Dodaj do ulubionych

Wychudzone modelki!

IP: *.stacje.agora.pl 22.06.10, 12:54
To koszmar, jak wyglądają niektóre modelki - to już nawet nie jest ładne!!!!
Moim zdjaniem to wina projektantów, którzy chcą mieć "wieszaki" a nie kobiety
jako modelki!
Obserwuj wątek
    • queegirl Rozmiary ubran modelek! 22.06.10, 15:29
      Ja sądzę,ze i wieszaki i rozmiar 41 nie są dobre. Od rozmiaru 36 do 39 jest ok. Powyżej i
      poniżej to już gorzej.Bo i nie wygląda się za ładnie (bez obrazy) ,ale i nie zdrowo.
      Myslę,że projektanci powinni się zastanowić nad modelkami w takich rozmiarach :pkisskiss
    • Gość: charolotte Re: Wychudzone modelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 16:50
      Osobiście nie zgadzam się z Tobą. Sama noszę rozmiar 34 albo mniejszy przy 172
      wzrostu i wcale nie jestem wychudzona. Jjem normalnie, nawet nigdy nie próbowałam
      się odchudać. Uważam oczywiście, że anoreksja to paranoja i powinno się to zatrzymać.
      Ale z drugiej strony nie widzę nic atrakcyjnego w kobietach w rozmiarze 50....
      Dlaczego nie znaleźć złotego środkA i pokazywać normalnych kobiet w romiarze 38 czy
      40? Czy zaawsze musimy przechodzic od skrajności w skrajnośc???!!!!
    • Gość: Kinga Re: Wychudzone modelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.10, 17:16
      Trochę już przesadzacie ... to nie jest tak, że od razu wszystkie się
      katują,żeby zostać modelką...
      Raczej chodzi tu o taką budowę...przemianę materii, geny. One są takie z
      natury... najczęściej, ale są i takie które się oszukują i starają chudnąć...
      A co do anoreksji to już nie popadajmy w paranoje, że to wina modelek... świata
      mody itp
      To choroba psychiczna i troche to bajka,że ma się za ideał modelkę.
      Często jest to druga osoba na ulicy. A kobiety o rozmiarze XXS powinnismy
      uszanować bo brak akceptacji rani, one nie zawsze sa takie z wyboru, a tak samo
      jak te z rozmiarem XXL.

A co do tego, że modelki powinny byc grubsze, w rozmiarze większym np. S, M a
      czy nie sądzicie, że było by ich ogromnie wiele ? ...
        • b3n1a Re: Wychudzone modelki! 23.06.10, 14:14
          a kto tu mowi o braku akceptacji?? Mi się zdaje, że większość z nas wyraziła
          swoje zdanie na temat tego co wygląda lepiej? Chyba mają prawo podobać nam się
          pełniejsze kształty, ale nie znaczy to, ze modelki w rozmiarze Zero to
          katastrofa. Więc proszę nie sugerujcie, ze nie jesteśmy "mądrymi kobietami"
          tylko dlatego, ze wolimy co innego. Ja Was serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz
          zaznaczam, że wg MNIE najważniejsze to akceptować i podobać się sobie!!
      • Gość: gość Re: Wychudzone modelki! IP: *.chello.pl 22.06.10, 19:08
        Zgadzam się w 100% z Kingą.. W naszym kraju jest brak akceptacji osoby skrajnie
        wychudzone i jak osoby z nadwagą są często wyśmiewane.. A rzeczywiście nie
        zawsze takie są z wyboru..
        Ja np. noszę rozmiar L.. i oczywiście chciałabym być chudsza, ale to jest
        praktycznie nie realne.. Cały czas się zdrowo odżywiam, ćwiczę i stosuję dietę,
        a kilogramy nie spadają.. Figurę mam już zapisaną w genach i nie zmienię tego..
        W mojej rodzinie wszystkie kobiety są pulchne..
    • julka6655 nie przepadam 22.06.10, 20:46
      Nie popieram wychudzonych modelek, głownie dlatego, że przez nie wiele dziewcząt, o bardzo łądnej figurze, ma kompleksy i chcą za wszelką cenę wyglądać jak modelki na wybiegu lub w gazetach. Ich idealne ciała utrwlają się nam w psychice, czego nie jesteśmy nawet świadomi i później uważamy kogoś szczupłego, za grubasa.indifferent

Oczywiście pań XXXL też nie popieram.
    • miya_ke z lekkim uśmiechem czytam wypowiedzi... 23.06.10, 02:41
      po pierwsze nie sądzę, że pokazywanie większych modelek jest popieraniem czy
      lansowaniem otyłości, raczej chodzi o pokazanie różnorodności. oczywiście,
      może się to nie podobać i czy nawet odrzucać, po latach oglądania patyczaków
      na zdjęciach smile a po drugie, z racji, że sama noszę rozmiar 44, każdej 34 czy
      36, która narzeka na swój rozmiar, życzę, żeby przez moment ponosiła 44, wtedy
      automatycznie przestanie narzekać na swój "wielki" rozmiar smile
    • Gość: me :) Re: Wychudzone modelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.10, 09:16
      szczerze mówiąc moim zdaniem rzeczy na wybiegach czy też zdjęciach najlepiej wyglądają w
      rozmiarze 36 lub 34 smile po protu na takie osoby łatwiej projektantom jest zaprojektować a
      krawcom uszyć te rzeczy a zwłaszcza gdy do tego dziewczyna jest proporcjonalna czyli 90-
      60-90.
      a poza tym popatrzcie jak zaczęli wprowadzać modelki xxl to na zdjęciach jest jeszcze więcej
      photoshop'a niż na zdjęciach modelek szczupłych.
      Nie twierdzę że modelki mają mieć rozmiar xxs ale s i xs moim zdaniem są normalne smile
        • Gość: ladybird. Re: Wychudzone modelki! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.06.10, 20:34
          Ktoś napisał, że gdyby modelki miały rozmiar S i M to byłoby ich dużo. I co tego?

Też uważam, że XXS i XXL nie jest ładne. Przez wychodzone modelki dziewczyny
          mają skrzywiony obraz rzeczywistości - patrzą na NORMALNĄ dziewczynę, o ładnej,
          kobiecej figurze i zaraz pojawiają się komentarze typu - ale ma grube uda,
          powinna schudnąć. Z kolei promowanie XXL to promowanie niezdrowego trybu życia.
          Wiem, że są osoby, które mają mały wpływ na swoją figurę (geny itd. ) , ale
          duuża część jednak ma. wink
    • Gość: Starr Re: Wychudzone modelki! IP: *.icpnet.pl 24.06.10, 21:13
      nie rozumiem u was panie jednego dlaczego normalnym rozmiarem jest xs i s a a xxs i l
      to juz nei to jzu nei zdrowe po pierwsze ja tylko zaczyna sie temat kobiet kraglejszych to
      co chwila zarzuca sie im ze sa spasle nic nei robia nie cwicza etc. tak zaraz bedzie ze
      bronei swoich kompleksow tak bronei kompleksow poniewaz nosze rozmiar 44/46
      poniewaz moj biust sie nei misesci w pasujace do talii 38/40 nigdy nei uniklalam sportu
      cwiczylam na kazdym wf w ramach swojego wolnego czasu chodze na rolki na silownie
      etc. i nadal taka jestem no to teraz moze ktos mi powie gdzie sie zaniedbuje tak samo
      jest czesto w przypadku kobiet bardzo szcuplych maja poprostu swietna przemiane
      materii i tyle kolejna sprawa modelki size + nei nosza rozmiaru 50 mozna pokazywac
      szczuple i tezsze kobiety ale by mialo to umiar by nie byly to panei otyle lecz raczej z
      nadwaga lub tak chude ze mozna studiowac na nich anatomie tak samo rozbraja mnie
      ludzie tacy jak cudowny wspanialy i jakze hipokrytyczny ukochany projektant karl ktory
      sam byl nie szczuplutki a twierdzi ze kobiety w roz 38 czyli te grube wg niego zle
      wygldaja bardzo zle w jego ubraniach to samo tyczy sie naszej gosi ktora to jest wieksza
      niz modelki size plus ale coz ubranai dobrze wygladaja tylko na chudych jesli umei sie
      projektowac to bedzie wygladc dobrze tez na proporcjonalnej dziewczynie majacej
      wiecej ciala
    • pestka1 Re: Wychudzone modelki! 06.01.11, 13:10
      Modelki są tak chude, że to jest przesada tym bardziej że taki "kanon piękna" jest promowany we wszystkich mediach i internecie choćby tutaj
      www.moda-online.pl/styl/modelki
      A potem młode dziewczyny , które chcą tak wyglądać głodzą się i nie biorą pod uwagę że większa część zdjęć modelek jest poprawiana w Photoshopie i tak naprawdę ich ciało nie jest idealne
      • Gość: lila70 Re: Wychudzone modelki! IP: 83.2.20.* 06.01.11, 17:56
        To prawda że niektóre naprawdę wyglądają fatalnie ale trzeba wziąć pod uwagę że one muszą wyglądać jak wieszaki bo ma być widać ciuch a nie modelkę. One prezentują te ciuchy. myślę że wokół tego jest za dużo krzyku przecież one same się decydują na taki zawód płacą im za to. Zawsze trzeba coś poświęcić. Moim zdaniem to praca jak każda inna.uncertain
    • 14e Re: Wychudzone modelki! 24.01.11, 14:47
      z tym się zgadzam to przesada!!
      Przykładem jest Top Model wyrzucili
      te grubsze chociaż moim zdaniem były chude
      a zostawili szkapy,masakra
      zapraszam na bloga - world-of-ideas-gab.blogspot.com/
    • bakier_ewa Re: Wychudzone modelki! 31.01.11, 13:20
      Gość portalu: Maja napisał(a):

> To koszmar, jak wyglądają niektóre modelki - to już nawet nie jest ładne!!!!
      > Moim zdjaniem to wina projektantów, którzy chcą mieć "wieszaki" a nie kobiety
      > jako modelki!

dlatego jak slysze dziewczyne, ktora mowi, ze chce byc modelka to ja 10 razy przestrzegam, ze nim sie obejrzy moze byc chora. bo beda od niej wymagac, coraz to innego wygladu... sad
    • Gość: mona Re: Wychudzone modelki! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.11, 15:25
      Wydaje mi się, że powoli ta tendencja się zmienia. Zbyt chude modeli nie są wpuszczane na wybieg, a coraz większą popularnością cieszą się te plus size, także teraz zaczynają przeginać w drugą stronę wink miejmy nadzieję, że w końcu moda znajdzie swój złoty środek i ubrania będą prezentować modelki w normalnych rozmiarach.
    • kasia1007 Re: Wychudzone modelki! 16.02.11, 18:37
      Zgadzam się, również uważam, że XXS i XXL nie jest ładne...
      Dla mnie wychudzona kobieta zatraca swoją kobiecość... Kości , które dobrze widać pod skórą wyglądają ohydnie! Tak samo biust, pupa... Nie wyobrażam sobie, żeby kobieta nie miała krągłości... w końcu to nasze atuty...
      • ognista Re: Wychudzone modelki! 22.02.11, 14:39
        Niestety współcześnie panują bardzo niebezpieczne kanony piękna i dziewczyny za wszelką cenę chcą być bardzo chude, co niestety często niekorzystnie odbija się na ich zdrowiu. Być może kiedyś się to zmieni, w końcu moda lubi zataczać koło, więc może kiedyś zobaczymy modelki w większych rozmiarach niż xs.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka