
        Głupcy zawsze mylą uprzejmość, kulturę i propaństwowość ze
        słabością. Według nich "silny" człowiek powinien tak jak
        Kaczyńscy "gnębić" przeciwników nawet kosztem interesu państwa.
        • government_of_silly_walks Re: kiedy Premier poda sie do dymisji ? 25.10.08, 22:09
          28 maja 1992 roku, z inicjatywy posła Janusza Korwin-Mikke, Sejm
          podjął uchwałę, by minister spraw wewnętrznych przedstawił informację,
          który z posłów, senatorów, ministrów i wojewodów był w przeszłości
          konfidentem Urzędu Bezpieczeństwa lub Służby Bezpieczeństwa.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86403078





































      • von.g Re: kiedy Premier poda sie do dymisji ? 26.10.08, 08:32
        Masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu. No i z gramatyką. Zdanie w czasie
        przyszłym nie oznacza przecież ,że zdarzenie zaszło w przeszłości.

        Ale skąd masz to wiedzieć , uczyli tego dopiero w 7 klasie podstawówki a pewnie
        tak daleko nie zawszedłeś
    • ebrieta Premier: Nie będę gnębił prezydenta 25.10.08, 20:52
      Wszystko będzie zależało od brata Jarosława, który przenosi zlecenia
      z aeropagu przy Radiu Maryja do prezydenta i ten wykonuje rozkazy i
      nakazy. Wiadomo, że w Radiu Maryja ,,mędrcy" są przeciw Unii, przeciw
      traktatowi, przeciw euro itd., itp. Widać jak na dłoni. Przeciez
      kiedyś sam Kaczyński walczył o traktat, cieszył się, a teraz nie
      podpisał. Tak mu rozkazują ludzie spotykający się w Radiu Maryja i
      musi ich słuchać bo nie będzie miał ani on ani PiS poparcia. A teraz
      znowu wybiera się do Brukseli w listopadzie, choć to rząd i premier
      powinien reprezentować kraj. Ale ma polecenie pilnowania premiera.
      Ciekawe, bo krzesło będzie jedno. Czyżby mial siedzieć pod krzesłem
      i podsłuchiwać?
    • kwaczynsky_pan Polityczny lapsus 25.10.08, 21:11
      <<Nie będę w każdym razie gnębił prezydenta - podkreślił szef rządu.>>

      Dyplomatyczna niezręczność. Mógł się Pan w język ugryźć. Źle to zostało
      powiedziane. No i kaczki się od tego na pewno zagotują.
      • aa_6 Re: Polityczny lapsus 25.10.08, 23:04
        Przecież D. Tusk powiedział to z ironią, bo poprzednim
        razem "gnębił" (nie dał samolotu). A z braćmi Kaczyńskimi tak czy
        owak się nie dogada, bo oni nie są od tego, żeby się dogadywać z
        kimkolwiek...
    • konbar Przezylismy ruska-przezyjemy tuska 25.10.08, 21:41
      Niestety musimy takze przeczekac kaczynskich i temu
      podobnych "politykow" i "dyplomatuf".
      • wet3 Re: konbar 25.10.08, 21:53
        konbar napisał:

        > Niestety musimy takze przeczekac kaczynskich i temu
        > podobnych "politykow" i "dyplomatuf".

        Kaczynskich zostaw w spokoju. Zajmij sie uczciwie dziesiecioma
        obietnicami rudego nieroba. Poza klamstwami i obiecaniem gruszek na
        wierzbie nie zrobil jeszcze nic! Poza tym rudy jest prawdziwym
        duplomata. Procz wlazenia bez wazeliny w obce tylki nie zrobil nic.
        • pies_na_prawizne Re: konbar 25.10.08, 22:02
          wet3 napisał:

          > konbar napisał:
          >
          > > Niestety musimy takze przeczekac kaczynskich i temu
          > > podobnych "politykow" i "dyplomatuf".
          >
          > Kaczynskich zostaw w spokoju. Zajmij sie uczciwie dziesiecioma
          > obietnicami rudego nieroba. Poza klamstwami i obiecaniem gruszek
          na
          > wierzbie nie zrobil jeszcze nic! Poza tym rudy jest prawdziwym
          > duplomata. Procz wlazenia bez wazeliny w obce tylki nie zrobil nic.
          --------------------------
          1) Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w
          więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym
          razie wykluczano z życia społecznego. Jak to się stało, Rajmund
          Kaczyński, żołnierz AK, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony
          apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem
          zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

          2) Żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na
          Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak
          pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie
          Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak
          ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. Dlaczego?

          3) Rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na
          początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich
          rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają
          się w reżimowej TV. Dlaczego?

          4) Akowiec w na początku lat 60 wyjeżdża do Angli i Holandi, dostaje
          kontrakt w Libii, w tamtym czasie nawet nie każdy sekretarz KW mógł
          sobie pozwolic na takie wojaże. Dlaczego Rajmund nie ma z tym
          problemów?

          5) Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców
          Lecha Wałęsy nie zostaje internowany. Dlaczego?

          6) Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki,
          jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony
          do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. Dlaczego?

          7) Jarosław Kaczyński jako jedyny "opozycjonista" ma sfałszowaną i
          opatrzona bogatym komentarzem IPN, teczkę i jako jedyny
          opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja
          teczkę dopiero po naciskach prasy. Dlaczego?

          8) Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu
          przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich
          na Politechnice Warszawskiej, wyjazdami zagranicznymi, karierą
          filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w
          stanie wojennym?

          spróbuj spytac Ludwika kamasza, jego stary wykładał na tej samej
          uczelni i miał bogatszy życiorys, KPZU, KPP, PPR, PZPR. LiDu nie
          dożył.
        • ssbn643 Re: konbar 25.10.08, 22:06
          I chcę państwu powiedzieć, że tanie państwo dzięki tej ekipie i tej koalicji stanie się faktem szybciej niż ktokolwiek może się spodziewać.
          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4701279.html
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=86401640&a=86404523































          • wikal Re: konbar 25.10.08, 22:24
            Co za nuda! Po różnymi nickami klepiesz te smęty, łudząc się, że
            ktoś je będzie czytał. Chyba szkoda twojego czasu!
        • rooboy Re: konbar 25.10.08, 22:49
          wet, a skad wiesz, ze obce??? moze dla shit kickera polski tylek
          bardziej obcy niz inne???
        • konbar Re: konbar 25.10.08, 23:02
          wet3 napisał:

          > konbar napisał:
          >
          > > Niestety musimy takze przeczekac kaczynskich i temu
          > > podobnych "politykow" i "dyplomatuf".
          >
          > Kaczynskich zostaw w spokoju. Zajmij sie uczciwie dziesiecioma
          > obietnicami rudego nieroba. Poza klamstwami i obiecaniem gruszek
          na
          > wierzbie nie zrobil jeszcze nic! Poza tym rudy jest prawdziwym
          > duplomata. Procz wlazenia bez wazeliny w obce tylki nie zrobil nic.

          Kaczynscy "daja plamy" prawie codziennie a "duplomata" tusk
          osiagnal szczyt w Peru.Wychodzi na to,ze wszyscy z jednego wora!
          Pseudo:politycy,dyplomaci,Polacy itd....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka