Dodaj do ulubionych

Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie

16.01.09, 23:11
W myśl zasady:
Nie kopie się leżącego.
Słuszne!
Obserwuj wątek
    • sternocleidomastoideus Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:12
      Gaza 2009 - cały świat zapamięta! Hańba!
    • juesej Zabicie 1150 Palestyńczyków 16.01.09, 23:22
      "Zabicie 1150 Palestyńczyków osłabiło Hamas"- twierdzą żydzi. No pewnie,
      zwłaszcza że przynajmniej połowa tej liczby to kobiety i dzieci. Też bym
      osłabł gdyby mi zabili żonę i troje dzieci. Mordercy!
      • haansa Re: Zabicie 1150 Palestyńczyków 16.01.09, 23:37
        juesej napisała:

        > "Zabicie 1150 Palestyńczyków osłabiło Hamas"- twierdzą żydzi. No pewnie,
        > zwłaszcza że przynajmniej połowa tej liczby to kobiety i dzieci.

        Tak ale druga polowa ( czyli 550 to Hamasowsckie bandziory ukrywajace sie w
        przedszkolach szkolach i pod kieckami kobiet )

        > Też bym
        > osłabł gdyby mi zabili żonę i troje dzieci. Mordercy!

        Na okreslienie MORDERCY bardziej zasluguje ktos
        - kto bardziej nienawidzi wroga niz kocha wlasne dzieci
        narazajac je na smierc lub kalectwo




      • leo_benhauer żydowska pragmatyka 17.01.09, 08:26
        teraz jak wymordują nie tylko bojownikow a takze ich rodziny to przynajmniej
        mscic sie nie beda przez dluzej niz piec lat, jak ostatnio.


        geschaeft kalkulation Izeeeek
    • zg13 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:29
      "Według nieoficjalnych informacji, przywódcy izraelscy poważnie rozpatrują
      jednostronne przerwanie ofensywy wojskowej w Strefie Gazy"

      pewnie musza uzupelnic zapasy bomb fosforowych
      • kijwoko Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 10:30
        Podrzucam link:

        Home Video of White Phosphorus Being Dropped on Gaza Citizens UNRWA Headquarters
        Bombed

        www.uruknet.info/?p=m50928&hd=&size=1&l=e
    • sselrats Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:32
      Ojojoj, benzyna sie skonczyla czy amunicja? A moze wreszcie dotarlo,
      ze nie mozna zniszczyc narodu tak jak Hitlerowcy nie zniszczyli
      Polakow a Amerykanie nie zniszcza Irakijczykow.
      • haansa Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:45
        sselrats napisał:

        > Ojojoj, benzyna sie skonczyla czy amunicja? A moze wreszcie dotarlo,
        > ze nie mozna zniszczyc narodu.

        Technicznie nalotami "dywanowymi" i ostrzalem na "slepo" ( jak to robi Hamas )
        narod mozna zniszczyc latwiej niz sie by komu wydawalo,
        Problem ktorego Ty nichcesz zobaczyc polega na tym ,
        ze niszczenie Palestynczykow NIGDY nie bylo celem Izraela.

        • sselrats Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:53
          Z obrzezancami nie dyskutuje.
          • haansa Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:58
            sselrats napisał:

            > Z obrzezancami nie dyskutuje.

            Wcale na to nie liczylem.
            Polskie "lobby" specjalizuje sie zrywaniu azbestu ,
            a tam zbyt wiele okazji na cwiczenie sie w
            jakichkolwiek dyskusjach nie ma.
          • elucidator Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 00:45
            Masz na mysli zydow czy muzulmanow?
          • honecker32 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:10
            o widzę specjalista z gimnazjum który myśli ze wszystko wie.
            Ciekawe czy masz pojecie jaki debilizm napisałeś ?
          • adamdark01 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 07:26
            zamknij się łachudro też Jezus był obrzezany.
      • mirawayne Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 05:42
        sselrats raczej kasamy i inne rakiety sie skonczyly dla Hamasu bo
        im zbombardowali tunele, porządnie i wiedzieli gdzie sa (super
        żydowska technika) a w porównaniu ile hamas zamordował
        palestynczykow to co Izrael zrobił to kropla w morzu.
      • adamdark01 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 07:22
        nieco się pomyliłeś,chyba chciałeś napisać, nie wykończyli żydów,a nie polaków,
        • kijwoko Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 11:05
          A Zydzi wiele sie nauczyli. Zaiste. I... niczym sie od hitlerowcow nie roznia,
          nawet sa wsrod nich wzywajacy do "ostatecznego rozwiazania kwestii palestynskiej".
          Sku...syny, a raczej hitlersyny.
          ____________________________

          [14-01-2009]
          17 godzin temu Avigdor Lieberman, przywódca ultranacjonalistycznej partii
          opozycyjnej ogłosił, że należy zrzucić bombę nuklearną na Strefę GAzy.

          "Musimy walczyc z Hamasem tak jak Stany Zjednoczone z Japończykami
          podczas II wojny światowej, trzeba wzorować sie na rozwiązaniu nuklelarnym,
          które ostatecznie może pokonać wroga" -
          powiedział podczas "wykładu" na UNIWERSYTECIE
          Bar Ilan koło Tel-AVIVU.

          http:://pl.indymedia.org/pl/2009/01/41485.shtml?comments=true
    • weasel_wiesel Portret seryjnych morderców! 16.01.09, 23:39
      ...wspaniałe zdjęcie Olmerta i Livni (załącznik do artykułu)! Już
      wkrótce sumienie zmusi ich do rzygania!
      • haansa Re: Portret seryjnych morderców! 16.01.09, 23:54
        weasel_wiesel napisał:

        > ...wspaniałe zdjęcie Olmerta i Livni (załącznik do artykułu)! Już
        > wkrótce sumienie zmusi ich do rzygania!

        Olmert i Liwni NIC nie maja sobie do zarzucenia stajac w obronie wlasnych
        obywateli ostrzeliwywanych latami przez Hamas.
        Oczywisci Tobie fakt ze Zydzi beda sie bronic nie pasuje
        , ale zamiast chowac swoje fobie pod przykrywka cierpien Palestynskich cywilow
        powinienes wrwszcie z otwarta przylbica przyznac sie , ze "dziala ci na nerwy
        kiedy Zydzi sie bronia zamiast dac sie utopic lub przynajmniej sami powiesic.
        • nie-tak Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 00:09
          haansa napisała:
          > Olmert i Liwni NIC nie maja sobie do zarzucenia

          Czy jest to wojna tylko o to? Czy czasami większe rzeczy nie wchodzą w grę? Jak
          myślisz?
          Jak wiemy z internetu u wybrzeży Gazy wykryto wielkie pokłady ropy i gazu, co ty
          na to?
          • haansa Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 00:22
            nie-tak napisała:

            > haansa napisała:
            > > Olmert i Liwni NIC nie maja sobie do zarzucenia
            >
            > Czy jest to wojna tylko o to? Czy czasami większe rzeczy nie wchodzą w grę? Jak
            > myślisz?

            Nie wiem nie jestem politykiem i zbytnio sie tym nie interesuje.
            Jedyne co widze , ze ta wojna nigdy nie powinna sie nawet rozpoczac.
            I gdyby nie bezssensowne nic nie dajace ostrzeliwywania
            przez Hamas Izraela juz po opuszczeniu Gazy przez IDF,
            napewno by do niej nie doszlo.


            > Jak wiemy z internetu u wybrzeży Gazy wykryto wielkie pokłady ropy i gazu, co t
            > y
            > na to?
            >

            Ja na to , ze Izrael oddal by zapewne "gore pieniedzy i dolozyl flaszke dobrej
            gorzaly" aby tylko Egipt wziol sobie wreszcie
            cala ta swoja "Gaze" spowrotem.
            Niestety Egipcjanie maja potobne zdanie i jakos nie pala sie
            nie tylko do przejecia ale nawet do otwarcia granicy do swoich "Braci"
          • elucidator Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 00:50
            Jak Izrael okupowal polwysep synajski, to tez tam znaleziono poklady ropy.
            Izrael zaczal je nawet eksperymentalnie eksploatowac. Gdy jednak Egipt
            zaoferowal Izraelowi pokoj, to Izrael oddal Egiptowi caly Synaj, wraz z
            odkrytymi przez siebie zlozami ropy. Pokoj byl wazniejszy niz roppa.
          • honecker32 Błąd odkryto złoża gazu ziemnego 17.01.09, 01:13
            obecnie to jest na topie wiec tak należy pisać

            Gdy uwaga mediów skupi sie na psim gówn.ie trzeba pisać że w Gazie odkryte
            olbrzymie składy tego surowca , które żydzi pragną zagarnąć
            • kijwoko Re: Błąd odkryto złoża gazu ziemnego 17.01.09, 11:09
              Zydzi + gaz = pewny holokaust.

              Ale nie wiedzialem, ze psim gownem jakies skojarzenia sie lacza, mozesz
              zablysnac jakas sentencja?
              ______________________________

              Radykalna Akcja Twórcza (RAT) we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim
              przygotowała i zrealizowała 15.01.2009 r. projekt „Wolna Palestyna” polegający
              na wyświetleniu napisu o takiej treści na jednym z budynków Uniwersytetu.

              pl.indymedia.org/pl/2009/01/41608.shtml
      • elucidator Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 00:47
        Sumienie zmusiloby ich do rzygania jakby pozwalali Hamasowi bezkarnie atakowac
        izraelskich cywilow.
        • kijwoko Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 13:34
          Ale sa i tacy wsrod Zydow ktorzy maja sumienie - tacy nieliczni sprawiedliwi
          wsrod narodu zydowskiego. To jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje od antysemityzmu.

          [16.01.2009]
          "Izraelscy żołnierze robią to samo, co naziści"

          Izraelskie działania militarne prowadzone w Strefie Gazy można porównać do tego,
          co robili niemieccy żołnierze podczas Holokaustu – powiedział jeden z
          brytyjskich parlamentarzystów pochodzenia żydowskiego. Jak mówi, jego rodzina
          ucierpiała właśnie z rąk nazistów.
          Podczas debaty w parlamencie Gerald Kaufman, członek rządzącej w Wielkiej
          Brytanii Partii Pracy, wezwał także do wprowadzenia embargo na broń dla Izraela
          oraz walczącej palestyńskiej organizacji militarnej Hamasu.

          - Moja babcia leżała chora w łóżku, kiedy naziści przyszli do jej domu w
          Staszowie. Niemiecki żołnierz zastrzelił ją jeszcze w łóżku – powiedział
          Kaufman, który dodał też, że ma w Izraelu przyjaciół i rodzinę i bywał tam
          "częściej niż jest w stanie policzyć".

          - Moja babcia nie zginęła po to, by stać się pretekstem dla żołnierzy
          izraelskich, by mogli oni mordować inne, tym razem palestyńskie babcie w Strefie
          Gazy – dodał.

          wiadomosci.onet.pl/1899038,441,item.html
          • kongreszydowski Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 13:49
            kijwoko napisał:
            > To jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje od antysemityzmu.

            Pofolguj sobie. Co se bedziesz zalowal.
            • kijwoko Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 15:10
              kongreszydowski napisał:

              > kijwoko napisał:
              > > To jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje od antysemityzmu.
              >
              > Pofolguj sobie. Co se bedziesz zalowal.

              Poniewaz nawolujesz do antysemityzmu, dam ci wyciag z art. 256 kodeksu karnego:

              Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub
              nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych,
              wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze
              ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.


              Nie dosc, ze jestes idiota, to jeszcze przestepca.
              Takich to ja nawet patykiem sie brzydze tykac... (jak nie powiem co)
              ________________________________

              Radykalna Akcja Twórcza (RAT) we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim
              przygotowała i zrealizowała 15.01.2009 r. projekt „Wolna Palestyna” polegający
              na wyświetleniu napisu o takiej treści na jednym z budynków Uniwersytetu.

              pl.indymedia.org/pl/2009/01/41608.shtml
              • kongreszydowski Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 16:31
                kijwoko napisał:
                > Poniewaz nawolujesz do antysemityzmu, dam ci wyciag z art. 256
                > kodeksu karnego
                > Takich to ja nawet patykiem sie brzydze tykac... (jak nie powiem
                > co)

                Drogi kitwoko! Uprzejmie dziekujemy za propozycje, ale nie jestesmy
                zainteresowani Za zadne pieniadze! (!) Wyglada na to, ze swoje
                przyjemnosci z wyciagania bedziesz musial zaspokoic gdzie indziej.
                Nie czyn tego jednak w miejscach publicznych bo jest to karalne.

                Czy ten patyk to Toj kij?

                PS. jak nie powiem czego
                • kijwoko Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 16:54
                  > PS. jak nie powiem czego

                  Wiem, ale 'czego' z 'gowno' sie nie rymuje ani troche.
                  (stad sobie pozwolilem na naciagniecie jezyka ojczystego, nie bez bolu szczerze
                  mowiac)


                  No panie administrator tego portalu, tudziez moderator tego forum- czy moze pan
                  zglosic przestepstwo na nim sie odbywajace?
                  Czy tez wpisy i caly watek znikna (jak to juz bywalo) i bedzie... przestepstwa
                  tego ukrycie?

                  ______________________________

                  Sprawiedliwi wsrod narodu zydowskiego potrafia nazwac rzeczy po imieniu:

                  [2009-01-08]
                  "Nie wszyscy Żydzi popierają akcję Izraela w Strefie Gazy. Organizacja "Members
                  of LA Jews for Peace" protestuje na ulicach Los Angeles przeciwko pomocy
                  udzielanej Izraelowi przez Stany Zjednoczone. Wzywa też do zaprzestania
                  bombardowania Palestyńczyków.

                  Podczas protestu pod konsulatem Izraela w Los Angeles aktywiści organizacji
                  "Members of LA Jews for Peace" trzymali w rękach transparenty z oryginalnym
                  porównaniem obecnej sytuacji w Strefie Gazy do tej z Warszawskiego Getta. Według
                  nich jedyna różnica to czas: 70 lat, które dzielą oba wydarzenia."

                  wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6135557,Zydzi_z_Los_Angeles_porownuja_sytuacje_w_Gazie_do.html
                  • kongreszydowski Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 18:08
                    kijwoko napisał:
                    > Wiem, ale 'czego' z 'gowno' sie nie rymuje ani troche.
                    > (stad sobie pozwolilem na naciagniecie jezyka ojczystego, nie bez
                    bolu szczerze
                    > mowiac)

                    Jakbys jeszcze swego jezyka nie naciagal, i gdzie nim nie grzebal,
                    to "gowno" nie bedzie rymowalo sie z "co". Czy znasz jakis rym do
                    "kijwoko"? Synonim?
                    • kijwoko Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 19:58
                      Znasz takie slowka jak synonim? Fiu, fiu...
                      ______________________________

                      Владимир Высоцкий - Антисемиты
                      www.wrzuta.pl/audio/wxvmW4ai72/-
                      • kongreszydowski Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 20:47
                        kijwoko napisał:
                        > Znasz takie slowka jak synonim? Fiu, fiu...

                        Drogi fiut! Nareszcie podpisales sie swoim nazwiskiem.

                        PS. Sugestia Wysockiego odnosnie Lincolna jest bledna.
                        www.kulichki.com/vv/
                        • kijwoko Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 21:05
                          Niektorym wszystko z przyslowiowym... kolem sie kojarzy, innym, jak widac... z
                          fiutem. Pewnie dziadek Freud by to umial wytlumaczyc jakimis podswiadomymi
                          pragnieniami. U mnie pomocy nie szukaj, ja nie z takich.

                          ______________________________________

                          [16.01.2009]
                          "Izraelscy żołnierze robią to samo, co naziści"

                          Izraelskie działania militarne prowadzone w Strefie Gazy można porównać do tego,
                          co robili niemieccy żołnierze podczas Holokaustu – powiedział jeden z
                          brytyjskich parlamentarzystów pochodzenia żydowskiego. Jak mówi, jego rodzina
                          ucierpiała właśnie z rąk nazistów.
                          Podczas debaty w parlamencie Gerald Kaufman, członek rządzącej w Wielkiej
                          Brytanii Partii Pracy, wezwał także do wprowadzenia embargo na broń dla Izraela
                          oraz walczącej palestyńskiej organizacji militarnej Hamasu.

                          - Moja babcia leżała chora w łóżku, kiedy naziści przyszli do jej domu w
                          Staszowie. Niemiecki żołnierz zastrzelił ją jeszcze w łóżku – powiedział
                          Kaufman, który dodał też, że ma w Izraelu przyjaciół i rodzinę i bywał tam
                          "częściej niż jest w stanie policzyć".
                          - Moja babcia nie zginęła po to, by stać się pretekstem dla żołnierzy
                          izraelskich, by mogli oni mordować inne, tym razem palestyńskie babcie w Strefie
                          Gazy – dodał.

                          Kaufman, laburzysta wychowany jako ortodoksyjny Żyd, często sprzeciwiał się
                          polityce Izraela w czasie swej długiej kariery politycznej.

                          wiadomosci.onet.pl/1899038,441,item.html
                          • kongreszydowski Re: Portret seryjnych morderców! 17.01.09, 21:13
                            Tanie. Jak zwykle.
    • mala20033 Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 16.01.09, 23:49
      Slusznie postepuje Izrael...
    • panbuk1 Właśnie obalamy z Allahem trzecią flache 16.01.09, 23:52
      Przeleciałem dwie dziewice Allaha między pierwszą i trzecią flachą.
      Ja mu odstąpiłem moje konsekrowane.
      Wrócił zdegustowany.
      Odmówił dalszego picia ze mną.
      Jakiś dziwak?
      Czy co?
      • kongreszydowski Re: Właśnie obalamy z Allahem trzecią flache 16.01.09, 23:57
        panbuk1? panbuk = 3
    • 3m05 Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 16.01.09, 23:57
      "Jednak wojska izraelskie pozostaną w Strefie Gazy" !

      Po zniszczeniu zapasow zywnosci i lekarstw (atak na magazyny ONZ-UNRWA)
      bohaterskie sily IDF przypilnuja, by agonia Gazy przebiegala w atmosferze
      okupacyjnego terroru. Jednostki specjalne beda polowac na obroncow Gazy, a
      reszta uszczelni blokade, by zaden swiadek masakry nie wydostal sie na
      zewnatrz. Jednoczesnie Izrael przejmie calkowita kontrole nad pomoca
      humanitarna, ktora miedzynarodowe organizacje pomocowe, beda staraly sie
      dostarczyc glodujacym i cierpiacym. Nastepnie Izrael oglosi calkowite
      zwyciestwo a premier Olmert zadzwoni do swojego przyjaciela Busha z
      podziekowaniami za wsparcie militarne i dyplomatyczne. Redaktor Warszawski
      napisze ze pomimo strat ludzkich (Hamas stosowal ludzkie tarcze), kolejna
      bitwa z terrorem zostala wygrana a historia wynagrodzi zwyciezcow. Redaktor
      Michnik pozostanie w milczeniu i filozoficznej zadumie.
      • kongreszydowski Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 00:07
        3m05 napisała:
        > Po zniszczeniu zapasow zywnosci i lekarstw (atak na magazyny ONZ-
        > UNRWA) bohaterskie sily IDF przypilnuja, by agonia Gazy
        > przebiegala w atmosferze okupacyjnego terroru. Jednostki specjalne
        > beda polowac na obroncow Gazy, a reszta uszczelni blokade, by
        > zaden swiadek masakry nie wydostal sie na zewnatrz. Jednoczesnie
        > Izrael przejmie calkowita kontrole nad pomoca humanitarna, ktora
        > miedzynarodowe organizacje pomocowe, beda staraly sie
        > dostarczyc glodujacym i cierpiacym. Nastepnie Izrael oglosi
        > calkowite zwyciestwo a premier Olmert zadzwoni do swojego
        > przyjaciela Busha z podziekowaniami za wsparcie militarne i
        > dyplomatyczne. Redaktor Warszawski napisze ze pomimo strat
        > ludzkich (Hamas stosowal ludzkie tarcze), kolejna bitwa z terrorem
        > zostala wygrana a historia wynagrodzi zwyciezcow. Redaktor
        > Michnik pozostanie w milczeniu i filozoficznej zadumie.

        Droga szczym05! Czytasz w krysztalowej kuli, czy ukradlas wytyczne
        naszego planu szescioletniego?
        • 3m05 Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 00:25
          Jak bedzie inaczej, to mnie obudz.
          • kongreszydowski Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 00:31
            Zazdroscimy Ci Twojej nieczulosci, ktora pozwala Ci spac w takiej
            sytuacji. Brakuje nam dokumentow. Chyba ukradlas.
            • 3m05 Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 00:34
              wplac na PAH, poczujesz sie lepiej.
              • kongreszydowski Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 00:44
                Droga szczym05! Cos Ci sie chyba pomylilo. My nie wplacamy, to nam
                wplacaja. Z drugiej strony Twoje wezwanie mocno nas dziwi:

                "Zezwolenie na zbiórkę dostaliśmy w zeszłym tygodniu, niestety do
                tej pory nie wpłynęły na nasze konto żadne pieniądze - mówi szefowa
                Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska"

                Z tego wynika, ze Ty nie wplacilas. Gardlowanie jest tansze.

                kongreszydowski
                • kijwoko Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 13:15
                  kongreszydowski napisał:

                  > Droga szczym05! Cos Ci sie chyba pomylilo. My nie wplacamy, to nam
                  > wplacaja. Z drugiej strony Twoje wezwanie mocno nas dziwi:
                  >
                  > "Zezwolenie na zbiórkę dostaliśmy w zeszłym tygodniu, niestety do
                  > tej pory nie wpłynęły na nasze konto żadne pieniądze - mówi szefowa
                  > Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska"
                  >
                  > Z tego wynika, ze Ty nie wplacilas. Gardlowanie jest tansze.
                  >
                  > kongreszydowski


                  A ty skad masz niby takie informacje? Znasz aktualny stan konta i to kto
                  wplacil, baranku?
                  __________________________________

                  Never argue with idiots; They'll only drag you down to their level then beat you
                  with experience.
                  • kongreszydowski Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 14:22
                    kijwoko napisał:
                    > A ty skad masz niby takie informacje? Znasz aktualny stan konta i
                    > to kto wplacil, baranku?

                    Drogi kitwoko! Rozumiemy Twoje zainteresowanie zrodlem naszych
                    informacji. Pozwolisz jednak, ze tajemnice te zatrzymamy dla siebie
                    (zgodnie z prosba Mossadu, oddzial Polska). Martwia nas jednak
                    Twoje, stwierdzone juz wielokrotnie, nieumiejetnosci liczenia i
                    wyciagania logicznych wnioskow. Wypowiedz

                    "Zezwolenie na zbiórkę dostaliśmy w zeszłym tygodniu, niestety do
                    tej pory nie wpłynęły na nasze konto żadne pieniądze - mówi szefowa
                    Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska"

                    informuje nas (czy rowniez Ciebie?) o tym, ze stan konta w momencie
                    wypowiedzi pani Sary Ochbaum wynosil 0 (slownie zero). Logiczna
                    konsekwencja tego smutnego faktu jest to, ze nikt nie placil na to
                    konto (czy rozumiesz, niky?). Stanowi to pelna odpowiedz na Twoje
                    pytanie nr 2, odpowiedz, ktora naszym zdaniem nawet baran powinien
                    moc zrozumiec (czy Ty zrozumiales?)

                    kongreszydowski

                    PS. Jezeli 0 + x = 0, to x = 0.
                    • kijwoko Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 14:52
                      To ja mam lepsze informacje bo aktualne. Pieniazki na koncie sa.
                      I tez ci nie bede zdradzal zrodla swoich informacji, bo i po co.

                      __________________________________

                      [16.01.2009]
                      "Izraelscy żołnierze robią to samo, co naziści"

                      Izraelskie działania militarne prowadzone w Strefie Gazy można porównać do tego,
                      co robili niemieccy żołnierze podczas Holokaustu – powiedział jeden z
                      brytyjskich parlamentarzystów pochodzenia żydowskiego. Jak mówi, jego rodzina
                      ucierpiała właśnie z rąk nazistów.
                      Podczas debaty w parlamencie Gerald Kaufman, członek rządzącej w Wielkiej
                      Brytanii Partii Pracy, wezwał także do wprowadzenia embargo na broń dla Izraela
                      oraz walczącej palestyńskiej organizacji militarnej Hamasu.

                      - Moja babcia leżała chora w łóżku, kiedy naziści przyszli do jej domu w
                      Staszowie. Niemiecki żołnierz zastrzelił ją jeszcze w łóżku – powiedział
                      Kaufman, który dodał też, że ma w Izraelu przyjaciół i rodzinę i bywał tam
                      "częściej niż jest w stanie policzyć".
                      - Moja babcia nie zginęła po to, by stać się pretekstem dla żołnierzy
                      izraelskich, by mogli oni mordować inne, tym razem palestyńskie babcie w Strefie
                      Gazy – dodał.

                      wiadomosci.onet.pl/1899038,441,item.html
        • annaste1 Re: Izrael: koniec ofensywy, poczatek okupacji? 17.01.09, 02:00
          kongreszydowski napisał:

          > 3m05 napisała:
          > > Po zniszczeniu zapasow zywnosci i lekarstw (atak na magazyny ONZ-
          > > UNRWA) bohaterskie sily IDF przypilnuja, by agonia Gazy
          > > przebiegala w atmosferze okupacyjnego terroru. Jednostki specjalne
          > > beda polowac na obroncow Gazy, a reszta uszczelni blokade, by
          > > zaden swiadek masakry nie wydostal sie na zewnatrz. Jednoczesnie
          > > Izrael przejmie calkowita kontrole nad pomoca humanitarna, ktora
          > > miedzynarodowe organizacje pomocowe, beda staraly sie
          > > dostarczyc glodujacym i cierpiacym. Nastepnie Izrael oglosi
          > > calkowite zwyciestwo a premier Olmert zadzwoni do swojego
          > > przyjaciela Busha z podziekowaniami za wsparcie militarne i
          > > dyplomatyczne. Redaktor Warszawski napisze ze pomimo strat
          > > ludzkich (Hamas stosowal ludzkie tarcze), kolejna bitwa z terrorem
          > > zostala wygrana a historia wynagrodzi zwyciezcow. Redaktor
          > > Michnik pozostanie w milczeniu i filozoficznej zadumie.
          >
          > Droga szczym05! Czytasz w krysztalowej kuli, czy ukradlas wytyczne
          > naszego planu szescioletniego?


          46. January 16, 2009 8:02 am Link

          mike ramer along with many pro-israelis suggest that israel have to defend
          themselves from rocket attacks. i would like to ask, was this the BEST way to
          stop the hostility? was it the ONLY way to secure peace and happy ever after
          times? Somehow the image of wounded and dying children does not bode well for a
          long term security solution. I can also detect a paranoia creeping into israeli
          spokespersons. Every Arab is a potential killer (reminds me of how Catholics
          were viewed in Northern Ireland where I am from). So what is to become of Arab
          Israelis? The elections must be fixed so that the Arab blocks cannot take part.
          So what of democracy? The UN are always anti-Israeli anyway so they cannot be
          trusted to report accurately on death and destruction. Those of us who march in
          protest at the forocious onslaught on Gaza are anti-semetic so our views don’t
          count either. We’ll not let journalists in to report on the war for they will
          just be one-sided. In the end, this shooting of fish in a barrel will have
          served no -one well least of all the poor people of Gaza. Israel is finished.
          — jennifer o’reill
    • uniwr Czarno to widzę 16.01.09, 23:59
      "Izrael ma nadzieję, że teraz bojownicy w Gazie pomyślą dwa razy zanim wznowią
      rakietowy ostrzał Izraela."

      A przepraszam - przerwali? O ile wiem, przez cały czas operacji kassamy nadal są
      odpalane.
      To w jakimś sensie podsumowuje całą historię. Oczywiście że podane powody są
      sensowne, Izrael nie może zrobić nic inego niż przerwać operację bo w tej chwili
      żeby zlikwidować Hamas musiałby całą ludność Gazy umieścić w obozach
      filtracyjnych, czego nawet Amerykanie nie wytrzymają.
      Tyle że to przrwanie niczego na dłuższą metę nie załatwia. Hamasowi po tej akcji
      tylko przybyło chętnych na przyszłość... i stąd tytuł postu.
    • funstein Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 00:14
      Zydzi to naród mądrych ludzi, ktorzy szybko się uczą.
      Wiele tysiecy lat historii nie nauczylo ich jednak,
      ze agresja rodzi agresje, krzywda rodzi krzywde.
      Czytaja co roku Hagade ale zdaje sie, ze jej nie rozumieja.

      Moze kiedys wpadna na pomysl, ze jedynym sposobem na pokoj jest
      dialog i szacunek. Nawet jesli druga strona nie ma racji.

      Wojna w Gazie, to prowokowanie ekstremistow roznych masci do
      dzialan terrorystycznych na calym swiecie.

      myslę, ze prędzej czy poźniej wszyscy zabici w Gazie ludzie zostana
      pomszczeni przez Arabów.

      Czy taki jest cel Izraela?
      • haansa Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 00:39

        >
        > Moze kiedys wpadna na pomysl, ze jedynym sposobem na pokoj jest
        > dialog i szacunek. Nawet jesli druga strona nie ma racji.

        Z obecnym "programem" Hamasu jedyny dialog jaki moglby sie z nimi odbyc polegal
        by na tym aby ustalic termin w ktorym Zydzi mogli by sie powiesic gdyby Hamasowi
        nie udalo sie ich utopic.

        Czy moze masz jeszcze jakas idee o czym mozna by rozmawiac z kims kto neguje
        Twoje prawo do zycia , egzystencji ?



        • rzeczny2 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 07:43
          Gaza to nie Hamas. Hamas popiera załóżmy połowa mieszkańców, z której 10 % chce
          i może walczyć. Po tej wojnie poparcie dla Hamasu znacznie wzrośnie a odsetek
          gotowych do czynnej walki na śmierć i życie się potroi.
          Gdyby Izrael chciał pokoju starałby się wspierać (lub tworzyć, bo może nie
          istnieją) te ruchy społeczne wśród Palestyńczyków, które są w stanie
          zaakceptować Izrael i pokojowo z nim współistnieć. Dotychczas działania Izraela
          są ukierunkowane na eskalację konfliktu i w konsekwencji wzmacniają ekstremizm
          Palestyńczyków.
          Aby zakończyć tę długoletnią wojnę musi nastąpić jedno z tych wyrażeń:
          - biologiczne zlikwidowanie ludności arabskiej na terytorium kontrolowanym przez
          Żydów,
          - porozumienie się z tymi Palestyńczykami, którzy są w stanie zaakceptować
          sąsiedztwo Żydów,
          - likwidacja państwa Izrael (co równa się oczywiście z zabiciem większości
          mieszkańców tego państwa.
          Izrael ma olbrzymią przewagę nad Palestyńczykami i tylko od Żydów zależy w jaki
          sposób konflikt będzie zakończony. Zdaje się, że został wybrany pierwszy sposób.
          -
          • elucidator Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 11:59
            To prawda ze Gaza to nie Hamas, ale Hamas jest rzadem Gazy i po krwawym zamachu
            stanu przeciwko Fatahowi kontrolowal cala Gaze i wszystkie struktury silowe.

            W Gazie nie istnieja ruchy spoleczne ktore dzialaja na rzecz zaakceptowania
            Izraela. Izrael nie ma kontroli nad Gaza (kilka lat temu oddal cala Gaze
            Autonomii Palestynskiej) i nie jest w stanie jakichkolwiek ruchow spolecznych
            tam tworzyc. A nawet jakby byl w stanie, to nie bylo to wskazane, jako ze
            wartosc takiego ruchu, czyli stworzonego przez "wroga", bylaby zerowa.

            Izrael juz dawno temu wybral druga z twoich opcji i wspolpracuje z Autonomia
            Palestynska (ktora Hamas oskarza o zdrade i ktorej organy w krwawym zamachu
            stanu wyrzucil z Gazy). Umowy w Oslo zmierzaly w tym wlasnie kierunku, i gdyby
            byly urzeczywistnione, najprawdopoodobniej istnialy by dzisiaj dwa panstwa,
            Izrael i Palestyna, zyjace w pokoju obok siebie. Izrael wykonal postanowienia
            umow z Oslo (aczkolwiek w okresie rzadow Netanyahu byly one zamrozone), jednakze
            terror ze strony niektorych organizacji palestynskich operujacych z terenow
            przekazanych Autonomii, proces ten zatrzymal
      • elucidator Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 00:55
        Tu nie chodzi o to czy druga (lub pierwsza) strona ma racje czy nie. Tu chodzi o
        to ze ta druga strona strzela do tej pierwszej strony. Dialog mozna prowadzic z
        kim kto ciebie nie lubi. Trudno jednak prowadzic dialog z kims kto do ciebie
        strzela...
      • 2-pswiecki Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:01
        Obawiam się, że Żydzi nauczyli się w Europie jednego: lepiej walczyć
        o swój skrawek ziemi niż dać się zagazować ponownie tysiącami.
        Dziwisz im się.
      • 2-pswiecki Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:06
        A wiesz, że dziwnym trafem Schopenhaura, Nietzchego uwielbiał Adolf
        Hitler.Fajny z Ciebie chłopak, szkoda, że nazista.
    • 2-pswiecki Też mi się nie podoba twardość Izraela, 17.01.09, 00:48
      kto ma jednak pomysł na "najgęściej zaludnione miejsce świata? Skoro
      Religijni guru nie pozwalają na anty-koncepcję? Może Ziemianie
      dajmy sobie na wstrzymanie?
    • bwwald07 Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:11
      Cel został osiągnięty, tzn pokazano, że Izrael był śmiertelnie zagrożony. Teraz jest już mniej zagrożony, bo zabił ponad 1000
      bandytów w tym 100-200 dzieci w wieku 0-10 lat. Brawo... Oczywiście
      zagrożenie nadal istnieje i $ USA będą mile widziane w dalszej walce
      z terrorystami, w tym z arabskimi niemowlakami lat 0-1. ;(
      • 2-pswiecki Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:14
        Sam zauważasz jak się towarzystwo arabskie szybko mnoży. Masz jakąś
        propozycje jak to rozwiązać?
        • bwwald07 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:19
          2-pswiecki napisał:

          > Sam zauważasz jak się towarzystwo arabskie szybko mnoży. Masz jakąś
          > propozycje jak to rozwiązać?

          Nie jestem wyznawcą "filozofii" Hitlera, który mnożenie pewnych nacji
          rozwiązywał w gettach trochę podobnych do Gazy. Na szczęście dzięki
          tak głupim i nieludzkim poczynaniom powstało Państwo Izrael.

      • haansa Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 01:37
        bwwald07 napisał:

        > Cel został osiągnięty, tzn pokazano, że Izrael był śmiertelnie zagrożony. Teraz
        > jest już mniej zagrożony, bo zabił ponad 1000
        > bandytów w tym 100-200 dzieci w wieku 0-10 lat. Brawo... Oczywiście
        > zagrożenie nadal istnieje i $ USA będą mile widziane w dalszej walce
        > z terrorystami, w tym z arabskimi niemowlakami lat 0-1. ;(

        Cynizm Twojej wypowiedzi swiadczy o tym , ze nie o dzieci Ci chodzi.
        Ciebie boli bardziej to , ze Izrael pokazal , ze bedzie bronil prawa do swoich
        obywateli do egzystencj.

        Smierc i kalectwo niewinych palestynskich dzieci to straszna tragedja ktora
        Hamas gdyby tylko chcial mogl w kazdej chwili przerwac nie urzywajac ich jako tarcz.
        Najlepiej okreslila kiedys Golda Meir :

        Wybaczymy wam ze zabijacie nasze dzieci , ale nie wybaczymy wam nigdy , ze
        zmuszacie nas zabijac wasze dzieci ...
        i dopuki bediecie nas nienawidzic bardziej nisz kochacie swoje wlasne dzieci nie
        bedzie miedzy nami pokoju.

        cyt.

        • bwwald07 Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 01:59
          haansa napisała:

          > bwwald07 napisał:
          >
          > > Cel został osiągnięty, tzn pokazano, że Izrael był śmiertelnie
          zagrożony.
          > Teraz
          > > jest już mniej zagrożony, bo zabił ponad 1000
          > > bandytów w tym 100-200 dzieci w wieku 0-10 lat. Brawo...
          Oczywiście
          > > zagrożenie nadal istnieje i $ USA będą mile widziane w dalszej
          walce
          > > z terrorystami, w tym z arabskimi niemowlakami lat 0-1. ;(
          >
          > Cynizm Twojej wypowiedzi swiadczy o tym , ze nie o dzieci Ci
          chodzi.

          ________________
          Izraelscy komentatorzy cytują argumenty zwolenników jednostronnego
          przerwania ognia:

          - Hamas wciąż jest silny, ale według izraelskiego wywiadu ofensywa
          wojskowa, która _doprowadziła do zabicia 1.150 Palestyńczyków_
          ________osłabiła_____ to ugrupowanie i zmniejszyła jego zapas
          rakiet. Izraelskie bombardowania zniszczyły tunele podziemne, którymi
          przemycano broń do Strefy Gazy i dzięki którym Hamas mógłby odbudować
          swą siłę militarną.
          ___________

          > Ciebie boli bardziej to , ze Izrael pokazal , ze bedzie bronil
          prawa do swoich
          > obywateli do egzystencj.

          Zarzucasz mi antyizraelskość, antyizraelizm, antysemityzm,
          proarabizm?

          > Smierc i kalectwo niewinych palestynskich dzieci to straszna
          tragedja ktora
          > Hamas gdyby tylko chcial mogl w kazdej chwili przerwac nie
          urzywajac ich jako t
          > arcz.

          Mosad i inne zbrojne służby izraelskie mogłyby zabić prawie
          wszystkich hamasowców w gazie bez jakiejkolwiek ofiar wśród cywilów,
          ale wtedy USA nie słałyby $. Najważniejsze, że Izrael miał darmowy
          poligon dla merkavy itd...

          A, że mordowali przy tym dzieci palestyńskie... ;) - cynizm

          > Najlepiej okreslila kiedys Golda Meir :
          >
          > Wybaczymy wam ze zabijacie nasze dzieci , ale nie wybaczymy wam
          nigdy , ze
          > zmuszacie nas zabijac wasze dzieci ...
          > i dopuki bediecie nas nienawidzic bardziej nisz kochacie swoje
          wlasne dzieci ni
          > e
          > bedzie miedzy nami pokoju.
          >
          > cyt.

          Golda Meir... ;)


          • haansa Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 02:52
            > > Ciebie boli bardziej to , ze Izrael pokazal , ze bedzie bronil
            > prawa do swoich
            > > obywateli do egzystencj.
            >
            > Zarzucasz mi antyizraelskość, antyizraelizm, antysemityzm,
            > proarabizm?

            Nie - ale brak obiektywizmu ... szczegolnie po tym tekscie w walko z niemowlakami.
            Zraszta i Antyizraelskosc jest w koncu dozwolona i nadaje sie na zachdnie
            obecnie na salony :-) ...
            ( mozesz spokojnie spalic Izraelska falge , nie prubuj ale protestowac przeciwko
            budzeniu cie rano przez Muftiego np. w Koloni )


            > Mosad i inne zbrojne służby izraelskie mogłyby zabić prawie
            > wszystkich hamasowców w gazie bez jakiejkolwiek ofiar wśród cywilów,

            Nie wiem , ale nie widze zadnego pozytku dla Izraela poprzez zabijanie
            jakiegokolwiek cywila .
            Gdyby bylo inaczej to mogli by przeciez prowadzic wojne jak jeszcze niedawno
            Rosja lub jeszcze wczesniej NATO w Serbi ...
            Napewno bylo by nie tysiace ale dziesiatki tysiecy ofiar ?


            > ale wtedy USA nie słałyby $. Najważniejsze, że Izrael miał darmowy
            > poligon dla merkavy itd...
            >
            > A, że mordowali przy tym dzieci palestyńskie... ;) - cynizm
            >

            Wczoraj stacja telewizyjna pokazla rozpacz ojca ( Palestynczyka) ktory stracil w
            ataku trzy corki a bodajze czworka dzieci zostala ranna od ostrzalu IDF ...
            wszystkie stacje wolaly armie i czerwony krzyz o pomoc tym ludzia aby pomimo
            zamknietych granic przewiez rannych do szpitali w Izraelu.
            Pytano komendant dlaczego ostrzelali ten budynek ?
            - odpowiedz - wlasnie z okolic tego budynku zostalismy zaatakowani mozdziezami i
            ogniem z karabimow.

            Jezeli w Twoim kraju w Polsce tak sie keidys podchodzilo
            do ofiar po stronoie waszych wrogow ( np. Niemcow )
            to ,mozesz wziasc kamien i zucic w Izrael.
            • bwwald07 Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 22:17
              haansa napisała:

              > > Mosad i inne zbrojne służby izraelskie mogłyby zabić prawie
              > > wszystkich hamasowców w gazie bez jakiejkolwiek ofiar wśród cywilów,
              >
              > Nie wiem , ale nie widze zadnego pozytku dla Izraela poprzez zabijanie
              > jakiegokolwiek cywila.

              A ja widzę w tym pewien sens ;) Gdyby rzeczywiście zlikwidować hamas, Izrael
              musiałby znaleźć sobie innego wroga. I to nie jest przywara Żydów, jedynie.
              Polacy też zawsze muszą mieć wrogów: cykliści, Niemcy, Żydzi, komuniści,
              Rosjanie...

              > Gdyby bylo inaczej to mogli by przeciez prowadzic wojne jak jeszcze niedawno
              > Rosja lub jeszcze wczesniej NATO w Serbi ...
              > Napewno bylo by nie tysiace ale dziesiatki tysiecy ofiar ?

              No ale wtedy strumień $ z ameryki szybko by wysechł. Nie o to chyba chodzi
              Izraelowi i jego sojusznikom w USA.

              > Jezeli w Twoim kraju w Polsce tak sie keidys podchodzilo
              > do ofiar po stronoie waszych wrogow ( np. Niemcow )
              > to ,mozesz wziasc kamien i zucic w Izrael.

              To tylko potwierdza moją opinię o tym, że nie wiadomo o co chodzi w tej wojnie,
              a jak nie wiadomo, to wiadomo o co chodzi...: $$$

              PS. Nie uważam/uważałem za wrogów ani Niemców, ani Izraelitów...
              • kongreszydowski Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 22:28
                bwwald07 napisał:
                > To tylko potwierdza moją opinię o tym, że nie wiadomo o co chodzi w
                > tej wojnie

                W tej wojnie, tak jak w wielu innych wojnach chodzi o to by zapanowal
                pokoj.

                • bwwald07 Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 22:42
                  kongreszydowski napisał:

                  > bwwald07 napisał:
                  > > To tylko potwierdza moją opinię o tym, że nie wiadomo o co chodzi w
                  > > tej wojnie
                  >
                  > W tej wojnie, tak jak w wielu innych wojnach chodzi o to by zapanowal
                  > pokoj.

                  Hamas prowokował wojnę z Izraelem aby zapanował pokój? ;)
                  • kongreszydowski Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 23:08
                    bwwald07 napisał:
                    > Hamas prowokował wojnę z Izraelem aby zapanował pokój? ;)

                    Dokladnie. Mial to byc pokoj weglug definicji Hamasu.
                    Izrael odpowiedzial, aby osiagnac pokoj weglug swojej definicji.
                    W tej wojnie, chodzi o to aby Izrael i Palestynczycy zawarli pokoj
                    wedlug wspolnej definicji.

                    (Pokoj zawiera sie miedzy panstwami bedacymi w stanie wojny. Panstwa
                    zyjace ze soba w pokoju pokoju nie musza zawierac.)
                    • bwwald07 Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 23:25
                      kongreszydowski napisał:

                      > bwwald07 napisał:
                      > > Hamas prowokował wojnę z Izraelem aby zapanował pokój? ;)
                      >
                      > Dokladnie. Mial to byc pokoj weglug definicji Hamasu.
                      > Izrael odpowiedzial, aby osiagnac pokoj weglug swojej definicji.
                      > W tej wojnie, chodzi o to aby Izrael i Palestynczycy zawarli pokoj
                      > wedlug wspolnej definicji.
                      >
                      > (Pokoj zawiera sie miedzy panstwami bedacymi w stanie wojny. Panstwa
                      > zyjace ze soba w pokoju pokoju nie musza zawierac.)

                      Szkoda tylko, że przez tą wojnę Izrael został utożsamiony z holokaustem na
                      narodzie arabskim, a coraz więcej europejczyków nie widzi różnicy pomiędzy
                      hitlerowcami a Izraelitami.
                      • kongreszydowski Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 23:33
                        bwwald07 napisał:
                        > Szkoda tylko, że przez tą wojnę Izrael został utożsamiony z
                        > holokaustem na narodzie arabskim, a coraz więcej europejczyków nie
                        > widzi różnicy pomiędzy hitlerowcami a Izraelitami.

                        Szkoda.
                        • acidhead Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 23:58
                          kongreszydowski napisał:

                          > bwwald07 napisał:
                          > > Szkoda tylko, że przez tą wojnę Izrael został utożsamiony z
                          > > holokaustem na narodzie arabskim, a coraz więcej europejczyków nie
                          > > widzi różnicy pomiędzy hitlerowcami a Izraelitami.
                          >
                          > Szkoda.
                          grunt to STARA SZKOŁA!!!!żydzi zawsze byli pojętni
                          • kongreszydowski Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 18.01.09, 00:03
                            acidhead napisał:
                            > grunt to STARA SZKOŁA!!!!żydzi zawsze byli pojętni

                            ?
                            Pod wplywem alkoholu czy Ionesco?
                      • elucidator Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 17.01.09, 23:47
                        Co swiadczy o tym, jak wiele ludzi nie wie dzisiaj co to naprawde byl holocaust.

                        BTW: Nie "Izraelitami" a "Izraelczykami". Izraelitow nie ma juz od jakichs
                        trzech tysiecy lat.
                        • bwwald07 Israelici. 18.01.09, 00:18
                          elucidator napisał:

                          > Co swiadczy o tym, jak wiele ludzi nie wie dzisiaj co to naprawde byl holocaust
                          > .

                          A Ty wiesz? ;)

                          > BTW: Nie "Izraelitami" a "Izraelczykami". Izraelitow nie ma juz od jakichs
                          > trzech tysiecy lat.

                          Jakoś nie trafia do mnie aby Izraelita nie był Izraelczykiem, no chyba, że ktoś
                          bez "korzeni" ukradł Arabom tą ziemię... Israel


                          PS. Poza tym język polski raczej nie ma 3 tysięcy lat.
                          • elucidator Re: Israelici. 18.01.09, 02:32
                            bwwald07 napisał:

                            > elucidator napisał:
                            >
                            > > Co swiadczy o tym, jak wiele ludzi nie wie dzisiaj co to naprawde byl hol
                            > ocaust
                            > > .
                            >
                            > A Ty wiesz? ;)

                            Wiem.

                            > > BTW: Nie "Izraelitami" a "Izraelczykami". Izraelitow nie ma juz od jakich
                            > s
                            > > trzech tysiecy lat.
                            >
                            > Jakoś nie trafia do mnie aby Izraelita nie był Izraelczykiem, no chyba, że ktoś
                            > bez "korzeni" ukradł Arabom tą ziemię... Israel

                            Izraelici = plemiona semickie z ktorych wywodza sie pozniejsi Zydzi oraz
                            przodkowie dzisiejszych Zydow w okresie biblijnym (starotestamentowym).

                            Izraelczycy = mieskancy dzisiejszego panstwa Izrael.

                            > PS. Poza tym język polski raczej nie ma 3 tysięcy lat.

                            Wiek jezyka polskiego nie ma tutaj znaczenia. Mowimy o _dzisjeszym_ znaczeniu
                            tych pojec.
                            • bwwald07 Re: Israelici. 23.01.09, 23:28
                              elucidator napisał:

                              > bwwald07 napisał:
                              >
                              > > elucidator napisał:
                              > >
                              > > > Co swiadczy o tym, jak wiele ludzi nie wie dzisiaj co to
                              naprawde b
                              > yl hol
                              > > ocaust
                              > > > .
                              > >
                              > > A Ty wiesz? ;)
                              >
                              > Wiem.

                              Żyj dalej w błogiej niewiedzy.

                              > > > BTW: Nie "Izraelitami" a "Izraelczykami". Izraelitow nie ma juz
                              od
                              > jakich
                              > > s
                              > > > trzech tysiecy lat.
                              > >
                              > > Jakoś nie trafia do mnie aby Izraelita nie był Izraelczykiem, no
                              chyba, ż
                              > e ktoś
                              > > bez "korzeni" ukradł Arabom tą ziemię... Israel
                              >
                              > Izraelici = plemiona semickie z ktorych wywodza sie pozniejsi Zydzi
                              oraz
                              > przodkowie dzisiejszych Zydow w okresie biblijnym
                              (starotestamentowym).
                              >
                              > Izraelczycy = mieskancy dzisiejszego panstwa Izrael.

                              Izraelczycy stosują "holokaust" wobec wobec Izraelczyków? Izraelczycy
                              winni są ludobójstwa na własnym narodzie w trefie Gazy, jak nieśmiało
                              ostatnio zasugerował pewien Żyd z ramienia ONZ? Izraelczycy popełniają samobójstwa aby zgładzić jak najwięcej Izraelczyków?
                              Puknij się...

                              > > PS. Poza tym język polski raczej nie ma 3 tysięcy lat.
                              >
                              > Wiek jezyka polskiego nie ma tutaj znaczenia. Mowimy o _dzisjeszym_
                              znaczeniu
                              > tych pojec.

                              Ty sobie możesz mówić, że walczą sami ze sobą...
                • acidhead Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 18.01.09, 00:01
                  kongreszydowski napisał:


                  > W tej wojnie, tak jak w wielu innych wojnach chodzi o to by zapanowal pokoj.

                  "wszyscy walczą o pokój aż się leje krew"?

                  jutro o 13 pod ambasadą iSSraela w Warszawie można zamanifestować swój sprzeciw
                  dla pańswowego terroryzmu iSSraela

                  • elucidator Re: Cynizm... Ale wystarczy poczytać po polsku... 18.01.09, 02:34
                    Czyzby powstalo jakies nowe panstwo o nowej nazwie i ma juz ambasade w Warszawie?
        • annaste1 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 02:06
          haansa napisała:

          > bwwald07 napisał:
          >
          > > Cel został osiągnięty, tzn pokazano, że Izrael był śmiertelnie zagrożony.
          > Teraz
          > > jest już mniej zagrożony, bo zabił ponad 1000
          > > bandytów w tym 100-200 dzieci w wieku 0-10 lat. Brawo... Oczywiście
          > > zagrożenie nadal istnieje i $ USA będą mile widziane w dalszej walce
          > > z terrorystami, w tym z arabskimi niemowlakami lat 0-1. ;(
          >
          > Cynizm Twojej wypowiedzi swiadczy o tym , ze nie o dzieci Ci chodzi.
          > Ciebie boli bardziej to , ze Izrael pokazal , ze bedzie bronil prawa do swoich
          > obywateli do egzystencj.
          >
          > Smierc i kalectwo niewinych palestynskich dzieci to straszna tragedja ktora
          > Hamas gdyby tylko chcial mogl w kazdej chwili przerwac nie urzywajac ich jako t
          > arcz.
          > Najlepiej okreslila kiedys Golda Meir :
          >
          > Wybaczymy wam ze zabijacie nasze dzieci , ale nie wybaczymy wam nigdy , ze
          > zmuszacie nas zabijac wasze dzieci ...
          > i dopuki bediecie nas nienawidzic bardziej nisz kochacie swoje wlasne dzieci ni
          > e
          > bedzie miedzy nami pokoju.
          >
          > cyt.
          >

          46. January 16, 2009 8:02 am Link

          mike ramer along with many pro-israelis suggest that israel have to defend
          themselves from rocket attacks. i would like to ask, was this the BEST way to
          stop the hostility? was it the ONLY way to secure peace and happy ever after
          times? Somehow the image of wounded and dying children does not bode well for a
          long term security solution. I can also detect a paranoia creeping into israeli
          spokespersons. Every Arab is a potential killer (reminds me of how Catholics
          were viewed in Northern Ireland where I am from). So what is to become of Arab
          Israelis? The elections must be fixed so that the Arab blocks cannot take part.
          So what of democracy? The UN are always anti-Israeli anyway so they cannot be
          trusted to report accurately on death and destruction. Those of us who march in
          protest at the forocious onslaught on Gaza are anti-semetic so our views don’t
          count either. We’ll not let journalists in to report on the war for they will
          just be one-sided. In the end, this shooting of fish in a barrel will have
          served no -one well least of all the poor people of Gaza. Israel is finished.
          — jennifer o’reill
          !
          • kongreszydowski Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 13:25
            annaste1 napisała:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=89934487&wv.x=2&a=89938490

            Droga annatepa! Przytoczony przez Ciebie tekst stanowi doskonala
            ilustracje i potwierdzenie tez zawartych w cytowanym przez Ciebie
            produkcie autorstwa szczym05. Dotyczy to specjalnie wymienionych tam
            osob. Gratulujemy! Osmielamy sie uzupelnic podana przez Ciebie
            informacje ponizszym tekstem.

            kongreszydowski

            Sformułowanie "niepełnosprawność intelektualna" jest stosunkowo
            nowe, terminologia z nim związana nie jest w pełni uporządkowana a
            jej zakres podlega pewnej zmienności zależnie od aspektu w jakim
            jest rozpatrywane (kryteria medyczne, społeczne, pedagogiczne).
            Sama nazwa powstała na skutek trendów w pedagogice specjalnej i
            psychologii, mających na celu odejście od terminów stygmatyzujących
            osoby niepełnosprawne, takich jak używane dawniej w formalnej
            diagnostyce psychiatrycznej określenia debilizm, imbecylizm i
            idiotyzm.
            Zostały one, w 1959 roku w Wielkiej Brytanii zastąpione pojęciem
            subnormalności intelektualnej w stopniu niższym niż normalny i
            znacznie niższym. Inne określenia, takie jak:
            oligofrenia ("małomyślenie" od greckiego: oligos - mały, phrene -
            rozum)
            upośledzenie umysłowe
            niedorozwój umysłowy
            osłabienie rozwoju umysłowego
            upośledzenie rozwoju psychicznego
            zahamowanie rozwoju psychicznego
            obniżona sprawność psychiczna
            • annaste1 Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 14:51
              > kongreszydowski
              >
              > Sformułowanie "niepełnosprawność intelektualna" jest stosunkowo
              > nowe, terminologia z nim związana nie jest w pełni uporządkowana a
              > jej zakres podlega pewnej zmienności zależnie od aspektu w jakim
              > jest rozpatrywane (kryteria medyczne, społeczne, pedagogiczne).
              > Sama nazwa powstała na skutek trendów w pedagogice specjalnej i
              > psychologii, mających na celu odejście od terminów stygmatyzujących
              > osoby niepełnosprawne, takich jak używane dawniej w formalnej
              > lny i
              > znacznie niższym. Inne określenia,
              > upośledzenie rozwoju psychicznego
              > zahamowanie rozwoju psychicznego
              > obniżona sprawność psychiczn

              Ojej, ojej, sluchaj no bardzo mi przykro ze jestes niepelnosprawny,
              ale to niespecjalnie cie tlumaczy, zeby uniknac ostrych odpowiedzi radze ci w
              nicku wspomniec, np. kongreumyslowonie, albo wrecz niepelnosparawnyunyslowo i od
              razu zareczam ze wszyscy bedziemy cie traktowac ulgowo!!!!! Na pewno!!!
      • mirawayne Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 06:11
        bwwald07 napisał:

        > Cel został osiągnięty, tzn pokazano, że Izrael był śmiertelnie
        zagrożony. Teraz
        > jest już mniej zagrożony, bo zabił ponad 1000
        > bandytów w tym 100-200 dzieci w wieku 0-10 lat. Brawo...
        Oczywiście
        > zagrożenie nadal istnieje i $ USA będą mile widziane w dalszej
        walce
        =====================================================================
        to tylko wyrośnie zeby zastapic te wszy hamasowskie wyniszczone
        przez Izrael. Wcale nie zaluje ani kropli krwi islamskich
        terrorystów i tych potencjalnych, wszyscy mają mózgi wymyte przez
        hamasowskich i innych islamskich terrorystów którzy maja jeden cel
        zrobić was i nas muzułmanami a jak nie to nas i was wyrznac. Nie
        przezywajcie katolicy oni juz sa w Polsce i wkrótce i do was sie
        dobiorą to wtedy zobaczymy jaka bedzie tu gadka. IZRAEL FOREVER!!!
    • moshe65 Zdjecia mowia za siebie... 17.01.09, 02:20
      Oto dwa linki. Pierwszy przedstawia ofiary atakow zydowskich bandytow w Gazie.
      Material komentuje egipski lekarz:
      www.guardian.co.uk/world/2009/jan/16/phosphorus-bombs-video-israel-gaza
      Drugi link to opinie Zydow wyrazane w czasie demonstracji w NYC:
      www.youtube.com/watch?v=FABqq_jjRRo
      Wnioski mozecie Panstwo wyciagnac sami...
      • annaste1 Israeli forces acting like Nazis - CNN.com 17.01.09, 02:32
        UK Jewish lawmaker: Israeli forces acting like Nazis - CNN.com


        UK Jewish lawmaker: Israeli forces acting like Nazis
        By
        DEMarco
        on January 16, 2009 10:01 AM | Permalink | Comments (0)
        Israel and Gaza -17

        Image by Amir Farshad Ebrahimi via Flickr
        CNN.com

        Israeli military action in Gaza is comparable to that of German soldiers
        during the Holocaust, a Jewish UK lawmaker whose family suffered at the hands of
        the Nazis has claimed.

        Gerald Kaufman, a member of the UK's ruling Labour Party, also called for an
        arms embargo on Israel, currently fighting militant Palestinian group Hamas,
        during the debate in the British parliament Thursday.

        "My grandmother was ill in bed when the Nazis came to her home town of
        Staszow. A German soldier shot her dead in her bed," said Kaufman, who added
        that he had friends and family in Israel and had been there "more times than I
        can count."

        "My grandmother did not die to provide cover for Israeli soldiers murdering
        Palestinian grandmothers in Gaza."

        Kaufman, a senior Labour politician who was raised as an Orthodox Jew, has
        often opposed Israeli policy throughout his career.

        Israel has said it initiated the operation into Gaza
      • haansa Mogl wybierac - i wybral wojne. 17.01.09, 03:25
        moshe65 napisał:

        > Oto dwa linki. Pierwszy przedstawia ofiary atakow zydowskich bandytow w Gazie.
        > Material komentuje egipski lekarz:
        > <a href="http://www.guardian.co.uk/world/2009/jan/16/phosphorus->
        bombs-video-israel-gaza....

        > Wnioski mozecie Panstwo wyciagnac sami...

        Drogi moshe65 urzywanie fosforu jest zabronione w terenach gesto zaludnionych
        przez ludnosc cywilna - w walce z Hamasem w polu zabronione NIE JEST !!

        Obiekt Twojej troski na Video na dziecko , kobiete lub
        cywila nawet dla pol-slepego nie wyglada ,
        dlatego nie powinienes mylic IDF z "Armia Zbawienia".

        IDF nie ma za zadanie terrorystow z Hamasu nawracac i z nimi dyskutowac tylko
        ich zabijac.

        Jeszcze niedawno Hamas mogl wybrac Pokoj lub Wojne -
        wybral WOJNE - wiec ja ze wszystkimi tego konsekwencjami MA !!

        • kamyk39 Re: Mogl wybierac - i wybral wojne. 17.01.09, 03:32
          haansa napisała:

          > Jeszcze niedawno Hamas mogl wybrac Pokoj lub Wojne -
          > wybral WOJNE - wiec ja ze wszystkimi tego konsekwencjami MA !!

          Kiedys zapytalem Zyda (ale ateiste, zatem nie-zyda)) - o co chodzi
          tam u was?

          "Dwa narody do jednej ziemi."

          A, ze Ty lubisz duzo krwi, to juz sprawa osobista.

        • annaste1 Re: Mogl wybierac - i wybral wojne. 17.01.09, 05:26
          Przetlumacze ci troche bo widze ze nie rozumiesz po angielsku, hue, hue:
          "My grandmother was ill in bed when the Nazis came to her home town
          "Moja babcia lezala chora w lozku kiedy Nazisci doszli do jej rodzinnego miasta
          of Staszow. A German soldier shot her dead in her bed," said
          Staszowa. Niemiecki zolnierz zastrzelil ja jednym strzalem w glowe
          Kaufman, who added that he had friends and family in Israel and had
          powiedzial Kaufman ktory dodal ze mial przyjaciol i rodzine w Israelu
          been there "more times than I can count."
          i ze byl tam wielokrotnie.

          "My grandmother did not die to provide cover for Israeli soldiers
          Moja babcia nie umarla po to zeby dac przykrywke dla Izraelskich zolnierzy
          murdering Palestinian grandmothers in Gaza."
          mordujacych Palestynskie babcie w Gazie

          Kaufman, a a senior Labour politician who was raised as an Orthodox
          Kaufman, Polityk Partii Pracy ktory byl wychowany jako ortodoksyjny
          Jew, has often opposed Israeli policy throughout his career.
          Zyd w czasie swojej kariery czesto byl przeciwny linii izraelskiej polityki

          Israel has said it initiated the operation into Gaza
    • moshe65 Izrael: Swiat wam tego nigdy nie wybaczy ! 17.01.09, 04:03
      Slowa PM Geralda Kaufmana najlepiej oddaja ton tego co czuja wobec Izraela
      miliony ludzi na calym swiecie !!!
      (video jest w j.agielskim)
      "Izrael zachowuje sie w Gazie tak jak Nazisci"
      www.youtube.com/v/qMGuYjt6CP8&hl
    • fromwindsor A to byla jakas izraelska ofensywa w Gazie? 17.01.09, 04:31
      Pierwszy raz czytam cos takiego w GW.

      Na "plus" dla "spostrzegawczosci i obiektywnosci" relacji GW nalezy
      zaliczyc to iz " the most trusted source of news", jak o sobie
      podaja CNN w USandA nawet i tego nie zauwazyli a nadaja 7/24 te
      ich "news".
    • plus_minus_zero przedsiebiorstwo holokaust stracilo racje bytu 17.01.09, 04:39
      i zydzi nie maja prawa krytykowac Hitlera! W niczym nie sa lepsi !!! Obrzydliwy
      narod !!!
      • eklesia Ostateczne rozwiązanie!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.09, 05:03
        Wszy po detoksie powinny być zamiecione przez tego którego oblazły.!!!!
    • sselrats Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 06:07
      A ja myslalem, ze to jest polskie forum...
    • adamdark01 Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 07:16
      biorąc całość pod szkło powiększające,można,po dokładnej analizie,
      wyciągnąć wnioski z całej tej głupiej,nie potrzebnej wojny,która
      właściwie,nie rozwiązała problemu najważniejszego,polityczno-bojowe
      nastawienie Hamasu do Izraela,który to jest kością w gardle u Hamasa,
      należy wziąć pod uwagę,że główny sztab kierujący Hamasem znajduje się
      w Syrii,a nad nimi,jest wyższa władza w Iranie,z tego jest jasne,że wszelkie
      umowy między Hamasem z Gazy a Izraelem, niema żadnego
      znaczenia,bo,co rozkażą z Syrii i Iranu,to będzie wykonane przez Heine
      który jest przywódcą Hamasu w Gazie,Było jasne i wiadome na całym świecie,że
      Hamas w Gazie gra z ogniem,ogromnym ogniem,jest nie do
      pomyślenia,że ten sam Heine z gazy,był na tyle fanatykiem że nie rozumiał co
      robi,dając swobodną rękę wszystkim atakować Izrael,i,że Izrael długo nie
      zniesie tego,czyli,im dłużej Izrael będzie znosiła i milczała,tym gorzej
      będzie dla Gazy, tak też się stało,była to wojna z góry wiadoma,że Hamas nie
      potrafi się zmierzyć z siłą bojową
      Izraela,pod każdym względem,straty Izraela w stosunku do strat Gazy jest nie
      do porównania niższa,Hamas uciekł i nie stanął do wojny jak przedstawiała
      siebie na ekranie t.v.przed wojną,gaza zniszczona,
      ludność ucierpiała najbardziej,ponad tysiąc zabitych w Gazie,
      a najciekawsze jest to,że teraz,kiedy w Egipcie ważą się losy Hamasu,nie
      Izraela,Hamas stawia warunki tak jak by był zwycięzca,to mnie bardzo dziwi,a
      co będzie jeżeli Izrael nic nie podpisze i wycofa swoje wojska z Gazy bez
      żadnego podpisania umowy,pozostawiając sobie opcje do własnej decyzji w
      dalszej grze Hamasu?
      pozdrawiam przyjaciół.
      adamdark.
    • adamdark01 Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 07:46
      do wszystkich wyznawców Islamu mieszkających nie tylko w Polsce ale też
      w całej Europie i Skandynawii,pochodzenie wasze jest od Abrahama,też
      żydzi pochodzą od Abrahama,pamiętajcie,mieszkacie na obczyźnie,dziś mówicie i
      czynicie przeciw żydom,jutro będą mówić i czynić przeciw wam,
      uczyńcie jedność i zebrania,jak w Anglii, podtrzymujcie żydów,brońcie
      ich,i wy będziecie obronieni,
      pozdrawiam przyjaciół.
      adamdark.
      • kijwoko Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 10:34
        Wy zydzi powolujacy sie na Abrahama: pamietajacie, ze to Jahwe pozbawil Zydow
        panstwa za grzechy i obecny izrael jest... przeciw jego woli ;)

        _______________________________________

        'syjonizm przyczyna antysemityzmu' oraz 'koniec syjonizmu = pokoj' -
        ortodoksyjni zydzi przeciw syjonizmowi
        www.nkusa.org/
        whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/jews_against_zionism.html

        Szczegolnie sugestywne sa te obrazki:
        whatreallyhappened.com/IMAGES/capt1.jpg
        whatreallyhappened.com/IMAGES/NKIantisem_small.jpg


        Zydzi pala paszporty izraelskie w protescie przeciwko zbrodniom syjonizmu:

        www.youtube.com/watch?v=fiSP076_nVI
        • elucidator Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 12:05
          Rozmawiales z tym Jahwe i ci to osobiscie powiedzial?
          • kijwoko Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 12:44
            elucidator napisał:

            > Rozmawiales z tym Jahwe i ci to osobiscie powiedzial?
            >

            Jahwe? A co mi do niego? On jakis taki... zydowski przeciez.

            __________________________________

            Szanse na to, ze zostane antysemita wzrosly do... ok. 78%

            [2009-01-15]
            78 procent mieszkańców Izraela popiera trwającą od 20 dni operację armii w
            Strefie Gazy - wynika z najnowszego sondażu, opublikowanego duzym izraelskim
            dzienniku.
            Jak podaje "Haarec", tylko ok. 10 proc. ankietowanych ocenia kampanię wojska w
            Strefie Gazy negatywnie.
            Z tekstu w "Haarecu" wynika, że aż 82 procent ankietowanych uważa, że "armia nie
            posunęła się za daleko" w toku operacji wymierzonej przeciwko Hamasowi. To
            oznacza - komentuje dziennik - że żydowscy mieszkańcy Izraela jednym głosem
            popierają operację, jej cele, użyte środki wojskowe czy sposób dowodzenia.

            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6163366,78_proc__Izraelczykow_popiera_atak_na_Gaze.html
            • elucidator Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 16:38
              No wlasnie. A ty przeciez na zydowskich zrodlach nie polegasz. Skad wiec wiesz
              co ten Jahwe powiedzial Zydom?
              • kijwoko Re: Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 17:40
                elucidator napisał:

                > No wlasnie. A ty przeciez na zydowskich zrodlach nie polegasz. Skad wiec wiesz
                > co ten Jahwe powiedzial Zydom?
                >

                Alez ja co i rusz zydowskie zrodla czytam i przytaczam :)
                Jest to dla mnie baaaaaardzo wygodne, do czego wtedy takie ograniczone tluki jak
                ty mialyby sie czepiac?
                (w stopce masz B'Tselem na przyklad)
                _______________________________

                Israeli Army Uses Palestinian Children as Human Shield part1
                pl.youtube.com/watch?v=yEuKnJ54DUI

                Film z demonstracji w Londynie, 2009-01-11, ortodoksyjni Żydzi palą izraelskie
                paszporty na znak protestu przeciwko syjonizmowi
                www.youtube.com/watch?v=fiSP076_nVI
    • kijwoko Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 10:41
      Tyle bylo o zywych tarczach. Oto palestynskie zywe tarcze. Kto sie za nimi
      kryje? idf, a ktozby inny...

      www.uruknet.info/?p=m50905&hd=&size=1&l=e
      pl.youtube.com/watch?v=yEuKnJ54DUI
    • talib-z-klewek Izrael:kończymy bo kobiety i dzieci siedzą w bunkr 17.01.09, 13:19
      każda dyskusja z żydowskimi parchami na tym forum jest bezsensu.to cyniczni
      załgani hipokryci którzy sztukę manipulacji opanowali do perfekcji,czerpiąc ze
      sprawdzonych żródeł w postaci propagandy III Rzeszy i Kraju Rad.trochę to też
      przypomina strategie PISu-takie chamskie odwracanie kota ogonem że tylko idioci
      dają się nabrać na te koślawe "argumenty"
      ps:"ofensywa"[czytaj-MASAKRA] w Gazie będzie trwała do chwili objęcia przez
      Obame urzędu.wszystko to jest ukartowane i wyreżyserowane
      • kongreszydowski Re: Izrael:kończymy bo kobiety i dzieci siedzą w 17.01.09, 13:45
        talib-z-klewek napisał:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=89934487&wv.x=2&a=89948934

        Drogi talibie-z-chlewa! Dziekujemy za Twoja wysoka ocene naszych
        umiejetnosci. Bez sztucznej skromnosci stwierdzamy, ze masz racje
        piszac "opanowali do perfekcji". Jednoczesnie rozumiemy Twoj zal i
        zazdrosc z powodu wlasnych brakow. Ale nie martw sie, Twoja, jakze
        marna, wiedze w tej dziedzinie mozna znacznie powiekszyc. Po
        wplaceniu na nasze konto $9999.99 przeslemy Ci (za zaliczeniem
        pocztowym), prosto do Twojego chlewa, wydanie specjalne (tylko dla
        polaczkow) "Prosto z chlewa; sztuka manipulacji".

        kongreszydowski
        • talib-z-klewek kongreszydłowski-arbait macht frei 17.01.09, 14:09
          kongreszydowski-prosimy o kierowanie się do łażni.tak,tak na prawo.rzeczy i
          pieniądze które tak pan kocha proszę położyć przy wejściu-tu nic nie zginie.ale
          szybciej,bez zbędnych pytań!zimno jest a Hans od kwadransa z cyklonem
          czeka-przeziębi się.
          • gentile4 Re: kongreszydłowski-arbait macht frei 17.01.09, 14:34
            Twoje IP już ustaliliśmy, a wysokość twojego IQ nie stanowi żadnej okoliczności łagodzącej. Motłoch ze skłonnościami maniakalno-ludobójczymi należy reedukować. Proces ten bywa niekiedy bardzo bolesny. Sam przekonasz się jeszcze jak dalece, neonazistowski bastardzie.

            The Conference of Gentiles of the World
        • gentile4 No, nareszcie, tak nam was brakowało, kongresie... 17.01.09, 14:17
          a wy tu wielce osobliwe dyskusje wiedziecie z jakowymiś talibami.
          Nie odpowiedzieliście na nasz ostatni list i już sami nie wiemy, czy zabrakło wam rezonu, czy może go przeoczyliście. Jeśli zdecyydował ta druga ta druga okoliczność, bo przecież w jesziwie z pewnością wpojono wam dobre maniery, to ów nasz list możecie znaleźć tutaj:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=89736634&a=89809503
          A skoro już, kongresie, podjęliście wdzięczny temat "polaczków" i chlewików, to spieszę wam donieść, bo może jeszcze nie wiecie, że:

          "Naukowcy w Instytucie Weizmanna wynaleźli koszerna świnię. Wyobrażasz sobie? Obrzezana świnia, z racicami i dwoma żołądkami, do tego pokryta łuską i w jarmułce na łbie. Ta świnia była bardziej żydowska niż naczelny Aszkenazyjski Rabin Izraela."

          Zdajecie chyba sobie sprawę, jakie to stwarza możliwości ekumeniczno-gastronomiczno-handlowe?

          Jak słusznie zauważył wasz rodak Gilad Atzmon, ten sam, który doniósł o powyższym epokowym osiagnięciu:

          "Dlatego właśnie każdego ranka my, Żydzi, dziękujemy Bogu, że uczynił nas Żydami, bo to On sprawił, że jesteśmy, k...a, lepsi od innych. Na każdy trick odpowiemy supertrickiem, bo jestesmy, k...a, wybrani."

          [Gilad Atzmon, "Moja jedna jedyna miłość", Wydawnictwo Czarne, 2008, s.159]

          Pozdrowienia od Małki.

          Jak zwykle, czule tarmosimy was za pejsy, choć na razie tylko wirtualnie

          The Conference of Gentiles of the World

          P.S.:

          Ponownie zapraszamy do naszej Loży Powszechnej Integracji im. Lejzorka Rojtszwanca. To naprawdę lepsze niż B'nai B'rith.




          • kongreszydowski Re: No, nareszcie, tak nam was brakowało, kongres 17.01.09, 16:05
            Drogi genitle! Twoj przedostatni list swiadczyl o zmasowanym ataku
            Twoich, jakze dokuczliwych dolegliwosci wiec, po doglebnych
            konsulacjach ze specjalistami w tych dziedzinach, prof dr Al-
            Zheimerem i prof dr Parchinsonen, zrezygnowalismy z odpowiedzi.
            Cieszy nas niezmiernie, ze stan Twego zdrowia ulegl chwilowej
            poprawie, ale optymizm nasz w zakresie utrzymania/polepszenia tego
            stanu jest mocno ograniczony.

            Twoje fantazje, senne czy tez dzienne majaczenia z wyimaginowana
            postacia "Malka" sa dla nas w pelni zrozumiale. Jasne, ze chcesz.
            Kazdy (nie wylaczajac nas) by chcial. Prawda jest jednak smutna,
            wrecz tragiczna. Daru Venerithii nie bedziesz juz nigdy w stanie sie
            pozbyc. Ale bedziesz sie nim mogl dzielic!

            Akapit dotyczacy Wielkich Obciachow pisales chyba w stanie wysokiej
            goraczki. Jaki zwiazek ma jakakolwiek część jakielkolwiek niewiasty
            z tym, ze nieznana nam blizej dzialaczka KK i jej spółkownik z UPA
            baraszkowali w jakims moske?

            Owszem, posiadamy znaczne zbiory malarstwa Sodomy. Czesc na
            sprzedaz, a po ustaleniu warukow specjalnych, wszystko na sprzedaz.
            Jesli zas chodzi o Gonorré, to jest to nienaruszalny obszar Waszej
            autonomi. Po uiszczeniu relewantnej oplaty przeslemy dokument
            gwarancyjny z wlasnorecznym podpisem Cipy.

            Wasza "gratyfikacja" wplynela na nasze konto, wiec te sprawe
            uznajemy za (chwilowo) zakonczona.

            Wasza buda: to nie ma byc kupno, tylko przekazanie nam. W sprawie
            wymiany pieniedzy, to i owszem. Bardzo chetnie! Nie rozumiemy jednak
            dlaczego ograniczacie Wasze tranzakcje finansowe do naszych
            generalow. Odbieramy to jako rodzaj niezamierzonej dyskryminacji lub
            protekcjonizmu.

            Ze wzledu na wrodzona nam dyskrecje, delikatnosc i skromnosc, nie
            wypowiadamy sie (za darmo) na temat doznan dam, ktore mialy
            bezgraniczna przyjemnosc zaznania znajomosci z naszymi czlonkami.
            Jesli chodzi o Wasza niesmiala propozycje, to jestesmy otwarci, tak
            jak nasza kasa jest otwarta na wplywy. Koszta rekwizytow pokrywacie
            sami.

            kongreszydowski

            PS. Nasz ukochany brat, niezastapiony przyjaciel i wspolpracownik
            Khaled Mashal wnosi o zaliczenie swojego (?) syna w poczet czlonkow
            Waszego Klubu. Pyta ile dajecie za to.

            PPS. Jak to nie wiemy? Wybaczcie, ale to nie bylo grzeczne. Swinie
            te sprzedajemy juz od lat naszym ukochanym braciom Khaledowi
            Mashalowi i Mahmoudowi Ahmadinejadowi. Mamy rowniez opracowana
            technologie produkcji napoju Al-kohol z przeznaczeniem eksportu na
            rynki naszych braci.
    • talib-z-klewek Izrael:jest szansa wystrzelać 'brudasów' do końca 17.01.09, 14:31
      do kongreszydowski i innych mentalnych okupantów Polski
      nie wiem jaka jest twoja narodowość,niby nie istotne ale..myśle że jesteś
      żydem-bo mało który polak popiera okupanta i do tego żydowskiego.kiedy czytam
      posty takie jak twój próbujące ośmieszyć czy uznać za rzecz najzwyklejszą w
      świecie tragedie 1,5 mln miasta,śmierć niewinnych kobiet i dzieci[oraz mężczyzn
      też!!!],bombardowanie szkół,siedziby ONZ,Reutersa etc.[bo niby tam się skryli
      bojownicy
      Hamasu-a gdzie się mieli skryć??AK w w-wie '44 robiła TO SAMO!!] TO MYŚLĘ SOBIE
      ŻE ŻYDZI NIE ZASŁUGUJĄ JUŻ NA NIC-POZA ............
      • gentile4 ... "mało który polak" jest takim plugawcem jak ty 17.01.09, 14:43


        • talib-z-klewek Re: ... "mało który polak" jest takim plugawcem j 17.01.09, 14:52
          mylisz sie -w tym kraju mało kto was lubi-i nie jest to zasługa arabskiej telewizji.
          ps-ponad 20 lat temu napier..łem skinheadów i innych nazioli.teraz już nie ma
          nazioli.zostali syjoniści-więc trzeba ich wyplenić jak aprtheid,jak ku-klx-klan
          • gentile4 Re: ... "mało który polak" jest takim plugawcem j 17.01.09, 15:32
            talib-z-klewek napisał:

            > mylisz sie -w tym kraju mało kto was lubi-i nie jest to zasługa
            > arabskiej telewizji.
            > ps-ponad 20 lat temu napier..łem skinheadów i innych nazioli.teraz
            > już nie ma nazioli.zostali syjoniści-więc trzeba ich wyplenić jak
            > aprtheid,jak ku-klx-klan

            Wiesz, co jest największą tragedią, tam na Bliskim Wschodzie i
            wszędzie tam, gdzie dzieją się takie rzeczy?
            To, że ludzie zabijają innych ludzi.
            Wszystko jedno, czy robią to w imię Jahwe, Allacha, "przestrzeni
            życiowej" dla narodu czy dostępu do złóż ropy, czy czego tam
            jeszcze. Zawsze znajdzie się ktoś, kto im wmówi, że wszystko jest
            czarno-białe i trzeba "wyplenić" doszczętnie jakieś zło, co można
            zrobić tylko w jeden sposób.

            "Nap....e" to fatalny sposób, żeby cokolwiek zmienić. Dlatego jednak
            zdecydowałem się to napisać. Kto wie, może nie jest za późno, nawet
            na tym poziomie zachłyśnięcia się nienawiścią. To działa tak samo
            jak długotrwałe niedotlenienie - mózg przestaje pracować. Przeczytaj
            jeszcze raz to, co w swoich postach wypisujesz i zadaj sobie pytanie
            dokąd cię ten twój nieskomplikowany tok myślenia doprowadził. Weź
            trzy głębokie wdechy i zapytaj sam siebie, czy jesteś w stanie
            opanować te najgorsze instynkty, które wyrwały ci się spod kontroli.





            • kongreszydowski Re: ... "mało który polak" jest takim plugawcem j 17.01.09, 16:37
              gentile4 napisał:
              > Kto wie, może nie jest za późno, nawet
              > na tym poziomie zachłyśnięcia się nienawiścią.

              Pozwol, ze sie wtracimy! My wiemy: za pozno. Wiemy jednak rowniez, ze
              nie ma to wiekszego znaczenia.

              kongreszydowski
    • talib-z-klewek Izrael: Szansa na przerwanie ofensywy w Gazie 17.01.09, 14:42
      do gazu-parchy.az Gazy wy pier dalać!!!!
      • marcin1122331 Cala Gaze do gazu. 17.01.09, 15:07
        • annaste1 Re: Cala Gaze do gazu. 17.01.09, 15:37
          A ciebie razem ze wszystkimi faszystami wykastrowac i wystrzelic w kosmos
    • bezebubol ziemia bez nadzieji 17.01.09, 15:14
      'zaprawde powiadam wam,ci co wychłostani z ziemi powstają by samemu bat w ręke
      włożyć i słabszych tyranizować-ci już na nic,poza pogardą nie zasługują'
      • annaste1 Re: ziemia bez nadzieji 17.01.09, 15:50
        bezebubol napisał:

        > 'zaprawde powiadam wam,ci co wychłostani z ziemi powstają by samemu bat w ręke
        > włożyć i słabszych tyranizować-ci już na nic,poza pogardą nie zasługują'

        oby tak sie stalo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka