Dodaj do ulubionych

Poczwórne dożywocie dla nastolatka, który zamor...

23.01.09, 20:23
Final "Robta Co Chceta"
Liberalowie maja owoce.
A to sie dopiero zaczyna.
Obserwuj wątek
    • bezportek To na pewno wina Busha 23.01.09, 20:47
      Zapytaj kazdego lewaka, od razu zachlysnie sie jadem nienawisci i
      zapluje obelgami pod adresem bylego prezydenta USA. Nie ma niczego
      wiecej na swiecie, czego male ludziki z lewej nogawki nie kochalyby
      nienawidziec bardziej. Wszystkie nieszczescia jemu sa przypisywane,
      wedle zasad slepej wiary w propagande demokretynow ze Stanow i ich
      klienckiej jaczejki wsrod euromeneli.
    • zz26 w europie 23.01.09, 21:03
      dostal by kilka lat (bo przeciez taki mlody)i by go wypuscili w wieku 18 aby
      zaczal nowe zycie bo to jest takie humanitarne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka