Dodaj do ulubionych

Poskramiacze

23.11.08, 13:32
Pobicie zbrodnia przeciwko ludzkosci? Jesli tak to ja znam kilku zbrodzniarzy,
ktorzy popelnili zbrodnie wobec mnie a ktorymi policja (najprawdopodobniej
wspolpracujaca ze zbrodniarzami) nie chciala nawet sie zajac (bo 'nawet mi
zeba nie wybili' i 'nawet nie trafil pan do szpitala').

Czy moze zbrodnia przeciwko ludzkosci jest pobicie kogos kto w przyszlosci
bedzie mial wladze? Patrzac na dzisiejszych politykow uwazam ze zbyt
delikatnie zostali potraktowani.
Obserwuj wątek
    • krawat23 Poskramiacze 23.11.08, 13:52
      Własciwie to nie wiem za co dokładnie maja być sadzeni ci klawisze.
      Znając życie pewnie było tak: internowani pyskowali, do granic
      prowokacji a kalwisze sie wnerwili i tyle.
      Chcę przypomnieć, że przed wojną było jeszcze lepiej, wystarczy
      poczytać wspomnienia np. Gomułki (został postrzelony w nogę przez
      policje w trakcie ucieczki z nielegalnej demostracji 1 majowej i do
      końca zycia nosił specjalne obuwie ortopedyczne).
      Ciekawa była również sprawa obitego , wcale solidnie, posła
      Libermana. Miło było w Brzesciu, gdzie wieziono polityków wcale
      pierwszego garnituru z Witosem na czele. Bereza Kartuska tez
      przecież była.
      • wirusx Re: Poskramiacze 23.11.08, 14:16
        Krawat - czyli było miło, normalnie i trzeby było tylko nie
        pyskować?
        Wiesz co, powieś się na swoim nicku, będzie jeszcze bardziej
        normalnie...
        • pszeszczep666 Re: Poskramiacze 25.11.08, 15:32
          Andrzej Lepper w początkach swej kariery kierował zlinczowaniem komornika. Ogolili facetowi łeb i go wychłostali na goły tyłek, czyli sponiewierali i upokorzyli znacznie bardziej niz ci klawisze opozycjonistów. Co go za to spotkało? Wyrok w zawieszeniu, którego nie odwiesiły jakoś jego kolejne występki. Dlaczego? Bo został liczącym się politykiem, a jego ofiara była nikim. Tu jest odwrotnie. Nie twierdzę, że sadystyczni klawisze powinni zostać bezkarni, ale zbrodnia przeciw ludzkości to lekka przesada, podobnie jak ton tego artykułu i jad pana dziennikarza, który się wkurzył bo na darmo jeździł przez pół Polski, więc tego przez którego się najeździł opisał najgorzej. Ci ludzie już dostali za swoje od historii i to dostali z nawiązką. Powinno się dać im spokój.
          • fxvi bezczelne komusze sku...ele 29.11.08, 15:11

      • bulorz Re: Poskramiacze 24.11.08, 16:53
        krawat23 napisał:

        > Własciwie to nie wiem za co dokładnie maja być sadzeni ci klawisze.
        > Znając życie pewnie było tak: internowani pyskowali, do granic
        > prowokacji a kalwisze sie wnerwili i tyle.
        > Chcę przypomnieć, że przed wojną było jeszcze lepiej, wystarczy
        > poczytać wspomnienia np. Gomułki (został postrzelony w nogę przez
        > policje w trakcie ucieczki z nielegalnej demostracji 1 majowej i do
        > końca zycia nosił specjalne obuwie ortopedyczne).
        > Ciekawa była również sprawa obitego , wcale solidnie, posła
        > Libermana. Miło było w Brzesciu, gdzie wieziono polityków wcale
        > pierwszego garnituru z Witosem na czele. Bereza Kartuska tez
        > przecież była.

        Piszesz jakbyś nie wiedział, że zawsze daną sprawę naświetla się tak, jak
        naświetla ją aktualna grupa rządząca. I to w skali mikro, jak i makro.

        Względna prawda zawsze leży gdzieś po środku...
    • piotr_andrzej Poskramiacze 23.11.08, 13:55
      Nikogo nie obchodzą późniejsze losy tych "strasznych katów". Toż to są prości
      ludzie, niejednokrotnie przegrani życiowo. Zagubieni w wirze historii.Nawet w
      tamtych nieciekawych czasach to były pionki.Takich incydentów wówczas była
      masa. I co? Za pobicie stawiać ich na równi ze zbrodniarzami okresu II
      wojny?To chyba lekka przesada.Osądzony został system, sądzeni są architekci
      stanu wojennego(z paragrafu o kierowanie gangiem )a tych szmaciarzy sądzić o
      zbrodnie przeciw ludzkości??...za pieniądze podatników??.....żenada.Winni są
      bezspornie ale...może już czas zostawić historię historykom a nie...histerykom??
      • bo-gd Re: Poskramiacze 10.12.08, 10:33
        Brawo! taki trzeźwy osąd powinien być puentą artykułu i dyskusji.Autorze, daj to
        na transparent i umieść na stałe w Sejmie.
    • marcin1122331 Zostawic to historykom? Poki zyja sa do dyspozycji 23.11.08, 14:04
      sadow,jak to ciekawie brzmi,sa schorowani ,przegrani itd,czy komunisci wtedy tez
      byli tak poblazliwi? Ilu ludzi stracilo zycie ilu siedzialo w wiezieniu tylko za
      to ze mieli inne poglady, czy stosunek do tego zbrodniczego systemu.Nie dziwie
      sie GW,to przeciez ostatnia trybuna przegranych z Michnikiem wlacznie,o ironio
      GW swoje poczatki zawdziecza Solidarnosci,pamietam Michnika z tamtych czasow,z
      pierwszym numerem GW w rece,jak mozna bylo dac sie tak otumanic? Pytam sam
      siebie do dzis.
      • awitold Re: Zostawic to historykom? Poki zyja sa do dyspo 23.11.08, 14:59
        Mylisz się, Marcinie1122331, Michnik wygrał. On nie walczył z
        komunizmem, a tylko z jego łagodniejszą formą - to trockista,
        siedział w więzieniu, gdyz chciał większego zamordyzmu i
        wprowadzenia wiekszego terroru. Myślę, że obecny system, gdzie
        gospodarką rzadzą byli SBecy za pomocą ich TeWów, bardzo mu
        odpowiada...
        • marcin1122331 Glupi narod to kupil,awitold masz racje. 23.11.08, 15:00
          • vitabravo Re: Naczelny Gazetę Wyborczą posiadł dzięki agentu 23.11.08, 16:46
            Tak, dzięki agenturze. Wałęsa w pozorowanej niechęci
            zabrał Michnikowi ... znaczek solidarności, a nie Gazetę.
            I o..o..od..odpieprzcie się od generała bo sprzedał Michnikowi
            za symboliczną złotówkę najnowoczesniejsza drukarnię po
            Trybunie Ludu.
            Czy służba agenturze należała do tajnych zobowiązań Michnika?
            Tego nie wiem, ale wszystko na to wskazuje.
            • pszeszczep666 Re: Naczelny Gazetę Wyborczą posiadł dzięki agent 25.11.08, 15:39
              Dziadku, dyskutujesz sam ze sobą pod trzema nickami. To się okropnie rzuca w oczy, choć pewnie ci się wydaje, że powstaje dzieki temu wrażenie, że wiele osób ma takie poglądy jak ty:P
              • centaur10 Re: Naczelny Gazetę Wyborczą posiadł dzięki agent 29.11.08, 17:03
                A co z ciebie taki Herlak Szolms lub Dżejms Błond? To właśnie ty jakocw...
                naczelnego ujawniłeś swoją małpią mordę.
              • rakunica Re: Naczelny Gazetę Wyborczą posiadł dzięki agent 01.12.08, 20:43
                Nie wydaje sie, pszeszczepie - takie poglady ma wiekszosc. Gazeta Wyborcza
                zostala ukaradziona Solidarnosci. Kropka. I czesc dawnych czlonkow S. zabiera
                glos na roznych forach nie pytajac o pozwolenie zdrajcow i kundli czy moga sie
                odezwac. To nie kundle decyduja o prawdzie - to fakty i rzetelni, prawi
                swiadkowie wydarzen.

                Przy okraglym stole opozycja czyli Solidarnosc wynegocjowala prawo do wlasnej
                niezaleznej gazety. Powstala ona przed wyborami 4 czerwca 89 dlatego nazywala
                sie Gazeta Wyborcza i nosila dumnie czerwony znaczek Solidarnosc. Bylismy dumni
                z wlasnej gazety, kupowalismy. To nie byla Ani Trybuna Ludu ani inny
                szmatlawiec. Marka Solidarnosc swiadczyla o jej wadze i rzetelnosci.

                Slalismy pieniadze, wspieralismy. Polonia robila skladki dolarowe i tez slala,
                slala, slala i prenumerowala. My tez masowo kupowalismy bo to byla nasza
                gazeta. Nasza - Solidarnosci. Nasza - kazdego z nas, ktory byl i jest dumny z
                tego, ze byl solidarnosciowcem i Polakiem. Wielu dzialajacych dotad nielegalnie
                dziennikarzy mialo swiadczyc o jej poziomie. Poczatkowo Gazeta spelniala nasze
                oczekiwania, w dodatku rosla bujnie - dumnych rodzicow zawsze cieszy kiedy
                dziecko rosnie i rozwija sie zdrowo.

                Potem okazalo sie, ze wlascicielem n a s z e j Gazety jest jakas spolka o
                nazwie Agora. A jeszcze pozniej okazalo sie, ze Gazeta jest Wybiorcza i wcale
                nie jest solidarnosciowa z Solidarnoscia, ktora byla inspiracja przemian w
                Europie, a w dodatku wcale nie jest propolska. Okazalo sie, ze my nie jestesmy
                rodzicami a dziecko to kukulcze szczenie w czapeczce Solidarnosci.

                A przy okazji okazalo sie, ze nasz Lechu jest cienkim bokiem a Kiszczak,
                Jaruzelski i Urban to ludzie honoru i najlepsi kumple penego guru - cienkiego
                adasia, jak sie okazalo takze.

                A poza tym pozdrawiam Pana Stanislawa Remuszke i dziekuje za czesciowe
                odslanianie rabkow gnijacego ciala GW pod przykrywka bialych muslinow. To cialo
                - zgodnie z zasadami - zaczelo sie psuc od glowy. A ja wciaz mam nadzieje na
                odzyskanie Wybiorczej i przywrocenie jej sily startowej. Nie mam pomyslu co
                powinno sie stac z tymi, ktorzy sprzeniewierzyli nasza wlasnosc. Ale od tego sa
                sady sprawiedliwe. Czekam wiec na wymiar sprawiedliwosci, ktory zastapi wymiar
                niesprawiedliwosci. Ale najpierw musialaby upasc komuna wraz z rzesza bolkow i
                autorytetow, ktore trzymaja sie naszego zawiedzionego zaufania jak rzepy na
                ogonie usluznego kundla - budy i michy dla niego nie ma chociaz panow wielu.

                Na stronach dzisiejszej Rzepy wybieramy ikony XX-lecia miedzywojennego - jakiez
                byly wspaniale osiagniecia Polski pod wodza patriotow... Budowano,
                rozbudowywano, troszczono sie o najdrobniejsze sprawy obywateli. Czytam i
                piesci mi sie zaciskaja kiedy sobie pomysle czego my jestesmy swiadkami w III RP
                - ruina polskiego przemyslu, wyprzedaze dobr jak na "garage sale", masowe
                emigracje za chlebem i lepsza dola, oblowieni "obaleni" komunisci w kazdym katku
                i na najwyzszych stolkach, 30% ludnosci zyje ponizej minimum socjalnego, polscy
                fachowcy zepchnieci przez drapiezny globalny biznes, decydujacy co ma sie w
                Polsce budowac i rozwijac.
                W czyim imieniu sprawowane sa takie "nierzady"? Pszeszczepy to tylko ulamek
                obywateli - tubylcow jest znacznie wiecej. Tylko oni o tym zapomnieli.
                Solidarnosc zostala zamordowana przez zdradzieckie bolkowanie. I nie mam tu na
                mysli tylko naszego noblisty, ktorego oblezli liczni doradcy jak wszy. Ale nie
                wszystkim jeszcze pamiec odjelo.


                Ty, pszeszczepie666, piszesz pod 666-cioma nickami i sadzisz wg siebie.

                A ja walczylam o wolnosc slowa i do dzisiaj nie wyrzeklam sie tego prawa - mam
                je zagwarantowane roznymi aktami - takze miedzynarodowymi, ktore Polska
                ratyfikowala co jest jednoznaczne z obowiazkiem ich przestrzegania. Podpisuje
                sie wiec zawsze swoim prawdziwym nazwiskiem bo mam prawo do wlasnego osadu i
                wyglaszania go publicznie.

                Anna Kozlowska

                pszeszczep666 napisał:

                > Dziadku, dyskutujesz sam ze sobą pod trzema nickami. To się okropnie rzuca w oc
                > zy, choć pewnie ci się wydaje, że powstaje dzieki temu wrażenie, że wiele osób
                > ma takie poglądy jak ty:P
                • ko_menta_tors Re: Naczelny Gazetę Wyborczą posiadł dzięki agent 05.12.08, 21:59
                  rakunica napisała:

                  > Nie wydaje sie, pszeszczepie - takie poglady ma wiekszosc. Gazeta
                  Wyborcza
                  > zostala ukaradziona Solidarnosci. Kropka. I czesc dawnych
                  czlonkow S. zabier
                  > a
                  > glos na roznych forach nie pytajac o pozwolenie zdrajcow i kundli
                  czy moga sie
                  > odezwac. To nie kundle decyduja o prawdzie - to fakty i rzetelni,
                  prawi
                  > swiadkowie wydarzen.
                  >
                  > Przy okraglym stole opozycja czyli Solidarnosc wynegocjowala prawo
                  do wlasnej
                  > niezaleznej gazety. Powstala ona przed wyborami 4 czerwca 89
                  dlatego nazywala
                  > sie Gazeta Wyborcza i nosila dumnie czerwony znaczek Solidarnosc.
                  Bylismy dumn
                  > i
                  > z wlasnej gazety, kupowalismy. To nie byla Ani Trybuna Ludu ani
                  inny
                  > szmatlawiec. Marka Solidarnosc swiadczyla o jej wadze i
                  rzetelnosci.
                  >
                  > Slalismy pieniadze, wspieralismy. Polonia robila skladki dolarowe
                  i tez slala,
                  > slala, slala i prenumerowala. My tez masowo kupowalismy bo to
                  byla nasza
                  > gazeta. Nasza - Solidarnosci. Nasza - kazdego z nas, ktory byl i
                  jest dumny z
                  > tego, ze byl solidarnosciowcem i Polakiem. Wielu dzialajacych
                  dotad nielegalni
                  > e
                  > dziennikarzy mialo swiadczyc o jej poziomie. Poczatkowo Gazeta
                  spelniala nasze
                  > oczekiwania, w dodatku rosla bujnie - dumnych rodzicow zawsze
                  cieszy kiedy
                  > dziecko rosnie i rozwija sie zdrowo.
                  >
                  > Potem okazalo sie, ze wlascicielem n a s z e j Gazety jest jakas
                  spolka o
                  > nazwie Agora. A jeszcze pozniej okazalo sie, ze Gazeta jest
                  Wybiorcza i wcale
                  > nie jest solidarnosciowa z Solidarnoscia, ktora byla inspiracja
                  przemian w
                  > Europie, a w dodatku wcale nie jest propolska. Okazalo sie, ze my
                  nie jestesmy
                  > rodzicami a dziecko to kukulcze szczenie w czapeczce Solidarnosci.
                  >
                  > A przy okazji okazalo sie, ze nasz Lechu jest cienkim bokiem a
                  Kiszczak,
                  > Jaruzelski i Urban to ludzie honoru i najlepsi kumple penego guru -
                  cienkiego
                  > adasia, jak sie okazalo takze.
                  >
                  > A poza tym pozdrawiam Pana Stanislawa Remuszke i dziekuje za
                  czesciowe
                  > odslanianie rabkow gnijacego ciala GW pod przykrywka bialych
                  muslinow. To cial
                  > o
                  > - zgodnie z zasadami - zaczelo sie psuc od glowy. A ja wciaz mam
                  nadzieje na
                  > odzyskanie Wybiorczej i przywrocenie jej sily startowej. Nie mam
                  pomyslu co
                  > powinno sie stac z tymi, ktorzy sprzeniewierzyli nasza wlasnosc.
                  Ale od tego s
                  > a
                  > sady sprawiedliwe. Czekam wiec na wymiar sprawiedliwosci, ktory
                  zastapi wymiar
                  > niesprawiedliwosci. Ale najpierw musialaby upasc komuna wraz z
                  rzesza bolkow i
                  > autorytetow, ktore trzymaja sie naszego zawiedzionego zaufania jak
                  rzepy na
                  > ogonie usluznego kundla - budy i michy dla niego nie ma chociaz
                  panow wielu.
                  >
                  > Na stronach dzisiejszej Rzepy wybieramy ikony XX-lecia
                  miedzywojennego - jakiez
                  > byly wspaniale osiagniecia Polski pod wodza patriotow... Budowano,
                  > rozbudowywano, troszczono sie o najdrobniejsze sprawy obywateli.
                  Czytam i
                  > piesci mi sie zaciskaja kiedy sobie pomysle czego my jestesmy
                  swiadkami w III R
                  > P
                  > - ruina polskiego przemyslu, wyprzedaze dobr jak na "garage sale",
                  masowe
                  > emigracje za chlebem i lepsza dola, oblowieni "obaleni" komunisci
                  w kazdym katk
                  > u
                  > i na najwyzszych stolkach, 30% ludnosci zyje ponizej minimum
                  socjalnego, polscy
                  > fachowcy zepchnieci przez drapiezny globalny biznes, decydujacy co
                  ma sie w
                  > Polsce budowac i rozwijac.
                  > W czyim imieniu sprawowane sa takie "nierzady"? Pszeszczepy to
                  tylko ulamek
                  > obywateli - tubylcow jest znacznie wiecej. Tylko oni o tym
                  zapomnieli.
                  > Solidarnosc zostala zamordowana przez zdradzieckie bolkowanie. I
                  nie mam tu na
                  > mysli tylko naszego noblisty, ktorego oblezli liczni doradcy jak
                  wszy. Ale nie
                  > wszystkim jeszcze pamiec odjelo.
                  >
                  >
                  > Ty, pszeszczepie666, piszesz pod 666-cioma nickami i sadzisz wg
                  siebie.
                  >
                  > A ja walczylam o wolnosc slowa i do dzisiaj nie wyrzeklam sie tego
                  prawa - mam
                  > je zagwarantowane roznymi aktami - takze miedzynarodowymi, ktore
                  Polska
                  > ratyfikowala co jest jednoznaczne z obowiazkiem ich
                  przestrzegania. Podpisuje
                  > sie wiec zawsze swoim prawdziwym nazwiskiem bo mam prawo do
                  wlasnego osadu i
                  > wyglaszania go publicznie.
                  >
                  > Anna Kozlowska
                  >
                  > pszeszczep666 napisał:
                  >
                  > > Dziadku, dyskutujesz sam ze sobą pod trzema nickami. To się
                  okropnie rzuc
                  > a w oc
                  > > zy, choć pewnie ci się wydaje, że powstaje dzieki temu wrażenie,
                  że wiele
                  > osób
                  > > ma takie poglądy jak ty:P

                  Przeczytałem starannie Twój wpis. Tak, w tym wypadku zgadzam się, że
                  kiedyś nie była Ci dana wolność słowa... I bardzo żałuję, że to się
                  stało...
    • arczia Poskramiacze 23.11.08, 14:05
      Nie martwcie się, już oni dobrze wiedzą za co sami będą odpowiadać. Teraz to
      baranki, przykładni dziadziusiowie ( jeszcze niezbyt starzy, by nie pamietać o
      co idzie). Dać gnidom minimum "władzy" iod rzu pokazują z nawiązką jak się nią
      posłużyć. Wiedzieli, ze nie maja do czynienia z mordercami i gwałcicielami,
      pedofilami i mścili się za poglądy i wykształcenie. Mysleli, że są całkowicie
      bezkarni, bo komuna bedzie wiecznie żywa , jak Lenin.
      • vitabravo Re: Można wynająć Halę Ludową we Wrocławiu ... 23.11.08, 14:12
        Sąd nie ma odpowiednio dużej sali? Hala Ludowa we Wrocławiu
        jest do wynajęcia, zmieści się tak 5000 do 6000 oskarżonych.
        Tylko trzeba się rozejrzeć za nimi po całej Polsce,
        bo w każdym zakątku byli tacy. Dołączyć anty-warchołów z Radomia.
        I ochotników ZOMO. I SBeków z tow.sekretarzami.
        Dużo tego będzie, ale zysk dla Polski jeszcze większy.
        • awitold Re: Można wynająć Halę Ludową we Wrocławiu ... 23.11.08, 14:54
          Wrocław nie może być - tam sędziowie chronią komunistycznych
          służących, niedawno sędzia, niejaki pan Urbański skazał dziennikarza
          za to, że Miodek okazał się być TW donosicielem...
          • vitabravo Re: Można wynająć Halę Ludową we Wrocławiu ... 23.11.08, 16:51
            To prawda. Wrocław był i jest bastionem agentury.
            W tych miastach, w które były silnymi ośrodkami
            Solidarności, agentura była też proporcjonalnie
            wzmacniania.
            Znam takie przypadki, ale nie chcę o nich pisać,
            bo zawloką mnie do swojego sądu.
            Dlatego pisałem o wynajęciu Hali Ludowej innym składom
            sędziowskim, Boże broń nie wrocławskim.
        • vinogradoff Re: Można wynająć Halę Ludową we Wrocławiu ... 22.12.08, 20:37
          vitabravo napisał:

          > Sąd nie ma odpowiednio dużej sali? Hala Ludowa we Wrocławiu
          > jest do wynajęcia, zmieści się tak 5000 do 6000 oskarżonych.
          > Tylko trzeba się rozejrzeć za nimi po całej Polsce,
          > bo w każdym zakątku byli tacy. Dołączyć anty-warchołów z Radomia.
          > I ochotników ZOMO. I SBeków z tow.sekretarzami.
          > Dużo tego będzie, ale zysk dla Polski jeszcze większy.
          Tylko nie Hale Ludowa we Wroclawiu bo to pomnik niemieckiej
          architektury obecny w podrecznikach akademickich dla niemieckich
          architektow jako przyklad geniuszu niemieckiej architektury i byloby
          zniewazeniem aby tam sadzic tych pospolitych bandziorow.
      • zlomas1 Re: Poskramiacze 23.11.08, 18:28
        arczia napisała:

        > Nie martwcie się, już oni dobrze wiedzą za co sami będą odpowiadać. Teraz to
        > baranki, przykładni dziadziusiowie ( jeszcze niezbyt starzy, by nie pamietać o
        > co idzie). Dać gnidom minimum "władzy" iod rzu pokazują z nawiązką jak się nią
        > posłużyć. Wiedzieli, ze nie maja do czynienia z mordercami i gwałcicielami,
        > pedofilami i mścili się za poglądy i wykształcenie. Mysleli, że są całkowicie
        > bezkarni, bo komuna bedzie wiecznie żywa , jak Lenin.

        I ciekawostka - to z grubsza pasuje też do obecnych polityków
        i ich sługusów. Czyżby nie tylko komuna wiecznie żywa?
      • drojb Re: A znacie eksperyment Millgrama? 12.12.08, 00:29
        Kazdy może być oprawcą - to rola społeczna. Łatwo się z nią utozsamić
    • sears31 Wlasnie "CI"pobici robia teraz zbrodnie... 23.11.08, 14:11
      zbrodnie przeciw ludzkosci...ludnosci naszego kraju...kradna nasowo dorobek i
      dobro narodowe...bogaca sie i zakladaja tajne konta w bankach
      Swajcarskich...emeryton zabieraja podatki... emeryci placa za leki (w USA
      emeryci leki maja za darmo)...Modli sie Np. taki kaczynski i jemu podobni a
      emeryci umieraja z glodu...dzieci polskie gloduja...stan gospodarki polskiej to
      nedza...to jest zbrodnia przeciw ludnosci polskiej...nie sa winni ci co dali po
      ryju a ci co kazali dac po ryju i teraz sa przy korycie i smieja sie z
      dziadostwa polskiego i jeszcze okradaja narod...to jest zbrodnia przeciw
      ludzkosci...a ze dostalo paru kopa i teraz sie mszcza to inna sprawa...
      • vitabravo Re: Popieram, wszystkich takich do Hali Ludowej. 23.11.08, 14:15
        I wpis do księgi Ginesa, rekordowa ilość złoczyńców
        osądzona w jednym miejscu.
    • 36adam Poskramiacze 23.11.08, 14:12

      Skazać ich trzeba - w końcu muszą odpowiedzieć za swoje czyny - zbyt wiele
      takich osób jest bezkarnych - te procesy powinny zakończyć się już dawno!!!


      -------
      parkiety
      przedszkole warszawa
      • marcin1122331 Stadiony tez stoja do dyspozycji,zmiesci sie 23.11.08, 14:15
        jeszcze wiecej.
      • vitabravo Re: Popieram, Hala Ludowa ich pomieści. 23.11.08, 14:16
        Nie będzie tłumaczenia, że w sądzie nie ma odpowiednio
        dużej sali.
        • marcin1122331 Stadiony sa lepsze zima,wczesniej sie przyznaja. 23.11.08, 14:21
    • wlodek.live Poskramiacze:czy obecni klawisze też odpowiedzią za 23.11.08, 14:29
      zbrodnię wobec ludzkości za znęcanie się nad osadzonymi?Prowokują
      osadzonych do zachowań niezgodnych z regulaminem a później tłuką
      kluczami i czym popadnie.Czy to też zbrodnia wobec ludzkości według
      IPN-u ?
      • marcin1122331 Wlodek przezyles to sam,skoro wiesz? 23.11.08, 14:33
        • marcin1122331 Wlodek a siedziales za niewinnosc. 23.11.08, 14:37
    • a.ba spałowanie tow. Jurczyka zbrodnią przeciw ludzko- 23.11.08, 14:40
      ści - nigdy sie nie przedawni.
      Spałowanie zwykłego bezpartyjnego Kowalskiego nie jest zbrodnią -
      ulega przedawnieniu.
      Głupie klawisze nie wiedzieli że pałują przyszła przewodnią siłę
      narodu - władzę - a władza nie wybacza nigdy.

      /towarzysza Jurczyka to chyba pałowali po głowie - patrząc na
      wyczyny exprezydenta Szczecina/
    • tadeusz542 Bez przesady z tą zbrodnią przeciw ludzkości 23.11.08, 14:51
      oni jedynie sklepali michy kilku nawiedzeńcom a ich pech polega na
      tym ,że akurat kilku z nich zostało ważniakami.
      Nikt kto w dzieciństwie chociaż raz sam dał i sam dostał w mordę nie
      poleciałby sie skarzyć, no ale ci ważniacy powinni nosić kiecki
      • marcin1122331 Taseusz znow ci sie pogorszylo? 23.11.08, 14:53
        • tadeusz542 mnie nie - ale tobie napewno 23.11.08, 14:55
          jakbym ja miał cokolwiek do nich to bym osobiście pofatygował się
          skuć każdemu mordę - Do głowy by mi nie przyszło skarżyć się
          jakiemuś IPN-owi - mniejszy obciach byłby poskarzyć sie mamie
          • tadeusz542 jak tak patrzę na naszych polityków 23.11.08, 14:58
            jak tak patrzę na naszych polityków to wina tych klawiszy polega na
            tym ,że ich z życiem wypuścili.
            O ileż Polska miałaby mniej problemów gdyby ich zatłukli
            • polak_maly123 Powinieneś się leczyć, najlepiej na głowę! 20.12.08, 03:07
              Rzygać się chce jak się czyta te twoje "komentarze"... :/
          • marcin1122331 Czyzby w Polsce nie bylo wymiaru sprawiedliwosci? 23.11.08, 14:58
            Chcesz sam wymierzac sprawiedliwosc,sedziowie takich nie lubia,dostaja podwojna
            kare bo zabieraja sedziom prace.
            • tadeusz542 Dowcipy ci się trzymają marcinie 23.11.08, 15:05
              Dowcipy ci się trzymają marcinie - W Polsce wymiar sprawiedliwości
              Raczej wymiar tego co śędziemu do głowy przyjdzie.
              On ma sprawę skończyć a nie sprawiedliwości szukać.
              Gdzie jest Sąd tam nie ma sprawiedliwości albo inaczej tam jest
              prawda sądowa a nie prawda faktyczna
              • marcin1122331 POmyslalem ze sady sa. 23.11.08, 15:07
      • makiwa Re: Bez przesady z tą zbrodnią przeciw ludzkości 26.11.08, 09:22
        Masz rację! Za przylanie pałką, to komusza zbrodnia, a zabicie w bójce lub
        rozboju to "pobicie ze skutkiem śmiertelnym" albo "nieumyślne spowodowanie
        śmierci" Ciekawe jakie obrażenia ponieśli poszkodowani od tych "zbrodniarzy" ?
        Pewnie po sprawie wystąpią o renty inwalidzkie,bo kombatantami pewnie już są.Dać
        im wysokie odszkodowania, bo jak na razie to sądy nie dają za internę zbyt
        tłustych.Ale to nic ,też za jakiś czas IPN z Kurtyką ,sędziów tych oskarży o
        niesprawiedliwe wyroki.A jak nie będzie artykułu, to IPN go stworzy.
      • polak_maly123 A jakby tobie michę sklepali dla zabawy??? 20.12.08, 03:02
        A jakby tobie michę sklepali dla zabawy, to dalej byś pieprzył takie bzdety??
        DEBIL! :/
        • bumcykcykhopsiup Re: A jakby tobie michę sklepali dla zabawy??? 11.01.09, 23:14
          jakby mi miche sklepali to bym pozwal ich do sadu za pobicie, a nie za zbrodnie
          przeciwko ludzkosci...
    • mari2501 Poskramiacze 23.11.08, 15:00
      jezeli sa starzy i schorowani to przepuscimy ich przez sciezki zdrowia mze
      ozdrowieja razem z jaruzelskim i kania

      kazdy kto podniosl reke na ten zbrodniczy system komusistyczny robil cos dobrego
      tak jak kazdy kto go bronil jest zdrajca nalezy musie kara
      • marcin1122331 Sciezki zdrowia to dobry pomysl,Jaruzel i inni 23.11.08, 15:04
        poczuliby sie zdrowsi.
      • jr40 SS-mani w Norymberdze... 23.11.08, 15:08
        też mówili, że wykonywali tylko rozkazy i są niewinni.
        Tak samo Jaruzelski- agent NKWD od 1943 roku wprowadził stan wojenny "dla
        naszego dobra".

        Szkoda bardzo, że w 1989 było tak łagodnie.
        W Rumunii egzekucję Causescu pokazywali w telewizji.
        Jaruzelski głowy nie stracił w publicznej egzekucji, może teraz jeździć po kraju
        i opowiadać głupoty, a jego sługusy żyją z wysokich emerytur.
        • marcin1122331 Ja w 89 to wiedzialem,dziadek mi mowil: 23.11.08, 15:11
          jak Pan Bog bedzie chcial Polakow ukarac to pozwoli im sie samym rzadzic,no i
          wyjechalem.
        • bulorz Re: SS-mani w Norymberdze... 24.11.08, 17:08
          jr40 napisał:

          > też mówili, że wykonywali tylko rozkazy i są niewinni.
          > Tak samo Jaruzelski- agent NKWD od 1943 roku wprowadził stan wojenny "dla
          > naszego dobra".

          Synku chyba przesadzasz z tymi porównaniami.

          A co do gen. Jaruzelskiego, to... już latem 1981 roku przy naszych granicach
          koczowały sowieckie transporty wojskowe, a zgromadzeni w wagonach i na
          platformach z czołgami sołdaci gwizdali na widok naszego polskiego pociągu i
          krzyczeli, że oni nam pokażą "rewolucję!"

          W odróżnieniu od tych pacanów, którzy teraz wieszają psy na gen. Jaruzelskim -
          ja przypadkowo jechałem wtedy pociągiem z Polski na Węgry i z powrotem.

          > Szkoda bardzo, że w 1989 było tak łagodnie.
          > W Rumunii egzekucję Causescu pokazywali w telewizji.
          > Jaruzelski głowy nie stracił w publicznej egzekucji, może teraz jeździć po kraj
          > u
          > i opowiadać głupoty, a jego sługusy żyją z wysokich emerytur.

          Biedni są tacy frustraci, którzy komuś tam zazdroszczą emerytur, mają żal do
          tego czy innego.. zamiast usiąść w kąciku i pomyśleć:

          - dlaczego muszę mieć pretensje do innych ludzi (takich czy innych)?
          - dlaczego mam poczucie niskiej własnej wartości - bo to z tego rodzi się
          agresja do innych,
          - dlaczego nie wziąłem się rzetelnie za naukę i pracę, abym teraz nie musiał
          wylewać żółci na innych, tylko mógł godnie żyć... i zarabiać dużo/mieć dużą
          emeryturę.. albo olać emeryturę i żyć z procentów i lokat,
          - dlaczego feruję wyroki na temat osób, których nawet nie miałem okazji poznać...

          Boże.. dlaczego ludzie są tak durni...

      • wrd6611 Re: Poskramiacze 03.01.09, 15:51
        Jestem za odebraniem emerytur i po 50 batow. Kiszczak za wyjatkowo wredna
        osobowosc i rozkaz strzelania do robotnikow 100 batow i na tydzien w dyby. Acha
        i wszystkim lewatywe jak w "Dobry wojak Szwejk". Od razu stawia na nogi.
    • archicon Poskramiacze 23.11.08, 15:09
      Wszyscy są schorowani a tych których bili mianowano na ministrów
      więc wszystko jest w porządku. Morał- CHCESZ ZOSTAĆ MINISTERM, DAJ
      SIĘ POBIĆ. Drugi morał- BYŁO TAK BIĆ ŻEBY...... Oba morały
      kompletnie do niczego bo taka logika MOŻLIWA JEST TYLKO W POLSCE. 26
      lat jedni milczeli a drudzy czekali? No to może będziemy karać ich
      dzieci? Ale które, te od ministrów czy te od strażników? No bo
      przecież ci ludzie wykonywali rozkazy władzy ustanowionej w Jałcie!!
      JA PROPONUJĘ, OBIE STRONY WINNY WYSTĄPIĆ ZGODNIE Z PRAWODAWSTWEM
      EUROPEJSKIM W RAMACH UNII O ODSZKODOWANIE DO TRYBUNAŁU W STRASBURGU.
      Jedni bo działali zgodnie z prawem i teraz mają być za to karani a
      drudzy bo działali wbrew temu prawu i dziś są ministrami uznanymi
      przez Brukselę. NIE MA TAKIEJ INSTYTUCJI KRÓRA PRZEŁKNIE POLSKI
      PASZTET I SIĘ NIE UDUSI. SAMI GO NAROBILI TO NIECH ŁYKAJĄ.
    • mam.4 Poskramiacze 23.11.08, 15:10
      Schorowani to sa przez tluste zarcie, papierosy, zly gatunkowo
      alkohol. Ale na co oni licza i tak ten pplk. zgarnia duzo emerytury,
      im szybciej tym lepiej, bez mek.
    • kingstonny Nazwiska i buzie jak zwykle tajne. 23.11.08, 15:14
      To jest dopiero system!! To jest dopiero prawidlowy wymiar
      sprawiedliwosci!!
      Buzie i nazwiska tych wypaczonych bandytow pozostana tajne nawet
      jezeli zostana skazani. Bo oni MAJA prawo do anonimowosci. Bo oni
      nie powinni sie wstydzic chodzic po ulicy. Bo oni sa chronieni przez
      genialny system sprawiedliwosci praktykowany, z krajow
      demokratycznych, li tylko w Polsce. Polska azylem dla przestepcow?
      Tak wyglada. Gdzie indziej ich buzie i nazwiska by znal kazdy i by
      ich wytykal palcem. To jest czesc kazy za przestepstwo. Tego, jak
      widac naokolo, polski system nie jest w stanie zrozumiec.
      • vitabravo Re: Nazwiska i buzie utajnione. Ustawy Bolka i Maz 23.11.08, 16:59
        Te ustawy chroniące właścicieli PRLu, napisali prawnicy
        agentury, a przyklepał je agent Bolek razem z Grubą Kreską,
        czyli Mazowieckim.
    • mam.4 Poskramiacze 23.11.08, 15:15
      A jak by tak wziac przyklad z RM i zamiast kolek rozancowych
      organizowac grupy do wyszukiwania i gnojenia tych obszczymurkow?
      • marcin1122331 Cos na wzor Instytutu Wiessentala 23.11.08, 15:19
    • zarone Rewelacyjne tempo wymaru sprawiedliwości 23.11.08, 15:24
      Ci ludzie powinni być osądzeni zaraz po dojściu "Solidarności" do
      władzy, a nie po 26 latach od popełnienia czynu. Wymiar
      sprawiedliwości kompromituje się, żenujące.
    • bokassa Poskramiacze 23.11.08, 16:43
      Biedni sterani życiem Funkcjonariusze,apeluję do was"Polityko" i tak
      czuła na krzywdę ludzką "Gazeto" zapoczątkujcie akcję obywatelską
      pomocy dla tych ludzi,co ja plotę nadludzi i bohaterów umęczonych
      przez niegrzecznych internowanych,stwórzmy Fundację dla tych cichych
      i zapomnianych herosów stanu wojennego,proponuję nazwę Fundacja
      Promocji Zdrowia"Ścieżka Zdrowia" lub Fundacja Ludzi Honoru im.
      Adama Szachraja vel Szechtera vel Michnika,a na logo tej instytucji
      pożytku publicznego proponuję dwie skrzyżowane pałki na tle krat
      więziennych.Koniecznie podajcie konto bankowe dla wpłat.
    • aniuki Re: Poskramiacze 23.11.08, 22:18
      "Stary człowiek pochylony,
      sadzi kwiaty w ciepłą ziemię
      w ciepłą ziemię sadzi kwiaty
      pochylony stary człowiek
      stary człowiek, ciepła ziemia,
      rudy spaniel śpi pod drzewem...
      - Jak on może sadzić kwiaty,
      pytasz - Janku? A ja nie wiem"

      J.K.Kelus.
      1980
    • oserwatoreromano Poskramiacze 24.11.08, 15:22
      Budujmy kraj, usprawniajmy systemy państwowe ( służba zdrowia,
      emerytury, zatrudnienie, system fiskalny i inne). Przestańmy
      zajmować się strachami przeszłości. Ile jeszcze lat będziemy
      karmieni sensacjami, czyżby aż do ostatniego klienta ( mam tu na
      myśli ostatniego zmarłego UBEKA jako klienta grabarza).
      Codziennie rano torsje mnie biorą na myśl, że mieszkam w swojej
      Ojczyźnie - kraju wrogim dla obywateli, kraju pełnym hipokryzji
      polityków, kraju ośmieszanemu przez posłów, senatorów i
      innych "nietykalnych".
      A prokuratura na to: złapaliśmy UBEKA, teraz to mu pokażemy, a
      jeszcze siedemnaście lat ci sami prokuratorzy na polecenie UBEKÓW
      oskarżali ludzi za ich poglądy.
      Do diabła z taką Ojczyzną – hipokryzja i swołocz.!!!
    • anna-888 Poskramiacze 24.11.08, 17:59

      To dziwne - bo dzieja sie jeszcze gorsze rzeczy od tych. Prokuratuta
      umarza i nikt nie odpowada za nic w sadzie. Dziwny jest ten swiat !!
      • doomsday Artykul a'la Maleszka - Michnik 24.11.08, 23:31
        Caly artykulik jest typową dla GW prymitywną manipulacją .
        Dali nawet jedno zdjęcie Jurczyka , co ma sugerować wspólpracę
        internowanych z SB jako TW .
        Szkoda tylko,że żaden z tych klawiszy nie wspomnial o wspólczesnych
        zbrodniach przeciwko ludzkości ,jakich się dopuścili żolnierze w
        Afganistanie . Wymordowali tam pól wioski i dzisiaj chodzą "po
        wolności" , a Tusk z tym żydowskim akcentem yiddish krzyczy ,że
        trzeba zmienić prawo ,by żolnierz nie bal się strzelać .
    • tentutaj Poskramiacze 25.11.08, 12:50
      Jak czytam tego typu artykuły i komentarze do nich to martwię się jak długo w
      Polsce będzie jeszcze trwała epidemia grypy jelitowej.
    • alex-alexander Poskramiacze 25.11.08, 14:30
      Przed wojna polskim obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuzkiej tez
      bito niewygodnych Pilsudskiemu ludzi. Tez byly sciezki zdrowia.
      • ar.co Re: Poskramiacze 28.11.08, 20:03
        Nie tylko w obozie - pobicia przez "nieznanych sprawców" w mundurach
        oficerskich zdarzały się również na ulicach. A jeśli nawet sprawcy
        stawali się znani, to sądy ich uniewinniały jako działających
        pod "nieodpartym przymusem" (nieodparty przymus podlizania się
        Piłsudskiemu). I nie było to parę uderzeń pałką, ale np. wybicie oka
        Adolfowi Nowaczyńskiemu.
        Ale o tym wielbiciele "Dziadka" wolą nie dyskutować, podobnie jak o
        puczu majowym (który kosztował 400 ofiar śmiertelnych) czy wyborach
        brzeskich.
      • klaxoncity Re: 18.12.08, 17:03
        Kto robi najsprawniejsze obozy koncentracyjne ???
      • beckett Re: Poskramiacze 29.12.08, 09:11
        Bereza Kartuska nie byla szczesliwa karta historii ale z drugiej strony jak sie
        trzezwo popatrzy na biografie ludzi z KPP, ktorzy jej unikneli... wizyta w
        Moskwie u ojczulka Soso i jego pocalunek smieci wywolujacy rychlo atak serca...
        chyba jednak wolalbym po stokroć kazamaty u Wujka Pilsudskiego a nawet zeslanie
        u Batioszki Cara.
    • tenare Motłoch zemścił się na "oprawcach"... 25.11.08, 18:16
    • spokojny.zenek Re: Poskramiacze 25.11.08, 18:17
      garnek_z_neolitu napisał:

      > Pobicie zbrodnia przeciwko ludzkosci?

      gdzie to wyczytałeś?

      • garnek_z_neolitu Re: Poskramiacze 28.11.08, 13:38
        Zaraz na poczatku tekstu.
        • garnek_z_neolitu A dokladnie tu: 28.11.08, 13:39
          'Łączy ich jedno: wszyscy są oskarżeni o zbrodnię przeciwko ludzkości, która się
          nie przedawniła. A dokładniej o to, że 26 lat temu, 13 lutego 1982 r., w obozie
          w Wierzchowie Pomorskim pobili 40 internowanych, wśród których byli przyszli
          ministrowie, posłowie i senatorowie.'
    • cyklista A dzisiejsi klawisze to niby lepsi? n/t 27.11.08, 15:33
      • troll_bagienny Re: A dzisiejsi klawisze to niby lepsi? n/t 03.12.08, 08:56
        Niestety, trzeba mieć wyjątkowo spokojny charakter i cierpliwość
        anioła albo być Bóg wie jakim sadystą, żeby się skazać na ciągły
        kontakt z marginesem społecznym (bo teraz w pierdlu nie siedzą już
        polityczni) i na własne życzenie wykonywać pracę, która jest jednym
        wielkim brodzeniem w gó...e.
        • alojzybombel666 Re: A dzisiejsi klawisze to niby lepsi? n/t 04.12.08, 12:34
          biiiiip. poprawka. siedza. chociazby stoklosa ze starachowic ( jakas tam afera z
          przeciekiem jakiejs tam akcji policji ). zostal skazany za to, ze mial komorke,
          wiec mogl jej uzyc do powiadomienia o akcji. poza tym to bardzo sliska sprawa z
          tymi politycznymi w wiezieniach. kto jest wiezniem politycznym? czy wiezniem
          politycznym bylby rydzyk gdyby zostal skazany za zdefraudowanie kasy
          przeznaczonej na ratowanie stoczni? czy politycznym bylby kurski siedzacy za
          brawurowa jazde za konwojem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka