Dodaj do ulubionych

Kto dopisał Olszowca na szczyt

10.12.08, 07:03
Ta liczna ekipa to kwiat intelektu i koncyliacji. Jego Ekscelencja Veto oraz doradcy: Niestety, Potem, Odmowa, Szkoda i Porażająca.
Obserwuj wątek
    • z.10 i like turtles. 10.12.08, 07:12
      i like turtles.
      • 737ng Re: i like turtles. 10.12.08, 07:18
        i like beer
        • komputerowy.model.ukladu Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:22
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          JESZCZE POLTORA ROKU
          • kiks11 Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:29
            Optymista, dla mnie to aż 1,5 roku
            • jaro_ss Tusk i Kaczor dwa bratanki... 10.12.08, 07:46
              Myślicie, że za 1.5 roku wybierzecie kogoś lepszego? Miłych snów.... marzyciele....
              • pissglowki Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 07:52
                z łapanki na ulicy. byle sprawdzić mu papiery, czy nie ma żółtych.
                • michalpopiel Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 08:01
                  Czy minister Kownacki moglby powiedziec dlaczego Prezydent tam leci
                  i jakie ma kompetencje w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego.
                  Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie
                  czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka
                  oprocz Polskiego.
                  Rzad prowadzil konsultacje przed szczytem z innymi rzadami. CO
                  zrobil w tej sprawie Prezyden i jego palacyk?
                  • jacek226315 Re: KAŻDY będzie lepszy, nawet taki 10.12.08, 08:24
                    a i polskiego nie za dobrze
                    • hrabia-monte-christo ------Lech Kaczynski nowym Pilsudskim------------- 10.12.08, 09:00
                      jacek226315 napisał:

                      > a i polskiego nie za dobrze
                      • maruda.r K. moralny ma problem z liczeniem do 17? 10.12.08, 09:04

                        • znajomy_jennifer_lopez Czasami fałszywy przyjaciel gorszy od wroga 10.12.08, 10:54
                          A własciwie to nawet zawsze. Tak samo fałszywy patriota.
                          Panie Kaczyński, Rosja sie śmieje i cieszy z tego co robisz. Czy to zwykła głupota czy dywersja przeciwko RP? Pytam tylko grzecznie.
                          • poszeklu Kiedy osiol kupi nowe samoloty dla rzadu i prezyde 10.12.08, 14:38
                            Dawac miliony jakiejs Islanii, to mozna, ale zrobic
                            cos madrego w Polsce to przerasta mozdzek Donalda.
                      • chrabia_mentne_ciasto Re: ------Lech Kaczynski nowym Pilsudskim-------- 10.12.08, 14:23
                        hrabia-monte-christo napisał:

                        > jacek226315 napisał:
                        >
                        > > a i polskiego nie za dobrze
                        Piłsudski znał doskonale jezyk niemiecki i rosyjski. O znajomości
                        języka ojczystego nawet nie wspomnę, dlatego nawetpróbe porównywania
                        z nim tego dyspeptycznego osobnika uważam za bluźnierstwo.
                  • koloratura1 Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 09:28
                    michalpopiel napisał:

                    > Czy minister Kownacki moglby powiedziec dlaczego Prezydent tam leci

                    Nie mógłby, bo nie wypada o tym mówić: brat mu kazał.

                    > i jakie ma kompetencje w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego.

                    Żadnych. Podobnie jak i we wszystkich innych sprawach.

                    > Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie
                    > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka
                    > oprocz Polskiego.

                    Fakt.

                    > Rzad prowadzil konsultacje przed szczytem z innymi rzadami. CO
                    > zrobil w tej sprawie Prezyden i jego palacyk?

                    Nic, bo i nic zrobić nie mogli.
                    • zojek2 Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 12:40
                      Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie
                      > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego jezyka
                      > oprocz Polskiego.

                      no od tego sa akurat tlumaczy. To nie jest naprawde klopotem.
                      • leszlong Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 13:51
                        @zojek2: Masz rację. Ale to są tłumacze z polskiego na obcy. Potrzeba z
                        wolskiego na polski. A takich mało, oj mało. Nawet komputer LK nie rozumie.
                      • chrabia_mentne_ciasto Re: Komentarz mojegi męża: "Facet och...ł" 10.12.08, 14:27
                        zojek2 napisał:

                        > Polska moze duzo zyskac, ale rowniez i stracic.. jesli pojedzie
                        > > czlowiek, ktory w tej materii nic nie kuma i nie zna zadnego
                        jezyka
                        > > oprocz Polskiego.
                        >
                        > no od tego sa akurat tlumaczy. To nie jest naprawde klopotem.
                        Nie zapominaj że tłumacze mówią w języku polskim to co przetłumaczą,
                        a PiSdet poza wolskim żadnego języka łącznie z polskim nie zna.
            • swinna Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 08:57
              A czy przypadkiem prezydentowi nie należy sie wcześniejsza
              emerytura za pracę w szkodliwych warunkach? Może sobie nie
              zawetował?
              • koloratura1 Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 09:31
                swinna napisał:

                > A czy przypadkiem prezydentowi nie należy sie wcześniejsza
                > emerytura za pracę w szkodliwych warunkach?

                Pewnie tak, ale kto będzie pilnował interesów brata?
          • mracek Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:48
            komputerowy.model.ukladu napisała:
            > JESZCZE POLTORA ROKU

            A nie az "dwa lata"?
            • henyk Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 07:58
              Może lepiej - już nie dwa lata?.
              • mracek Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 08:03
                Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK urzeduje od 23 grudnia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata.
                • koloratura1 Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 09:34
                  mracek napisał:

                  > Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK urzeduje od 23 grud
                  > nia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata.

                  Bo to trochę tak, jak ze szklanką: dla jednego - do połowy pełna, dla drugiego - w połowie pusta...
                  • chrabia_mentne_ciasto Re: Popychadlo Jarka 10.12.08, 14:29
                    koloratura1 napisała:

                    > mracek napisał:
                    >
                    > > Ale kadencja chyba konczy sie w grudniu 2010 r. Przeciez LK
                    urzeduje od 2
                    > 3 grud
                    > > nia 2005 r. Wiec jeszcze PONAD dwa lata.
                    >
                    > Bo to trochę tak, jak ze szklanką: dla jednego - do połowy pełna,
                    dla drugiego
                    > - w połowie pusta...
                    Prezio jest całkowicie pusty - bezmyślny.
      • debil13 Re: shima czy flatter? aż do skutku 10.12.08, 18:54
        czyli uwolnienienie mnie z zamurowanej chaty.
    • tadjan Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 07:25
      Hołocie nie da się wytłumaczyć, że niemoralnie się zachowują - a to
      własnie zauważył Sikorski. Ale ale to facet bywały, który widział
      trochę więcej niż tylko Żolibórz.
      • 1zorro Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie rozleci 10.12.08, 07:26
        z Kaczynskim?
        • koloratura1 Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 09:35
          1zorro napisał:

          > z Kaczynskim?

          Wstyd się przyznać, ale i ja mam taką nadzieję...
          • farscapefan Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 09:44
            Dopisuję się do listy...
          • 1zorro Re: Tusk ma nadzieje,ze ten Tu-154 w koncu sie ro 10.12.08, 12:28
            dlaczego wstyd sie przyznac? Tak mysli wiekszosc Polakow! Jak u
            Sienkiewicza...."koncz wasc, wstydu oszczedz....."
    • leser.1 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 07:37
      Zadziwiająca jest determinacja Kaczyńskiego i jego przydupasów.
      Pamiętam z wojska, że niedoszli samobójcy i dokonujący samookaleczeń byli - po doraźnym zaopatrzeniu- kierowani na obserwację psychiatryczną.
      Potem trafiali do "cywila", albo do pierdla.
      • koloratura1 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:37
        leser.1 napisał:

        > Zadziwiająca jest determinacja Kaczyńskiego i jego przydupasów.
        > Pamiętam z wojska, że niedoszli samobójcy i dokonujący samookaleczeń byli - po
        > doraźnym zaopatrzeniu- kierowani na obserwację psychiatryczną.
        > Potem trafiali do "cywila", albo do pierdla.

        Ale żaden z nich nie był prezydentem...
    • raor68 wartosc intelektualna 10.12.08, 07:40
      wartosc intelektualna tej ekipy moze byc spokojnie podzielona przez
      dwa, a to daje tylko 10 osob. Jezeli wezma ze soba maly zydelek, to
      przy stole zmieszcza sie 2 osoby i to irytujace dziecko, na dodatek
      nie bedzie go zbyt dobrze widac i bedzie sie moglo zajac tym co lubi
      najbardziej, czyli kopaniem po kostkach.
      • brunhilda666 Re: wartosc intelektualna 10.12.08, 13:59
        raor68 napisał:

        > wartosc intelektualna tej ekipy moze byc spokojnie podzielona przez
        > dwa, a to daje tylko 10 osob. Jezeli wezma ze soba maly zydelek, to
        > przy stole zmieszcza sie 2 osoby i to irytujace dziecko, na dodatek
        > nie bedzie go zbyt dobrze widac i bedzie sie moglo zajac tym co lubi
        > najbardziej, czyli kopaniem po kostkach.

        nie przesadzasz? od kiedy to dwa półgłówki są jedna myślącą głową? dowolna ilość
        półgłówków jest jedynie bandą idiotów!
    • plus_minus_zero a niech leci! Mielismy najwiekszych, Kopernika, 10.12.08, 07:42
      Sklodowska... Teraz tez mamy najwiekszego,.. dyplomowanego przyglupa! Takiego
      barana wsrod prezydątow jeszcze nie bylo!!!!!!!!!!!
    • extrafresh Bruksela stolicą frytek! 10.12.08, 07:42

      .

      Mam nadzieję, że prezio da się namówić na zabieg przemiany:
      www.howbigismypotato.com/potato.jpgna
      www.freefoto.com/images/09/24/09_24_6---Chips-French-Fries_web.jpg

      .
      • pissglowki Re: ...też bym chciał. niestety wciąż 10.12.08, 07:54
        występują w postaci całych ziemniaków.
        • dzidziol99943 Re: ...też bym chciał. niestety wciąż 10.12.08, 18:00
          Do św. Piotra przylatuje dzieciątko.Św. Piotr posadził je sobie na
          kolanach, pogłaskał i powiedział:
          - Jakie ty masz śliczne oczka, jakie włoski - będziesz aniołkiem.
          ------------------------------------
          ------------------------------------
          Do św. Piotra przylatują dwa Kaczory (Panie, nie świeć nad ich duszą)
          Św. Piotr posadził ich sobie na kolanach, pogłaskał i powiedział:
          - Jakie macie śliczne, okrągłe główki, jakie brzuszki - zostaniecie
          kartoflami.
    • pissglowki to jest najdroższy worek kartofli na świecie >: 10.12.08, 07:50
    • buk-humor-dziczyzna o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzelali ! 10.12.08, 07:51
      o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzelali !
      • extrafresh Idą święta... 10.12.08, 08:00

        Trzeba zgarnąć ekstra kaskę za delegację zagraniczną i jakieś zakupy w Brukseli
        (czekoladki) dla dzieciaków zrobić.

        Nie widzę innego wytłumaczenia liczebności kartoflanej ekipy.
      • adamdark01 Re: o boże! żeby"napewno" Rosjanie tam nie strzel 10.12.08, 08:12
        hej,witaj,aleś trafił,na pewno będą strzelać,i to z wielkiej miłości do kaczek,
        pozdrawiam przyjaciół,
        adamdark.
    • karol9968 Zrozum do cholery-rzadzi premier-nie psuj opinii 10.12.08, 08:00
      Polsce czlowieku. Nie mysl tylko o sobie. Narazasz Polske na
      posmiewisko.
      • koloratura1 Re:Zrozum do cholery-rzadzi premier-nie psuj opini 10.12.08, 09:42
        karol9968 napisał:

        > Polsce czlowieku. Nie mysl tylko o sobie.

        Ależ on nie myśli o sobie, tylko o bracie!

        > Narazasz Polske na
        > posmiewisko.

        Bliższa koszula ciału: brat ważniejszy od Polski.
    • karol9968 Apel do prezydenta:odejdz,wstydu oszczedz 10.12.08, 08:01
    • karol9968 p.Kaczynski-jest p.beznadziejna tzw."glowa panstwa 10.12.08, 08:02
      • karol9968 Spieprzaj dziadu!!!!!!!!!!!!!!! 10.12.08, 08:07
    • jacek230 Pisuary z kancelarii nie potrafia liczyc do 17. 10.12.08, 08:10
      Zreszta niczego nie potrafia. 52 proc. PO, 19 PiS. Jaka praca takie
      wyniki. :)
    • bereciara Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 08:11
      Karzeł moralny i rzeczywisty,łajza,prowokator gruziński,dureń jak słusznie pan Wałęsa zauważył a czy nie widzicie że ten tępak jest chory.Zamknąć go w Tworkach lub innym jakimś Kocborowie nie chcę by mnie taki idiota reprezentował na międzynarodowych forach i z mojej Ojczyzny robił pośmiewisko.
      Współczuję jego mamie o ile ona jeszcze coś kuma to co wyprawia jej synuś przechodzi do warcholskiej historii inteligencji żoliborskiej i ją powinno boleć.
      Chociaż po tych durnych pomysłach tego na L można sądzić że to dziecko Jarek z mamusią te scenariusze wymyślają.Ze też musiało to na nas trafić i na Czechów że debile się nam trafiły.
      Wiecie że hitler był narkomanem.
      • llawrynowicz Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 08:54
        Ano był. Dzięki profesorowi Theodorowi Morell, który od 1935 szprycował Dolka
        zastrzykami "witaminowymi", których głównym składnikiem była pochodna
        amfetaminy. Adi dodatkowo od początku lat 30. chorował na Parkinsona, co też
        przekładało się na idiotyczne decyzje.
        Proponuję zatem patrzeć preziowi na ręce :)
        • rybka9915 Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 10.12.08, 09:09
          nasz pacjent i kandydat na fuehrera ma belkotliwa mowe i rozlatane
          watki tematyczne. To chyba tez objawy, a moze to taki kac po
          przedawkowaniu "witamin" A i K?
        • leser.1 Re: Brak jest określeń na Kaczyńskiego 11.12.08, 00:07
          > Proponuję zatem patrzeć preziowi na ręce :)

          Czy myślisz o tym nienaturalnym, sępim przykurczu palców obu dłoni?
          To może być dobry trop!
    • numer5000 Kurde, znowu karzeł miesza 10.12.08, 08:14
      Zaczyna mnie to już wq.....
    • evident kancelaria karłów morlanych 10.12.08, 08:17
      żenujący spektakl trwa
    • loader Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:18
      PiS - Pokażcie Imbecylom Samolot!
    • adamdark01 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:19
      kto dopisał,to pies mu mordę lizał,ale po jaką ch..... ten kartofel postanowił
      też tam być? to wszystko z nudów,Wysoki Sądzie,to wszystko z nudów, może jest
      jakaś praca dla tego jołopa w kopalni,na przykład,za sztygara? co wy na to?
      • zigzaur Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:48
        Praca w charakterze sztygara wymaga posiadania zupełnie konkretnych
        kwalifikacji, których Elka (L. K.) nie posiada.
    • kazik1942 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:21
      Należy mu się tak liczna świta. To przecież ostatni władca z odchodzącej
      dynastii "Kurduplingów"
      • 1zorro "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczynski 10.12.08, 08:25
        walnal lopatka, zabral wiaderko i tupnal nozka....No i Tusk ustapil.
        • koloratura1 Re: "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczyns 10.12.08, 09:49
          1zorro napisał:

          > walnal lopatka, zabral wiaderko i tupnal nozka....No i Tusk ustapil.

          No a co ten biedny Tusk w takiej sytuacji może zrobić? Zwiąże go? Zamknie w
          jakiej piwnicy?
          • 1zorro Re: "Ja ciem, ja ciem, ja ciem!" -mlasnal Kaczyns 10.12.08, 12:30
            postawic do kata i dupe strzaskac! Jak z przedszkolakiem. Przeciez
            to ten sam poziom....
      • topewnieja Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:07
        hehehehehe hihihihihi dobre :D
    • ambl Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:23
      No tak,rządowa delegacja to POrządek,dyscyplina jednymm słowem miodzioa
      prezydencka jak zwykle be.Aaa!i te "sądarze", majstersztyk!Chyba was q.wa
      przestanę czytać
      • 1zorro Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:26
        to ku..., nie czytaj.
        • llawrynowicz Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:58
          Czyżby ambl prezentował skłonności masochistyczne ?
          Cytując 1Zorra "to ku..., nie czytaj" jak ból przestał Ci sprawiać przyjemność.
      • koloratura1 Nie rób tego :))) 10.12.08, 09:51
        ambl napisała:

        > Chyba was q.wa
        > przestanę czytać

        Jak my to przeżyjemy?!
      • gregor7502 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 09:52
        ambl napisała:

        > No tak,rządowa delegacja to POrządek,dyscyplina jednymm słowem miodzioa
        > prezydencka jak zwykle be.Aaa!i te "sądarze", majstersztyk!Chyba was q.wa
        > przestanę czytać
        Ty się najpierw naucz poprawnie po polsku pisać a dopiero póżniej próbuj coś
        czytać.Ciężko u ciebie z ortografią i składaniem zdań a ty o czytaniu
        marzysz.Zresztą widzę że z czytania też nic nie zrozumiałaś/eś.No tak,przecież
        nie jesteś"wykształciuchem".
      • leszekes Nie przestawaj... błagamy... nie przestawaj nas 10.12.08, 10:02
        czytać. Bez ciebie i tych twoich "północnokoreańskich myśli" świat
        już nie będzie taki sam... :))
      • konigin Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 10:13
        To swietnie ! Od kiedy ? Mam nadzieje, ze jak najszybciej, bo nie
        znosze masochistow.
      • europa130 Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 10:54
        no to qwa spierda....la..j esbeku i czytaj elementarz
    • mentorlevicy 20 osób z dziennikarzami włącznie, dziennikarstwo? 10.12.08, 08:30
      może i dziennikarstwo ale zaangażowane..
      • leszekes TV Trwam i Radio co Ma hm... ryja 10.12.08, 10:00
        • konigin Re: TV Trwam i Radio co Ma hm... ryja 10.12.08, 10:15
          Jeszcze Rzepa i Ich (bo nie nasz) Dziennik.
    • 10danek Nalezy miec nadzieje ze swiat zrozumie 10.12.08, 08:31
      jakie nieszczescie spotkalo Polske. Kurtuazyjnym usmiechem skwituja obecnosc
      Kaczynskiego, nie bede sie do niego o nic zwracac, bo i po co, a o wszystkim
      dyskutowac beda z premierem.
      I mam tylko nadzieje ze nikt nie zapyta jak to sie stalo ze Polacy wybrali takie
      cos na prezydenta.....
    • bosman_plama Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:31
      Prezydent udowadnia (nie po raz pierwszy, zresztą), że ustępowanie mu w
      jakiejkolwiek sprawie nie ma sensu. To człowiek o mentalności terrorysty -
      rękę wyciągniętą na zgodę traktuje jako deklarację kapitulacji. Aby uniknąć
      skandali strona rządowa zdecydowała się dzielić z nim kolejne szczyty, w
      związku z tym natychmiast zgłosił na nie i swoją ekipę. Robi to w dwóch celach
      - aby kontynuować działanie swojego MSZbis i aby sprowokować rząd do
      negatywnej reakcji i móc znów udawać skrzywdzoną niewinność. Wprawdzie nikt,
      poza "żelaznym elektoratem" nie da się na to nabrać, ale też wyłącznie dla
      niego gra prezydent. No i liczy jeszcze na to, że uda mu się ponownie ukazać
      Tuska jako kłótnika. Czy ten numer przejdzie? U "żelaznych" - owszem. W oczach
      pozostałych prezydent kompromituje się coraz bardziej. Kwestia Olszowca tylko
      kompromitację tę pogłębia.
      • tacx Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:40
        > Prezydent udowadnia (nie po raz pierwszy, zresztą), że ustępowanie mu w
        > jakiejkolwiek sprawie nie ma sensu. To człowiek o mentalności terrorysty -
        > rękę wyciągniętą na zgodę traktuje jako deklarację kapitulacji.

        Eeee... ttaaaammm. Mi to tylko jedno słowo przychodzi na myśl: ŁAZĘGA. Sierota
        co nie potrafi niczego załatwić. nawet gruzini go robia w bambuko. To koszmarny
        przykład człowieka który wlazł tam gdzie nie trzeba i zwyczajnie do tego miejsca
        nie pasuje. Odejdzie do historii jako zwykła złośliwa ciamajda. Są ludzie którzy
        sa niezaradni, nic im nie wychodzi i ciagną się za nim same nieszczęścia. Taki
        człowiek budzi jakąś empatię i chęc pomocy słabszemu byc może ułomnemu. Ale są
        też tacy ludzie którzy oprócz tej swojej łamagowatości są najzwyczajniej w
        swiecie złośliwi i podli. Kaczyński lech zalicza się niestety do tej drugiej
        kategorii i mimo tego że nie zasługuje na sprawowanie tego urzędu który piastuje
        to po prywatnemu zasługuje po prostu na kopa w d... tak jak daje sie takiego
        kopa sierocie która próbuje podpalić Ci dom tylko dlatego ze własnego nie udało
        mu się zbudować.
        W zyciu nie spodziewałbym sie ze Polska dosłuży się takiego prezydenta. Co jeden
        zreztą to gorszy. Dyktator jaruzelski, Wałesa chyba z tego wsszystkiego
        najlepszy, pijak i krętacz kwaśniewski i teraz Calalmity Duck - czego się nie
        tknie to spierd..i. No cóż... sami sobie wybieramy
        • bosman_plama Re: Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:53
          Prezydent to może rzeczywiście ciapa, ale stoi za nim (a właściwie nad nim) jego
          bliźniacza szara eminencja. Rzeczywiście, gdy przychodzi do konstruktywnych
          działań i z niego wychodzi straszliwa nieudolność, ale w destrukcji koleś może
          starać się o tytuł mistrzowski. Dlatego widziałbym w działaniach prezydenta coś
          więcej niż zwykłą niezgułowatość.
        • leszekes Przesadziłeś. Jaruzelski zachowywał się godnie a i 10.12.08, 09:53
          Kwaśniewski nie miał jakiś liczących się wpadek. Ot tam zachwiał się
          gdzieś, bo mu wlali do herbatki za dużo spirytusu... mało istotne.
          Przy Wałęsie, który słuchał podpowiedzi jadowitych kaczorów i samym
          Lechu to naprawdę wygląda on na męża stanu.
    • lodzermensch07 Kto dopisał Olszowca na szczyt 10.12.08, 08:41
      Mnie zastanawia czym Rosjanie naszpikują rządowy samolot podczas przeglądu w
      Moskwie. Nie sądzę, żeby odpowiednie służby przepuściły taką okazję!
    • zapijaczony-ryj skoro musi lecieć trzech barmanów? 10.12.08, 08:42
      Jeden od gruzińskiego wina, drugi od kumysu, a trzeci od sake, to i jeszcze
      flaszki musi ktoś za nimi nosić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka