cortez.the.killer 06.02.09, 10:16 Niepotrzebnie zaprosili "obserwatorów kościelnych".Od tamtej pory nie można ich się pozbyć-nic,k... nie robią tylko wszystko obserwują. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerjar Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole 06.02.09, 10:39 No może niewiele robią, ale swoje biorą. Odpowiedz Link Zgłoś
zsxdcf Kto był kim przy Okrągłym Stole? 06.02.09, 11:17 Nr 38 siedzi jakaś łysa głowa,a piszecie Staniszewska.Nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole? 21.02.09, 03:16 zsxdcf napisał: > Nr 38 siedzi jakaś łysa głowa,a piszecie Staniszewska.Nieźle. A kobiety nie mogą być łyse? LOL Odpowiedz Link Zgłoś
braverheld Kto był kim przy Okrągłym Stole? 06.02.09, 13:01 Brawo!Gratulacje! Nr 38 Generał Kiszczak w/g Was Minister Spraw Zagranicznych!!! Odpowiedz Link Zgłoś
qasher Kpiny! 06.02.09, 13:46 Biskup na obradach? A namiestnika latającego potwora Spaghetti nie wpuścili! Kpiny i brak poszanowania dla innych religii! Odpowiedz Link Zgłoś
hassas Re: Kpiny! 06.02.09, 15:53 a ty jebanycw...u to co ? zydem jestes pie... mnie inne religie, to nie religie tylko sekty, Bóg jest jeden "potwora Spaghetti nie wpuścili!" - coz wiem ze Twoja matka tez chciala wejsc, ale nie mogla Odpowiedz Link Zgłoś
qasher Re: Kpiny! 06.02.09, 16:19 Slyszales o czyms takim jak ironia? Nie slyszales. Slyszales o czyms takim jak myslenie? Nie slyszales. Do pewnych dyskusji powinienes dorosnac, a przynamniej skonczyc gimnazjum :) Odpowiedz Link Zgłoś
atur22 Re: Kto był kim przy Okrągłym Stole 06.02.09, 15:24 W UK tez klechy pchaja sie do koryta i wladzy ale nie jast to na taka skale jak w Polsce. Regularnie uczęszczający do kościoła anglikanie stanowią trzy procent populacji, niemniej mają 26 biskupów w Izbie Lordów;-/ Proporcje zachowane??? Odpowiedz Link Zgłoś
xnonorx Za jakie "zasługi" przy stole siedział 06.02.09, 17:54 A. Kwaśniewski?!?! Kiedyś pokazano w tv film który ktoś "potajemnie" (udając że ma wyłączoną kamerę) nagrał podczas obrad O.S. Ktoś wie gdzie ten film można znaleźć? Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 "cortez": jak się domyślam, przemawia prez Ciebie 06.02.09, 19:14 "cortez": jak się domyślam, przemawia prez Ciebie przywilej późnego urodzenia? Zapewniam Cię, postujesz w wielkiej, może decydującej mierze, dzięki wstawiennictwu Kościoła i udziału jego światłych przedstawicieli w Okrągłym Stole! Gdyby nie oni, miałbyś się równie dobrze, jak Północni Koreańczycy czy towarzysze kubańscy!!! Żarłbyś kilo ryżu na tydzień lub wypatrywałbyś paczki z Miami. Internet? Zapomnij o nim, nawet w rzekomo "postępowych", ale komunistycznych Chinach jest tak ocenzurowany, że nieoglądalny dla normalnego człowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
cortez.the.killer "Światli przedstawiciele" dbają przede wszystkim o 07.02.09, 06:52 interes swój własny i kościoła ,który reprezentują.Wystarczy popatrzeć jak się wygodnie "ustawili".Żadna grupa ludzi nie ma takich przywilejów -jak czarni.Niedługo Państwo będzie prało ich gacie i utrzymywało ich dupencje. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: konbar 07.02.09, 14:53 konbar napisal: > A g.wno NAS to obchodzi!! Jasne, czerwony jelopie luci najzwyklejszy debilu! Byli tam tylko ci, ktorzy rzadzili w PRLu, a teraz rzasza w PRL-bis - sami swoi. Takich tylko niejaki Kiszczaik, po skrupulatnym przenicowaniu ich dosier, zaprosil na ten stol hanby i zlodziejstwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: konbar 07.02.09, 15:01 wet3 napisał: > konbar napisal: > A g.wno NAS to obchodzi!! > > Jasne, czerwony jelopie luci najzwyklejszy debilu! Byli tam tylko > ci, ktorzy rzadzili w PRLu, a teraz rzasza w PRL-bis - sami swoi. > Takich tylko niejaki Kiszczaik, po skrupulatnym przenicowaniu ich > dosier, zaprosil na ten stol hanby i zlodziejstwa!!! Chyba zaczynam slepnac! Przepraszam za przepuszczone bledy. Powinno byc: Jasne, czerwony jelopie lub najzwyklejszy debilu! Byli tam tylko ci, ktorzy rzadzili w PRLu oraz ich wtyczki rzadzace teraz PRL-bis - sami swoi. Takich tylko niejaki Kiszczak, po skrupulatnym przenicowaniu ich dosier, zaprosil do tego stolu hanby i zlodziejstwa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
waterman50 Kto był kim przy Okrągłym Stole? 07.02.09, 11:08 A gdzie nasi dzielni bracia?Pognali po ciastka,a może parzyli herbatkę? Odpowiedz Link Zgłoś
drugi-alex62 Kto był kim przy Okrągłym Stole 07.02.09, 15:00 Czy ktos moze mi powiedziec,dlaczego na tym zdjeciu nie ma panow Kaczynskich i innych PISowcow (np A.Macierewicza)?!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Zasiadali wymiennie: Grażyna Staniszewska i ... 08.02.09, 11:06 Zasiadała wymiennie: Grażyna Staniszewska (na obradach plenarnych w Zespole ds. gospodarki i polityki społecznej, Grupa robocza ds. indeksacji i polityki społecznej). Natomiast Lech Kaczyński - Zespół ds. pluralizmu związkowego i Jarosław Kaczyński - Zespół ds. reform politycznych. W obradach plenarnych Bracia zdaje się nie uczestniczyli, w zespołach roboczych nie występowali w rolach wiodących ... (wg "Okrągły stół - kto jest kim" Wyd. MYŚL, 1989) Odpowiedz Link Zgłoś