jerjar 10.12.08, 07:03 Ta liczna ekipa to kwiat intelektu i koncyliacji. Jego Ekscelencja Veto oraz doradcy: Niestety, Potem, Odmowa, Szkoda i Porażająca. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
komputerowy.model.ukladu Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:22 JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU JESZCZE POLTORA ROKU Odpowiedz Link Zgłoś
jaro_ss Tusk i Kaczor dwa bratanki... 10.12.08, 07:46 Myślicie, że za 1.5 roku wybierzecie kogoś lepszego? Miłych snów.... marzyciele.... Odpowiedz Link Zgłoś
pissglowki Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 07:52 z łapanki na ulicy. byle sprawdzić mu papiery, czy nie ma żółtych. Odpowiedz Link Zgłoś
michalpopiel Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 08:01 Czy minister Kownacki moglby powiedziec dlaczego Prezydent tam leci i jakie ma kompetencje w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego. Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka oprocz Polskiego. Rzad prowadzil konsultacje przed szczytem z innymi rzadami. CO zrobil w tej sprawie Prezyden i jego palacyk? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 08:24 a i polskiego nie za dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ------Lech Kaczynski nowym Pilsudskim------------- 10.12.08, 09:00 jacek226315 napisał: > a i polskiego nie za dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Czasami fałszywy przyjaciel gorszy od wroga 10.12.08, 10:54 A własciwie to nawet zawsze. Tak samo fałszywy patriota. Panie Kaczyński, Rosja sie śmieje i cieszy z tego co robisz. Czy to zwykła głupota czy dywersja przeciwko RP? Pytam tylko grzecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Kiedy osiol kupi nowe samoloty dla rzadu i prezyde 10.12.08, 14:38 Dawac miliony jakiejs Islanii, to mozna, ale zrobic cos madrego w Polsce to przerasta mozdzek Donalda. Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: ------Lech Kaczynski nowym Pilsudskim-------- 10.12.08, 14:23 hrabia-monte-christo napisał: > jacek226315 napisał: > > > a i polskiego nie za dobrze Piłsudski znał doskonale jezyk niemiecki i rosyjski. O znajomości języka ojczystego nawet nie wspomnę, dlatego nawetpróbe porównywania z nim tego dyspeptycznego osobnika uważam za bluźnierstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 09:28 michalpopiel napisał: > Czy minister Kownacki moglby powiedziec dlaczego Prezydent tam leci Nie mógłby, bo nie wypada o tym mówić: brat mu kazał. > i jakie ma kompetencje w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego. Żadnych. Podobnie jak i we wszystkich innych sprawach. > Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka > oprocz Polskiego. Fakt. > Rzad prowadzil konsultacje przed szczytem z innymi rzadami. CO > zrobil w tej sprawie Prezyden i jego palacyk? Nic, bo i nic zrobić nie mogli. Odpowiedz Link Zgłoś
zojek2 Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 12:40 Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka > oprocz Polskiego. no od tego sa akurat tlumaczy. To nie jest naprawde klopotem. Odpowiedz Link Zgłoś
leszlong Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 13:51 @zojek2: Masz rację. Ale to są tłumacze z polskiego na obcy. Potrzeba z wolskiego na polski. A takich mało, oj mało. Nawet komputer LK nie rozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 14:27 zojek2 napisał: > Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie > > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka > > oprocz Polskiego. > > no od tego sa akurat tlumaczy. To nie jest naprawde klopotem. Nie zapominaj że tłumacze mówią w języku polskim to co przetłumaczą, a PiSdet poza wolskim żadnego języka łącznie z polskim nie zna. Odpowiedz Link Zgłoś
swinna Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 08:57 A czy przypadkiem prezydentowi nie należy sie wcześniejsza emerytura za pracę w szkodliwych warunkach? Może sobie nie zawetował? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 09:31 swinna napisał: > A czy przypadkiem prezydentowi nie należy sie wcześniejsza > emerytura za pracę w szkodliwych warunkach? Pewnie tak, ale kto będzie pilnował interesów brata? Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:48 komputerowy.model.ukladu napisała: > JESZCZE POLTORA ROKU A nie az "dwa lata"? Odpowiedz Link Zgłoś
mracek Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 08:03 Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK urzeduje od 23 grudnia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 09:34 mracek napisał: > Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK urzeduje od 23 grud > nia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata. Bo to trochę tak, jak ze szklanką: dla jednego - do połowy pełna, dla drugiego - w połowie pusta... Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 14:29 koloratura1 napisała: > mracek napisał: > > > Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK urzeduje od 2 > 3 grud > > nia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata. > > Bo to trochę tak, jak ze szklanką: dla jednego - do połowy pełna, dla drugiego > - w połowie pusta... Prezio jest całkowicie pusty - bezmyślny. Odpowiedz Link Zgłoś
debil13 Re: shima czy flatter? aż do skutku 10.12.08, 18:54 czyli uwolnienienie mnie z zamurowanej chaty. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 07:25 Hołocie nie da się wytłumaczyć, że niemoralnie się zachowują - a to własnie zauważył Sikorski. Ale ale to facet bywały, który widział trochę więcej niż tylko Żolibórz. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie rozleci 10.12.08, 07:26 z Kaczynskim? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 09:35 1zorro napisał: > z Kaczynskim? Wstyd się przyznać, ale i ja mam taką nadzieję... Odpowiedz Link Zgłoś
farscapefan Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 09:44 Dopisuję się do listy... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 12:28 dlaczego wstyd sie przyznac? Tak mysli wiekszosc Polakow! Jak u Sienkiewicza...."koncz wasc, wstydu oszczedz....." Odpowiedz Link Zgłoś
leser.1 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 07:37 Zadziwiająca jest determinacja Kaczyńskiego i jego przydupasów. Pamiętam z wojska, że niedoszli samobójcy i dokonujący samookaleczeń byli - po doraźnym zaopatrzeniu- kierowani na obserwację psychiatryczną. Potem trafiali do "cywila", albo do pierdla. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:37 leser.1 napisał: > Zadziwiająca jest determinacja Kaczyńskiego i jego przydupasów. > Pamiętam z wojska, że niedoszli samobójcy i dokonujący samookaleczeń byli - po > doraźnym zaopatrzeniu- kierowani na obserwację psychiatryczną. > Potem trafiali do "cywila", albo do pierdla. Ale żaden z nich nie był prezydentem... Odpowiedz Link Zgłoś
raor68 wartosc intelektualna 10.12.08, 07:40 wartosc intelektualna tej ekipy moze byc spokojnie podzielona przez dwa, a to daje tylko 10 osob. Jezeli wezma ze soba maly zydelek, to przy stole zmieszcza sie 2 osoby i to irytujace dziecko, na dodatek nie bedzie go zbyt dobrze widac i bedzie sie moglo zajac tym co lubi najbardziej, czyli kopaniem po kostkach. Odpowiedz Link Zgłoś
brunhilda666 Re: wartosc intelektualna 10.12.08, 13:59 raor68 napisał: > wartosc intelektualna tej ekipy moze byc spokojnie podzielona przez > dwa, a to daje tylko 10 osob. Jezeli wezma ze soba maly zydelek, to > przy stole zmieszcza sie 2 osoby i to irytujace dziecko, na dodatek > nie bedzie go zbyt dobrze widac i bedzie sie moglo zajac tym co lubi > najbardziej, czyli kopaniem po kostkach. nie przesadzasz? od kiedy to dwa półgłówki są jedna myślącą głową? dowolna ilość półgłówków jest jedynie bandą idiotów! Odpowiedz Link Zgłoś
plus_minus_zero a niech leci! Mielismy najwiekszych, Kopernika, 10.12.08, 07:42 Sklodowska... Teraz tez mamy najwiekszego,.. dyplomowanego przyglupa! Takiego barana wsrod prezydątow jeszcze nie bylo!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh Bruksela stolicą frytek! 10.12.08, 07:42 . Mam nadzieję, że prezio da się namówić na zabieg przemiany: www.howbigismypotato.com/potato.jpgna www.freefoto.com/images/09/24/09_24_6---Chips-French-Fries_web.jpg . Odpowiedz Link Zgłoś
pissglowki Re: ...też bym chciał. niestety wciąż 10.12.08, 07:54 występują w postaci całych ziemniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
dzidziol99943 Re: ...też bym chciał. niestety wciąż 10.12.08, 18:00 Do św. Piotra przylatuje dzieciątko.Św. Piotr posadził je sobie na kolanach, pogłaskał i powiedział: - Jakie ty masz śliczne oczka, jakie włoski - będziesz aniołkiem. ------------------------------------ ------------------------------------ Do św. Piotra przylatują dwa Kaczory (Panie, nie świeć nad ich duszą) Św. Piotr posadził ich sobie na kolanach, pogłaskał i powiedział: - Jakie macie śliczne, okrągłe główki, jakie brzuszki - zostaniecie kartoflami. Odpowiedz Link Zgłoś
buk-humor-dziczyzna o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzelali ! 10.12.08, 07:51 o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzelali ! Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh Idą święta... 10.12.08, 08:00 Trzeba zgarnąć ekstra kaskę za delegację zagraniczną i jakieś zakupy w Brukseli (czekoladki) dla dzieciaków zrobić. Nie widzę innego wytłumaczenia liczebności kartoflanej ekipy. Odpowiedz Link Zgłoś
adamdark01 Re: o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzel 10.12.08, 08:12 hej,witaj,aleś trafił,na pewno będą strzelać,i to z wielkiej miłości do kaczek, pozdrawiam przyjaciół, adamdark. Odpowiedz Link Zgłoś
karol9968 Zrozum do cholery-rzadzi premier-nie psuj opinii 10.12.08, 08:00 Polsce czlowieku. Nie mysl tylko o sobie. Narazasz Polske na posmiewisko. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re:Zrozum do cholery-rzadzi premier-nie psuj opini 10.12.08, 09:42 karol9968 napisał: > Polsce czlowieku. Nie mysl tylko o sobie. Ależ on nie myśli o sobie, tylko o bracie! > Narazasz Polske na > posmiewisko. Bliższa koszula ciału: brat ważniejszy od Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 Pisuary z kancelarii nie potrafia liczyc do 17. 10.12.08, 08:10 Zreszta niczego nie potrafia. 52 proc. PO, 19 PiS. Jaka praca takie wyniki. :) Odpowiedz Link Zgłoś
bereciara Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 08:11 Karzeł moralny i rzeczywisty,łajza,prowokator gruziński,dureń jak słusznie pan Wałęsa zauważył a czy nie widzicie że ten tępak jest chory.Zamknąć go w Tworkach lub innym jakimś Kocborowie nie chcę by mnie taki idiota reprezentował na międzynarodowych forach i z mojej Ojczyzny robił pośmiewisko. Współczuję jego mamie o ile ona jeszcze coś kuma to co wyprawia jej synuś przechodzi do warcholskiej historii inteligencji żoliborskiej i ją powinno boleć. Chociaż po tych durnych pomysłach tego na L można sądzić że to dziecko Jarek z mamusią te scenariusze wymyślają.Ze też musiało to na nas trafić i na Czechów że debile się nam trafiły. Wiecie że hitler był narkomanem. Odpowiedz Link Zgłoś
llawrynowicz Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 08:54 Ano był. Dzięki profesorowi Theodorowi Morell, który od 1935 szprycował Dolka zastrzykami "witaminowymi", których głównym składnikiem była pochodna amfetaminy. Adi dodatkowo od początku lat 30. chorował na Parkinsona, co też przekładało się na idiotyczne decyzje. Proponuję zatem patrzeć preziowi na ręce :) Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 09:09 nasz pacjent i kandydat na fuehrera ma belkotliwa mowe i rozlatane watki tematyczne. To chyba tez objawy, a moze to taki kac po przedawkowaniu "witamin" A i K? Odpowiedz Link Zgłoś
leser.1 Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 11.12.08, 00:07 > Proponuję zatem patrzeć preziowi na ręce :) Czy myślisz o tym nienaturalnym, sępim przykurczu palców obu dłoni? To może być dobry trop! Odpowiedz Link Zgłoś
numer5000 Kurde, znowu karzeł miesza 10.12.08, 08:14 Zaczyna mnie to już wq..... Odpowiedz Link Zgłoś
loader Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:18 PiS - Pokażcie Imbecylom Samolot! Odpowiedz Link Zgłoś
adamdark01 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:19 kto dopisał,to pies mu mordę lizał,ale po jaką ch..... ten kartofel postanowił też tam być? to wszystko z nudów,Wysoki Sądzie,to wszystko z nudów, może jest jakaś praca dla tego jołopa w kopalni,na przykład,za sztygara? co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:48 Praca w charakterze sztygara wymaga posiadania zupełnie konkretnych kwalifikacji, których Elka (L. K.) nie posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik1942 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:21 Należy mu się tak liczna świta. To przecież ostatni władca z odchodzącej dynastii "Kurduplingów" Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczynski 10.12.08, 08:25 walnal lopatka, zabral wiaderko i tupnal nozka....No i Tusk ustapil. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczyns 10.12.08, 09:49 1zorro napisał: > walnal lopatka, zabral wiaderko i tupnal nozka....No i Tusk ustapil. No a co ten biedny Tusk w takiej sytuacji może zrobić? Zwiąże go? Zamknie w jakiej piwnicy? Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczyns 10.12.08, 12:30 postawic do kata i dupe strzaskac! Jak z przedszkolakiem. Przeciez to ten sam poziom.... Odpowiedz Link Zgłoś
topewnieja Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:07 hehehehehe hihihihihi dobre :D Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:23 No tak,rządowa delegacja to POrządek,dyscyplina jednymm słowem miodzioa prezydencka jak zwykle be.Aaa!i te "sądarze", majstersztyk!Chyba was q.wa przestanę czytać Odpowiedz Link Zgłoś
llawrynowicz Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:58 Czyżby ambl prezentował skłonności masochistyczne ? Cytując 1Zorra "to ku..., nie czytaj" jak ból przestał Ci sprawiać przyjemność. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Nie rób tego :))) 10.12.08, 09:51 ambl napisała: > Chyba was q.wa > przestanę czytać Jak my to przeżyjemy?! Odpowiedz Link Zgłoś
gregor7502 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:52 ambl napisała: > No tak,rządowa delegacja to POrządek,dyscyplina jednymm słowem miodzioa > prezydencka jak zwykle be.Aaa!i te "sądarze", majstersztyk!Chyba was q.wa > przestanę czytać Ty się najpierw naucz poprawnie po polsku pisać a dopiero póżniej próbuj coś czytać.Ciężko u ciebie z ortografią i składaniem zdań a ty o czytaniu marzysz.Zresztą widzę że z czytania też nic nie zrozumiałaś/eś.No tak,przecież nie jesteś"wykształciuchem". Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Nie przestawaj... błagamy... nie przestawaj nas 10.12.08, 10:02 czytać. Bez ciebie i tych twoich "północnokoreańskich myśli" świat już nie będzie taki sam... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 10:13 To swietnie ! Od kiedy ? Mam nadzieje, ze jak najszybciej, bo nie znosze masochistow. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 10:54 no to qwa spierda....la..j esbeku i czytaj elementarz Odpowiedz Link Zgłoś
mentorlevicy 20 osób z dziennikarzami włącznie, dziennikarstwo? 10.12.08, 08:30 może i dziennikarstwo ale zaangażowane.. Odpowiedz Link Zgłoś
konigin Re: TV Trwam i Radio co Ma hm... ryja 10.12.08, 10:15 Jeszcze Rzepa i Ich (bo nie nasz) Dziennik. Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Nalezy miec nadzieje ze swiat zrozumie 10.12.08, 08:31 jakie nieszczescie spotkalo Polske. Kurtuazyjnym usmiechem skwituja obecnosc Kaczynskiego, nie bede sie do niego o nic zwracac, bo i po co, a o wszystkim dyskutowac beda z premierem. I mam tylko nadzieje ze nikt nie zapyta jak to sie stalo ze Polacy wybrali takie cos na prezydenta..... Odpowiedz Link Zgłoś
bosman_plama Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:31 Prezydent udowadnia (nie po raz pierwszy, zresztą), że ustępowanie mu w jakiejkolwiek sprawie nie ma sensu. To człowiek o mentalności terrorysty - rękę wyciągniętą na zgodę traktuje jako deklarację kapitulacji. Aby uniknąć skandali strona rządowa zdecydowała się dzielić z nim kolejne szczyty, w związku z tym natychmiast zgłosił na nie i swoją ekipę. Robi to w dwóch celach - aby kontynuować działanie swojego MSZbis i aby sprowokować rząd do negatywnej reakcji i móc znów udawać skrzywdzoną niewinność. Wprawdzie nikt, poza "żelaznym elektoratem" nie da się na to nabrać, ale też wyłącznie dla niego gra prezydent. No i liczy jeszcze na to, że uda mu się ponownie ukazać Tuska jako kłótnika. Czy ten numer przejdzie? U "żelaznych" - owszem. W oczach pozostałych prezydent kompromituje się coraz bardziej. Kwestia Olszowca tylko kompromitację tę pogłębia. Odpowiedz Link Zgłoś
tacx Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:40 > Prezydent udowadnia (nie po raz pierwszy, zresztą), że ustępowanie mu w > jakiejkolwiek sprawie nie ma sensu. To człowiek o mentalności terrorysty - > rękę wyciągniętą na zgodę traktuje jako deklarację kapitulacji. Eeee... ttaaaammm. Mi to tylko jedno słowo przychodzi na myśl: ŁAZĘGA. Sierota co nie potrafi niczego załatwić. nawet gruzini go robia w bambuko. To koszmarny przykład człowieka który wlazł tam gdzie nie trzeba i zwyczajnie do tego miejsca nie pasuje. Odejdzie do historii jako zwykła złośliwa ciamajda. Są ludzie którzy sa niezaradni, nic im nie wychodzi i ciagną się za nim same nieszczęścia. Taki człowiek budzi jakąś empatię i chęc pomocy słabszemu byc może ułomnemu. Ale są też tacy ludzie którzy oprócz tej swojej łamagowatości są najzwyczajniej w swiecie złośliwi i podli. Kaczyński lech zalicza się niestety do tej drugiej kategorii i mimo tego że nie zasługuje na sprawowanie tego urzędu który piastuje to po prywatnemu zasługuje po prostu na kopa w d... tak jak daje sie takiego kopa sierocie która próbuje podpalić Ci dom tylko dlatego ze własnego nie udało mu się zbudować. W zyciu nie spodziewałbym sie ze Polska dosłuży się takiego prezydenta. Co jeden zreztą to gorszy. Dyktator jaruzelski, Wałesa chyba z tego wsszystkiego najlepszy, pijak i krętacz kwaśniewski i teraz Calalmity Duck - czego się nie tknie to spierd..i. No cóż... sami sobie wybieramy Odpowiedz Link Zgłoś
bosman_plama Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:53 Prezydent to może rzeczywiście ciapa, ale stoi za nim (a właściwie nad nim) jego bliźniacza szara eminencja. Rzeczywiście, gdy przychodzi do konstruktywnych działań i z niego wychodzi straszliwa nieudolność, ale w destrukcji koleś może starać się o tytuł mistrzowski. Dlatego widziałbym w działaniach prezydenta coś więcej niż zwykłą niezgułowatość. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Przesadziłeś. Jaruzelski zachowywał się godnie a i 10.12.08, 09:53 Kwaśniewski nie miał jakiś liczących się wpadek. Ot tam zachwiał się gdzieś, bo mu wlali do herbatki za dużo spirytusu... mało istotne. Przy Wałęsie, który słuchał podpowiedzi jadowitych kaczorów i samym Lechu to naprawdę wygląda on na męża stanu. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensch07 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:41 Mnie zastanawia czym Rosjanie naszpikują rządowy samolot podczas przeglądu w Moskwie. Nie sądzę, żeby odpowiednie służby przepuściły taką okazję! Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony-ryj skoro musi lecieć trzech barmanów? 10.12.08, 08:42 Jeden od gruzińskiego wina, drugi od kumysu, a trzeci od sake, to i jeszcze flaszki musi ktoś za nimi nosić. Odpowiedz Link Zgłoś